Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 15.08.08 kl. 1805 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ivar Ingebrigtsen | | A | Skulsfjord | 2 | Bengt Sollie Nyheim | | R | Nedre Målselv | 3 | Stian Sollie Nyheim | | J | Nedre Målselv | 4 | Einar Sollie | | V65 | Nedre Målselv | 5 | ivar Johan Hansen | | ER | Nedre Målselv | 6 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 15.08.08 kl. 1840 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ingeborg Ingebrigtsen | | A | Skulsfjord | 2 | Espen Henriksen | | ER | Skulsfjord | 3 | Torstein Winje | | J | Nedre Målselv | 4 | Ledig | | | | 5 | Terese Maristad | | J | Øvre Målselv | 6 | Tore Thomassen | | V65 | Tromsø |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 15.08.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Truls Pedersen | | R | Lakselvdalen | 2 | Tord Jonsson | | ER | Lakselvdal | 3 | Ole Kristian Melkild | | J | Nedre Målselv | 4 | Kent Arne Melkild | | A | Nedre Målselv | 5 | Ledig | | | | 6 | Leif-Christian Gundersen | J | ER | Lakselvdal |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 0915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Malene Lingrasmo | | J | Lakselvdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 0950 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simon Steinnes | | J | Balsfjord | 2 | Knut Knutsen | | V73 | Øvre Målselv | 3 | Robin Berntsen | | ER | Målselv | 4 | anders berntsen | | ER | målselv | 5 | Helge Broderstad | | V73 | Nedre Målselv | 6 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1025 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marthe Olsen | | ER | Nedre Målselv | 2 | Terje Grundnes | | ER | Nedre Målselv | 3 | Gaute Janssønn Strand | | R | Tromsø | 4 | Øyvind Grundnes | | J | Nedre Målselv | 5 | Oscar V Naimak | | R | Storfjord | 6 | Arnold Sørensen | | V65 | Balsfjord |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Rune Pedersen | | J | Spildra | 2 | Roger Bakken | | V73 | Balsfjord | 3 | Arnold Sørensen | | V65 | Balsfjord | 4 | Rune Forsaa | | J | Storfjord | 5 | Stian Forsaa | | R | Storfjord | 6 | lars martin hansen | | A | nedre nordreisa |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1135 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arthur Bendiksen | | V73 | Gisund | 2 | Arvid Brandser | | V73 | Gisund | 3 | John Johnsen | | V65 | Gisund | 4 | Kalle Karlsen | | V73 | Gisund | 5 | Idar Isaksen | | V65 | Gisund | 6 | hannamarlen hansen | | A | nedre nordreisa |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ulrik Rognli | | V65 | Lyngen | 2 | Marius Levang | | R | Tromsø | 3 | Harald Gåre | | V65 | Storsteinnes | 4 | Andreas Vekve Tømmerholen | | ER | Tromsø | 5 | Arnold Rørnes | | V73 | Lyngen | 6 | Nils Kåre Sørensen | J | R | Storsteinnes |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1335 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marie Vekve Tømmerholen | | J | Tromsø | 2 | Regine Hagfoss | | R | Tromsø | 3 | Emma Hagfoss | | R | Tromsø | 4 | Øystein Hagfoss | | ER | Tromsø | 5 | Jonas Kramvik | | J | Tromsø | 6 | Konrad Nilsen | | V73 | Nedre Nordreisa |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1410 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bernt Johan Bergum | | V65 | Ursfjord | 2 | Jonas Hamnvik | | J | Storsteinnes | 3 | Ruben Aronsen | | R | Storfjord | 4 | Silje Ch. Iversen | | J | Storfjord | 5 | Ida-Kristin Larsen | | A | Storfjord | 6 | Ludvig Bergum | J | ER | Storsteinnes |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1445 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Jørgensen | | R | Falken | 2 | June Jørgensen | | ER | Falken | 3 | Ledig | | | | 4 | Markus Nyheim | | R | Falken | 5 | Kristin Dalheim | | J | Falken | 6 | Nils-Kristian Nordbye | | ER | Falken |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 15.08.08 kl. 1730 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Øystein Dittn Ditlefsen | | 4 | Lakselvdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Reservert Arrangør | | 1 | Lakselvdal | 4 | Reservert Arrangør | | 1 | Lakselvdal | 5 | reservert arrangør | | 1 | Lakselvdal | 6 | Reservert Arrangør | | 1 | Lakselvdal | 7 | Bengt - Erik Hansen | | 4 | Balsfjord | 8 | Jon Hugo Strømseng | | 3 | Falken | 9 | Steinar Engstad | | V55 | Skibotn | 10 | ingebrigt larsen | | V55 | nedre nordreisa |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 15.08.08 kl. 1805 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Rolf Pedersen | | 3 | Lakselvdal | 2 | Tor Erik Fossli | | 5 | Målselv | 3 | Ledig | | | | 4 | cato stykket | | 2 | falken | 5 | kine Nordmo | | 4 | falken | 6 | Odd Johansen | | V55 | Vestre Målselv | 7 | Yngve Andre Lorentsen | | 5 | Målselv | 8 | Per Steinar Nordmo | | V55 | falken | 9 | Hermod Larsen | | V55 | V. Målselv | 10 | Birger Nyheim | | 1 | Nedre Målselv |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 15.08.08 kl. 1840 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Lockert | | 3 | Balsfjord | 2 | Hårik Frydenlund | | 3 | Balsfjord | 3 | Svein-Erik Rognli | | V55 | Ø vre Målselv | 4 | Torgunn Johansen | | 3 | Tamokdalen | 5 | Magnus Andersen | | 3 | Tamokdal | 6 | Tore Winje | | V55 | Nedre Målselv | 7 | kenneth lamo | | 1 | vestre målselv | 8 | Lars Melkild | | 3 | Nedre Målselv | 9 | Jostein Rubbås-Risvik | | 4 | Øvre Målselv | 10 | Tor Arne Hansen | | 2 | Nedre Målselv |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 15.08.08 kl. 1915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Ivar Emanuelsen | | 4 | Tromsø | 2 | Klaus-Arne Olsen | | 5 | Vestre Målselv | 3 | Høgda Kjell Arild | | 4 | Tromsø | 4 | Lars Erik Melkild | | 2 | Nedre Målselv | 5 | Evald Andersen | | V55 | Tamokdal | 6 | Christina Andersen | | 3 | Tamokdal | 7 | Børre Pedersen | | 5 | Lakselvdal | 8 | Eva Rubbås-Risvik | | 2 | Øvre Målselv | 9 | Jostein Rubbås-Risvik | | AG3 | Øvre Målselv | 10 | Roy Håkstad | | AG3 | HV-16 |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 0915 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje Olsen | | V55 | Vestre Målselv | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Knut Einar Rubbås | J | 4 | Øvre Målselv |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 0950 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristen-Are Figenschau | | 1 | Storfjord | 2 | Kurt Johansen | | 3 | Tromsø | 3 | Harald Johansen | | V55 | Tromsø | 4 | Ledig | | | | 5 | Tor Jostein Jenssen | | 4 | Vestre Målselv | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Sigbjørn Henriksen | | AG3 | Kirkesdalen |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1025 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Olsen | | 3 | Nedre Målselv | 2 | Asbjørn Tveit | | 3 | Vestre Målselv | 3 | Stein-Hugo Berntsen | | 1 | Målselv | 4 | Herdis Berntsen | | 1 | Målselv | 5 | Frank-Roar Berntsen | | 3 | Målselv | 6 | Herulf Berntsen | | V55 | Målselv | 7 | tor inge berntsen | | 3 | målselv | 8 | astrup carlsen | | 3 | balsfjord | 9 | Hans-Kristian Norheim | | 5 | Storsteinnes | 10 | Bengt Johnsen | | 5 | Målselv |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roger Pedersen | | 3 | Spildra | 2 | Nils-Jørgen Pedersen | | 3 | Spildra | 3 | Eva Pedersen | | 2 | Spildra | 4 | sigbjørn henriksen | | 4 | kirkesdalen | 5 | John H. Steinnes | | 5 | Balsfjord | 6 | Øyvind Løkstad | | 4 | Målselv | 7 | Torbjørn Williams | | 3 | Målselv | 8 | Terje Rubbås | | V55 | Øvre-Målselv | 9 | Steinar Grønnås | | 3 | Tromsø | 10 | Johannes Fagerheim | | V55 | Målselv |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1135 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sindre Rødum | | 3 | Tromsø | 2 | Ole Rødum | | 1 | Tromsø | 3 | Torbjørn Jensen | | 3 | Skulsfjord | 4 | Stig Rune Jensen | | 3 | Skulsfjord | 5 | Svein Ivar Ingebrigtsen | | 2 | Skulsfjord | 6 | Ken Bråthen | | 2 | Balsfjord | 7 | Odd-A Berglund | | 2 | Balsfjord | 8 | Tore J Hansen | | 2 | Balsfjord | 9 | Hans Lockert | | 3 | Balsfjord | 10 | arne pedersen | J | 2 | storfjord |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bror Bjerkemo | | 4 | Storfjord | 2 | Valter Nilsen | | V55 | Storsteinnes | 3 | Loyd Olaf Nilsen | | 4 | Storsteinnes | 4 | Stian Salo | | 4 | SKibotn | 5 | Bjørn Jenssen | | 4 | Lyngen | 6 | Julie N. Johnsen | | 2 | Gisund | 7 | Olav Sletten | | V55 | Øvre Målselv | 8 | Jan Rydningen | | V55 | Øvre Målselv | 9 | Edvard Øvergård | | V55 | Øvre Målselv | 10 | Linn Jørgensen | | AG3 | Falken |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1335 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Henning Sørsand | | 3 | Lyngen | 2 | Ole Jakob Olsen | | V55 | Tromsø | 3 | Kari Lagesen | | 2 | Tromsø | 4 | Odd Reidar Hansen | | 2 | Tromsø | 5 | Marit Hagfoss | | 2 | Tromsø | 6 | Sigmund Olsen | | 1 | Lyngen | 7 | Odd Nilsen | | V55 | Lyngen | 8 | Lars Lagerstrøm | | 3 | Tromsø | 9 | Werner Myrslett | | 4 | storsteinnes | 10 | Svein Samuelsen | | 5 | Lyngen |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1410 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Birger Solbakken | | 4 | Nedre Nordreisa | 2 | Are Klevstad | | 3 | Skjervøy | 3 | Paul Otto Klevstad | | V55 | Skjervøy | 4 | Pål Fredriksen | | V55 | Nedre Nordreisa | 5 | Knut Arne Bergum | | 2 | Storsteinnes | 6 | Trond Are Henriksen | | 3 | Nedre Nordreisa | 7 | Raymond Eliassen | | 5 | Storsteinnes | 8 | Tore Larsen | | 4 | Tromsø | 9 | Britt Myrslett | | 4 | Tromsø | 10 | Trond Wingstad | | 4 | Storfjord |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 16.08.08 kl. 1445 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Linn Jørgensen | | 5 | Falken | 2 | Agnar Karlsen | | V55 | Falken | 3 | Torunn Schj. Håkstad | | 5 | Lakselvdal | 4 | Per Steinar Nordmo | | V55 | Falken | 5 | Edel Vekve | | 4 | Tromsø | 6 | Ronny Nilsen | | 3 | Tromsø | 7 | Tore Nilsen | | 5 | Storfjord | 8 | Dagfinn Skavdal | | V55 | Tromsø | 9 | Per Roger Aronsen | | 2 | Storfjord | 10 | Tonje Brandser | J | 4 | Falken |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|