Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | June Kvandal | | R | Røldal | 2 | Pål Jonas Bjørnevik | | ER | Bømlo | 3 | Elin Håland | | 5 | Bømlo | 4 | Sigve Vik | | 3 | Odda | 5 | Olav H. Garvik | J | 4 | Odda |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Olav Nesheim | | 3 | Odda | 3 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 4 | Ingeborg Knapstad | | 4 | Eikefjord | 5 | Olav Bjelland | J | V65 | Haugesund |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | David Andreas Tømmerbakk | | ER | Karmøy Skytterlag | 2 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy Skytterlag | 3 | Olav Bauge | | V65 | Stord | 4 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 5 | Beate Aas | | R | Karmøy |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Petter Leite | | 5 | Stavanger | 2 | Jan M Ellingsen | | V55 | Karmøy | 3 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 4 | Kristian Sletten | | J | Karmøy | 5 | Morten Løvik | | 2 | Haugesund |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 2 | Kristian Sevland | | V73 | Karmøy | 3 | Rune Sørheim | | 2 | Stord | 4 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 5 | Nils Lothe | | V65 | Jondal |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Sørheim | | 3 | Stord | 2 | Håvard Sørheim | | 5 | Stord | 3 | Dagfinn Mehl | | 4 | Omvikdalen | 4 | Anders Walde Mikkelson | | J | Stord | 5 | Olav Fuglestad | | J | Time |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Åge Fossberg | | 2 | Rosendal | 2 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 3 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 4 | Arvid Tufta | | 3 | Rosendal | 5 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Os |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Terje Ohm | | 4 | Skjold | 2 | Alf Halsnes | | A | Vindafjord | 3 | Yvonne K. Dalberg | | R | Ølen | 4 | Ørjan K. Stokkevåg | | A | Vindafjord | 5 | Susanne K. Stokkevåg | J | R | Vindafjord |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 2 | Harald Kambo | | 3 | Stavanger | 3 | Johannes Heggebø | | V65 | Ølen Skytterlag | 4 | Johan Oppheim | | V73 | Ølen Skytterlag | 5 | Runar Mosdal | | ER | Ølen Skytterlag |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Espen Kambo | | 5 | Stavanger | 2 | Arve Drange | | 2 | Ølen Skytterlag | 3 | Espen Drange | | A | Ølen Skytterlag | 4 | Gudmund Arne Lilletveit | | R | Granvin | 5 | Marianne Lilletveit | | 2 | Granvin |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 26.01.08 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Anders Leknes | | ER | Karmøy | 3 | Kristine Liknes | | A | Karmøy | 4 | Astri Johanne Vik | | 2 | Fitjar | 5 | Jakob Vik | | 5 | Fitjar |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Åge Sandal | | 4 | Røldal | 2 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 3 | Olaf Solbakken | | V55 | Røldal | 4 | Magnus Solbakken | | V55 | Røldal | 5 | Eivind Lien | | 5 | Ølen |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils K Rydland | | V65 | Fitjar | 2 | Svein Eirik Vik | | ER | Fitjar | 3 | Trine Flotve | | ER | Norheimsund og Øystese | 4 | Lena Byrkjeland | | ER | Norheimsund og Øystese | 5 | Andrea Kirkevold | | ER | Norheimsund og Øystese |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arve Sevland | | 5 | Karmøy | 2 | Sander L. Sevland | | A | Karmøy | 3 | Morten Magne Helland | | 4 | Stord | 4 | BETINA FREDHEIM | | ER | STRANDEBARM | 5 | Marthe Huun Neteland | J | ER | Norheimsund og Øystese |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 2 | Time | 2 | Sivert Skår | | 2 | Time | 3 | JOHANNES BAKKE | | V55 | STRANDEBARM | 4 | HARALD BREKKE | | ER | STRANDEBARM | 5 | CHRIS ANDRE FAUSKE | | ER | STRANDEBARM |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johanne Hagen | | ER | Sand/Suldal | 2 | bård skåre | | R | sauda | 3 | arne herheim | | R | sauda | 4 | Magnar Skåre Grov | | A | Sand/Suldal | 5 | Alf Daniel Skåre Grov | | ER | Sand/Suldal |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hilde Fisketjøn | | J | Sand/Suldal | 2 | Jon Bersås | | ER | Sand/Suldal | 3 | Magnus Marvik | | R | Sand/Suldal | 4 | Tormod Moe | | J | Sand/Suldal | 5 | Jon Magne Fisketjøn | | J | Sand/Suldal |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Gisle Monsen | | 3 | Bømlo | 2 | Magnar Vestvik | | 3 | Bømlo | 3 | Vidar Eidesvik | | R | Bømlo | 4 | Sigurd Tollevik | | R | Bømlo | 5 | Ola J. Nærheim | | V55 | Sand/Suldal |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Tveiten | | V55 | Bykle | 2 | Kirsten Vorland | | V55 | Bømlo | 3 | Einar Vorland | | V55 | Bømlo | 4 | Kåre Hellesund | | V73 | Bømlo | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | JON TERJE KYVIK | | ER | STORD | 2 | THEA KRISTIN ANGELTVEIT | | ER | STORD | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 27.01.08 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frank Storhaug | | 4 | Jondal | 2 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 3 | Svein Kå. Søyland | | V55 | Gjesdal | 4 | Olav Samland | | 2 | Skånevik | 5 | Thorbjørn Samland | J | J | Skånevik |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|