Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 17.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Res . | | R | Tørvikbygd | 2 | Res . | | R | Tørvikbygd | 3 | Res . | | R | Tørvikbygd | 4 | Res . | | R | Tørvikbygd | 5 | Paul Haugen | | V65 | S%C3%A6vareidfjorden | 6 | Ingebrigt Heradstveit | | V73 | Tørvikbygd | 7 | Leif Malvin Hjelmevoll | | J | Voss | 8 | Johannes Skaar Bakke | | V65 | Strandebarm |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 18.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Victoria Lilleås | | ER | Jondal | 2 | Lars n Himle | | V73 | Voss | 3 | Olav Nesheim | | V65 | Odda | 4 | Olav Frøystein | | V73 | Odda | 5 | Ledig | | | | 6 | Andreas Wikane | | R | Jondal | 7 | Ledig | | | | 8 | Einar Monsen | | V73 | Etne Skytterlag |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 19.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lothe | | V73 | Jondal | 2 | Henrik husebø Kristiansen | | J | Fana | 3 | Marie Hårklau | | ER | Voss | 4 | Solbjørg Hårklau | | ER | Voss | 5 | Dag-Henrik Hårklau | | R | Voss | 6 | Hilde Soltvedt | | J | Strandvik | 7 | Solveig Kristin Håvik | | R | Strandvik | 8 | Håvard Vik | | R | Strandvik |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 09.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Torleif Storhaug | | V65 | Jondal | 3 | Kåre Jørgen Underhaug | | J | Jondal | 4 | Leiv Lirhus | | V65 | Jondal | 5 | Jon Espeland | | V65 | Jondal | 6 | Olaug Bratthole | | R | Voss | 7 | Ledig | | | | 8 | Odd Eirik Bratthole | | A | Voss |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Morten Røssland | | V65 | Husnes | 2 | Kåre Helland | | V65 | Husnes | 3 | Håkon Bjørn Førland | | V65 | Husnes | 4 | Ludvig Indrebø | | V65 | Farnes | 5 | Anderas Veeum | | V65 | Farnes | 6 | Linn Kvandal | | ER | Røldal | 7 | June Kvandal | | J | Røldal | 8 | Brigitte Blokzijl | | R | Jondal |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Res . | | R | Tørvikbygd | 2 | Res . | | R | Tørvikbygd | 3 | Res . | | R | Tørvikbygd | 4 | Alexander Blokzijl | | R | Jondal | 5 | Bernadette Blokzijl | | ER | Jondal | 6 | Ivar Seim | | V73 | Åsane/Hordvik | 7 | Kjell Fredriksen | | V65 | Åsane/Hordvik | 8 | Johan Linga | | V65 | Norheimsund og Øystese |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elise Velsvik Stien | | J | Herdla | 2 | Daniel Kleiven | | J | Herdla | 3 | Einar Vorland | | V65 | Bømlo | 4 | Einar Rosnes | | V65 | Herdla | 5 | Eyvind Bjørsvik | | V65 | Askøy | 6 | Solveig Solbakken | | V65 | Herdla | 7 | Stefan Veivåg | J | J | Herdla | 8 | Henrik Eilertsen | J | J | Herdla |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 12.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 2 | Nora Grønsdal | | ER | Tysse | 3 | Knut O Olde | | V73 | Voss | 4 | Gudmund Arne Lilletveit | | J | Voss | 5 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 6 | Tonje G-H Tøsdal | | ER | Os skytterlag | 7 | Nikolai Nordvik | | ER | Tysse | 8 | Sivert Grønsdal | | J | Tysse |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 2 | Erling Haugland | | V65 | Fana | 3 | Steinar Carson | | V65 | Fana | 4 | Karsten Totland | | V65 | Riple | 5 | Arnold Haugen | | V73 | Fana | 6 | Magne Stokke | | V73 | Bruvik | 7 | Guro N%C3%A6s | | J | Kvinnherad | 8 | Jens Petter Fossberg | | J | Kvinnherad |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kåre Kroka | | V65 | Kvinnherad | 2 | Audun Fossberg | | ER | Kvinnherad | 3 | Olav Kristensen | | V73 | Herdla | 4 | Eirik Fausk | | ER | Kvinnherad | 5 | Bjørkedal Anita | | R | Sartor | 6 | Reidar Dahle | | V65 | Os | 7 | Maxi Zimmermann | | J | Kvinnherad | 8 | Oddvar Eikemo | | V65 | Os skyttarlag |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Gunnbjørg Ågotnes | | V65 | Sartor | 2 | henrik husebø kristiansen | | J | fana | 3 | Malvin Ågotnes | | V65 | Sartor | 4 | Else Eidsvik | | V65 | Os | 5 | Ole Martin Halvorsen | | R | Bergen | 6 | Asbjørn Hestad. | | V65 | Norheimsund og øystese | 7 | Reidar Kleivk%C3%A5s | | V65 | Ullensvang | 8 | Ole Kristian Ågotnes | | R | Sartor |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Karl Arne Haugsvær | | R | Meland | 2 | Henrik Øvretveit | | J | Meland | 3 | Silje Mo | | ER | Norheimsund og Øystese | 4 | Sunniva Steine | | R | Norheimsund og Øystese | 5 | Nils Utne | | R | Norheimsund og Øystese | 6 | Sverre Steine | | A | Norheimsund og Øystese | 7 | Fabian Hajdi | | A | Norheimsund og Øystese | 8 | Even Olsvoll | J | J | Meland |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sander Engevik | | ER | Stord | 2 | Tonje Engevik | | R | Stord | 3 | Siri Engevik | | J | Stord | 4 | Silje Flotve | | J | Norheimsund og Øystese | 5 | Kjetil Skår | | R | Tørvikbygd | 6 | Kristi Skår | | ER | Tørvikbygd | 7 | Samson Bakke | | V65 | Åsane/Hordvik | 8 | Gustav Frantzen | | V65 | Åsane/Hordvik |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 17.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 2 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 3 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 4 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 5 | Harald Brekke | | 4 | Strandebarm | 6 | Åmund Kolltveit | | 3 | Strandebarm | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Nils Heradstveit | | 2 | Tørvikbygd | 10 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 11 | Øystein Kårstad | | 4 | Vareld | 12 | Trygve Djuvsland | | V55 | Vareld | 13 | Reidar Våge | | 3 | Vareld | 14 | Per N Aalvik | | 2 | Norheimsund og Øystese | 15 | Chris André Fauske Bolstad | | 4 | Strandebarm |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 18.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jonny Innvær | | 4 | Bremnes | 2 | Jarle Berhovde | | 4 | Hålandsdal/Eikelandsfjorden | 3 | Arne Rød | | 4 | Hålandsdal/Eikelandsfjorden | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Harald Kvåle | | 4 | Jondal | 7 | Ivar Kvåle | | 2 | Jondal | 8 | Øystein Lilleås | | 3 | Jondal | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.04.12 kl. 19.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Oddmund kristiansen | | 1 | fana | 3 | Knut Dalland | | V55 | Hatlestrand/Ølve | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 7 | Ove Fenne | | 3 | Voss | 8 | Oddbjørn Hårklau | | 4 | Voss | 9 | Ledig | | | | 10 | Geir Mikkelson | | 2 | Stord | 11 | Bjarne Sollesnes | | 5 | Jondal | 12 | Ledig | | | | 13 | Erik Vik | | 4 | Strandvik | 14 | Bjørnar Wikane | | 4 | Jondal | 15 | Ledig | | | |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stig Jarle Trefall | | 3 | Norheimsund & Øystese | 2 | Frode Markhus | | 1 | Husnes | 3 | Kai E. Dale | | 4 | Husnes | 4 | Leiv Håkon Kaldestad | | 2 | Husnes | 5 | Gunnar Røssland | | 2 | Husnes | 6 | Nils Gunvald Hamre | | V55 | Røldal | 7 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 8 | Alex Blokzijl | | 1 | Jondal | 9 | Anstein Eidsvik | | 4 | Os | 10 | Helge Eidsvik | | 4 | Os | 11 | Cathrine Daviknes | | 3 | Os | 12 | Ørjan Ure | | 3 | Os | 13 | Henry Øye | | 4 | Tørvikbygd | 14 | Niclas Øye | | 5 | Tørvikbygd | 15 | Nils Åge Sandal | | V55 | Røldal |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 2 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 3 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 4 | Res . | | 1 | Tørvikbygd | 5 | Therese Pettersen | | 4 | Tysse | 6 | Trond Nordvik | | 5 | Tysse | 7 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 8 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 9 | Frode Nevdal | | 5 | Åsane/Hordvik | 10 | Bjarne Sandvik | | V55 | Knipenborg | 11 | Oddbjørn Bratthole | | 3 | Voss | 12 | Erik Mjelde | | 4 | Os | 13 | Åsta Løberg Bakke | | 3 | Os | 14 | Øystein Kvarekvål | | 4 | Voss | 15 | Ketil Faugstad | | 2 | Sartor |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 11.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Tveiten | | V55 | Bykle skyttarlag | 2 | Øystein Ådlandsvik | | V55 | Herdla | 3 | Geir Rosnes | | 5 | Herdla | 4 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 5 | Leif Tillung | | 3 | Voss | 6 | Kjartan Huldal | | 5 | Åsane/Hordvik | 7 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 8 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 9 | Birgit Rønningen | | 5 | Åsane/Hordvik | 10 | Elisabeth Skudalsnes | | 5 | Åsane/Hordvik | 11 | Trond Andersen | | 5 | Åsane/Hordvik | 12 | Ståle Røyseth | | 3 | Åsane/Hordvik | 13 | Ove Haugland | | 5 | Åsane/Hordvik | 14 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund | 15 | Vibeke Bøe | J | 3 | Herdla |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 12.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arvid Refsdal | | 4 | Fana | 2 | Aksel Brodahl | | 5 | Fana | 3 | Tore Iversen | | V55 | Åsane/Hordvik | 4 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Nøtterø | 5 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane/Hordvik | 6 | Vegard Solhaug | | 5 | Åsane/Hordvik | 7 | Elisabeth Skudalsnes | | 5 | Åsane/Hordvik | 8 | Frode Nævdal | | 5 | Åsane/Hordvik | 9 | Ragnhild Eide Ure | | 5 | Os | 10 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 11 | Arild Røyseth | | 5 | Åsane/Hordvik skytterlag | 12 | Ingrid Blokzijl | | 1 | Jondal | 13 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareidfj. | 14 | Ola Nærheim | | V55 | Sand/Suldal | 15 | Marianne Lilletveit | | 3 | Granvin |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kirsten Vorland | | V55 | Bømlo | 2 | John Borge | | 5 | Bruvik | 3 | Andreas Seilen | | 5 | Bruvik | 4 | Erlend Seilen | | 5 | Bruvik | 5 | Runar Borge | | 4 | Bruvik | 6 | Ronny Langhelle | | 4 | Bruvik | 7 | Per Fausk | | 2 | Kvinnherad | 8 | Tore Fausk | | 2 | Kvinnherad | 9 | Håkon Leganger | | V55 | Husnes | 10 | Magne jr Wollheim | | 5 | Kvinnherad | 11 | Håvard S. Eik | | 3 | Kvinnherad | 12 | Kjetil Mehl | | 3 | Kvinnherad | 13 | Ørjan Sjo | | 4 | Høylandsbygd | 14 | Unni Gorm-Hansen | | 4 | Kvinnherad | 15 | Stig Martin Stokke | J | 3 | Bruvik |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 13.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eirik Blindheim | | 5 | Seim | 2 | Dagfinn Mehl | | 4 | Kvinnherad | 3 | Lars Johan Næs | | 2 | Kvinnherad | 4 | Sigmund Dybedokken | | 4 | voss | 5 | Eldfrid Aase | | 4 | Voss | 6 | Elisabet E. Næs | | 2 | Kvinnherad | 7 | Frode Kristensen | | 5 | Herdla | 8 | Torbjørn Landro | | 4 | Sartor | 9 | Arnt Orholm | | 2 | Kvinnherad | 10 | Jens Åge Fossberg | | 3 | Kvinnherad | 11 | Arvid Tufta | | 4 | Kvinnherad | 12 | Bjørkedal Egil | | 3 | Sartor | 13 | Bjørkedal Einar | | 4 | Sartor | 14 | Andreas Gjerde | | 4 | Os | 15 | Tor Egil Gjerde | | 4 | Os |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Atle Presthus | | V55 | Hatlestrand & Ølve | 2 | Ingebjørn Lønning | | 5 | Hatlestrand & Ølve | 3 | Øyvind Lønning | | 5 | Hatlestrand & Ølve | 4 | Leif Skeie | | 1 | Kvinnherad | 5 | Even Lund | | V55 | Ullensvang | 6 | Jon Skjerve | | 4 | Voss | 7 | Heine Nes | | 4 | Hatlestrand & Ølve | 8 | Ledig | | | | 9 | Ole Bennæs | | 2 | Kvinnherad | 10 | Olav Ludvig Håbrekke | | 3 | Strandebarm | 11 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 12 | Ledig | | | | 13 | Olav T. Lekve | | V55 | Granvin | 14 | Johannes Seim | | 5 | Seim | 15 | Berge Legland | | V55 | Seim |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Olav Ågotnes | | 5 | Sartor | 2 | Jens Tore Engevik | | 2 | Stord | 3 | Arne Engevik | | 5 | Stord | 4 | Arild Brodahl | | 5 | Hovet og Hol | 5 | øystein Haugland | | 5 | Fana | 6 | Anders Riple | | 3 | Fana | 7 | Thomas Halvorsen | | 3 | Bergen | 8 | Svein Halvorsen | | 4 | Bergen | 9 | Bente Kvåle Skår | | 2 | Tørvikbygd | 10 | Magnus Ågotnes | | 5 | Sartor | 11 | Stian Meland | | 5 | Meland | 12 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 13 | Daniel Austegard | | 5 | Meland | 14 | Knut Magne Bjørnestad | | V55 | Meland | 15 | Marit Hefte | | 5 | Hovet og Hol |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 01.05.12 kl. 15.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabeth Aadland Vaagsbø | | 4 | Fana Skytterlag | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|