Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Fredrik Mysse | | R | Sokndal | 2 | Rune Mysse | | J | Sokndal | 3 | Chris Andre Barstad | | J | Sokndal | 4 | Halvor Amdal | | V73 | Gann | 5 | Tonje Anita Gjesdal | | ER | Klepp | 6 | Harald Østvold | | V73 | Klepp | 7 | Johannes Østrem | | V73 | Stavanger | 8 | Kåre Halvorsen | | V73 | Stavanger | 9 | Torstein Bergsagel | | A | Gjesdal | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1045 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Aleksander Taanevig | | ER | Farsund Skytterlag | 3 | Mathias Wathne Tveit | | ER | Gann | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Hermann Wathne Tveit | | A | Gann | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Espedal | | R | Gann | 2 | Olav Fuglestad | | J | Time | 3 | Kristan Scheie | | R | Time | 4 | Ingve Gundersen | | R | Time | 5 | Kent Johan Pollestad | | ER | Time | 6 | ruben Bore | | J | Time | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1215 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Mariann Nielsen | | ER | Klepp | 2 | Anette Nielsen | | J | Klepp | 3 | Endre Hagelund | | J | Klepp | 4 | Håkon J. Risnes | | J | Klepp | 5 | Sjur N Øverland | | ER | gann | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Rødland | | A | Klepp | 2 | Hege Rødland | | R | Klepp | 3 | Vegard Blien Sjøveian | | J | Flikka | 4 | Ledig | | | | 5 | Beate Aas | | R | Karmøy | 6 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 7 | Åsmund Idland | | V65 | Gjsdal | 8 | Katrine Idland | | J | Gjesdal | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torjus Ågedal | | V73 | Grindølen | 2 | Tollef Netland | | V65 | Kvinesdal | 3 | John Martin Lindeli | | R | Flikka | 4 | Alexander Scott Narvestad | | J | Lyngdal | 5 | Kennet Aas | | J | Lyngdal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1045 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | paal kloster | | R | stavanger | 2 | Erlend Thorvaldsen | | R | Time | 3 | Stian Thorvaldsen | | ER | Time | 4 | even kloster | | ER | rennesøy | 5 | frode kloster | | J | rennesøy | 6 | Ledig | | | | 7 | Knut Erik Sangolt | | A | Stavanger | 8 | Jens Løvø | | R | Stavanger | 9 | Hanne Sangolt | | J | Stavanger | 10 | Bernard Jonsson | | J | Stavanger | 11 | Tord Kjerstad | | ER | Stavanger | 12 | Heikki A. Oltedal | J | ER | Stavanger | 13 | Jon K. Oltedal | J | J | Stavanger | 14 | Kristian Løvø | J | J | Stavanger |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sigrid Steinnes | | J | Finnøy | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | kennet aas | | J | lyngdal | 11 | alexander narvestad | | J | lyngdal | 12 | Espen Vinje | | J | Gann | 13 | Karoline Bødtker | | ER | Gann | 14 | Kristoffer Bødtker | J | R | Gann |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1215 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marius Myklebust | | J | Egersund | 2 | Jon Magne Fisketjøn | | J | Sand-Suldal | 3 | Tormod Moe | | J | Sand-Suldal | 4 | Alf Daniel S. Grov | | ER | Sand-Suldal | 5 | Johanne Hagen | | ER | Sand-Suldal | 6 | John Bersås | | ER | Sand-Suldal | 7 | Bjørnar Nordmark | | R | Sand-Suldal | 8 | Magnus Marvik | | ER | Sand-Suldal | 9 | Sverre Vidringstad | | V73 | Kristiansand | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Lunde | | V65 | Klepp | 2 | Håkon Sørli | | ER | Greipstad | 3 | Sigve Undheim | | ER | Hå | 4 | Tore Gudmestad | | J | Hå | 5 | Ellen Marie Time | | ER | Time | 6 | Stine Holta | | ER | Jørpeland | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sindre Hole | | R | Klepp | 2 | Krister Hole | | J | Klepp | 3 | Vegard Kyllingstad | | J | Klepp | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Jarle Dybing | | ER | Egersund | 14 | Hans Petter Dybing | | J | Egersund |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Rasmussen | | J | Gjesdal | 2 | christer Gramstad | | ER | gjelsdal | 3 | Tore Tjelta | | R | gjesdal | 4 | Eirunn Ø. Søyland | | R | Gjesdal | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Sverre Vidringstad | | V73 | Kristiansand | 10 | Jørund Ljøstad | | V65 | Kristiansand | 11 | Frank Idland | J | ER | gjesdal | 12 | Espen Kartevoll | J | ER | Gjesdal | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Paul Vaule | | V55 | Hå | 2 | Johan Holen | | 2 | Hå | 3 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 4 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 5 | Ådne Hognestad | | 3 | Time | 6 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 7 | Bjørn Petter Leite | | 5 | Stavanger | 8 | Terje Lassen | | 5 | Stavanger | 9 | Tor-Werner Carlsson | | 3 | Stavanger | 10 | Terje Bø | | V55 | Hå | 11 | Oddgeir Bø | | 4 | Hå | 12 | Trond Salte | | 4 | Hå | 13 | Arnt Ingve Svela | | 3 | Bjerkreim | 14 | Bjørn Arne Sande | | 4 | Stavanger | 15 | Nils Gausland | J | V55 | Hå |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1045 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 2 | Charlotte Taanevig | | 5 | Farsund Skytterlag | 3 | Ledig | | | | 4 | Sissel Taanevig | | 4 | Farsund Skytterlag | 5 | Ledig | | | | 6 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund Skytterlag | 7 | Mats Hiim | | 3 | Gann | 8 | Ledig | | | | 9 | Aril Strand | | 3 | Egersund | 10 | Kjell Hovland | | 4 | Egersund | 11 | Ledig | | | | 12 | Hanne Wathne Tveit | | 4 | Gann | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn A. Jerstad | | 3 | Klepp | 2 | Arvid T Ramsland | | V55 | Heddeland og Breland | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Nils Seldal | | 5 | Klepp |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1215 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal | 3 | May Elin Stava | | 5 | Lyngdal | 4 | Ole Kristian Gjil | | 4 | Stavanger | 5 | Torleiv Birkeland | | 3 | Sokndal | 6 | klaus vikeså | | 4 | bjerkreim | 7 | Tor Arne Spilde | | 4 | Lyngdal | 8 | Steve T. Øverland | | 5 | Gann | 9 | Leif O. Tislevoll | | 3 | Fitjar | 10 | Håvard Vårvik | | 3 | Sand/Suldal | 11 | Trygve Borgen | | 5 | Stavanger | 12 | Åse Marie S. Borgen | | 3 | Mykland | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Per Gjil | J | V55 | Stavanger |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Ove Svela | | 4 | Bjerkreim | 2 | Geir Laksesvela | | 4 | Bjerkreim | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Tor Åge Risnes | | 5 | Klepp | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 19.04.2008 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Sjøveian | | 1 | Flikka | 2 | Wenke Blien | | 3 | Flikka | 3 | Ledig | | | | 4 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 5 | Arve Sevland | | 5 | Karmøy | 6 | Jan M. Ellingsen | | V55 | Karmøy | 7 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 8 | Einar Nilsen | | 3 | Karmøy | 9 | Rune Rundhaug | | 3 | Karmøy | 10 | Ledig | | | | 11 | Pål Aslak Idland | | 5 | Gjesdal | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Bjørn Steinar Thorvaldsen | | 1 | Time | 3 | Ledig | | | | 4 | Øyvind Lilledrange | | V55 | Flikka | 5 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger | 6 | Ledig | | | | 7 | Gisle Ommedal | | 5 | Time | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Sivert Skår | | 2 | Time | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Nils Helge Amdal | | AG3 | HV 08 |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1045 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Georg Gulbrandsen | | 5 | Heddeland og Breland | 2 | ivar kloster | | 4 | stavanger | 3 | Børge Vatnedal | | 5 | Holum | 4 | Kirsten Elin Bergsvik | | 4 | Finnøy | 5 | Folke Helle | | 4 | Finnøy | 6 | Liv Gerd Liestøl | | V55 | Sokndal | 7 | Rune Liestøl | | 4 | Sokndal | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Tjørhom | | 5 | Øvre Sirdal | 2 | Ole Jan Gundersen | | 1 | Time | 3 | Per Gunnar Steinnes | | 3 | Finnøy | 4 | Jakob Steinnes | | 3 | Finnøy | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Geir Bødtker | | V55 | Gann | 13 | Kristin Bødtker | | 2 | Gann | 14 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann | 15 | Alf Øystein Bowitz | J | 3 | Egersund |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1215 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 4 | Espen Kambo | | 5 | Stavanger | 5 | Harald Kambo | | 3 | Stavanger | 6 | Ledig | | | | 7 | Einar Johansen | | 4 | Time | 8 | Ledig | | | | 9 | Egil Time | | 4 | Time | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Peter Sørli | | 5 | Greipstad | 2 | May Elin Stava | | 5 | Lyngdal | 3 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 4 | Ivar Hole | | V55 | Klepp | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Elisabeth Bakke | | 1 | Egersund | 14 | Ole Rinden | | 1 | Egersund | 15 | Håvard Tamburstuen | | 1 | Egersund |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1345 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 2 | Ola J. Nærheim | | V55 | sand/suldal | 3 | Odd Bjarte Eie | | 2 | Jørpeland | 4 | Sven Egil Holta | | 4 | Jørpeland | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Mikal Dybing | | 4 | Egersund | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ørjan Augedal | J | 3 | Hå |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 20.04.2008 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Kå. Søyland | | V55 | Gjesdal | 2 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 3 | Odd Inge Austrheim | | 4 | Haugesund | 4 | Camilla Rødland | | 3 | Klepp | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|