SkiSkytingAnnetAlleEgne Oversikt


Avsluttede arrangement

Info Dato Arrangement Arrangør Type
24.06.17 Fana alpin Fonnasamling 24.6-2.7-2017 Fana IL - Alpin ANNET
10.06.17 Bødalen IF Fotballskole 2017 BIF Allidrett ANNET
03.06.17 Fana alpin pinsesamling2017 for gr. 1 Fana IL - Alpin ANNET
25.05.17 Fana alpin samling Fonna 25-28 mai 2017 Fana IL - Alpin ANNET
13.05.17 Stalheimskleiva 2017 Voss oppturar LØP
05.05.17 Myrkdalsfart 2017 Fana IL - Alpin ALPIN
01.05.17 1.mai Jaktfelt 2017 Vingelen Vingelen Skytterlag JAKTFELT
27.04.17 Spinning på Løken torsdag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.04.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.04.17 Spinning på Løken torsdag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.04.17 Spinning på Løken tirsdag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.04.17 Fana alpin trening Myrkdalen Påsken 2017 Fana IL - Alpin ANNET
06.04.17 Spinning på Løken torsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.04.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.04.17 Klubbmesterskap Asker Alpin SUPER SL Asker-Skiklubb ALPIN
30.03.17 Spinning på Løken Torsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.03.17 Spinning på Løken Tirsdag Kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.03.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.03.17 Spinning på Løken torsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.03.17 Spinning på Løken tirsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.03.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.03.17 Spinning på Løken Torsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.03.17 Spinning på Løken tirsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.03.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.03.17 Åsliarennene SG 2017 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
11.03.17 Askerspretten SL 2017 Asker-Skiklubb ALPIN
11.03.17 Åsliarennene SSL 2017 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
11.03.17 Klubbmesterskap Lommedalen Alpin & Freeski 2017 Lommedalens IL Alpin ALPIN
09.03.17 Spinning på Løken Torsdag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.03.17 Aron Cup 2017 renn 6 Aron Skiklubb ALPIN
08.03.17 TL Rangeringsrenn Akershus Askerrennet SL U14 Asker-Skiklubb ALPIN
07.03.17 Spinning på Løken Tirsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.03.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.03.17 Bertel O. Steen Cup III Lommedalens IL Alpin ALPIN
02.03.17 Spinning på Løken Torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.03.17 Fana alpin trening Geilo 2-5mars2017 Fana IL - Alpin ALPIN
27.02.17 Spinning på Løken Mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.17 Spinning på Løken Torsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.02.17 Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.02.17 Spinning på Løken Mandag 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.02.17 ARON CUP 2017 renn 5 klubbmesterskap Aron Skiklubb ALPIN
16.02.17 Spinning på Løken Torsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.02.17 Spinning på Løken tirsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.02.17 Spinning på Løken mandag 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.02.17 Fana alpin trening rekrutter Eikedalen 11-12 feb 2 Fana IL - Alpin ALPIN
11.02.17 Fana alpin trening Geilo, 11-12 feb2017 Fana IL - Alpin ALPIN
09.02.17 Spinning på Løken torsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.17 ARON CUP 2017 RENN 4 Aron Skiklubb ALPIN
08.02.17 Asker skiklubb Telenorkarusell SSL Asker-Skiklubb ALPIN
07.02.17 Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.02.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.02.17 Bertel O. Steen Cup II Lommedalens IL Alpin ALPIN
03.02.17 Lommedalen Parallell Cup II 2017 Lommedalens IL Alpin ALPIN
03.02.17 Fana alpin trening Myrkdalen 3-5 feb 17 Fana IL - Alpin ALPIN
02.02.17 Spinning på Løken torsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.01.17 Spinning på Løken tirsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.01.17 Spinning på Løken mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.01.17 Åsliafarten 2017 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
28.01.17 ARON SKIFESTIVAL 2017 Aron Skiklubb ALPIN
26.01.17 ARON CUP 2017 RENN 3 Aron Skiklubb ALPIN
26.01.17 Spinning på Løken Torsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.01.17 TL Rangeringsrenn SL Akershus U14 Lommedalens IL Alpin ALPIN
24.01.17 Spinning på Løken Tirsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.01.17 Spinning på Løken Mandag kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.01.17 Bertel O. Steen Cup I Lommedalens IL Alpin ALPIN
19.01.17 Spinning på Løken torsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.01.17 ARON CUP 2017 RENN 2 Aron Skiklubb ALPIN
17.01.17 Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.01.17 Spinning på Løken mandag obs kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.01.17 Nissedisco/Nyttårsfest Svendstuen skole FAU Svendstuen skole ANNET
12.01.17 Spinning på Løken Torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.01.17 Spinning på Løken tirsdag Grindvoll Idrettslag -
07.01.17 Fana alpin samling Geilo 7-8 jan. 2017 Fana IL - Alpin ALPIN
05.01.17 ARON CUP 2017 RENN 1 Aron Skiklubb ALPIN
05.01.17 Spinning på Løken torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.01.17 Spinning på Løken Tirsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.12.16 Fana alpin samling Geilo 29-30.des 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
20.12.16 Førjulstråkk med Anne Randi kl. 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.12.16 Fana alpin samling Geilo 17-18.des 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
16.12.16 Lommedalen Parallell Cup I 2017 Lommedalens IL Alpin ALPIN
15.12.16 Spinning på Løken Torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.12.16 Spinning Løken tirsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.12.16 JULEMIDDAG PÅ ARONTUNET Aron Skiklubb ALPIN
10.12.16 Fana alpin samling Geilo 10-12des 16, alle gr. Fana IL - Alpin ALPIN
1.12.16 Spinning på Løken Torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.16 Spinning på Løken Torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.12.16 Spinning på Løken Tirsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.12.16 Fana alpin samling Geilo 3-4 des 2016 Fana IL - Alpin ANNET
29.11.16 Spinning på Løken Tirsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.16 Spinning på Løken Torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.11.16 Spinning på Løken tirsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.11.16 Fana alpin samling Geilo 18-20 nov 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
17.11.16 Spinning på Løken Torsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.11.16 Spinning på Løken Tirsdag Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.11.16 Fana alpin samling Geilo 11-13 nov 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
10.11.16 Spinning på Løken Torsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.11.16 Spinning på Løken Mandag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.11.16 Fana alpin samling Geilo 5-6.11 2016 Fana IL - Alpin ANNET
03.11.16 Spinning på Løken Torsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.11.16 Spinning på Løken Tirsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.10.16 Fana alpin samling Geilo 29-31.10 2016 Fana IL - Alpin ANNET
27.10.16 Spinning på Løken Torsdag kl.18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.10.16 Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.10.16 Spinning på Løken Torsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.10.16 Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.10.16 Fana alpin trening Geilo høstferien 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
01.10.16 Fana alpin samling Geilo, 1-2 okt 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
01.10.16 Hangurslia opp 2016 Voss oppturar LØP
10.09.16 Fana alpin Fonna 10-12.09.16 Fana IL - Alpin ANNET
27.08.16 Fana alpin samling Fonna 27-29.08 2016 Fana IL - Alpin ANNET
11.08.16 Fana alpin samling Fonna 11-14 august 2016 Fana IL - Alpin ANNET
18.06.16 Fana alpin samling Fonna 18-26 juni 2016 Fana IL - Alpin ANNET
15.06.16 Klatreparken - Sesongavslutning 2016 Aron Skiklubb ANNET
11.06.16 Bødalen IF Fotballskole 2016 BIF Allidrett ANNET
11.06.16 Samling Fonna 11-13.juni 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
27.05.16 Fana alpin samling Fonna 27-29 mai 2016 Fana IL - Alpin ANNET
22.05.16 Stalheimskleiva 2016 Voss oppturar LØP
21.05.16 Fana alpin samling Fonna 21-22 mai 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
05.05.16 Fana alpin Myrkdalsfart 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
01.05.16 Jaktfelt 1. mai Vingelen 2016 Vingelen Skytterlag JAKTFELT
01.05.16 Rekordstevne 10m Luftpistol 2016 - Mysen Mysen Pistollag NSF-SKYTING
30.04.16 NM 10m Luftpistol 2016 - Mysen Mysen Pistollag NSF-SKYTING
09.04.16 Fana alpin trening Myrkdalen 9-10.april 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
09.04.16 Klubbmesterskap Lommedalen Alpin & Freeski 2016 Lommedalens IL Alpin ALPIN
09.04.16 Bjørn Frisør Cup 3 / Telenorkarusell Ljan Alpin ALPIN
09.04.16 RSK Klubbmesterskap, SL og Jibb Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
07.04.16 Spinning på Løken - torsdag 07.04.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.04.16 RSK Klubbmesterskap, SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
05.04.16 Stabæk Apint Uoffisielt SL klubbmesterskap 2016 Stabæk Alpin ALPIN
04.04.16 Spinning på Løken - mandag 04.04.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.04.16 Skicross Hafjell - NM/FIS/HL renn Stabæk Alpin FREESTYLE
02.04.16 LIL Alpin Cup III 2016 Lommedalens IL Alpin ALPIN
31.03.16 Fana alpin vinterferiesamling Myrkdalen 31.3 - 3.4 Fana IL - Alpin ANNET
31.03.16 Spinning på Løken - torsdag 31.03.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.03.16 Stabæk Alpin SSL Klubbmesterskap 2016 Stabæk Alpin ALPIN
29.03.16 Spinning på Løken - NB! tirsdag 29.03.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.03.16 Gudbradsgaard hotels påskeskirenn 2016 Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
21.03.16 KVITFJELL RACECAMP påskecamp Kvitfjell alpinanlegg -
17.03.16 Villomrenn ARON CUP 2016 renn 5 Aron Skiklubb ALPIN
17.03.16 Spinning på Løken - torsdag 17.03.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.03.16 Asker Skiklubb Alpint Klubbmesterskap Asker-Skiklubb ALPIN
14.03.16 Spinning på Løken - mandag 14.03.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.03.16 Spinning på Løken - torsdag 10.03.16 kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.03.16 Euro-Tecfarten 2016 HSIL ALPIN
07.03.16 Spinning på Løken - mandag 07.03.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.03.16 Åsliarennene SG 2016 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
06.03.16 Askerspretten SSL 06.03.16 Asker-Skiklubb ALPIN
06.03.16 Rangeringsrenn SL U14 Fossum Alpin ALPIN
05.03.16 Åsliarennene SSL 2016 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
05.03.16 Fana alpin Precamp gr1 Myrkdalen 5-7mars 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
05.03.16 Bjørn Frisør Cup - Klubbmesterskapet 2016 Ljan Alpin ALPIN
05.03.16 Askerspretten SL 2016 Asker-Skiklubb ALPIN
03.03.16 Spinning på Løken - torsdag 03.03.NB! kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.02.16 Spinning på Løken - mandag 29.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.02.16 KOIA RENNET 2016 Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
27.02.16 Fana alpin Eikedalen 27-28.feb rekrutter Fana IL - Alpin ALPIN
25.02.16 Spinning på Løken - torsdag 25.02.16 NB! kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.02.16 ARON CUP 2016 RENN 4 DrammensCup Aron Skiklubb ALPIN
22.02.16 Nordlund sport camp Kvitfjell Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
22.02.16 KVITFJELL RACECAMP vinterferiecamp 2016 Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
22.02.16 Spinning på Løken - mandag 22.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.02.16 Stabæk Alpin Vintertrening 2015-16 Stabæk Alpin ALPIN
18.02.16 Spinning på Løken - torsdag 18.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.02.16 HL Rangeringsrenn SL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
15.02.16 Spinning på Løken - mandag 15.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.02.16 Fana alpin trening Geilo 13-15 feb 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
11.02.16 Spinning på Løken - torsdag 11.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.02.16 Spinning på Løken - mandag 08.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.02.16 LIL Alpin Cup II 2016 Lommedalens IL Alpin ALPIN
05.02.16 Fana alpin trening Myrkdalen 5.feb 2016 Fana IL - Alpin ALPIN
05.02.16 Lommedalen Parallell Cup III 2016 Lommedalens IL Alpin ALPIN
04.02.16 Spinning på Løken torsdag 04.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.02.16 ARON CUP 2016 renn 3 Aron Skiklubb ALPIN
01.02.16 Spinning på Løken mandag 01.02.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.01.16 Fossumrennet 2016 SSL Fossum Alpin ALPIN
30.01.16 Fana alpin trening Myrkdalen 30-31.1 2015 Fana IL - Alpin ALPIN
30.01.16 Åsliafarten 2016 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
30.01.16 Fossumrennet 2016 SL Fossum Alpin ALPIN
29.01.16 Lommedalen Parallell Cup II 2016 Lommedalens IL Alpin ALPIN
28.01.16 Spinning på Løken - torsdag 28.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.01.16 Spinning på Løken - mandag 25.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.16 Rælingsspretten 2016 - SL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
23.01.16 LIL Alpin Cup I 2016 Lommedalens IL Alpin ALPIN
23.01.16 Rælingsspretten 2016 - SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
22.01.16 Stabæk Fredagscup #3 2016 Stabæk Alpin ALPIN
21.01.16 ARON CUP 2016 renn 2 DrammensCup 2016 Aron Skiklubb ALPIN
21.01.16 Spinning på Løken - torsdag 21.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.01.16 Spinning på Løken - mandag 18.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.01.16 Stabæk Fredagscup #2 2016 Stabæk Alpin ALPIN
14.01.16 Spinning på Løken - torsdag 14.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.01.16 Spinning på Løken - tirsdag 12.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.01.16 Stabæk Fredagscup #1 2016 Stabæk Alpin ALPIN
07.01.16 DrammensCup/AronCup 2016 RENN 1 Aron Skiklubb ALPIN
07.01.16 Spinning på Løken - torsdag 07.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.16 Spinning på Løken - tirsdag 05.01.16 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.01.16 KVITFJELL RACECAMP Julesamling II 2-3 januar Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
30.12.15 KVITFJELL RACECAMP #SPEED-DAY NASJONALEN Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
27.12.15 Fana alpin samling Geilo 27-30 des 2015 Fana IL - Alpin ANNET
26.12.15 KVITFJELL RACECAMP Julesamling I 26-27/12 Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
18.12.15 Lommedalen Parallell Cup I 2016 Lommedalens IL Alpin ALPIN
18.12.15 Fana alpin samling Geilo 18-22.12 2015 Fana IL - Alpin ANNET
17.12.15 Spinning på Løken - torsdag 17.12.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.12.15 Yoga på Løken onsdag 16.12. kl 2000-2115 Grindvoll Idrettslag ANNET
15.12.15 Spinning på Løken - tirsdag 15.12.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.12.15 Fana alpin samling Geilo 11-13.12 2015 Fana IL - Alpin ANNET
10.12.15 Spinning på Løken - torsdag 10.12.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.12.15 Yoga på Løken onsdag 09.12. kl 2000-2115 Grindvoll Idrettslag ANNET
08.12.15 Spinning på Løken - tirsdag 08.12.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.12.15 Fana alpin samling Geilo, 5-7.12, 2015 Fana IL - Alpin ALPIN
03.12.15 Rælingen Skiklubb - Familiesamling 2015 Rælingen Skiklubb Alpint -
03.12.15 Spinning på Løken - torsdag 03.12.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.15 Stabæk Alpin Barmarkstrening 2015 Stabæk Alpin ALPIN
01.12.15 Spinning på Løken - tirsdag 01.12.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.11.15 Spinning på Løken - torsdag 26.11.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.15 Spinning på Løken - tirsdag 24.11.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.11.15 20 års jubileumsfest ARON SKIKLUBB Aron Skiklubb ANNET
19.11.15 Spinning på Løken - torsdag 19.11.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.11.15 Spinning på Løken - tirsdag 17.11.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.11.15 KVITFJELL RACECAMP SL- basic camp Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
14.11.15 Fana alpin samling Geilo 14-15.11 2015 Fana IL - Alpin ANNET
12.11.15 Spinning på Løken - torsdag 12.11.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.11.15 Spinning på Løken - tirsdag 10.11.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.11.15 Fana alpin samling Geili 6-8.11 2015 Fana IL - Alpin ANNET
05.11.15 AVLYST! Spinning på Løken - torsdag 05.11.15 kl 18 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.11.15 Spinning på Løken - tirsdag 03.11.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.10.15 Spinning på Løken - torsdag 29.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.10.15 Spinning på Løken - tirsdag 27.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.10.15 Fana alpin samling Geilo 23-25.10 2015 Fana IL - Alpin ANNET
20.10.15 Spinning på Løken - tirsdag 20.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.10.15 Spinning på Løken - NB! mandag 19.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.10.15 Spinning på Løken - torsdag 15.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.10.15 Spinning på Løken - tirsdag 13.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.10.15 Spinning på Løken - torsdag 08.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.10.15 Fana alpin samling Juvass 7-11 okt 2015 Fana IL - Alpin ANNET
06.10.15 Spinning på Løken - tirsdag 06.10.15 kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.10.15 Fana alpin barmarkstrening 3-4. okt2015 Fana IL - Alpin ANNET
03.10.15 Hangurslia opp 2015 Voss oppturar LØP
18.09.15 Alpinister 2002 - Venner for livet Alpinjenter 2002 - Venner for livet ALPIN
05.09.15 Fana alpin trening Fonna 5-6.09 2015 Fana IL - Alpin ANNET
29.08.15 Fana alpin Fonna 29-30.08 2015 Fana IL - Alpin ANNET
22.08.15 Drammen Water Challenge Aron Skiklubb ALPIN
14.08.15 Fana alpin trening Fonna 14-16.08 2015 Fana IL - Alpin ALPIN
13.06.15 Bødalen IF Fotballskole 2015 BIF Allidrett ANNET
14.05.15 Stalheimskleiva 2015 Voss oppturar LØP
01.05.15 Jaktfelt Vingelen 1. mai 2015 Vingelen Skytterlag JAKTFELT
29.04.15 Spinning Løken onsdag (29.04.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.04.15 Spinning Løken mandag (27.04.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.04.15 Spinning Løken onsdag (22.04.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.04.15 Spinning Løken mandag (20.04.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.04.15 Fana alpin trening fredag 1704 Myrkdalen Fana IL - Alpin ALPIN
15.04.15 Spinning Løken onsdag (15.04.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.04.15 Ekstra slalåmtrening i Kolsås Stabæk Alpin ALPIN
13.04.15 Spinning Løken mandag (13.04.15.) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.04.15 Rælingen skiklubb, Klubbrenn SL 2015 Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
10.04.15 SG & SL trening fredag 10 april Kvitfjell alpinanlegg -
08.04.15 Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2015 Stabæk Alpin ALPIN
08.04.15 Spinning Løken onsdag (08.04.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.04.15 Supercupen 2015 Supercupen ANNET
01.04.15 GudbrandsGards Påskerenn 2015 Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
30.03.15 Fana alpin trening påsken15 i Myrkdalen Gr.1 Fana IL - Alpin ALPIN
26.03.15 Rælingen skiklubb, alpint Klubbmesterskap 2015 Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
25.03.15 Spinning Løken onsdag (25.03.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.03.15 Spinning Løken mandag (23.03.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.03.15 Fossumrennet 2015 SSL Fossum Alpin ALPIN
21.03.15 Fana alpin klubbmesterskap Mødalstrekket 21.03.15 Fana IL - Alpin ALPIN
21.03.15 Fossumrennet 2015 SL Fossum Alpin ALPIN
21.03.15 Klubbmesterskap Lommedalen Alpin og Freeski 2015 Lommedalens IL Alpin ALPIN
21.03.15 Bjørn Frisør Cup- Klubbmesterskapet 2015 Ljan Alpin ALPIN
19.03.15 Spinning Løken torsdag (19.03.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.03.15 Klubbmesterskap Fossum Alpin 2015 Fossum Alpin ALPIN
17.03.15 Spinning Løken tirsdag (17.03.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.03.15 Stabæk Cup SL 2015 Stabæk Alpin ALPIN
14.03.15 Fana samling Eikedalen for gr1 14-15 mars15 Fana IL - Alpin ANNET
14.03.15 Stabæk Cup SSL 2015 Stabæk Alpin ALPIN
12.03.15 NSFs Norwegian Masters #5 SSL 2015 Lommedalens IL Alpin ALPIN
11.03.15 Spinning Løken onsdag (11.03.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.03.15 DrammensCup 2015 Aron Cup 2015 Renn3 Aron Skiklubb ALPIN
09.03.15 Spinning Løken mandag (09.03.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.03.15 Rangeringsrenn / KM SL Akershus U14 Lommedalens IL Alpin ALPIN
07.03.15 NORGES CUP and FIS race SKICROSS Stabæk Alpin FREESTYLE
07.03.15 HSIL Klubbrenn SSL 2015 HSIL ALPIN
06.03.15 HSIL Klubbrenn SG 2015 HSIL ALPIN
06.03.15 Fana alpin samling Geilo U16 6-8mars 2015 Fana IL - Alpin ANNET
04.03.15 Spinning Løken onsdag (04.03.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.03.15 Euro-Tecfarten HSIL ALPIN
02.03.15 Spinning Løken mandag (02.03.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.03.15 Askerspretten SSL 2015 Asker-Skiklubb ALPIN
01.03.15 Åsliarennene SG 2015 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
28.02.15 HL-treningsrenn SL Kolsåsbakken 2015 Stabæk Alpin ALPIN
28.02.15 Åsliarennene SSL 2015 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
28.02.15 Askerspretten SL 2015 Asker-Skiklubb ALPIN
26.02.15 Fana alpin samling Myrkdalen 26-01.mars 2015 Fana IL - Alpin ALPIN
25.02.15 Spinning Løken onsdag (25.02.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.15 Spinning Løken mandag (23.02.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.15 Bergens Skilag/Fana alpinsamling Geilo 23-26 feb Fana IL - Alpin ALPIN
21.02.15 KOIARENNET SSL i "Olsen-bakken" Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
18.02.15 Spinning Løken onsdag (18.02.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.02.15 DrammensCup 2015 (Aron Cup Renn 2) Aron Skiklubb ALPIN
16.02.15 Spinning Løken mandag (16.02.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.02.15 KVITFJELL RACECAMP Vinterferiecamp Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
12.02.15 Norwegian Masters SL 2015 Kolsåsbakken Stabæk Alpin ALPIN
11.02.15 Spinning Løken onsdag (11.02.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.15 Spinning Løken mandag (09.02.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.02.15 LIL Alpin Cup III 2015 Lommedalens IL Alpin ALPIN
07.02.15 HL Rangeringsrenn SL 2015 Vardåsen Asker-Skiklubb ALPIN
04.02.15 Spinning Løken onsdag (04.02.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.15 Asker Skiklubb Klubbmesterskap 2015 Asker-Skiklubb ALPIN
02.02.15 Spinning Løken mandag (02.02.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.02.15 LIL Alpin Cup II 2015 Lommedalens IL Alpin ALPIN
31.01.15 Stabæk Alpin vintertrening 2014-15 Stabæk Alpin ALPIN
28.01.15 Spinning Løken onsdag (28.01.15) kl 19.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.01.15 Spinning Løken mandag (26.01.15) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.15 Fana alpin samling Eikedalen 24-25 jan 2015 Fana IL - Alpin ALPIN
24.01.15 Åsliafarten 2015 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
23.01.15 Fana alpin samling Hafjell U16 23-25.01 2015 Fana IL - Alpin ALPIN
23.01.15 Fredagscup #3 2015 Stabæk Alpin ALPIN
21.01.15 Spinning Løken onsdag (21.01.15) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.01.15 Spinning Løken mandag (19.01.15) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.01.15 LIL Alpin Cup I 2015 Lommedalens IL Alpin ALPIN
16.01.15 Fana alpin samling Ål 16.01.15 ifm E-CO cup Fana IL - Alpin ALPIN
16.01.15 Fredagscup #2 2015 Stabæk Alpin ALPIN
15.01.15 DrammensCup (ARON CUP renn 1) Aron Skiklubb ALPIN
14.01.15 Spinning Løken onsdag (14.01.15) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.01.15 Spinning Løken mandag (12.01.15) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.01.15 Fana alpin samling Geilo 10-11 jan 2015 Fana IL - Alpin ANNET
09.01.15 Fredagscup #1 2015 Stabæk Alpin ALPIN
07.01.15 Spinning Løken onsdag (07.01.15) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.15 Spinning Løken mandag (05.01.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.12.14 Fana alpin romjulssamling, 27-30 des 2014 Fana IL - Alpin ALPIN
27.12.14 KVITFJELL RACECAMP Julecamp 27 des-30 des Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
17.12.14 Spinning Løken onsdag (17.12.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.12.14 Spinning Løken mandag (15.12.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.12.14 Stabæk Alpin - Familiesamling Hemsedal Stabæk Alpin ALPIN
11.12.14 Fana alpin samling Geilo 11-14 des 2014 Fana IL - Alpin ALPIN
10.12.14 Spinning Løken onsdag (10.12.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.14 Spinning Løken mandag (08.12.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.12.14 Fana Alpin samling Geilo 6-8 des2014 Fana IL - Alpin ALPIN
05.12.14 Rælingen Skiklubb - Familiesamling 2014 Rælingen Skiklubb Alpint -
03.12.14 Spinning Løken onsdag (03.12.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.14 Nets Test Jostein (dform.no) ANNET
01.12.14 Spinning Løken mandag (01.12.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.14 Stabæk Alpin barmark 2014 Stabæk Alpin ALPIN
29.11.14 KVITFJELL RaceCamp SLCAMP Kvitfjell alpinanlegg ANNET
26.11.14 Spinning Løken onsdag (26.11.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.14 Spinning Løken mandag (24.11.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.11.14 Fana alpin samling Ål 22-24/11 for alle Fana IL - Alpin ANNET
19.11.14 Spinning Løken onsdag (19.11.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.11.14 Spinning Løken mandag (17.11.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.11.14 KVITFJELL RACECAMP SL-camp 15-16 nov Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
15.11.14 Fana alpin samling Geilo/Ål 15-16 november Fana IL - Alpin ALPIN
12.11.14 Spinning Løken onsdag (12.11.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.11.14 Spinning Løken mandag (10.11.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.11.14 Fana alpin Barmark søndag 09. nov 2014 Fana IL - Alpin ANNET
04.11.14 Spinning Løken tirsdag (04.11.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.11.14 Spinning Løken mandag (03.11.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.10.14 Spinning Løken onsdag (29.10.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.10.14 Spinning Løken tirsdag (28.10.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.10.14 Spinning Løken onsdag (22.10.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.10.14 Spinning Løken tirsdag (21.10.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.10.14 Spinning Løken mandag (20.10.14) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.10.14 Spinning Løken onsdag (15.10.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.10.14 Spinning Løken tirsdag (14.10.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.10.14 Fana alpin samling Juvass 8-12. oktober 14 Fana IL - Alpin ALPIN
04.10.14 Hangurslia 2014 Voss oppturar LØP
21.09.14 Fana alpin, barmark 21.09 Skansemyren Fana IL - Alpin ALPIN
19.09.14 Alpinjenter 2002-Barmarksamling 19.-21. sept Alpinjenter 2002 - Venner for livet ALPIN
23.08.14 Fana alpin samling Fonna 23-24 august 14 Fana IL - Alpin ANNET
21.06.14 Fana alpin samling 21-29 juni 2014 Fana IL - Alpin ANNET
14.06.14 Bødalen IF Fotballskole 2014 BIF Allidrett ANNET
07.06.14 Fana alpin samling Fonna 7-9 juni 2014 Fana IL - Alpin ANNET
29.05.14 Fana alpin samling Fonna 2905-0106 2014 Fana IL - Alpin ALPIN
24.05.14 Stalheimskleiva opp 2014 Voss oppturar LØP
24.05.14 Fana alpin samling Fonna 24-25 mai 2014 Fana IL - Alpin ALPIN
10.05.14 Fana alpin samling Fonna 10-11 mai 2014 Fana IL - Alpin ALPIN
01.05.14 Fana alpin samling Fonna 1-4. mai Fana IL - Alpin ANNET
01.05.14 Jaktfelt Vingelen 1. mai 2014 Vingelen Skytterlag JAKTFELT
18.04.14 GudbrandsGards Påskerenn 2014 Kvitfjell alpinanlegg -
15.04.14 Spinning Løken tirsdag (15.04.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.04.14 KVITFJELL RACECAMP påskesamling Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
12.04.14 Fana alpin samling Myrkdalen 12-13 april Fana IL - Alpin ALPIN
10.04.14 Spinning Løken torsdag (10.04.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.04.14 Spinning Løken tirsdag (08.04.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.04.14 Spinning Løken mandag (07.04.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.04.14 Spinning Løken torsdag (03.04.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.04.14 Spinning Løken tirsdag (01.04.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.04.14 Stabæk Alpin - Klubbmesterskap 2014 Stabæk Alpin ALPIN
31.03.14 Spinning Løken mandag (31.03.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.03.14 Stabæk Cup SL 2014 Stabæk Alpin ALPIN
29.03.14 Stabæk Cup SSL 2014 Stabæk Alpin ALPIN
29.03.14 Klubbmesterskap Lommedalen Alpin 2014 Lommedalens IL Alpin ALPIN
29.03.14 Spinning Løken lørdag (29.03.14) 11:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.03.14 Fana alpin, trening Myrkdalen 28. mars 2014 Fana IL - Alpin ALPIN
27.03.14 Spinning Løken torsdag (27.03.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.03.14 Fossum IF Klubbmesterskap Alpint 2014 Fossum Alpin ALPIN
25.03.14 Spinning Løken tirsdag (25.03.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.03.14 Spinning Løken mandag (24.03.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.03.14 Fossumrennet 2014 SSL Fossum Alpin ALPIN
22.03.14 Spinning Løken lørdag (22.03.14) 11:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.03.14 Fossumrennet 2014 SL Fossum Alpin ALPIN
20.03.14 Spinning Løken torsdag (20.03.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.03.14 Spinning Løken tirsdag (18.03.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.03.14 Spinning Løken mandag (17.03.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.03.14 Spinning Løken lørdag (15.03.14) 11:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.03.14 HSIL Klubbrenn SG HSIL ALPIN
15.03.14 HSIL Klubbrenn SSL HSIL ALPIN
13.03.14 Spinning Løken torsdag (13.03.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.03.14 Spinning Løken tirsdag (11.03.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.03.14 Klubbrenn Rælingen Skiklubb, alpint Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
10.03.14 Asker Skiklubb Alpint Klubbmesterskap 2014 Asker-Skiklubb ALPIN
10.03.14 Spinning Løken mandag (10.03.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.03.14 Åsliarennene SG 2014 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
08.03.14 Åsliarennene SSL 2014 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
08.03.14 LIL Alpin Cup III 2014 Lommedalens IL Alpin ALPIN
06.03.14 Spinning Løken torsdag (06.03.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.03.14 Euro Tecfarten 2014 HSIL ALPIN
04.03.14 Spinning Løken tirsdag (04.03.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.03.14 SG-rangering TL+HL Akershus - Wyller Stabæk Alpin ALPIN
03.03.14 Spinning Løken mandag (03.03.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.03.14 Klipskobua Askerspretten 2014 SSL Asker-Skiklubb ALPIN
01.03.14 ACLIMA NORGES CUP - SKICROSS Stabæk Alpin FREESTYLE
01.03.14 Klipskobua Askerspretten 2014 SL Asker-Skiklubb ALPIN
31.02.14 Stabæk Alpin Vintertrening 2013/14 Stabæk Alpin ALPIN
27.02.14 NSFs Norwegian Masters #4 2014 Lommedalens IL Alpin ALPIN
27.02.14 Samling Myrkdalen vinterferien 2014 for alle Fana IL - Alpin ANNET
25.02.14 Spinning Løken tirsdag (25.02.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.02.14 Spinning Løken mandag (24.02.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.02.14 Fana alpin trening Geilo, 22-24 februar 2014 Fana IL - Alpin ANNET
22.02.14 KOIARENNET SSL i "Olsen-Bakken" Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
19.02.14 Spinning NOIL onsdag (19.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.02.14 Spinning Løken tirsdag (18.02.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.02.14 KVITFJELL RACECAMP Vinterferiecamp Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
17.02.14 Spinning NOIL mandag (17.02) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
17.02.14 Spinning Løken mandag (17.02.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.02.14 Spinning Løken torsdag (13.02.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.02.14 Norwegian Masters SL 2014 Kolsåsbakken Stabæk Alpin ALPIN
12.02.14 Spinning NOIL onsdag (12.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
11.02.14 Spinning Løken tirsdag (11.02.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.02.14 Spinning NOIL mandag (10.02) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.02.14 Spinning Løken mandag (10.02.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.14 LIL Alpin Cup II 2014 Lommedalens IL Alpin ALPIN
08.02.14 Fana alpin samling Myrkdalen 8-10 feb. Fana IL - Alpin ANNET
06.02.14 Spinning Løken torsdag (06.02.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.02.14 Rangering HL Slalåm - Kolsåsbakken Stabæk Alpin ALPIN
05.02.14 Spinning NOIL onsdag (05.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.02.14 Spinning Løken tirsdag (04.02.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.02.14 Spinning Løken mandag (03.02.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.02.14 Spinning NOIL mandag (03.02) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
02.02.14 LIL Alpin Cup I 2014 Lommedalens IL Alpin ALPIN
01.02.14 Fana alpin samling Myrkdalen 1-2 feb 14 Fana IL - Alpin ALPIN
01.02.14 KVITFJELL RACECAMP SL-CAMP 1-2 februar Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
30.01.14 Spinning Løken torsdag (30.01.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.01.14 Smørekurs for uerfarne på Løken (29.01.14) 18:30 Grindvoll Idrettslag LANGRENN
29.01.14 Spinning NOIL onsdag (29.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
28.01.14 Spinning Løken tirsdag (28.01.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.01.14 Spinning Løken mandag (27.01.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.01.14 Spinning NOIL mandag (27.01) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
26.01.14 Kretsmesterskap SL Akershus U14 og U16 Lommedalens IL Alpin ALPIN
26.01.14 Åsliafarten 20014 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
25.01.14 IRS C/D/E samling 22, Ingierkollen 25-26 jan 2014 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
24.01.14 Fredagscup #3 2014 Stabæk Alpin ALPIN
23.01.14 Spinning Løken torsdag (23.01.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.01.14 GIL Skiteknikkkurs uerfarne-mosjonister (22.01.14) Grindvoll Idrettslag LANGRENN
22.01.14 Spinning NOIL onsdag (22.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.01.14 Spinning Løken tirsdag (21.01.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.01.14 Spinning NOIL mandag (20.01) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
20.01.14 Spinning Løken mandag (20.01.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.01.14 Fana alpin samling i Myrkdalen 18-19.01 for alle Fana IL - Alpin ALPIN
18.01.14 IRS-samling 18-19 januar Ingierkollen Rustad SK ALPIN
17.01.14 Fredagscup #2 2014 Stabæk Alpin ALPIN
16.01.14 Spinning Løken torsdag (16.01.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.01.14 IRS ALPINSKOLEN - ettermiddagskurs tirsdag januar Ingierkollen Rustad SK ANNET
15.01.14 Spinning NOIL onsdag (15.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.01.14 Spinning Løken tirsdag (14.01.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.01.14 Spinning Løken mandag (13.01.14) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.01.14 Fredagscup #1 2014 Stabæk Alpin ALPIN
10.01.14 IRS A/B/C/D samling 21. Kvitfjell 10-12 jan 2014 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.01.14 Fana alpin samling 10-12 januar. Gr. 1 Fana IL - Alpin ANNET
09.01.14 Spinning Løken torsdag (09.01.14) 18:15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.01.14 Spinning Løken tirsdag (07.01.14) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.01.14 IRS ALPINSKOLEN - ettermiddagskurs mandag januar Ingierkollen Rustad SK ANNET
05.01.14 IRS MISS BILIA SL renn i Ingierkollen er AVLYST Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.01.14 IRS-samling 4.-5. januar i Kvitfjell Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.01.14 IRS MR. BILIA SL renn i Ingierkollen er AVLYST Ingierkollen Rustad SK ALPIN
27.12.13 IRS A/B/C/D samling 20. Kvitfjell 27-30 des 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
27.12.13 Fana alpin romjulsamling Mykdalen Fana IL - Alpin ANNET
26.12.13 KVITFJELL RACECAMP Julesamling 26/12-30/12 Kvitfjell alpinanlegg -
21.12.13 IRS C/D samling i Ingierkollen 21-22 des. Extra 2 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
21.12.13 IRS A/B/C samling 19. Gålå 21-22 des 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
20.12.13 Fana alpin samling Geilo20-22 des. Gr.1 Fana IL - Alpin ALPIN
14.12.13 KVITFJELL RACECAMP fartstrening 14/12-16/12 Kvitfjell alpinanlegg -
14.12.13 IRS-samling 18. A/B/C/D/E, Trysil 14-16 des Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.12.13 Fana alpin samling Myrkdalen 14-15des Fana IL - Alpin ALPIN
13.12.13 Familiesamling 2013 Hemsedal Stabæk Alpin ALPIN
09.12.13 Spinning Løken mandag (09.12.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.13 Fana alpin samling 7-8 desember 2013 Fana IL - Alpin ALPIN
07.12.13 IRS C/D (A/B) samling i Ingierkollen Extra 1 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.12.13 IRS A/B/C/D samling 17. Kvitfjell 7-8 des 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.12.13 Spinning Løken onsdag (04.12.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.12.13 Smørekurs Løken onsdag (04.12.13) 18.00 Grindvoll Idrettslag LANGRENN
03.12.13 Spinning Løken tirsdag (03.12.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.12.13 Spinning Løken mandag (02.12.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.13 Stabæk Alpin barmark høst 2013 Stabæk Alpin ALPIN
30.11.13 Fana alpin Kretssamling Ål Fana IL - Alpin ALPIN
30.11.13 KVITFJELL RACECAMP SL- Camp 30Nov- 1Des Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
30.11.13 IRS A/B/C samling 16+ Gålå 30 nov-01 des 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
29.11.13 Rælingen Skiklubb - Familiesamling Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
27.11.13 Spinning Løken onsdag (27.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.11.13 Spinning NOIL onsdag (27.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
26.11.13 Spinning Løken tirsdag (26.11.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.11.13 Spinning Løken mandag (25.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.11.13 Spinning NOIL mandag (25.11) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.11.13 IRS A/B/C/D samling 16. Kvitfjell 23-24 nov 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
23.11.13 Fana alpin samling Geilo 23-24 november Fana IL - Alpin ALPIN
20.11.13 Spinning Løken onsdag (20.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.11.13 Spinning NOIL onsdag (20.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
19.11.13 Spinning Løken tirsdag (19.11.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.11.13 Spinning NOIL mandag (18.11) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.11.13 Spinning Løken mandag (18.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.11.13 IRS A/B/C samling 15 i Kvitfjell 15-17 nov 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
13.11.13 Spinning NOIL onsdag (13.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.11.13 Spinning Løken onsdag (13.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.11.13 Spinning Løken tirsdag (12.11.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.11.13 Spinning NOIL mandag (11.11) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
11.11.13 Spinning Løken mandag (11.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.11.13 IRS A/B/C/D samling 14. Kvitfjell 9-10 nov 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
09.11.13 KVITFJELL RACECAMP SL-camp 9-10 Nov Kvitfjell alpinanlegg -
06.11.13 Spinning Løken onsdag (06.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.11.13 Spinning NOIL onsdag (06.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
05.11.13 Spinning Løken tirsdag (05.11.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.11.13 Spinning Løken mandag (04.11.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.11.13 Spinning NOIL mandag (04.11) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
02.11.13 IRS A/B samling 13. Kvitfjell 2-3 nov 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
30.10.13 Spinning Løken onsdag (30.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.10.13 Spinning NOIL onsdag (30.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
29.10.13 Spinning Løken tirsdag (29.10.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.10.13 Spinning NOIL mandag (28.10) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
28.10.13 Spinning Løken mandag (28.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.10.13 Spinning Løken lørdag (26.10.13) 10:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.10.13 Spinning Løken onsdag (23.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.10.13 Spinning NOIL onsdag (23.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
22.10.13 Spinning Løken tirsdag (22.10.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.10.13 Spinning Løken mandag (21.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.10.13 Spinning NOIL mandag (21.10) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.10.13 JUVASS IRS A/B/C/D samling 12. 18.-20. okt. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
16.10.13 Spinning Løken onsdag (16.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.10.13 Spinning NOIL onsdag (16.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
15.10.13 Spinning Løken tirsdag (15.10.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.10.13 Spinning Løken mandag (14.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.10.13 Spinning NOIL mandag (14.10) kl 19:45 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.10.13 AVLYST JUVASS IRS A/B samling 11. 12.-13. okt Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.10.13 Spinning Løken torsdag (10.10.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.10.13 Fana alpin høstferiesamling Fana IL - Alpin ANNET
09.10.13 Spinning Løken onsdag (09.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.10.13 Spinning Løken tirsdag (08.10.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.10.13 Spinning Løken mandag (07.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.10.13 Spinning Løken lørdag (05.10.13) 10:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.10.13 Hangurslia opp 2013 Voss oppturar LØP
02.10.13 Spinning Løken onsdag (02.10.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.09.13 Spinning Løken mandag (30.09.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.09.13 ZERMATT IRS A/B/C samling 10. høstferie 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
27.09.13 Sölden uke 40 2013 Rælingen Skiklubb Rælingen Skiklubb Alpint ANNET
21.09.13 JUVASS IRS A/B/C/D samling 9. 21-22 sept. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.09.13 JUVASS IRS A/B samling 8. 14-15 sept. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.09.13 SOFIEMYR IRS A/B samling 8. 14-15 sept. Ingierkollen Rustad SK -
07.09.13 LANDGRAAF IRS samling 7. A/B/ 07-09 sept Ingierkollen Rustad SK ALPIN
24.08.13 Myrkdalen opp 24.08 Voss oppturar LØP
24.08.13 Drammen Water Challenge 23.-24. aug 13 Aron Skiklubb ALPIN
16.08.13 LANDGRAAF IRS samling 6. A/B/ 16-18 aug. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
08.08.13 Fana alpin samling 8-11 august Fana IL - Alpin ANNET
27.06.13 Fana alpin samling 27-30 juni Fana IL - Alpin ALPIN
22.06.13 Hanguren opp 2013 Voss oppturar LØP
22.06.13 Fana alpin samling 22-25 juni Fana IL - Alpin ALPIN
15.06.13 Fana alpin samling 15-16 juni Fana IL - Alpin ALPIN
15.06.13 IRS A/B/C Barmarkssamling 15-16 juni Ingierkollen Rustad SK -
08.06.13 Bødalen IF Fotballskole 2013 BIF Allidrett ANNET
08.06.13 Stabæk Alpin barmark 02-03 vår 2013 Stabæk Alpin ALPIN
07.06.13 Fana alpin samling Fonna 7-10 juni Fana IL - Alpin ANNET
02.06.13 Raudvatnet opp 2013 Samnangeril / Trimgruppa LØP
01.06.13 JUVASS IRS Klubbsamling 5. 01-02 juni Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.05.13 Stalheimskleiva 25.mai 2013 Voss oppturar LØP
25.05.13 JUVASS IRS A samling 4. 25-26 mai. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.05.13 Fana Alpin samling 25-26/5 Fana IL - Alpin ALPIN
18.05.13 Fana Alpin Pinsesamling Fana IL - Alpin ANNET
18.05.13 Fana Alpin Gr1 Samling Fonna Fana IL - Alpin ALPIN
18.05.13 JUVASS IRS A/B/C samling 3. 18-20 mai. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.05.13 SOFIEMYR UTSATT! IRS A/B samling 2. Barmarkssamli Ingierkollen Rustad SK ANNET
04.05.13 GEILO IRS A/B/C/hosp.D/FIS samling 1. 04-05 mai Ingierkollen Rustad SK ALPIN
01.05.13 Stalheimskleiva opp 2013 Voss oppturar LØP
01.05.13 Jaktfelt Vingelen 1.Mai 2013 Vingelen Skytterlag JAKTFELT
24.04.13 Spinning Løken onsdag (24.04.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.04.13 Spinning Løken mandag (22.04.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.04.13 Spinning Løken onsdag (17.04.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.04.13 KVITFJELL RaceCamp DEMOCAMP Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
13.04.13 INGIERKOLLEN IRS sesongavsluting samling Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.04.13 Spinning Løken onsdag (10.04.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.04.13 Spinning Løken mandag (08.04.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.04.13 Fana Alpin Samling for alle,Myrkdalen 6 - 7 April Fana IL - Alpin ANNET
06.04.13 Klubbmesterskap Lommedalen Alpin 2013 Lommedalens IL Alpin ALPIN
04.04.13 Veteran NM Alpint 2013 Hafjell Hafjell veteranskiklubb ALPIN
01.04.13 Spring Meltdown - Drammen Skisenter Aron Skiklubb ANNET
29.03.13 Dag Kolsrud Ivitational, Kvitfjell Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
25.03.13 KVITFJELL racecamp påskesamling Kvitfjell alpinanlegg ANNET
25.03.13 Spinning Løken mandag (25.03.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.03.13 KVITFJELL KidsCamp påskesamling 6-9 år Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
20.03.13 Stabæk Alpin Vintertrening 2012/13 Stabæk Alpin ALPIN
20.03.13 Spinning Løken onsdag (20.03.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.03.13 Stabæk Alpin - Klubbmesterskap 2013 Stabæk Alpin ALPIN
18.03.13 Spinning Løken mandag (18.03.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.03.13 Fana Alpin Samling før Landsfinalen- 18/3-20/3 Fana IL - Alpin ALPIN
17.03.13 ACLIMA SKICROSS CUP Stabæk Alpin FREESTYLE
17.03.13 Klubbmesterskap SL 2013 USK Alpin Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
16.03.13 Barnekarussell i Hurdal Fremad-Hurdal ALPIN
14.03.13 Spinning NOIL torsdag (14.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.03.13 Spinning Løken torsdag (14.03.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.03.13 Spinning Løken onsdag (13.03.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.03.13 KLUBBMESTERSKAP SSL KJELSÅS ALPIN 12.MARS 2013 Kjelsås Alpint ALPIN
12.03.13 IRS KLUBBMESTERSKAP 2013 - Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
12.03.13 Spinning NOIL tirsdag (12.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
11.03.13 Asker Skiklubb Alpint Klubbmesterskab 2013 Asker-Skiklubb ALPIN
11.03.13 Asker Skiklubb Klubbmesterkap 2013 Alpint Asker-Skiklubb ALPIN
10.03.13 Stabæk Cup SL 2013 Stabæk Alpin ALPIN
10.03.13 Åsliarennene SG 2013 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
10.03.13 KLUBBMESTERSKAP ARON CUP 2013 renn 6 Aron Skiklubb ALPIN
09.03.13 LIL Alpin Cup III 2013 Lommedalens IL Alpin ALPIN
09.03.13 Åsliarennene SSL 2013 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
07.03.13 Spinning NOIL torsdag (07.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.03.13 Spinning Løken torsdag (07.03.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.03.13 Euro Tecfarten 2013 HSIL ALPIN
06.03.13 Spinning Løken onsdag (06.03.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.03.13 Bygdemesterskap 2013 Nittedal Hakadal Langrenn LANGRENN
05.03.13 Spinning NOIL tirsdag (05.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.03.13 Spinning Løken mandag (04.03.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.03.13 Lørenskogrennet 2013 Lørenskog Skiklubb-Alpin ALPIN
03.03.13 Askerspretten SSL 2013 Asker-Skiklubb ALPIN
02.03.13 Askerspretten SL 2013 Asker-Skiklubb ALPIN
02.03.13 Grevlingrennet i Hurdal Fremad-Hurdal ALPIN
28.02.13 NSFs Norwegian Masters #4 2013 Lommedalens IL Alpin ALPIN
28.02.13 Spinning NOIL torsdag (28.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
27.02.13 Askerrennet 2013 TL 13-14 år SL Asker-Skiklubb ALPIN
27.02.13 BILIA LF rangering OSLO SL ingierkollen 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
26.02.13 Spinning NOIL tirsdag (26.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
25.02.13 Spinning Løken mandag (25.02.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.13 Fana Alpin Vinterferiesamling Myrkdalen 23/2-26/2 Fana IL - Alpin ALPIN
23.02.13 MENTOS SLOPESTYLE- ARON SK DRM SKISENTER Aron Skiklubb ALPIN
23.02.13 KOIARENNET SSL renn i "Olsen-Bakken" Kvitfjell alpinanlegg -
21.02.13 Spinning Løken torsdag (21.02.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.02.13 Spinning NOIL torsdag (21.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
20.02.13 Spinning Løken onsdag (20.02.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.02.13 Spinning NOIL tirsdag (19.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.02.13 Spinning Løken mandag (18.02.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.02.13 KVITFJELL KidsCamp Vinterferiesamling 6-9 år Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
18.02.13 KVITFJELL RaceCamp vinterferie samling Kvitfjell alpinanlegg -
16.02.13 KVITFJELL IRS VINTERFERIE samling 21. 16-19/20/22 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.02.13 Spinning Løken torsdag (14.02.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.02.13 Spinning NOIL torsdag (14.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.02.13 NSFs Norwegian Masters #3 SL 2013 Kolsåsbakken Stabæk Alpin ALPIN
13.02.13 ARON CUP 2013 renn 5 Aron Skiklubb ALPIN
13.02.13 Fremad HL renn Fremad-Hurdal ALPIN
13.02.13 Spinning Løken onsdag (13.02.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.02.13 Spinning NOIL tirsdag (12.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
11.02.13 Spinning Løken mandag (11.02.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.13 LIL Alpin Cup II 2013 Lommedalens IL Alpin ALPIN
07.02.13 Spinning Løken torsdag (07.02.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.02.13 Spinning NOIL torsdag (07.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
06.02.13 ARON CUP 2013 renn 4 Aron Skiklubb ALPIN
06.02.13 VOLVO HL rangering OSLO SL ingierkollen 2013 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
05.02.13 Spinning NOIL tirsdag (05.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.02.13 Spinning Løken mandag (04.02.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.13 Lommedalen Grand Prix TL-Rangering Lommedalens IL Alpin ALPIN
02.02.13 KVITFJELL RaceCamp SL trening Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
31.01.13 Spinning Løken torsdag (31.01.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.01.13 Spinning NOIL torsdag (31.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
30.01.13 ARON CUP 2013 renn 3 Aron Skiklubb ALPIN
30.01.13 Spinning Løken onsdag (30.01.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.01.13 Spinning NOIL tirsdag (29.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
27.01.13 HL-rangering Akershus SL Kolsåsbakken 2013 Stabæk Alpin ALPIN
26.01.13 Hanskollrennet Fremad-Hurdal ALPIN
26.01.13 Åsliafarten 2013 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
24.01.13 Spinning Løken torsdag (24.01.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.13 Spinning NOIL torsdag (24.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.01.13 Spinning Løken onsdag (23.01.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.01.13 Ungdomskarusellen Fremad-Hurdal ALPIN
22.01.13 Spinning NOIL tirsdag (22.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
19.01.13 KVITFJELL RaceCamp SSL/SL åpen bakke Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
19.01.13 LIL Alpin Cup I 2013 Lommedalens IL Alpin ALPIN
18.01.13 ARON SK MEDLEMSMIDDAG ARON TUNET Aron Skiklubb ANNET
18.01.13 Fredagscup #3 2013 Stabæk Alpin ALPIN
17.01.13 ARON CUP 2013 renn 2 Aron Skiklubb ALPIN
17.01.13 Spinning Løken torsdag (17.01.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.01.13 Spinning NOIL torsdag (17.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
16.01.13 Smørekurs for uerfarne Løken onsdag (16.01.13) 18- Grindvoll Idrettslag LANGRENN
16.01.13 Spinning Løken onsdag (16.01.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.01.13 Spinning NOIL tirsdag (15.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.01.13 Spinning Løken mandag (14.01.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.01.13 Klubbmesterskap 2013 RSK-Alpin SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
12.01.13 Klubbmesterskap 2013 RSK-Alpin SL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
11.01.13 Fredagscup #2 2013 Stabæk Alpin ALPIN
11.01.13 KVITFJELL IRS A/B FARTSSAMLING 20. 11-13 jan. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
11.01.13 Fana Alpin Trening i Bavallen Fre 11/1-13 Fana IL - Alpin ALPIN
10.01.13 ARON CUP 2013 renn 1 Aron Skiklubb ALPIN
10.01.13 Spinning NOIL torsdag (10.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.01.13 Spinning Løken torsdag (10.01.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.01.13 Spinning Løken onsdag (09.01.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.01.13 Spinning NOIL tirsdag (08.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.01.13 Spinning Løken mandag (07.01.13) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.01.13 Miss Volvo slalåmrenn i Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
05.01.13 Mr. Volvo slalåmrenn i Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.01.13 Fredagscup #1 2013 Stabæk Alpin ALPIN
03.01.13 Spinning Løken torsdag (03.01.13) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.01.13 KVITFJELL RaceCamp -Fartstrening Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
31.12.12 Stabæk Alpin Barmark Høst 2012 Stabæk Alpin ALPIN
27.12.12 Fana Alpin Romjulssamlin Myrkdalen,Alle, 27-31 Des Fana IL - Alpin ANNET
27.12.12 KVITFJELL RaceCamp Julesamling Kvitfjell alpinanlegg -
27.12.12 Stabæk Alpin Romjulstrening 2012 Stabæk Alpin ALPIN
27.12.12 KVITFJELL KidsCamp Julesamling Kvitfjell alpinanlegg -
27.12.12 Spinning Løken torsdag (27.12.12) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.12.12 Spinning Løken onsdag (19.12.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.12.12 INGIERKOLLEN IRS D/E samling 19. 17. og 19. des Ingierkollen Rustad SK ALPIN
17.12.12 Spinning Løken mandag (17.12.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.12.12 Fana Alpin samling Myrkdalen Rekrutter 15 - 16 Des Fana IL - Alpin ALPIN
15.12.12 KVITFJELL IRS JULESAMLING 19. 15-/16/19/21 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.12.12 Stabæk Alpin Julesamling Geilo 2012 Stabæk Alpin ALPIN
12.12.12 Spinning Løken onsdag (12.12.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.12.12 Spinning Løken mandag (10.12.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.12 KVITFJELL RaceCamp, Fart -og super-g trening Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
08.12.12 KVITFJELL IRS samling 18. 08-09 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.12.12 Fana Alpin Samling Geilo Gr1 7 - 8 Des 12 Fana IL - Alpin ALPIN
06.12.12 Spinning Løken torsdag (06.12.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.12.12 Spinning Løken torsdag (06.12.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.12.12 Spinning Løken tirsdag (04.12.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.12 GÅLÅ IRS B/C/D/E samling 17. 01-02 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
29.11.12 Fana Alpin Samling Geilo Gr1 29.11.12 Fana IL - Alpin ALPIN
29.11.12 Spinning Løken torsdag (29.11.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.11.12 Spinning Løken mandag (26.11.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.12 Stevne Hustig Pistol 24-25 Nov 2012 Asker skyteklubb PISTOL-SKYTING
24.11.12 KVITFJELL IRS klubbsamling 16. 24-25. nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.11.12 Spinning Løken torsdag (22.11.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.11.12 Spinning Løken mandag (19.11.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.11.12 IRS JIBBESAMLING - Heminghallen 18.november Ingierkollen Rustad SK ANNET
17.11.12 KVITFJELL RaceCamp Sl camp Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
17.11.12 KVITFJELL IRS A samling 15. 17-18 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
17.11.12 Fana Alpin Samling Geilo Gr1 og 2003, 17-18 nov.12 Fana IL - Alpin ANNET
17.11.12 KVITFJELL KidzCamp SL med Cato Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
15.11.12 Spinning Løken torsdag (15.11.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.11.12 Spinning Løken torsdag (15.11.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.11.12 Spinning Løken mandag (12.11.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.11.12 KVITFJELL IRS A/B/C samling 14. 10-11 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
09.11.12 Fana Alpin Samling Geilo Gr1,09 - 11 nov 12 Fana IL - Alpin ALPIN
09.11.12 KVITFJELL RaceCamp sl camp Kvitfjell alpinanlegg ALPIN
08.11.12 Fiskåstemne Miniatyr Fiskå skytterlag SKYTING
08.11.12 Spinning Løken torsdag (08.11.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.11.12 Spinning Løken torsdag (08.11.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.11.12 Spinning Løken mandag (05.11.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.11.12 KVITFJELL IRS A/B/D samling 13. 03-04 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
03.11.12 Fana Alpin Samling Geilo Gruppe 1 03-04 nov 12 Fana IL - Alpin ALPIN
01.11.12 Spinning Løken torsdag (01.11.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.10.12 Spinning Løken onsdag (31.10.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.10.12 Karusellstevne 15 m. Søndag 4.November 2012 Flikka skytterlag SKYTING
29.10.12 Spinning Løken mandag (29.10.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.10.12 Fana Alpin Barmark Søn 28/10-12 Fana IL - Alpin ALPIN
26.10.12 JUVASS IRS A samling 12. 26-28 okt. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.10.12 Spinning Løken torsdag (25.10.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.10.12 Spinning Løken onsdag (24.10.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.10.12 Spinning Løken mandag(22.10.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.10.12 Spinning Løken torsdag (18.10.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.10.12 Spinning Løken onsdag (17.10.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.10.12 Spinning Løken mandag (15.10.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.10.12 JUVASS IRS A/B/C samling 11. 13-14 okt. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.10.12 IRS JIBBESAMLING - Heminghallen 07.oktober Ingierkollen Rustad SK ANNET
07.10.12 ARON SK Høyt og lavt samling 7.10.12 Aron Skiklubb ANNET
06.10.12 Hangurslia opp 2012 Voss oppturar LØP
29.09.12 Fana Alpin Barmark Gr1 Fana Stadion Lør 29.09 Fana IL - Alpin ANNET
28.09.12 ZERMATT IRS samling 10. A/B/C høstferien 2012 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.09.12 JUVASS IRS A/B samling 9. 22-23 sept. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.09.12 Barmark Fana Stadion Lør 22.09.12 AVLYST!!!!! Fana IL - Alpin ALPIN
15.09.12 JUVASS IRS A/C samling 8. 15-16 sept. 2012 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.09.12 LANDGRAAF IRS samling 7.07.-10. sept Ingierkollen Rustad SK ALPIN
31.08.12 Fana Alpin Gr1 Fonna 31.08 - 02.09 2012 Fana IL - Alpin ANNET
30.08.12 Stabæk Alpin barmark 01-02-03 - vår2012 Stabæk Alpin ALPIN
25.08.12 Fana Alpin Gr1 Fonna 25.08 - 26.08.12 Fana IL - Alpin ANNET
20.08.12 Samlagstevne Vest Agder 2012 Flikka skytterlag SKYTING
18.08.12 Bødalen IF Fotballskole 2012 BIF Allidrett ANNET
16.08.12 LANDGRAAF IRS samling 6. 16.-19. aug Ingierkollen Rustad SK ALPIN
13.08.12 GTcamp Odalen GTcamp -
09.08.12 Fana Alpin Gr1 Fonna 09.08 - 12.08.12 Fana IL - Alpin ALPIN
5.06.12 Hurtig mil / rev Klubbmesterskap Asker skyteklubb PISTOL-SKYTING
23.06.12 Fana Alpin Gr1 Fonna 23.6 - 26.6.12 Fana IL - Alpin ALPIN
23.06.12 Hanguren opp 2012 Voss oppturar LØP
16.06.12 Camp HoppenSprett 16-17 juni 12 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
15.06.12 Fana Alpin Rekrutt og Gruppe1 Fonna 15.6 - 17.6.12 Fana IL - Alpin ANNET
07.06.12 VM Fin / GrovKlubb mesterskap Asker skyteklubb PISTOL-SKYTING
02.06.12 VILLMARKSKAMP IRS samling 5. for B-gjengen Ingierkollen Rustad SK -
31.05.12 Hurtig Fin/Grov Klubbmesterskap Asker skyteklubb PISTOL-SKYTING
31.05.12 Fana Alpin Gr1 Fonna 31.05 - 03.06.12.ENDRET!!!!! Fana IL - Alpin ANNET
26.05.12 Fana Alpin Gr 1 Fonna 26.5 - 28.5.12 Fana IL - Alpin ALPIN
26.05.12 IRS A/B/C Pinsesamling 4. 2012 JUVASS 26-28 mai Ingierkollen Rustad SK ALPIN
19.05.12 IRS A/B samling 3. 2012 JUVASS 19-21 mai Ingierkollen Rustad SK ALPIN
18.05.12 Fana Alpin Rekrutt og Gr 1 Fonna 18.05 - 21.05.12 Fana IL - Alpin ANNET
18.05.12 GTcamp Helg GTcamp ANNET
15.05.12 Gannstemnet 2012 Gann Skytterlag SKYTING
13.05.12 Raudvatnet opp 2012 Samnangeril / Trimgruppa LØP
12.05.12 Husnespokalen 2012 Husnes Skyttarlag SKYTING
12.05.12 Aga og Vikebygd Stemnet Aga og Vikebygd Skyttarlag SKYTING
12.05.12 AVLYST!!!!!!Fana Alpin Gr 1 Fonna 12.5 - 13.5 201 Fana IL - Alpin ALPIN
11.05.12 Vårstevnet Gjesdal 2012 Gjesdal skytterlag SKYTING
05.05.12 GEILO IRS A/B samling 2. 5-6.mai Ingierkollen Rustad SK ALPIN
05.05.12 Arnold Johansen Minnestevne 2012 Storsteinnes skytterlag SKYTING
03.05.12 Kleppstemna 2012 Klepp Skytterlag SKYTING
01.05.12 Stalheimskleiva opp 2012 Voss oppturar LØP
30.04.12 1. Mai-stemna 2012 Jondal skyttarlag SKYTING
30.04.12 Banestemne i Tørvikbygd 2012 Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
28.04.12 IRS A/B samling 1. 2012 KVITFJELL 28-29 mai Ingierkollen Rustad SK ALPIN
26.04.12 Filefjellrennet 2012 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
15.04.12 Stabæk Alpin Vintertrening 2011/12 Stabæk Alpin ALPIN
14.04.12 SVINGDOKTORENS SL-camp Svingdoktoren ALPIN
14.04.12 TRYSIL-FAGERÅSEN CUP, Familierenn IL Trysilgutten ALPIN
14.04.12 Afterski/årsfest Rælingen Skiklubb Alpin Rælingen Skiklubb Alpint ANNET
14.04.12 Klubbmesterskap RSK SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
06.04.12 Dag Kolsrud invitational Kvitfjell Svingdoktoren ALPIN
02.04.12 Svingdoktorens påskecamp Svingdoktoren ALPIN
01.04.12 Veteran/Foreldretrening Stabæk Alpin Stabæk Alpin ALPIN
29.03.12 Spinning Løken torsdag (29.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.03.12 Spinning Løken tirsdag (27.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.03.12 Spinning Løken mandag (26.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.03.12 Spinning NOIL mandag (26.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
25.03.12 Stabæk Cup SL - 11år og yngre Stabæk Alpin ALPIN
25.03.12 Kretsrenn Nordstrand IF Alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
24.03.12 KM SSL 12/13 Akershus 2012 Lommedalens IL Alpin ALPIN
24.03.12 IRS VOLVORENNET SSL 11år og yngre Ingierkollen Rustad SK ALPIN
24.03.12 Stabæk Cup SSL 11år og yngre Stabæk Alpin ALPIN
24.03.12 KLUBBMESTERSKAP Lommedalen Alpin 2012 Lommedalens IL Alpin ALPIN
24.03.12 NORDSTRAND IF KLUBBMESTERSKAP 2012 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
24.03.12 Svingdoktorens Solcamp II Kvitfjell Svingdoktoren ALPIN
24.03.12 ARON SKIFESTIVAL 2012 Aron Skiklubb ALPIN
22.03.12 Spinning Løken torsdag (22.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.03.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke12 2012, Nivå2-Helg IL Trysilgutten ALPIN
22.03.12 Spinning NOIL torsdag (22.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
22.03.12 KLUBBMESTERSKAP Kjelsås Alpin 2012 Kjelsås Alpint ALPIN
21.03.12 Fossum - klubbmesterskap alpin 2012 Fossum Alpin ALPIN
20.03.12 Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2012 Stabæk Alpin ALPIN
20.03.12 Spinning Løken tirsdag (20.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.03.12 Spinning NOIL tirsdag (20.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
19.03.12 Spinning Løken mandag (19.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.03.12 Spinning NOIL mandag (19.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
19.03.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke12 2012, Nivå2 IL Trysilgutten ALPIN
18.03.12 Klubbmesterskap SL USK 2012 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
18.03.12 DOBBELTSTEMNA I FELT 2012 JONDAL OG STRANDEBARM Jondal skyttarlag SKYTING
18.03.12 TROLLRENNET 2012 Kjelsås Alpint ALPIN
17.03.12 Svingdoktorens SOLcamp Kvitfjell Svingdoktoren ALPIN
17.03.12 Jubileumsrenn Nye Blåveisrennet SSL Stabæk Alpin ALPIN
17.03.12 Jubileumsrenn Paralellslalom for 10 år og yngre Stabæk Alpin ALPIN
15.03.12 Spinning Løken torsdag (15.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.03.12 Spinning NOIL torsdag (15.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
15.03.12 Spinning Løken torsdag (15.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.03.12 Bygdemesterskap Nittedal Hakadal Langrenn LANGRENN
14.03.12 Spinning Løken onsdag (14.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.03.12 Asker Skiklubb alpint klubbmesterskap 2012 Asker-Skiklubb ALPIN
13.03.12 Spinning Løken tirsdag (13.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.03.12 Spinning NOIL tirsdag (13.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.03.12 Spinning NOIL mandag (12.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.03.12 Spinning Løken mandag (12.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.03.12 Åsliarennene 2012 / SG Søndag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
10.03.12 Fana Alpin Samling 10-11.3.12 ( 2001 og eldre) Fana IL - Alpin ALPIN
10.03.12 Nittedalsrennet NITTEDAL IL SKIGRUPPA LANGRENN
10.03.12 Åsliarennene 2012 / SSL Lørdag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
09.03.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke10 2012, Nivå3-Helg IL Trysilgutten ALPIN
08.03.12 Spinning NOIL torsdag (08.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
08.03.12 Spinning Løken torsdag (08.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.03.12 Spinning Løken torsdag (08.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.03.12 Spinning Løken onsdag (07.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.03.12 Euro Tecfarten 2012 HSIL ALPIN
06.03.12 Spinning NOIL tirsdag (06.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
06.03.12 Spinning Løken tirsdag (06.03.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.03.12 Spinning Løken mandag (05.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.03.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke10 2012, Nivå2 IL Trysilgutten ALPIN
05.03.12 Spinning NOIL mandag (05.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.03.12 LØRENSKOGRENNET Lørenskog Skiklubb-Alpin ALPIN
03.03.12 BUDSTIKKA CUP III 2012 Lommedalens IL Alpin ALPIN
03.03.12 IRS B/C SG samling 3 - 4 mars Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
01.03.12 Spinning Løken torsdag (01.03.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.02.12 Vinterferietrening Stabæk Alpin 2012 Stabæk Alpin ALPIN
29.02.12 KM 98 og KM 97 + HL Kvalik J/G 14/15 Kjelsås Alpint ALPIN
29.02.12 VOLVO SL RENN LF KVALIK J/G 12/13 Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
29.02.12 Spinning Løken onsdag (29.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.02.12 Treningscup, 12. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
28.02.12 Spinning Løken tirsdag (28.02.12) 19:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.02.12 Spinning Løken mandag (27.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.02.12 Treningssamling-Myrkdalen, Vinterferien 25-28 Feb Fana IL - Alpin ALPIN
23.02.12 Spinning NOIL torsdag (23.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.02.12 Spinning Løken torsdag (23.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.12 ARON CUP 2012 - renn 3 SL (slalåm) Aron Skiklubb ALPIN
23.02.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke8 2012, Nivå2-Helg IL Trysilgutten ALPIN
23.02.12 Spinning Løken torsdag (23.02.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.02.12 Spinning Løken onsdag (22.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.02.12 Treningscup, 11. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
21.02.12 Spinning Løken tirsdag (21.02.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.02.12 Spinning NOIL tirsdag (21.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
20.02.12 Spinning NOIL mandag (20.02) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
20.02.12 Spinning Løken mandag (20.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.02.12 Svingdoktoren Kvitfjell Vinterferiecamp Svingdoktoren ALPIN
20.02.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke8 2012, Nivå2 IL Trysilgutten ALPIN
18.02.12 IRS FIS/A/B samlinger KVITFJELL - vinterferie 2012 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
18.02.12 IRS C/D samlinger - vinterferie 2012 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
16.02.12 Spinning Løken torsdag (16.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.02.12 ARON CUP 2012 - renn 2 SSL Aron Skiklubb ALPIN
16.02.12 Spinning NOIL torsdag (16.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
16.02.12 Spinning Løken torsdag (16.02.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.02.12 Nittedal IL Karusell nr. 3 - 2012 Skicross NITTEDAL IL SKIGRUPPA LANGRENN
15.02.12 Spinning Løken onsdag (15.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.02.12 NSFs Norwegian Masters #3 Stabæk Alpin ALPIN
14.02.12 Treningscup, 10. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
14.02.12 Spinning Løken tirsdag (14.02.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.02.12 Spinning NOIL tirsdag (14.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.02.12 Spinning NOIL mandag (13.02) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.02.12 Spinning Løken mandag (13.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.02.12 Asker Spretten 2012, SL J/G 11 år og yngre Asker-Skiklubb ALPIN
11.02.12 Asker Spretten 2012, SSL J/G 11 år og yngre Asker-Skiklubb ALPIN
10.02.12 Norwegian Masters Trening 09. & 10. Febr. Stabæk Alpin ALPIN
10.02.12 Krinsstemnet miniatyr 2012 Strandebarm skyttarlag SKYTING
10.02.12 ICEPEAK Skicross Challenge Stabæk Alpin FREESTYLE
09.02.12 Spinning Løken torsdag (09.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.12 Spinning Løken torsdag (09.02.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke6 2012, Nivå2-Helg IL Trysilgutten ALPIN
09.02.12 Spinning NOIL torsdag (09.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
08.02.12 Asker rennet 2012, KM i SL for 14 -15 åringer Asker-Skiklubb ALPIN
08.02.12 Grunnkurs skitekn. GIL (08.02.12) 18:30 Grindvoll Idrettslag LANGRENN
08.02.12 IRS VOLVO SL RENN HL KVALIK Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
08.02.12 Nordstrand Alpin SL KVAL AL OSLO Nordstrand IF - Alpin ALPIN
08.02.12 Spinning Løken onsdag (08.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.02.12 Samlagstevnet Vingelen 15 m 2012 Vingelen Skytterlag SKYTING
07.02.12 Spinning Løken tirsdag (07.02.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.02.12 Spinning NOIL tirsdag (07.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.02.12 Treningscup, 9. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
06.02.12 Spinning Løken mandag (06.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.02.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke6 2012, Nivå2 IL Trysilgutten ALPIN
06.02.12 Spinning NOIL mandag (06.02) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
05.02.12 VOLVO PARALELLSLALÅM CUP J/G 14/15 søndag Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.02.12 Svingdoktoren SL camp på Kvitfjell Svingdoktoren ALPIN
04.02.12 Samlagsstemne Sunnhordland 15m 2012 Husnes Skyttarlag SKYTING
04.02.12 BUDSTIKKA CUP II 2012 Lommedalens IL Alpin ALPIN
04.02.12 Samlagsstemne miniatyr 4-5.feb 2012 Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
04.02.12 VOLVO PARALELLSLALÅM CUP J/G 11, 12/13 lørdag Ingierkollen Rustad SK ALPIN
03.02.12 Trening Myrkdalen Gruppe1 Fredag 3.2.12 Fana IL - Alpin ALPIN
02.02.12 Spinning Løken torsdag (02.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.12 ARON CUP 2012 - Renn 1 SSL Aron Skiklubb ALPIN
02.02.12 Spinning Løken torsdag (02.02.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.12 NITTEDAL IL KARUSELL NR 2 - 2012 FRISTIL NITTEDAL IL SKIGRUPPA LANGRENN
02.02.12 Spinning NOIL torsdag (02.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
01.02.12 Krinscup 3. runde Strandebarm skyttarlag SKYTING
01.02.12 NSFs Norwegian Masters II 2012 Lommedalens IL Alpin ALPIN
01.02.12 Spinning Løken onsdag (01.02.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.02.12 Svingdoktoren Sl kveld i Sloråsen Svingdoktoren ALPIN
02.12. Kretssamling Hordaland Skikrets 2.12 - 4.12 Fana IL - Alpin ANNET
31.01.12 Treningscup, 8. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
31.01.12 Stabæk Alpin - Romjulstrening 28-29/12.2011 Stabæk Alpin ALPIN
31.01.12 Spinning NOIL tirsdag (31.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
31.01.12 Spinning Løken tirsdag (31.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.01.12 Spinning NOIL mandag (30.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
30.01.12 Spinning Løken mandag (30.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.01.12 IRS B/C/D SSL samling INGIERKOLLEN Ingierkollen Rustad SK ALPIN
27.01.12 TRYSIL RENNSKOLE-uke4 2012, Nivå GS IL Trysilgutten ALPIN
27.01.12 Trening Myrkdalen Gruppe1, fredag 27 - søndag 29 Fana IL - Alpin ALPIN
27.01.12 Fredagscup #3 Stabæk Alpin ALPIN
26.01.12 Spinning Løken torsdag (26.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.01.12 Spinning NOIL torsdag (26.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
26.01.12 Spinning Løken torsdag (26.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.01.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke4 2012, Nivå3-Helg IL Trysilgutten ALPIN
26.01.12 15 meter stemna Voss Idrettshall Voss Skyttarlag SKYTING
25.01.12 Spinning Løken onsdag (25.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.12 Spinning Løken tirsdag (24.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.12 Treningscup, 7. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
24.01.12 Spinning NOIL tirsdag (24.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.01.12 TRYSIL RENNSKOLE- uke4 2012, Nivå2 IL Trysilgutten ALPIN
23.01.12 Spinning Løken mandag (23.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.01.12 Spinning NOIL mandag (23.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
22.01.12 Åsliafarten 2012 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
21.01.12 BUDSTIKKA CUP I 2012 Lommedalens IL Alpin ALPIN
20.01.12 Fredagscup #2 Stabæk Alpin ALPIN
19.01.12 Spinning Løken torsdag (19.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.01.12 Spinning NOIL torsdag (19.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
19.01.12 Spinning Løken torsdag (19.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.01.12 Smørekurs for uerfarne Løken skole 18.01 kl 1830 Grindvoll Idrettslag LANGRENN
18.01.12 Spinning Løken onsdag (18.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.01.12 K5 RIDERS: Barn i alderen 8-10 år Nordstrand IF - Alpin ANNET
17.01.12 Spinning Løken tirsdag (17.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.01.12 Spinning NOIL tirsdag (17.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
17.01.12 Treningscup, 6. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
16.01.12 Nordstrand Alpin Racing Jr gruppe 11/12 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
16.01.12 Spinning Løken mandag (16.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.01.12 Spinning NOIL mandag (16.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.01.12 SoneCup 2012 SSL Renn 1 Aron Skiklubb ALPIN
14.01.12 Trening i Bavallen Gruppe 1 14-15 januar-12 Fana IL - Alpin ALPIN
12.01.12 Stormyrastevne 15m 2012 Vingelen Skytterlag SKYTING
12.01.12 K1 SMÅTROLL: Barn i alderen 5-7 år - Torsdag Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.12 Spinning Løken torsdag (12.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.01.12 K2 STORETROLL: Barn i alderen 8-10 år Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.12 K3 LILLEBJØRN: Barn i alderen 5-7 år - Torsdag Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.12 K4 STOREBJØRN: Barn i alderen 8-10 år Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.12 Hallstevnet By Skytterlag SKYTING
12.01.12 Spinning NOIL torsdag (12.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.01.12 Spinning Løken torsdag (12.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.01.12 Spinning Løken onsdag (11.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.01.12 Krinscup runde 2. Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
10.01.12 Treningscup, 5. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
10.01.12 Spinning NOIL tirsdag (10.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.01.12 K3 LILLEBJØRN: Barn i alderen 5-7 år - Tirsdag Nordstrand IF - Alpin ANNET
10.01.12 K1 SMÅTROLL: Barn i alderen 5-7 år - Tirsdag Nordstrand IF - Alpin ANNET
10.01.12 NITTEDAL IL Karusell nr. 1 - 2012 Klassisk NITTEDAL IL SKIGRUPPA LANGRENN
10.01.12 Spinning Løken tirsdag (10.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.01.12 Spinning NOIL mandag (09.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
09.01.12 Spinning Løken mandag (09.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.01.12 Miniatyrstemna 2012 Jondal skyttarlag SKYTING
06.01.12 Fredagscup #1 Stabæk Alpin ALPIN
06.01.12 Nissetreffen 2012 Storsteinnes skytterlag SKYTING
05.01.12 Spinning Løken torsdag (05.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.12 Spinning Løken torsdag (05.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.12 Spinning NOIL torsdag (05.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.01.12 Spinning Løken onsdag (04.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.01.12 Spinning Løken tirsdag (03.01.12) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.01.12 Spinning NOIL tirsdag (03.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
02.01.12 Spinning Løken mandag (02.01.12) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.01.12 Nordstrand Alpin Racing gruppe 11/12 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
31.12.11 Stabæk Alpin Familiesamling Geilo Stabæk Alpin ALPIN
31.12.11 Stabæk Alpin Barmark - Høst 2011 Stabæk Alpin ALPIN
28.12.11 Romjulstevnet 2011 Gjesdal Gjesdal skytterlag SKYTING
28.12.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke52 Nivå2 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
28.12.11 TRYSIL, Trening FIS-løpere 28-30/12 IL Trysilgutten ALPIN
27.12.11 Fana Alpin Romjulssamling for alle 27.12 - 30/31.1 Fana IL - Alpin ALPIN
26.12.11 Svingdoktoren Kvitfjell julesamling Svingdoktoren ALPIN
20.12.11 Spinning NOIL tirsdag (20.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
20.12.11 Spinning Løken tirsdag (20.12.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.12.11 Spinning Løken mandag (19.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.12.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke50-2 (Fart) v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
15.12.11 Spinning Løken torsdag (15.12.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.12.11 Spinning NOIL torsdag (15.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
15.12.11 Spinning Løken torsdag (15.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.12.11 Spinning Løken onsdag (14.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.12.11 Krinscup Jondal 14.12.11 Jondal skyttarlag SKYTING
13.12.11 Spinning Løken tirsdag (13.12.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.12.11 TRYSIL, Trening FIS-løpere 13-16/12 IL Trysilgutten ALPIN
13.12.11 Spinning NOIL tirsdag (13.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.12.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke50-1 Nivå2 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
13.12.11 Treningscup 15m, 3. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
12.12.11 Spinning NOIL mandag (12.12) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.12.11 Spinning Løken mandag (12.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.12.11 Skisamling Geilo Gruppe 1 10.12-12.12 Fana IL - Alpin ANNET
10.12.11 Kretsstevne 15m Bergenhus Sartor Skyttarlag SKYTING
10.12.11 Svingdoktoren Kvitfjell SL Svingdoktoren ALPIN
09.12.11 Spinning Løken fredag (09.12.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.11 Spinning NOIL torsdag (08.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
08.12.11 Spinning Løken torsdag (08.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.11 Spinning Løken onsdag (07.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.11 Smørekurs på Løken onsdag 7. des. kl. 18.30 Grindvoll Idrettslag LANGRENN
06.12.11 Spinning NOIL tirsdag (06.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
06.12.11 Treningscup 15m 2. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
06.12.11 Spinning Løken tirsdag (06.12.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.12.11 Spinning NOIL mandag (05.12) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
05.12.11 Spinning Løken mandag (05.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.12.11 Stabæk Alpin Hemsedal 3-4.12 - 01/02 Stabæk Alpin ALPIN
01.12.11 Spinning Løken torsdag (01.12.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.11 Spinning NOIL torsdag (01.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
01.12.11 Spinning Løken torsdag (01.12.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.11 TRYSIL, Trening FIS-løpere 1-2/12 IL Trysilgutten ALPIN
30.11.11 Spinning Løken onsdag (30.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.11.11 Spinning NOIL tirsdag (29.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
29.11.11 Spinning Løken tirsdag (29.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.11.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke48 Nivå2 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
29.11.11 Treningscup 15m 1. kveld Husnes Skyttarlag SKYTING
28.11.11 Spinning NOIL mandag (28.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
28.11.11 Spinning Løken mandag (28.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.11.11 Miniatyrstemne Husnes 2011 Husnes Skyttarlag SKYTING
26.11.11 Miniatyrstemne Rosendal 2011 Rosendal skyttarlag SKYTING
25.11.11 Skisamling Geilo Gruppe 1, 25.11-27.11.11 Fana IL - Alpin ANNET
24.11.11 Spinning NOIL torsdag (24.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
24.11.11 Spinning Løken torsdag (24.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.11 Spinning Løken torsdag (24.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.11.11 Spinning Løken onsdag (23.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.11.11 Spinning Løken tirsdag (22.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.11.11 Spinning NOIL tirsdag (22.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.11.11 Spinning NOIL mandag (21.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.11.11 Spinning Løken mandag (21.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.11.11 Hauststevnet 15M 2011 Strandebarm skyttarlag SKYTING
19.11.11 Skisamling Geilo Gruppe 1 - AVLYST!!! Fana IL - Alpin ALPIN
18.11.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke46-2 Nivå2 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
17.11.11 Spinning NOIL torsdag (17.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
17.11.11 Spinning Løken torsdag (17.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.11.11 Spinning Løken torsdag (17.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.11.11 Spinning Løken onsdag (16.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.11.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke46-1 Nivå2 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
15.11.11 TRYSIL, Trening FIS-løpere 15-18/11 IL Trysilgutten ALPIN
15.11.11 Spinning Løken tirsdag (15.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.11.11 Spinning NOIL tirsdag (15.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.11.11 Spinning Løken mandag (14.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.11.11 Spinning NOIL mandag (14.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.11.11 Svingdoktoren Kvitfjell SL /evt Juvass Svingdoktoren ALPIN
10.11.11 Spinning NOIL torsdag (10.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.11.11 Spinning Løken torsdag (10.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.11.11 Spinning Løken torsdag (10.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.11.11 Kleppstemna 15m 2011 Klepp Skytterlag SKYTING
09.11.11 Spinning Løken onsdag (09.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.11.11 Spinning NOIL tirsdag (08.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
08.11.11 Spinning Løken tirsdag (08.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.11.11 Spinning NOIL mandag (07.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.11.11 Spinning Løken mandag (07.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.11.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke44-2 Nivå2 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
03.11.11 Spinning NOIL torsdag (03.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
03.11.11 Spinning Løken torsdag (03.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.11.11 Spinning Løken torsdag (03.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.11.11 Spinning Løken onsdag (02.11.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.11.11 TRYSIL, Trening FIS-løpere 1-4/11 IL Trysilgutten ALPIN
01.11.11 TRYSIL RENNSKOLE-TRYSIL uke44-1 Nivå2 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
01.11.11 Spinning NOIL tirsdag (01.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
01.11.11 Spinning Løken tirsdag (01.11.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.10.11 5. Karusellstevne 15 Vest Agder 2011 Flikka skytterlag SKYTING
31.10.11 Spinning NOIL mandag (31.10) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
31.10.11 Spinning Løken mandag (31.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.10.11 Spinning Løken torsdag (27.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.10.11 Spinning Løken torsdag (27.10.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.10.11 Spinning Løken onsdag (26.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.10.11 Gannstemnet 15m 2011 Gann Skytterlag SKYTING
25.10.11 Spinning NOIL tirsdag (25.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
25.10.11 Spinning Løken tirsdag (25.10.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.10.11 Spinning Løken mandag (24.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.10.11 Spinning NOIL mandag (24.10) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.10.11 IRS FIS/A/ B og C samling SØLDEN 21-30 Oktober Ingierkollen Rustad SK ALPIN
20.10.11 Spinning Løken torsdag (20.10.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.10.11 Spinning Løken torsdag (20.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.10.11 Spinning Løken onsdag (19.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.10.11 TRYSIL RENNSKOLE-ØSTERRIKE/SÖLDEN uke42 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
18.10.11 Spinning Løken tirsdag (18.10.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.10.11 Spinning Løken mandag (17.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.10.11 Spinning Løken torsdag (13.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.10.11 Spinning Løken torsdag (13.10.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.10.11 Spinning Løken onsdag (12.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.10.11 Spinning Løken tirsdag (11.10.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.10.11 Nordstrand Alpin Juvass samling 20-23 okt Nordstrand IF - Alpin ALPIN
10.10.11 Spinning Løken mandag (10.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.10.11 TRYSIL RENNSKOLE-ØSTERRIKE/SÖLDEN uke40 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
05.10.11 Spinning Løken onsdag (05.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.10.11 Spinning Løken mandag (03.10.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.10.11 Hangurslia opp 2011 Voss oppturar LØP
30.09.11 IRS FIS/A/B samling ZERMATT høstferien 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
28.09.11 Spinning Løken onsdag (28.09.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.09.11 Spinning Løken mandag (26.09.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.09.11 Camp Hoppensprett 24-25 sept 11 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
23.09.11 TRYSIL RENNSKOLE-TYSKLAND/BISPINGEN uke38 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
23.09.11 IRS FIS/A/B/ C samling Juvass 23-26 september Ingierkollen Rustad SK ALPIN
21.09.11 Spinning Løken onsdag (21.09.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.09.11 Spinning Løken mandag (19.09.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.09.11 Jubileumsfest Voss IL 125 år Voss IL ANNET
15.09.11 Nordstrand Alpin Juvass samling 22-25 sept Nordstrand IF - Alpin ALPIN
14.09.11 Spinning Løken onsdag (14.09.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.09.11 TRYSIL RENNSKOLE-TYSKLAND/BISPINGEN uke36 v/Calle IL Trysilgutten ALPIN
09.09.11 IRS C Juvass 9-12 september Ingierkollen Rustad SK ALPIN
08.09.11 IRS FIS/A/B samling LANDGRAAF 9 - 12 sept 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.09.11 Spinning Løken onsdag (07.09.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.09.11 Spinning Løken mandag (05.09.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.09.11 HARDHAUSEN 2011 Hakadal Alpin ANNET
28.08.11 Veteranstemna 2011 Hordakretsen Jondal skyttarlag SKYTING
26.08.11 TRYSIL RENNSKOLE-JUVASHYTTA uke 34 v/ "Calle" IL Trysilgutten ALPIN
21.08.11 Samlagstemne Sunnhordland bane 2011 Husnes Skyttarlag SKYTING
18.08.11 IRS A/B samling LANDGRAAF 18 - 21 aug 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
13.08.11 Barmarksamling - Fana Alpin Fana IL - Alpin ALPIN
12.08.11 TRYSIL RENNSKOLE-JUVASHYTTA uke 32 v/ "Calle" IL Trysilgutten ALPIN
09.08.11 BIF Fotballskole 2011 BIF Allidrett ANNET
30.07.11 Prøvestevnet LS 2011 DFS SKYTING
15.07.11 Jubileumsstevne By skl 100 år 8.r Fosenkarusell By Skytterlag SKYTING
25.06.11 IRS A/B/C samling Juvass 25-28 juni 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.06.11 Hanguren opp 2011 Voss oppturar LØP
24.06.11 Rislamotreffen 2011 Storsteinnes skytterlag SKYTING
23.06.11 Skisamling Fonna - Alle Fana IL - Alpin ALPIN
18.06.11 Camp Hoppensprett(USK) 2011 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
11.06.11 IRS A/B/ samling Juvass (Pinse) 11-14 juni 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
11.06.11 Skisamling Fonna - Gr. 1 Fana IL - Alpin ANNET
10.06.11 Norheimsund stevnet 2011 Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
10.06.11 Granvinstemnet 2011 Granvin Skyttarlag SKYTING
05.06.11 Åpent stevne Org medaljen Gjesdal Gjesdal skytterlag SKYTING
02.06.11 Skisamling Fonna - Alle Fana IL - Alpin ALPIN
02.06.11 IRS A/B/C samling Juvass (KrHf) 2-5 juni 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
02.06.11 Malvikstevnet 2011 Malvik skytterlag SKYTING
01.06.11 Renn og Racing grupper Nordstrand Alpin sesong 11/ Nordstrand IF - Alpin ALPIN
31.05.11 Vossameisterskap Voss symjeklubb ANNET
28.05.11 Stalheimskleiva opp 2011 Voss oppturar LØP
21.05.11 100 ÅRS JUBILEUMSSTEMNE 21-22 MAI Aga og Vikebygd Skyttarlag SKYTING
21.05.11 Husnespokalen 2011 Husnes Skyttarlag SKYTING
20.05.11 Skisamling Fonna - Alle Fana IL - Alpin ANNET
19.05.11 Sartorstevnet 2011 Sartor Skyttarlag SKYTING
19.05.11 Gannstemnet 2011 Gann Skytterlag SKYTING
15.05.11 IRS A/B/C barmark sesong 2011-2012 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.05.11 Åpent banestevne 2011 Storsteinnes skytterlag SKYTING
14.05.11 Skisamling Fonna - Gruppe 1 Fana IL - Alpin ANNET
14.05.11 IRS A/B/C samling Juvass 14-16 mai 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
12.05.11 OSTERØYSTEMNET BANE 15. mai 2011 Osterøy skyttarlag SKYTING
09.05.11 Spinning Løken mandag (09.05.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.05.11 Vårstevnet Gjesdal 2011 Gjesdal skytterlag SKYTING
05.05.11 Kleppstemna 2011 Klepp Skytterlag SKYTING
02.05.11 Spinning Løken mandag (02.05.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.05.11 Jaktfelt Vingelen 1.Mai 2011 Vingelen Skytterlag JAKTFELT
01.05.11 Filefjellrennet 2011 - SL Nordstrand IF - Alpin ALPIN
01.05.11 Åpningsstevne Bjugn 1. mai 2011 Bjugn Skytterlag SKYTING
30.04.11 Banestemne i Tørvikbygd 2011 Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
30.04.11 Barmarksamling - Gruppe 1 Fana IL - Alpin ALPIN
30.04.11 Filefjellrennet 2011 - SSL Nordstrand IF - Alpin ALPIN
30.04.11 1. Maistemna 2011 Jondal NB. Ny 200 M Jondal skyttarlag SKYTING
29.04.11 Filefjellrennet 2011 - SG Nordstrand IF - Alpin ALPIN
29.04.11 Filefjellrennet 2011 SSL (Fredag) Nordstrand IF - Alpin ALPIN
28.04.11 Filefjellrennet 2011 - SG Trening Nordstrand IF - Alpin ALPIN
27.04.11 Spinning Løken onsdag (27.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.04.11 Maxpuls Test Løken tirsdag (26.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.04.11 Klubbmestersskap RSK SL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
14.04.11 Spinning NOIL torsdag (14.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.04.11 Spinning Løken torsdag (14.04.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.04.11 Spinning Løken torsdag (14.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.04.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (13.04.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.04.11 Spinning Løken onsdag (13.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.04.11 Spinning NOIL tirsdag (12.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.04.11 Spinning Løken tirsdag (12.04.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.04.11 Spinning Løken tirsdag (12.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.04.11 Spinning NOIL mandag (11.04) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
11.04.11 Spinning Løken mandag (11.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.04.11 SM Vinterfelt 2011 Storsteinnes skytterlag SKYTING
10.04.11 Rælingen Skiklubb Klubbmesterskap SSL 2011 Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
09.04.11 KLUBBMESTERSKAP Lommedalen Alpint 2011 Lommedalens IL Alpin ALPIN
09.04.11 Lillehammer Troll Ski Marathon 2011 Lillehammer Trollski Marathon LANGRENN
09.04.11 Rælingen Skiklubb Klubbmesterskap SL 2011 Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
07.04.11 Spinning Løken torsdag (07.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.04.11 Spinning NOIL torsdag (07.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.04.11 Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2011 Stabæk Alpin ALPIN
07.04.11 Spinning Løken torsdag (07.04.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.04.11 Fossum IFs Klubbmesterskap 2011 Fossum Alpin ALPIN
06.04.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (06.04.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.04.11 Spinning Løken onsdag (06.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.04.11 Spinning NOIL tirsdag (05.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
05.04.11 Spinning Løken tirsdag (05.04.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.04.11 Spinning Løken tirsdag (05.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.04.11 Spinning NOIL mandag (04.04) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.04.11 Spinning Løken mandag (04.04.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.04.11 1. Karusellstevne Vest-Agder Bane 2011 Flikka skytterlag SKYTING
03.04.11 Telenorkarusellen #3 2011 - Kolsåsbakken Fossum Alpin ALPIN
02.04.11 Fossum Alpin - Familiesamling 2-3/4 2011 Fossum Alpin ALPIN
01.04.11 Bendit Alpinfestival 2011 ÅL IL Alpin ALPIN
31.03.11 IRS C Bendit Ål overnatting Liatoppen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
31.03.11 Spinning Løken torsdag (31.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.03.11 Spinning NOIL torsdag (31.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
31.03.11 Spinning Løken torsdag (31.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.03.11 Spinning Løken onsdag (30.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.03.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (30.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.03.11 Asker - klubbmesterskap 2011 Asker-Skiklubb ALPIN
29.03.11 Spinning Løken tirsdag (29.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.03.11 Spinning NOIL tirsdag (29.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
29.03.11 Spinning Løken tirsdag (29.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.03.11 Kjelsås alpin KLUBBMESTERSKAP 2011 Kjelsås Alpint ALPIN
28.03.11 Spinning NOIL mandag (28.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
28.03.11 Spinning Løken mandag (28.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.03.11 HIL klubbmesterskap SL, Varingskollen (Ola) Hakadal Alpin ALPIN
27.03.11 KM SSL 12/13 A-hus + andre klasser Lommedalens IL Alpin ALPIN
27.03.11 USK-Klubbmesterskap SL 2011 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
27.03.11 AronCup Storslalom / Klubbmesterskap Aron Skiklubb ALPIN
24.03.11 Bygderenn Hakadal IL Hakadal Langrenn LANGRENN
24.03.11 Spinning Løken torsdag (24.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.03.11 Spinning Løken torsdag (24.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.03.11 Spinning NOIL torsdag (24.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.03.11 Varingskollen opp 2011 Langrenn Hakadal Langrenn LANGRENN
23.03.11 Spinning Løken onsdag (23.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.03.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (23.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.03.11 Telenorkarusellen #2 2011 - Kolsåsbakken Fossum Alpin ALPIN
22.03.11 Spinning NOIL tirsdag (22.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
22.03.11 Hakadal Winter Olympics 2011 - funksjonærpåmld. Hakadal Alpin ANNET
22.03.11 Spinning Løken tirsdag (22.03.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.03.11 NSFs Norwegian Masters 4 Stabæk Alpin ALPIN
22.03.11 Spinning Løken tirsdag (22.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.03.11 Spinning Løken mandag (21.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.03.11 TRYSIL RENNSKOLE (GS) v/Anders "Calle" Carlsson IL Trysilgutten ALPIN
21.03.11 Spinning NOIL mandag (21.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
20.03.11 Klubbmemsterskap Nordstrand IF - Alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
20.03.11 TROLLRENNET 2011 Kjelsås Alpint ALPIN
20.03.11 Stabæk Cup SL - 11 år og yngre Stabæk Alpin ALPIN
19.03.11 Stabæk Cup SSL - 11 år og yngre Stabæk Alpin ALPIN
18.03.11 Norwegian Masters - Trening 16.+18.Mars Stabæk Alpin ALPIN
17.03.11 Spinning Løken torsdag (17.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.03.11 Spinning Løken torsdag (17.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.03.11 Aron Klubbmesterskap og Tellende AronCup renn Aron Skiklubb ALPIN
17.03.11 Spinning NOIL torsdag (17.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
17.03.11 Klubbmesterskap Hakadal IL Hakadal Langrenn LANGRENN
16.03.11 Spinning Løken onsdag (16.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.03.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (16.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.03.11 Spinning NOIL tirsdag (15.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
15.03.11 Spinning Løken tirsdag (15.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.03.11 Spinning Løken tirsdag (15.03.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.03.11 Spinning Løken mandag (14.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.03.11 Spinning NOIL mandag (14.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.03.11 Åsliarennene 2011 / SG Søndag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
13.03.11 Varingskollen OPEN 2011 Hakadal Alpin FREESTYLE
12.03.11 Åsliarennene 2011 / SSL Lørdag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
12.03.11 SoneCup / Allsidighetsrenn SSL Aron Skiklubb ALPIN
12.03.11 Budstikka Cup III 2011 Lommedalens IL Alpin ALPIN
11.03.11 Årsfest BIF BIF Allidrett ANNET
10.03.11 Spinning Løken torsdag (10.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.03.11 Spinning NOIL torsdag (10.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.03.11 TRYSIL RENNSKOLE (GS/SL) v/Anders "Calle" Carlsson IL Trysilgutten ALPIN
10.03.11 Spinning Løken torsdag (10.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.03.11 HIL klubbmesterskap SSL, Varingskollen Hakadal Alpin ALPIN
10.03.11 IRS KLUBBMESTERSKAPET torsdag 10 mars 2011 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
09.03.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (09.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.03.11 Spinning Løken onsdag (09.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.03.11 Spinning Løken tirsdag (08.03.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.03.11 Spinning Løken tirsdag (08.03.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.03.11 Spinning NOIL tirsdag (08.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.03.11 Spinning Løken mandag (07.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.03.11 Spinning NOIL mandag (07.03) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.03.11 TRYSIL RENNSKOLE (Fart) v/Anders "Calle" Carlsson IL Trysilgutten ALPIN
04.03.11 Telenorkarusellen #1 2011 - Kolsåsbakken Fossum Alpin ALPIN
03.03.11 Spinning Løken torsdag (03.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.03.11 Spinning NOIL torsdag (03.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
02.03.11 Spinning Løken onsdag (02.03.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.03.11 SL kvalifiseringsrenn for LF Oslo Skikrets Ingierkollen Rustad SK ALPIN
01.03.11 Spinning NOIL tirsdag (01.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
01.03.11 NSFs Norwegian Masters III Ingierkollen Rustad SK ALPIN
01.03.11 Foreldretrening Kolsås - Stabæk Alpin Stabæk Alpin ALPIN
01.03.11 Stabæk Alpin Vintertrening 2010/11 Stabæk Alpin ALPIN
01.03.11 Spinning Løken tirsdag (01.03.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.02.11 Spinning NOIL mandag (28.02) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
28.02.11 Spinning Løken mandag (28.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.02.11 Vinterferietrening Stabæk Alpin 2011 Stabæk Alpin ALPIN
24.02.11 TRYSIL RENNSKOLE (Fart) v/Anders "Calle" Carlsson IL Trysilgutten ALPIN
24.02.11 Spinning Løken torsdag (24.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.02.11 Spinning NOIL torsdag (24.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
24.02.11 Spinning Løken torsdag (24.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.11 Spinning Løken onsdag (23.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (23.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.02.11 Spinning NOIL tirsdag (22.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
22.02.11 Spinning Løken tirsdag (22.02.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.02.11 Spinning Løken tirsdag (22.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.02.11 TRYSIL RENNSKOLE (Fart) v/Anders "Calle" Carlsson IL Trysilgutten ALPIN
21.02.11 Spinning NOIL mandag (21.02) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.02.11 Spinning Løken mandag (21.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.02.11 IRS VINTERFERIE samling i Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
21.02.11 IRS VINTERFERIE samling på kvitfjell 21 - 24 feb. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
17.02.11 Spinning Løken torsdag (17.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.02.11 Spinning NOIL torsdag (17.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
17.02.11 NITTEDAL IL Karusell Skicross NITTEDAL IL SKIGRUPPA LANGRENN
17.02.11 Spinning Løken torsdag (17.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.02.11 TelenorKarusell Hakadal SprintRenn Hakadal Langrenn LANGRENN
17.02.11 ARONCUP - 2 renn Aron Skiklubb ALPIN
16.02.11 SL kvalifiseringsrenn for HL Oslo Skikrets Ingierkollen Rustad SK ALPIN
16.02.11 Spinning Løken onsdag (16.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.02.11 AL kvalik SL J/G 12/13 år Nordstrand Alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
16.02.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (16.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.02.11 Spinning NOIL tirsdag (15.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
15.02.11 Spinning Løken tirsdag (15.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.02.11 Spinning Løken tirsdag (15.02.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.02.11 Spinning NOIL mandag (14.02) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.02.11 Spinning Løken mandag (14.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.02.11 Opel Asker Spretten SL J/G 11 år og yngre 2011 Asker-Skiklubb ALPIN
13.02.11 Kretsrenn 11 år og yngre Nordstrand Alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
13.02.11 IRS CUP 2011. Ingierkollen ( irs medlemmer ) Ingierkollen Rustad SK ALPIN
12.02.11 Opel Asker Spretten, SSL J/G 11 år og yngre, 2011 Asker-Skiklubb ALPIN
12.02.11 Etneminiatyren 2011 Ølen Skytterlag SKYTING
12.02.11 HL-kvalik SL Akershus Stabæk Alpin ALPIN
10.02.11 Spinning NOIL torsdag (10.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.02.11 TRYSIL RENNSKOLE (Fart) v/Anders "Calle" Carlsson IL Trysilgutten ALPIN
10.02.11 Spinning Løken torsdag (10.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.02.11 Spinning Løken torsdag (10.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.11 Spinning Løken onsdag (09.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.11 AL-Kvalik SL Akershus (Asker-rennet) 2011 Asker-Skiklubb ALPIN
09.02.11 Heming Alpin Cup 2011 11år/yngre SSL Heming Alpin ALPIN
09.02.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (09.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.02.11 Spinning Løken tirsdag (08.02.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.02.11 Spinning Løken tirsdag (08.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.02.11 Spinning NOIL tirsdag (08.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.02.11 Spinning Løken mandag (07.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.02.11 Spinning NOIL mandag (07.02) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
07.02.11 TRYSIL RENNSKOLE (GS/SL) v/Anders "Calle" Carlsson IL Trysilgutten ALPIN
06.02.11 BUDSTIKKA CUP II Lommedalens IL Alpin ALPIN
06.02.11 Samlagsstemna i miniatyr 2011 Hardanger og Voss Voss Skyttarlag SKYTING
05.02.11 Fossumrennet 2011 - SSL J/G 11 år og yngre Fossum Alpin ALPIN
04.02.11 Fossumrennet 2011 - KM SL J/G 12-13 år Fossum Alpin ALPIN
03.02.11 Spinning Løken torsdag (03.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.02.11 Stormyrastevnet 15m 2011. 5. runde i miniatyrkarus Vingelen Skytterlag SKYTING
03.02.11 ARONCUP 2011 og SONECUPRENN SSL DRAMMEN SKISENTER Aron Skiklubb ALPIN
03.02.11 Spinning NOIL torsdag (03.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
03.02.11 Spinning Løken torsdag (03.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (02.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.11 Spinning Løken onsdag (02.02.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.02.11 Spinning NOIL tirsdag (01.02) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
01.02.11 Spinning Løken tirsdag (01.02.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.02.11 NSFs Norwegian Masters II Lommedalens IL Alpin ALPIN
01.02.11 Spinning Løken tirsdag (01.02.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.01.11 Spinning Løken mandag (31.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.01.11 Spinning NOIL mandag (31.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
30.01.11 Krinsstemne 30 januar 2010, Ytre Hardanger Samlags Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
30.01.11 Nyttårsstevne 2011 Bjugn Skytterlag SKYTING
29.01.11 Ølenminiatyren 2011 Ølen Skytterlag SKYTING
27.01.11 Spinning NOIL torsdag (27.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
27.01.11 Spinning Løken torsdag (27.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.01.11 Spinning Løken torsdag (27.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.01.11 DFS 15 meter Voss Idrettshall 27.- 29.jan 2011 Voss Skyttarlag SKYTING
26.01.11 Spinning Løken onsdag (26.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.01.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (26.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.01.11 Spinning NOIL tirsdag (25.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
25.01.11 Spinning Løken tirsdag (25.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.01.11 Spinning Løken tirsdag (25.01.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.11 Spinning Løken mandag (24.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.11 Spinning NOIL mandag (24.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.01.11 BUDSTIKKA CUP I 2011 Lommedalens IL Alpin ALPIN
23.01.11 Åsliafarten 2011 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
21.01.11 Anton Fredagscup #3 Stabæk Alpin ALPIN
21.01.11 Hallstevnet 2011 By Skytterlag SKYTING
20.01.11 Spinning NOIL torsdag (20.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
20.01.11 TelenorKarusell Hakadal Skicross Hakadal Langrenn LANGRENN
20.01.11 Spinning Løken torsdag (20.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.01.11 Spinning Løken torsdag (20.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.01.11 Spinning Løken onsdag (19.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.01.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (19.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.01.11 Spinning Løken tirsdag (18.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.01.11 Spinning NOIL tirsdag (18.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.01.11 Spinning Løken tirsdag (18.01.11) 20:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.01.11 Spinning NOIL mandag (17.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
17.01.11 Spinning Løken mandag (17.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.01.11 Smørekurs på Løken mandag (17.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag LANGRENN
14.01.11 Anton Fredagscup #2 Stabæk Alpin ALPIN
13.01.11 Spinning Løken torsdag (13.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.01.11 Spinning Løken torsdag (13.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.01.11 NITTEDAL IL KARUSELLRENN 1 NITTEDAL IL SKIGRUPPA LANGRENN
13.01.11 Nordstrand Alpin - STORETROLL (K2) Nordstrand IF - Alpin ANNET
13.01.11 Spinning NOIL torsdag (13.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.01.11 Nordstrand Alpin - STOREBJØRN (K4) Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.11 Spinning Løken onsdag (12.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.01.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (12.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.01.11 USK Ungdomskarusellen 2011 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
11.01.11 Spinning NOIL tirsdag (11.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
11.01.11 Spinning Løken tirsdag (11.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.01.11 Spinning Løken tirsdag (11.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.01.11 Nordstrand Alpin - SMÅTROLL (K1) Nordstrand IF - Alpin ANNET
11.01.11 Nordstrand Alpin - TIGERS (K6) Nordstrand IF - Alpin ANNET
11.01.11 Nordstrand Alpin - LILLEBJØRN (K3) Nordstrand IF - Alpin ANNET
11.01.11 Nordstrand Alpin - RIDERS (K5) Nordstrand IF - Alpin ANNET
10.01.11 Nordstrand Alpin - Racing Jr. Nordstrand IF - Alpin ANNET
10.01.11 Nordstrand Alpin - RJR Nordstrand IF - Alpin ANNET
10.01.11 Nordstrand Alpin - R1 Nordstrand IF - Alpin ANNET
10.01.11 Spinning Løken mandag (10.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.01.11 Spinning NOIL mandag (10.01) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.01.11 Nordstrand Alpin - Racing Nordstrand IF - Alpin ANNET
09.01.11 Miss.Technica SL renn for jenter 11-15 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
09.01.11 Stabæk Alpin Romjulstrening Kolsås 2010 Stabæk Alpin ALPIN
08.01.11 Miniatyrstemna 8.-9. januar 2011 Jondal skyttarlag SKYTING
08.01.11 Mr. Marker Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.01.11 Anton Fredagscup #1 Stabæk Alpin ALPIN
06.01.11 Spinning Løken torsdag (06.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.01.11 Spinning NOIL torsdag (06.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
06.01.11 Spinning Løken torsdag (06.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.11 Spinning Løken onsdag (05.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.11 Ungdoms Spinning Løken onsdag (05.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.01.11 Spinning Løken tirsdag (04.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.01.11 Spinning NOIL tirsdag (04.01) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.01.11 Spinning Løken tirsdag (04.01.11) 18:00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.01.11 Spinning NOIL mandag (03.01) kl 19:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
03.01.11 Spinning Løken mandag (03.01.11) 19:30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.01.11 IRS FIS/A/B FARTSSAMLING Kvitfjell 1 - 4 jan Ingierkollen Rustad SK ALPIN
31.12.10 Stabæk Alpin barmark - Høst 2010 Stabæk Alpin ALPIN
29.12.10 Romjulstevnet 2010 Gjesdal Gjesdal skytterlag SKYTING
29.12.10 Romjulstevnet 2010 Bjugn Skytterlag SKYTING
21.12.10 Spinning NOIL tirsdag (21.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.12.10 Spinning Løken tirsdag (21.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.12.10 Spinning Løken mandag (20.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.12.10 Stabæk Alpin Familiesamling Geilo 18.-22.Des Stabæk Alpin ALPIN
17.12.10 IRS FIS/A/B/C Julesamling/kvitfjell 17/18 - 21/22 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
16.12.10 Spinning NOIL torsdag (16.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
16.12.10 Spinning Løken torsdag (16.12) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.12.10 Spinning Løken torsdag (16.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.12.10 Ungdoms Spinning Løken onsdag (15.12) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.12.10 Spinning Løken onsdag (15.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.12.10 Spinning NOIL tirsdag (14.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
14.12.10 Spinning Løken tirsdag (14.12) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.12.10 Spinning Løken tirsdag (14.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.12.10 Spinning NOIL mandag (13.12) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.12.10 IRS FIS/A/B samling Kvitfjell 10/11 - 12 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
09.12.10 Spinning NOIL torsdag (09.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
09.12.10 Spinning Løken torsdag (09.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.12.10 Spinning Løken torsdag (09.12) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.10 Spinning Løken onsdag (08.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.10 Ungdoms Spinning Løken onsdag (08.12) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.10 Spinning Løken tirsdag (07.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.10 Spinning Løken tirsdag (07.12) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.10 Spinning NOIL tirsdag (07.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
06.12.10 Spinning NOIL mandag (06.12) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
06.12.10 Spinning Løken mandag (06.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.12.10 Spinning Løken lørdag (04.12) kl 11.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.12.10 IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 3 - 5 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
02.12.10 Spinning NOIL torsdag (02.12) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
02.12.10 Spinning Løken torsdag (02.12) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.12.10 Spinning Løken torsdag (02.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.10 Spinning Løken onsdag (01.12) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.10 Gratis kurs skiprep. for viderek. Løken (01.12) Grindvoll Idrettslag ANNET
30.11.10 Spinning Løken tirsdag (30.11) kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.11.10 Spinning NOIL tirsdag (30.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
30.11.10 Spinning Løken tirsdag (30.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.11.10 Spinning NOIL mandag (29.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
29.11.10 Spinning Løken mandag (29.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.11.10 Miniatyrstemne Rosendal 2010 Rosendal skyttarlag SKYTING
27.11.10 Miniatyrstemne Husnes 2010 Husnes Skyttarlag SKYTING
26.11.10 IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 26/27 - 28/29 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.11.10 Spinning NOIL torsdag (25.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
25.11.10 Spinning Løken torsdag (25.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.11.10 Spinning Løken torsdag (25.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.10 Spinning Løken onsdag (24.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.10 Ungdoms Spinning Løken onsdag (24.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.11.10 Spinning Løken tirsdag (23.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.11.10 Spinning NOIL tirsdag (23.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.11.10 Spinning Løken tirsdag (23.11) kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.11.10 Spinning NOIL mandag (22.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
22.11.10 Spinning Løken mandag (22.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.11.10 Stabæk Alpin Samling 00/01 Gaustablikk 12.-14.nov Stabæk Alpin ALPIN
20.11.10 Hauststevnet 15M 2010 Strandebarm skyttarlag SKYTING
20.11.10 IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 20 - 21 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
18.11.10 Spinning Løken torsdag (18.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.11.10 Spinning Løken torsdag (18.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.11.10 Spinning NOIL torsdag (18.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
17.11.10 Spinning Løken onsdag (17.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.11.10 Ungdoms Spinning Løken onsdag (17.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.11.10 Spinning NOIL tirsdag (16.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
15.11.10 Spinning Løken mandag (15.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.11.10 Spinning NOIL mandag (15.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.11.10 IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 13 - 14 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
11.11.10 Spinning Løken torsdag (11.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.11.10 Spinning Løken torsdag (11.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.11.10 Ølen minniatyren 2010 Ølen Skytterlag SKYTING
11.11.10 Spinning NOIL torsdag (11.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
10.11.10 Kleppstemna 15m 2010 Klepp Skytterlag SKYTING
10.11.10 Spinning Løken onsdag (10.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.11.10 Spinning Løken tirsdag (09.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.11.10 Spinning NOIL tirsdag (09.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
09.11.10 Spinning Løken tirsdag (09.11) kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.11.10 Spinning NOIL mandag (08.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
08.11.10 Spinning Løken mandag (08.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.11.10 IRS FIS/A/ samling Kvitfjell 6 - 7 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.11.10 Spinning Løken torsdag (04.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.11.10 Spinning Løken torsdag (04.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.11.10 Spinning NOIL torsdag (04.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
04.11.10 6. Karusellstevne 15 m Vest-Agder 2010 Flikka skytterlag SKYTING
03.11.10 Spinning Løken onsdag (03.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.11.10 Spinning Løken tirsdag (02.11) kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.11.10 Spinning Løken tirsdag (02.11) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.11.10 Spinning NOIL tirsdag (02.11) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
01.11.10 Spinning NOIL mandag (01.11) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
01.11.10 Spinning Løken mandag (01.11) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.10.10 Spinning Løken torsdag (28.10) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.10.10 Spinning Løken torsdag (28.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.10.10 Spinning NOIL torsdag (28.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
27.10.10 Spinning Løken onsdag (27.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.10.10 Gannstevnet 15m 2010 Gann Skytterlag SKYTING
26.10.10 Spinning NOIL tirsdag (26.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
26.10.10 Spinning Løken tirsdag (26.10) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.10.10 Spinning NOIL mandag (25.10) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
25.10.10 Spinning Løken mandag (25.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.10.10 Spinning NOIL torsdag (21.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.10.10 Spinning Løken torsdag (21.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.10.10 Spinning Løken torsdag (21.10) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.10.10 Spinning Løken onsdag (20.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.10.10 Spinning Løken tirsdag (19.10) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.10.10 Spinning NOIL tirsdag (19.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.10.10 Spinning NOIL mandag (18.10) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.10.10 Spinning Løken mandag (18.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.10.10 Spinning Løken torsdag (14.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.10.10 Spinning Løken torsdag (14.10) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.10.10 Spinning NOIL torsdag (14.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
13.10.10 Spinning Løken onsdag (13.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.10.10 Spinning NOIL tirsdag (12.10) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.10.10 Spinning Løken tirsdag (12.10) kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.10.10 Spinning Løken tirsdag (12.10) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.10.10 Spinning Løken mandag (11.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.10.10 Spinning Løken onsdag (06.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.10.10 Spinning Løken mandag (04.10) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.10.10 Hangurslia opp 2010 Voss oppturar ANNET
29.09.10 IRS FIS/A/B/C samling ZERMATT høstferie Ingierkollen Rustad SK ALPIN
29.09.10 Spinning Løken onsdag (29.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.09.10 Spinning Løken mandag (27.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.09.10 Spinning Løken onsdag (22.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.09.10 Spinning Løken mandag (20.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.09.10 Spinning Løken søndag (19.09) kl 13.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.09.10 Spinning Løken søndag (19.09) kl 14.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.09.10 IRS FIS/A/B samling Juvass 17-19 sept Ingierkollen Rustad SK ALPIN
15.09.10 Spinning Løken onsdag (15.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.09.10 Spinning Løken mandag (13.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.09.10 Spinning Løken onsdag (08.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.09.10 Spinning Løken mandag (06.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.09.10 Elektronikkstevnet Bjugn 2010 Bjugn Skytterlag SKYTING
01.09.10 Spinning Løken onsdag (01.09) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.08.10 Spinning Løken mandag (30.08) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.08.10 Spinning Løken onsdag (25.08) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.08.10 Triathlon sesongstart BIF Ski BIF Allidrett ANNET
23.08.10 Spinning Løken mandag (23.08) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.08.10 Åpent stevne Gjesdal Gjesdal skytterlag SKYTING
14.08.10 Ullensaker - Fotballskole 2010 - Jenter og Gutter Ullensaker Kisa ANNET
14.08.10 Tine Fotballskole 2010 - Ull/Kisa Fotball Ullensaker Kisa -
14.08.10 Skyting om Orginisasjonsmedaljo Aga og Vikebygd Skyttarlag SKYTING
05.08.10 Ullproffen 2010 Ullensaker Kisa ANNET
29.07.10 Prøvestevnet LS2010 Elverum DFS SKYTING
19.07.10 BIF Fotballskole 2010 BIF Allidrett ANNET
17.07.10 Åpent stevne Midt-Norsk Cup By skytterlag By Skytterlag SKYTING
03.07.10 Lønahorgi opp - NM 2010 Voss oppturar ANNET
18.06.10 Rislamotreffen 2010 18. og 19/6 Storsteinnes skytterlag SKYTING
12.06.10 Hanguren opp Voss oppturar ANNET
11.06.10 Hordastemnet bane 2010 Rosendal skyttarlag SKYTING
31.05.10 Spinning Løken mandag (31.05) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.05.10 Spinning Løken onsdag (26.05) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.05.10 Stalheimskleiva opp Voss oppturar ANNET
20.05.10 Granvin stemnet 2010 Granvin Skyttarlag SKYTING
20.05.10 Norheimsund stevnet bane 2010 Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
19.05.10 Spinning Løken onsdag (19.05) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.05.10 Husnespokalen 2010 Husnes Skyttarlag SKYTING
14.05.10 Åpent banestevne 14. og 15. mai 2010 Storsteinnes skytterlag SKYTING
14.05.10 Fosenkarusell 3 Bjugn Bjugn Skytterlag SKYTING
14.05.10 Barmarks trening R1 Nordstrand alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
13.05.10 IRS A/B Juvass 13-16 mai Ingierkollen Rustad SK ALPIN
13.05.10 Malvikstevnet 2010 Malvik skytterlag SKYTING
12.05.10 Spinning Løken onsdag (12.05) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.05.10 Spinning Løken tirsdag (11.05) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.05.10 3.parti gutter våren 2010 (12-15 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.05.10 voksne 3 ganger i uken, våren 2010 Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.05.10 voksne 1 gang per uke vår 2010 Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.05.10 1.parti gutter våren 2010 (6-9 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.05.10 Ekstraparti vår 2010 Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.05.10 Tropp gutter og jenter vår 2010 Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.05.10 2.parti gutter våren 2010 (9-11år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
10.05.10 Spinning Løken mandag (10.05) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.05.10 OSTERØYSTEMNET BANE 2010 Osterøy skyttarlag SKYTING
06.05.10 Kleppstemna 2010 - Jubileumsstemne Klepp Skytterlag SKYTING
05.05.10 Spinning Løken onsdag (05.05) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.05.10 Spinning Løken tirsdag (04.05) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.05.10 Spinning Løken mandag (03.05) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.05.10 Filefjellrennet - Slalom Nordstrand IF - Alpin ALPIN
01.05.10 FIlefjellrennet - Storslalom Nordstrand IF - Alpin ALPIN
01.05.10 Ølen Felten 2010 Ølen Skytterlag SKYTING
01.05.10 Jaktfelt 1 Mai 2010 Vingelen Vingelen Skytterlag JAKTFELT
01.05.10 Baneåpning 1.mai Bjugn Bjugn Skytterlag SKYTING
30.04.10 Filefjellrennet - Super G Nordstrand IF - Alpin ALPIN
30.04.10 1. Maistemna 2010 Jondal skyttarlag SKYTING
30.04.10 Banestemne i Tørvikbygd 2010 Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
29.04.10 Filefjellrennet - Super G Trening Nordstrand IF - Alpin ALPIN
29.04.10 Spinning Løken torsdag (29.04) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.04.10 Spinning NOIL torsdag (29.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
28.04.10 Spinning Løken onsdag (28.04) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.04.10 Spinning Løken tirsdag (27.04) kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.04.10 Ull/Kisa United, fotball Ullensaker Kisa ANNET
27.04.10 Spinning NOIL tirsdag (27.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
26.04.10 Spinning NOIL mandag (26.04) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
26.04.10 Spinning Løken mandag (26.04) kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.04.10 Gannstevnet 2010 Gann Skytterlag SKYTING
22.04.10 Spinning NOIL torsdag (22.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
22.04.10 Spinning Løken torsdag (22.04) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.04.10 Spinning Løken torsdag (22.04) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.04.10 Spinning Løken onsdag (21.04) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.04.10 Spinning Løken tirsdag (20.04) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.04.10 Spinning NOIL tirsdag (20.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
19.04.10 Spinning Løken mandag (19.04) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.04.10 Spinning NOIL mandag (19.04) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.04.10 TRYSIL, Fageråsen Cup 2010, Paralell Slalåm IL Trysilgutten ALPIN
18.04.10 1. Banekarusell Vest Agder 2010 Flikka skytterlag SKYTING
17.04.10 TRYSIL,Fageråsen Cup 2010, Familierenn IL Trysilgutten ALPIN
17.04.10 Spinning Løken lørdag (17.04) - kl 12.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.04.10 Vårstevnet Gjesdal 2010 Gjesdal skytterlag SKYTING
15.04.10 Spinning NOIL torsdag (15.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
15.04.10 Spinning Løken torsdag (15.04) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.04.10 Spinning Løken torsdag (15.04) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.04.10 Spinning Løken onsdag (14.04) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.04.10 Spinning Løken tirsdag (13.04) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.04.10 Spinning NOIL tirsdag (13.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.04.10 Spinning NOIL mandag (12.04) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
12.04.10 Spinning Løken mandag (12.04) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.04.10 IRS SL trening Ingierkollen 12.04 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.04.10 KLUBBMESTERSKAP Lommedalen Alpin Lommedalens IL Alpin ALPIN
10.04.10 Lillehammer Trollski Marathon 2010 Lillehammer Trollski Marathon LANGRENN
10.04.10 Vårspretten SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
09.04.10 Fossum Alpins familiesamling april 2010 Fossum Alpin ALPIN
08.04.10 Spinning Løken torsdag (08.04) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.04.10 Klubbmesterskap RSK SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
08.04.10 Spinning Løken torsdag (08.04) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.04.10 Spinning NOIL torsdag (08.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
08.04.10 IRS KLUBBMESTERSKAP 08.04.2010 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.04.10 Spinning Løken onsdag (07.04) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.04.10 Asker klubbmensterskap alpint 2010 Asker-Skiklubb ALPIN
06.04.10 Spinning NOIL tirsdag (06.04) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
06.04.10 Spinning Løken tirsdag (06.04) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.04.10 Spinning Løken mandag (05.04) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.04.10 Spinning NOIL mandag (05.04) kl 19:30 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
30.03.10 Spinning NOIL tirsdag (30.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
29.03.10 Spinning Løken mandag (29.03) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.03.10 SG Trening Krydsby for Stabæk Alpin Stabæk Alpin ALPIN
27.03.10 IRS C samling Ingierkollen 27-28 mars Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.03.10 Spinning NOIL torsdag (25.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
25.03.10 IRS CUP 3. 25.03. 2010 (irs medlemmer) Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.03.10 Spinning Løken torsdag (25.03) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.03.10 Spinning Løken torsdag (25.03) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.03.10 Fossum IFs Klubbmesterskap 2010 Fossum Alpin ALPIN
24.03.10 Varingskollen Open 2010 Hakadal Alpin ALPIN
24.03.10 Spinning Løken onsdag (24.03) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.03.10 Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2010 Stabæk Alpin ALPIN
23.03.10 Spinning NOIL tirsdag (23.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
23.03.10 Spinning Løken tirsdag (23.03) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.03.10 Kjelsås Alpint Klubbrenn 2010 Kjelsås Alpint ALPIN
22.03.10 Spinning NOIL mandag (22.03) kl 19:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
21.03.10 KM Akershus SL 12-13 Stabæk Alpin ALPIN
20.03.10 USK - Klubbmesterskap 2010 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
20.03.10 Stabæk Alpin vintertrening 2009/2010 Stabæk Alpin ALPIN
20.03.10 KRETSMESTERSKAP SSL 12/13 Akershus Lommedalens IL Alpin ALPIN
19.03.10 Bendit 2010 Overnatting Nordstrand Alpin Nordstrand IF - Alpin ANNET
19.03.10 Telenorkarusellen III - Kolsåsbakken Fossum Alpin ALPIN
19.03.10 Bendit Alpinfestival Ål 19,20 og 21 mars ÅL IL Alpin ALPIN
18.03.10 Spinning Løken torsdag (18.03) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.03.10 Telenorkarusell Hakadal Hakadal Langrenn LANGRENN
18.03.10 Spinning Løken torsdag (18.03) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.03.10 Spinning NOIL torsdag (18.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
18.03.10 Aron Cup Renn 5 - Klubbmesterskap - SSL Aron Skiklubb ALPIN
17.03.10 Spinning Løken onsdag (17.03) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.03.10 Spinning Løken tirsdag (16.03) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.03.10 Spinning NOIL tirsdag (16.03) kl 20:00 Nordre Oppdalen idrettslag (NOIL) SYKKEL
16.03.10 Spinning Løken tirsdag (16.03) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.03.10 Trollrennet 2010 Kjelsås Alpint ALPIN
14.03.10 Stabæk Cup SL - 11år og yngre Stabæk Alpin ALPIN
14.03.10 Nordstrand Alpin Klubbmesterskap 2010 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
14.03.10 Åsliarennene 2010 / SG Søndag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
13.03.10 Åsliarennene 2010 / SSL Lørdag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
13.03.10 Stabæk Cup SSL - 11år og yngre Stabæk Alpin ALPIN
13.03.10 Rossignolrennet 2010 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
11.03.10 Spinning Løken torsdag (11.03) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.03.10 Spinning Løken torsdag (11.03) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.03.10 Aron Cup Renn 4 / Sone Cup renn 2 - SL Aron Skiklubb ALPIN
10.03.10 EURO TECFARTEN 2010 HSIL ALPIN
10.03.10 Spinning Løken onsdag (10.03) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.03.10 Telenorkarusellen II - Kolsåsbakken Fossum Alpin ALPIN
09.03.10 Varingskollen opp 2010 Langrenn Hakadal Langrenn LANGRENN
07.03.10 BUDSTIKKA CUP III 2010 Lommedalens IL Alpin ALPIN
07.03.10 Storslalåmrenn Marikollen - 11år og yngre Lørenskog Skiklubb-Alpin ALPIN
06.03.10 IRS Fis/A/B/C samling Hafjell 6-7 mars Ingierkollen Rustad SK ALPIN
06.03.10 IRS samling Ingierkollen 6-7 mars Ingierkollen Rustad SK ALPIN
06.03.10 Oslo skikrets HL-samling Hafjell 6-7 mars Ingierkollen Rustad SK ALPIN
05.03.10 Telenorkarusellen I - Kolsåsbakken - Alle Renn Fossum Alpin ALPIN
05.03.10 Telenorkarusellen I - Kolsåsbakken - Enkeltrenn Fossum Alpin ALPIN
04.03.10 Spinning Løken torsdag (04.03) - kl 17.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.03.10 Kvalik Oslo LF G/J 12-13 år + KM Ingierkollen Rustad SK ALPIN
03.03.10 Spinning Løken onsdag (03.03) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.03.10 HL Kvalikk 14/15 Grefsenkleiva Kjelsås Alpint ALPIN
02.03.10 Spinning Løken tirsdag (02.03) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.02.10 Vinterferietrening Stabæk Alpin Stabæk Alpin ALPIN
25.02.10 Spinning Løken torsdag (25.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.02.10 Spinning Løken torsdag (25.02) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.02.10 Spinning Løken onsdag (24.02) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.10 Spinning Løken tirsdag (23.02) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.02.10 Spinning Løken tirsdag (23.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.02.10 Asker, Treningsavgift vinter 2010 for 97-98 Asker-Skiklubb ALPIN
22.02.10 Asker, Treningsavgift vinter 2010 for 99-00 Asker-Skiklubb ALPIN
22.02.10 Asker, Treningsavgift vinter 2010 for 2001 og yng Asker-Skiklubb ALPIN
21.02.10 HL-kvalik SSL 2010, Varingskollen Hakadal Alpin ALPIN
20.02.10 AL-kvalik SSL 2010, Varingskollen Hakadal Alpin ALPIN
18.02.10 ARON CUP 2010 - Renn 3/ SoneCup - SSL Aron Skiklubb ALPIN
18.02.10 Bymesterskap miniatyr - Tromsø Tromsø Skytterlag SKYTING
18.02.10 Spinning Løken torsdag (18.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.02.10 Spinning Løken torsdag (18.02) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.02.10 IRS CUP 18.02.2010 (medlemmer av IRS) Ingierkollen Rustad SK ALPIN
17.02.10 Spinning Løken onsdag (17.02) - kl 19.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.02.10 Tolgamesterskap 15 m 17.02.10 Vingelen Skytterlag SKYTING
16.02.10 Spinning Løken tirsdag (16.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.02.10 Spinning Løken tirsdag (16.02) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.02.10 Asker Spretten 2010 Asker-Skiklubb ALPIN
13.02.10 BUDSTIKKA CUP II 2010 Lommedalens IL Alpin ALPIN
12.02.10 Nero Cup 2010, 12-14 Februar 2010 Nedre Romerike Alpinklubb ALPIN
12.02.10 IRS vinterferie samling Hafjell Ingierkollen Rustad SK ALPIN
11.02.10 1.parti jenter vår 2010 (6-7 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.02.10 4 år lekeparti, gutter og jenter 2010 Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.02.10 5 år lekeparti vår 2010, mandager Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.02.10 3.parti jenter våren 2010 (12-15 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.02.10 5 år Lekeparti vår 2010, torsdager Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.02.10 2.parti jenter våren 2010 (8-10 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.02.10 Spinning Løken torsdag (11.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.02.10 Spinning Løken torsdag (11.02) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.02.10 Åpningsstevne Åfjordhallen 15m By Skytterlag SKYTING
10.02.10 Heming Alpincup 2010 - 11 år/yngre SSL Heming Alpin ALPIN
09.02.10 Spinning Løken tirsdag (09.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
09.02.10 Spinning Løken tirsdag (09.02) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.02.10 Kretsmesterskap SG, TRYSIL Høgegga 63, 07.02.2010 IL Trysilgutten ALPIN
07.02.10 Kvalik HL SL J/G 14-15 år Kolsåsbakken Fossum Alpin ALPIN
07.02.10 AL-kvalikk SL Marikollen Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
07.02.10 Nordstrand alpin SL Kretsrenn 8 år y, 9,10,11 år Nordstrand IF - Alpin ALPIN
07.02.10 IRS C/ BENDIT ÅL - overnatting Ingierkollen Rustad SK ALPIN
06.02.10 Fossumrennet SSL J/G 11 år og yngre Kolsåsbakken Fossum Alpin ALPIN
06.02.10 SG Kvalik AL+HL Akershus - Wyller Stabæk Alpin ALPIN
06.02.10 Kretsmesterskap SSL, TRYSIL Høgegga 63, 06.02.2010 IL Trysilgutten ALPIN
05.02.10 Kretsrenn SL, TRYSIL Høgegga 63, 05.02.2010 IL Trysilgutten ALPIN
04.02.10 Stormyrastevnet 15m 2010 Vingelen Skytterlag SKYTING
04.02.10 Spinning Løken torsdag (04.02) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
04.02.10 Aron Cup 2010 Renn 2 - SL Aron Skiklubb ALPIN
04.02.10 Spinning Løken torsdag (04.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.10 Samlagsstevnet 15 m Bjugn Bjugn Skytterlag SKYTING
02.02.10 Spinning Løken tirsdag (02.02) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.02.10 Spinning Løken tirsdag (02.02) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.01.10 SSL Kvalik LF/HL Wyller Heming Alpin ALPIN
31.01.10 AL kvalik SSL for Akershus skikrets i Hurdal Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
31.01.10 Krinsstevnet Miniatyr 31/1-10 Norheimsund Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
31.01.10 Spinning Løken søndag (31.01) - kl 14.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.01.10 Etneminiatyren 2010 Ølen Skytterlag SKYTING
30.01.10 SG Kvalik LF/HL Wyller Heming Alpin ALPIN
29.01.10 Norwegian Masters Wyller - SSL Heming Alpin ALPIN
29.01.10 Anton Fredagscup #3 Stabæk Alpin ALPIN
29.01.10 Ljan Alpin Familiesamling Hafjell 29-31 jan Nordstrand IF - Alpin ANNET
28.01.10 DFS 15 meter Voss Idrettshall 28- 30 januar 2010 Voss Skyttarlag SKYTING
28.01.10 Spinning Løken torsdag (28.01) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.01.10 Spinning Løken torsdag (28.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.01.10 Spinning Løken tirsdag (26.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.01.10 Spinning Løken tirsdag (26.01) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.10 Spinning Løken søndag (24.01) - kl 13.00 (2t) Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.01.10 Stabæk Alpin Samling Ål 23.-24.jan Stabæk Alpin ALPIN
24.01.10 BUDSTIKKA CUP I 2010 Lommedalens IL Alpin ALPIN
24.01.10 Åsliafarten 2010 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
23.01.10 Hakkebakkerennet 2010 Hakadal Alpin ALPIN
23.01.10 IRS samling i Ingierkollen 23.-24. feb Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.01.10 Anton Fredagscup #2 Stabæk Alpin ALPIN
21.01.10 Spinning Løken torsdag (21.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.01.10 Spinning Løken torsdag (21.01) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.01.10 Kvallik LF J/G 12/13 HSIL ALPIN
20.01.10 Kvalik HL G/J 14/15 år Ingierkollen Rustad SK ALPIN
19.01.10 Spinning Løken tirsdag (19.01) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.01.10 Spinning Løken tirsdag (19.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.01.10 Venteliste jenter 2. parti Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
17.01.10 Rælingsspretten SL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
17.01.10 Venteliste jenter 1. Parti Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
16.01.10 Rælingsspretten SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
15.01.10 Anton Fredagscup #1 Stabæk Alpin ALPIN
15.01.10 Stabæk Alpin julekalender 2009 Stabæk Alpin ALPIN
14.01.10 Spinning Løken torsdag (14.01) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.01.10 Spinning Løken torsdag (14.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.01.10 Ljan Alpin K2 Nordstrand IF - Alpin ANNET
14.01.10 Ljan Alpin K4 Nordstrand IF - Alpin ANNET
13.01.10 Kurs i skipreparering for viderekommende med Anne Grindvoll Idrettslag LANGRENN
13.01.10 Samlagsstevnet 15m 2010 Gann Skytterlag SKYTING
13.01.10 USK Ungdomskarusell 2010 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
13.01.10 Karusell 2- Oddahallen Aga og Vikebygd Skyttarlag SKYTING
12.01.10 Ljan Alpin K6 Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.10 Ljan Alpin K1 Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.10 Ljan Alpin K3 Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.10 Ljan Alpin K5 Nordstrand IF - Alpin ANNET
12.01.10 Spinning Løken tirsdag (12.01) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.01.10 Spinning Løken tirsdag (12.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.01.10 Venteliste Lekeparti 4 og 5 år Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
11.01.10 Ljan renngruppe junior årskull 2001-2003 Nordstrand IF - Alpin ANNET
11.01.10 Ljan renngruppe 1 (R1), årskull 1999 - 2000 Nordstrand IF - Alpin ANNET
11.01.10 Ljan renngruppe 2 (R2), årskull 1996 - 1998 Nordstrand IF - Alpin ANNET
10.01.10 Miss IRS 2010 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
09.01.10 Tromsø Open 2010 Tromsø Skytterlag SKYTING
09.01.10 Mr. Marker 2010 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
09.01.10 Nissetreffen 2009 Storsteinnes skytterlag SKYTING
08.01.10 Stabæk Alpin samling Gol 2.-3.jan Stabæk Alpin ALPIN
07.01.10 Spinning Løken torsdag (07.01) - kl 20.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.01.10 Spinning Løken torsdag (07.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.10 Spinning Løken tirsdag (05.01) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.01.10 Spinning Løken tirsdag (05.01) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.01.10 Spinning Løken søndag (03.01) - kl 16.00 (2t) Grindvoll Idrettslag SYKKEL
02.01.10 IRS B-gr Kvitfjell samling 2-5 januar Ingierkollen Rustad SK ALPIN
02.01.10 Miniatyrstemna 2. og 3. januar Jondal skyttarlag SKYTING
02.01.10 IRS A/FIS Kvitfjell samling 2-5 januar Ingierkollen Rustad SK ALPIN
31.12.09 Spinning Løken torsdag (31.12) - kl 16.00 (1t) Grindvoll Idrettslag SYKKEL
31.12.09 Stabæk Alpin Barmark - Høst 2009 Stabæk Alpin ALPIN
30.12.09 Spinning Løken onsdag (30.12) - kl 18.00 (1,5t) Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.12.09 Troppsparti gutter og jenter (fra 10 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
30.12.09 Stabæk Alpin Romjulstrening Kolsås Stabæk Alpin ALPIN
29.12.09 Spinning Løken tirsdag (29.12) - kl 17.00 (1,5t) Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.12.09 Romjulsstevnet 2009 Bjugn Skytterlag SKYTING
28.12.09 Romjulsstevnet 2009 Gjesdal Gjesdal skytterlag SKYTING
27.12.09 Spinning Løken søndag (27.12) - kl 10.00 (2t) Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.12.09 Spinning Løken mandag (21.12) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
21.12.09 Stabæk Alpin samling-6 Geilo 18.-21.des Stabæk Alpin ALPIN
17.12.09 Spinning Løken torsdag (17.12) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.12.09 Spinning Løken torsdag (17.12) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.12.09 Spinning Løken torsdag (17.12) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.12.09 IRS B/C Julesamling Hafjell 16-20 des Ingierkollen Rustad SK ALPIN
15.12.09 Spinning Løken tirsdag (15.12) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.12.09 Spinning Løken tirsdag (15.12) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.12.09 BS-Romjulssamling inkl rekrutt 26-30des Geilo Bergens Skilag ALPIN
14.12.09 BS-egne samling 2-3 Jan Geilo Bergens Skilag ALPIN
14.12.09 BS/kretssamling SG 5-8 jan ÅL Bergens Skilag ALPIN
14.12.09 BS-egne samling 21-22des Geilo Bergens Skilag ALPIN
13.12.09 Allidrett i SFO Torvbråten 2009/10 BIF Allidrett ANNET
13.12.09 Spinning Løken søndag (13.12) - kl 14.00 (2t) Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.12.09 IRS A/FIS Julesamling Hafjell 12-20 des Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.12.09 Spinning Løken torsdag (10.12) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.12.09 Spinning Løken torsdag (10.12) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.12.09 Spinning Løken torsdag (10.12) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.09 Spinning Løken tirsdag (08.12) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.12.09 Spinning Løken tirsdag (08.12) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.09 BS-egne samling inkl rekrutt 12-13 Des Geilo Bergens Skilag ALPIN
07.12.09 Spinning Løken mandag (07.12) - kl 08.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.12.09 Stabæk Alpin samling-5 Gålå 4.-7.des. Stabæk Alpin ALPIN
05.12.09 Åpent stevne 15 m Bjugn 5. desember 2009 Bjugn Skytterlag SKYTING
04.12.09 IRS FIS/A/B/C samling Skeikampen 4-6 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
03.12.09 Spinning Løken torsdag (03.12) - kl 19.20 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.12.09 Spinning Løken torsdag (03.12) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.12.09 Spinning Løken torsdag (03.12) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.12.09 Spinning Løken torsdag (03.12) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.12.09 Familiesamling Gaustablikk 3.-6. des 2009 Fossum Alpin ALPIN
01.12.09 Jenter 3. parti (11-15 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.12.09 Spinning Løken tirsdag (01.12) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
01.12.09 Spinning Løken tirsdag (01.12) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
30.11.09 BS-egne samling 4-6Des Geilo Bergens Skilag ALPIN
29.11.09 Miniatyrstemne Rosendal 2009 Rosendal skyttarlag SKYTING
28.11.09 Miniatyrstemne Husnes 2009 Husnes Skyttarlag SKYTING
27.11.09 IRS A/FIS Kvitfjell samling 27-29 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
27.11.09 IRS C samling Kvitfjell 27-29 November Ingierkollen Rustad SK ALPIN
27.11.09 IRS B Samling Kvitfjell 27-29 November Ingierkollen Rustad SK ALPIN
26.11.09 Spinning Løken torsdag (26.11) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.11.09 Spinning Løken torsdag (26.11) - kl 19.20 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.11.09 Spinning Løken torsdag (26.11) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
26.11.09 Spinning Løken torsdag (26.11) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.11.09 4. Krinscup 2009 Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
24.11.09 Spinning Løken tirsdag (24.11) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.11.09 Spinning Løken tirsdag (24.11) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
23.11.09 4. runde i Telemark 15m karusell Løveid Skytterlag SKYTING
23.11.09 Stabæk Alpin Samling-4 Geilo/Gol 21.-23.nov Stabæk Alpin ALPIN
23.11.09 Grunnkurs i smøring og gliding med Anne Kathrine Grindvoll Idrettslag LANGRENN
22.11.09 IRS A/FIS Kvitfjell samling 20-22 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
21.11.09 BS-ta 27-29nov kontaklt med pål kretssmling Bergens Skilag ALPIN
21.11.09 Hauststevnet 15M 2009 Strandebarm skyttarlag SKYTING
20.11.09 IRS B Samling Kvitfjell 20-22 November Ingierkollen Rustad SK ALPIN
19.11.09 Skisamling Geilo 19-22 nov Ljan alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
19.11.09 Spinning Løken torsdag (19.11) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.11.09 Spinning Løken torsdag (19.11) - kl 19.20 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.11.09 Spinning Løken torsdag (19.11) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
19.11.09 Spinning Løken torsdag (19.11) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.11.09 Jenter Ekstraparti Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Lekeparti gutter og jenter (5 år) Torsdag Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Lekeparti gutter og jenter (4 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Voksenparti - trening inntil 3 ganger pr. uke Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Voksenparti - trenning inntil 1 gang pr uke Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Lekeparti gutter og jenter (5 år) Mandag Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Gutter 3. parti (12-15 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Gutter 2. parti (9-11 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
18.11.09 Gutter 1. parti (6-8 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
17.11.09 Spinning Løken tirsdag (17.11) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.11.09 Spinning Løken tirsdag (17.11) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.11.09 BS-egne samling 21-21Nov Geilo Bergens Skilag ALPIN
15.11.09 Spinning Løken søndag (15.11) - kl 11.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.11.09 Spinning Løken lørdag (14.11) - kl 11.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.11.09 IRS A/FIS Kvitfjell samling 14-15 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.11.09 IRS B samling Kvitfjell 14-15 November Ingierkollen Rustad SK ALPIN
12.11.09 Spinning Løken torsdag (12.11) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.11.09 Spinning Løken torsdag (12.11) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
12.11.09 Spinning Løken torsdag (12.11) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
11.11.09 BS-egne samling 14-15Nov Geilo Bergens Skilag ALPIN
11.11.09 Krinscup 3. runde, Jondal Jondal skyttarlag SKYTING
11.11.09 Kleppstemna 15m Klepp Skytterlag SKYTING
10.11.09 Spinning Løken tirsdag (10.11) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.11.09 Spinning Løken tirsdag (10.11) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.11.09 Spinning Løken søndag (08.11) - kl 11.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
07.11.09 Spinning Løken lørdag (07.11) - kl 11.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.11.09 Stabæk Alpin samling-2 Gålå 6-8.nov Stabæk Alpin ALPIN
05.11.09 Spinning Løken torsdag (05.11) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.11.09 Spinning Løken torsdag (05.11) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
05.11.09 Spinning Løken torsdag (05.11) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.11.09 Spinning Løken tirsdag (03.11) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.11.09 Spinning Løken tirsdag (03.11) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.10.09 Spinning Løken torsdag (29.10) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.10.09 Spinning Løken torsdag (29.10) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
29.10.09 Spinning Løken torsdag (29.10) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
28.10.09 Krinscup 2. runde Norheimsund Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
27.10.09 Spinning Løken tirsdag (27.10) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
27.10.09 Spinning Løken tirsdag (27.10) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
25.10.09 Spinning Løken søndag (25.10) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
24.10.09 IRS A gr Sølden uke 44 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
24.10.09 Spinning Løken lørdag (24.10) - kl 15.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.10.09 IRS Sølden FIS uke 44 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.10.09 Spinning Løken torsdag (22.10) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.10.09 Spinning Løken torsdag (22.10) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
22.10.09 Spinning Løken torsdag (22.10) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.10.09 Spinning Løken tirsdag (20.10) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
20.10.09 Gannstevnet 15m 2009 Gann Skytterlag SKYTING
20.10.09 Spinning Løken tirsdag (20.10) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
18.10.09 Spinning Løken søndag (18.10) - kl 11.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
17.10.09 Spinning Løken lørdag (17.10) - kl 11.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
16.10.09 IRS B Juvass 16-18 Oktober Ingierkollen Rustad SK ALPIN
16.10.09 Samling Juvass Ljan alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
16.10.09 IRS A/FIS Juvass 16-18 Oktober Ingierkollen Rustad SK ALPIN
15.10.09 Spinning Løken torsdag (15.10) - kl 20.30 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.10.09 Spinning Løken torsdag (15.10) - kl 18.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
15.10.09 Spinning Løken torsdag (15.10) - kl 17.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
14.10.09 Krinscup 15M - 1. runde Strandebarm Strandebarm skyttarlag SKYTING
13.10.09 Spinning Løken tirsdag (13.10) - kl 19.15 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
13.10.09 Spinning Løken tirsdag (13.10) - kl 18.00 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
10.10.09 Spinning Løken skole lørdag 10.10 - kl1100 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.10.09 Spinning Løken skole torsdag 08.10 - kl1815 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.10.09 Spinning Løken skole torsdag 08.10 - kl2030 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
08.10.09 Spinning Løken skole torsdag 08.10 - kl1715 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
06.10.09 Spinning Løken skole tirsdag 06.10 - kl1915 Grindvoll Idrettslag SYKKEL
03.10.09 Hangurslia opp Voss oppturar ANNET
01.10.09 Jenter 2. parti (8-10 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.10.09 Jenter 1. parti (6-7 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
27.09.09 Teen Team 96 - Høstferien Stabæk Alpin ALPIN
26.09.09 IRS B Juvass høstferien Ingierkollen Rustad SK ALPIN
26.09.09 IRS Fis/A Juvass høstferien Ingierkollen Rustad SK ALPIN
18.09.09 IRS Fis/A gr Juvass 18-20 September Ingierkollen Rustad SK ALPIN
06.09.09 Veteranstemnet 2009 Rosendal skyttarlag SKYTING
05.09.09 Elektronikkstevnet 2009 Bjugn Skytterlag SKYTING
05.09.09 IRS Fis/A gr Juvass 5-7 September Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.09.09 IRS B Samling Juvass 04.09.09 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.09.09 IRS C Juvass høstferien Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.09.09 BS-egne Fonna 11-13 Sept 09 - A V L Y S T Bergens Skilag ALPIN
30.08.09 Gutter Ekstraparti Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
29.08.09 IRS B Samling Juvass 29-30.august Ingierkollen Rustad SK ALPIN
29.08.09 IRS Fis/A-gr Juvass 29-30 August Ingierkollen Rustad SK ALPIN
23.08.09 Samlagsmesterskap Bane Solør 2009 Søndre Odalens Skytterlag SKYTING
22.08.09 22.-23. August, 2009, Ejolle, Breddesamling, Åsgår Norsk Europajolleklubb (NEK) ANNET
22.08.09 Samlagsstevnet Bane i Sunnhordland 2009 Stord skyttarlag SKYTING
22.08.09 Samlagsstevnet Bane Ofoten 2009 Lødingen Skytterlag SKYTING
22.08.09 IRS B Barmarksamling 22.08.09 Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.08.09 IRS A Barmarksamling 22-23 August Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.08.09 IRS- FIS barmarksamling 22-23 aug. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
21.08.09 BS egne Fonna 28-30 August 09 Bergens Skilag ALPIN
16.08.09 Samlagsstemnet Hardanger & Voss 2009 Aga og Vikebygd Skyttarlag SKYTING
14.08.09 BS egne Barmarkssamling Geilo 20-23Aug Bergens Skilag ALPIN
14.08.09 IRS Juvass 13-16 august. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.08.09 BS egne Fonna 13-16 Aug Bergens Skilag ALPIN
06.08.09 BS Egne Høstferie Alt III. 2-11/10 Hintertux Bergens Skilag ALPIN
06.08.09 BS egne Høstferie ALT II. Hintertux 2-11 oktober Bergens Skilag ALPIN
06.08.09 BS Egne Høstferie Alt I. 2-11/10 Hintertux Bergens Skilag ALPIN
31.07.09 Prøvestevnet LS 2009 Evje DFS SKYTING
18.07.09 MNC / FK 4 Bjugn Bjugn Skytterlag SKYTING
11.07.09 Nationens Landsskyting/Org. medalje Aga og Vikebygd Skyttarlag SKYTING
11.07.09 Nationskyting & Org. Medalje 2009 Granvin Skyttarlag SKYTING
25.06.09 IRS A/FIS 24 - 30 juni Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.06.09 IRS C Samling Juvass 25-28 Juni Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.06.09 Stordstemnet i Baneskyting 2009 Stord skyttarlag SKYTING
25.06.09 IRS B Samling Juvass 25-28 Juni Ingierkollen Rustad SK ALPIN
22.06.09 BS egne Folgefonna 25-28/6-09 rekrutt Bergens Skilag ALPIN
22.06.09 BS egne Folgefonna 25/6-2/7 09 gr 1/2 Bergens Skilag ALPIN
20.06.09 20.-21. Juni, 2009, Ejolle, Breddesamling Son Norsk Europajolleklubb (NEK) ANNET
20.06.09 Lønahorgi opp Voss oppturar ANNET
19.06.09 Rislamotreffen 19. og 20. juni 2009 Storsteinnes skytterlag SKYTING
12.06.09 Hordastevnet Bane 12-14/6-09 Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
12.06.09 Tromsøhylsa 2009 Tromsø Skytterlag SKYTING
11.06.09 Samlagsstevnet bane Fosen By Skytterlag SKYTING
10.06.09 Jenter 1. parti (6-7 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
07.06.09 Skytingens dag 7. juni Voss Skyttarlag Voss Skyttarlag SKYTING
06.06.09 Den norske skyttermedalje og Nationens Landsskytin Bjugn Skytterlag SKYTING
06.06.09 IRS B Barmarksamling 6-7 Juni i Oslo Ingierkollen Rustad SK ALPIN
05.06.09 BIF Fotballskole 2009 BIF Allidrett ANNET
04.06.09 Budalsstevnet 2009 Budal Skytterlag SKYTING
01.06.09 Venteliste jenter 2. parti Nordstrand turnforening, Oslo -
01.06.09 Gutter Ekstraparti Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Jenter 2. parti (8-10 år) Nordstrand turnforening, Oslo -
01.06.09 Jenter 3. parti (11-15 år) Nordstrand turnforening, Oslo -
01.06.09 Jenter Ekstraparti Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Gutter 1. parti (6-8 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Lekeparti gutter og jenter (5 år) Torsdag Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Gutter 3. parti (12-15 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Venteliste jenter 1. Parti Nordstrand turnforening, Oslo -
01.06.09 Troppsparti gutter og jenter (fra 10 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Voksenparti - trenning inntil 1 gang pr uke Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Voksenparti - trening inntil 3 ganger pr. uke Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Venteliste Lekeparti 4 og 5 år Nordstrand turnforening, Oslo -
01.06.09 Lekeparti gutter og jenter (4 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Lekeparti gutter og jenter (5 år) Mandag Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
01.06.09 Gutter 2. parti (9-11 år) Nordstrand turnforening, Oslo ANNET
28.05.09 IRS A/FIS samling Juvass 28 mai-1 juni Ingierkollen Rustad SK ALPIN
25.05.09 BS egne Folgefonna 29/5-1/6 09 gr 1/2 Bergens Skilag ALPIN
23.05.09 Husnespokalen 2009 Husnes Skyttarlag SKYTING
22.05.09 Lødingenstevnet 2009 Lødingen Skytterlag SKYTING
22.05.09 Granvin stemnet 2009 Granvin Skyttarlag SKYTING
22.05.09 Vossastemna 2009 Voss Skyttarlag SKYTING
21.05.09 Malvikstevnet 2009 Malvik skytterlag SKYTING
21.05.09 Fiksestemne 09 Ølen Skytterlag SKYTING
20.05.09 IRS samling A/FIS Juvass 20-24 mai Ingierkollen Rustad SK ALPIN
19.05.09 BS egne Folgefonna 21-24mai 09 gr 1/2-rekrutt Bergens Skilag ALPIN
15.05.09 Åpent stevne 15. og 16.mai 2009 Storsteinnes Storsteinnes skytterlag SKYTING
14.05.09 Kleppstemna 2009 Klepp Skytterlag SKYTING
09.05.09 Gannstevnet 2009 Gann Skytterlag SKYTING
08.05.09 Sartorstevnet 2009 Sartor Skyttarlag SKYTING
03.05.09 Filefjellrennet - Slalom Nordstrand IF - Alpin ALPIN
02.05.09 Åpent skytterstevne Trysil 2. mai 2009 Trysil skytterlag SKYTING
02.05.09 Filefjellrennet - Storslalom Nordstrand IF - Alpin ALPIN
01.05.09 Baneåpning 1. mai Bjugn Bjugn Skytterlag SKYTING
01.05.09 Jaktfelt 1 Mai 2009 Vingelen Vingelen Skytterlag JAKTFELT
01.05.09 Filefjellrennet - Super G Nordstrand IF - Alpin ALPIN
01.05.09 Stabæk Alpin - Overnatting Filefjellrennet Stabæk Alpin ALPIN
30.04.09 Asker Skiklubb, vinter 2009, for 2001 - yngre Asker-Skiklubb ALPIN
30.04.09 Banestemne i Tørvikbygd 2009 Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
30.04.09 Filefjellrennet trening Nordstrand IF - Alpin ALPIN
30.04.09 Asker Skiklubb Vinter 2009, for 1998 - 2000 Asker-Skiklubb ALPIN
30.04.09 Asker Skiklubb vinter 2009, for 1995-96-97 Asker-Skiklubb ALPIN
30.04.09 Filefjellrennet Nordstrand IF - Alpin ALPIN
30.04.09 1. Mai-stemna 2009 Jondal skyttarlag SKYTING
28.04.09 BS egne Folgefonna 9-10mai 2009 gr 1/2 Bergens Skilag ALPIN
26.04.09 1 Karusell Bane V-Agder Søndag 26 April 2009 Flikka skytterlag SKYTING
25.04.09 ski4fun - SL Gutter 11-15 år Heming Alpin ALPIN
24.04.09 ski4fun - SL Jenter 11-15 år Heming Alpin ALPIN
24.04.09 Familiesamling Kjelsås alpin 24-26 april Kjelsås Alpint ALPIN
24.04.09 Vårstevnet Gjesdal 2009 Gjesdal skytterlag SKYTING
19.04.09 Fageråsen Cup, Trysil, Familierenn Skicross IL Trysilgutten FREESTYLE
18.04.09 Fageråsen Cup, Trysil, Familierenn IL Trysilgutten ALPIN
18.04.09 Lillehammer Trollski Marathon 2009 Lillehammer Trollski Marathon LANGRENN
16.04.09 Stabæk Alpin felles tur/ Kvitfjellrennet 16-19 Apr Stabæk Alpin ALPIN
10.04.09 Stabæk Alpin Vintertrening 2008/2009 i Kolsås Stabæk Alpin ALPIN
02.04.09 Klubbmesterskap SL Rælingen Skiklubb Alpin Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
01.04.09 Fossum Alpin Klubbmesterskapet 2009 Fossum Alpin ALPIN
01.04.09 Klubbmesterskapet IRS Ingierkollen Rustad SK ALPIN
01.04.09 Klubbmesterskap SSL Rælingen Skiklubb Alpin Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
31.03.09 Klubbmesterskap Ljan IF Nordstrand IF - Alpin ALPIN
29.03.09 BS(egne) Påskeferie Geilo 5-7 april Bergens Skilag ALPIN
28.03.09 USK - Klubbmesterskap SL - 2009 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
28.03.09 KLUBBESTERSKAP LOMMEDALEN ALPIN 2009 Lommedalens IL Alpin ALPIN
28.03.09 Vårspretten SSL 11 år og yngre Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
26.03.09 Veteran NM på Voss 26-28 mars 2009 Voss / Ørnar Alpint ALPIN
23.03.09 USK - KLubbmesterskap SSL - 2009 Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
22.03.09 Samlagsstemna Felt Hardanger og Voss 2009 Voss Skyttarlag SKYTING
22.03.09 KM SSL 12/13 Akershus / DISNEY III 2009 Lommedalens IL Alpin ALPIN
21.03.09 KM SL J/G 12/13 MARIKOLLEN. Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
20.03.09 Bendit Alpinfestival Ål 20, 21og 22 Mars 2009 ÅL IL Alpin ALPIN
20.03.09 Ljan Alpin overnatting Bendit 20-22/3/2009 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
18.03.09 USK - Ungdomskarusell Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
15.03.09 Stabæk Alpin - SSL 9 år & yngre Kolsåsbakken Stabæk Alpin ALPIN
15.03.09 Åslia-rennene 2009 / SG Søndag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
15.03.09 Kretsrenn - Ljan Alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
14.03.09 Stabæk Alpin - SSL 10 & 11 år Stabæk Alpin ALPIN
14.03.09 ARONRENNET 2009 Aron Skiklubb ALPIN
14.03.09 Åslia-rennene 2009 / SSL Lørdag Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
12.03.09 ARON CUP 2009 Renn 6 (SoneCup renn 4) Aron Skiklubb ALPIN
12.03.09 Kjelsås IL Alpin Klubbrenn 2009 Kjelsås Alpint ALPIN
11.03.09 Euro-Tecfarten 2009 HSIL ALPIN
08.03.09 Trollrennet Trollvannskleiva Kjelsås Alpin Kjelsås Alpint ALPIN
08.03.09 AL kvalik Akershus, SL Grefsenkleiva ALPIN
08.03.09 Varingskollen Kvalik SSL HL 2009 Hakadal Alpin ALPIN
08.03.09 Fossumrennet 2009 - 11 år og yngre Fossum Alpin ALPIN
07.03.09 HL-Kvalik - Akershus SL Kolsåsbakken Stabæk Alpin ALPIN
07.03.09 ROSSINGNOL RENNET 11 år og yngre Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.03.09 Varingskollen Kvalik SSL AL 2009 Hakadal Alpin ALPIN
04.03.09 LF - Kvalik - J/G - 12/13 - Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
04.03.09 SL Kvalik HL Oslo Grefsenkleiva HSIL og Kjelsås Kjelsås Alpint ALPIN
01.03.09 Sonerenn Gol 01.03.09 Gol IL ALPIN
01.03.09 AL Kvallik SSL - LIL alpin Lommedalens IL Alpin ALPIN
01.03.09 Asker Spretten, 1 mars 2009, Storslalom Asker-Skiklubb ALPIN
30.02.09 Vinterferietrening i Kolsås for Stabæk Alpin Stabæk Alpin ALPIN
28.02.09 Varingskollen opp, langrenn Hakadal Langrenn LANGRENN
28.02.09 Asker Spretten, 28. februar 2009, Slalom Asker-Skiklubb ALPIN
24.02.09 BS(egne) Vinterferie 2-7Mars Bergens Skilag ALPIN
24.02.09 BS(egne) Geilo 28/1-1/2 Veteranaer Bergens Skilag ALPIN
23.02.09 Asker Skikubb, Alpint Klubbmesterskap 2009 Asker-Skiklubb ALPIN
21.02.09 Sonerenn Ål - Fjord 1 Parallellcup ÅL IL Alpin ALPIN
19.02.09 IRS B-gr samling vinterferien Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.02.09 Etneminiatyren 2009 Ølen Skytterlag SKYTING
14.02.09 KVALIK BUSKERUD 09 Aron Skiklubb ALPIN
14.02.09 DISNEY DVD II 2009 Lommedalens IL Alpin ALPIN
08.02.09 KM -Kvalik SSL Hemsedal Hemsedal IL, alpingruppa ALPIN
08.02.09 Super-G 12-13 Høgegga, Trysil - AL Kvalik Akershus Hakadal Alpin ALPIN
08.02.09 Kvalik SSL AL/HF Oslo Skikrets Wyller Heming Alpin ALPIN
07.02.09 DFS 15 m Voss Idrettshall 5.-7. feb 2009 Voss Skyttarlag SKYTING
07.02.09 KM Slalåm 2009 Buskerud Gol IL ALPIN
07.02.09 Super-G 12-13 Høgegga, Trysil - Regionalt renn Hakadal Alpin ALPIN
07.02.09 Kvalik SG AL/HF Oslo skikrets Wyller Heming Alpin ALPIN
06.02.09 Samlagsstemne Sunnhordland 15m Husnes Skyttarlag SKYTING
06.02.09 Samlagsstevnet miniatyr Hardanger og Voss Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
05.02.09 Glåma Bygg cup, 15 m, Kongsvinger Kongsvinger og Omegn skytterlag SKYTING
05.02.09 Stormyrastevnet 15m 2009 5r.karusell Vingelen Skytterlag SKYTING
05.02.09 ARON CUP 2009 Renn 5 Aron Skiklubb ALPIN
05.02.09 Trening Super-G 12-13, Høgegga Trysil 5-6 februar Hakadal Alpin ALPIN
01.02.09 Krinsstevne 15m, ytrekrinsen Hard&Voss Jondal skyttarlag SKYTING
01.02.09 Stabæk Alpin 96 gruppen Barmark 2008 Høst Stabæk Alpin ALPIN
01.02.09 Felles førjuls- og romjulstrening for Stabæk Alpin Stabæk Alpin ALPIN
01.02.09 Hakkebakkerennet 2009 Hakadal Alpin ALPIN
31.01.09 SG Kvalikk Akershus Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
31.01.09 KM/KVAL.RENN SG 31/1 og 1/2 2009 ÅL IL Alpin ALPIN
30.01.09 Anton Fredagscup #4 Stabæk Alpin ALPIN
29.01.09 HL-Kvalik Oslo SL Ingierkollen Ingierkollen Rustad SK ALPIN
29.01.09 ARON CUP 2009 Renn 4 Aron Skiklubb ALPIN
29.01.09 Kvalikrenn/Oslo SL,12-13 år, Ljan Alpin Nordstrand IF - Alpin ALPIN
28.01.09 Ølenminatyren 09 Ølen Skytterlag SKYTING
24.01.09 KJØSTERUDJUVRENNET 2009 Aron Skiklubb ALPIN
23.01.09 NeRo Cup (Åslia) - SL 23/1 - SSL 24/1 og SG 25/1 Nedre Romerike Alpinklubb ALPIN
23.01.09 IRS B-gr samling i Ingierkollen 23-25 januar Ingierkollen Rustad SK ALPIN
23.01.09 Hallstevnet 15m 23/24 Januar By Skytterlag SKYTING
22.01.09 ARON CUP 2009 Renn 3 (SoneCup renn 1) Aron Skiklubb ALPIN
22.01.09 Anton Fredagscup #3 - Merk! Torsdag Stabæk Alpin ALPIN
18.01.09 Rælingsspretten SL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
18.01.09 Nyttårsstevnet Bjugn 2009 Bjugn Skytterlag SKYTING
18.01.09 Kretsmesterskap SG, Høgegga 63 IL Trysilgutten ALPIN
18.01.09 ECO AlpinCup - Kvalik til int. barnerenn NSF 2009, Gol IL ALPIN
18.01.09 ECO AlpinCup - kvalik til int. barnerenn NSF 2009 Gol IL ALPIN
18.01.09 Åslia-farten 2009 Nannestad IL - Alpingruppa ALPIN
17.01.09 ECO AlpinCup - Kvalik til int. barnerenn NSF 2009, Gol IL ALPIN
17.01.09 Samlagsstevne 15m Eker Skytterlag SKYTING
17.01.09 Kretsmesterskap SSL, Høgegga 63 IL Trysilgutten ALPIN
17.01.09 ECO AlpinCup - Kvalik til int. barnerenn NSF 2009, Gol IL ALPIN
17.01.09 Rælingsspretten SSL Rælingen Skiklubb Alpint ALPIN
16.01.09 Anton Fredagscup # 2 Stabæk Alpin ALPIN
16.01.09 Kveldsrenn SL, Høgegga 63 IL Trysilgutten ALPIN
16.01.09 Tromsø Open Tromsø Skytterlag SKYTING
15.01.09 ARON CUP 2009 Renn 2 Aron Skiklubb ALPIN
14.01.09 Krinscup 4. runde Norheimsund 14 og 15 /1-09 Norheimsund og Øystese Skytterlag SKYTING
14.01.09 USK - Ungdomskarusell Ullensaker Skiklubb - Alpint ALPIN
12.01.09 Finale innendørskarusell 2008/2009 Løveid Skytterlag SKYTING
11.01.09 O´Neill Cup 2009 Bærums Skiklub ALPIN
10.01.09 Mr. Marker Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.01.09 Miss Völkl Etteranmelding ok, se info Bærums Skiklub ALPIN
09.01.09 Anton Fredagscup #1 Stabæk Alpin ALPIN
08.01.09 Ljan Alpin-K4 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
08.01.09 Ljan Alpin-K2 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
06.01.09 Ljan Alpin-K6 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
06.01.09 Ljan Alpin-K1 (Kurset er fullt) Nordstrand IF - Alpin ALPIN
06.01.09 Ljan Alpin-K3 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
06.01.09 Ljan Alpin-K5 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
05.01.09 Ljan Alpin-R2 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
05.01.09 Ljan Alpin-R1 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
05.01.09 Ljan Alpin-RJR 1 og 2 Nordstrand IF - Alpin ALPIN
04.01.09 Disney DVD I 2009 Lommedalens IL Alpin ALPIN
03.01.09 Miniatyrstemna 3. og 4. jan. Jondal skyttarlag SKYTING
02.01.09 Stabæk Alpin Farts samling Gol 2-4 jan 09 Stabæk Alpin ALPIN
02.01.09 IRS A/FIS fart samling Kvitfjell 2-4 jan. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
01.01.09 Stabæk Alpin Barmark 97 gruppen - høst 08 Stabæk Alpin ALPIN
01.01.09 IRS B-gr farts samling Kvitfjell 2-4 januar Ingierkollen Rustad SK ALPIN
01.01.09 Stabæk Alpin Barmark X-Ski - Høst 08 Stabæk Alpin ALPIN
01.01.09 Stabæk Alpin Barmark 00/01 & yngre - høst 08 Stabæk Alpin ALPIN
29.12.08 Romjulsstevnet 2008 Bjugn Skytterlag SKYTING
17.12.08 Krinscup 17.-18. desember Jondal skyttarlag SKYTING
17.12.08 BS krets fartssmling 6--9Jan09 Ål gr1/2 Bergens Skilag ALPIN
17.12.08 IRS c-gr julesamling Hafjell 17-21 desember Ingierkollen Rustad SK ALPIN
16.12.08 BS egne Geilo27-30 des alle Bergens Skilag ALPIN
14.12.08 IRS A samling Hafjell 13-22 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
13.12.08 IRS B-gr julesamling Hafjell 13-22 desember Ingierkollen Rustad SK ALPIN
10.12.08 BS egne gr1/2 13-14 Des08 Bergens Skilag ALPIN
06.12.08 IRS A samling 5-7 des. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
03.12.08 2. runde Krinscup 15m Strandebarm skyttarlag SKYTING
01.12.08 Stabæk Alpint Barmark 97 gruppen - vår 08 Stabæk Alpin ALPIN
01.12.08 Asker Skiklubb alpint barmarkstrening 2001 og yngr Asker-Skiklubb ALPIN
01.12.08 Stabæk Alpint Barmark 98/99 gruppen - høst 08 Stabæk Alpin ALPIN
01.12.08 Asker skiklubb alpint barmarkstrening 1998-2000 Asker-Skiklubb ALPIN
8.11.08 BSK 98 Stupkurs 2008 Bærum Skiklub 98-gruppen ALPIN
29.11.08 Miniatyrstemne Husnes 2008 Husnes Skyttarlag SKYTING
29.11.08 BIF Julebord 2008 BIF Allidrett ANNET
28.11.08 IRS C samling Hafjell 28 - 30 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
28.11.08 Miniatyrstemne Rosendal 2008 Rosendal skyttarlag SKYTING
27.11.08 IRS B samling Hafjell 27-30 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
27.11.08 Stabæk Alpin 99/98 Hemsedal 27-30 nov Stabæk Alpin ALPIN
27.11.08 Fana IL - Geilosamling 2008 FANA IL Langrennsgruppen LANGRENN
22.11.08 Hauststevnet 15M 2008 Strandebarm skyttarlag SKYTING
21.11.08 Stabæk Alpin 99/98 Hemsedal 21-23 nov Stabæk Alpin ALPIN
19.11.08 Krinscup 15m. Tørvikbygd 19-20 November 2008 Tørvikbygd skyttarlag SKYTING
19.11.08 BS Krets samling Geilo28-31 Nov alle Bergens Skilag ALPIN
16.11.08 BS egne Geilo 21-23 Nov gr1/2 Bergens Skilag ALPIN
15.11.08 BS Utforskolen ål 10-12des gr1/2 Bergens Skilag ALPIN
15.11.08 IRS A samling Kvitfjell 14-16 nov. Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.11.08 Stabæk Alpin 97 Trysil 14-16 nov Stabæk Alpin ALPIN
14.11.08 IRS C samling Kvitfjell 14 - 16 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
14.11.08 IRS B samling Kvitfjell 14-16 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
12.11.08 Kleppstemna 15m 2008 Klepp Skytterlag SKYTING
12.11.08 BS egne Geilo15-16 Nov gr1/2 Bergens Skilag ALPIN
09.11.08 Innendørs 15M DFS stevne i Sandehallen Sande Skytterlag SKYTING
08.11.08 IRS A/FIS samling Kvitfjell 7-10 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
07.11.08 4.Kar. V-A 15m innendørs 2008 Flikka skytterlag SKYTING
07.11.08 IRS B samling Kvitfjell 7-10 november Ingierkollen Rustad SK ALPIN
31.10.08 IRS FEST 2008