Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 0900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Even Kloster | | J | Rennesøy | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 0940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Østvold | | V73 | Klepp | 2 | Kim Rene Liestøl | | A | Sokndal | 3 | Dybing Jarle | | J | Egersund | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Kristian Scheie | | R | Time |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1020 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jardar Aarekol | | R | Klepp skytterlag | 2 | Sindre Tunheim | | ER | Hå Skytterlag | 3 | Albert Sudmann | | A | Time | 4 | Johanna Spilde | | R | Lyngdal | 5 | Tonje Anita Gjesdal | | J | Klepp | 6 | Ellen Marie Time | | J | Time | 7 | Fredrik Mysse | | R | Sokndal skytterlag | 8 | Stian Gyland | | J | Egersund | 9 | Jan Helge Gyland | | J | Egersund | 10 | Erik Østebrød | | J | Egersund | 11 | Jens Martin Richardsen Skadberg | J | ER | Egersund | 12 | Ledig | | | | 13 | John Aksel Bjørnø | | J | Heskestad Skytterlag | 14 | Kaj Owe Hovland | J | ER | Heskestad Skytterlag |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sondre Buch Vidringstad | | R | Lyngdal | 2 | Camilla Buch Vidringstad | | J | Lyngdal | 3 | Roar Fredriksen | | R | Lyngdal | 4 | Christopher D Malmin | | ER | Gann | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Thomas Gundersen | J | ER | Lyngdal |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1140 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Olav Bjelland | J | V73 | Haugesund | 11 | Øyvind Espedal | | ER | Gann | 12 | Sondre Hansen | | ER | Gann | 13 | Arne Espedal | | J | Gann | 14 | Trygve Espedal | J | R | Gann |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1220 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Line Rødland | | A | Klepp | 2 | Hege Rødland | | ER | Klepp | 3 | Frida Øvregaard Lunde | | A | Klepp | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1340 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jørund Ljøstad | | V65 | Kristiansand | 2 | Sverre Vidringstad | | V73 | Kristiansand | 3 | Ledig | | | | 4 | christian schrødahl | | ER | stavanger skytterlag | 5 | Jens Løvø | | ER | Stavanger Skytterlag | 6 | Tord Kjerstad | | J | Stavanger Skytterlag | 7 | Ole Kristian K Winterstø | | J | Stavanger Skytterlag | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Beate Aas | | ER | Karmøy | 2 | Anders Leknes | | J | Karmøy | 3 | Thomas Bråthen | | J | Karmøy | 4 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1040 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sindre Tunheim | | ER | Hå | 2 | kristian scheie | | ER | time | 3 | ole førland | | V73 | time | 4 | Ledig | | | | 5 | Knut Erik Sangolt | | ER | Stavanger | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Sindre Hole | | ER | Klepp | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1120 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Mathias Wathne Tveit | | J | Gann | 3 | Hermann Wathne Tveit | | R | Gann | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Bergsvik Halleland | | A | Finnøy | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1240 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1320 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Cathrine Fossdal | | J | Greipstad | 2 | Håkon Sørli | | J | Greipstad | 3 | Marte Skisland | | J | Greipstad | 4 | Kristin Bjerland | | J | Greipstad | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Kristoffer Bødtker | J | R | Gann |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 0900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frode Kloster | | 5 | Rennesøy | 2 | Liv Gerd Liestøl | | V55 | Sokndal | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Kjell Strand Hovland | | 5 | Egersund | 6 | Aril Strand | | 5 | Egersund | 7 | Ledig | | | | 8 | Trond V Salte | | 4 | Hå Skytterlag | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ståle Kloster | J | 5 | Rennesøy | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 0940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arnt Ingve Svela | | 3 | Bjerkreim | 2 | Paul Vaule | | V55 | Hå | 3 | Ståle Svela | | 4 | Bjerkreim | 4 | Geir Ove Svela | | 3 | Bjerkreim | 5 | Geir Laksesvela | | 3 | Bjerkreim | 6 | Per Inge Gravdal | | 3 | Bjerkreim | 7 | Dybing Hans Petter | | 3 | Egersund | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Per Jan Spødevoll | J | 3 | Bjerkreim |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1020 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Einar Tunheim | | 5 | Hå Skytterlag | 2 | Terje Høyland | | 4 | Time | 3 | Elisabeth Bakke | | 3 | Egersund | 4 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 5 | Knut Arne Vespestad | | 4 | Bømlo | 6 | Helge Sverre Strand | | 4 | Klepp | 7 | Norunn Aa Strand | | 2 | Klepp | 8 | Egil Time | | 4 | Time | 9 | Ledig | | | | 10 | Arne Hovland | | 1 | Bømlo | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Alf Øystein Bowitz | J | 5 | Egersund |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ivar Hole | | V55 | Klepp | 2 | Tor Arne Spilde | | 4 | Lyngdal | 3 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1140 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Klaus Vikeså | | 4 | bjerkreim | 3 | Cato Kallevåg | | 3 | Haugesund | 4 | Baste Sudmann | | 4 | Time | 5 | Ledig | | | | 6 | Jan Berge | | V55 | Stavanger | 7 | Harald Tessem | | V55 | Stavanger | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Bjørn Vidringstad | | 5 | Lyngdal | 13 | Ledig | | | | 14 | Nils Seldal | J | 5 | Klep | 15 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1220 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund | 2 | May Elin Stava | | 5 | Lyngdal | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Reidar Lohndal | | 5 | Lyngdal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 17.04.10 kl. 1340 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vegard Blien Sjøveian | | 4 | Flikka | 2 | Camilla Rødland | | 4 | Klepp | 3 | Gisle Ommedal | | 5 | Time | 4 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 5 | Geir Sjøveian | | 2 | Flikka | 6 | Wenke Blien | | 5 | Flikka | 7 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 8 | Geir Lunde | | 5 | Klepp | 9 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal skytterlag | 10 | Ivar Ueland | | 5 | Klepp | 11 | Geir Kjerstad | | 1 | Stavanger Skytterlag | 12 | John Olav Winterstø | | 1 | Stavanger Skytterlag | 13 | Kristian Løvø | J | 4 | Stavanger Skytterlag | 14 | naaden ole jan | | 4 | finnøy | 15 | naaden june | | 2 | finnøy |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 2 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 3 | Bjørn Petter Leite | | 4 | Stavanger | 4 | Trygve Borgen | | 5 | Stavanger | 5 | Terje Lassen | | V55 | Stavanger | 6 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 7 | Erik Stangeland | | 1 | Klepp | 8 | Bjørn A. Jerstad | | V55 | Klepp | 9 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 10 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 11 | Jan M. Ellingsen | | V55 | Karmøy | 12 | Ledig | | | | 13 | Torleiv Birkeland | | 3 | Sokndal | 14 | Kristian Sletten | | 3 | Karmøy | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1040 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 3 | Time | 2 | Sivert Skår | | 2 | Time | 3 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 4 | Einar Johansen | | 5 | Time | 5 | Even Nikolaisen | | 4 | Stavanger | 6 | Jan Erling Nikolaisen | | 1 | Stavanger | 7 | Ledig | | | | 8 | Ivar Sangolt | | 1 | Stavanger | 9 | Ledig | | | | 10 | Krister Hole | | 4 | Klepp | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | olav fuglestad | | 4 | time |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1120 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 2 | Aleksander Taanevig | | 3 | Farsund | 3 | Ledig | | | | 4 | Stein Taanevig | | 5 | Farsund | 5 | Henning Ruud | | 3 | Finnøy | 6 | Kirsten Elin Bergsvik | | 4 | Finnøy | 7 | Harald Kambo | | 4 | Stavanger | 8 | Vidar Skoge | | 3 | Hå | 9 | Terje O Bø | | V55 | Hå | 10 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 11 | Ledig | | | | 12 | Helge Tveit | | 4 | Gann | 13 | Ledig | | | | 14 | Hanne Wathne Tveit | | 4 | Gann | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Tjørhom | | 5 | Øvre Sirdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Håvard Vårvik | | 4 | sand suldal skytterlag | 4 | Elly Samuelsen | | 2 | Gann | 5 | Hans Samuelsen | | 4 | Gann | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1240 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 18.04.10 kl. 1320 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Peter Sørli | | 5 | Greipstad | 2 | Torgeir Jåtun | | 5 | Greipstad | 3 | Marius Myklebust | | 4 | Egersund | 4 | Geir Ove Sådland | | 5 | Lyngdal | 5 | Steinar Skoland | | 5 | Lyngdal | 6 | Folke Helle | | 2 | Finnøy | 7 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann | 8 | Geir Bødtker | | V55 | Gann | 9 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund | 10 | Steinar Bødtker | | 3 | Gann | 11 | Tor-Werner Carlsson | | 3 | Stavanger | 12 | Børge Vatnedal | | 5 | Holum | 13 | Oddvar Kvåle | | 5 | Holum | 14 | Tore Gudmestad | | 3 | Hå | 15 | Arild Rasmussen | | 4 | Holum |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|