Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kåre Halvorsen | | V73 | Stavanger | 2 | Johannes Østrem | | V73 | Stavanger | 3 | Reservert reservert | | R | Gann | 4 | reservert reservert | | R | Gann | 5 | reservert resevert | | R | Gann | 6 | reservert resevert | | R | Gann | 7 | resevert reservert | | R | Gann | 8 | reservert resevert | | R | Gann | 9 | reservert reservert | | R | Gann | 10 | Geir Bødtker | | V65 | Gann |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 18:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Christian Lie | | ER | Time skytterlag | 2 | Anette Thingbø | | J | Time | 3 | Jøran Bokn | | R | Time | 4 | Jonassen Endre | | A | Gann | 5 | David Grande | | J | stavanger | 6 | Mads Øverland | | R | Gann | 7 | Rikke Øverland | | A | Gann | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 19:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tønnes Nærland | | R | Klepp | 2 | Johannes Nærland | | ER | Klepp | 3 | Eirunn Ø. Søyland | | R | Gjesdal | 4 | Bjørn A Jerstad | | V65 | Klepp | 5 | Jardar Aarekol | | ER | Klepp | 6 | Andreas Christensen | | J | Stavanger | 7 | Halvar Austvoll | | V65 | Klepp | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 19:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hermann Wathne Tveit | | ER | Gann | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Kristoffer Bødtker | J | ER | Gann |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 20:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 09:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arne Espedal | | J | Gann | 2 | Einar Aniksdal | | V65 | H%C3%A5 | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Trygve Espedal | J | R | Gann |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 09:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsmund Idland | | V73 | Gjesdal | 2 | Odd Pettersen | | V73 | Gjesdal | 3 | Tor Oftedal | | V65 | Gjesdal | 4 | Mari Tjelta | | ER | Gjesdal | 5 | Tore Tjelta | | J | Gjesdal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 10:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Christian Schrødahl | | J | Stavanger Skytterlag | 2 | Sindre Tunheim | | J | Hå | 3 | Hannah Johansen | | A | Time | 4 | Albert Sudmann | | R | Time | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Rødland | | ER | Klepp | 2 | Hege Rødland | | J | Klepp | 3 | Line Rødland | | A | Klepp | 4 | Ledig | | | | 5 | Tronstad Finn | | V65 | Søgne | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 12:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Jan Atle Ree | | ER | Time | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 12:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Olav Bjelland | J | V73 | Haugesund |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 13:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Jensen | | V65 | Lyngdal | 2 | Kjell Gunnar Moen | | V65 | Karmøy Skytterlag | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 14:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kim Rene Liestøl | | ER | Sokndal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 15:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tonje Engevik | | ER | Stord | 2 | Siri Engevik | | J | Stord | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 17:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 2 | Espen Kambo | | 4 | Stavanger | 3 | Aril Strand | | 3 | Bjerkreim | 4 | Tor Werner Carlsson | | 4 | Stavanger | 5 | Tor Åge Risnes | | 3 | Klepp | 6 | Helge Sverre Strand | | 4 | Klepp | 7 | Reidar Sviland | | V55 | Gann | 8 | Ledig | | | | 9 | Jarle Kvinen | | 4 | Gann | 10 | Jim Nybrott | J | 3 | Gjesdal |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 18:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sivert Skår | | 2 | Time | 2 | Ola Nærheim | | V55 | Sand/Suldal | 3 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 4 | Wenke Blien | | 5 | Flikka | 5 | Ellen Marie Time | | 3 | Time | 6 | Egil Time | | 5 | Time | 7 | Frode Kloster | | 5 | Rennesøy | 8 | Terje Lassen | | 5 | Stavanger | 9 | Ledig | | | | 10 | Ståle Kloster | J | 5 | Rennesøy |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 19:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Mathias Wathne Tveit | | 3 | Gann | 2 | Marius Myklebust | | 5 | Egersund | 3 | Christian Lindø | | 3 | Egersund | 4 | Kari Aarekol | | 2 | Klepp | 5 | Hanne Wathne Tveit | | 4 | Gann | 6 | Dag Voigt | | 4 | Egersund | 7 | Elisabeth Bakke | | 3 | Egersund | 8 | Espen Storhaug | | 5 | Klepp | 9 | Nils Seldal | J | V55 | Klepp | 10 | Alf Øystein Bowitz | J | 5 | Egersund |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 19:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Samuelsen | | 3 | Gann | 2 | Annie Samuelsen | | 1 | Gann | 3 | Melvin Berggård | | V55 | Egersund | 4 | Svein Kå. Søyland | | V55 | Gjesdal | 5 | Ådne Ø. Søyland | | 5 | Gjesdal | 6 | Terje Hareland | | 4 | Gjesdal | 7 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 8 | Folke Helle | | 2 | Finnøy | 9 | Anders Lomeland | | 4 | Gjesdal | 10 | Jan Willy Kristiansen | | 3 | Stavanger |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 15.05.12 kl. 20:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Pål Augedal | | 4 | Hå | 2 | Hans Augedal | | 4 | Hå | 3 | Sissel Bokn | | 2 | Finnøy | 4 | Reinert Bokn | | 3 | Finnøy | 5 | Geir Ove Svela | | 4 | Bjerkreim | 6 | Stig Andre Rødland | | 1 | klepp | 7 | Harald Kambo | | V55 | Stavanger | 8 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger | 9 | Odd Arild Stava | | 5 | Farsund | 10 | Ole Richard Bødtker | | AG3 | Hv-08 Agder & Rogaland |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 09:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vetle Mæle Skår | | 4 | Time | 2 | Christer Gramstad | | 4 | Gjesdal | 3 | Svein Rune Gramstad | | 3 | Gjesdal | 4 | Stig Kartevoll | | 3 | Gjesdal | 5 | John Karsten Øglænd | | 4 | Gjesdal | 6 | Frode Idland | | 2 | Gjesdal | 7 | Torbjørn Tjørhom | | 4 | Øvre Sirdal | 8 | Paul Vaule | | V55 | H%C3%A5 | 9 | Frank Idland | J | 4 | Gjesdal | 10 | Espen Kartevoll | J | 4 | Gjesdal |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 09:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjarte Øvrevik | | 2 | Gann | 2 | Pål Aslak Idland | | 4 | Gjesdal | 3 | Katrine Idland | | 5 | Gjesdal | 4 | Kjell S. Hovland | | 5 | Gjesdal | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Geir Holten | | 2 | Gjesdal |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 10:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Baste Sudmann | | 5 | Time | 2 | Rune Monsen | | 4 | Bømlo Skytterlag | 3 | Eivind Schrødahl | | 5 | Stavanger Skytterlag | 4 | Knut Jørgen Brodahl | | 5 | Stavanger Skytterlag | 5 | Arne Hovland | | 4 | Bømlo Skytterlag | 6 | Kenneth Kaastad | | 4 | Os Skytterlag | 7 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 8 | Johan Holen | | V55 | Hå | 9 | Roger Holen | | 1 | Hå | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 11:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Camilla S. Rødland | | 4 | Klepp | 2 | Odd Inge Austrheim | | 4 | Haugesund | 3 | Even Englund | | 5 | Søgne | 4 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 5 | Ledig | | | | 6 | Fuglestad Olav | | 5 | Time | 7 | Winterstø Ole Kristian | | 4 | Stavanger Skytterlag | 8 | Winterstø John | | 2 | Stavanger Skytterlag | 9 | Ledig | | | | 10 | Nils Seldal | J | V55 | Klepp |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 12:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Wenke Blien | | 5 | Flikka | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 12:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 13:30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Medås | | 5 | Klepp | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 14:15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Liv Gerd Liestøl | | 1 | Sokndal | 2 | Tore Indreiten | | 5 | Stavanger | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | kjell Strand HovlaND | | 1 | Gjesdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Katrine Idland | | 5 | Gjesdal | 5 | Ledig | | | | 6 | Kjell Strand Hovland | | 5 | Gjesdal | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 15 - Tidspunkt: 19.05.12 kl. 15:45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Tore Engevik | | 1 | Stord | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|