Liste over påmeldte
Jenter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133635 | Thomas Aas | J8 | Fossum | |
Gutter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133708BET | Rasmus Lind | G8 | Fossum | | 133793 | Birger Bjelke | G8 | Haslum Alpin | | 134099 | Nicolai Ek | G8 | Fossum | |
Jenter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133768BET | Henriette Skaar Larsen | J9 | Fossum | |
Gutter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133803BET | Ulrik Græsli | G9 | Fossum | |
Jenter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133838BET | Bianca Bakke-Westhoff | J10 | stabæk | | 133917 | Lise Ulrikke Evertsen | J10 | Heming | |
Gutter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133709BET | Trym Lind | G10 | Fossum | |
Jenter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133995BET | Christina Amble Eriksen | J11 | Fossum Alpin | |
Gutter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133804BET | Torjus Græsli | G12 | Fossum | |
Jenter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133710BET | Albert Pedersen Eikrem | J8 | Fossum | | 133712BET | Albert Pedersen Eikrem | J8 | Fossum | |
Gutter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133789 | Birger Stein Bjelke | G8 | Haslum Alpin | |
Jenter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133889BET | Mathilde Widerøe | J9 | Fossum | |
Gutter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133945BET | Andreas Klæboe | G9 | Fossum Alpin | |
Jenter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133790 | Oscar Stein Bjelke | G10 | Haslum Alpin | |
Jenter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133903BET | Ninni Iversen | J11 | Fossum | | 133997BET | Christina Amble Eriksen | J11 | Fossum Alpin | |
Gutter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133791 | Elizabeth Bjelke Stein | J12 | Haslum Alpin | |
Gutter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133953BET | Nicolai Staavi | G12 | Haslum Alpin | |
Jenter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133101BET | Marcus Taksdal Øglænd | G8 | Fossum | |
Jenter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 133998BET | Christina Amble Eriksen | J11 | Fossum Alpin | |
Gutter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|