Liste over påmeldte
Menn veteran 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172768 | Jørn Nordgård | MV40-44 | Viljar IL | | 172784 | Odd Arild Juven | MV40-44 | Nesbyen | | 172985 | Helge Finne | MV40-44 | Voss | |
Menn veteran 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172750 | Einar Bystøl | MV45-49 | Voss IL | | 172914 | Kristen Skjeldal | MV45-49 | Bulken IL | |
Menn veteran 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172894 | Olav Terum | MV50-54 | Aurland IL | |
Menn veteran 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172445 | Arvid Bjervamoen | MV55-59 | Noteam | | 172930 | Christian Prestegård | MV55-59 | IL Fanaråk/Kondis | | 172938 | Odd Harald Gram | MV55-59 | Vik IL | |
Menn veteran 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172448 | Stig Arne Skilbrei | MV60-64 | Noteam | | 172449 | Steinar Iversen | MV60-64 | x | | 172869 | Knut Blikberg | MV60-64 | Eldar | |
Menn veteran 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Menn veteran 70+ | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172816 | Reidar Rosenvinge | MV 70 | Noteam | | 172944 | Lars B. Herheim | MV 70 | Eldar | |
Kvinner senior 20-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 171578 | Lina Rivedal | KS20-34 | Gular | | 172616 | Nina Helgaset | KS20-34 | - | |
Kvinner veteran 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172906 | Trude Andersen | KV35-39 | Bjørgum IL | |
Kvinner veteran 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172939 | Randi Førde Furu | KV40-44 | Voss IL | | 172998 | Inger Lise Midthjell | KV40-44 | voss il | |
Kvinner veteran 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 171726 | Anna Margrete Tråve | KV 55-59 | Lærdal IL | | 172911 | Kjellaug Rivedal | KV 55-59 | Vik | |
Kvinner veteran 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Kvinner veteran 70+ | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutar 12-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172391 | Daniel Dukstad | G12-15 | Harding | | 172420 | Knut Lussand Selheim | G12-15 | Viljar il | | 172517 | Kristian Skjeldal | G12-15 | Bulken IL | | 172785 | Sondre Juven | G12-15 | Nesbyen | | 172786 | Sivert Juven | G12-15 | Nesbyen | | 172873 | Eirik Aasbrein | G12-15 | Vargar IL | | 172903 | Kjerand Kvelvane | G12-15 | Bjørgum IL | | 172912 | Rongve Bryn Jakob | G12-15 | voss il | | 172945 | Røthe Fredrik Galaaen | G12-15 | VOSS IL | | 172946 | Olve Ure | G12-15 | Voss IL | | 172963 | Sander Nåsen Neteland | G12-15 | IL Eldar | | 172980 | Sindre Skar | G12-15 | Samnanger IL | | 172999 | Erling Fagerbakke Fosse | G12-15 | bergsdalen ul | | 173003 | Theodor Simpson Fleischer | G12-15 | Voss | | 173004 | Eirik Finne | G12-15 | Voss IL | |
Gutar 16-17 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172177 | Kjetil Lydvo | G16-17 | Voss bokseklubb | | 172417 | Brage Ringheim Dybdahl | G16-17 | Ørnar | | 172519 | Sindre Hirth | G16-17 | Ørnar | | 172729 | Torstein Dagestad | G16-17 | Bulken IL | | 172839 | Eirik Tvilde | G16-17 | Voss Skiskyttarlag | | 172979 | Torstein Haaker Dagestad | G16-17 | Bulken IL | | 172983 | Erlend Skar | G16-17 | Samnanger IL | | 172991 | Hans-Inge Klette | G16-17 | IL Viljar | |
Gutar 18-19 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172183 | Vebjørn Turtveit | G18-19 | Voss IL | | 172189 | Jarand Lid Trøen | G18-19 | Bergsdalen UL | | 172218 | Eivind Maurset Blindheim | G18-19 | Bulken IL | | 172219 | Lars André Møen | G18-19 | Voss IL | | 172224 | Bye Eystein Kristvik | G18-19 | Fana IL | | 172426 | Nysæter Erlend | G18-19 | Fana IL | | 172586 | Trefall Einar | G18-19 | Eksingedalen IL | | 172732 | Eirik Finne | G18-19 | Viking | | 172735 | Anders Rekve | G18-19 | Voss Skiskyttarlag | | 172745 | Eystein Kristvik Bye | G18-19 | Fana IL | | 172964 | Torgeir Nåsen Neteland | G18-19 | IL Eldar | |
Jenter 12-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172769 | Siri Nordgård | J12-15 | Eldar IL | | 172770 | Kjersti Nordgård | J12-15 | Eldar IL | | 172904 | Une Kvelvane | J12-15 | Bjørgum IL | | 172913 | Ingeborg Sleen Herheim | J12-15 | Eldar IL | | 172922 | Guro Skjeldal | J12-15 | Bulken IL | | 172935 | Sunniva Sausjord | J12-15 | Eldar IL | | 172936 | Hilde Fosse | J12-15 | Voss skiskyttarlag | | 172937 | Mari Fareth Aas | J12-15 | Voss il | | 172940 | Ragna Kolve | J12-15 | Voss | | 172941 | Heidi Kolve | J12-15 | Voss | | 172942 | Jenny Arneberg Stueland | J12-15 | Voss Il. | | 172943 | Ingebjørg Arneberg Stueland | J12-15 | Voss Il. | | 172982 | Rekve Kristina | J12-15 | Voss il | | 172984 | Ingeborg Rekve | J12-15 | Ørnal il | |
Jenter 16-17 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 18-19 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172737 | Hege Djukastein | J18-19 | Bulken IL | | 172740 | Hilde Fenne | J18-19 | Voss Skiskyttarlag | | 172901 | Solbjørg Vedde | J18-19 | Nesbyen IL | |
Menn senior 20-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 171735 | Anders Lessø Mjaaland | MS20-34 | . | | 171764 | Jon Sundan | MS20-34 | Voss Folkehøgskole | | 172474 | Asbjørn Wold | MS20-34 | Vik IL | | 172704 | Øystein Aase | MS20-34 | Slidarklubben | | 172781 | Oddgeir Sausjord | MS20-34 | Sjøspretten. | | 172895 | Torkil Sekkingstad Terum | MS20-34 | Aurland IL | | 172898 | Asbjørn Berland | MS20-34 | Samnanger IL | | 172902 | Lars Erik Skjervheim | MS20-34 | Voss | | 172969 | Marcin Sz | MS20-34 | (frå Polen) | | 172970 | Kim Laitinen | MS20-34 | IL Gular | | 172971 | Håkon Raaness | MS20-34 | Stavanger SK | | 173007 | Erlend Haugo | MS20-34 | , | |
Menn veteran 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172178 | Rune Herheim | MV35-39 | Vossevangen CK | | 172204 | Arnstein Ringheim | MV35-39 | Vossevangen ck | | 172289 | Josuah Villacarillo | MV35-39 | Skaltrenemer | | 173008 | Jan Erik Vangsnes | MV35-39 | Eldar | |
Trppelen, menn | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172255 | Eivind Maurset Blindheim | Trippel Menn | Bulken IL | | 172327 | Sindre Hirth | Trippel Menn | Ørnar | | 172477 | Asbjørn Wold | Trippel Menn | Vik IL | | 172478 | Rune Herheim | Trippel Menn | Vossevangen CK | | 172515 | Josuah Villacarillio | Trippel Menn | IL Harding (kun sykkel) | | 172635 | Einar Trefall | Trippel Menn | Eksingedalen | | 172639 | Arnstein Ringheim | Trippel Menn | Vossevangen CK | | 172643 | Lars Andre Møen | Trippel Menn | Voss IL | | 172724 | Jarand Lid Trøen | Trippel Menn | Bergsdalen | | 172728 | Torstein Dagestad | Trippel Menn | Bulken IL | | 172730 | Eirik Finne | Trippel Menn | Viking | | 172734 | Anders Rekve | Trippel Menn | Voss Skiskyttarlag | | 172743 | Eystein Kristvik Bye | Trippel Menn | Fana IL | | 172749 | Einar Bystøl | Trippel Menn | Voss IL | | 172813 | Vebjørn Turtveit | Trippel Menn | Voss IL | | 172961 | Håkon Raaness | Trippel Menn | Stavanger SK | | 173001 | Hans Inge Klette | Trippel Menn | IL Viljar | |
Trippelen, kvinner | NR | Navn | Klasse | Lag | | 172736 | Hege Djukastein | Trippel Kvinner | Bulken IL | | 172738 | Hilde Fenne | Trippel Kvinner | Voss Skiskyttarlag | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|