Liste over påmeldte
Menn vetreran 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174190 | Silje Rafaelsen | MV35-39 | Voss SK | | 174357 | Olav Klette | MV35-39 | Viljar | | 174358 | Torstein Gullbrå | MV35-39 | Bjørgum IL | | 174360 | Jan-Erik Vangsnes | MV35-39 | I.L Eldar | | 174366 | Trefall Einar | MV35-39 | Eksingedalen IL | | 174402 | Eirik Tvilde | MV35-39 | Voss skiskyttarlag | |
Menn veteran 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174341 | Stig Gunnar Røthe | MV40-44 | VOSS IL | | 174373 | Helge Finne | MV40-44 | Voss IL | | 174375 | Alv Ole Esperås | MV40-44 | IL Fri | | 174377 | Hans-Erik Ringkjøb | MV40-44 | Bjørgum IL | | 174386 | Bjarne Ludvigsen | MV40-44 | Varegg Team Melkesyre | |
Menn veteran 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174272 | Kristen Skjeldal | MV45-49 | Bulken IL | | 174394 | Øystein Tombre Larsen | MV45-49 | Melkesyre.no | |
Menn veteran 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174363 | Knut Hegland | MV50-54 | UiO Bil | |
Menn veteran 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174381 | Knut Dugstad | MV55-59 | Ørnar | |
Menn veteran 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174380 | Odd Storebø | MV60-64 | Ingen klubb | |
Menn veteran 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174351 | Svein Steinsland | MV65-69 | Samnanger IL | |
Menn veteran 70+ | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
KV 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174371 | Trude Andersen | KV35-39 | Voss skiskyttarlag | | 174374 | May Britt Buer | KV35-39 | Gular | |
Kvinner veteran 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174271 | Solrun Samnøy | KV40-44 | Bulken IL | |
Kvinner veteran 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174362 | Anna Magrethe Tråve | KV 55-59 | Lærdal IL | |
Kvinner veteran 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 70+ | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 12-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174324 | Rakel Dolve | J12-15 | IL Ørnar | | 174340 | Karoline Simpson-Larsen | J12-15 | Rollag og Veggli IL | | 174347 | Hilde Fosse | J12-15 | Voss SSL | | 174369 | Une Kvelvane | J12-15 | Voss skiskyttarlag | | 174397 | Ingebjørg Stueland | J12-15 | Voss Il. | | 174398 | Jenny Arneberg Stueland | J12-15 | Voss Il. | |
Jenter 16-17 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174255 | Unni Geitle Nesthus | J16-17 | Vargar IL | | 174343 | Helene Kalvik | J16-17 | Voss Bokseklubb | | 174368 | Åsne Ulvund | J16-17 | Eldar il | |
Jenter 18-19 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174294 | Nestås Annvor Teigen | J18-19 | Bulken IL | | 174355 | Hege Djukastein | J18-19 | Bulken IL | |
Gutar 12-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 173969 | Knut Lussand Selheim | G12-15 | Viljar IL | | 174291 | Skjeldal Kristian | G12-15 | bulken il | | 174354 | Olve Ure | G12-15 | Voss il | | 174365 | Klette Hans-Inge | G12-15 | IL Viljar | | 174372 | Eirik Finne | G12-15 | Voss IL | |
Gutar 16-17 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174321 | Brage Ringheim Dybdahl | G16-17 | Ørnar | | 174335 | Odin Linga | G16-17 | Fana IL | | 174342 | Kjetil Lydvo | G16-17 | Voss bokseklubb | | 174390 | Anton Sæten | G16-17 | Ørnar | |
Gutar 18-19 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174282 | Lars André Møen | G18-19 | Voss IL | | 174295 | Sondre Tysseland | G18-19 | Samnanger IL | | 174339 | Eivind Maurseth Blindheim | G18-19 | Bulken IL | | 174378 | Anders Bjørk | G18-19 | Vik IL | | 174396 | Leif Malvin Hjelmevoll | G18-19 | Ulvik IL | |
Kvinner senior 20-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 174337 | Anne Bekkhus | KS20-34 | BFG Fana | | 174359 | Nina Helgaset | KS20-34 | - | |
Menn senior 20-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 173970 | Preben Hansen | MS20-34 | . | | 174210 | Christer Ringheim | MS20-34 | Bulken IL | | 174247 | Ludvigsen Thorbjørn Thorsen | MS20-34 | BFG Fana | | 174284 | Bjarte Mørkve | MS20-34 | IL Eldar | | 174287 | Håkon Raaness | MS20-34 | IL Korlevoll | | 174344 | Petter Maurseth Blindheim | MS20-34 | Bulken IL | | 174352 | Sturla Lie | MS20-34 | TIF Viking | | 174353 | Asbjørn Wold | MS20-34 | Vik IL | | 174361 | Mats Holtmoen | MS20-34 | NO-TEAM | | 174367 | Kolbjørn Ulvund | MS20-34 | Eldar il | | 174399 | Arild Een | MS20-34 | Voss IL | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|