Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 09.11.10 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 2 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 3 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 4 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 5 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 6 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 7 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 8 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 9 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 10 | Reservert Arrangør | | A | Klepp |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 09.11.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 2 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 3 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 4 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 5 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 6 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 7 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 8 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 9 | Reservert Arrangør | | A | Klepp | 10 | Reservert Arrangør | | A | Klepp |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 09.11.10 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reservert Arrangør | | ER | Klepp | 2 | Reservert Arrangør | | ER | Klepp | 3 | Reservert Arrangør | | ER | Klepp | 4 | Reservert Arrangør | | ER | Klepp | 5 | Reservert Arrangør | | ER | Klepp | 6 | Reservert Arrangør | | ER | Klepp | 7 | Reservert Arrangør | | V65 | Klepp | 8 | Reservert Arrangør | | V65 | Klepp | 9 | Reservert Arrangør | | V65 | Klepp | 10 | Reservert Arrangør | | V65 | Klepp |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 09.11.10 kl. 1930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reservert Arrangør | | 5 | Klepp | 2 | Reservert Arrangør | | 5 | Klepp | 3 | Reservert Arrangør | | 5 | Klepp | 4 | Reservert Arrangør | | 5 | Klepp | 5 | Reservert Arrangør | | 5 | Klepp | 6 | Reservert Arrangør | | 4 | Klepp | 7 | Reservert Arrangør | | 4 | Klepp | 8 | Reservert Arrangør | | 4 | Klepp | 9 | Reservert Arrangør | | 4 | Klepp | 10 | Reservert Arrangør | | 4 | Klepp |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 10.11.10 kl. 1730 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ståle Kloster | | 5 | Rennesøy | 2 | Frode Kloster | | 5 | Rennesøy | 3 | Egil Time | | 4 | Time | 4 | Ellen Marie Time | | J | Time | 5 | Geir Ove Svela | | 3 | Bjerkreim | 6 | Tom Erik Jåsund | | 1 | Gjesdal | 7 | Marius Myklebust | | 4 | Egersund | 8 | Per Inge Gravdal | | 4 | Bjerkreim | 9 | Folke Helle | | 2 | Finnøy | 10 | Per Jan Spødevoll | J | 3 | Bjerkreim |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 10.11.10 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Svein Rune Gramstad | | 2 | Gjesdal | 2 | Christer Gramstad | | J | Gjesdal | 3 | John Karsten Øglænd | | 2 | Gjesdal | 4 | Frode Idland | | 2 | Gjesdal | 5 | Stig Kartevoll | | 2 | Gjesdal | 6 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal | 7 | Kristian Scheie | | ER | Time | 8 | Kristian Sletten | | 3 | Karmøy | 9 | Frank Idland | J | J | Gjesdal | 10 | Espen Kartevoll | J | J | Gjesdal |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 10.11.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Moen Kjell Gunnar | | V65 | Karmøy | 2 | Sveinung Ådland | | R | Karmøy | 3 | Olav Martin Øvretveit | | R | Karmøy | 4 | Beate Aas | | ER | Karmøy | 5 | Kristine Liknes | | ER | Karmøy | 6 | Torbjørn Rosseland | | ER | Karmøy | 7 | Simon Helgesen | | ER | Karmøy | 8 | Anders Leknes | | J | Karmøy | 9 | Thomas Bråthen | | J | Karmøy | 10 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 10.11.10 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vikeså Klaus | | 4 | Bjerkreim | 2 | Reinert Bokn | | 2 | Finnøy | 3 | Sissel Bokn | | 2 | Finnøy | 4 | Stian Gyland | | J | Egersund | 5 | Erik Østebrød | | J | Egersund | 6 | Jan Helge Gyland | | J | Egersund | 7 | Wenke Blien | | 5 | Flikka | 8 | Vegard Blien Sjøveian | | 4 | Flikka | 9 | Ole Richard Bødtker | | 3 | Gann | 10 | Kristoffer Bødtker | J | R | Gann |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 10.11.10 kl. 1930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Christian Lindø | | 1 | Egersund | 2 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 3 | Elisabeth Bakke | | 3 | Egersund | 4 | Geir Bødtker | | A | Gann | 5 | Andreas Christensen | | ER | Stavanger | 6 | Dybing Jarle | | J | Egersund | 7 | Tor-Werner Carlsson | | 3 | Stavanger | 8 | Nils Helge Amdal | | 3 | Gann | 9 | Geir Sjøveian | | 2 | Flikka | 10 | Kristine østrem | | ER | Flikka |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 10.11.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Samuelsen | | 4 | Gann | 2 | Elly Samuelsen | | 2 | Gann | 3 | Cathrine Fossdal | | 4 | Greipstad | 4 | Marte Skisland | | 4 | Greipstad | 5 | Torgeir Jåtun | | 4 | Greipstad | 6 | Daniel Sørli | | 5 | Greipstad | 7 | Peter Sørli | | 5 | Greipstad | 8 | Jan Willy Kristiansen | | 1 | Stavanger | 9 | Vetle Mæle Skår | | 3 | Time | 10 | Melvin Berggård | | V55 | Egersund |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 10.11.10 kl. 2030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Petter Leite | | 4 | Stavanger | 2 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 3 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 4 | Pål Augedal | | J | Hå | 5 | Johan Holen | | V55 | Hå | 6 | Roger Holen | | 1 | Hå | 7 | Sindre Flesjå | | R | Finnøy | 8 | Kai Petter Flesjå | | 2 | Finnøy | 9 | Ken Øystein Handeland | | A | Finnøy | 10 | Ledig | | | |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 11.11.10 kl. 1730 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Samuel Eikås | | R | Gjesdal | 2 | Johannes Eikås | | ER | Gjesdal | 3 | Tønnes Nærland | | A | Klepp | 4 | Kim Rene Liestøl | | R | Sokndal | 5 | Thea Strand | | J | Klepp | 6 | Norunn Aa Strand | | 2 | Klepp | 7 | Helge Sverre Strand | | 4 | Klepp | 8 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger | 9 | Torbjørn Mong | | V65 | Egersund | 10 | Thomas Mong | J | AG3 | Egersund |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 11.11.10 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johannes Østrem | | V73 | Stavanger | 2 | Kåre Halvorsen | | V73 | Stavanger | 3 | Elisabeth Berge | | V55 | Stavanger | 4 | Ottar Larsen | | 4 | Gann | 5 | Anette Thingbø | | ER | Time skytterlag | 6 | Øyvind Espedal | | ER | Gann | 7 | Sondre Hansen | | ER | Gann | 8 | Arne Espedal | | J | Gann | 9 | Aage Espedal | | 4 | Gann | 10 | Trygve Espedal | J | R | Gann |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 11.11.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 2 | Hermann Wathne Tveit | | R | Gann | 3 | Helge Tveit | | 4 | Gann | 4 | Jan Berge | | V55 | Stavanger | 5 | Einar Aniksdal | | V55 | Hå | 6 | Paul Vaule | | V55 | Hå | 7 | Schrødahl Eivind | | 5 | Stavanger skytterlag | 8 | Schrødahl Christian | | ER | Stavanger skytterlag | 9 | Brodal Knut Jørgen | | 5 | Fana | 10 | HØYLAND Terje | | 4 | Time |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 11.11.10 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Helena Hansen | | A | Gann | 2 | Harald Hansen | | 1 | Gann | 3 | Hanne Wathne Tveit | | 4 | Gann | 4 | Geir Risa | | 1 | Hå | 5 | Jan Erling Nikolaisen | | 3 | Stavanger | 6 | John Olav Winterstø | | 1 | Stavanger Skytterlag | 7 | Mathias Wathne Tveit | | J | Gann | 8 | Torbjørn Mong | | AG3 | Egersund | 9 | Jarle Kvinen | | J | Gann | 10 | Alf Øystein Bowitz | J | 5 | Egersund |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 11.11.10 kl. 1930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anne Margrethe Kyllingstad | | 5 | Gjesdal | 2 | Ådne Ø. Søyland | | 5 | Gjesdal | 3 | Terje Hareland | | 4 | Gjesdal | 4 | Vidar Skoge | | 3 | hå | 5 | Terje O. Bø | | V65 | Hå | 6 | David Grande | | R | Stavanger Skytterlag | 7 | Kristian Henriksen | | R | Stavanger Skytterlag | 8 | Jens Løvø | | ER | Stavanger Skytterlag | 9 | Kristian Løvø | | 4 | Stavanger Skytterllag | 10 | Rune Heng | J | 3 | Stavanger Skytterlag |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 11.11.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav Kyllingstad | | V65 | Gjesdal | 2 | Eirunn Ø. Søyland | | ER | Gjesdal | 3 | Svein Kå. Søyland | | V55 | Gjesdal | 4 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 5 | Sindre Tunheim | | ER | Hå | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 11.11.10 kl. 2030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 12.11.10 kl. 1730 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Erik Sangolt | | ER | Stavanger Skytterlag | 2 | Ivar Sangolt | | 1 | Stavanger Skytterlag | 3 | Hanne Sangolt | | 3 | Stavanger Skytterlag | 4 | Simen Rundberget | | 5 | Ski Skytterlag | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 12.11.10 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | ole førland | | V73 | time | 2 | Halvor Amdal | | V73 | Gann | 3 | olav fuglestad | | 4 | time | 4 | einer johansen | | 5 | time | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Albert Sudmann | | A | Time | 8 | Baste Sudmann | | 4 | Time | 9 | Christian Lie | | A | time | 10 | Jøran Bokn | | R | Time |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 12.11.10 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsmund Idland | | V65 | Gjesdal | 2 | Katrine Idland | | 4 | Gjesdal | 3 | Pål Aslak Idland | | 5 | Gjesdal | 4 | Kjell Strand Hovland | | 5 | Egersund | 5 | Mari Tjelta | | R | Gjesdal | 6 | Tore Tjelta | | ER | Gjesdal | 7 | Tor Oftedal | | V65 | Gjesdal | 8 | Odd Pettersen | | V73 | Gjesdal | 9 | Roger Salvesen | | 2 | Gjesdal | 10 | Geir Holten | | 2 | Gjesdal |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 12.11.10 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Brit Elin Ree | | A | Time | 2 | Jan Atle Ree | | R | Time | 3 | Stein Erik Sørskår | | A | Jørpeland Skytterlag | 4 | Linn Christine Vatland | | A | Jørpeland Skytterlag | 5 | Jon Olav Håheller | | A | Jørpeland Skytterlag | 6 | Sindre Olai Myhre | | ER | Jørpeland Skytterlag | 7 | Kirsten Elin Bergvsik | | 4 | Finnøy | 8 | Bjørn A Jerstad | | V55 | Klepp | 9 | Stine Holta | | J | Jørpeland Skytterlag | 10 | Ledig | | | |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 12.11.10 kl. 1930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Fredrik Mysse | | R | Sokndal | 2 | Thomas Bergsvik Halleland | | A | Finnøy | 3 | Tomas Midtbø | | A | Finnøy | 4 | Sander Fugledal | | A | Finnøy | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 12.11.10 kl. 2000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Heidi Håheller | | 1 | Jørpeland Skytterlag | 2 | Roald Geir Fjelde | | 4 | Jørpeland Skytterlag | 3 | Andre Helland | | 3 | Jørpeland Skytterlag | 4 | Sven Egil Holta | | 4 | Jørpeland Skytterlag | 5 | Sigmund Ledaal | | A | Finnøy | 6 | Jan Gaute Handeland | | A | Finnøy | 7 | Jørgen Lunden | | A | Finnøy | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
15M m Lag 25 - Tidspunkt: 12.11.10 kl. 2030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|