Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ingri Børsheim | | A | Strandebarm | 2 | Trine Flotve | | J | Norheimsund og Øystese | 3 | Andrea Kirkevold | | J | Norheimsund og Øystese | 4 | Brynhild Kolltveit | | A | Strandebarm |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 1730 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Silje Flotve | | R | Norheimsund og Øystese | 2 | Arve E Kolltveit | | 4 | Strb | 3 | Åmund Kolltveit | | ER | Strb | 4 | Sindre Skjelnes Tveit | | J | Strb |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Aleksander Bråten | | ER | Tørvikbygd | 2 | Ole Johannes Bakke | | 4 | Strandebarm | 3 | Ove Røyrvik | | 2 | Strandebarm | 4 | Jon Birger Stavenes | J | A | Jondal |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ann Kristin Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 2 | Åsne Skår | | ER | Tørvikbygd | 3 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 4 | Karianne Lillefosse | | A | Strandebarm |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | OLAV LUDVIG HÅBREKKE | | 4 | STRANDEBARM | 2 | Chris-André Bolstad Faukse | | J | Strandebarm | 3 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 4 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 1930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 2 | Niclas Øye | | J | Tørvikbygd | 3 | Per N Aalvik | | 1 | Norheimsund og Øystese | 4 | Ansgar Øye | | V73 | Tørvikbygd |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frank Storhaug | | 3 | Jondal | 2 | Per Harald Røyrvik | | 4 | Strandebarm | 3 | Dag-Kjetil Selsvik | | 3 | Jondal | 4 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 06.02.09 kl. 2030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Nils Lysen | | V73 | Tørvikbygd | 4 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 2 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm | 3 | Per Jan Sandven | | V55 | Ullensvang | 4 | Even Lund | | V55 | Ullensvang |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Mariann Steine | | A | Strandebarm | 2 | ingebrigt heradstveit | | V73 | tørvikbygd | 3 | Ledig | | | | 4 | Andreas Kvåle | | R | Jondal |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Irene Brattebø | | J | Jondal | 2 | Harald Kvåle | | J | Jondal | 3 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 4 | Nils Lothe | | V73 | Jondal |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torgeir Nåsen Neteland | | ER | Jordalen | 2 | Eilev Åsen | | V55 | Jondal | 3 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 4 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1230 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roald Nåsen Neteland | | 3 | Jordalen | 2 | Torleif Storhaug | | V55 | Jondal | 3 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 4 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eldfrid Aase Gjerald | | 3 | Voss | 2 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 3 | Nils O. Gjerald | | 2 | Voss | 4 | Trond Olav Neteland | | 3 | Jordalen |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1330 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sigmund Dybedokken | | 4 | Voss | 2 | Kåre Jørgen Underhaug | | ER | Jondal | 3 | Martin Lilleås | | J | Jondal | 4 | Sigmund Skår | | ER | Granvin |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Øystein Lilleås | | 3 | Jondal | 2 | Eirik Jordalen | | 3 | Jordalen | 3 | Steinar Skår | | 2 | Granvin | 4 | Olav b Hjartnes | | 3 | Strandebarm |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jarle Halrynjo | | ER | Voss | 2 | Mats Byrkje Mjånes | | ER | Voss | 3 | Christer Haga Helle | | J | Voss | 4 | Leif Malvin Hjelmevoll | | ER | Voss |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1500 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 3 | Chris André Bolstad Fauske | | J | Strandebarm | 4 | Ledig | | | |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1530 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Andreas Brekke | | A | Strandebarm | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 07.02.09 kl. 1600 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kåre Hagen | | R | Røldal | 2 | Arne Klette | | V65 | Borstrondi | 3 | Gunnar Almeland | | V73 | Borstrondi | 4 | Håkon Ringstad | | R | Røldal |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsmund Rabbe | | R | Røldal | 2 | Arve Hagen | | A | Røldal | 3 | Renate B. Eide | | R | Røldal | 4 | Jostein Skeie | | R | Røldal |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åshild Kvarekvål | | ER | Voss | 2 | Knut Kvarekvål | | 4 | Voss | 3 | Øystein Kvarekvål | | 3 | Voss | 4 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm |
15M m Lag 25 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1230 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Morten Helgaset | | 4 | Voss | 2 | John Almeland | | 5 | Voss | 3 | Steinar Hårklau | | 4 | Voss | 4 | Knut Lindvik Hårklau | | 4 | Voss |
15M m Lag 26 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal | 2 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 3 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 4 | Olaf Solbakken | | V55 | Røldal |
15M m Lag 27 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1330 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Linn Kvandal | | A | Røldal | 2 | June Kvandal | | R | Røldal | 3 | Jonny Johansen | | 4 | Voss | 4 | Nora S. Leigland | | R | Odda |
15M m Lag 28 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jon Istad | | 4 | Voss | 2 | Lars N Himle | | V73 | Voss | 3 | Leif Malvin Hjelmevoll | | ER | Voss | 4 | Elise V. Johansen | | ER | Odda |
15M m Lag 29 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Leigland | | 4 | Odda | 2 | Olav Nesheim | | 3 | Odda | 3 | Magnar Leigland | | V65 | Odda | 4 | Eirin S. Leigland | | J | Odda |
15M m Lag 30 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1500 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jostei Bjørke | | V55 | Voss | 2 | Ragnhild Eide Ure | | 5 | Tørvikbygd | 3 | Marthe Huun Neteland | J | ER | Norheimsund og Øystese | 4 | Gudmund Arne Lilletveit | | R | Voss |
15M m Lag 31 - Tidspunkt: 08.02.09 kl. 1530 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arvid Steinsland | | 2 | Norheimsund og Øystese | 2 | Eide Jakob | | 4 | Tørvikbygd | 3 | Ledig | | | | 4 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|