Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Dagfinn Mehl | | 4 | Omvikdalen | 2 | Sander Sevland | | A | Karmøy | 3 | Magne jr Wollheim | | 5 | Omvikdalen | 4 | Tomas Johnsen Brufladt | | A | Rosendal | 5 | Lars Opheim | | A | Rosendal |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Olaf Solbakken | | V55 | Røldal | 5 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Linn Kvandal | | A | Røldal | 2 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 3 | June Kvandal | | R | Røldal | 4 | Anders Walde Mikkelson | | J | Stord | 5 | Sigve Vik | | 3 | Odda |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Mydland Rørvik | | A | Husnes | 2 | Olav Bauge | | V65 | Stord | 3 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 4 | Olav Bjelland | J | V65 | Haugesund | 5 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Terje Ohm | | 5 | Skjold Skytterlag | 2 | Harald Rørvik | | 3 | Husnes | 3 | Per Tveiten | | V55 | Bykle | 4 | Elin Håland | | 5 | Bømlo | 5 | Pål Jonas Bjørnevik | | J | Bømlo |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Svein Erik Vik | | J | Fitjar | 3 | Nils K Rydland | | V65 | Fitjar | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 2 | Amund Utne | | 3 | Husnes | 3 | Maxi Zimmermann | | ER | Rosendal | 4 | Jens Petter Fossberg | | ER | Rosendal | 5 | Jens Åge Fossberg | | 3 | Rosendal |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabet Næs | | 3 | Rosendal | 2 | Arvid Tufta | | 4 | Rosendal | 3 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 4 | Ingolf Naustvik | | 1 | Husnes | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | johannes heggebø | | V65 | ølen | 2 | johan opheim | | V73 | ølen | 3 | Morten Magne Helland | | 4 | Stord | 4 | olaf øvrevik | | V73 | ølen | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 14.02.09 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Samland | | 2 | Skånevik | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Thorbjørn Samland | J | J | Skånevik | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Trygve Lunde | | V55 | Bremnes | 2 | Nils K Rydland | | V65 | Fitjar | 3 | Margrete Gjerald Mehl | | 3 | Omvikdalen | 4 | Jostein Mehl | | 4 | Omvikdalen | 5 | Aslak Taraldsøy | J | ER | Skånevik |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arve Sevland | | 5 | Karmøy | 2 | Sander Sevland | | A | Karmøy | 3 | Jonny Innvær | | A | Bremnes | 4 | Kristine Liknes | | ER | Karmøy | 5 | Kjell Liknes | | 3 | Karmøy |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Beate Aas | | R | Karmøy | 2 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 3 | Kristian Sletten | | 3 | Karmøy | 4 | Jan M Ellingsen | | V55 | Karmøy | 5 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 2 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 3 | Chris Andre Fauske | | J | Strandebarm | 4 | Olav B. Hjartnes | | 3 | Strandebarm | 5 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Andrea Kirkevold | | J | Norheimsund og Øystese | 2 | Trine Flotve | | J | Norheimsund og Øystese | 3 | David A. Tømmerbakk | | ER | Karmøy Skytterlag | 4 | Anders Leknes | | ER | Karmøy Skytterlag | 5 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy Skytterlag |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnar Skåre Grov | | A | Sand/Suldal | 2 | Alf Daniel Skåre Grov | | J | Sand/Suldal | 3 | JonMagne Fisketjøn | | J | Sand/Suldal | 4 | Geir Innvær | | R | Bremnes | 5 | Jonny Innvær | | 3 | Bremnes |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan Gunnar Innvær | | V55 | Bremnes | 2 | Gunnar Innvær | | 3 | Bremnes | 3 | Oda Innvær | | A | Bremnes | 4 | Anna Innvær | | A | Bremnes | 5 | Tormod Moe | | J | Sand/Suldal |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | runar mosdal | | J | ølen | 2 | Ola J Nærheim | | V55 | Sand/Suldal | 3 | Bård Skåre | | ER | Sauda | 4 | Ådne Garstad Nerheim | | ER | Sauda | 5 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kirsten Vorland | | V55 | Bømlo | 2 | Einar Vorland | | V55 | Bømlo | 3 | Frank Storhaug | | 3 | Jondal | 4 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 5 | Nils Lothe | | V73 | Jondal |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Sevland | | V73 | Karmøy | 2 | Kåre Kroka | | V65 | Rosendal | 3 | Arne Tvedt | | ER | Rosendal | 4 | Andreas Rød | | A | Sauda | 5 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 15.02.09 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 2 | Sigbjørn Tollevik | | 2 | Bømlo | 3 | Sigurd Tollevik | | ER | Bømlo | 4 | Bjørnar Hatlevik | | ER | Bømlo | 5 | Gudmund Arne Lilletveit | | R | Voss |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|