Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut A. Knutsen | | 1 | Karmøy | 2 | Ragnar Tveit | | A | Karmøy | 3 | Jon Terje Kyvik | | A | Stord | 4 | Andreas Madsen | | A | Karmøy | 5 | Olav Martin Øvretveit | | A | Karmøy |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 2 | June Kvandal | | ER | Røldal | 3 | Torbjørn Rosseland | | A | Karmøy | 4 | Sveinung Ådland | | R | Karmøy | 5 | Kristine Liknes | | ER | Karmøy |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Kjell Liknes | | 3 | Karmøy | 3 | Morten Løvik | | 2 | Haugesund | 4 | Olav Bjelland | J | V73 | Haugesund | 5 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Beate Aas | | ER | Karmøy | 2 | Thomas Bråten | | J | Karmøy | 3 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 4 | Jan M. Ellingsen | | V55 | Karmøy | 5 | Anders Leknes | | J | Karmøy |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 2 | Rune Rundhaug | | 3 | Karmøy | 3 | Thomas Sørheim | | 3 | Stord | 4 | Åshild Mehl | | 2 | Rosendal | 5 | Oddvar Mehl | | 2 | Rosendal |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håvard Sørheim | | 4 | Stord | 2 | Anders Walde Mikkelson | | 3 | Stord | 3 | olaf øvrevik | | V73 | ølen | 4 | johannes heggebø | | V65 | ølen | 5 | johan opheim | | V73 | ølen |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Innvær | | ER | Bremnes | 2 | Oda Innvær | | R | Bremnes | 3 | Anna Innvær | | A | Bremnes | 4 | Jonny Innvær | | 4 | Bremnes | 5 | Gunnar Innvær | | 4 | Bremnes |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 2 | Jan Gunnar Innvær | | V55 | Bremnes | 3 | Jens Tore Engevik | | A | Stord skyttarlag | 4 | Tonje Engevik | | A | Stord Skyttarlag | 5 | Siri Engevik | | A | Stord Skyttar |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Terje Ohm | | 5 | Skjold Skytterlag | 2 | Cato Kallevåg | | 3 | Haugesund | 3 | knut trovåg | | V73 | ølen | 4 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Bjørnar Hatlevik | | ER | Bømlo | 3 | Sigbjørn Tollevik | | A | Bømlo | 4 | Sigurd Tollevik | | A | Bømlo | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 30.01.10 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy | 2 | Arve Sevland | | 4 | Karmøy | 3 | Sander L. Sevland | | R | Karmøy | 4 | Per Tveiten | | V55 | Bykle | 5 | Kristian Sletten | | 3 | Karmøy |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 09:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 10:05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Bauge | | V73 | Stord | 2 | Ruben Medhus | | 2 | Høylandsbygd | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | bjørn lidsheim | | V55 | ullensvang | 2 | per jan sandven | | V55 | ullensvang | 3 | even lund | | V55 | ullensvang | 4 | Sivert Skår | | 2 | Time | 5 | Ledig | | | |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 3 | Time | 2 | Knut Dalland | | V55 | Tysnes | 3 | Kirsten Vorland | | V55 | Bømlo | 4 | Einar Vorland | | V55 | Bømlo | 5 | Espen Nymark Solheim | | J | Stord |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 11:50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnar Skåre Grov | | R | Sand/Suldal Skyttarlag | 2 | eivind lien | | 5 | ølen | 3 | tor Eivind Gilje | | 3 | Bremnes | 4 | Nils Vegard Gilje | | 3 | Bremnes | 5 | Jakob Gilje | | 4 | Bremnes |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 12:25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Natalie Apeland | | R | Sand/Suldal skytterlag | 2 | Anette Svensen | J | R | Sand/Suldal skytterlag | 3 | Tormod Moe | | 3 | Sand/Suldal skytterlag | 4 | Alf Daniel Skåre Grov | | J | Sand/Suldal skytterlag | 5 | Ola J Nærheim | | V55 | Sand/Suldal skytterlag |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | erling lien | | V65 | ølen | 2 | Torjus Hagen | | V65 | Sand/Suldal skytterlag | 3 | Einar Johansen | | 5 | Time | 4 | Jan Thingvoll | | 1 | Sand/Suldal skytterlag | 5 | Jon Magne Fisketjøn | | 3 | Sand/Suldal skytterlag |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 13:35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bård Skåre | | ER | Sauda | 2 | Ådne Garstad Nerheim | | ER | Sauda | 3 | Margrete Gjerald Mehl | | 3 | Omvikdalen | 4 | Nils Terje Hagen | | 3 | Sand/Suldal skytterlag | 5 | Cato Kallevåg | | 3 | Haugesund |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 14:10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Åkre | | 4 | Odda | 2 | Katrine Våmartveit Lothe | | A | Stord | 3 | Jon Terje Kyvik | | J | Stord | 4 | Lars Våmartveit Lothe | | J | Stord | 5 | Maxi Zimmermann | | ER | Rosendal |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 14:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Skaar BAKKE | | V65 | Strandebarm | 2 | Harald Brekke | | J | Sreandebarm | 3 | Åmund Kolltveit | | J | Strandebarm | 4 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm | 5 | Thomas Bakkely Nernes | | 1 | Strandebarm |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 15:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav B Hjartnes | | 3 | Strandebarm | 2 | Arvid Tufta | | 4 | Rosendal | 3 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal | 4 | Jens Petter Fossberg | | ER | Rosendal | 5 | Jens Åge Fossberg | | 3 | Rosendal |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 31.01.10 kl. 15:55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håkon Bjørn Førland | | V65 | Husnes | 2 | Kåre Helland | | V55 | Husnes | 3 | Frode Markhus | | 4 | Husnes | 4 | Ingolf Naustvik | | 2 | Husnes | 5 | Leiv Håkon Kaldestad | | 1 | Husnes |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|