Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Bauge | | V65 | Stord | 2 | Ivar Tesdal Galtung | | A | Etne | 3 | Kristoffer Tesdal Galtung | | R | Etne | 4 | Anders Tesdal Galtung | | ER | Etne | 5 | Sondre Tesdal Galtung | | J | Etne | 6 | Margit Flatebø | | R | Etne Skyttarlag | 7 | Ledig | | | | 8 | Sveinung Ådland | | A | Karmøy | 9 | Anders Leknes | | ER | Karmøy | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Beate Aas | | R | Karmøy | 2 | Johanne Hagen | | ER | Sand-Suldal | 3 | Sindre H Vikedal | | ER | Vikedal | 4 | Alf Daniel Skåre Grov | | ER | Sand-Suldal | 5 | trygve Espevold | | R | Vikedal | 6 | Magnus Marvik | | ER | Sand-Suldal | 7 | Bjørnar Nordmark | | R | Sand-Suldal | 8 | Jon Magne Fisketjøn | | J | Sand-Suldal | 9 | Tormod Moe | | J | Sand-Suldal | 10 | Ida Espevold | | J | Vikedal |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Walde Mikkelson | | J | Stord | 2 | Lars Vaamatveit Lohte | | ER | Stord | 3 | Jon Terje Kyvik | | ER | Stord | 4 | Karl Nysæter | | V73 | Stord | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Pål Augedal | | ER | Hå | 2 | Ådne Garstad Nerheim | | R | Sauda | 3 | Fredrik Åbø | | ER | Sauda | 4 | Arne Herheim | | R | Sauda | 5 | Martin Valskår | | A | Sauda | 6 | Mathias Bø | | R | Hå | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Aslak Taraldsøy | | R | Skånevik | 10 | Thorbjørn Samland | J | J | Skånevik |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Maxi Zimmermann | | R | Rosendal | 2 | Jens Petter Fossberg | | A | Rosendal | 3 | Sander Hus Ripel | | A | Rosendal | 4 | Anders Bennæs | | A | Rosendal | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 12:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 2 | Chris André Bolstad Fauske | | J | Strandebarm | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Eirik Vik | | ER | Fitjar | 2 | Svenn Harald Liarbø | | ER | Fitjar | 3 | Nils K Rydland | | V65 | Fitjar | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 14:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsmund Idland | | V65 | Gjesdal | 2 | Katrine Idland | | J | Gjesdal | 3 | Christer Gramstad | | ER | Gjesdal | 4 | Geir Innvær | | R | Bremnes | 5 | Filip Folgerøholm | | A | Bremnes | 6 | gustav Folgerøholm | | A | Bremnes | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | frank Idland | | ER | gjesdal |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Knut Erik Sangolt | | A | Stavanger | 4 | Ledig | | | | 5 | Jens Løvø | | R | Stavanger | 6 | Hanne Sangolt | | J | Stavanger | 7 | Stine Holta | | ER | Jørpeland | 8 | Arne Espedal | | R | Gann | 9 | Ledig | | | | 10 | Kristian Løvø | J | J | Stavanger |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 16:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Espen Vinje | | J | Gann | 2 | Kåre Hellesund | | V65 | Bømlo | 3 | Vidar Eidesvik | | R | Bømlo | 4 | Bjørnar Hatlevik | | R | Bømlo | 5 | Pål Jonas Bjørnevik | | ER | Bømlo | 6 | Olav Fuglestad | | J | Time | 7 | Joakim Solheim | | R | Bømlo | 8 | David Andreas Tømmerbakk | | ER | Karmøy | 9 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 10 | Markus Barane | J | A | Bømlo |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Dag Arne Matre | | 5 | Sandeid | 2 | Halvar Sævareid | | 3 | Skjold Skl. | 3 | Svein Terje Ohm | | 4 | Skjold | 4 | Tor Ole Nedland | | 4 | Haugesund | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 18:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Åkre | | 4 | Haugesund | 2 | Terje G. Iversen | | V55 | Haugesund | 3 | Ingeborg Knapstad | | 4 | Eikefjord | 4 | Odd Inge Austrheim | | 4 | Haugesund | 5 | Arne Johannesen | | V55 | Karmøy | 6 | Jan Magne Ellingsen | | V55 | Karmøy | 7 | Ola J. Nærheim | | V55 | Sand-Suldal | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Torgeir Pleym Iversen | | 5 | Haugesund |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.08 kl. 19:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Espen Kambo | | 5 | Stavanger | 2 | Harald Kambo | | 3 | Stavangere | 3 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 4 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 5 | Bjørn Petter Leite | | 5 | Stavanger | 6 | Leif O. Tislevoll | | 3 | Fitjar | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Margrete Gjerald Mehl | | 3 | Omvikdalen | 2 | Jostein Mehl | | 4 | Omvikdalen | 3 | Einar Aniksdal | | V55 | Hå | 4 | Paul Vaule | | V55 | Hå | 5 | Oddgeir Bø | | 4 | Hå | 6 | Terje O. Bø | | V55 | Hå | 7 | Johan Holen | | 2 | Hå | 8 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 9 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 10 | Kåre Kvaløy | | 4 | Sauda | 11 | Einar Kvaløy | | V55 | Sauda | 12 | Ledig | | | | 13 | Trond Salte | | 4 | Hå | 14 | Roar Knudsen | | 4 | Skånevik | 15 | Olav Samland | | 2 | Skånevik | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 10:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håvard Sørheim | | 5 | Stord Sk.lag | 2 | Thomas Sørheim | | 3 | Stord sk.lag | 3 | Rune Sørheim | | 2 | Stord sk.lag | 4 | Einar Sigmund Engelsen | | 4 | Høylandsbygd | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 11:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arvid Tufta | | 3 | Rosendal | 2 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 3 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 4 | Jens Åge Fossberg | | 2 | Rosendal | 5 | Ole Bennæs | | 2 | Rosendal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 12:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jarle Sørheim | | 2 | Stord Skyttarlag | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 13:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Astri Johanne Vik | | 2 | Fitjar | 15 | Randi Beate Rydland | | 4 | Fitjar | 16 | Jakob Vik | J | 5 | Fitjar |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 14:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Tjørhom | | 5 | Øvre Sirdal | 2 | Bengt Bratland | | 5 | Stord | 3 | Arne Engevik | | 5 | Stord | 4 | Sigmund Løken | | 4 | Stord | 5 | Jens Tore Engevik | | 5 | Stord | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Morten Magne Helland | | 4 | Stord | 9 | Ledig | | | | 10 | frode idland | | 2 | gjesdal | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 15:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Hovland | | 4 | Bømlo | 2 | Gisle Monsen | | 3 | Bømlo | 3 | Cato Kallevåg | | 3 | Bømlo | 4 | Vegar Kallevåg | | 3 | Bømlo | 5 | Tor Eivind Gilje | | 3 | Bremnes | 6 | Trygve Lunde | | V55 | bremnes | 7 | Vetle Mæle Skår | | 2 | Time | 8 | Sivert Skår | | 2 | Time | 9 | Roald Fjelde | | 4 | Jørpeland | 10 | Sven Egil Holta | | 4 | Jørpeland | 11 | Jan Gunnar Innvær | | V55 | Bremnes | 12 | Jonny Innvær | | V55 | Bremnes | 13 | Jakob Gilje | | 3 | Bremnes | 14 | Ingvard Legland | | 5 | Bremnes | 15 | Godtfred Innvær | | 4 | Bremnes | 16 | Gunnar Innvær | | 2 | Bremnes |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.08 kl. 16:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ivar Ueland | | 5 | Klepp | 3 | Ivar Hole | | V55 | klepp | 4 | Einar Vorland | | V55 | Bømlo | 5 | Gunnar Håland | | V55 | Klepp | 6 | Elin Håland | | 5 | Bømlo | 7 | Arne Martin Andal | | 4 | Bømlo | 8 | Magnar Vestvik | | 3 | Bømlo | 9 | Åge Larsen | | 3 | Bømlo | 10 | Steinar Solheim | | 2 | Bø,lo | 11 | Sigbjørn Tollevik | | 2 | Bømlo | 12 | Norvald Kallevåg | | 5 | Bømlo | 13 | Knut Arne Vespestad | | 5 | Bømlo | 14 | Rune Monsen | | 5 | Bømlo | 15 | Vidar Vorland | | 5 | Bømlo | 16 | Nils Seldal | J | 5 | Klepp |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|