Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 20.05.09 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Niclas Øye | | J | Tørvikbygd | 2 | Torbjørn Ure Skjønberg | | ER | Os | 3 | Arne J Seim | | V65 | Seim | 4 | Ledig | | | | 5 | Mats Byrkje Mjånes | | ER | Voss | 6 | Christer Haga Helle | | J | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Jon Eggum | | J | Nyborg skyttarlag |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 20.05.09 kl. 1845 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Malvin Hjelmevoll | | ER | Voss | 2 | Martin Nesbø | | R | Aurland | 3 | Idar Hagen Turlid | | R | Aurland | 4 | Jarle Halrynjo | | ER | Voss | 5 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 6 | Trine Flotve | | J | Norheimsund & Øystese | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 20.05.09 kl. 1930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lysen | | V73 | Tørvikbygd | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | June Kvandal | | R | Røldal | 2 | Arnold Haugen | | V73 | Fana | 3 | Nils Nordvik | | V73 | Fana | 4 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 5 | Aslak Dyrkolbotn | | V73 | Osterøy | 6 | Gunvald Smaadal | | V73 | Os | 7 | Thorbjørn Klausen | | V65 | Os | 8 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1740 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asle Austegard | | ER | Meland | 2 | Eirik H Hagesæter | | ER | Seim | 3 | Ingvild H Hagesæter | | ER | Seim | 4 | Erlend Haukedal | | J | Åsane/Hordvik skytterlag | 5 | Hallvard Tveranger | | V65 | Bergen | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Nils Lothe | | V73 | Jondal |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Ågotnes | | J | Fana | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Aleksander Bråten | | ER | Tørvikbygd | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1040 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Åsne Skår | | ER | Tørvikbygd | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1120 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 2 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 3 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm | 4 | Chris Andre Fauske | | J | Strandebarm | 5 | Harald Brekke | | ER | Strandebarm | 6 | Ledig | | | | 7 | siren marie wilmann | | R | herdla | 8 | Kim Andre Wilmann | J | ER | herdla |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Vatnøy | | J | Seim | 2 | Marius Vatnøy | | R | Seim | 3 | Runar Lie Berge | | J | Seim | 4 | Bjørnar Berge Lie | | J | Seim | 5 | Nils Lidtun | | V65 | Arna | 6 | Martin Lilleås | | J | Jondal | 7 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | June Kvandal | | R | Røldal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1340 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tommy Gorm-Hansen Tøsdal | | ER | Os | 2 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 3 | Magne Midtsæter | | V65 | Os | 4 | Andreas Gjerde | | J | Os | 5 | Ole Magnus Høysæter | | ER | Tysse | 6 | Jonas Grønsdal | | J | Tysse | 7 | Sivert Grønsdal | | ER | TyYsse | 8 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1420 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johan Linga | | V65 | Norheimsund & Øystese | 2 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 3 | Kjetil Svendheim | | R | Tysse | 4 | Ledig | | | | 5 | Per Knut Buseth | | V65 | Vats og Leveld | 6 | Elise Stien | | ER | Herdla | 7 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 8 | Nikolai Nordvik | | A | Tysse |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1500 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Asle Kvamsdal | J | J | Fitjar |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 20.05.09 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 2 | Oddvar Ure | | 2 | Os | 3 | Ørjan Ure | | 4 | Os | 4 | Ragnhild Eide Ure | | 5 | Tørvikbygd | 5 | Arthur Kaarstad | | 5 | Osterøy | 6 | Sigurd Eggum | | V55 | Nyborg skyttarlag | 7 | Bjørn-Ove Aakre | | 4 | Osterøy | 8 | Ledig | | | | 9 | Andreas Seilen | | 2 | Bruvik | 10 | Erlend Seilen | | 2 | Bruvik | 11 | Ronny Langhelle | | 4 | Bruvik | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 20.05.09 kl. 1845 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Lars Loven | | 5 | Aurland | 3 | Hege Loven | | 3 | Aurland | 4 | Vegard Solhaug | | 5 | Aurland | 5 | Kjell Bjørgum | | 4 | Aurland | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Morten Nesbø | J | 4 | Aurland |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 20.05.09 kl. 1930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Arne Hovland | | 4 | Bømlo | 15 | Ståle Røyseth | | 3 | Åsane/Hordvik | 16 | Vidar Vorland | | 5 | Bømlo |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 2 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 3 | Egil Berakvam | | 4 | Vindafjord | 4 | Eirik Blindheim | | 4 | Seim | 5 | Frode Kristensen | | 5 | Åsane/Hordvik | 6 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane/Hordvik | 7 | Torbjørn Landro | | V55 | Sartor | 8 | Ove Haugland | | V55 | Åsane/Hordvik | 9 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 10 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 11 | Ståle Røyseth | | 3 | Åsane/Hordvik | 12 | Trond Andersen | | 4 | Åsane/Hordvik | 13 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 14 | Harald Grytaas | | V55 | Osterøy | 15 | Simon Østvold | | 2 | Åsane/Hordvik | 16 | håkon leganger | | V55 | rosendal |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1740 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roald Nåsen Neteland | | 3 | Jordalen | 2 | Trond Olav Neteland | | 3 | Jordalen | 3 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 4 | Rune Fossberg | | 4 | Bergen Nordre | 5 | Arne Fossberg | | 3 | Bergen Nordre | 6 | Erik Midtrød | | 3 | Bergen Nordre | 7 | Noralf Bruåsdal | | 4 | Lavikdal | 8 | Ledig | | | | 9 | Per N Aalvik | | 1 | Norheimsund og Øystese | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Meland | | 5 | Meland | 2 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 3 | Daniel Austegard | | 4 | Meland | 4 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd | 5 | Geir Inge Nedrebø | | 5 | Bergen | 6 | Magne Strømme | | 4 | Bergen | 7 | Torbjørn Hagen | | 4 | Bergen | 8 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 9 | Ledig | | | | 10 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 11 | Ann Kristin Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 16 | Asle Austegard | J | 4 | Meland |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 22.05.09 kl. 1940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Berge | | V55 | Norheimsund og Øystese | 2 | Ledig | | | | 3 | Harald Haavik | | 3 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Terje Hus | | 4 | Omvikdalen | 5 | Jan Steinar Øyjord | | 4 | Omvikdalen | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Asbjørn Hestad | | V55 | Norheimsund og Øystese | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Åkre | | 4 | Haugesund | 2 | Reidar Våge | | 4 | Vareld | 3 | Per K Måkestad | | 3 | Aga og Vikebygd | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1040 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 2 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1120 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | bjørn lidsheim | | 3 | ullensvang | 2 | Arvid Refsdal | | 4 | Fana | 3 | Aksel Brodahl | | 5 | Fana | 4 | Kjartan Huldal | | 5 | Bergen Skytterlag | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars Kålås Økland | | 5 | Seim | 2 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 3 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 4 | Torleif Storhaug | | V55 | Jondal | 5 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 6 | Frode Nævdal | | 4 | Arna | 7 | Einar Garvik | | 4 | Arna | 8 | Knut Magne Bjørnestad | | 3 | Meland | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ove Røyrvik | | 2 | Strandebarm | 16 | Henning Hansen | | 3 | Arna |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Tillung | | 3 | Voss | 2 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 3 | Are Hjortland | | 2 | Gula Skytterlag | 4 | Ørjan Sjo | | 3 | høylandsbygd | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | OLAV LUDVIG HÅBREKKE | | 4 | STRANDEBARM | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Per Harald Røyrvik | | 4 | Strandebarm | 11 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 12 | Ledig | | | | 13 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 14 | Olaf Solbakken | | V55 | Røldal | 15 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1340 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 2 | Bjørn Petter Leite | | 4 | Stavanger | 3 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 4 | Espen Kambo | | 5 | Stavanger | 5 | Frode Kloster | | 4 | Rennesøy | 6 | Petter Løberg Klavenes | | 4 | Stavanger | 7 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 8 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 9 | Tor Egil Gjerde | | 3 | Os | 10 | Trond Nordvik | | 4 | Tysse | 11 | Therese Pettersen | | 1 | Tysse | 12 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 2 | Os | 13 | Jan Kristian Evensen | | 2 | Os | 14 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Os | 15 | Magne Høysæter | J | 1 | Tysse | 16 | Ståle Kloster | J | 5 | Rennesøy |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1420 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Einar Rosnes | | 5 | Herdla | 2 | Eyvind Bjørsvik | | V55 | Askøy | 3 | Geir Rosnes | | 5 | Herdla | 4 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 5 | Åshild Rosnes | | 5 | Herdla | 6 | arvid steinsland | | 2 | norheimsund og øystese | 7 | Raymond Ådlandsvik | | 4 | Herdla | 8 | Øystein Ådlandsvik | | 3 | Herdla | 9 | Ledig | | | | 10 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 11 | Ledig | | | | 12 | Elisabeth Lønning | | 2 | Hatlestrand og Ølve | 13 | Ingebjørn Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 14 | Øyvind Lønning | | 3 | Hatlestrand og Ølve | 15 | Inge Leirheim | | 5 | Herdla | 16 | Vibeke Bøe | | 5 | Herdla |
200M m Lag 15 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 1500 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bernt Bergo | | 3 | Voss | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Kjell Svendheim | | 1 | Tysse |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|