Liste over påmeldte
Jenter 6 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 167945 | Sara Solhaug Evensen | J6 | Hakadal IL | | 168480BET | Malin Pedersen | J6 | Nittedal IL | | 168709 | Muller Sarah | J6 | NIL | | 168732 | Marei Bråten | J6 | Nittedal | | 168733 | Marei Bråten | J6 | Nittedal | | 168734 | Marei Bråten | J6 | Nittedal | | 168738 | Vilde Sørlie | J6 | Nittedal | | 168842BET | Oda Tjelle Jacobsen | J6 | Nittedal IL | |
Jenter 7 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168135BET | Kristine Jotvedt | J7 | Nittedal | | 168151BET | Ingrid Kvalheim | J7 | Nittedal IL | | 168400BET | Ane Halvorsen | J7 | Nittedal IL | | 168453 | Tonje Odde Hagen | J7 | NIL | | 168454BET | Tonje Odde Hagen | J7 | NIL | | 168565BET | Kaisa Maria Jensen | J7 | NIL Skigruppa | | 168605BET | Hannah Hatlevik | J7 | Nittedal | | 168673BET | Sofie Lappegård | J7 | Nittedal il | | 168727 | Andrea Sveen | J7 | Nittedal | | 168729 | Silje Lamer | J7 | NIL | | 168730 | Silje Lamer | J7 | NIL | | 168731 | Silje Lamer | J7 | NIL | | 168736 | Andrea Sveen | J7 | Nittedal | | 168746 | Hedda Marie Løkken | J7 | Hakadal IL | | 168762BET | Frøya Pedersen Nøkleby | J7 | Snertne sneller | | 168778 | Silje Lamer | J7 | NIL | | 168798BET | Andrea Sveen | J7 | Nittedal | |
Gutter 7 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 167998BET | Filip Skari | G7 | Nittedal IL | | 168122BET | Eirik Sandberg | G7 | Nittedal | | 168133BET | Olav Bang Søfting | G7 | Nittedal IL | | 168139 | Eirik Gustafsson | G7 | Nittedal idrettslag | | 168372BET | Henrik Omland | G7 | Nittedal | | 168381BET | Simen Stensrud | G7 | Nittedal IL | | 168618BET | Adrian Sevaldrud-Norheim | G7 | Nittedal | | 168621BET | Gustav Takle-Digranes | G7 | NIL | | 168652 | Simen Lunde | G7 | Nittedal | | 168703BET | Theodor Thy | G7 | Nittedal IL | | 168748BET | Fredrik Flo Øfstaas | G7 | Nittedal IL | |
Gutter 6 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168013BET | Inuk Slettemark | G6 | NIL | | 168232BET | Marius Pettersen | G6 | NIL | | 168457BET | Herman Sæthre | G6 | NIL | | 168510BET | Erlend Bratlie Arnekleiv | G6 | NIL | | 168720BET | Erlend Bærheim | G6 | Nittedal | | 168792 | Erik Tveit Ødegaard | G6 | Nittedal | | 168869BET | Erik Tveit Ødegaard | G6 | NIL | |
Gutter 8 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 167884BET | Mattias Pedersen | G8 | NIL | | 168014BET | Sondre Slettemark | G8 | NIL | | 168113BET | Sverre Nilsen | G8 | Nittedal IL | | 168246BET | Emil Gulbrandsen | G8 | NIL | | 168265BET | Håvard Klokkerud Jørgensen | G8 | NIL | | 168327BET | Emil Gaustad | G8 | Nittedal IL | | 168373BET | Sebastien Amat Finstad | G8 | Nittedal | | 168701BET | Anders Lønaas | G8 | Nittedal | | 168761BET | Trym Pedersen Nøkleby | G8 | NIL | | 168777 | Per Håkon Spenningsby | G8 | Nittedal | | 168787BET | Henrik Tretterud Lund | G8 | Nittedal | | 168843 | Ola Skaar | G8 | NIL | | 168847BET | Isak Holmberg-Bakke | G8 | NIL | | 168864BET | Henrik Øy | G8 | GIF | |
Jenter 8 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168119 | Matea Kjørsvik | J8 | Nittedal il | | 168185 | Erle Yrvin | J8 | Niitedal IL | | 168211BET | Tyra Simensen | J8 | Nittedal | | 168489 | Aurora Linløkken Pettersen | J8 | Nittedal IL | | 168507 | Ida Bråten | J8 | Nittedal | | 168624 | Rakel Ellertsdottir | J8 | gif | | 168774 | Sunniva Spenningsby | J8 | Nittedal | | 168791 | Anna Tveit Ødegaard | J8 | Nittedal | | 168838BET | Selma Gudim Karlsen | J8 | NIL | | 168839BET | Oline Lyngstad | J8 | Nittedal IL | | 168851BET | Anna Bye-Ribaut | J8 | NIL | | 168868BET | Anna Tveit Ødegaard | J8 | NIL | |
Jenter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 167810 | Anna Dale Fredriksen | J9 | Nittedal IL | | 168136BET | Synne Jotvedt | J9 | Nittedal | | 168263BET | Anne Helmer-Larsen | J9 | NIL | | 168459BET | Ingrid Sæthre | J9 | NIL | | 168525 | Pia Sunde | J9 | Gif | | 168634BET | Hedda Finne Byrløkken | J9 | Nittedal | | 168662BET | Lea Bratland | J9 | nittedal | | 168676BET | Tiril Lappegård | J9 | Nittedal il | | 168737 | Vilde Sørlie | J9 | Nittedal | | 168744 | Nora Sofie Løkken | J9 | Hakadal IL | | 168771BET | Vilde Sørlie | J9 | Nittedal | | 168803 | Vilde Martinsen | J9 | Nittedal IL | |
Gutter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168382BET | Erlend Stensrud | G9 | Nittedal IL | | 168512BET | Jakob Bratlie Arnekleiv | G9 | NIL | | 168836BET | Sebastian Von Buttlar | G9 | Nittedal IL | | 168849BET | Gustav H. Ringstad | G9 | Nittedal | |
Jenter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 167948 | Sara Johansen | J10 | Nittedal | | 168152BET | Hedda Kvalheim | J10 | Nittedal IL | | 168210BET | Sofie Fjøsne Bredesen | J10 | Nittedal IL | | 168326BET | Elina Gaustad | J10 | nittedal IL | | 168728 | Thea Bråten | J10 | Nittedal | | 168735 | Thea Bråten | J10 | Nittedal | | 168789BET | Tuva Snekkerhaugen | J10 | NIL | | 168797 | Karina Thorslund Aadland | J10 | Nittedal IL | | 168840BET | Ingrid Lyngstad | J10 | Nttedal IL | | 168855 | Maria Vestengen | J10 | Nittedal | |
Gutter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 167834BET | Sindre Haarberg Snøtun | G10 | Nittedal IL | | 167941 | Casper Solhaug Evensen | G10 | Hakadal IL | | 167953 | Magnus Bakken | G10 | Nittedal | | 168088 | Ståle Nilsen | G10 | HIL | | 168187BET | Fredrik Aas Jensen | G10 | Nittedal | | 168234BET | Even Mogens Langseth | G10 | NIL | | 168248BET | Jonas Gulbrandsen | G10 | NIL | | 168460BET | Magnus Sæthre | G10 | NIL | | 168622BET | Eskil Takle-Digranes | G10 | NIL | | 168700BET | Petter Lønaas | G10 | Nittedal | | 168718BET | Simen Fritzner | G10 | Gjelleråsen IF | | 168786BET | Haakon Tretterud Lund | G10 | Nittedal | | 168805 | Magnus Lund | G10 | Nittedal IL | | 168846BET | Filip H. Ringstad | G10 | Nittedal | | 168865BET | Johan Øy | G10 | GIF | |
Jenter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168015BET | Ukaleq Slettemark | J11 | NIL | | 168025 | Systad Mira | J11 | nittedal | | 168153BET | Ida Ramstad | J11 | Nittedal | | 168173 | Henriette Winum | J11 | Hakadal | | 168502 | Sara Bergsten | J11 | Hakadal | | 168638BET | Ylva Finne Byrløkken | J11 | Nittedal | | 168678BET | Anine Leenderts | J11 | NIL | | 168837BET | Iselin Nord | J11 | Nittedal IL | |
Gutter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168000 | Sondre Østbye | G11 | Hakadal IL | | 168095BET | Trym Fjørtoft Fjellstad | G11 | Nittedal IL | | 168120 | Oskar Kjørsvik | G11 | Nittedal il | | 168212BET | Sondre Simensen | G11 | Nittedal | | 168401BET | Eirik Halvorsen | G11 | Nittedal IL | | 168429BET | Lars Seeberg | G11 | NITTEDAL IL | | 168535BET | Martin Wangen Rustad | G11 | Nittedal IL | | 168625 | Julius Ellertsson | G11 | Gif | | 168740 | Martin Flo Øfstaas | G11 | Nittedal | | 168741 | Martin Flo Øfstaas | G11 | Nittedal | | 168742 | Martin Flo Øfstaas | G11 | Nittedal | | 168745BET | Martin Flo Øfstaas | G11 | Nittedal IL | | 168796 | Petter Thorslund Aadland | G11 | Nittedal | |
Jenter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168112BET | Pia Nilsen | J12 | Nittedal IL | | 168799 | Selma Rydland Fjøsne | J12 | Nittedal IL | | 168804 | Mina Martinsen | J12 | Nittedal IL | | 168856 | Siri Vestengen | J12 | Nittedal | |
Gutter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 167812 | Jonas Dale Fredriksen | G12 | Nittedal IL | | 168123BET | Stian Sandberg | G12 | Nittedal | | 168496BET | Håvard Aune | G12 | Nittedal | | 168526 | Petter Sunde | G12 | Gif | | 168790BET | Håvard Snekkerhaugen | G12 | NIL | | 168806 | Anders Lund | G12 | Nittedal IL | |
Jenter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168213BET | Hedvig Fjøsne Bredesen | J13 | Nittedal IL | | 168527BET | Ingvild Engh Pollestad | J13 | Nittedal IL | | 168660BET | Maya Bratland | J13 | nittedal | |
Gutter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168098BET | Ole Kristian Solberg | G13 | Nittedal | | 168536BET | Helge Wangen Rustad | G13 | Nittedal IL | | 168850BET | Karl H. Ringstad | G13 | Nittedal | |
Jenter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168409BET | Hanna Ugland | J14 | Nittedal il | | 168530BET | Hedda Ugland | J14 | Nittedal il | |
Gutter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168854BET | Henning Driveklepp | G15 | Nittedal Skiskytterlag | |
Jenter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168801 | Nora Rydland Fjøsne | J16 | Nittedal IL | |
Gutter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 17 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168531BET | Nora Ugland | J17 | Nittedal | |
Gutter 17 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 18 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 18 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168781 | Marius Pettersen | G18 | Strømmen & Lillestrøm skiklubb | | 168817 | Johan Tjelle | G18 | Nittedal il | | 168858 | Sindre Grøstad | G18 | Nittedal IL | | 168875 | Jonas Myklebost | G18 | Nittedal IL | |
Jenter 19-20 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 19-20 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168860 | Sondre Fagerås | G19 | Strømmen og Lillestrøm SK | |
Herrer Senior | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Damer Senior | NR | Navn | Klasse | Lag | | 168016BET | Uiloq Slettemark | DS | Greenland Biathlon | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|