Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sebastian toldnes | | R | storsteinnes | 2 | Tiril Toldnes | | A | storsteinnes | 3 | tobias bergum olsen | | R | Storsteinnes | 4 | Ledig | | | | 5 | Daniel Furumo | | R | Storsteinnes | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Hans Lakseide | | A | storsteinnes | 10 | Edvard Lakseide | | R | storsteinnes |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 17.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 18.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Oddbjørn Helberg | | V73 | Bardu | 2 | Baard Forseth | | V73 | Bardu | 3 | Sturle Haugland | | V73 | Bardu | 4 | Jan Rydningen | | V65 | Øvre Målselv | 5 | Oddne Staff Myhre | | R | Storsteinnes | 6 | Harald Gåre | | V73 | Storsteinnes | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Helmuth Larsen | | V65 | Balsfjord | 2 | Roger Bakken | | V73 | Balsfjord | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 19.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bengt Sollie Nyheim | | J | Nedre Målselv | 2 | Einar Sollie | | V65 | Nedre Målselv | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Julie Øynebråten | | ER | Gisund Skytterlag | 2 | John Johnsen | | V73 | Gisund | 3 | Kristine Samuelsen | | ER | Lyngen | 4 | Marthe Lundnes | | J | Nedre Målselv skytterlag | 5 | Regine Hagfoss | | J | Tromsø Skytterlag | 6 | Emma Hagfoss | | J | Tromsø Skytterlag | 7 | Ledig | | | | 8 | June Jørgensen | | J | Falken | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 10.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje Grundnes | | J | Nedre Målselv Skytterlag | 2 | Sigve Iversen | | R | Storfjord | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Joakim Jakobsen | | ER | Falken | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Maria Jakobsen | J | A | Falken |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 11.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Markus Olsen | | R | Storfjord | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Robin Berntsen | | J | M%C3%A5lselv skytterlag | 2 | Rowene Wingstad | | A | Storfjord | 3 | Ole Jakob Olsen | | V65 | Tromsø | 4 | Idar Isaksen | | V65 | Gisund Skytterlag | 5 | Ingeborg Ingebrigtsen | | ER | Skulsfjord | 6 | Johannes Fagerheim | | V73 | Målselv | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Eirik Gamst | | R | Brøstadboten | 10 | Espen Berntsen | J | ER | M%C3%A5lselv skytterlag |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 13.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sigmund Olsen | | V65 | Lyngen | 2 | Ulrik Rogni | | V65 | Lyngen | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 14.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arthur Bendiksen | | V73 | Gisund | 2 | Arvid Brandser | | V73 | Gisund | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Tore Thomassen | | V65 | Tromsø Skytterlag | 10 | Malvin Nyborg | | V73 | Bjerkvik |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 15.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Marius Levang | | J | Tromsø | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Malvin Nyborg | | V73 | Bjerkvik |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sigbjørn Henriksen | | 4 | Øvre Målselv | 2 | Tore Bertil Winje | | V55 | Målselv | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 17.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Britt Karin Myrslett | | 4 | Tromsø | 2 | Asbjørn Tveit | | 3 | Vestre Målselv | 3 | Stein-Hugo Berntsen | | 5 | Målselv | 4 | mari-ann lunde | | 1 | storsteinnes | 5 | stig-frode hemmingsen | | 1 | storsteinnes | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 18.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Toldnes | | 1 | storsteinnes | 2 | Svein-Erik Rognli | | V55 | Øvre Målselv | 3 | Olav Sletten | | V55 | Øvre Målselv | 4 | Edvard Øvergård | | V55 | Øvre Målselv | 5 | Terje Rubbås | | V55 | Øvre Målselv | 6 | Kjell Arild Høgda | | 5 | Tromsø | 7 | Tor Jostein Jenssen | | 4 | Vestre Målselv skytterlag | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arvid Eriksen | | V55 | Lakselvdal | 2 | Åsgeir Lingrasmo | | 4 | Lakselvdal | 3 | Hallgeir Myhre | | 4 | Lakselvdal | 4 | Ingolf Mortensen | | 3 | Lakselvdal | 5 | Silje Djupen | | 4 | Lakselvdal | 6 | Hans Lockert | | 3 | Balsfjord | 7 | Hårik Frydenlund | | 3 | Balsfjord | 8 | Tore J Hansen | | V55 | Balsfjord | 9 | Tom-arild Kvande | | 1 | Balsfjord Skytterlag | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Knut-Einar Rubbås | J | 4 | Øvre Målselv |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 13.05.11 kl. 19.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Birger Nyheim | | 3 | Nedre Målselv | 2 | Stian Sollie Nyheim | | 3 | Nedre Målselv | 3 | Magnus Bergstad | | 3 | Nedre Målselv | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marit Hagfoss | | 2 | Tromsø Skytterlag | 2 | Julie Nymo Johnsen | | 2 | Gisund Skytterlag | 3 | Bjørghild Nymo Johnsen | | 2 | Gisund Skytterlag | 4 | Svein Samuelsen | | 4 | Lyngen | 5 | Odd Nilsen | | V55 | Lyngen | 6 | Runo Berglund | | 1 | Lyngen Skytterlag | 7 | Bjørn Jenssen | | 4 | Lyngen Skytterlag | 8 | Harald Lundnes | | 4 | Nedre Målselv skytterlag | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 10.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bror Bjerkemo | | 4 | Storfjord | 2 | Jan Westerås | | 2 | Storsteinnes | 3 | Silje Iversen | | 4 | Storfjord | 4 | Tor Arne Hansen | | 2 | Lakselvdal | 5 | Ledig | | | | 6 | Oddmund Theodorsen | | 3 | Trondenes | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Olav Grundnes | | 4 | Nedre Målselv Skytterlag | 11 | Ledig | | | | 12 | Halgeir Dahlhaug | J | 2 | Storsteinnes |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 11.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Silje Djupen | | 4 | Lakselvdal skytterlag | 3 | Ledig | | | | 4 | Tor-Erik Fossli | | 5 | Målselv | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Fred Gaute Aarsandøy | | 5 | Bardu | 2 | Torvald Gamst | | V55 | Brøstadboten | 3 | Tor Viggo Gamst | | 4 | Brøstadboten | 4 | Aage Andreassen | | 3 | Bjerkvik | 5 | Geir Ingebrigtsen | | 1 | Skulsfjord | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Herdis Berntsen | | 2 | M%C3%A5lselv skytterlag | 2 | Frank Roar Berntsen | | 4 | M%C3%A5lselv skytterlag | 3 | Herulf Berntsen | | V55 | M%C3%A5lselv skytterlag | 4 | Tor Inge Berntsen | | 3 | M%C3%A5lselv skytterlag | 5 | Nikolai Bjørnsund | | 3 | Bardu | 6 | Jan-Kato Utby | | 3 | Bardu | 7 | Steinar Bjørkeng | | 3 | Bardu | 8 | Geir Støen | | 3 | Bardu | 9 | Frode Hanssen | | 3 | Målselv Skytterlag | 10 | Terje Olsen | | V55 | Målselv | 11 | Espen Henriksen | | 2 | Sandnessund | 12 | Svein Ingebrigtsen | | 2 | Skulsfjord |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 13.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eva Henriksen | | 2 | Storsteinnes | 2 | Lars Henriksen | | V55 | Storsteinnes | 3 | Ingebrigt Larsen | | V55 | Nedre Nordreisa | 4 | Sveinung Kvamme | | 5 | Målselv | 5 | Trond Wingstad | | 4 | Storfjord | 6 | Birger Solbakken | | 3 | Nedre Nordreisa | 7 | Stian Salo | | 5 | Nedre Nordreisa | 8 | Pål Fredriksen | | V55 | Nedre Nordreisa | 9 | Are Klevstad | | 3 | Skjervøy | 10 | Trond Are Henriksen | | V55 | Nedre Nordreisa | 11 | Ronny Nilsen | | 4 | Tromsø | 12 | Tore Knut Larsen | | 4 | Tromsø |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 14.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars A. Nymo | | 4 | Gisund | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 14.05.11 kl. 15.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stein-Hugo Berntsen | | 5 | Målselv | 2 | Hans Hugo Henriksen | | 4 | Storsteinnes | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Tom Marius Gjertsen Kalvik | | 5 | Kvæfjord | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|