Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Betina Fredheim | | ER | Strandebarm | 2 | Chris Andre Fauske | | J | Strandebarm | 3 | Harald Brekke | | R | Strandebarm | 4 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 5 | Nils Lothe | | V65 | Jondal |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Øystein Neteland | | V73 | Norheimsund og Øystese | 2 | Ingebrigt Herdstveit | | V73 | Tørvikbygd | 3 | Ansgar Øye | | V65 | Tørvikbygd | 4 | Nils Lysen | | V65 | Tørvikbygd | 5 | Sindre Brattli | | R | Tørvikbygd |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | stig olsnes mælen | | J | voss | 2 | Arr J | | R | Jondal | 3 | Arr J | | R | Jondal | 4 | Arr J | | R | Jondal | 5 | Arr J | | R | Jondal |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Gudmund Arne Lilletveit | | R | Voss | 2 | Arne Klette | | V65 | Borstrondi | 3 | Åsne Skår | | ER | Tørvikbygd | 4 | Aleksander Bråten | | ER | Tørvikbygd | 5 | Niclas Øye | | J | Tørvikbygd |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Hundseid | | J | Etne | 2 | Lovise amanda Hundseid | | ER | Etne | 3 | Johanne Hundseid | | A | Etne | 4 | Sindre Skjelnes Tveit | | ER | Strandebarm | 5 | Åmund Kolltveit | | ER | Strandebarm |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 09:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Ågotnes | | ER | Fana | 2 | Ledig | | | | 3 | Malvin Ågotnes | | V65 | Tørvikbygd | 4 | Håkon Aarekol | | ER | Tørvikbygd | 5 | Lasse Gulbrandsøy | | J | Herdla |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 09:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Paul Arne Våge Gjuvsland | | A | Vareld | 2 | Sigurd Våge | | V65 | Vareld | 3 | Olav Kristensen | | V65 | Åsane/Hordvik | 4 | Kjetil Bjørgum | | J | Aurland | 5 | Eirik Hylland | | R | Aurland |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 2 | Ole Magnus Høysæter | | ER | Tysse | 3 | Jonas Grønsdal | | J | Tysse | 4 | Sivert Grønsdal | | R | Tysse | 5 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Johan Seim | | V65 | Seim | 2 | Hans Tvedt | | V65 | Seim | 3 | Stian Vatnøy | | J | Seim | 4 | Marius Vatnøy | | R | Seim | 5 | Leif Malvin Hjelmevoll | | R | Voss |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Olde | | V73 | Voss | 2 | Lars N. Himle | | V73 | Voss | 3 | Per Tøn | | V73 | Voss | 4 | Martin Haugen | | J | Tysse | 5 | Stine-Mari Helgesen Væhle | | J | Voss |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 12:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | einar tveit | | V65 | vareld | 2 | Hallstein Helland | | J | Voss | 3 | Sindre Helland | | R | Voss | 4 | Jahn Kjærstad | | V73 | Arna | 5 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Lena Byrkjeland | | ER | Norheimsund og Øystese | 3 | Trine Flotve | | ER | Norheimsund og Øystese | 4 | Andrea Kirkevold | | ER | Norheimsund og Øystese | 5 | Marthe Huun Neteland | J | ER | Norheimsund og Øystese |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 14:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Samson Neteland | | ER | Norheimsund og Øystese | 2 | christoffer sørheim | | J | Norheimsund&Øystese | 3 | Ledig | | | | 4 | Siren Marie Wilmann | | A | Herdla | 5 | Kimandre Wilmann | J | ER | Herdla |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjersti Kvarekvål | | ER | Voss | 2 | Øystein Kvarekvål | | J | Voss | 3 | Roald Nåsen Neteland | | J | Jordalen | 4 | Torgeir Nåsen Neteland | | ER | Jordalen | 5 | Christer Haga Helle | | ER | Voss |
100M m Lag 16 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marie Hårklau | | A | Voss | 2 | Alf Normann Dirdal | | V65 | Borstrondi | 3 | Gunnar Almeland | | V73 | Borstrondi | 4 | Aslak Dyrkolbotn | | V73 | Osterøy | 5 | Elise Stien | | R | Herdla |
100M m Lag 17 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 16:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjell Langeland | | V73 | Tysse | 2 | Borgfinn Vik | | V73 | Fana | 3 | Ledig | | | | 4 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 5 | Magne Midtsæter | | V65 | Os |
100M m Lag 18 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Ure Skjønberg | | R | Os | 2 | Arnold Haugen | | V65 | Fana | 3 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 4 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 19 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Daniel Austegard | | J | Meland | 2 | Espen Austegard | | ER | Meland | 3 | Steinar Eidsvik | | V65 | Os | 4 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 5 | Ledig | | | |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | 1 | Strandebarm | 2 | Ole Johannes Bakke | | 5 | Strandebarm | 3 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 5 | arvid steinsland | | 3 | ålvik | 6 | Johan Linga | | V55 | Ålvik | 7 | Asbjørn Hestad | | V55 | Norheimsund og Øystese | 8 | Stig Jarle Trefall | | 3 | Norheimsund & Øystese |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Ludvig Håbrekke | | 3 | Strandebarm | 2 | kristian uglehus | | 3 | mundheimsdalen | 3 | Morten Helgaset | | 4 | Voss | 4 | Jonny Johansen | | 3 | Voss | 5 | John Almeland | | 5 | Voss | 6 | Lars Even Brekke | | 2 | Voss | 7 | Sigmund Våge | | 3 | Vareld | 8 | Hilde Skutle | | 4 | Voss |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arrangør J | | 1 | Jondal | 2 | Arrangør J | | 1 | Jondal | 3 | Arrangør J | | 1 | Jondal | 4 | Arrangør J | | 1 | Jondal | 5 | Arrangør J | | 1 | Jondal | 6 | Arrangør J | | 1 | Jondal | 7 | Arrangør J | | 1 | Jondal | 8 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per N Aalvik | | 1 | Norheimsund og Øystese | 2 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin | 3 | Jakob Eide | | 4 | Tørvikbygd | 4 | Britt Eide | | 3 | Tørvikbygd | 5 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 7 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 8 | Ann Kristin S. Bråten | | 2 | Tørvikbygd |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabet E. Næs | | 2 | Rosendal | 2 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 3 | Jens Åge Fossberg | | 2 | Rosendal | 4 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 5 | Johannes Hundseid | | 5 | Etne | 6 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 7 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 8 | Terje Hus | | 4 | Omvikdalen |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 09:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simon Østvold | | 2 | Åsane/Hordvik | 2 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 3 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane/Hordvik | 4 | Ledig | | | | 5 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 09:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reidar Våge | | 4 | Vareld | 2 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 3 | Per Steinar Hylland | | 3 | Aurland | 4 | Lars Loven | | 4 | Aurland | 5 | Vegard Solhaug | | 4 | Aurland | 6 | Rune Bjørgum | | 3 | Aurland | 7 | Frode Kristensen | | 5 | Åsane/Hordvik | 8 | Torbjørn Landro | | 5 | Sartor |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anna P Hjelmevoll | | 4 | Voss | 2 | Ledig | | | | 3 | Elisabeth Aadland Vaagsbø | | 5 | Fana | 4 | Knut Jørgen Brodahl | | 5 | Fana | 5 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Ledig | | | | 7 | Magne Strømme | | 4 | Bergen | 8 | Geir Inge Nedrebø | | 5 | Bergen |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Eirik Blindheim | | 4 | Seim | 3 | Vidar Kvalvåg | | 3 | Seim | 4 | Johannes Seim | | 5 | Seim | 5 | Hans Kristian Tvedt | | 4 | Seim | 6 | Knut Martin Bjørnestad | | 5 | Meland | 7 | Knut Magne Bjørnestad | | 3 | Meland | 8 | Per Eikestad | | V55 | Tysse |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jon Istad | | 4 | Voss | 2 | Arne Haugen | | V55 | Tysse | 3 | Mathias Haugen | | 1 | Tysse | 4 | Einar Garvik | | 4 | Arna | 5 | Frode Nævdal | | 4 | Arna | 6 | Nils Lidtun | | V55 | Arna | 7 | Ledig | | | | 8 | Magnar Helgesen | | 3 | voss |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 12:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsta Løberg Bakke | | 3 | Os | 2 | Erik Mjelde | | 1 | Os | 3 | Jon Skjerve | | 4 | Voss | 4 | Svenn Inge Helland | | 3 | Voss | 5 | Ledig | | | | 6 | Harald Holdhus | | V55 | Åsane/Hordvik | 7 | Ole Johan Klyve | J | 2 | Tysse | 8 | Linda Songe | | 1 | Tysse |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | runar borge | | 1 | bruvik | 2 | john borge | | 4 | bruvik | 3 | ronny langhelle | | 4 | bruvik | 4 | Jan Hesjedal | | 4 | Bruvik | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars Kålås Økland | | 5 | Seim | 2 | Jarle Berhovde | | 4 | Hålandsdalen | 3 | Arne Rød | | 4 | Hålandsdalen | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 14:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eldfrid Aase Gjerald | | 2 | Voss | 2 | Nils Gjerald | | 2 | Voss | 3 | Trond Olav Neteland | | 3 | Jordalen | 4 | Per Tveiten | | V55 | Bykle | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 15 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Øystein Haugland | | 4 | Fana | 2 | Anders Riple | | 4 | Fana | 3 | Oddbjørn Hårklau | | 4 | Voss | 4 | Ove Fenne | | 3 | Voss | 5 | Evy Aasen Hårklau | | 2 | Voss | 6 | Knut Lindvik Hårklau | | 4 | Voss | 7 | Knut Kvarekvål | | 4 | Voss | 8 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 16 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Rosns | | 1 | Herdla | 2 | Øystein Ådlandsvik | | 3 | Herdla | 3 | Einar Rosnes | | V55 | Herdla | 4 | Åshild Rosnes | | 5 | Herdla | 5 | Raymond Ådlandsvik | | 4 | Herdla | 6 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 7 | Eyvind Bjørsvik | J | V55 | Askøy | 8 | Vibeke Bøe | J | 3 | Herdla |
300M m Lag 17 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 16:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Os | 2 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 2 | Os | 3 | Reidar Dahle | | V55 | Os | 4 | Terje Os | | V55 | Os | 5 | Tor Egil Gjerde | | 3 | Os | 6 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Nøtterø | 7 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 8 | Kjartan Huldal | | 5 | Bergen |
300M m Lag 18 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ørjan Ure | | 3 | Os | 2 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 3 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareidfj. | 4 | Marit Hefte | | 5 | Hovet og Hol | 5 | Arild Brodahl | | 5 | Hovet og Hol | 6 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 7 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana skl | 8 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal |
300M m Lag 19 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 17:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 2 | Ragnhild Eide Ure | | 3 | Tørvikbygd | 3 | Sigmund Dybedokken | | 3 | Voss | 4 | Stian Meland | | 5 | Meland | 5 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 6 | Rolv Fjeldstad | | V55 | Meland | 7 | Cato Dale | | 1 | Meland | 8 | Asle Austegard | J | V55 | Meland |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|