Liste over påmeldte
FF m Lag 1 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Fuglestad | | J | Time | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 2 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Maxi Zimmermann | | ER | Rosendal | 2 | Jens Petter Fossberg | | ER | Rosendal | 3 | Jan Fredrik Einvik | | V65 | Rosendal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 3 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | knut trovåg | | V73 | ølen | 5 | johannes heggebø | | V65 | ølen | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 4 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 5 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 13.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 6 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 7 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | June Kvandal | | R | Røldal | 2 | Svein Erik Vik | | J | Fitjar | 3 | Kåre Kroka | | V65 | Rosendal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 8 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | johan linga | | V65 | Norheimsund og Øystese | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Aslak Taraldsøy | J | ER | Skånevik | 6 | Thorbjørn Samland | J | J | Skånevik |
FF m Lag 9 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arnold Haugen | | V73 | Fana | 2 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 3 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 10 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ola Vikedal | | V73 | Vikedal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 11 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 13.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Beate Aas | | R | Karmøy | 2 | Anders Leknes | | ER | Karmøy | 3 | Siri Engevik | | ER | Stord | 4 | Tonje Engevik | | A | Stord | 5 | Tobias Engevik | | A | Stord | 6 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
FF m Lag 12 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars Våmartveit Lothe | | ER | Stord | 2 | Anders Walde Mikkelson | | J | Stord | 3 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 4 | Kathrine w. Lothe | | A | Stord | 5 | Maria H Vikedal | | A | Vikedal | 6 | Sindre H Vikedal | | ER | Vikedal |
FF m Lag 13 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 14.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
FF m Lag 14 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
GF m Lag 1 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frode Markhus | | 3 | Husnes | 2 | Kai E. Dale | | 4 | Husnes | 3 | Anna Kirsten Hellevang | | 3 | Omvikdalen | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 2 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 2 | Olav Samland | | 2 | Skånevik | 3 | Arvid Tufta | | 4 | Rosendal | 4 | Jens Åge Fossberg | | 3 | Rosendal | 5 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 6 | Odvar Mehl | | 2 | Rosendal | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 3 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Oddvar Mehl | | 2 | Rosendal | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 4 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 5 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 13.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 6 - Tidspunkt: 23.05.09 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 7 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kjell Ove Medhus | | 4 | Høylandsbygd | 2 | Einar Sigmund Engelsen | | 4 | Høylandsbygd | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 7 | Olaf Solbakken | | V55 | Røldal | 8 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal |
GF m Lag 8 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 2 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 3 | Reidar Våge | | 4 | Vareld | 4 | Arvid Steinsland | | 2 | norheimsund og Øystese | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 9 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 10 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 11 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 13.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 2 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 3 | Kristian Sletten | | 3 | Karmøy | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 12 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 2 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 3 | Ingebjørn Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Øyvind Lønning | | 3 | Hatlestrand og Ølve | 5 | Elisabeth Lønning | | 2 | Hatlestrand og Ølve | 6 | Ole Bjørn Stokke | | 1 | Hatlestrand og Ølve | 7 | Jan Gunnar Tufta | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 8 | Hans G Tufta | | V55 | Hatlestrand og Ølve |
GF m Lag 13 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 14.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Tore Enegvik | | 5 | Stord | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
GF m Lag 14 - Tidspunkt: 24.05.09 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|