Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.10 kl. 17.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 2 | Arnold Haugen | | V73 | Fana | 3 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 4 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm | 5 | Harald Brekke | | J | Strandebarm | 6 | Ledig | | | | 7 | Asbjørn Hestad | | V65 | Norheimsund og Øystese | 8 | Mats Byrkje Mjånes | | J | Voss |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.10 kl. 18.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ann-Othilie Helgesen Væhle | | J | Voss | 2 | Kåre Jørgen Underhaug | | ER | Jondal | 3 | Harald Kvåle | | J | Jondal | 4 | Torleif Storhaug | | V65 | Jondal | 5 | Ledig | | | | 6 | Marius Wikane | | A | Jondal | 7 | Andreas Wikane | | A | Jondal | 8 | Nils Lothe | | V73 | Jondal |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.10 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lysen | | V73 | Tørvikbygd | 2 | Aleksander Bråten | | J | Tørvikbygd | 3 | Olav Kristensen | | V65 | Åsane/Hordvik | 4 | Martin Lilleås | | J | Jondal | 5 | Ledig | | | | 6 | Johan Linga | | V65 | Norheimsund og øystese skytterlag | 7 | Magnus Ågotnes | | J | Fana | 8 | Gudmund Arne Lilletveit | | ER | Voss |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsne Skår | | J | Tørvikbygd | 2 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 3 | Thomas Moberg | | R | Os | 4 | Marius Vatnøy | | R | Seim | 5 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 6 | Ivar Seim | | V73 | Åsane/Hordvik | 7 | Kjell Fredriksen | | R | Åsane/hordvik | 8 | Betina Fredheim | | J | Strandebarm |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 11.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 2 | Nikolai Nordvik | | R | Tysse | 3 | Sivert Grønsdal | | ER | Tysse | 4 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 5 | Aslak Dyrkolbotn | | V73 | Osterøy | 6 | Joakim Nerhus | | ER | Os | 7 | Isak Eidsvik | | R | Os | 8 | Ole Magnus Høysæter | | J | Tysse Skyttarlag |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 11.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marie Hårklau | | R | voss | 2 | Solbjørg Hårklau | | R | voss | 3 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 4 | Steinar Eidsvik | | V73 | Os | 5 | Elise Stien | | ER | Herdla | 6 | Daniel Kleiven | | ER | Herdla | 7 | Henrik Eilertsen | J | ER | Herdla | 8 | Stefan Veivåg | J | ER | Herdla |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 12.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Andreas Gjerde | | J | Os | 2 | Nora S. Leigland | | ER | Odda | 3 | Åshild Kvarekvål | | ER | Voss | 4 | Lisa Mine Gunhan | | J | Os | 5 | Kjersti Kvarekvål | | J | Voss | 6 | Cathrine Daviknes | | J | Os | 7 | Arne Klette | | V65 | Borstrondi | 8 | Torbjørn Ure Skjønberg | | ER | Os |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Stokke | | R | Bruvik | 2 | Thomas Halvorsen | | J | Bergen | 3 | Ole Martin Halvorsen | | A | Bergen | 4 | Lars N. Himle | | V73 | Voss | 5 | Olav Frøystein | | V73 | Odda | 6 | Magnar Leigland | | V65 | Odda | 7 | Elise Marie Vestrheim | | J | Odda | 8 | Eirin S. Leigland | | J | Odda |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 13.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Victoria Lilleås | | A | Jondal | 2 | Even Rongved | | ER | Osterøy | 3 | Anna Vedå | | R | Osterøy | 4 | Adrian Hanstveit Hjellvik | | J | Osterøy | 5 | Simon Njåstad | | R | Osterøy | 6 | Ledig | | | | 7 | Vanja Vedå | J | ER | Osterøy | 8 | Leif Malvin Hjelmevoll | | ER | Voss |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tonje Gorm-Hansen Tøsdal | | R | Os | 2 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 3 | Tommy Gorm-Hansen Tøsdal | | ER | Os | 4 | Magne Midtsæter | | V73 | Os | 5 | Kjell Langeland | | V73 | Tysse | 6 | Espen Austegard | | J | Meland | 7 | Arne Kartveit | | V65 | Meland | 8 | Gunvald Smaadal | | V73 | Os |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 15.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Silje Flotve | | ER | N/Ø | 2 | Trine Flotve | | J | N/Ø | 3 | Harald Brekke | | J | Strandebarm | 4 | Christian Krossøy | | J | Lindås | 5 | Paul Haugen | | V65 | Sævareidfjoren | 6 | Marthe Neteland | J | J | N/Ø | 7 | Malvin Ågotnes | | V65 | Sartor | 8 | Terje Høysæter | | V65 | Tysse |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 15.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.10 kl. 17.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 2 | Noralf Bruåsdal | | 4 | Lavikdal | 3 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 4 | Knut Dalland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 5 | h%C3%A5kon leganger | | V55 | rosendal | 6 | Ledig | | | | 7 | Lars M Nå | | 2 | Aga og Vikebygd | 8 | Per k Måkestad | | 2 | Aga og Vikebygd | 9 | Reidar Våge | | 4 | Vareld | 10 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 11 | Olav Ludvig Håbrekke | | 4 | Strandebarm | 12 | Sigmund Våge | | 4 | Vareld |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.10 kl. 18.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Torbjørn Landro | | V55 | Sartor | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 7 | Ledig | | | | 8 | Dag-Kjetil Selsvik | | 3 | Jondal | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | John Birger Stavenes | J | 4 | Jondal |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.10 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marianne Lilletveit | | 2 | Voss | 2 | Arvid Stinsland | | 2 | Norheimsund og æystese skyttrelag | 3 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor | 4 | Frode Kristensen | | 5 | Åsane/Hordvik | 5 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 6 | Jacob Eide | | 4 | Tørvikbygd | 7 | Jostein Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 8 | Ann Kristin S Bråten | | 2 | Tørvikbygd | 9 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 10 | Stig Jarle Trefall | | 3 | Norheimsund & Øystese | 11 | Arne Berge | | V55 | Norheimsund og %C3˜ystese | 12 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Skår | | 3 | Tørvikbygd | 2 | Niclas Øye | | 4 | Tørvikbygd | 3 | Knut Åkre | | 4 | Odda | 4 | Anstein Eidsvik | | 3 | Os | 5 | Helge Eidsvik | | 4 | Os | 6 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 7 | Stian Vatnøy | | 4 | Seim | 8 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 9 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 10 | Bente Skår | | 2 | Tørvikbygd | 11 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 12 | Thomas Bakkely Nernes | | 1 | Strandebarm |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 11.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 2 | Jon Skjerve | | 4 | Voss | 3 | Øystein Kårstad | | 4 | Vareld | 4 | Einar Kvamsdal | | 2 | Vareld | 5 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 6 | Kjetel Berentsen | | 4 | Askøy | 7 | Oddbjørn Hårklau | | 4 | Voss | 8 | Ove Fenne | | 4 | Voss | 9 | Evy Aasen Hårklau | | 2 | Voss | 10 | Trond Nordvik | | 5 | Tysse | 11 | Therese Pettersen | | 2 | Tysse | 12 | Magne Høysæter | J | 2 | Tysse |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 11.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | ståle røyseth | | 3 | åsane/hordvik | 2 | tor kristian larvik | | 4 | åsane/hordvik | 3 | TROND ANDERSEN | | 4 | åsane/hordvik | 4 | Leif Tillung | | 3 | Voss | 5 | Harald Holdhus | | V55 | Åsane/Hordvik | 6 | Lekven Rolv | | 5 | Os | 7 | Øystein Ådlandsvik | | 3 | Herdla | 8 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 9 | Geir Rosnes | | 5 | Herdla | 10 | Einar Rosnes | | V55 | Herdla | 11 | Eyvind Bjørsvik | | V55 | Askøy | 12 | Vibeke Bøe | J | 3 | Herdla |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 12.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Margrete Gjerald Mehl | | 3 | Omvikdalen | 2 | Knut Kvarekvål | | 4 | Voss | 3 | Katrine Halvorsen | | 4 | Bergen | 4 | Svein Halvorsen | | 4 | Bergen | 5 | Mats Sund | | 1 | Bergen | 6 | André Johannessen | | 4 | Bergen | 7 | Yngve Johannessen | | 1 | Bergen | 8 | Tor Egil Gjerde | | 4 | Os | 9 | Oddvar Ure | | 2 | Os | 10 | Ørjan Ure | | 4 | Os | 11 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 12 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Nøtterø |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Borge | | 1 | Bruvik | 2 | Andreas Seilen | | 3 | Bruvik | 3 | Erlend Seilen | | 2 | Bruvik | 4 | Sebastian Reigstad | | 1 | Bruvik | 5 | Runar Borge | | 4 | Bruvik | 6 | Ronny Langhelle | | 4 | Bruvik | 7 | Kjell Borge | | V55 | Bruvik | 8 | Bjarte Holdhus | | 4 | Åsane/Hordvik | 9 | Jon Istad | | 4 | Voss | 10 | Ledig | | | | 11 | Olav Leigland | | 4 | Odda | 12 | Stig M Stokke | J | 3 | Bruvik |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 13.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Idar Wergeland | | 5 | Lindås | 2 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane/Hordvik | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Atle Presthus | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 7 | Ingebjørn Lønning | | 5 | Hatlestrand og Ølve | 8 | Øyvind Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 9 | Sigmund Dybedokken | | 4 | Voss skyttarlag | 10 | Eldfrid Aase Gjerald | | 4 | voss Skyttarlag | 11 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin | 12 | Frode Nævdal | | 5 | Åsane/Hordvik |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Eirik Blindheim | | 4 | Seim | 3 | Jan Kristian Evensen | | 3 | Os Skyttarlag | 4 | Ann Kristin Fjellby | | 1 | Seim | 5 | Johannes Seim | | 5 | Seim | 6 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 7 | Knut Magne Bjørnestad | | 3 | Meland | 8 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 9 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 10 | Stian Meland | | 5 | Meland | 11 | Daniel Austegard | | 5 | Meland | 12 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 1 | Os |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 15.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Rolv Fjeldstad | | V55 | Meland | 2 | Are Hjortland | | 2 | Gula | 3 | Ledig | | | | 4 | Morten Helgaset | | 4 | Voss | 5 | Jonny Johansen | | 3 | Voss | 6 | Frode Torsvik | | 4 | Seim | 7 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 8 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareid | 9 | Ledig | | | | 10 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 11 | Ledig | | | | 12 | Heine Nes | | 4 | Hatlestrand og Ølve |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.10 kl. 15.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Per Tveiten | | V55 | Bykle |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|