Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 05.02.09 kl. 15.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 05.02.09 kl. 16.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 05.02.09 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars Fausk | | ER | Omvikdalen | 2 | Aslak Tveit | | ER | Omvikdalen | 3 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 4 | Tor Eivid Gilje | | 4 | Bremnes | 5 | Nils Vegard Fylkesnes | | 4 | Bremnes | 6 | Reservert | | A | Husnes |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 05.02.09 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håvard V. Bakke | | A | Husnes | 2 | Espen Larsen | | A | Husnes | 3 | Eirik Skogseth | | A | Husnes | 4 | Thomas Mydland Rørvik | | A | Husnes | 5 | Tormod Heimstad | | A | Husnes | 6 | f f | | A | Husnes |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 05.02.09 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Tvedt | | ER | Rosendal | 2 | Terje Hus | | 4 | Omvikdalen | 3 | Jostein Mehl | | 4 | Omvikdalen | 4 | Margrete Gjerald Mehl | | 3 | Omvikdalen | 5 | Arnt Orholm | | 2 | Rosendal | 6 | Tord Sæle | J | A | Rosendal |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 05.02.09 kl. 19.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jakop Tveit Johansen | | A | Rosendal | 2 | Ulrik Tveit Johansen | | A | Rosendal | 3 | Thomas Bruflat | | A | Rosendal | 4 | Lars Opheim | | A | Rosendal | 5 | Geirmund Tvedt | | A | Rosendal | 6 | Benjamin Tveit Rød | | A | Rosendal |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 05.02.09 kl. 20.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 16.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Andreas Tveit | | A | Omvikdalen | 2 | Aslak Tveit | | ER | Omvikdalen | 3 | Åge Lyngnes | | ER | Omvikdalen | 4 | Eskil Grøtte | | ER | Omvikdalen | 5 | Torstein Omvik | | J | Omvikdalen | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein E. Vik | | ER | Omvikdalen | 2 | Katrine Omvik | | ER | Omvikdalen | 3 | Eivind Bjørnebøle | | A | Omvikdalen | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Eivind Lien | | 5 | Ølen |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Dagfinn Mehl | | 4 | Omvikdalen | 2 | Elin Håland | | 5 | Bømlo | 3 | Pål Jonas Bjørnevik | | J | Bømlo | 4 | Arne Engevik | | 5 | Stord | 5 | Sander Engevik | | R | Stord | 6 | Magne jr Wollheim | | 5 | Omvikdalen |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 18.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frank Vik | | 5 | Omvikdalen | 2 | Anna Kirsten Hellevang | | 3 | Omvikdalen | 3 | Dag Arne Matre | | 5 | Sandeid | 4 | Jan Gunnar Tufta | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 5 | Kjetil Mehl | | 4 | Omvikdalen | 6 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 20.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Åge Fossberg | | 3 | Rosendal | 2 | Jens Petter Fossberg | | ER | Rosendal | 3 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 4 | Arvid Tufta | | 4 | Rosendal | 5 | Maxi Zimmermann | | ER | Rosendal | 6 | Elisabet Næs | | 3 | Rosendal |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 11.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Guro Næs | | ER | Rosendal | 2 | Lars Johan Næs | | 2 | Rosendal | 3 | Jan Einvik | | V65 | Rosendal | 4 | Kåre Kroka | | V65 | Rosendal | 5 | Oddvar Mehl | | 2 | Rosendal | 6 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabeth Lønning | | 2 | Hatlestrand og Ølve | 2 | Øyvind Lønning | | 3 | Hatlestrand og Ølve | 3 | Ole Bjørn Stokke | | 1 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Endre Traavik | | A | Hatlestrand og Ølve | 5 | Simen Måge | | A | Hatlestrand og Ølve | 6 | Even Måge | | ER | Hatlestrand og Ølve |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 12.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | johannes Heggebø | | V65 | Ølen | 2 | Johan Opheim | | V73 | Ølen | 3 | Kjell Måge | | 1 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Rene Korsnes Storedale | | A | Hatlestrand og Ølve | 5 | Fredrik Korsnes Ljostveit | | A | Hatlestrand og Ølve | 6 | Eirik Monsen | J | ER | Etne skytterlag |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 13.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hanne Tveita | | ER | Fitjar | 2 | Ingrid Tveita | | A | Fitjar | 3 | Lars olav Tveita | | 2 | Fitjar | 4 | Nils K Rydland | | V65 | Fitjar | 5 | Frida Eikeland | | A | Hatlestrand og Ølve | 6 | Jakob Vik | J | 4 | Fitjar |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 14.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ørjan Håvik | | ER | Hatlestrand og Ølve | 2 | Viljar Haavik | | ER | Hatlestrand og Ølve | 3 | Svein Gunnar Haavik | | R | Hatlestrand og Ølve | 4 | Heidi Eikeland | | A | Hatlestrand og Ølve | 5 | Vårin Ekeland | | A | Hatlestrand og Ølve | 6 | Knut Vik | J | 1 | Fitjar |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 15.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lovise Amanda Hundseid | | ER | Etne | 2 | Johanne Hundseid | | A | Etne | 3 | Sigurd Tollevik | | ER | Bømlo | 4 | Bjørnar Hatlevik | | ER | Bømlo | 5 | Einar Vorland | | V55 | Bømlo | 6 | Vidar Vorland | | 5 | Bømlo |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 15.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Astrid Vangdal | | A | Hatlestrand og Ølve | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ivar Tesdal Galtung | | A | Etne | 2 | Kristoffer Tesdal Galtung | | R | Etne | 3 | Anders Tesdal Galtung | | ER | Etne | 4 | Sondre Tesdal Galtung | | J | Etne | 5 | Elisabeth Lothe Nervik | | 2 | Etne | 6 | Arne Nervik | | 4 | Etne |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 11.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders W. Mikkelson | | J | Stord | 2 | Olav Bauge | | V65 | Stord | 3 | Håvard Sørheim | | 5 | Stord | 4 | Thomas Sørheim | | 3 | Stord | 5 | Jon Terje Kyvik | | J | Stord | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Rune Sørheim | | 2 | Stord | 2 | Ådne Enoksen | | R | Stord | 3 | Jens Tore Engevik | | 5 | Stord | 4 | Siri Engevik | | R | Stord | 5 | Steinar Svåsand | | J | Stord | 6 | Lars V. Lote | | ER | Stord |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 12.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Katrine V . Lote | | A | Stord | 2 | Tonje Engevik | | A | Stord | 3 | Jarle Sørheim | | 2 | Stord | 4 | Espen N . Solheim | | J | Stord | 5 | Bjørn Rune Haugland | | J | Stord | 6 | Gisle Vik | | 1 | Fitjar |
15M m Lag 25 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 13.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Erik Vik | | J | Fitjar | 2 | Morten Skumsnes | | R | Fitjar | 3 | Roar Knudsen | | 3 | Skånevik | 4 | Morten Magne Helland | | 4 | Stord | 5 | Eivind Lien | | 5 | Ølen | 6 | Karina Almeland Sjo | | J | H?ylandsbygd |
15M m Lag 26 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 14.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Yvonne Dahlberg | | ER | Ølen | 2 | Ørjan Stokkevåg | | R | Vindafjord | 3 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 4 | Susanne Stokkevåg | J | ER | Vindafjord | 5 | ?rjan Almeland Sjo | | 3 | H?ylandsbygd | 6 | Håvard S. Eik | | 3 | Omvikdalen |
15M m Lag 27 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 15.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roar Knudsen | | 3 | Skånevik | 2 | runar mosdal | | J | ølen | 3 | Olav Samland | | 2 | Skånevik | 4 | Thorvald Leknes | | V65 | Skånevik | 5 | Aslak Taraldsøy | J | ER | Skånevik | 6 | Thorbjørn Samland | J | J | Skånevik |
15M m Lag 28 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 15.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Dalland | | V55 | Tysnes | 2 | Nils Flakke | | 3 | Tysnes | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|