Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Malvin Hjelmevoll | | R | Voss | 2 | Frida Hestad Eikeland | | A | Hatlestrand og Ølve | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Walde Mikkelson | | J | Stord | 2 | Espen Austegard | | ER | Meland | 3 | Daniel Austegard | | J | Meland | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | christoffer n sørheim | | J | Norheimsund&Øystese | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørnar Berge Lie | | J | Seim | 2 | Runar Lie Berge | | J | Seim | 3 | Vebjørn Monstad | | J | Seim | 4 | Eirik Hageseter | | ER | Seim | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Chris Olav Sjumarken | | ER | Fana | 2 | Ledig | | | | 3 | Sondre Haug | | ER | Os | 4 | Steinar Eidsvik | | V65 | Os | 5 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 6 | Olav Bauge | | V65 | Stord | 7 | Malvin Ågotnes | | V65 | Tørvikbygd | 8 | Heidi Hovland | J | R | Os |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Aslak dyrkolbotn | | V73 | Osterøy | 2 | Torbjørn Ure Skjønberg | | R | Os | 3 | Martin Haugen | | J | Tysse | 4 | Arnold Haugen | | V65 | Fana | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Stig Olsnes Mælen | | J | Voss | 8 | Nils Lysen | | V65 | Tørvikbygd |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | June Kvandal | | R | Røldal | 2 | Samson Bakke | | V65 | Åsane/Hordvik | 3 | Lena Jondahl Haugen | | J | Jondal | 4 | Irene Brattebø | | ER | Jondal | 5 | Kåre Jørgen Underhaug | | ER | Jondal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Stine-Mari Helgesen Væhle | | J | Voss |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne J Seim | | V65 | Seim | 2 | Hans Tvedt | | V65 | Seim | 3 | Stian Vatnøy | | J | Seim | 4 | Marius Vatnøy | | R | Seim | 5 | Niclas Øye | | J | Tørvikbygd | 6 | Olav Kristensen | | V65 | Åsane/Hordvik | 7 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 8 | Magne Midtsæter | | V65 | Os |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Åsne Skår | | ER | Tørvikbygd | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ivar Seim | | V65 | Åsane/Hordvik | 2 | Kjell Fredriksen | | V65 | Åsane/Hordvik | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 2 | Sivert Grønsdal | | R | Tysse | 3 | Jonas Grønsdal | | J | Tysse | 4 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 5 | Ole Magnus Høysæter | | ER | Tysse | 6 | Maxi Zimmermann | | R | rosendal | 7 | Ledig | | | | 8 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars N Himle | | V73 | Voss | 2 | Per Tøn | | V73 | Voss | 3 | kjetil svendheim | | ER | tysse skyttarlag | 4 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 5 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 6 | Kjell Langeland | | V73 | Tysse | 7 | Magne Stokke | | V73 | Bruvik | 8 | Aleksander Bråten | | ER | Tørvikbygd |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Betina Fredheim | | ER | Strandebarm | 2 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 3 | Chris Andre Fauske | | J | Strandebarm | 4 | Ledig | | | | 5 | Martin Lilleås | | ER | Jondal | 6 | Lars Sivertsen | | ER | Meland | 7 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 8 | Nils Lothe | | V65 | Jondal |
100M m Lag 16 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Ågotnes | | ER | Fana | 2 | Christian Krossøy | | R | Lindås | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Sindre Skjelnes Tveit | | ER | Strandebarm | 7 | Åmund Kolltveit | | ER | Strandebarm | 8 | Gudmund Arne Lilletveit | | R | Voss |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | johan linga | | V55 | Ålvik | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 2 | Sigmund Løken | | 4 | Stord | 3 | Jens Tore Engevik | | 5 | Stord | 4 | Arne Engevik | | 5 | Stord | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Stian Meland | | 5 | Meland | 9 | Asle Austegard | J | 4 | Meland | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabeth Aadland Vaagsbø | | 5 | Fana | 2 | Knut Jørgen Brodahl | | 5 | Fana | 3 | Mads Stalheim Bergli | | 5 | Fana | 4 | Audun Myksvoll | | 4 | Sartor | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Berge Legland | | 5 | Seim |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 07.05.08 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 2 | Johannes Seim | | 1 | Seim | 3 | Arne Fossberg | | 4 | Bergen Nordre | 4 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 5 | Ove Haugland | | 5 | Åsane/Hordvik | 6 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 7 | Sigmund Våge | | 3 | Vareld | 8 | Kristoffer Sjumarken | | 3 | Fana | 9 | runar borge | | 4 | bruvik | 10 | ronny langhelle | | 5 | bruvik |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane/Hordvik | 2 | Ragnhild Eide Ure | | 3 | Tørvikbygd | 3 | Ørjan Ure | | 3 | Os | 4 | Sigmund Dybedokken | | 3 | Voss | 5 | Oddvar Ure | | 1 | Os | 6 | Arne Haugen | | V55 | Tysse | 7 | Olav Ludvig Håbrekke | | 3 | Strandebarm | 8 | Noralf Bruåsdal | | 4 | Lavikdalen | 9 | Ledig | | | | 10 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Rosnes | | 5 | Herdla | 2 | Åshild Rosnes | | 5 | Herdla | 3 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 4 | Einar Rosnes | | V55 | Herdla | 5 | Eyvind Bjørsvik | | V55 | Askøy | 6 | Morten Helgaset | | 4 | Voss | 7 | Jonny Johansen | | 3 | Voss | 8 | John Almeland | | 5 | Voss | 9 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 10 | Nils Åge Sandal | | 4 | Røldal |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Rune Seim | | 5 | Seim | 2 | Vidar Kvalvåg | | 3 | Seim | 3 | Eirik Blindheim | | 4 | Seim | 4 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 5 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Hans Kristian Tvedt | | 4 | Seim | 7 | Lars Kålås Økland | | 5 | Seim | 8 | Frode Kristensen | | 5 | Åsane/Hordvik | 9 | Torbjørn Landro | | 4 | Sartor | 10 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 2 | Os |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 08.05.08 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kåre Osebakken | | V55 | Sttv. | 2 | Trygve Haugen | | V55 | Sæver. | 3 | Terje Gorm-Hansen | | 3 | Os | 4 | Tina Walløe | | 2 | Os | 5 | Tor Egil Gjerde | | 3 | Os | 6 | Åsta Løberg Bakke | | 3 | Os | 7 | Erik Mjelde | | 1 | Os | 8 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 9 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 10 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1615 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Åge Fossberg | | 2 | Rosendal | 2 | Elisabet E Næs | | 2 | Rosendal | 3 | Nls Lidtun | | V55 | Arna | 4 | Einar Garvik | J | 4 | Arna | 5 | Frode Nævdal | | 4 | Arna | 6 | Leif Tillung | | 4 | Voss | 7 | Toralf Tøsse | | 4 | Vaksdal/Modalen | 8 | Arnt Orholm | | 2 | Rosendal | 9 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 10 | Linda Songe | | 1 | Tysse |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1745 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 2 | Arvid Tufta | | 3 | Rosendal | 3 | Ledig | | | | 4 | Jon Istad | | 4 | Voss | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Stig Martin Stokke | J | 3 | Bruvik |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torleif Storhaug | | V55 | Jondal | 2 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 3 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 4 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 5 | Arvid Steinsland | | 3 | Ålvik | 6 | harald uglehus | | 3 | mundheimsdalen | 7 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 8 | Ann-Kristin S. Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 9 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin | 10 | Ole Johan Klyve | J | 2 | Tysse |
300M m Lag 15 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | jOHANNES Skaar Bakke | | V55 | Strandebarm | 2 | Ole Johannes Bakke | | 5 | Strandebarm | 3 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 4 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss | 5 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 6 | Knut Martin Bjørnestad | | 5 | Meland | 7 | Knut Magne Bjørnestad | | 3 | Meland | 8 | Rolv Fjeldstad | | V55 | Meland | 9 | Arne Kartveit | | V55 | Meland | 10 | Cato Dale | | 1 | Meland |
300M m Lag 16 - Tidspunkt: 09.05.08 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor | 2 | Ledig | | | | 3 | Idar Wergeland | | 5 | Lindås | 4 | Anders Korneliussen | | 4 | Lindås | 5 | Kjartan Huldal | | 5 | Bergen | 6 | Geir Inge Nedrebø | | 5 | Bergen | 7 | Magne Straume | | 4 | Bergen | 8 | Arve E Kolltveit | | 4 | Strandebarm | 9 | Ledig | | | | 10 | Eirik Blindheim | | 4 | Seim |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|