Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 29.04.08 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Øystein Neteland | | V73 | Norheimsund og Øystese | 2 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 3 | Nils Lothe | | V65 | Jondal | 4 | Lena J Haugen | | J | Jondal | 5 | Ledig | | | | 6 | Martin Lilleås | | ER | Jondal | 7 | Jon Espeland | | V65 | Jondal | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 29.04.08 kl. 18.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | res arr | | R | Tørvikbygd | 2 | res arr | | R | Tørvikbygd | 3 | res arr | | R | Tørvikbygd | 4 | res arr | | R | Tørvikbygd | 5 | res arr | | R | Tørvikbygd | 6 | res arr | | R | Tørvikbygd | 7 | res arr | | R | Tørvikbygd | 8 | res arr | | R | Tørvikbygd |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 29.04.08 kl. 19.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Betina Fredheim | | ER | Strandebarm | 2 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 3 | Chris Andre Fauske | | J | Strandebarm | 4 | Ledig | | | | 5 | Bjarte Måkestad | | ER | Aga og Vikebygd | 6 | Kåre J Underhaug | | R | Jondal | 7 | Ledig | | | | 8 | Gudmund Arne Liletveit | | R | Voss |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Hundseid | | J | Etne | 2 | Lovise Amanda Hundseid | | ER | Etne | 3 | Johanne Hundseid | | A | Etne | 4 | Malvin Ågotnes | | V65 | Tørvikbygd | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Irene Brattebø | | ER | Jondal |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Ågotnes | | ER | Fana | 2 | Mats Byrkje Mjånes | | ER | Voss skyttarlag | 3 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vilde Kvestad | | J | Jondal | 2 | Ledig | | | | 3 | Aleksander Bråten | | ER | Tørvikbygd | 4 | Åsne Skår | | ER | Tørvikbygd | 5 | Samson Neteland | | ER | Norheimsund og Øystese | 6 | christoffer n sørheim | | J | Norheimsund&Øystese | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Klette | | V65 | Borstrondi | 2 | Gunnar Almeland | | V73 | Borstrondi | 3 | Alf Normann Dirdal | | V65 | Borstrondi | 4 | kimandre wilmann | | ER | Herdla | 5 | Lena Byrkjeland | | ER | Norheimsund og Øystese | 6 | Trine Flotve | | ER | Norheimsund og Øystese | 7 | Andrea Kirkevold | | ER | Norheimsund og Øystese | 8 | Marthe Huun Neteland | J | ER | Norheimsund og Øystese |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marie Hårklau | | A | Voss | 2 | Christer Haga Helle | | ER | Voss | 3 | Aslak Dyrkolbotn | | V73 | Osterøy | 4 | Elise Stien | | R | Herdla | 5 | Øystein Kvarekvål | | J | Voss | 6 | Kjersti Kvarekvål | | ER | Voss | 7 | Roald Nåsen Neteland | | J | Jordalen | 8 | Torgeir Nåsen Neteland | | ER | Jordalen |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 12.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Paul Arne Våge Gjuvsland | | A | Vareld | 2 | Sigurd Våge | | V65 | Vareld | 3 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 4 | Magne Midtsæter | | V65 | Os | 5 | Torbjørn Ure Skjønberg | | R | Os | 6 | Øyvind Lønning | | J | Hatlestrand og Ølve | 7 | Kjetil Bjørgum | | J | Aurland | 8 | Eirik Hylland | | R | Aurland |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjell Langeland | | V73 | Tysse | 2 | Borgfinn Vik | | V73 | Fana | 3 | Lasse Gulbrandsøy | | J | Herdla | 4 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 5 | Ole Magnus Høysæter | | ER | Tysse | 6 | Jonas Grønsdal | | J | Tysse | 7 | Sivert Grønsdal | | R | Tysse | 8 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 2 | Arnold Haugen | | V65 | Fana | 3 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 4 | Olav Kristensen | | V65 | Åsane/Hordvik | 5 | Daniel Austegard | | J | Meland | 6 | Espen Austegard | | ER | Meland | 7 | Håvard S. Eik | | J | Omvikdalen | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Johan Seim | | V65 | Seim | 2 | Hans Tvedt | | V65 | Seim | 3 | Stian Vatnøy | | J | Seim | 4 | Marius Vatnøy | | R | Seim | 5 | Per Tøn | | V73 | Voss | 6 | Lars N. Himle | | V73 | Voss | 7 | Knut Olde | | V73 | Voss | 8 | Stine-Mari Helgesen Væhle | | J | Voss |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Malvin Hjelmevoll | | R | Voss | 2 | Åmund Kolltveit | | ER | Strandebarm | 3 | Sindre Skjelnes Tveit | | ER | Strandebarm | 4 | Steinar Eidsvik | | V65 | Os | 5 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 6 | Sindre Helland | | R | Voss | 7 | Hallstein Helland | | J | Voss | 8 | stig olsnes mælen | | J | voss |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Martin Haugen | | J | Tysse | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 29.04.08 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 2 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 3 | Sigve Vik | | 3 | Odda | 4 | Ledig | | | | 5 | Asbjørn Hestad | | V55 | Norheimsund og Øystese | 6 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 7 | Sigmund Våge | | 3 | Vareld | 8 | Ledig | | | | 9 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 10 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 11 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 12 | Magnar Sollesnes | J | 1 | Jondal |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 29.04.08 kl. 18.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | res arr | | 1 | Tørvikbygd | 2 | res arr | | 1 | Tørvikbygd | 3 | res arr | | 1 | Tørvikbygd | 4 | res arr | | 1 | Tørvikbygd | 5 | res arr | | 1 | Tørvikbygd | 6 | Torleif Storhaug | | V55 | Jondal | 7 | Øystein Lilleås | | 3 | Jondal | 8 | Ledig | | | | 9 | Eilev Åsen | | V55 | Jondal | 10 | kristian uglehus | | 3 | mundheimsdalen | 11 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 12 | John Birger Stavenes | J | 4 | Jondal |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 29.04.08 kl. 19.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | V55 | Strandebarm | 2 | Ole Johannes Bakke | | 5 | Strandebarm | 3 | Arne Berge | | V55 | Norheimsund og Øystese | 4 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 5 | Per K Måkestad | | 3 | Aga og Vikebygd | 6 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 7 | Dag-Kjetil Selsvik | | 4 | Jondal | 8 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabet E. Næs | | 2 | Rosendal | 2 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 3 | Jens Åge Fossberg | | 2 | Rosendal | 4 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 5 | Johannes Hundseid | | 5 | Etne | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor | 2 | Johan Linga | | V55 | Ålvik | 3 | Morten Helgaset | | 4 | Voss | 4 | Jonny Johansen | | 3 | Voss | 5 | John Almeland | | 5 | Voss | 6 | Lars Even Brekke | | 2 | Voss | 7 | Hilde Skutle | | 4 | Voss | 8 | Arvid. Steinsland | | 3 | Ålvik | 9 | Olaf Solbakken | | V55 | Røldal | 10 | Magnus Solbakken | | V55 | Røldal | 11 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 12 | Nils Åge Sandal | | 4 | Røldal |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Morten Bruvik | | 3 | Bruvik | 2 | Noralf Bruåsdal | | 4 | Lavikdal | 3 | Ann-Kristin S Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 4 | Jan Hesjedal | | 4 | Bruvik | 5 | Erik Kvestad | | 4 | Jondal | 6 | Lars Kålås Økland | | 5 | Seim | 7 | Jarle Berhovde | | 4 | Hålandsdalen | 8 | Arne Rød | | 4 | Hålandsdalen | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | ronny langhelle | | 1 | bruvik | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Oddbjørn Hårklau | | 4 | Voss | 2 | Ove Fenne | | 3 | Voss | 3 | Evy Aasen Hårklau | | 2 | Voss | 4 | Nils Gjerald | | 2 | Voss | 5 | Eldfrid Aase Gjerald | | 2 | Voss | 6 | Knut Kvarekvål | | 4 | Voss | 7 | Knut Lindvik Hårklau | | 4 | Voss | 8 | Knut Åkre | | 4 | Haugesund | 9 | Trond Olav Neteland | | 3 | Jordalen | 10 | runar borge | | 4 | bruvik | 11 | john borge | | 1 | bruvik | 12 | Per Tveiten | | V55 | Bykle |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Raymond Ådlandsvik | | 4 | Herdla | 2 | Åshild Rosnes | | 5 | Herdla | 3 | Einar Rosnes | | V55 | Herdla | 4 | Eyvind Bjørsvik | | V55 | Askøy | 5 | Geir Rosnes | | 5 | Herdla | 6 | Øystein Haugland | | 4 | Fana | 7 | Anders riple | | 4 | Fana | 8 | Øystein Ådlandsvik | | 3 | Herdla | 9 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 10 | Olav Ludvig Håbrekke | | 3 | Strandebarm | 11 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 12 | Vibeke Bøe | J | 3 | Herdla |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 12.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reidar Våge | | 4 | Vareld | 2 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 3 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Os | 4 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 2 | Os | 5 | Reidar Dahle | | V55 | Os | 6 | Terje Os | | V55 | Os | 7 | Tor Egil Gjerde | | 3 | Os | 8 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 9 | Ørjan Ure | | 3 | Os | 10 | Per Åkre | | V55 | Aga og Vikebygd | 11 | Ingebjørn Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 12 | Rune Bjørgum | | 3 | Aurland |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ragnhild Eide Ure | | 3 | Tørvikbygd | 2 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 3 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareidfj. | 4 | Kjartan Huldal | | 5 | Bergen | 5 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 6 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Nøtterø | 7 | Lars loven | | 4 | Aurland | 8 | Vegard%7C Solhaug | | 4 | Aurland | 9 | Per Steinar Hylland | | 3 | Aurland | 10 | Elisabeth Aadland Vaagsbø | | 5 | Fana | 11 | Knut Jørgen Brodahl | | 5 | Fana | 12 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marit Hefte | | 5 | Hovet og Hol | 2 | Arild Brodahl | | 5 | Hovet og Hol | 3 | Leif Tillung | | 4 | Voss | 4 | Sigmund Dybedokken | | 3 | Voss | 5 | Frode Kristensen | | 5 | Åsane/Hordvik | 6 | Torbjørn Landro | | 4 | Sartor | 7 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 8 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 9 | Magne Forberg | | 4 | Aurland | 10 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin | 11 | Asle Austegard | J | 4 | Meland | 12 | Simon Østvold | | 2 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Eirik Blindheim | | 4 | Seim | 3 | Vidar Kvalvåg | | 3 | Seim | 4 | Johannes Seim | | 5 | Seim | 5 | Even Lund | | 5 | Ullensvang | 6 | Anna P Hjelmevoll | | 4 | Voss | 7 | Stian Meland | | 5 | Meland | 8 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 9 | Rolv Fjeldstad | | V55 | Meland | 10 | Jon Istad | | 4 | Voss | 11 | Cato Dale | | 1 | Meland | 12 | Magnar Helgesen | | 3 | Voss |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsta Løberg Bakke | | 3 | Os | 2 | Erik Mjelde | | 1 | Os | 3 | Einar Garvik | | 4 | Arna | 4 | Frode Nævdal | | 4 | Arna | 5 | Knut Martin Bjørnestad | | 5 | Meland | 6 | Knut Magne Bjørnestad | | 3 | Meland | 7 | Hans Kristian Tvedt | | 4 | Seim | 8 | Per N Aalvik | | 1 | Norheimsund og Øystese | 9 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 10 | Kjetil Brekke | | 4 | Åsane/Hordvik | 11 | Elisabeth Lønning | | 2 | Hatlestrand & Ølve | 12 | Harald Holdhus | | V55 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 15 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Mathias Haugen | | 1 | Tysse | 2 | Arne Haugen | | V55 | Tysse | 3 | Magne Strømme | | 4 | Bergen | 4 | Geir Inge Nedrebø | | 5 | Bergen | 5 | Jon Skjerve | | 4 | Voss | 6 | Svenn Inge Helland | | 3 | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Linda Songe | | 1 | Tysse |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|