Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 2 | Malvin Ågotnes | | V65 | Tørvikbygd | 3 | Niclas Øye | | J | Tørvikbygd | 4 | Ansgar Øye | | V65 | Tørvikbygd | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Kristian Sevland | | V73 | Karmøy | 9 | Olav Bjelland | J | V65 | Haugesund |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 17:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ola Vikedal | | V73 | Vikedal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 18:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svenn Harald Liarbø | | ER | Fitjar | 2 | Svein Eirik Vik | | ER | Fitjar | 3 | Hanne Tveita | | R | Fitjar | 4 | Ole Henrik Hauge | | R | Stord | 5 | Øyvind Lønning | | J | Hatlestrand og Ølve | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 20:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 11:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristoffer Tesdal Galtung | | R | Etne | 2 | Anders Tesdal Galtung | | ER | Etne | 3 | Sondre Tesdal Galtung | | J | Etne | 4 | Chris Andre Fauske | | J | Strandebarm | 5 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 6 | Betina Fredheim | | ER | Strandebarm | 7 | Nils K Rydland | | V65 | Fitjar | 8 | Kristian Sletten | | J | Karmøy | 9 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Kamøy |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 11:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Beate Aas | | R | Karmøy | 2 | Martin Haugsgjerd Eknæs | | R | Sveio | 3 | Svein Inge Askeland | | R | Sveio | 4 | Sindre Lervik | | R | Sveio | 5 | Andreas Eikeland | | R | Sveio | 6 | Kristian Nygård | | R | Sveio | 7 | johannes j heggebø | | V65 | ølen | 8 | olaf øvrevik | | V73 | ølen | 9 | johan opheim | | V73 | ølen |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 12:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Åsne Skår | | ER | Tørvikbygd | 4 | Ledig | | | | 5 | Andrea Kirkevold | | ER | Norheimsund og Øystese | 6 | Trine Flotve | | ER | Norheimsund og Øystese | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Asle Kvamsdal | J | J | Fitjar |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 13:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alf Daniel Skåre Grov | | ER | Sand/Suldal | 2 | Johanne HAGEN | | ER | Sand/Suldal | 3 | Tormod Moe | | J | Sand/Suldal | 4 | Jon Magne Fisketjøn | | J | Sand/Suldal | 5 | Magnus Marvik | | ER | Sand/Suldal | 6 | Magnar Skåre Grov | | A | Sand/Suldal | 7 | Geir Innvær | | R | Bremnes Skytterlag | 8 | Gustav Folgerøholm | | A | Bremnes Skytterlag | 9 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 14:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kåre Kroka | | V65 | Rosendal | 2 | Maxi Zimmermann | | R | Rosendal | 3 | Jens Petter Fossberg | | A | Rosendal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | June Kvandal | | R | Røldal | 2 | Lisa Mine Gunhan | | ER | Os | 3 | Cathrine Daviknes | | ER | Os | 4 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 5 | Steinar Eidsvik | | V65 | Os | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Heidi Hovland | J | R | Os |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 15:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 2 | Ledig | | | | 3 | Håkon Larsen | | 3 | Karmøy | 4 | Ledig | | | | 5 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 17:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Halvar Sævareid | | 3 | Skjold | 2 | Svein Terje Ohm | | 4 | Skjold | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 18:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Johannes Bakke | | 5 | Strandebarm | 2 | Anders Korneliussen | | 4 | Lindås | 3 | Ingvar Legland | | 5 | Bremnes Skytterlag | 4 | Godfred Innvær | | 4 | Bremnes Skytterlag | 5 | Per Hidle | | 4 | Bremnes Skytterlag | 6 | Trygve Lunde | | V55 | Bremnes Skytterlag | 7 | Gunnar Innvær | | 2 | Bremnes Skytterlag | 8 | Nils Vegard Fylkesnes | | 5 | Bremnes Skytterlag | 9 | Tor Eivind Gilje | | 3 | Bremnes Skytterlag | 10 | Jakob Gilje | | 3 | Bremnes Skytterlag | 11 | Ingebjørn Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 12 | Ledig | | | | 13 | Lars Olav Tveita | | 2 | Fitjar | 14 | Astri Johanne Vik | | 2 | Fitjar | 15 | Jakob Vik | J | 5 | Fitjar |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 19:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 19.06.08 kl. 20:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Morten Løvik | | 2 | Haugesund | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 11:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | V55 | Strandebarm | 2 | Ole Johannes Bakke | | 5 | Strandebarm | 3 | Randi Beate Rydland | | 4 | Fitjar | 4 | Odd Inge Austrheim | | 4 | Haugesund | 5 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 6 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 7 | Jan M Ellingsen | | V55 | Karmøy | 8 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareidfjorden | 9 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 10 | Jan Otto Wathne | | 2 | Karmøy | 11 | Asbjørn Sevland | | 1 | Karmøy | 12 | Einar Nilsen | | 3 | Karmøy | 13 | Rune Rundhaug | | 3 | Karmøy | 14 | Sigbjørn Tollevik | | 2 | Bømlo | 15 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 11:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 12:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Åkre | | 1 | Haugesund | 2 | Andreas Erve | | V55 | Sveio | 3 | Ledig | | | | 4 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 5 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Ledig | | | | 7 | Eilev Åsen | | V55 | Jondal | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 13:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ola J Nærheim | | V55 | Sand/Suldal | 2 | Jonny Innvær | | 3 | Bremnes Skytterlag | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 14:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Åge Fossberg | | 2 | Rosendal | 2 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 3 | Elisabet Næs | | 2 | Rosendal | 4 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 5 | Arvid Tufta | | 3 | Rosendal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Per Harald Røyrvik | | 3 | Strandebarm | 10 | Olav Ludvig Håbrekke | | 3 | Strandebarm | 11 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Arne Vespestad | | 5 | Bømlo | 2 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 3 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 4 | Svei Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 5 | Ragnhild Eide Ure | | 3 | Tørvikbygd | 6 | Camilla Lyssandtræ | | 1 | Os | 7 | Laura Moberg | | 1 | Os | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 22.06.08 kl. 15:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 2 | Time | 2 | Sivert Skår | | 2 | Time | 3 | Ørjan Ure | | 3 | Os | 4 | Oddvar Ure | | 1 | Os | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|