Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 25.11.10 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 25.11.10 kl. 18.35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 25.11.10 kl. 19.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 25.11.10 kl. 19.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 25.11.10 kl. 20.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 25.11.10 kl. 20.55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Tore Engevik | | 5 | Stord | 2 | Arne Engevik | | 5 | Stord | 3 | Sander Hustad Engevik | | R | Stord | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 10.35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Gunnar Fiksdal | | 4 | Bergen Skytterlag | 2 | Stine Haagheim Vindal | | R | Bergen Skytterlag | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 11.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Walde Mikkelson | | 3 | Stord | 2 | Geir Mikkelson | | 1 | Stord | 3 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy | 4 | Rune Samuelsen | | 3 | Stord | 5 | Einar Vorland | | V55 | Bømlo | 6 | Kirsten Vorland | | V55 | Bømlo |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 11.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje Traavik | | 1 | Hatlestrand ølve sk.lag | 2 | Endre Traavik | | R | Hatlestrand Ølve Sk.lag | 3 | Knut Åkre | | 4 | ODDA | 4 | knut trovåg | | V73 | ølen | 5 | olaf øvrevik | | V73 | ølen | 6 | johannes heggebø | | V65 | ølen |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 12.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 2 | Linn Kvandal | | R | Røldal | 3 | June Kvandal | | ER | Røldal | 4 | Ruben Medhus | | 2 | Høylandsbygd | 5 | Ørjan Sjo | | 4 | Høylandsbygd | 6 | Olav Nesheim | | 2 | Odda |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 12.55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erik Vik | | 4 | Strandvik | 2 | Håvard Vik | | R | Strandvik | 3 | Knut Henrik Jordal | | 5 | Bremnes | 4 | Olaf Solbakken | | V65 | Røldal | 5 | Nils Gunvald Hamre | | 3 | Røldal | 6 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 13.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Mathias Nordtun | | R | Stord | 2 | Ådne Enoksen | | R | Stord | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 14.05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 2 | Beate Aas | | ER | Karmøy | 3 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 4 | Arne Johannessen | | V55 | Karmøy | 5 | Anders Leknes | | J | Karmøy | 6 | Asbjørn Sevland | | 4 | Karmøy |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 27.11.10 kl. 14.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Rosseland | | ER | Karmøy | 2 | Olav Martin Øvretveit | | R | Karmøy | 3 | Thomas Bråthen | | J | Karmøy | 4 | Øyvind Lønning | | 4 | Hatlestrand og Ølve | 5 | Ingebjørn Lønning | | 5 | Hatlestrand og Ølve | 6 | Atle Presthus | | V55 | Hatlestrand og Ølve |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 11.05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | sverre krutnes | | V55 | jondal | 2 | lars Færevåg | | V55 | jondal | 3 | kåre jørgen underhaug | | ER | jondal | 4 | torleif Storhaug | | V65 | Jondal | 5 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 6 | Nils Lothe | | V73 | Jondal |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 11.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Frank Storhaug | | 3 | Jondal | 4 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Johannes Skaar Bakke | | A | Strandebarm | 4 | Harald Brekke | | J | Strandebarm | 5 | Paul Haugen | | V65 | Sævareidfjorden | 6 | Chris Andre Fauske | | 4 | Strandebarm |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 12.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Cato Kallevåg | | 5 | Haugesund | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Vetle Mæle Skår | | 3 | Time | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 13.25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tonje Gorm-Hansen Tøsdal | | R | Os | 2 | Eli Gorm-Hansen Tøsdal | | 3 | Os | 3 | Tommy Gorm-Hansen Tøsdal | | J | Os | 4 | Odd Gorm-Hansen | | V65 | Os | 5 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Os | 6 | Ledig | | | |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Joachim Nerhus Midtun | | ER | Os Skyttarlag | 2 | Roald Nerhus | | 1 | Os Skyttarlag | 3 | Leif Skeie | | 1 | Omvikdalen | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 14.35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 2 | Eyvind Bjoersvik | | V55 | Askoy | 3 | Knut Dalland | | V55 | Hatlestrand/Ølve | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Jon Terje Kyvik | | J | Stord |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 28.11.10 kl. 15.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|