Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 20.10.09 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 20.10.09 kl. 18:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 20.10.09 kl. 19:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 20.10.09 kl. 19:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 21.10.09 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eirunn Ø. Søyland | | ER | Gjesdal | 2 | Johannes Østrem | | V73 | Stavanger | 3 | Svein Kå. Søyland | | V55 | Gjesdal | 4 | Ådne Ø. Søyland | | 5 | Gjesdal | 5 | Terje Hareland | | 4 | Gjesdal | 6 | Anders Lomeland | | 4 | Gjesdal |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 21.10.09 kl. 18:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vegard Blien Sjøveian | | J | Flikka | 2 | Geir Sjøveian | | 1 | Flikka | 3 | Wenke Blien | | 4 | Flikka | 4 | Knut Arne Vespestad | | 4 | Bømlo | 5 | Kåre Halvorsen | | V73 | Stavanger | 6 | Nils Seldal | J | 5 | Klepp |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 21.10.09 kl. 19:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Rune Gramstad | | 1 | Gjesdal | 2 | Christer Gramstad | | J | Gjesdal | 3 | Knut Erik Sangolt | | R | Stavanger | 4 | Elisabeth Bakke | | 2 | Egersund | 5 | Ivar Sangolt | | 1 | Stavanger | 6 | klaus vikeså | | 4 | bjerkreim |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 21.10.09 kl. 19:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Karsten Øglend | | 1 | Gjesdal | 2 | Frode Kloster | | 4 | Rennesøy | 3 | Jan Erling Nikolaisen | | 3 | stavanger | 4 | Even Nikolaisen | | 4 | Stavanger | 5 | Mats Hiim | | 3 | Gann | 6 | Ståle Kloster | J | 5 | Rennesøy |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 21.10.09 kl. 20:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roger Salvesen | | 2 | Gjesdal | 2 | Andreas Bakken | | 4 | Aspøy og Straumsnes | 3 | Harald Østvold | | V73 | Klepp | 4 | Charlotte Taanevig | | 5 | Farsund | 5 | Ledig | | | | 6 | Halvar Austvoll | | V55 | Klepp |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 21.10.09 kl. 20:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ståle Svela | | 4 | Bjerkreim | 2 | Geir Ove Svela | | 4 | Bjerkreim | 3 | Ivar Ueland | | 4 | Klepp | 4 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger | 5 | Trygve Borgen | | A | Stavanger | 6 | Bernard Jonsson | | 2 | Stavanger |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 22.10.09 kl. 18:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anette Thingbø | | ER | Time | 2 | Gisle Ommedal | | 5 | Time | 3 | Ellen Marie Time | | ER | Time | 4 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 5 | Tore Rødland | | R | Klepp | 6 | Hege Rødland | | R | Klepp |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 22.10.09 kl. 18:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 2 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 3 | Jan Berge | | V55 | Stavnger | 4 | Elisabeth Berge | | 2 | Stavanger | 5 | Ivar Hope | | V55 | Stavanger | 6 | Ivar Hole | | V55 | Klepp |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 22.10.09 kl. 19:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tord Kjerstad | | ER | Stavanger | 2 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund | 3 | Marius Myklebust | | J | Egersund | 4 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 5 | Egil Time | | 4 | Time | 6 | Harald Kambo | | 4 | Stavanger |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 22.10.09 kl. 19:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 2 | Håkon Sørli | | ER | Greipstad | 3 | Peter Sørli | | 4 | Greipstad | 4 | Christian Schrødahl | | R | Stavanger | 5 | Knut Jørgen Brodahl | | 5 | Fana | 6 | Eivind Schrødahl | | 5 | Stavanger |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 22.10.09 kl. 20:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Pål Augedal | | J | Hå | 2 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 3 | Seldal Nils | J | 5 | Klepp | 4 | Paul Vaule | | V55 | Hå | 5 | Andreas Christensen | | ER | Stavanger Skytterlag | 6 | Rune Heng | J | 3 | Stavanger |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 22.10.09 kl. 20:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Gudmestad | | J | Hå | 2 | Aril Strand | | 3 | Egersund | 3 | Jarle Dybing | | J | Egersund | 4 | Kjell S.Hovland | | 5 | Egersund | 5 | Hans Petter Dybing | | 2 | Egersund | 6 | Klaus Vikeså | | 4 | bjerkreim |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 2 | Time | 2 | Sivert Skår | | 2 | Time | 3 | Stian Gyland | | ER | Egersund | 4 | Jan Helge Gyland | | J | Egersund | 5 | Erik Østebrød | | J | Egersund | 6 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jardar Aarekol | | R | Klepp skyttarlag | 2 | Jakob Stangeland | | ER | Klepp skyttarlag | 3 | Markus Stangeland | | A | Klepp skyttarlag | 4 | May Elin Stava | | 5 | Lyngdal | 5 | Endre Hagelund | | 4 | Klepp | 6 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Katrine Idland | | J | Gjesdal | 2 | Pål Aslak Idland | | 4 | Gjesdal | 3 | espen vinje | | 3 | gann | 4 | Arve Rasmussen | | 1 | Gjesdal | 5 | Stig Kartevoll | | 2 | Gjesdal | 6 | Åsmund Idland | | V65 | Gjesdal |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Camilla Rødland | | 3 | Klepp | 2 | Geir Holten | | 1 | Gjesdal | 3 | Stian Nevland | | 4 | Gjesdal | 4 | Thomas Rasmussen | | 4 | Gjesdal | 5 | Frode Idland | | 2 | Gjesdal | 6 | Hartvig Egeland | | 2 | Gjesdal |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal | 2 | Tore Tjelta | | R | Gjesdal | 3 | Mari Tjelta | | A | Gjesdal | 4 | Samuel Eikås | | A | Gjesdal | 5 | Espen Kartevoll | J | J | Gjesdal | 6 | Frank Idland | J | J | Gjesdal |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håvard Haugvalstad | | ER | Gjesdal | 2 | Johannes Eikås | | ER | Gjesdal | 3 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 4 | Geir Lunde | | 4 | Klepp | 5 | Kristian Lunde | | V73 | Klepp | 6 | Alf Øystein Bowitz | J | 5 | Egersund |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Nærland | | A | Klepp | 2 | Ledig | | | | 3 | Brit Elin Ree | | A | time | 4 | Jan Atle Ree | | A | time | 5 | Sindre Hole | | R | Klepp | 6 | Krister Hole | | 4 | Klepp |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Kristian K. Winterstø | | ER | Stavanger Skytterlag | 2 | Jostein Torkildsen | | R | Stavanger Skytterlag | 3 | Jens Løvø | | ER | Stavanger Skytterlag | 4 | Marius Bjørkeland | | R | Stavanger Skytterlag | 5 | Artur Wichulski | | J | Stavanger Skytterlag | 6 | Kristian Løvø | J | 4 | Stavanger Skytterlag |
15M m Lag 25 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Beate Aas | | R | Karmøy | 2 | Simon G. Simonsen | | 4 | Karmøy | 3 | Arve Sevland | | 5 | Karmøy | 4 | Sindre Tunheim | | R | Hå | 5 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 6 | Einar Johansen | | 5 | Time |
15M m Lag 26 - Tidspunkt: 24.10.09 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 2 | Rune Rundhaug | | 3 | Karmøy | 3 | Kristian Sletten | | 3 | Karmøy | 4 | Anders Leknes | | ER | Karmøy | 5 | kristian scheie | | ER | time | 6 | olav fuglestad | | J | time |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|