Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 12.05.09 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 12.05.09 kl. 1840 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 12.05.09 kl. 1920 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan Atle Ree | | A | Time | 2 | Beate Aas | | R | Karmøy | 3 | Anders Leknes | | ER | Karmøy | 4 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 5 | Tonje Anita Gjesdal | | J | Klepp | 6 | Halvor Amdal | | V73 | Gann | 7 | Jøran Ree Bokn | | R | Time | 8 | Anders Samuelsen | | A | Time |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1740 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jarle Kvinen | | J | Gann | 2 | Christer Gramstad | | J | Gjesdal | 3 | Tore Tjelta | | R | Gjesdal | 4 | Mari Tjelta | | A | Gjesdal | 5 | Samuel Eikås | | A | Gjesdal | 6 | Johannes Eikås | | ER | Gjesda | 7 | Espen Kartevoll | J | J | Gjesdal | 8 | Frank Idland | J | J | Gjesdal |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1820 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Espedal | | ER | Gann | 2 | Sondre Hansen | | R | Gann | 3 | Øyvind Espedal | | R | Gann | 4 | Hermann w Tveit | | R | Gann | 5 | Mathias W Tveit | | J | Gann | 6 | Christian Schrødahl | | R | Stavanger Skytterlag | 7 | Tore Gudmestad | | J | Hå | 8 | Ellen-Marie Time | | ER | Time |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Håvard Haugvalstad | | ER | Gjesdal | 3 | Åsmund Idland | | V65 | Gjesdal | 4 | Even Kloster | | J | Rennesøy | 5 | Olav Fuglestad | | J | time | 6 | Ole Førland | | V73 | Time | 7 | Kristian Scheie | | ER | Time | 8 | Kent Johan Pollestad | | J | Time |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Kristian K Winterstø | | ER | Stavanger | 2 | Jens Løvø | | ER | Stavanger | 3 | Andreas Christensen | | ER | Stavanger | 4 | Pål Augedal | | J | Hå | 5 | Artur Wichulski | | J | Stavanger | 6 | Vegard Blien Sjøveian | | J | Flikka | 7 | Jarle Dybing | | J | Egersund | 8 | Marius Myklebust | | J | Egersund |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sjur N. Øverland | | ER | Gann | 2 | Sebastian Sudmann | | A | Time | 3 | Johannes Østrem | | V73 | Stavanger | 4 | Kåre Halvorsen | | V73 | Stavanger | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1040 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1120 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Fredrik Mysse | | R | Sokndal | 2 | Ledig | | | | 3 | Sindre Hole | | R | Klepp | 4 | Katrine Idland | | J | Gjesdal | 5 | Ledig | | | | 6 | Johannes Hovland | | V73 | Egersund | 7 | Mari Prestegård | | ER | Time | 8 | Kristine Prestegård | | A | Time |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sindre Tunheim | | R | Hå Skyttarlag | 2 | Thomas Bergsvik Halleland | | A | Finnøy | 3 | Christopher D Malmin | | ER | gann | 4 | Vidar Skoge | | J | Hå skytterlag | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Olav Bjelland | J | V65 | Haugesund | 8 | Kristoffer Bødtker | | R | Gann |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1240 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tord Kjerstad | | ER | Stavanger | 2 | Vegard Blien Sjøveian | | J | Flikka | 3 | Eirunn Ø. Søyland | | ER | Gjesdal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 2 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 3 | Rune Rundhaug | | 3 | Karmøy | 4 | Jan M. Ellingsen | | V55 | Karmøy | 5 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 6 | Svein Rune Gramstad | | 1 | Gjesdal | 7 | Stig Kartevoll | | 2 | Gjesdal | 8 | Frode Idland | | 2 | Gjesdal | 9 | Hartvig Egeland | | 2 | Gjesdal | 10 | Kåre Haugvalstad | | 4 | Gjesdal | 11 | Geir Bødtker | | V55 | Gann | 12 | Krister Hole | | 4 | Klepp |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1735 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Egil Time | | 4 | Time | 2 | Per Sverre Risa | | 4 | Time | 3 | Harald Kambo | | 4 | Stavanger | 4 | Stian Nevland | | 4 | Gjesdal | 5 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 6 | Ådne Ø. Søyland | | 5 | Gjesdal | 7 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund | 8 | Gisle Ommedal | | 5 | Time | 9 | Trygve Borgen | | 5 | Stavanger | 10 | Ivar Hole | | V55 | Klepp | 11 | Svein Kå. Søyland | | V55 | Gjesdal | 12 | Jim Nybrott | J | 3 | Gjesdal |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1810 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Trond Salte | | 4 | Hå | 2 | Oddgeir Bø | | 5 | Hå | 3 | Terje Bø | | V55 | Hå | 4 | Eivind Schrødahl | | 5 | Stavanger Skytterlag | 5 | Kjetil Schrødahl | | 2 | Stavanger Skytterlag | 6 | Tor Åge Risnes | | 4 | Klepp | 7 | Ledig | | | | 8 | Endre Hagelund | | 4 | Klepp | 9 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger | 10 | Bernard Jonsson | | 2 | Stavanger | 11 | Einar Johansen | | 5 | Time | 12 | Nils Seldal | J | 5 | Klepp |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1845 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Aage Espedal | | 3 | Gann | 2 | Hanne W Tveit | | 4 | Gann | 3 | Helge Tveit | | 4 | Gann | 4 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 5 | Bjørn Petter Leite | | 4 | Stavanger | 6 | Terje Lassen | | V55 | Stavanger | 7 | Camilla Rødland | | 3 | Klepp | 8 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 9 | Arnt Ingve Svela | | 4 | Bjerkreim | 10 | klaus vikeså | | 4 | bjerkreim | 11 | Frode Kloster | | 4 | Rennesøy | 12 | Ståle Kloster | | 5 | Rennesøy |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1920 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 2 | Time | 2 | Sivert Skår | | 2 | Time | 3 | reinert bokn | | 2 | finnøyskytterlag | 4 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 5 | naaden ole jan | | 3 | finnøy | 6 | naaden june | | 2 | finnøy | 7 | Sven Egil Holta | | 5 | Jørpeland Skytterlag | 8 | Roald Geir Fjelde | | 4 | Jørpeland Skytterlag | 9 | Dag Arne Matre | | 5 | Sandeid | 10 | Helle Folke | | 2 | Finnøy | 11 | Bjørn A Jerstad | | V55 | Klepp | 12 | Torbjørn Tjørhom | | 5 | Øvre Sirdal |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 14.05.09 kl. 1955 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 2 | Sven Inge Ødegård | | 5 | Time | 3 | Morten Lunde | | 1 | Klepp | 4 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal | 5 | Geir Sjøveian | | 1 | Flikka | 6 | Wenke Blien | | 4 | Flikka | 7 | Hans Petter Dybing | | 2 | Egersund | 8 | Ståle Svela | | 4 | Bjerkreim | 9 | Geir Ove Svela | | 4 | Bjerkreim | 10 | Geir Laksesvela | | 4 | Bjerkreim | 11 | Ola J Nærheim | | V55 | Sand/Suldal | 12 | Kristian Løvø | J | 4 | Stavanger |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Dagfinn Birkeland | | 3 | Flikka | 2 | Steve T. Øverland | | 5 | Gann | 3 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 4 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund | 5 | Terje Hareland | | 4 | Gjesdal | 6 | Anders Lomeland | | 4 | Gjesdal | 7 | May Elin Stava | | 5 | Lyngdal | 8 | Dagrun Hidle | | 1 | Stavanger | 9 | Ottar Larsen | | 4 | Gann | 10 | TORLEIV BIRKELAND | | 3 | SOKNDAL | 11 | Reidar Sviland | | V55 | Gann | 12 | Helge Sverre Strand | | 4 | Klepp |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1035 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kirsten Elin Bergsvik | | 4 | Finnøy | 2 | Håvard Vårvik | | 3 | Sand/Suldal | 3 | Per Tveiten | | V55 | Bykle skyttarlag | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1110 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjell Hovland | | 5 | Egersund | 2 | Aril Strand | | 3 | Egersund | 3 | Elisabeth Bakke | | 2 | Egersund | 4 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 5 | Tor Harald Lund | | 5 | Søgne | 6 | Kjell Valand | | V55 | Egersund | 7 | Pål Aslak Idland | | 4 | Gjesdal | 8 | Mette Finnestad | | 5 | Søgne | 9 | Baste Sudmann | | 5 | Time | 10 | Nils Gausland | J | V55 | Hå Skyttarlag | 11 | Dagfinn Birkeland | | AG3 | HV-08/Flikka | 12 | Alf Øystein Bowitz | J | 5 | Egersund |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1145 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann | 2 | Geir Bødtker | | V55 | Gann | 3 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 4 | Espen Vinje | | 3 | Gann | 5 | Rune Vinje | | 3 | Gann | 6 | Odd Inge Austrheim | | 3 | Haugesund | 7 | Terje Høyland | | 4 | Time | 8 | Mats Hiim | | 3 | Gann | 9 | Einar Tunheim | | 5 | Hå Skyttarlag | 10 | Einar Aniksdal | | V55 | Hå Skyttarlag | 11 | Paul Vaule | | V55 | Hå Skyttarlag | 12 | Torgeir Pleym Iversen | | 5 | Haugesund |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 16.05.09 kl. 1220 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Sjøveian | | 1 | Flikka | 2 | Wenke Blien | | 4 | Flikka | 3 | Asbjørn Spilling | | 3 | Norheim | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|