Liste over påmeldte
Påmeldte til:
------ Velg arrangement ------
12.05.24 - Jaktfelt Sollia Skytterlag 12.mai 2024
!!!!!!! Avsluttede arrangement !!!!!!!
01.05.24 - Jaktfelt 1. Mai Vingelen kl 12-
01.05.24 - Jaktfelt 1. Mai Vingelen kl 9-12
02.04.24 - Spinning på Løken tirsdag 2.4.2024
28.03.24 - Jaktfelt Sollia Skytterlag skjærtorsdag 2024
19.03.24 - Spinning på Løken Tirsdag 19.3.24
12.03.24 - Spinning på Løken tirsdag 12.3.24
05.03.24 - Spinning på Løken tirsdag 5.3.
27.02.24 - Spinning på Løken tirsdag 27.2.2024
20.02.24 - Spinning på Løken tirsdag 20.2.2024
13.02.24 - Spinning på Løken tirsdag 13.2.2024
06.02.24 - Spinning på Løken tirsdag 6.2.2024
30.01.24 - Spinning på Løken tirsdag 30.1.2024
23.01.24 - Spinning på Løken tirsdag 23.1.2024
16.01.24 - Spinning på Løken tirsdag 16.1.2024
09.01.24 - Spinning på Løken tirsdag 9.1.2024
02.01.24 - Spinning på Løken tirsdag 2.1.2024
12.12.23 - Spinning på Løken tirsdag 12.12.2023
05.12.23 - Spinning på Løken tirsdag 5.12.2023
28.11.23 - Spinning på Løken tirsdag 28.11.2023
21.11.23 - Spinning på Løken tirsdag 21.11.2023
14.11.23 - Spinning på Løken tirsdag 14.11.2023
07.11.23 - Spinning på Løken tirsdag 7.11.2023
31.10.23 - Spinning på Løken tirsdag 31.10.2023
01.07.23 - Jaktfelt Sollia m/finale lørdag 1 juli 2023
29.05.23 - Jaktfelt Sollia Skytterlag 29mai 2023
07.05.23 - Jaktfelt Sollia Skytterlag 7 mai 2023
30.04.23 - Jaktfelt 29. og 30. april 2023 (30/4 kl 10-12:15)
30.04.23 - Jaktfelt 29. og 30. april 2023 (30/4 kl 12:45.-15)
29.04.23 - Jaktfelt 29. og 30. april 2023 (29/4 kl 10-12:15)
29.04.23 - Jaktfelt 29. og 30. april 2023 (29/4 kl 12:45-15)
25.04.23 - Spinning på Løken tirsdag 25.4.2023
18.04.23 - Spinning på Løken tirsdag 18.4.2023
11.04.23 - Spinning på Løken tirsdag 11.4.2023
06.04.23 - Jaktfelt Sollia Skytterlag skjærtorsdag 2023
30.03.23 - Spinning på Løken torsdag 30.3.2023
28.03.23 - Spinning på Løken tirsdag 28.3.2023
23.03.23 - Spinning på Løken torsdag 23.3.2023
21.03.23 - Spinning på Løken tirsdag 21.3.2023
16.03.23 - Spinning på Løken torsdag 16.3.2023
14.03.23 - Spinning på Løken tirsdag 14.3.2023
09.03.23 - Spinning på Løken torsdag 9.3.2023
07.03.23 - Spinning på Løken tirsdag 7.3.2023
01.03.23 - Spinning på Løken torsdag 1.3.2023
28.02.23 - Spinning på Løken tirsdag 28.2.2023
23.02.23 - Spinning på Løken torsdag 23.2.2023
21.02.23 - Spinning på Løken tirsdag 21.2.2023
16.02.23 - Spinning på Løken torsdag 16.2.2023
14.02.23 - Spinning på Løken tirsdag 14.2.2023
09.02.23 - Spinning på Løken torsdag 9.2. Kl. 19
07.02.23 - Spinning på Løken tirsdag 7.2. Kl. 19
02.02.23 - Spinning på Løken torsdag 2.2.2023
31.01.23 - Spinning på Løken tirsdag 31.1. Kl. 19
26.01.23 - Spinning på Løken torsdag 26.1. Kl 19
24.01.23 - Spinning på Løken tirsdag 24.1. Kl. 19
19.01.23 - Spinning på Løken torsdag 19.1. Kl. 19
17.01.23 - Spinning på Løken tirsdag 17.1. Kl. 19
12.01.23 - Spinning på Løken torsdag 12.1.2023
10.01.23 - Spinning på Løken tirsdag 10.1.2023
05.01.23 - Spinning på Løken torsdag 5.1.2023
03.01.23 - Spinning på Løken tirsdag 3.1.2023
20.12.22 - Spinning på Løken
13.12.22 - Spinning på Løken 13.12..
06.12.22 - Spinning på Løken tirsdag 6.12.2022 Kl.19
29.11.22 - Spinning på Løken tirsdag 29.12.2022 Kl.19
22.11.22 - Spinning på Løken tirsdag 22.11.2022
15.11.22 - Spinning på Løken tirsdag 15.11.2022 Kl.19
08.11.22 - Spinning på Løken tirsdag 08.11.2022 Kl.19
01.11.22 - Spinning på Løken tirsdag 01.11.2022 Kl.19
25.10.22 - Spinning på Løken tirsdag 25.10.2022 Kl.19
04.06.22 - Jaktfelt Sollia Skytterlag 4.juni med finaler
08.05.22 - Jaktfelt Sollia Skytterlag 08.05.2022_Mogrenda
03.05.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
01.05.22 - Jaktfelt 1. mai 2022 - Vingelen k 12-
01.05.22 - Jaktfelt 1. mai 2022 - Vingelen kl 9-12
26.04.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
14.04.22 - Jaktfelt Sollia Skytterlag skjærtorsdag 2022
05.04.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
03.04.22 - Jaktfelt Sollia Skytterlag skifelt 03.04.2022
29.03.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
22.03.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
15.03.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
08.03.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
01.03.22 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
20.02.22 - Spinning på Løken torsdag 20.2.2024
14.12.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
07.12.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19! AVLYST!!
30.11.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
23.11.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
16.11.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
09.11.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
02.11.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
26.10.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
19.10.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
12.10.21 - Spinning på Løken Tirsdag kl 19
08.08.21 - Jaktfelt Sollia Skytterlag søndag 08.08.2021
09.05.21 - Jaktfelt Sollia Skytterlag søndag 09.05.2021
01.04.21 - Jaktfelt Sollia Skytterlag Skjærtorsdag 2021
27.02.21 - Jaktfelt Sollia Skytterlag skifelt 27.02.2021
14.11.20 - GRUPPE 1 LØRDAG 14.11. kl. 9
30.04.20 - TRENINGSAVGIFT 2019/2020 ARON SK
22.03.20 - SUNDAGSIMPULZ Søn kl. 18:00-19:00
20.03.20 - SLAKTAREN Fre kl. 17:00-18:00
20.03.20 - FREDAGS X-PRESS Fre kl. 17:15-18:00
20.03.20 - SLAKTAREN Fre kl. 17:00-18:00
20.03.20 - POMP STYRKE Fre kl. 10:00-10:45
20.03.20 - SPINNING Fre kl. 09:00-09:50
19.03.20 - TRENINGSYOGA Tors kl 17:00-18:00
19.03.20 - BYGGJA OG BRENNA Tors kl. 16:15-17:00
19.03.20 - BUILD `N BURN Tors kl. 18:45-19:35
19.03.20 - SPINNING Tors kl. 18:00-19:00
19.03.20 - STEP Tors kl. 19:45-20:30
19.03.20 - FLEX/MOB Tors kl. 20:25-20:45
19.03.20 - SENIORPULS Tors kl. 09:00-10:00
19.03.20 - SIRKELTRENING Tors kl. 19:15-20:15
18.03.20 - SLAKTAREN VIDAREKOMNE Ons kl 17:45-19:00
18.03.20 - SPINNING Ons kl. 09:00-09:50
18.03.20 - SIRKELTRENING Ons kl. 10:00-10:45
18.03.20 - FUNKSJONELL MOBILITET Ons kl 19:10-19:40
18.03.20 - HIIT Ons kl. 19:10-20:10
18.03.20 - SPINNING INTERV. Ons kl. 18:15-19:05
18.03.20 - LØPING Ons kl. 18:00-19:30
18.03.20 - SIRKELTRENING Ons kl. 18:00-19:00
17.03.20 - BYGGJA OG BRENNA Tirs kl.07:00-07:50
17.03.20 - SPINNING Tys kl 18:30-19:30
17.03.20 - YOGA Tys kl. 19:40-20:40
17.03.20 - SVEITT OG STERK SIRKEL2 Tys kl. 18:30-19:30
17.03.20 - SVEITT OG STERK SIRKEL 1 Tirs kl. 17:20-18:20
17.03.20 - SENIOR PULS Tirs kl. 09:00-10:00
16.03.20 - SPINNING Man kl. 09:00-09:50
16.03.20 - STYRKE Man kl 10:00-10:40
16.03.20 - RÅSTERK Man kl 17:30-18:10
16.03.20 - SLAKTAREN VIDAREKOMNE Mån kl. 19:30-20:30
16.03.20 - SPINNING Man kl. 19:30-20:20
16.03.20 - FLEXIBILITY/MOBILITY Mån kl 19:05-19:25
16.03.20 - SLAKTAREN Mån kl. 18:15-19:15
16.03.20 - RÅSTERK TABATA Man kl. 18:20-19:00
16.03.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
15.03.20 - SIRKEL SUNDAGSIMPULZ Søn kl 17:00-18:00
15.03.20 - SLAKTAREN Søn kl. 18:05-19:05
13.03.20 - STYRKE Fre kl. 10:00-10:40
13.03.20 - SPINNING Fre kl. 09:00-09:50
13.03.20 - SLAKTAREN Fre kl. 17:00-18:00
13.03.20 - FREDAGS X-PRESS Fre kl. 17:15-18:15
12.03.20 - BYGGJA OG BRENNA Tors kl. 16:15-17:00
12.03.20 - FLEXIBILITY/MOBILITY Tors kl. 20:25-20:45
12.03.20 - SENIORPULS Tors kl 09:00-10:00
12.03.20 - BUILD `N BURN Tors kl. 18:45-19:35
12.03.20 - SPINNING Tors kl. 19:00-20:00
12.03.20 - STEP Tors kl. 19:45-20:30
12.03.20 - SIRKELTRENING Tors kl. 19:15-20:15
12.03.20 - TEKNIKK TIME tors kl.18:00-19:00
11.03.20 - HIIT 2 Ons kl. 19:10-20:10
11.03.20 - SPINNING Ons kl. 09:00-09:50
11.03.20 - LØPING Ons kl. 18:00-19:30
11.03.20 - HIIT 1 Ons kl 18:00-19:00
11.03.20 - SIRKELTRENING Ons kl. 10:00-10:45
11.03.20 - FUNKSJONELL MOBILITET Ons kl. 19:10-19:40
11.03.20 - SPINNING INTERVALL Ons kl 18:15-19:05
11.03.20 - SIRKELTRENING Ons kl. 18:00-19:00
10.03.20 - SENIOR PULS Tirs kl. 09:00-10:00
10.03.20 - SVEITTOGSTERK SIRKEL Tirs kl. 17:20-18:20
10.03.20 - BYGGJA OG BRENNA Tirs kl.07:00-07:50
10.03.20 - SPINNING Tirs kl. 18:30-19:30
10.03.20 - SVEITTOGSTERK SIRKEL Tirs kl. 18:30-19:30
10.03.20 - Spinning på Løken Tirsdag kl 18
09.03.20 - SPINNING Man kl. 19:30-20:20
09.03.20 - SPINNING Man kl. 09:00-09:50
09.03.20 - STYRKE Man kl 10:00-10:45
09.03.20 - RÅSTERK Man kl. 17:30-18:10
09.03.20 - FLEXIBILITY/MOBILITY Mån kl 19:05-19:25
09.03.20 - RÅSTERK TABATA Mån kl. 18:20-19:00
09.03.20 - SLAKTAREN vidarekomne Mån kl. 19:30-20:30
09.03.20 - SLAKTAREN Man kl.17:55-18:55
06.03.20 - STYRKE Fre kl. 10:00-10:45
02.03.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
27.02.20 - TRENINGSYOGA Tors kl. 17:00-18:00
25.02.20 - YOGA Tirs kl. 19:40-20:40
24.02.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
17.02.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
13.02.20 - Spinning på Løken Torsdag kl 19
03.02.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
01.02.20 - SPINNING laur kl. 15:30-16:20
29.01.20 - TEKNIKKTIME Tors kl. 18:00-19:00
27.01.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
20.01.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
13.01.20 - Spinning på Løken mandag kl 18
05.01.20 - SUNDAGSIMPULZ Søn kl 18:00-19:00
05.01.20 - SUNDAGSIMPULZ Søn kl 18:00-19:00
03.01.20 - SPINNING Fre kl. 09:00-09:50
03.01.20 - SIRKEL Fre kl. 10:00-10:45
02.01.20 - SVEITT OG STERK SIRKEL Man kl. 18:00-19:00
30.12.19 - SLAKTAREN Man kl 17:00-18:00
30.12.19 - RÅSTERK Man kl. 17:30-18:30
27.12.19 - STYRKE Fre kl. 10:00-10:45
26.12.19 - SQUASH TURNERING Tors fra kl 11:00
23.12.19 - RÅSTERK Man kl 17:30-18:10
22.12.19 - SUNDAGS IMPULZ Sun kl. 18:00-18:40
21.12.19 - LØRDAGSSNOP Lør kl 09:15-10:15
19.12.19 - LEDIG
13.12.19 - STYRKE Fre KL. 10:00-10:45
11.12.19 - SPINNING Ons kl. 09:00-09:50
08.12.19 - JULEMIDDAG PÅ ARONTUNET 2019
02.12.19 - Spinning på Løken mandag kl 18
25.11.19 - Spinning på Løken mandag kl 18
23.11.19 - LAURDAGSSNOP Lør kl. 09:00-10:00
18.11.19 - Spinning på Løken mandag kl 18
25.08.19 - YOGA Sun kl. 18:30-19:30
22.08.19 - AKTIVITETSPARKEN Tors kl. 19:15-20:30
21.08.19 - SIRKELTRENING Ons kl. 16:30-17:30
16.08.19 - SPINNING Fre kl. 09:00-09:50
15.08.19 - AKTIVITETSPARKEN Tors kl. 19:15-20:30
14.08.19 - SPINNING Ons kl. 18:00-18:50
12.08.19 - RÅSTERK TABATA Man kl. 18:30-19:15
12.08.19 - SPINNING Man kl. 09:00-09:50
31.07.19 - SIRKELTRENING Ons kl. 18:00-19:00
11.07.19 - AKTIVITETSPARKEN SIRKELTRENING Tors kl. 19:15-20:3
08.07.19 - STYRKE Mån kl. 10:00-10:30
08.07.19 - SPINNING Mån kl. 09:00-09:50
26.06.19 - FLEXIBILITY/MOBILITY Ons kl. 20:00-20:20
25.05.19 - Stalheimskleiva 2019
30.04.19 - ARON SK Treningsavgift 2018/2019
20.04.19 - SPINNING STYRKE Laur kl 10:00-11:30
17.04.19 - POMP STYRKE Ons kl 18:15-19:15
17.04.19 - SIRKELTRENING Ons kl. 10:00-10:40
17.04.19 - SPINNING Ons kl. 09:00-09:50
17.04.19 - HIIT Ons kl. 19:15-20:00
16.04.19 - VOSSAKRIGAR Tirs kl. 18:00-19:00
16.04.19 - SIRKEL STYRKE Tirs kl.18:10-18:50
16.04.19 - SENIORTRIMTirs kl 10:00-11:00
15.04.19 - MORGEN YOGA Man kl. 07:00-07:50
11.04.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
09.04.19 - LEDIG
09.04.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
04.04.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
01.04.19 - Spinning på Løken Mandag kl 18.00
28.03.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
26.03.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
21.03.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
19.03.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
14.03.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
14.03.19 - ARON CUP 2019 renn 5 Klubbmesterskap STORSLALOM
12.03.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
07.03.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
07.03.19 - ARON CUP 2019 renn 4 SLALOM
04.03.19 - Spinning på Løken Mandag kl 18.00
28.02.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
21.02.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
19.02.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
18.02.19 - Race Camp Kvitfjell
14.02.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
14.02.19 - ARON CUP 2019 renn 3 SLALOM
12.02.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
07.02.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
07.02.19 - ARON CUP 2019 renn 2 STORSLALOM
05.02.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
31.01.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
29.01.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
24.01.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
21.01.19 - Spinning på Løken Mandag kl 1800
17.01.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
15.01.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
15.01.19 - Nissedisco2019/svendstuen
12.01.19 - M&M Bootcamp Laur kl. 17:30-19:00
10.01.19 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
10.01.19 - ARON CUP 2019 renn 1
09.01.19 - YOGA Ons kl 21:10-21:40
08.01.19 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
07.01.19 - SPINNING INTERVALL Mån kl 20:10-20:40
5.12.18 - Spinning på Løken Onsdag kl 1830
4.12.18 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
29.12.18 - BUILD N`BURN Lør kl. 11:30-12:30
28.12.18 - POMP/TABATA MIKS Fre kl. 13:00-14:00
27.12.18 - SIRKELTRENING Tors kl. 18:00-19:00
19.12.18 - SPINN INTERVALL Tirs kl. 17:35-18:25
18.12.18 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1830
13.12.18 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
11.12.18 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
09.12.18 - JULEMIDDAG PÅ ARONTUNET 2018
29.11.18 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
27.11.18 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
22.11.18 - Spinning på Løken Torsdag kl 1830
20.11.18 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
13.11.18 - Spinning på Løken Tirsdag kl 1800
30.08.18 - ARON SKIKLUBB Treningsavgifter 2017/2018
08.08.18 - STYRKE Ons kl. 09:55-10:25
06.08.18 - RÅSTERK Ons kl. 17:30-18:10
26.07.18 - SIRKELTRENING Tors kl. 18:00-19:00
25.07.18 - TRENINGSPARKEN SIRKEL Ons kl. 18:30-19:45
06.07.18 - SLAKTAREN Fre kl. 17:00-18:00
02.07.18 - SPINN/STYRKE Tors kl. 18:30-19:30
22.06.18 - SPINNING Fre kl. 08:15-09:05
07.06.18 - FREDAGS X-PRESS Fre kl. 17:15-18:05
07.06.18 - SIRKEL/BALL Tors kl. 19:00-20:00
07.06.18 - RÅSTERK Tors kl. 18:30-19:20
07.06.18 - SLAKTAREN Fre kl. 17:00-18:00
02.06.18 - Kiwi Bødalen IF Fotballskole 2018
10.05.18 - Stalheimskleiva 2018
04.05.18 - POMP STYRKE Fre kl. 09:10-09:55
03.05.18 - FLEXIBILITY/MOBILITY Tors kl. 17:30-18:25
03.05.18 - ABS/BOOTY Tors kl. 17:40-18:25
03.05.18 - FBFB Tors kl. 18:35-19:35
01.05.18 - 1. mai jaktfelt 2018 Vingelen
30.04.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18 (30.04)
27.04.18 - Voss Handballcup 2018
23.04.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
22.04.18 - SUNDAGS IMPULZ Sun kl. 18:00-19:00
21.04.18 - LAURDAGSSPINN Laur kl. 09:15-10:30
19.04.18 - SPINNING INTERV Tors kl. 18:30-19:45
19.04.18 - YOGA Tors kl. 16:30-17:30
16.04.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
09.04.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
09.04.18 - KM ASKER ALPIN SSL 09-04.18
22.03.18 - Spinning på Løken Torsdag kl 18.30
22.03.18 - Aron Cup 2018 renn 5 - Klubbmesterskap
15.03.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
12.03.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
08.03.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
08.03.18 - Aron Cup 2018 renn 4 SL (SLALÅM)
05.03.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
01.03.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
26.02.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
22.02.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
19.02.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
15.02.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
12.02.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
10.02.18 - Aron Big Air 2018
08.02.18 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.30
08.02.18 - Aron Cup 2018 renn 3
05.02.18 - Spnning på Løken Mandag kl. 18.00
01.02.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
29.01.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
25.01.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
25.01.18 - Aron Cup 2018 renn 2
22.01.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
18.01.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
17.01.18 - POP UP ZUMBA Ons kl. 19:30-20:30
15.01.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
11.01.18 - Nissedisco2018/Svendstuen
11.01.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
08.01.18 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
04.01.18 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
04.01.18 - ARON CUP 2018 Renn 1 Torsdag 4. jan. 2018
02.01.18 - Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00
21.12.17 - Spinning på Løken torsdag kl,18.30
18.12.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
14.12.17 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.30
11.12.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
10.12.17 - Julemiddag på Arontunet
07.12.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
04.12.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
30.11.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
27.11.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
23.11.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
20.11.17 - Spinning på Løken mandag kl.18.00
16.11.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
13.11.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
09.11.17 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.30
06.11.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
02.11.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
30.10.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
26.10.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
24.10.17 - Spinning Tirsdag kl. 18.00
21.10.17 - BIF 100 års jubileumfest
19.10.17 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.30
16.10.17 - Spinning på Løken mandag Kl. 18.00
13.10.17 - SPINNING Fre kl. 08:15-09:00
12.10.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
10.10.17 - SVEITT OG STERK Tirs kl. 19:00-20:00
10.10.17 - FRISK OG SPREK Tirs kl.17:30-18:30
10.10.17 - BOOTCAMP Tirs kl. 17:15-18:05
09.10.17 - STYRKE Mån kl.09:55-10:40
09.10.17 - RÅSTERK Mån. kl.17:30-18:10
09.10.17 - SPINNING Mån kl. 09:00-09:45
09.10.17 - BUTTLIFT Tir kl. kl 18:20-19:05
09.10.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
02.10.17 - Spinning på Løken Mandag kl.18
20.09.17 - Klatreparken
24.06.17 - Fana alpin Fonnasamling 24.6-2.7-2017
10.06.17 - Bødalen IF Fotballskole 2017
03.06.17 - Fana alpin pinsesamling2017 for gr. 1
25.05.17 - Fana alpin samling Fonna 25-28 mai 2017
13.05.17 - Stalheimskleiva 2017
05.05.17 - Myrkdalsfart 2017
02.05.17 - SPINN INTRV Tirs 19:25-20:15
01.05.17 - 1.mai Jaktfelt 2017 Vingelen
27.04.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
24.04.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.30
20.04.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.30
18.04.17 - Spinning på Løken tirsdag kl. 18.30
08.04.17 - Fana alpin trening Myrkdalen Påsken 2017
06.04.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.00
03.04.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.30
30.03.17 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.00
28.03.17 - Spinning på Løken Tirsdag Kl.18.00
27.03.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.30
23.03.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.00
21.03.17 - Spinning på Løken tirsdag kl. 18.00
21.03.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.30
16.03.17 - Spinning på Løken Torsdag kl.18.00
14.03.17 - Spinning på Løken tirsdag kl. 18.00
13.03.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.00
12.03.17 - Åsliarennene SG 2017
11.03.17 - Askerspretten SL 2017
11.03.17 - Klubbmesterskap Lommedalen Alpin & Freeski 2017
11.03.17 - Åsliarennene SSL 2017
09.03.17 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.30
09.03.17 - Aron Cup 2017 renn 6
08.03.17 - TL Rangeringsrenn Akershus Askerrennet SL U14
07.03.17 - Spinning på Løken Tirsdag kl.18.00
06.03.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.30
04.03.17 - Bertel O. Steen Cup III
02.03.17 - Fana alpin trening Geilo 2-5mars2017
02.03.17 - Spinning på Løken Torsdag
27.02.17 - Spinning på Løken Mandag kl. 18.30
23.02.17 - Spinning på Løken Torsdag kl.18.00
21.02.17 - Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00
20.02.17 - Spinning på Løken Mandag 18.30
16.02.17 - ARON CUP 2017 renn 5 klubbmesterskap
16.02.17 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.00
14.02.17 - Spinning på Løken tirsdag kl.18.00
13.02.17 - Spinning på Løken mandag 18.30
11.02.17 - Fana alpin trening rekrutter Eikedalen 11-12 feb 2
11.02.17 - Fana alpin trening Geilo, 11-12 feb2017
09.02.17 - ARON CUP 2017 RENN 4
09.02.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.00
08.02.17 - Asker skiklubb Telenorkarusell SSL
07.02.17 - Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00
06.02.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.30
05.02.17 - Bertel O. Steen Cup II
03.02.17 - Fana alpin trening Myrkdalen 3-5 feb 17
03.02.17 - Lommedalen Parallell Cup II 2017
02.02.17 - Spinning på Løken torsdag kl.18.00
31.01.17 - Spinning på Løken tirsdag kl.18.00
30.01.17 - Spinning på Løken mandag kl. 18.30
28.01.17 - Åsliafarten 2017
26.01.17 - ARON CUP 2017 RENN 3
26.01.17 - Spinning på Løken Torsdag kl.18.00
25.01.17 - TL Rangeringsrenn SL Akershus U14
24.01.17 - Spinning på Løken Tirsdag kl.18.00
23.01.17 - Spinning på Løken Mandag kl. 18.30
21.01.17 - Bertel O. Steen Cup I
20.01.17 - Avsluttet
19.01.17 - ARON CUP 2017 RENN 2
19.01.17 - Spinning på Løken torsdag kl. 18.00
17.01.17 - Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00
16.01.17 - Spinning på Løken mandag obs kl. 18.30
12.01.17 - Spinning på Løken Torsdag
10.01.17 - Spinning på Løken tirsdag
07.01.17 - Fana alpin samling Geilo 7-8 jan. 2017
05.01.17 - Spinning på Løken torsdag
05.01.17 - ARON CUP 2017 RENN 1
03.01.17 - Spinning på Løken Tirsdag
29.12.16 - Fana alpin samling Geilo 29-30.des 2016
20.12.16 - Førjulstråkk med Anne Randi kl. 19.00
17.12.16 - Fana alpin samling Geilo 17-18.des 2016
16.12.16 - Lommedalen Parallell Cup I 2017
15.12.16 - Spinning på Løken Torsdag
13.12.16 - Spinning Løken tirsdag
11.12.16 - JULEMIDDAG PÅ ARONTUNET
10.12.16 - Fana alpin samling Geilo 10-12des 16, alle gr.
1.12.16 - Spinning på Løken Torsdag
08.12.16 - Spinning på Løken Torsdag
06.12.16 - Spinning på Løken Tirsdag
03.12.16 - Fana alpin samling Geilo 3-4 des 2016
29.11.16 - Spinning på Løken Tirsdag
24.11.16 - Spinning på Løken Torsdag
22.11.16 - Spinning på Løken tirsdag
18.11.16 - Fana alpin samling Geilo 18-20 nov 2016
17.11.16 - Spinning på Løken Torsdag
15.11.16 - Spinning på Løken Tirsdag
11.11.16 - Fana alpin samling Geilo 11-13 nov 2016
10.11.16 - Spinning på Løken Torsdag kl.18.00
07.11.16 - Spinning på Løken Mandag kl.18.00
05.11.16 - Fana alpin samling Geilo 5-6.11 2016
03.11.16 - Spinning på Løken Torsdag kl.18.00
01.11.16 - Spinning på Løken Tirsdag kl.18.00
29.10.16 - Fana alpin samling Geilo 29-31.10 2016
27.10.16 - Spinning på Løken Torsdag kl.18.00
25.10.16 - Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00
20.10.16 - Spinning på Løken Torsdag kl. 18.00
18.10.16 - Spinning på Løken Tirsdag kl. 18.00
12.10.16 - Fana alpin trening Geilo høstferien 2016
01.10.16 - Fana alpin samling Geilo, 1-2 okt 2016
01.10.16 - Hangurslia opp 2016
10.09.16 - Fana alpin Fonna 10-12.09.16
27.08.16 - Fana alpin samling Fonna 27-29.08 2016
11.08.16 - Fana alpin samling Fonna 11-14 august 2016
18.06.16 - Fana alpin samling Fonna 18-26 juni 2016
15.06.16 - Klatreparken - Sesongavslutning 2016
11.06.16 - Samling Fonna 11-13.juni 2016
11.06.16 - Bødalen IF Fotballskole 2016
27.05.16 - Fana alpin samling Fonna 27-29 mai 2016
22.05.16 - Stalheimskleiva 2016
21.05.16 - Fana alpin samling Fonna 21-22 mai 2016
05.05.16 - Fana alpin Myrkdalsfart 2016
01.05.16 - Jaktfelt 1. mai Vingelen 2016
09.04.16 - Bjørn Frisør Cup 3 / Telenorkarusell
09.04.16 - Fana alpin trening Myrkdalen 9-10.april 2016
09.04.16 - Klubbmesterskap Lommedalen Alpin & Freeski 2016
09.04.16 - RSK Klubbmesterskap, SL og Jibb
07.04.16 - Spinning på Løken - torsdag 07.04.16 kl 18.00
06.04.16 - RSK Klubbmesterskap, SSL
05.04.16 - Stabæk Apint Uoffisielt SL klubbmesterskap 2016
04.04.16 - Spinning på Løken - mandag 04.04.16 kl 18.00
02.04.16 - Skicross Hafjell - NM/FIS/HL renn
02.04.16 - LIL Alpin Cup III 2016
31.03.16 - Stabæk Alpin SSL Klubbmesterskap 2016
31.03.16 - Fana alpin vinterferiesamling Myrkdalen 31.3 - 3.4
31.03.16 - Spinning på Løken - torsdag 31.03.16 kl 18.00
29.03.16 - Spinning på Løken - NB! tirsdag 29.03.16 kl 18.00
25.03.16 - Gudbradsgaard hotels påskeskirenn 2016
21.03.16 - KVITFJELL RACECAMP påskecamp
17.03.16 - Villomrenn ARON CUP 2016 renn 5
17.03.16 - Spinning på Løken - torsdag 17.03.16 kl 18.00
16.03.16 - Asker Skiklubb Alpint Klubbmesterskap
14.03.16 - Spinning på Løken - mandag 14.03.16 kl 18.00
10.03.16 - Spinning på Løken - torsdag 10.03.16 kl 19.00
08.03.16 - Euro-Tecfarten 2016
07.03.16 - Spinning på Løken - mandag 07.03.16 kl 18.00
06.03.16 - Rangeringsrenn SL U14
06.03.16 - Åsliarennene SG 2016
06.03.16 - Askerspretten SSL 06.03.16
05.03.16 - Åsliarennene SSL 2016
05.03.16 - Bjørn Frisør Cup - Klubbmesterskapet 2016
05.03.16 - Fana alpin Precamp gr1 Myrkdalen 5-7mars 2016
05.03.16 - Askerspretten SL 2016
03.03.16 - Spinning på Løken - torsdag 03.03.NB! kl 19.00
29.02.16 - Spinning på Løken - mandag 29.02.16 kl 18.00
27.02.16 - KOIA RENNET 2016
27.02.16 - Fana alpin Eikedalen 27-28.feb rekrutter
25.02.16 - ARON CUP 2016 RENN 4 DrammensCup
25.02.16 - Spinning på Løken - torsdag 25.02.16 NB! kl 19.00
22.02.16 - KVITFJELL RACECAMP vinterferiecamp 2016
22.02.16 - Nordlund sport camp Kvitfjell
22.02.16 - Spinning på Løken - mandag 22.02.16 kl 18.00
21.02.16 - Stabæk Alpin Vintertrening 2015-16
18.02.16 - Spinning på Løken - torsdag 18.02.16 kl 18.00
17.02.16 - HL Rangeringsrenn SL
15.02.16 - Spinning på Løken - mandag 15.02.16 kl 18.00
13.02.16 - Fana alpin trening Geilo 13-15 feb 2016
11.02.16 - Spinning på Løken - torsdag 11.02.16 kl 18.00
08.02.16 - Spinning på Løken - mandag 08.02.16 kl 18.00
07.02.16 - LIL Alpin Cup II 2016
05.02.16 - Fana alpin trening Myrkdalen 5.feb 2016
05.02.16 - Lommedalen Parallell Cup III 2016
04.02.16 - Spinning på Løken torsdag 04.02.16 kl 18.00
04.02.16 - ARON CUP 2016 renn 3
01.02.16 - Spinning på Løken mandag 01.02.16 kl 18.00
31.01.16 - Fossumrennet 2016 SSL
30.01.16 - Fossumrennet 2016 SL
30.01.16 - Fana alpin trening Myrkdalen 30-31.1 2015
30.01.16 - Åsliafarten 2016
29.01.16 - Lommedalen Parallell Cup II 2016
28.01.16 - Spinning på Løken - torsdag 28.01.16 kl 18.00
25.01.16 - Spinning på Løken - mandag 25.01.16 kl 18.00
24.01.16 - Rælingsspretten 2016 - SL
23.01.16 - LIL Alpin Cup I 2016
23.01.16 - Rælingsspretten 2016 - SSL
22.01.16 - Stabæk Fredagscup #3 2016
21.01.16 - Spinning på Løken - torsdag 21.01.16 kl 18.00
21.01.16 - ARON CUP 2016 renn 2 DrammensCup 2016
18.01.16 - Spinning på Løken - mandag 18.01.16 kl 18.00
15.01.16 - Stabæk Fredagscup #2 2016
14.01.16 - Spinning på Løken - torsdag 14.01.16 kl 18.00
12.01.16 - Spinning på Løken - tirsdag 12.01.16 kl 18.00
08.01.16 - Stabæk Fredagscup #1 2016
07.01.16 - DrammensCup/AronCup 2016 RENN 1
07.01.16 - Spinning på Løken - torsdag 07.01.16 kl 18.00
05.01.16 - Spinning på Løken - tirsdag 05.01.16 kl 18.00
02.01.16 - KVITFJELL RACECAMP Julesamling II 2-3 januar
30.12.15 - KVITFJELL RACECAMP #SPEED-DAY NASJONALEN
27.12.15 - Fana alpin samling Geilo 27-30 des 2015
26.12.15 - KVITFJELL RACECAMP Julesamling I 26-27/12
18.12.15 - Lommedalen Parallell Cup I 2016
18.12.15 - Fana alpin samling Geilo 18-22.12 2015
17.12.15 - Spinning på Løken - torsdag 17.12.15 kl 18.00
16.12.15 - Yoga på Løken onsdag 16.12. kl 2000-2115
15.12.15 - Spinning på Løken - tirsdag 15.12.15 kl 18.00
11.12.15 - Fana alpin samling Geilo 11-13.12 2015
10.12.15 - Spinning på Løken - torsdag 10.12.15 kl 18.00
09.12.15 - Yoga på Løken onsdag 09.12. kl 2000-2115
08.12.15 - Spinning på Løken - tirsdag 08.12.15 kl 18.00
06.12.15 - Fana alpin samling Geilo, 5-7.12, 2015
03.12.15 - Rælingen Skiklubb - Familiesamling 2015
03.12.15 - Spinning på Løken - torsdag 03.12.15 kl 18.00
01.12.15 - Stabæk Alpin Barmarkstrening 2015
01.12.15 - Spinning på Løken - tirsdag 01.12.15 kl 18.00
26.11.15 - Spinning på Løken - torsdag 26.11.15 kl 18.00
24.11.15 - Spinning på Løken - tirsdag 24.11.15 kl 18.00
21.11.15 - 20 års jubileumsfest ARON SKIKLUBB
19.11.15 - Spinning på Løken - torsdag 19.11.15 kl 18.00
17.11.15 - Spinning på Løken - tirsdag 17.11.15 kl 18.00
14.11.15 - Fana alpin samling Geilo 14-15.11 2015
14.11.15 - KVITFJELL RACECAMP SL- basic camp
12.11.15 - Spinning på Løken - torsdag 12.11.15 kl 18.00
10.11.15 - Spinning på Løken - tirsdag 10.11.15 kl 18.00
06.11.15 - Fana alpin samling Geili 6-8.11 2015
05.11.15 - AVLYST! Spinning på Løken - torsdag 05.11.15 kl 18
03.11.15 - Spinning på Løken - tirsdag 03.11.15 kl 18.00
29.10.15 - Spinning på Løken - torsdag 29.10.15 kl 18.00
27.10.15 - Spinning på Løken - tirsdag 27.10.15 kl 18.00
23.10.15 - Fana alpin samling Geilo 23-25.10 2015
20.10.15 - Spinning på Løken - tirsdag 20.10.15 kl 18.00
19.10.15 - Spinning på Løken - NB! mandag 19.10.15 kl 18.00
15.10.15 - Spinning på Løken - torsdag 15.10.15 kl 18.00
13.10.15 - Spinning på Løken - tirsdag 13.10.15 kl 18.00
08.10.15 - Spinning på Løken - torsdag 08.10.15 kl 18.00
07.10.15 - Fana alpin samling Juvass 7-11 okt 2015
06.10.15 - Spinning på Løken - tirsdag 06.10.15 kl 18.00
03.10.15 - Hangurslia opp 2015
03.10.15 - Fana alpin barmarkstrening 3-4. okt2015
18.09.15 - Alpinister 2002 - Venner for livet
05.09.15 - Fana alpin trening Fonna 5-6.09 2015
29.08.15 - Fana alpin Fonna 29-30.08 2015
22.08.15 - Drammen Water Challenge
14.08.15 - Fana alpin trening Fonna 14-16.08 2015
13.06.15 - Bødalen IF Fotballskole 2015
14.05.15 - Stalheimskleiva 2015
01.05.15 - Jaktfelt Vingelen 1. mai 2015
29.04.15 - Spinning Løken onsdag (29.04.15) kl 19.00
27.04.15 - Spinning Løken mandag (27.04.15) kl 18.00
22.04.15 - Spinning Løken onsdag (22.04.15) kl 19.00
20.04.15 - Spinning Løken mandag (20.04.15) kl 18.00
17.04.15 - Fana alpin trening fredag 1704 Myrkdalen
15.04.15 - Spinning Løken onsdag (15.04.15) kl 19.00
14.04.15 - Ekstra slalåmtrening i Kolsås
13.04.15 - Spinning Løken mandag (13.04.15.) kl 18.00
11.04.15 - Rælingen skiklubb, Klubbrenn SL 2015
10.04.15 - SG & SL trening fredag 10 april
08.04.15 - Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2015
08.04.15 - Spinning Løken onsdag (08.04.15) kl 19.00
01.04.15 - Supercupen 2015
01.04.15 - GudbrandsGards Påskerenn 2015
30.03.15 - Fana alpin trening påsken15 i Myrkdalen Gr.1
26.03.15 - Rælingen skiklubb, alpint Klubbmesterskap 2015
25.03.15 - Spinning Løken onsdag (25.03.15) kl 19.00
23.03.15 - Spinning Løken mandag (23.03.15) kl 18.00
22.03.15 - Fossumrennet 2015 SSL
21.03.15 - Klubbmesterskap Lommedalen Alpin og Freeski 2015
21.03.15 - Fossumrennet 2015 SL
21.03.15 - Fana alpin klubbmesterskap Mødalstrekket 21.03.15
19.03.15 - Spinning Løken torsdag (19.03.15) kl 19.00
17.03.15 - Spinning Løken tirsdag (17.03.15) kl 18.00
15.03.15 - Stabæk Cup SL 2015
14.03.15 - Stabæk Cup SSL 2015
14.03.15 - Fana samling Eikedalen for gr1 14-15 mars15
12.03.15 - NSFs Norwegian Masters #5 SSL 2015
11.03.15 - Spinning Løken onsdag (11.03.15) kl 19.00
11.03.15 - DrammensCup 2015 Aron Cup 2015 Renn3
09.03.15 - Spinning Løken mandag (09.03.15) kl 18.00
08.03.15 - Rangeringsrenn / KM SL Akershus U14
07.03.15 - HSIL Klubbrenn SSL 2015
07.03.15 - NORGES CUP and FIS race SKICROSS
06.03.15 - Fana alpin samling Geilo U16 6-8mars 2015
06.03.15 - HSIL Klubbrenn SG 2015
04.03.15 - Euro-Tecfarten
04.03.15 - Spinning Løken onsdag (04.03.15) kl 19.00
02.03.15 - Spinning Løken mandag (02.03.15) kl 18.00
01.03.15 - Askerspretten SSL 2015
01.03.15 - Åsliarennene SG 2015
28.02.15 - HL-treningsrenn SL Kolsåsbakken 2015
28.02.15 - Åsliarennene SSL 2015
28.02.15 - Askerspretten SL 2015
26.02.15 - Fana alpin samling Myrkdalen 26-01.mars 2015
25.02.15 - Spinning Løken onsdag (25.02.15) kl 19.00
23.02.15 - Bergens Skilag/Fana alpinsamling Geilo 23-26 feb
23.02.15 - Spinning Løken mandag (23.02.15) kl 18.00
21.02.15 - KOIARENNET SSL i "Olsen-bakken"
18.02.15 - Spinning Løken onsdag (18.02.15) kl 19.00
18.02.15 - DrammensCup 2015 (Aron Cup Renn 2)
16.02.15 - Spinning Løken mandag (16.02.15) kl 18.00
16.02.15 - KVITFJELL RACECAMP Vinterferiecamp
12.02.15 - Norwegian Masters SL 2015 Kolsåsbakken
11.02.15 - Spinning Løken onsdag (11.02.15) kl 19.00
09.02.15 - Spinning Løken mandag (09.02.15) kl 18.00
08.02.15 - LIL Alpin Cup III 2015
07.02.15 - HL Rangeringsrenn SL 2015 Vardåsen
04.02.15 - Spinning Løken onsdag (04.02.15) kl 19.00
02.02.15 - Spinning Løken mandag (02.02.15) kl 18.00
02.02.15 - Asker Skiklubb Klubbmesterskap 2015
01.02.15 - LIL Alpin Cup II 2015
31.01.15 - Stabæk Alpin vintertrening 2014-15
28.01.15 - Spinning Løken onsdag (28.01.15) kl 19.00
26.01.15 - Spinning Løken mandag (26.01.15) kl 18.00
24.01.15 - Åsliafarten 2015
24.01.15 - Fana alpin samling Eikedalen 24-25 jan 2015
23.01.15 - Fana alpin samling Hafjell U16 23-25.01 2015
23.01.15 - Fredagscup #3 2015
21.01.15 - Spinning Løken onsdag (21.01.15) 19:00
19.01.15 - Spinning Løken mandag (19.01.15) 18:00
18.01.15 - LIL Alpin Cup I 2015
16.01.15 - Fana alpin samling Ål 16.01.15 ifm E-CO cup
16.01.15 - Fredagscup #2 2015
15.01.15 - DrammensCup (ARON CUP renn 1)
14.01.15 - Spinning Løken onsdag (14.01.15) 19:00
12.01.15 - Spinning Løken mandag (12.01.15) 18:00
10.01.15 - Fana alpin samling Geilo 10-11 jan 2015
09.01.15 - Fredagscup #1 2015
07.01.15 - Spinning Løken onsdag (07.01.15) 19:00
05.01.15 - Spinning Løken mandag (05.01.14) 18:00
27.12.14 - Fana alpin romjulssamling, 27-30 des 2014
27.12.14 - KVITFJELL RACECAMP Julecamp 27 des-30 des
17.12.14 - Spinning Løken onsdag (17.12.14) 19:00
15.12.14 - Spinning Løken mandag (15.12.14) 18:00
12.12.14 - Stabæk Alpin - Familiesamling Hemsedal
11.12.14 - Fana alpin samling Geilo 11-14 des 2014
10.12.14 - Spinning Løken onsdag (10.12.14) 19:00
08.12.14 - Spinning Løken mandag (08.12.14) 18:00
06.12.14 - Fana Alpin samling Geilo 6-8 des2014
05.12.14 - Rælingen Skiklubb - Familiesamling 2014
03.12.14 - Spinning Løken onsdag (03.12.14) 19:00
01.12.14 - Stabæk Alpin barmark 2014
01.12.14 - Spinning Løken mandag (01.12.14) 18:00
01.12.14 - Nets Test
29.11.14 - KVITFJELL RaceCamp SLCAMP
26.11.14 - Spinning Løken onsdag (26.11.14) 19:00
24.11.14 - Spinning Løken mandag (24.11.14) 18:00
22.11.14 - Fana alpin samling Ål 22-24/11 for alle
19.11.14 - Spinning Løken onsdag (19.11.14) 19:00
17.11.14 - Spinning Løken mandag (17.11.14) 18:00
15.11.14 - KVITFJELL RACECAMP SL-camp 15-16 nov
15.11.14 - Fana alpin samling Geilo/Ål 15-16 november
12.11.14 - Spinning Løken onsdag (12.11.14) 19:00
10.11.14 - Spinning Løken mandag (10.11.14) 18:00
09.11.14 - Fana alpin Barmark søndag 09. nov 2014
04.11.14 - Spinning Løken tirsdag (04.11.14) 18:00
03.11.14 - Spinning Løken mandag (03.11.14) 18:00
29.10.14 - Spinning Løken onsdag (29.10.14) 19:00
28.10.14 - Spinning Løken tirsdag (28.10.14) 18:00
22.10.14 - Spinning Løken onsdag (22.10.14) 19:00
21.10.14 - Spinning Løken tirsdag (21.10.14) 18:00
20.10.14 - Spinning Løken mandag (20.10.14) 19:00
18.10.14 - LEDIG
15.10.14 - Spinning Løken onsdag (15.10.14) 19:30
14.10.14 - Spinning Løken tirsdag (14.10.14) 18:00
08.10.14 - Fana alpin samling Juvass 8-12. oktober 14
04.10.14 - Hangurslia 2014
21.09.14 - Fana alpin, barmark 21.09 Skansemyren
19.09.14 - Alpinjenter 2002-Barmarksamling 19.-21. sept
23.08.14 - Fana alpin samling Fonna 23-24 august 14
21.06.14 - Fana alpin samling 21-29 juni 2014
14.06.14 - Bødalen IF Fotballskole 2014
07.06.14 - Fana alpin samling Fonna 7-9 juni 2014
29.05.14 - Fana alpin samling Fonna 2905-0106 2014
24.05.14 - Stalheimskleiva opp 2014
24.05.14 - Fana alpin samling Fonna 24-25 mai 2014
10.05.14 - Fana alpin samling Fonna 10-11 mai 2014
01.05.14 - Jaktfelt Vingelen 1. mai 2014
01.05.14 - Fana alpin samling Fonna 1-4. mai
18.04.14 - GudbrandsGards Påskerenn 2014
15.04.14 - Spinning Løken tirsdag (15.04.14) 18:00
14.04.14 - KVITFJELL RACECAMP påskesamling
12.04.14 - Fana alpin samling Myrkdalen 12-13 april
10.04.14 - Spinning Løken torsdag (10.04.14) 18:15
08.04.14 - Spinning Løken tirsdag (08.04.14) 18:00
07.04.14 - Spinning Løken mandag (07.04.14) 19:30
03.04.14 - Spinning Løken torsdag (03.04.14) 18:15
01.04.14 - Spinning Løken tirsdag (01.04.14) 18:00
01.04.14 - Stabæk Alpin - Klubbmesterskap 2014
31.03.14 - Spinning Løken mandag (31.03.14) 19:30
30.03.14 - Stabæk Cup SL 2014
29.03.14 - Spinning Løken lørdag (29.03.14) 11:00
29.03.14 - Stabæk Cup SSL 2014
29.03.14 - Klubbmesterskap Lommedalen Alpin 2014
28.03.14 - Fana alpin, trening Myrkdalen 28. mars 2014
27.03.14 - Spinning Løken torsdag (27.03.14) 18:15
26.03.14 - Fossum IF Klubbmesterskap Alpint 2014
25.03.14 - Spinning Løken tirsdag (25.03.14) 18:00
24.03.14 - Spinning Løken mandag (24.03.14) 19:30
23.03.14 - Fossumrennet 2014 SSL
22.03.14 - Fossumrennet 2014 SL
22.03.14 - Spinning Løken lørdag (22.03.14) 11:00
20.03.14 - Spinning Løken torsdag (20.03.14) 18:15
18.03.14 - Spinning Løken tirsdag (18.03.14) 18:00
17.03.14 - Spinning Løken mandag (17.03.14) 19:30
15.03.14 - Spinning Løken lørdag (15.03.14) 11:00
15.03.14 - HSIL Klubbrenn SSL
15.03.14 - HSIL Klubbrenn SG
13.03.14 - Spinning Løken torsdag (13.03.14) 18:15
11.03.14 - Spinning Løken tirsdag (11.03.14) 18:00
10.03.14 - Spinning Løken mandag (10.03.14) 19:30
10.03.14 - Asker Skiklubb Alpint Klubbmesterskap 2014
10.03.14 - Klubbrenn Rælingen Skiklubb, alpint
09.03.14 - Åsliarennene SG 2014
08.03.14 - LIL Alpin Cup III 2014
08.03.14 - Åsliarennene SSL 2014
06.03.14 - Spinning Løken torsdag (06.03.14) 18:15
05.03.14 - Euro Tecfarten 2014
04.03.14 - Spinning Løken tirsdag (04.03.14) 18:00
04.03.14 - SG-rangering TL+HL Akershus - Wyller
03.03.14 - Spinning Løken mandag (03.03.14) 19:30
02.03.14 - Klipskobua Askerspretten 2014 SSL
01.03.14 - Klipskobua Askerspretten 2014 SL
01.03.14 - ACLIMA NORGES CUP - SKICROSS
31.02.14 - Stabæk Alpin Vintertrening 2013/14
27.02.14 - Samling Myrkdalen vinterferien 2014 for alle
27.02.14 - NSFs Norwegian Masters #4 2014
25.02.14 - Spinning Løken tirsdag (25.02.14) 18:00
24.02.14 - Spinning Løken mandag (24.02.14) 19:30
22.02.14 - Fana alpin trening Geilo, 22-24 februar 2014
22.02.14 - KOIARENNET SSL i "Olsen-Bakken"
19.02.14 - Spinning NOIL onsdag (19.02) kl 20:00
18.02.14 - Spinning Løken tirsdag (18.02.14) 18:00
17.02.14 - Spinning NOIL mandag (17.02) kl 19:45
17.02.14 - KVITFJELL RACECAMP Vinterferiecamp
17.02.14 - Spinning Løken mandag (17.02.14) 19:30
13.02.14 - Spinning Løken torsdag (13.02.14) 18:15
13.02.14 - Norwegian Masters SL 2014 Kolsåsbakken
12.02.14 - Spinning NOIL onsdag (12.02) kl 20:00
11.02.14 - Spinning Løken tirsdag (11.02.14) 18:00
10.02.14 - Spinning Løken mandag (10.02.14) 19:30
10.02.14 - Spinning NOIL mandag (10.02) kl 19:45
09.02.14 - LIL Alpin Cup II 2014
08.02.14 - Fana alpin samling Myrkdalen 8-10 feb.
06.02.14 - Spinning Løken torsdag (06.02.14) 18:15
05.02.14 - Rangering HL Slalåm - Kolsåsbakken
05.02.14 - Spinning NOIL onsdag (05.02) kl 20:00
04.02.14 - Spinning Løken tirsdag (04.02.14) 18:00
03.02.14 - Spinning NOIL mandag (03.02) kl 19:45
03.02.14 - Spinning Løken mandag (03.02.14) 19:30
02.02.14 - LIL Alpin Cup I 2014
01.02.14 - Fana alpin samling Myrkdalen 1-2 feb 14
01.02.14 - KVITFJELL RACECAMP SL-CAMP 1-2 februar
30.01.14 - Spinning Løken torsdag (30.01.14) 18:15
29.01.14 - Smørekurs for uerfarne på Løken (29.01.14) 18:30
29.01.14 - Spinning NOIL onsdag (29.01) kl 20:00
28.01.14 - Spinning Løken tirsdag (28.01.14) 18:00
27.01.14 - Spinning NOIL mandag (27.01) kl 19:45
27.01.14 - Spinning Løken mandag (27.01.14) 19:30
26.01.14 - Kretsmesterskap SL Akershus U14 og U16
26.01.14 - Åsliafarten 20014
25.01.14 - IRS C/D/E samling 22, Ingierkollen 25-26 jan 2014
24.01.14 - Fredagscup #3 2014
23.01.14 - Spinning Løken torsdag (23.01.14) 18:15
22.01.14 - Spinning NOIL onsdag (22.01) kl 20:00
22.01.14 - GIL Skiteknikkkurs uerfarne-mosjonister (22.01.14)
21.01.14 - Spinning Løken tirsdag (21.01.14) 18:00
20.01.14 - Spinning NOIL mandag (20.01) kl 19:45
20.01.14 - Spinning Løken mandag (20.01.14) 19:30
18.01.14 - Fana alpin samling i Myrkdalen 18-19.01 for alle
18.01.14 - IRS-samling 18-19 januar
17.01.14 - Fredagscup #2 2014
16.01.14 - Spinning Løken torsdag (16.01.14) 18:15
16.01.14 - IRS ALPINSKOLEN - ettermiddagskurs tirsdag januar
15.01.14 - Spinning NOIL onsdag (15.01) kl 20:00
14.01.14 - Spinning Løken tirsdag (14.01.14) 18:00
13.01.14 - Spinning Løken mandag (13.01.14) 19:30
10.01.14 - Fana alpin samling 10-12 januar. Gr. 1
10.01.14 - IRS A/B/C/D samling 21. Kvitfjell 10-12 jan 2014
10.01.14 - Fredagscup #1 2014
09.01.14 - Spinning Løken torsdag (09.01.14) 18:15
07.01.14 - Spinning Løken tirsdag (07.01.14) 18:00
06.01.14 - IRS ALPINSKOLEN - ettermiddagskurs mandag januar
05.01.14 - IRS MISS BILIA SL renn i Ingierkollen er AVLYST
04.01.14 - IRS-samling 4.-5. januar i Kvitfjell
04.01.14 - IRS MR. BILIA SL renn i Ingierkollen er AVLYST
27.12.13 - Fana alpin romjulsamling Mykdalen
27.12.13 - IRS A/B/C/D samling 20. Kvitfjell 27-30 des 2013
26.12.13 - KVITFJELL RACECAMP Julesamling 26/12-30/12
21.12.13 - IRS C/D samling i Ingierkollen 21-22 des. Extra 2
21.12.13 - IRS A/B/C samling 19. Gålå 21-22 des 2013
20.12.13 - Fana alpin samling Geilo20-22 des. Gr.1
14.12.13 - IRS-samling 18. A/B/C/D/E, Trysil 14-16 des
14.12.13 - Fana alpin samling Myrkdalen 14-15des
14.12.13 - KVITFJELL RACECAMP fartstrening 14/12-16/12
13.12.13 - Familiesamling 2013 Hemsedal
09.12.13 - Spinning Løken mandag (09.12.13) 19:30
07.12.13 - IRS C/D (A/B) samling i Ingierkollen Extra 1
07.12.13 - IRS A/B/C/D samling 17. Kvitfjell 7-8 des 2013
07.12.13 - Fana alpin samling 7-8 desember 2013
04.12.13 - Spinning Løken onsdag (04.12.13) 19:30
04.12.13 - Smørekurs Løken onsdag (04.12.13) 18.00
03.12.13 - Spinning Løken tirsdag (03.12.13) 18:00
02.12.13 - Spinning Løken mandag (02.12.13) 19:30
01.12.13 - Stabæk Alpin barmark høst 2013
30.11.13 - IRS A/B/C samling 16+ Gålå 30 nov-01 des 2013
30.11.13 - Fana alpin Kretssamling Ål
30.11.13 - KVITFJELL RACECAMP SL- Camp 30Nov- 1Des
29.11.13 - Rælingen Skiklubb - Familiesamling
27.11.13 - Spinning NOIL onsdag (27.11) kl 20:00
27.11.13 - Spinning Løken onsdag (27.11.13) 19:30
26.11.13 - Spinning Løken tirsdag (26.11.13) 18:00
25.11.13 - Spinning Løken mandag (25.11.13) 19:30
25.11.13 - Spinning NOIL mandag (25.11) kl 19:45
23.11.13 - Fana alpin samling Geilo 23-24 november
23.11.13 - IRS A/B/C/D samling 16. Kvitfjell 23-24 nov 2013
20.11.13 - Spinning NOIL onsdag (20.11) kl 20:00
20.11.13 - Spinning Løken onsdag (20.11.13) 19:30
19.11.13 - Spinning Løken tirsdag (19.11.13) 18:00
18.11.13 - Spinning NOIL mandag (18.11) kl 19:45
18.11.13 - Spinning Løken mandag (18.11.13) 19:30
15.11.13 - IRS A/B/C samling 15 i Kvitfjell 15-17 nov 2013
13.11.13 - Spinning Løken onsdag (13.11.13) 19:30
13.11.13 - Spinning NOIL onsdag (13.11) kl 20:00
12.11.13 - Spinning Løken tirsdag (12.11.13) 18:00
11.11.13 - Spinning NOIL mandag (11.11) kl 19:45
11.11.13 - Spinning Løken mandag (11.11.13) 19:30
09.11.13 - IRS A/B/C/D samling 14. Kvitfjell 9-10 nov 2013
09.11.13 - KVITFJELL RACECAMP SL-camp 9-10 Nov
06.11.13 - Spinning Løken onsdag (06.11.13) 19:30
06.11.13 - Spinning NOIL onsdag (06.11) kl 20:00
05.11.13 - Spinning Løken tirsdag (05.11.13) 18:00
04.11.13 - Spinning Løken mandag (04.11.13) 19:30
04.11.13 - Spinning NOIL mandag (04.11) kl 19:45
02.11.13 - IRS A/B samling 13. Kvitfjell 2-3 nov 2013
30.10.13 - Spinning Løken onsdag (30.10.13) 19:30
30.10.13 - Spinning NOIL onsdag (30.10) kl 20:00
29.10.13 - Spinning Løken tirsdag (29.10.13) 18:00
28.10.13 - Spinning NOIL mandag (28.10) kl 19:45
28.10.13 - Spinning Løken mandag (28.10.13) 19:30
26.10.13 - Spinning Løken lørdag (26.10.13) 10:30
23.10.13 - Spinning NOIL onsdag (23.10) kl 20:00
23.10.13 - Spinning Løken onsdag (23.10.13) 19:30
22.10.13 - Spinning Løken tirsdag (22.10.13) 18:00
21.10.13 - Spinning NOIL mandag (21.10) kl 19:45
21.10.13 - Spinning Løken mandag (21.10.13) 19:30
18.10.13 - JUVASS IRS A/B/C/D samling 12. 18.-20. okt.
16.10.13 - Spinning NOIL onsdag (16.10) kl 20:00
16.10.13 - Spinning Løken onsdag (16.10.13) 19:30
15.10.13 - Spinning Løken tirsdag (15.10.13) 18:00
14.10.13 - Spinning NOIL mandag (14.10) kl 19:45
14.10.13 - Spinning Løken mandag (14.10.13) 19:30
12.10.13 - AVLYST JUVASS IRS A/B samling 11. 12.-13. okt
10.10.13 - Spinning Løken torsdag (10.10.13) 18:00
09.10.13 - Fana alpin høstferiesamling
09.10.13 - Spinning Løken onsdag (09.10.13) 19:30
08.10.13 - Spinning Løken tirsdag (08.10.13) 18:00
07.10.13 - Spinning Løken mandag (07.10.13) 19:30
05.10.13 - Spinning Løken lørdag (05.10.13) 10:30
05.10.13 - Hangurslia opp 2013
02.10.13 - Spinning Løken onsdag (02.10.13) 19:30
30.09.13 - Spinning Løken mandag (30.09.13) 19:30
28.09.13 - ZERMATT IRS A/B/C samling 10. høstferie 2013
27.09.13 - Sölden uke 40 2013 Rælingen Skiklubb
21.09.13 - JUVASS IRS A/B/C/D samling 9. 21-22 sept.
14.09.13 - SOFIEMYR IRS A/B samling 8. 14-15 sept.
14.09.13 - JUVASS IRS A/B samling 8. 14-15 sept.
07.09.13 - LANDGRAAF IRS samling 7. A/B/ 07-09 sept
24.08.13 - Myrkdalen opp 24.08
24.08.13 - Drammen Water Challenge 23.-24. aug 13
16.08.13 - LANDGRAAF IRS samling 6. A/B/ 16-18 aug.
08.08.13 - Fana alpin samling 8-11 august
27.06.13 - Fana alpin samling 27-30 juni
22.06.13 - Fana alpin samling 22-25 juni
22.06.13 - Hanguren opp 2013
15.06.13 - IRS A/B/C Barmarkssamling 15-16 juni
15.06.13 - Fana alpin samling 15-16 juni
08.06.13 - Bødalen IF Fotballskole 2013
08.06.13 - Stabæk Alpin barmark 02-03 vår 2013
07.06.13 - Fana alpin samling Fonna 7-10 juni
02.06.13 - Raudvatnet opp 2013
01.06.13 - JUVASS IRS Klubbsamling 5. 01-02 juni
25.05.13 - Stalheimskleiva 25.mai 2013
25.05.13 - JUVASS IRS A samling 4. 25-26 mai.
25.05.13 - Fana Alpin samling 25-26/5
18.05.13 - Fana Alpin Gr1 Samling Fonna
18.05.13 - Fana Alpin Pinsesamling
18.05.13 - JUVASS IRS A/B/C samling 3. 18-20 mai.
10.05.13 - SOFIEMYR UTSATT! IRS A/B samling 2. Barmarkssamli
04.05.13 - GEILO IRS A/B/C/hosp.D/FIS samling 1. 04-05 mai
01.05.13 - Stalheimskleiva opp 2013
01.05.13 - Jaktfelt Vingelen 1.Mai 2013
24.04.13 - Spinning Løken onsdag (24.04.13) 19:30
22.04.13 - Spinning Løken mandag (22.04.13) 19:30
17.04.13 - Spinning Løken onsdag (17.04.13) 19:30
14.04.13 - KVITFJELL RaceCamp DEMOCAMP
13.04.13 - INGIERKOLLEN IRS sesongavsluting samling
10.04.13 - Spinning Løken onsdag (10.04.13) 19:30
08.04.13 - Spinning Løken mandag (08.04.13) 19:30
06.04.13 - Fana Alpin Samling for alle,Myrkdalen 6 - 7 April
06.04.13 - Klubbmesterskap Lommedalen Alpin 2013
04.04.13 - Veteran NM Alpint 2013 Hafjell
01.04.13 - Spring Meltdown - Drammen Skisenter
29.03.13 - Dag Kolsrud Ivitational, Kvitfjell
25.03.13 - Spinning Løken mandag (25.03.13) 19:30
25.03.13 - KVITFJELL racecamp påskesamling
25.03.13 - KVITFJELL KidsCamp påskesamling 6-9 år
20.03.13 - Spinning Løken onsdag (20.03.13) 19:30
20.03.13 - Stabæk Alpin Vintertrening 2012/13
19.03.13 - Stabæk Alpin - Klubbmesterskap 2013
18.03.13 - Spinning Løken mandag (18.03.13) 19:30
18.03.13 - Fana Alpin Samling før Landsfinalen- 18/3-20/3
17.03.13 - ACLIMA SKICROSS CUP
17.03.13 - Klubbmesterskap SL 2013 USK Alpin
16.03.13 - Barnekarussell i Hurdal
14.03.13 - Spinning NOIL torsdag (14.03) kl 20:00
14.03.13 - Spinning Løken torsdag (14.03.13) 18:00
13.03.13 - Spinning Løken onsdag (13.03.13) 19:30
12.03.13 - KLUBBMESTERSKAP SSL KJELSÅS ALPIN 12.MARS 2013
12.03.13 - IRS KLUBBMESTERSKAP 2013 - Ingierkollen
12.03.13 - Spinning NOIL tirsdag (12.03) kl 20:00
11.03.13 - Asker Skiklubb Alpint Klubbmesterskab 2013
11.03.13 - Asker Skiklubb Klubbmesterkap 2013 Alpint
10.03.13 - KLUBBMESTERSKAP ARON CUP 2013 renn 6
10.03.13 - Åsliarennene SG 2013
10.03.13 - Stabæk Cup SL 2013
09.03.13 - Åsliarennene SSL 2013
09.03.13 - LIL Alpin Cup III 2013
07.03.13 - Spinning NOIL torsdag (07.03) kl 20:00
07.03.13 - Spinning Løken torsdag (07.03.13) 18:00
06.03.13 - Euro Tecfarten 2013
06.03.13 - Spinning Løken onsdag (06.03.13) 19:30
05.03.13 - Bygdemesterskap 2013 Nittedal
05.03.13 - Spinning NOIL tirsdag (05.03) kl 20:00
04.03.13 - Spinning Løken mandag (04.03.13) 19:30
03.03.13 - Lørenskogrennet 2013
03.03.13 - Askerspretten SSL 2013
02.03.13 - Grevlingrennet i Hurdal
02.03.13 - Askerspretten SL 2013
28.02.13 - NSFs Norwegian Masters #4 2013
28.02.13 - Spinning NOIL torsdag (28.02) kl 20:00
27.02.13 - BILIA LF rangering OSLO SL ingierkollen 2013
27.02.13 - Askerrennet 2013 TL 13-14 år SL
26.02.13 - Spinning NOIL tirsdag (26.02) kl 20:00
25.02.13 - Spinning Løken mandag (25.02.13) 18:00
23.02.13 - KOIARENNET SSL renn i "Olsen-Bakken"
23.02.13 - Fana Alpin Vinterferiesamling Myrkdalen 23/2-26/2
23.02.13 - MENTOS SLOPESTYLE- ARON SK DRM SKISENTER
21.02.13 - Spinning NOIL torsdag (21.02) kl 20:00
21.02.13 - Spinning Løken torsdag (21.02.13) 18:00
20.02.13 - Spinning Løken onsdag (20.02.13) 19:30
19.02.13 - Spinning NOIL tirsdag (19.02) kl 20:00
18.02.13 - KVITFJELL KidsCamp Vinterferiesamling 6-9 år
18.02.13 - Spinning Løken mandag (18.02.13) 19:30
18.02.13 - KVITFJELL RaceCamp vinterferie samling
16.02.13 - KVITFJELL IRS VINTERFERIE samling 21. 16-19/20/22
14.02.13 - Spinning Løken torsdag (14.02.13) 18:00
14.02.13 - Spinning NOIL torsdag (14.02) kl 20:00
14.02.13 - NSFs Norwegian Masters #3 SL 2013 Kolsåsbakken
13.02.13 - ARON CUP 2013 renn 5
13.02.13 - Fremad HL renn
13.02.13 - Spinning Løken onsdag (13.02.13) 19:30
12.02.13 - Spinning NOIL tirsdag (12.02) kl 20:00
11.02.13 - Spinning Løken mandag (11.02.13) 19:30
09.02.13 - LIL Alpin Cup II 2013
07.02.13 - Spinning NOIL torsdag (07.02) kl 20:00
07.02.13 - Spinning Løken torsdag (07.02.13) 18:00
06.02.13 - VOLVO HL rangering OSLO SL ingierkollen 2013
06.02.13 - ARON CUP 2013 renn 4
05.02.13 - Spinning NOIL tirsdag (05.02) kl 20:00
04.02.13 - Spinning Løken mandag (04.02.13) 19:30
02.02.13 - Lommedalen Grand Prix TL-Rangering
02.02.13 - KVITFJELL RaceCamp SL trening
31.01.13 - Spinning Løken torsdag (31.01.13) 18:00
31.01.13 - Spinning NOIL torsdag (31.01) kl 20:00
30.01.13 - ARON CUP 2013 renn 3
30.01.13 - Spinning Løken onsdag (30.01.13) 19:30
29.01.13 - Spinning NOIL tirsdag (29.01) kl 20:00
27.01.13 - HL-rangering Akershus SL Kolsåsbakken 2013
26.01.13 - Hanskollrennet
26.01.13 - Åsliafarten 2013
24.01.13 - Spinning Løken torsdag (24.01.13) 18:00
24.01.13 - Spinning NOIL torsdag (24.01) kl 20:00
23.01.13 - Spinning Løken onsdag (23.01.13) 19:30
23.01.13 - Ungdomskarusellen
22.01.13 - Spinning NOIL tirsdag (22.01) kl 20:00
19.01.13 - KVITFJELL RaceCamp SSL/SL åpen bakke
19.01.13 - LIL Alpin Cup I 2013
18.01.13 - ARON SK MEDLEMSMIDDAG ARON TUNET
18.01.13 - Fredagscup #3 2013
17.01.13 - Spinning NOIL torsdag (17.01) kl 20:00
17.01.13 - ARON CUP 2013 renn 2
17.01.13 - Spinning Løken torsdag (17.01.13) 18:00
16.01.13 - Smørekurs for uerfarne Løken onsdag (16.01.13) 18-
16.01.13 - Spinning Løken onsdag (16.01.13) 19:30
15.01.13 - Spinning NOIL tirsdag (15.01) kl 20:00
14.01.13 - Spinning Løken mandag (14.01.13) 19:30
13.01.13 - Klubbmesterskap 2013 RSK-Alpin SSL
12.01.13 - Klubbmesterskap 2013 RSK-Alpin SL
11.01.13 - KVITFJELL IRS A/B FARTSSAMLING 20. 11-13 jan.
11.01.13 - Fredagscup #2 2013
11.01.13 - Fana Alpin Trening i Bavallen Fre 11/1-13
10.01.13 - ARON CUP 2013 renn 1
10.01.13 - Spinning Løken torsdag (10.01.13) 18:00
10.01.13 - Spinning NOIL torsdag (10.01) kl 20:00
09.01.13 - Spinning Løken onsdag (09.01.13) 19:30
08.01.13 - Spinning NOIL tirsdag (08.01) kl 20:00
07.01.13 - Spinning Løken mandag (07.01.13) 19:30
06.01.13 - Miss Volvo slalåmrenn i Ingierkollen
05.01.13 - Mr. Volvo slalåmrenn i Ingierkollen
04.01.13 - Fredagscup #1 2013
03.01.13 - Spinning Løken torsdag (03.01.13) 18:00
01.01.13 - KVITFJELL RaceCamp -Fartstrening
31.12.12 - Stabæk Alpin Barmark Høst 2012
27.12.12 - Fana Alpin Romjulssamlin Myrkdalen,Alle, 27-31 Des
27.12.12 - KVITFJELL RaceCamp Julesamling
27.12.12 - KVITFJELL KidsCamp Julesamling
27.12.12 - Stabæk Alpin Romjulstrening 2012
27.12.12 - Spinning Løken torsdag (27.12.12) 19:00
19.12.12 - Spinning Løken onsdag (19.12.12) 19:30
17.12.12 - INGIERKOLLEN IRS D/E samling 19. 17. og 19. des
17.12.12 - Spinning Løken mandag (17.12.12) 19:30
15.12.12 - Fana Alpin samling Myrkdalen Rekrutter 15 - 16 Des
15.12.12 - KVITFJELL IRS JULESAMLING 19. 15-/16/19/21 des.
14.12.12 - Stabæk Alpin Julesamling Geilo 2012
12.12.12 - Spinning Løken onsdag (12.12.12) 19:30
10.12.12 - Spinning Løken mandag (10.12.12) 19:30
08.12.12 - KVITFJELL IRS samling 18. 08-09 des.
08.12.12 - KVITFJELL RaceCamp, Fart -og super-g trening
07.12.12 - Fana Alpin Samling Geilo Gr1 7 - 8 Des 12
06.12.12 - Spinning Løken torsdag (06.12.12) 19:30
06.12.12 - Spinning Løken torsdag (06.12.12) 18:00
04.12.12 - Spinning Løken tirsdag (04.12.12) 18:00
01.12.12 - GÅLÅ IRS B/C/D/E samling 17. 01-02 des.
29.11.12 - Fana Alpin Samling Geilo Gr1 29.11.12
29.11.12 - Spinning Løken torsdag (29.11.12) 19:30
26.11.12 - Spinning Løken mandag (26.11.12) 19:30
24.11.12 - Stevne Hustig Pistol 24-25 Nov 2012
24.11.12 - KVITFJELL IRS klubbsamling 16. 24-25. nov.
22.11.12 - Spinning Løken torsdag (22.11.12) 18:00
19.11.12 - Spinning Løken mandag (19.11.12) 19:30
18.11.12 - IRS JIBBESAMLING - Heminghallen 18.november
17.11.12 - KVITFJELL IRS A samling 15. 17-18 nov.
17.11.12 - KVITFJELL RaceCamp Sl camp
17.11.12 - Fana Alpin Samling Geilo Gr1 og 2003, 17-18 nov.12
17.11.12 - KVITFJELL KidzCamp SL med Cato
15.11.12 - Spinning Løken torsdag (15.11.12) 19:30
15.11.12 - Spinning Løken torsdag (15.11.12) 18:00
12.11.12 - Spinning Løken mandag (12.11.12) 19:30
10.11.12 - KVITFJELL IRS A/B/C samling 14. 10-11 nov.
09.11.12 - Fana Alpin Samling Geilo Gr1,09 - 11 nov 12
09.11.12 - KVITFJELL RaceCamp sl camp
08.11.12 - Spinning Løken torsdag (08.11.12) 19:30
08.11.12 - Spinning Løken torsdag (08.11.12) 18:00
05.11.12 - Spinning Løken mandag (05.11.12) 19:30
03.11.12 - KVITFJELL IRS A/B/D samling 13. 03-04 nov.
03.11.12 - Fana Alpin Samling Geilo Gruppe 1 03-04 nov 12
01.11.12 - Spinning Løken torsdag (01.11.12) 18:00
31.10.12 - Spinning Løken onsdag (31.10.12) 19:30
29.10.12 - Spinning Løken mandag (29.10.12) 19:30
29.10.12 - Karusellstevne 15 m. Søndag 4.November 2012
28.10.12 - Fana Alpin Barmark Søn 28/10-12
26.10.12 - JUVASS IRS A samling 12. 26-28 okt.
25.10.12 - Spinning Løken torsdag (25.10.12) 18:00
24.10.12 - Spinning Løken onsdag (24.10.12) 19:30
22.10.12 - Spinning Løken mandag(22.10.12) 19:30
18.10.12 - Spinning Løken torsdag (18.10.12) 18:00
17.10.12 - Spinning Løken onsdag (17.10.12) 19:30
15.10.12 - Spinning Løken mandag (15.10.12) 19:30
13.10.12 - JUVASS IRS A/B/C samling 11. 13-14 okt.
07.10.12 - IRS JIBBESAMLING - Heminghallen 07.oktober
07.10.12 - ARON SK Høyt og lavt samling 7.10.12
06.10.12 - Hangurslia opp 2012
29.09.12 - Fana Alpin Barmark Gr1 Fana Stadion Lør 29.09
28.09.12 - ZERMATT IRS samling 10. A/B/C høstferien 2012
22.09.12 - Barmark Fana Stadion Lør 22.09.12 AVLYST!!!!!
22.09.12 - JUVASS IRS A/B samling 9. 22-23 sept.
15.09.12 - JUVASS IRS A/C samling 8. 15-16 sept. 2012
07.09.12 - LANDGRAAF IRS samling 7.07.-10. sept
31.08.12 - Fana Alpin Gr1 Fonna 31.08 - 02.09 2012
30.08.12 - Stabæk Alpin barmark 01-02-03 - vår2012
25.08.12 - Fana Alpin Gr1 Fonna 25.08 - 26.08.12
20.08.12 - Samlagstevne Vest Agder 2012
18.08.12 - Bødalen IF Fotballskole 2012
16.08.12 - LANDGRAAF IRS samling 6. 16.-19. aug
13.08.12 - GTcamp Odalen
09.08.12 - Fana Alpin Gr1 Fonna 09.08 - 12.08.12
23.06.12 - Hanguren opp 2012
23.06.12 - Fana Alpin Gr1 Fonna 23.6 - 26.6.12
16.06.12 - Camp HoppenSprett 16-17 juni 12
15.06.12 - Fana Alpin Rekrutt og Gruppe1 Fonna 15.6 - 17.6.12
02.06.12 - VILLMARKSKAMP IRS samling 5. for B-gjengen
31.05.12 - Fana Alpin Gr1 Fonna 31.05 - 03.06.12.ENDRET!!!!!
26.05.12 - Fana Alpin Gr 1 Fonna 26.5 - 28.5.12
26.05.12 - IRS A/B/C Pinsesamling 4. 2012 JUVASS 26-28 mai
19.05.12 - IRS A/B samling 3. 2012 JUVASS 19-21 mai
18.05.12 - Fana Alpin Rekrutt og Gr 1 Fonna 18.05 - 21.05.12
15.05.12 - Gannstemnet 2012
13.05.12 - Raudvatnet opp 2012
12.05.12 - Aga og Vikebygd Stemnet
12.05.12 - AVLYST!!!!!!Fana Alpin Gr 1 Fonna 12.5 - 13.5 201
12.05.12 - Husnespokalen 2012
11.05.12 - Vårstevnet Gjesdal 2012
05.05.12 - Arnold Johansen Minnestevne 2012
05.05.12 - GEILO IRS A/B samling 2. 5-6.mai
03.05.12 - Kleppstemna 2012
01.05.12 - Stalheimskleiva opp 2012
30.04.12 - Banestemne i Tørvikbygd 2012
30.04.12 - 1. Mai-stemna 2012
28.04.12 - IRS A/B samling 1. 2012 KVITFJELL 28-29 mai
26.04.12 - Filefjellrennet 2012
22.04.12 - 1. Karusellstevne Bane Vest Agder 2012
15.04.12 - Stabæk Alpin Vintertrening 2011/12
14.04.12 - SVINGDOKTORENS SL-camp
14.04.12 - Afterski/årsfest Rælingen Skiklubb Alpin
14.04.12 - Klubbmesterskap RSK SSL
06.04.12 - Dag Kolsrud invitational Kvitfjell
02.04.12 - Svingdoktorens påskecamp
01.04.12 - Veteran/Foreldretrening Stabæk Alpin
29.03.12 - Spinning Løken torsdag (29.03.12) 18:00
27.03.12 - Spinning Løken tirsdag (27.03.12) 18:00
26.03.12 - Spinning Løken mandag (26.03.12) 19:30
26.03.12 - Spinning NOIL mandag (26.03) kl 19:30
25.03.12 - Kretsrenn Nordstrand IF Alpin
25.03.12 - Stabæk Cup SL - 11år og yngre
24.03.12 - Stabæk Cup SSL 11år og yngre
24.03.12 - Svingdoktorens Solcamp II Kvitfjell
24.03.12 - KM SSL 12/13 Akershus 2012
24.03.12 - ARON SKIFESTIVAL 2012
24.03.12 - NORDSTRAND IF KLUBBMESTERSKAP 2012
24.03.12 - KLUBBMESTERSKAP Lommedalen Alpin 2012
24.03.12 - IRS VOLVORENNET SSL 11år og yngre
22.03.12 - Spinning NOIL torsdag (22.03) kl 20:00
22.03.12 - KLUBBMESTERSKAP Kjelsås Alpin 2012
22.03.12 - Spinning Løken torsdag (22.03.12) 18:00
21.03.12 - Fossum - klubbmesterskap alpin 2012
20.03.12 - Spinning NOIL tirsdag (20.03) kl 20:00
20.03.12 - Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2012
20.03.12 - Spinning Løken tirsdag (20.03.12) 18:00
19.03.12 - Spinning NOIL mandag (19.03) kl 19:30
19.03.12 - Spinning Løken mandag (19.03.12) 19:30
18.03.12 - DOBBELTSTEMNA I FELT 2012 JONDAL OG STRANDEBARM
18.03.12 - Klubbmesterskap SL USK 2012
18.03.12 - TROLLRENNET 2012
17.03.12 - Svingdoktorens SOLcamp Kvitfjell
17.03.12 - Jubileumsrenn Nye Blåveisrennet SSL
17.03.12 - Jubileumsrenn Paralellslalom for 10 år og yngre
15.03.12 - Spinning Løken torsdag (15.03.12) 18:00
15.03.12 - Spinning Løken torsdag (15.03.12) 19:30
15.03.12 - Spinning NOIL torsdag (15.03) kl 20:00
15.03.12 - Bygdemesterskap Nittedal
14.03.12 - Spinning Løken onsdag (14.03.12) 19:30
14.03.12 - Asker Skiklubb alpint klubbmesterskap 2012
13.03.12 - Spinning NOIL tirsdag (13.03) kl 20:00
13.03.12 - Spinning Løken tirsdag (13.03.12) 18:00
12.03.12 - Spinning NOIL mandag (12.03) kl 19:30
12.03.12 - Spinning Løken mandag (12.03.12) 19:30
11.03.12 - Åsliarennene 2012 / SG Søndag
10.03.12 - Nittedalsrennet
10.03.12 - Åsliarennene 2012 / SSL Lørdag
10.03.12 - Fana Alpin Samling 10-11.3.12 ( 2001 og eldre)
08.03.12 - Spinning NOIL torsdag (08.03) kl 20:00
08.03.12 - Spinning Løken torsdag (08.03.12) 18:00
08.03.12 - Spinning Løken torsdag (08.03.12) 19:30
07.03.12 - Euro Tecfarten 2012
07.03.12 - Spinning Løken onsdag (07.03.12) 19:30
06.03.12 - Spinning NOIL tirsdag (06.03) kl 20:00
06.03.12 - Spinning Løken tirsdag (06.03.12) 18:00
05.03.12 - Spinning Løken mandag (05.03.12) 19:30
05.03.12 - Spinning NOIL mandag (05.03) kl 19:30
04.03.12 - LØRENSKOGRENNET
03.03.12 - BUDSTIKKA CUP III 2012
03.03.12 - IRS B/C SG samling 3 - 4 mars Ingierkollen
01.03.12 - Spinning Løken torsdag (01.03.12) 19:30
29.02.12 - KM 98 og KM 97 + HL Kvalik J/G 14/15
29.02.12 - VOLVO SL RENN LF KVALIK J/G 12/13 Ingierkollen
29.02.12 - Spinning Løken onsdag (29.02.12) 19:30
29.02.12 - Vinterferietrening Stabæk Alpin 2012
28.02.12 - Spinning Løken tirsdag (28.02.12) 19:00
28.02.12 - Treningscup, 12. kveld
27.02.12 - Spinning Løken mandag (27.02.12) 19:30
25.02.12 - Treningssamling-Myrkdalen, Vinterferien 25-28 Feb
23.02.12 - ARON CUP 2012 - renn 3 SL (slalåm)
23.02.12 - Spinning Løken torsdag (23.02.12) 19:30
23.02.12 - Spinning NOIL torsdag (23.02) kl 20:00
23.02.12 - Spinning Løken torsdag (23.02.12) 18:00
22.02.12 - Spinning Løken onsdag (22.02.12) 19:30
21.02.12 - Spinning NOIL tirsdag (21.02) kl 20:00
21.02.12 - Spinning Løken tirsdag (21.02.12) 18:00
21.02.12 - Treningscup, 11. kveld
20.02.12 - Svingdoktoren Kvitfjell Vinterferiecamp
20.02.12 - Spinning Løken mandag (20.02.12) 19:30
20.02.12 - Spinning NOIL mandag (20.02) kl 19:30
18.02.12 - IRS FIS/A/B samlinger KVITFJELL - vinterferie 2012
18.02.12 - IRS C/D samlinger - vinterferie 2012
16.02.12 - ARON CUP 2012 - renn 2 SSL
16.02.12 - Spinning NOIL torsdag (16.02) kl 20:00
16.02.12 - Spinning Løken torsdag (16.02.12) 18:00
16.02.12 - Spinning Løken torsdag (16.02.12) 19:30
15.02.12 - NSFs Norwegian Masters #3
15.02.12 - Nittedal IL Karusell nr. 3 - 2012 Skicross
15.02.12 - Spinning Løken onsdag (15.02.12) 19:30
14.02.12 - Spinning Løken tirsdag (14.02.12) 18:00
14.02.12 - Spinning NOIL tirsdag (14.02) kl 20:00
14.02.12 - Treningscup, 10. kveld
13.02.12 - Spinning NOIL mandag (13.02) kl 19:30
13.02.12 - Spinning Løken mandag (13.02.12) 19:30
12.02.12 - Asker Spretten 2012, SL J/G 11 år og yngre
11.02.12 - Asker Spretten 2012, SSL J/G 11 år og yngre
10.02.12 - Krinsstemnet miniatyr 2012
10.02.12 - Norwegian Masters Trening 09. & 10. Febr.
10.02.12 - ICEPEAK Skicross Challenge
09.02.12 - Spinning Løken torsdag (09.02.12) 19:30
09.02.12 - Spinning Løken torsdag (09.02.12) 18:00
09.02.12 - Spinning NOIL torsdag (09.02) kl 20:00
08.02.12 - Spinning Løken onsdag (08.02.12) 19:30
08.02.12 - IRS VOLVO SL RENN HL KVALIK Ingierkollen
08.02.12 - Nordstrand Alpin SL KVAL AL OSLO
08.02.12 - Asker rennet 2012, KM i SL for 14 -15 åringer
08.02.12 - Grunnkurs skitekn. GIL (08.02.12) 18:30
07.02.12 - Spinning Løken tirsdag (07.02.12) 18:00
07.02.12 - Spinning NOIL tirsdag (07.02) kl 20:00
07.02.12 - Samlagstevnet Vingelen 15 m 2012
07.02.12 - Treningscup, 9. kveld
06.02.12 - Spinning NOIL mandag (06.02) kl 19:30
06.02.12 - Spinning Løken mandag (06.02.12) 19:30
05.02.12 - VOLVO PARALELLSLALÅM CUP J/G 14/15 søndag
04.02.12 - BUDSTIKKA CUP II 2012
04.02.12 - VOLVO PARALELLSLALÅM CUP J/G 11, 12/13 lørdag
04.02.12 - Samlagsstemne Sunnhordland 15m 2012
04.02.12 - Samlagsstemne miniatyr 4-5.feb 2012
04.02.12 - Svingdoktoren SL camp på Kvitfjell
03.02.12 - Trening Myrkdalen Gruppe1 Fredag 3.2.12
02.02.12 - Spinning NOIL torsdag (02.02) kl 20:00
02.02.12 - NITTEDAL IL KARUSELL NR 2 - 2012 FRISTIL
02.02.12 - ARON CUP 2012 - Renn 1 SSL
02.02.12 - Spinning Løken torsdag (02.02.12) 18:00
02.02.12 - Spinning Løken torsdag (02.02.12) 19:30
01.02.12 - Svingdoktoren Sl kveld i Sloråsen
01.02.12 - NSFs Norwegian Masters II 2012
01.02.12 - Spinning Løken onsdag (01.02.12) 19:30
01.02.12 - Krinscup 3. runde
02.12. - Kretssamling Hordaland Skikrets 2.12 - 4.12
31.01.12 - Treningscup, 8. kveld
31.01.12 - Spinning NOIL tirsdag (31.01) kl 20:00
31.01.12 - Stabæk Alpin - Romjulstrening 28-29/12.2011
31.01.12 - Spinning Løken tirsdag (31.01.12) 18:00
30.01.12 - Spinning Løken mandag (30.01.12) 19:30
30.01.12 - Spinning NOIL mandag (30.01) kl 19:30
28.01.12 - IRS B/C/D SSL samling INGIERKOLLEN
27.01.12 - Trening Myrkdalen Gruppe1, fredag 27 - søndag 29
27.01.12 - Fredagscup #3
26.01.12 - Spinning NOIL torsdag (26.01) kl 20:00
26.01.12 - Spinning Løken torsdag (26.01.12) 19:30
26.01.12 - Spinning Løken torsdag (26.01.12) 18:00
26.01.12 - 15 meter stemna Voss Idrettshall
25.01.12 - Spinning Løken onsdag (25.01.12) 19:30
24.01.12 - Spinning NOIL tirsdag (24.01) kl 20:00
24.01.12 - Treningscup, 7. kveld
24.01.12 - Spinning Løken tirsdag (24.01.12) 18:00
23.01.12 - Spinning Løken mandag (23.01.12) 19:30
23.01.12 - Spinning NOIL mandag (23.01) kl 19:30
22.01.12 - Åsliafarten 2012
21.01.12 - BUDSTIKKA CUP I 2012
20.01.12 - Fredagscup #2
19.01.12 - Spinning Løken torsdag (19.01.12) 19:30
19.01.12 - Spinning Løken torsdag (19.01.12) 18:00
19.01.12 - Spinning NOIL torsdag (19.01) kl 20:00
18.01.12 - Smørekurs for uerfarne Løken skole 18.01 kl 1830
18.01.12 - Spinning Løken onsdag (18.01.12) 19:30
17.01.12 - K5 RIDERS: Barn i alderen 8-10 år
17.01.12 - Spinning NOIL tirsdag (17.01) kl 20:00
17.01.12 - Spinning Løken tirsdag (17.01.12) 18:00
17.01.12 - Treningscup, 6. kveld
16.01.12 - Nordstrand Alpin Racing Jr gruppe 11/12
16.01.12 - Spinning NOIL mandag (16.01) kl 19:30
16.01.12 - Spinning Løken mandag (16.01.12) 19:30
14.01.12 - Trening i Bavallen Gruppe 1 14-15 januar-12
14.01.12 - SoneCup 2012 SSL Renn 1
12.01.12 - K1 SMÅTROLL: Barn i alderen 5-7 år - Torsdag
12.01.12 - K4 STOREBJØRN: Barn i alderen 8-10 år
12.01.12 - K3 LILLEBJØRN: Barn i alderen 5-7 år - Torsdag
12.01.12 - Spinning NOIL torsdag (12.01) kl 20:00
12.01.12 - K2 STORETROLL: Barn i alderen 8-10 år
12.01.12 - Stormyrastevne 15m 2012
12.01.12 - Spinning Løken torsdag (12.01.12) 18:00
12.01.12 - Spinning Løken torsdag (12.01.12) 19:30
12.01.12 - Hallstevnet
11.01.12 - Spinning Løken onsdag (11.01.12) 19:30
11.01.12 - Krinscup runde 2.
10.01.12 - Spinning NOIL tirsdag (10.01) kl 20:00
10.01.12 - Treningscup, 5. kveld
10.01.12 - K3 LILLEBJØRN: Barn i alderen 5-7 år - Tirsdag
10.01.12 - Spinning Løken tirsdag (10.01.12) 18:00
10.01.12 - K1 SMÅTROLL: Barn i alderen 5-7 år - Tirsdag
10.01.12 - NITTEDAL IL Karusell nr. 1 - 2012 Klassisk
09.01.12 - Spinning Løken mandag (09.01.12) 19:30
09.01.12 - Spinning NOIL mandag (09.01) kl 19:30
07.01.12 - Miniatyrstemna 2012
06.01.12 - Nissetreffen 2012
06.01.12 - Fredagscup #1
05.01.12 - Spinning NOIL torsdag (05.01) kl 20:00
05.01.12 - Spinning Løken torsdag (05.01.12) 19:30
05.01.12 - Spinning Løken torsdag (05.01.12) 18:00
04.01.12 - Spinning Løken onsdag (04.01.12) 19:30
03.01.12 - Spinning NOIL tirsdag (03.01) kl 20:00
03.01.12 - Spinning Løken tirsdag (03.01.12) 18:00
02.01.12 - Spinning Løken mandag (02.01.12) 19:30
01.01.12 - Nordstrand Alpin Racing gruppe 11/12
31.12.11 - Stabæk Alpin Barmark - Høst 2011
31.12.11 - Stabæk Alpin Familiesamling Geilo
28.12.11 - Romjulstevnet 2011 Gjesdal
27.12.11 - Fana Alpin Romjulssamling for alle 27.12 - 30/31.1
26.12.11 - Svingdoktoren Kvitfjell julesamling
20.12.11 - Spinning Løken tirsdag (20.12.11) 18:00
20.12.11 - Spinning NOIL tirsdag (20.12) kl 20:00
19.12.11 - Spinning Løken mandag (19.12.11) 19:30
15.12.11 - Spinning Løken torsdag (15.12.11) 18:00
15.12.11 - Spinning Løken torsdag (15.12.11) 19:30
15.12.11 - Spinning NOIL torsdag (15.12) kl 20:00
14.12.11 - Krinscup Jondal 14.12.11
14.12.11 - Spinning Løken onsdag (14.12.11) 19:30
13.12.11 - Spinning NOIL tirsdag (13.12) kl 20:00
13.12.11 - Spinning Løken tirsdag (13.12.11) 18:00
13.12.11 - Treningscup 15m, 3. kveld
12.12.11 - Spinning NOIL mandag (12.12) kl 19:30
12.12.11 - Spinning Løken mandag (12.12.11) 19:30
10.12.11 - Svingdoktoren Kvitfjell SL
10.12.11 - Skisamling Geilo Gruppe 1 10.12-12.12
10.12.11 - Kretsstevne 15m Bergenhus
09.12.11 - Spinning Løken fredag (09.12.11) 18:00
08.12.11 - Spinning Løken torsdag (08.12.11) 19:30
08.12.11 - Spinning NOIL torsdag (08.12) kl 20:00
07.12.11 - Spinning Løken onsdag (07.12.11) 19:30
07.12.11 - Smørekurs på Løken onsdag 7. des. kl. 18.30
06.12.11 - Spinning Løken tirsdag (06.12.11) 18:00
06.12.11 - Treningscup 15m 2. kveld
06.12.11 - Spinning NOIL tirsdag (06.12) kl 20:00
05.12.11 - Spinning NOIL mandag (05.12) kl 19:30
05.12.11 - Spinning Løken mandag (05.12.11) 19:30
05.12.11 - Stabæk Alpin Hemsedal 3-4.12 - 01/02
01.12.11 - Spinning NOIL torsdag (01.12) kl 20:00
01.12.11 - Spinning Løken torsdag (01.12.11) 18:00
01.12.11 - Spinning Løken torsdag (01.12.11) 19:30
30.11.11 - Spinning Løken onsdag (30.11.11) 19:30
29.11.11 - Spinning NOIL tirsdag (29.11) kl 20:00
29.11.11 - Spinning Løken tirsdag (29.11.11) 18:00
29.11.11 - Treningscup 15m 1. kveld
28.11.11 - Spinning Løken mandag (28.11.11) 19:30
28.11.11 - Spinning NOIL mandag (28.11) kl 19:30
26.11.11 - Miniatyrstemne Rosendal 2011
26.11.11 - Miniatyrstemne Husnes 2011
25.11.11 - Skisamling Geilo Gruppe 1, 25.11-27.11.11
24.11.11 - Spinning NOIL torsdag (24.11) kl 20:00
24.11.11 - Spinning Løken torsdag (24.11.11) 18:00
24.11.11 - Spinning Løken torsdag (24.11.11) 19:30
23.11.11 - Spinning Løken onsdag (23.11.11) 19:30
22.11.11 - Spinning Løken tirsdag (22.11.11) 18:00
22.11.11 - Spinning NOIL tirsdag (22.11) kl 20:00
21.11.11 - Spinning Løken mandag (21.11.11) 19:30
21.11.11 - Spinning NOIL mandag (21.11) kl 19:30
19.11.11 - Skisamling Geilo Gruppe 1 - AVLYST!!!
19.11.11 - Hauststevnet 15M 2011
17.11.11 - Spinning Løken torsdag (17.11.11) 18:00
17.11.11 - Spinning Løken torsdag (17.11.11) 19:30
17.11.11 - Spinning NOIL torsdag (17.11) kl 20:00
16.11.11 - Spinning Løken onsdag (16.11.11) 19:30
15.11.11 - Spinning NOIL tirsdag (15.11) kl 20:00
15.11.11 - Spinning Løken tirsdag (15.11.11) 18:00
14.11.11 - Spinning NOIL mandag (14.11) kl 19:30
14.11.11 - Spinning Løken mandag (14.11.11) 19:30
12.11.11 - Svingdoktoren Kvitfjell SL /evt Juvass
10.11.11 - Spinning NOIL torsdag (10.11) kl 20:00
10.11.11 - Spinning Løken torsdag (10.11.11) 19:30
10.11.11 - Spinning Løken torsdag (10.11.11) 18:00
09.11.11 - Kleppstemna 15m 2011
09.11.11 - Spinning Løken onsdag (09.11.11) 19:30
08.11.11 - Spinning NOIL tirsdag (08.11) kl 20:00
08.11.11 - Spinning Løken tirsdag (08.11.11) 18:00
07.11.11 - Spinning NOIL mandag (07.11) kl 19:30
07.11.11 - Spinning Løken mandag (07.11.11) 19:30
03.11.11 - Spinning NOIL torsdag (03.11) kl 20:00
03.11.11 - Spinning Løken torsdag (03.11.11) 18:00
03.11.11 - Spinning Løken torsdag (03.11.11) 19:30
02.11.11 - Spinning Løken onsdag (02.11.11) 19:30
01.11.11 - Spinning Løken tirsdag (01.11.11) 18:00
01.11.11 - Spinning NOIL tirsdag (01.11) kl 20:00
31.10.11 - Spinning Løken mandag (31.10.11) 19:30
31.10.11 - Spinning NOIL mandag (31.10) kl 19:30
27.10.11 - Spinning Løken torsdag (27.10.11) 19:30
27.10.11 - Spinning Løken torsdag (27.10.11) 18:00
26.10.11 - Spinning Løken onsdag (26.10.11) 19:30
25.10.11 - Spinning Løken tirsdag (25.10.11) 18:00
25.10.11 - Spinning NOIL tirsdag (25.10) kl 20:00
25.10.11 - Gannstemnet 15m 2011
24.10.11 - Spinning Løken mandag (24.10.11) 19:30
24.10.11 - Spinning NOIL mandag (24.10) kl 19:30
21.10.11 - IRS FIS/A/ B og C samling SØLDEN 21-30 Oktober
20.10.11 - Spinning Løken torsdag (20.10.11) 19:30
20.10.11 - Spinning Løken torsdag (20.10.11) 18:00
19.10.11 - Spinning Løken onsdag (19.10.11) 19:30
18.10.11 - Spinning Løken tirsdag (18.10.11) 18:00
17.10.11 - Spinning Løken mandag (17.10.11) 19:30
13.10.11 - Spinning Løken torsdag (13.10.11) 19:30
13.10.11 - Spinning Løken torsdag (13.10.11) 18:00
12.10.11 - Spinning Løken onsdag (12.10.11) 19:30
11.10.11 - Spinning Løken tirsdag (11.10.11) 18:00
10.10.11 - Spinning Løken mandag (10.10.11) 19:30
10.10.11 - Nordstrand Alpin Juvass samling 20-23 okt
05.10.11 - Spinning Løken onsdag (05.10.11) 19:30
03.10.11 - Spinning Løken mandag (03.10.11) 19:30
01.10.11 - Hangurslia opp 2011
30.09.11 - IRS FIS/A/B samling ZERMATT høstferien 2011
28.09.11 - Spinning Løken onsdag (28.09.11) 19:30
26.09.11 - Spinning Løken mandag (26.09.11) 19:30
24.09.11 - Camp Hoppensprett 24-25 sept 11
23.09.11 - IRS FIS/A/B/ C samling Juvass 23-26 september
21.09.11 - Spinning Løken onsdag (21.09.11) 19:30
19.09.11 - Spinning Løken mandag (19.09.11) 19:30
15.09.11 - Nordstrand Alpin Juvass samling 22-25 sept
14.09.11 - Spinning Løken onsdag (14.09.11) 19:30
09.09.11 - IRS C Juvass 9-12 september
07.09.11 - Spinning Løken onsdag (07.09.11) 19:30
05.09.11 - Spinning Løken mandag (05.09.11) 19:30
03.09.11 - HARDHAUSEN 2011
28.08.11 - Veteranstemna 2011 Hordakretsen
21.08.11 - Samlagstemne Sunnhordland bane 2011
18.08.11 - IRS A/B samling LANDGRAAF 18 - 21 aug 2011
13.08.11 - Barmarksamling - Fana Alpin
09.08.11 - BIF Fotballskole 2011
30.07.11 - Prøvestevnet LS 2011
15.07.11 - Jubileumsstevne By skl 100 år 8.r Fosenkarusell
25.06.11 - IRS A/B/C samling Juvass 25-28 juni 2011
25.06.11 - Hanguren opp 2011
24.06.11 - Rislamotreffen 2011
23.06.11 - Skisamling Fonna - Alle
18.06.11 - Camp Hoppensprett(USK) 2011
11.06.11 - IRS A/B/ samling Juvass (Pinse) 11-14 juni 2011
11.06.11 - Skisamling Fonna - Gr. 1
10.06.11 - Granvinstemnet 2011
10.06.11 - Norheimsund stevnet 2011
05.06.11 - Åpent stevne Org medaljen Gjesdal
02.06.11 - IRS A/B/C samling Juvass (KrHf) 2-5 juni 2011
02.06.11 - Skisamling Fonna - Alle
02.06.11 - Malvikstevnet 2011
01.06.11 - Renn og Racing grupper Nordstrand Alpin sesong 11/
31.05.11 - Vossameisterskap
28.05.11 - Stalheimskleiva opp 2011
21.05.11 - 100 ÅRS JUBILEUMSSTEMNE 21-22 MAI
21.05.11 - Husnespokalen 2011
20.05.11 - Skisamling Fonna - Alle
19.05.11 - Gannstemnet 2011
19.05.11 - Sartorstevnet 2011
15.05.11 - IRS A/B/C barmark sesong 2011-2012
14.05.11 - IRS A/B/C samling Juvass 14-16 mai 2011
14.05.11 - Åpent banestevne 2011
14.05.11 - Skisamling Fonna - Gruppe 1
12.05.11 - OSTERØYSTEMNET BANE 15. mai 2011
09.05.11 - Spinning Løken mandag (09.05.11) 19:30
06.05.11 - Vårstevnet Gjesdal 2011
05.05.11 - Kleppstemna 2011
02.05.11 - Spinning Løken mandag (02.05.11) 19:30
01.05.11 - Åpningsstevne Bjugn 1. mai 2011
01.05.11 - Filefjellrennet 2011 - SL
01.05.11 - Jaktfelt Vingelen 1.Mai 2011
30.04.11 - Filefjellrennet 2011 - SSL
30.04.11 - Banestemne i Tørvikbygd 2011
30.04.11 - 1. Maistemna 2011 Jondal NB. Ny 200 M
30.04.11 - Barmarksamling - Gruppe 1
29.04.11 - Filefjellrennet 2011 SSL (Fredag)
29.04.11 - Filefjellrennet 2011 - SG
28.04.11 - Filefjellrennet 2011 - SG Trening
27.04.11 - Spinning Løken onsdag (27.04.11) 19:30
26.04.11 - Maxpuls Test Løken tirsdag (26.04.11) 19:30
14.04.11 - Klubbmestersskap RSK SL
14.04.11 - Spinning NOIL torsdag (14.04) kl 20:00
14.04.11 - Spinning Løken torsdag (14.04.11) 19:30
14.04.11 - Spinning Løken torsdag (14.04.11) 18:00
13.04.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (13.04.11) 18:00
13.04.11 - Spinning Løken onsdag (13.04.11) 19:30
12.04.11 - Spinning NOIL tirsdag (12.04) kl 20:00
12.04.11 - Spinning Løken tirsdag (12.04.11) 19:30
12.04.11 - Spinning Løken tirsdag (12.04.11) 18:00
11.04.11 - Spinning Løken mandag (11.04.11) 19:30
11.04.11 - Spinning NOIL mandag (11.04) kl 19:30
10.04.11 - SM Vinterfelt 2011
10.04.11 - Rælingen Skiklubb Klubbmesterskap SSL 2011
09.04.11 - Lillehammer Troll Ski Marathon 2011
09.04.11 - Rælingen Skiklubb Klubbmesterskap SL 2011
09.04.11 - KLUBBMESTERSKAP Lommedalen Alpint 2011
07.04.11 - Spinning Løken torsdag (07.04.11) 18:00
07.04.11 - Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2011
07.04.11 - Spinning NOIL torsdag (07.04) kl 20:00
07.04.11 - Spinning Løken torsdag (07.04.11) 19:30
06.04.11 - Fossum IFs Klubbmesterskap 2011
06.04.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (06.04.11) 18:00
06.04.11 - Spinning Løken onsdag (06.04.11) 19:30
05.04.11 - Spinning Løken tirsdag (05.04.11) 19:30
05.04.11 - Spinning NOIL tirsdag (05.04) kl 20:00
05.04.11 - Spinning Løken tirsdag (05.04.11) 18:00
04.04.11 - 1. Karusellstevne Vest-Agder Bane 2011
04.04.11 - Spinning NOIL mandag (04.04) kl 19:30
04.04.11 - Spinning Løken mandag (04.04.11) 19:30
03.04.11 - Telenorkarusellen #3 2011 - Kolsåsbakken
02.04.11 - Fossum Alpin - Familiesamling 2-3/4 2011
01.04.11 - Bendit Alpinfestival 2011
31.03.11 - Spinning NOIL torsdag (31.03) kl 20:00
31.03.11 - Spinning Løken torsdag (31.03.11) 18:00
31.03.11 - Spinning Løken torsdag (31.03.11) 19:30
31.03.11 - IRS C Bendit Ål overnatting Liatoppen
30.03.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (30.03.11) 18:00
30.03.11 - Spinning Løken onsdag (30.03.11) 19:30
30.03.11 - Asker - klubbmesterskap 2011
29.03.11 - Kjelsås alpin KLUBBMESTERSKAP 2011
29.03.11 - Spinning Løken tirsdag (29.03.11) 18:00
29.03.11 - Spinning NOIL tirsdag (29.03) kl 20:00
29.03.11 - Spinning Løken tirsdag (29.03.11) 19:30
28.03.11 - Spinning NOIL mandag (28.03) kl 19:30
28.03.11 - HIL klubbmesterskap SL, Varingskollen (Ola)
28.03.11 - Spinning Løken mandag (28.03.11) 19:30
27.03.11 - AronCup Storslalom / Klubbmesterskap
27.03.11 - KM SSL 12/13 A-hus + andre klasser
27.03.11 - USK-Klubbmesterskap SL 2011
24.03.11 - Bygderenn Hakadal IL
24.03.11 - Spinning Løken torsdag (24.03.11) 19:30
24.03.11 - Spinning Løken torsdag (24.03.11) 18:00
24.03.11 - Spinning NOIL torsdag (24.03) kl 20:00
23.03.11 - Telenorkarusellen #2 2011 - Kolsåsbakken
23.03.11 - Spinning Løken onsdag (23.03.11) 19:30
23.03.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (23.03.11) 18:00
23.03.11 - Varingskollen opp 2011 Langrenn
22.03.11 - NSFs Norwegian Masters 4
22.03.11 - Hakadal Winter Olympics 2011 - funksjonærpåmld.
22.03.11 - Spinning Løken tirsdag (22.03.11) 18:00
22.03.11 - Spinning NOIL tirsdag (22.03) kl 20:00
22.03.11 - Spinning Løken tirsdag (22.03.11) 20:00
21.03.11 - Spinning Løken mandag (21.03.11) 19:30
21.03.11 - Spinning NOIL mandag (21.03) kl 19:30
20.03.11 - TROLLRENNET 2011
20.03.11 - Klubbmemsterskap Nordstrand IF - Alpin
20.03.11 - Stabæk Cup SL - 11 år og yngre
19.03.11 - Stabæk Cup SSL - 11 år og yngre
18.03.11 - Norwegian Masters - Trening 16.+18.Mars
17.03.11 - Klubbmesterskap Hakadal IL
17.03.11 - Spinning Løken torsdag (17.03.11) 19:30
17.03.11 - Spinning NOIL torsdag (17.03) kl 20:00
17.03.11 - Spinning Løken torsdag (17.03.11) 18:00
17.03.11 - Aron Klubbmesterskap og Tellende AronCup renn
16.03.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (16.03.11) 18:00
16.03.11 - Spinning Løken onsdag (16.03.11) 19:30
15.03.11 - Spinning Løken tirsdag (15.03.11) 18:00
15.03.11 - Spinning Løken tirsdag (15.03.11) 20:00
15.03.11 - Spinning NOIL tirsdag (15.03) kl 20:00
14.03.11 - Spinning NOIL mandag (14.03) kl 19:30
14.03.11 - Spinning Løken mandag (14.03.11) 19:30
13.03.11 - Varingskollen OPEN 2011
13.03.11 - Åsliarennene 2011 / SG Søndag
12.03.11 - SoneCup / Allsidighetsrenn SSL
12.03.11 - Åsliarennene 2011 / SSL Lørdag
12.03.11 - Budstikka Cup III 2011
11.03.11 - Årsfest BIF
10.03.11 - Spinning Løken torsdag (10.03.11) 18:00
10.03.11 - Spinning NOIL torsdag (10.03) kl 20:00
10.03.11 - HIL klubbmesterskap SSL, Varingskollen
10.03.11 - Spinning Løken torsdag (10.03.11) 19:30
10.03.11 - IRS KLUBBMESTERSKAPET torsdag 10 mars 2011
09.03.11 - Spinning Løken onsdag (09.03.11) 19:30
09.03.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (09.03.11) 18:00
08.03.11 - Spinning Løken tirsdag (08.03.11) 20:00
08.03.11 - Spinning Løken tirsdag (08.03.11) 18:00
08.03.11 - Spinning NOIL tirsdag (08.03) kl 20:00
07.03.11 - Spinning Løken mandag (07.03.11) 19:30
07.03.11 - Spinning NOIL mandag (07.03) kl 19:30
04.03.11 - Telenorkarusellen #1 2011 - Kolsåsbakken
03.03.11 - Spinning Løken torsdag (03.03.11) 19:30
03.03.11 - Spinning NOIL torsdag (03.03) kl 20:00
02.03.11 - SL kvalifiseringsrenn for LF Oslo Skikrets
02.03.11 - Spinning Løken onsdag (02.03.11) 19:30
01.03.11 - NSFs Norwegian Masters III
01.03.11 - Stabæk Alpin Vintertrening 2010/11
01.03.11 - Foreldretrening Kolsås - Stabæk Alpin
01.03.11 - Spinning NOIL tirsdag (01.03) kl 20:00
01.03.11 - Spinning Løken tirsdag (01.03.11) 20:00
28.02.11 - Spinning Løken mandag (28.02.11) 19:30
28.02.11 - Spinning NOIL mandag (28.02) kl 19:30
27.02.11 - Vinterferietrening Stabæk Alpin 2011
24.02.11 - Spinning NOIL torsdag (24.02) kl 20:00
24.02.11 - Spinning Løken torsdag (24.02.11) 19:30
24.02.11 - Spinning Løken torsdag (24.02.11) 18:00
23.02.11 - Spinning Løken onsdag (23.02.11) 19:30
23.02.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (23.02.11) 18:00
22.02.11 - Spinning NOIL tirsdag (22.02) kl 20:00
22.02.11 - Spinning Løken tirsdag (22.02.11) 20:00
22.02.11 - Spinning Løken tirsdag (22.02.11) 18:00
21.02.11 - IRS VINTERFERIE samling på kvitfjell 21 - 24 feb.
21.02.11 - IRS VINTERFERIE samling i Ingierkollen
21.02.11 - Spinning Løken mandag (21.02.11) 19:30
21.02.11 - Spinning NOIL mandag (21.02) kl 19:30
17.02.11 - NITTEDAL IL Karusell Skicross
17.02.11 - Spinning Løken torsdag (17.02.11) 19:30
17.02.11 - Spinning Løken torsdag (17.02.11) 18:00
17.02.11 - TelenorKarusell Hakadal SprintRenn
17.02.11 - Spinning NOIL torsdag (17.02) kl 20:00
17.02.11 - ARONCUP - 2 renn
16.02.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (16.02.11) 18:00
16.02.11 - AL kvalik SL J/G 12/13 år Nordstrand Alpin
16.02.11 - SL kvalifiseringsrenn for HL Oslo Skikrets
16.02.11 - Spinning Løken onsdag (16.02.11) 19:30
15.02.11 - Spinning NOIL tirsdag (15.02) kl 20:00
15.02.11 - Spinning Løken tirsdag (15.02.11) 20:00
15.02.11 - Spinning Løken tirsdag (15.02.11) 18:00
14.02.11 - Spinning Løken mandag (14.02.11) 19:30
14.02.11 - Spinning NOIL mandag (14.02) kl 19:30
13.02.11 - IRS CUP 2011. Ingierkollen ( irs medlemmer )
13.02.11 - Opel Asker Spretten SL J/G 11 år og yngre 2011
13.02.11 - Kretsrenn 11 år og yngre Nordstrand Alpin
12.02.11 - IRS KLUBBSAMLING i Ingierkollen lørdag 12. feb
12.02.11 - Etneminiatyren 2011
12.02.11 - Opel Asker Spretten, SSL J/G 11 år og yngre, 2011
12.02.11 - IRS Rossignolrennet SSL Ingierkollen 11 år og yngr
12.02.11 - HL-kvalik SL Akershus
10.02.11 - Spinning NOIL torsdag (10.02) kl 20:00
10.02.11 - Spinning Løken torsdag (10.02.11) 19:30
10.02.11 - Spinning Løken torsdag (10.02.11) 18:00
09.02.11 - Spinning Løken onsdag (09.02.11) 19:30
09.02.11 - Heming Alpin Cup 2011 11år/yngre SSL
09.02.11 - AL-Kvalik SL Akershus (Asker-rennet) 2011
09.02.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (09.02.11) 18:00
08.02.11 - Spinning Løken tirsdag (08.02.11) 18:00
08.02.11 - Spinning Løken tirsdag (08.02.11) 20:00
08.02.11 - Spinning NOIL tirsdag (08.02) kl 20:00
07.02.11 - Spinning NOIL mandag (07.02) kl 19:30
07.02.11 - Spinning Løken mandag (07.02.11) 19:30
06.02.11 - BUDSTIKKA CUP II
06.02.11 - Samlagsstemna i miniatyr 2011 Hardanger og Voss
05.02.11 - Fossumrennet 2011 - SSL J/G 11 år og yngre
04.02.11 - Fossumrennet 2011 - KM SL J/G 12-13 år
03.02.11 - Spinning Løken torsdag (03.02.11) 19:30
03.02.11 - Stormyrastevnet 15m 2011. 5. runde i miniatyrkarus
03.02.11 - Spinning Løken torsdag (03.02.11) 18:00
03.02.11 - ARONCUP 2011 og SONECUPRENN SSL DRAMMEN SKISENTER
03.02.11 - Spinning NOIL torsdag (03.02) kl 20:00
02.02.11 - Spinning Løken onsdag (02.02.11) 19:30
02.02.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (02.02.11) 18:00
01.02.11 - NSFs Norwegian Masters II
01.02.11 - Spinning Løken tirsdag (01.02.11) 18:00
01.02.11 - Spinning Løken tirsdag (01.02.11) 20:00
01.02.11 - Spinning NOIL tirsdag (01.02) kl 20:00
31.01.11 - Spinning Løken mandag (31.01.11) 19:30
31.01.11 - Spinning NOIL mandag (31.01) kl 19:30
30.01.11 - Nyttårsstevne 2011
30.01.11 - Krinsstemne 30 januar 2010, Ytre Hardanger Samlags
29.01.11 - Ølenminiatyren 2011
27.01.11 - Spinning Løken torsdag (27.01.11) 19:30
27.01.11 - Spinning Løken torsdag (27.01.11) 18:00
27.01.11 - Spinning NOIL torsdag (27.01) kl 20:00
27.01.11 - DFS 15 meter Voss Idrettshall 27.- 29.jan 2011
26.01.11 - Spinning Løken onsdag (26.01.11) 19:30
26.01.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (26.01.11) 18:00
25.01.11 - Spinning Løken tirsdag (25.01.11) 18:00
25.01.11 - Spinning NOIL tirsdag (25.01) kl 20:00
25.01.11 - Spinning Løken tirsdag (25.01.11) 20:00
24.01.11 - Spinning NOIL mandag (24.01) kl 19:30
24.01.11 - Spinning Løken mandag (24.01.11) 19:30
23.01.11 - Åsliafarten 2011
23.01.11 - BUDSTIKKA CUP I 2011
21.01.11 - Hallstevnet 2011
21.01.11 - Anton Fredagscup #3
20.01.11 - Spinning Løken torsdag (20.01.11) 19:30
20.01.11 - Spinning NOIL torsdag (20.01) kl 20:00
20.01.11 - TelenorKarusell Hakadal Skicross
20.01.11 - Spinning Løken torsdag (20.01.11) 18:00
19.01.11 - Spinning Løken onsdag (19.01.11) 19:30
19.01.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (19.01.11) 18:00
18.01.11 - Spinning Løken tirsdag (18.01.11) 20:00
18.01.11 - Spinning Løken tirsdag (18.01.11) 18:00
18.01.11 - Spinning NOIL tirsdag (18.01) kl 20:00
17.01.11 - Smørekurs på Løken mandag (17.01.11) 18:00
17.01.11 - Spinning NOIL mandag (17.01) kl 19:30
17.01.11 - Spinning Løken mandag (17.01.11) 19:30
15.01.11 - IRS KLUBB - Helgesamling Ingierkollen 15-16 jan
14.01.11 - Anton Fredagscup #2
13.01.11 - Spinning Løken torsdag (13.01.11) 18:00
13.01.11 - Spinning NOIL torsdag (13.01) kl 20:00
13.01.11 - Spinning Løken torsdag (13.01.11) 19:30
13.01.11 - NITTEDAL IL KARUSELLRENN 1
13.01.11 - Nordstrand Alpin - STOREBJØRN (K4)
13.01.11 - Nordstrand Alpin - STORETROLL (K2)
12.01.11 - USK Ungdomskarusellen 2011
12.01.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (12.01.11) 18:00
12.01.11 - Spinning Løken onsdag (12.01.11) 19:30
11.01.11 - Nordstrand Alpin - RIDERS (K5)
11.01.11 - Nordstrand Alpin - TIGERS (K6)
11.01.11 - Nordstrand Alpin - LILLEBJØRN (K3)
11.01.11 - Spinning Løken tirsdag (11.01.11) 18:00
11.01.11 - Spinning Løken tirsdag (11.01.11) 19:30
11.01.11 - Nordstrand Alpin - SMÅTROLL (K1)
11.01.11 - Spinning NOIL tirsdag (11.01) kl 20:00
10.01.11 - Nordstrand Alpin - Racing
10.01.11 - Nordstrand Alpin - Racing Jr.
10.01.11 - Nordstrand Alpin - RJR
10.01.11 - Spinning NOIL mandag (10.01) kl 19:30
10.01.11 - Nordstrand Alpin - R1
10.01.11 - Spinning Løken mandag (10.01.11) 19:30
09.01.11 - Stabæk Alpin Romjulstrening Kolsås 2010
09.01.11 - Miss.Technica SL renn for jenter 11-15
08.01.11 - Miniatyrstemna 8.-9. januar 2011
08.01.11 - Mr. Marker
07.01.11 - Anton Fredagscup #1
06.01.11 - Spinning Løken torsdag (06.01.11) 19:30
06.01.11 - Spinning NOIL torsdag (06.01) kl 20:00
06.01.11 - Spinning Løken torsdag (06.01.11) 18:00
05.01.11 - Spinning Løken onsdag (05.01.11) 19:30
05.01.11 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (05.01.11) 18:00
04.01.11 - Spinning Løken tirsdag (04.01.11) 19:30
04.01.11 - Spinning Løken tirsdag (04.01.11) 18:00
04.01.11 - Spinning NOIL tirsdag (04.01) kl 20:00
03.01.11 - Spinning Løken mandag (03.01.11) 19:30
03.01.11 - Spinning NOIL mandag (03.01) kl 19:00
01.01.11 - IRS FIS/A/B FARTSSAMLING Kvitfjell 1 - 4 jan
31.12.10 - Stabæk Alpin barmark - Høst 2010
29.12.10 - Romjulstevnet 2010 Gjesdal
29.12.10 - Romjulstevnet 2010
21.12.10 - Spinning Løken tirsdag (21.12) kl 19.30
21.12.10 - Spinning NOIL tirsdag (21.12) kl 20:00
20.12.10 - Spinning Løken mandag (20.12) kl 19.30
18.12.10 - Stabæk Alpin Familiesamling Geilo 18.-22.Des
17.12.10 - IRS FIS/A/B/C Julesamling/kvitfjell 17/18 - 21/22
16.12.10 - Spinning Løken torsdag (16.12) kl 18.00
16.12.10 - Spinning Løken torsdag (16.12) kl 19.30
16.12.10 - Spinning NOIL torsdag (16.12) kl 20:00
15.12.10 - Spinning Løken onsdag (15.12) kl 19.30
15.12.10 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (15.12) kl 18.00
14.12.10 - Spinning NOIL tirsdag (14.12) kl 20:00
14.12.10 - Spinning Løken tirsdag (14.12) kl 19.30
14.12.10 - Spinning Løken tirsdag (14.12) kl 18.00
13.12.10 - Spinning NOIL mandag (13.12) kl 19:30
10.12.10 - IRS FIS/A/B samling Kvitfjell 10/11 - 12 des.
09.12.10 - Spinning NOIL torsdag (09.12) kl 20:00
09.12.10 - Spinning Løken torsdag (09.12) kl 19.30
09.12.10 - Spinning Løken torsdag (09.12) kl 18.00
08.12.10 - Spinning Løken onsdag (08.12) kl 19.30
08.12.10 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (08.12) kl 18.00
07.12.10 - Spinning Løken tirsdag (07.12) kl 18.00
07.12.10 - Spinning Løken tirsdag (07.12) kl 19.30
07.12.10 - Spinning NOIL tirsdag (07.12) kl 20:00
06.12.10 - Spinning Løken mandag (06.12) kl 19.30
06.12.10 - Spinning NOIL mandag (06.12) kl 19:30
04.12.10 - Spinning Løken lørdag (04.12) kl 11.00
03.12.10 - IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 3 - 5 des.
02.12.10 - Spinning Løken torsdag (02.12) kl 18.00
02.12.10 - Spinning NOIL torsdag (02.12) kl 20:00
02.12.10 - Spinning Løken torsdag (02.12) kl 19.30
01.12.10 - Gratis kurs skiprep. for viderek. Løken (01.12)
01.12.10 - Spinning Løken onsdag (01.12) kl 19.30
30.11.10 - Spinning Løken tirsdag (30.11) kl 18.00
30.11.10 - Spinning Løken tirsdag (30.11) kl 19.15
30.11.10 - Spinning NOIL tirsdag (30.11) kl 20:00
29.11.10 - Spinning NOIL mandag (29.11) kl 19:30
29.11.10 - Spinning Løken mandag (29.11) kl 19.30
27.11.10 - Miniatyrstemne Husnes 2010
27.11.10 - Miniatyrstemne Rosendal 2010
26.11.10 - IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 26/27 - 28/29 nov.
25.11.10 - Spinning Løken torsdag (25.11) kl 19.30
25.11.10 - Spinning NOIL torsdag (25.11) kl 20:00
25.11.10 - Spinning Løken torsdag (25.11) kl 18.00
24.11.10 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (24.11) kl 18.00
24.11.10 - Spinning Løken onsdag (24.11) kl 19.30
23.11.10 - Spinning Løken tirsdag (23.11) kl 18.00
23.11.10 - Spinning Løken tirsdag (23.11) kl 20.00
23.11.10 - Spinning NOIL tirsdag (23.11) kl 20:00
22.11.10 - Spinning NOIL mandag (22.11) kl 19:30
22.11.10 - Spinning Løken mandag (22.11) kl 19.30
21.11.10 - Stabæk Alpin Samling 00/01 Gaustablikk 12.-14.nov
20.11.10 - IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 20 - 21 nov.
20.11.10 - Hauststevnet 15M 2010
18.11.10 - Spinning Løken torsdag (18.11) kl 19.30
18.11.10 - Spinning Løken torsdag (18.11) kl 18.00
18.11.10 - Spinning NOIL torsdag (18.11) kl 20:00
17.11.10 - Spinning Løken onsdag (17.11) kl 19.30
17.11.10 - Ungdoms Spinning Løken onsdag (17.11) kl 18.00
16.11.10 - Spinning NOIL tirsdag (16.11) kl 20:00
15.11.10 - Spinning NOIL mandag (15.11) kl 19:30
15.11.10 - Spinning Løken mandag (15.11) kl 19.30
13.11.10 - IRS FIS/A/B/C samling Kvitfjell 13 - 14 nov.
11.11.10 - Ølen minniatyren 2010
11.11.10 - Spinning NOIL torsdag (11.11) kl 20:00
11.11.10 - Spinning Løken torsdag (11.11) kl 18.00
11.11.10 - Spinning Løken torsdag (11.11) kl 19.30
10.11.10 - Spinning Løken onsdag (10.11) kl 19.30
10.11.10 - Kleppstemna 15m 2010
09.11.10 - Spinning Løken tirsdag (09.11) kl 18.00
09.11.10 - Spinning Løken tirsdag (09.11) kl 19.15
09.11.10 - Spinning NOIL tirsdag (09.11) kl 20:00
08.11.10 - Spinning NOIL mandag (08.11) kl 19:30
08.11.10 - Spinning Løken mandag (08.11) kl 19.30
06.11.10 - IRS FIS/A/ samling Kvitfjell 6 - 7 nov.
04.11.10 - 6. Karusellstevne 15 m Vest-Agder 2010
04.11.10 - Spinning Løken torsdag (04.11) kl 19.30
04.11.10 - Spinning NOIL torsdag (04.11) kl 20:00
04.11.10 - Spinning Løken torsdag (04.11) kl 18.00
03.11.10 - Spinning Løken onsdag (03.11) kl 19.30
02.11.10 - Spinning Løken tirsdag (02.11) kl 19.15
02.11.10 - Spinning Løken tirsdag (02.11) kl 18.00
02.11.10 - Spinning NOIL tirsdag (02.11) kl 20:00
01.11.10 - Spinning Løken mandag (01.11) kl 19.30
01.11.10 - Spinning NOIL mandag (01.11) kl 19:30
28.10.10 - Spinning NOIL torsdag (28.10) kl 20:00
28.10.10 - Spinning Løken torsdag (28.10) kl 19.30
28.10.10 - Spinning Løken torsdag (28.10) kl 18.00
27.10.10 - Spinning Løken onsdag (27.10) kl 19.30
26.10.10 - Spinning NOIL tirsdag (26.10) kl 20:00
26.10.10 - Spinning Løken tirsdag (26.10) kl 18.00
26.10.10 - Gannstevnet 15m 2010
25.10.10 - Spinning NOIL mandag (25.10) kl 19:30
25.10.10 - Spinning Løken mandag (25.10) kl 19.30
21.10.10 - Spinning Løken torsdag (21.10) kl 19.30
21.10.10 - Spinning NOIL torsdag (21.10) kl 20:00
21.10.10 - Spinning Løken torsdag (21.10) kl 18.00
20.10.10 - Spinning Løken onsdag (20.10) kl 19.30
19.10.10 - Spinning NOIL tirsdag (19.10) kl 20:00
19.10.10 - Spinning Løken tirsdag (19.10) kl 18.00
18.10.10 - Spinning NOIL mandag (18.10) kl 19:30
18.10.10 - Spinning Løken mandag (18.10) kl 19.30
14.10.10 - Spinning NOIL torsdag (14.10) kl 20:00
14.10.10 - Spinning Løken torsdag (14.10) kl 18.00
14.10.10 - Spinning Løken torsdag (14.10) kl 19.30
13.10.10 - Spinning Løken onsdag (13.10) kl 19.30
12.10.10 - Spinning Løken tirsdag (12.10) kl 19.15
12.10.10 - Spinning Løken tirsdag (12.10) kl 18.00
12.10.10 - Spinning NOIL tirsdag (12.10) kl 20:00
11.10.10 - Spinning Løken mandag (11.10) kl 19.30
06.10.10 - Spinning Løken onsdag (06.10) kl 19.30
04.10.10 - Spinning Løken mandag (04.10) kl 19.30
02.10.10 - Hangurslia opp 2010
29.09.10 - Spinning Løken onsdag (29.09) kl 19.30
29.09.10 - IRS FIS/A/B/C samling ZERMATT høstferie
27.09.10 - Spinning Løken mandag (27.09) kl 19.30
22.09.10 - Spinning Løken onsdag (22.09) kl 19.30
20.09.10 - Spinning Løken mandag (20.09) kl 19.30
19.09.10 - Spinning Løken søndag (19.09) kl 14.30
19.09.10 - Spinning Løken søndag (19.09) kl 13.00
15.09.10 - Spinning Løken onsdag (15.09) kl 19.30
13.09.10 - Spinning Løken mandag (13.09) kl 19.30
08.09.10 - Spinning Løken onsdag (08.09) kl 19.30
06.09.10 - Spinning Løken mandag (06.09) kl 19.30
04.09.10 - Elektronikkstevnet Bjugn 2010
01.09.10 - Spinning Løken onsdag (01.09) kl 19.30
30.08.10 - Spinning Løken mandag (30.08) kl 19.30
25.08.10 - Spinning Løken onsdag (25.08) kl 19.30
24.08.10 - Triathlon sesongstart BIF Ski
23.08.10 - Spinning Løken mandag (23.08) kl 19.30
15.08.10 - Åpent stevne Gjesdal
14.08.10 - Ullensaker - Fotballskole 2010 - Jenter og Gutter
14.08.10 - Skyting om Orginisasjonsmedaljo
14.08.10 - Tine Fotballskole 2010 - Ull/Kisa Fotball
05.08.10 - Ullproffen 2010
29.07.10 - Prøvestevnet LS2010 Elverum
19.07.10 - BIF Fotballskole 2010
17.07.10 - Åpent stevne Midt-Norsk Cup By skytterlag
03.07.10 - Lønahorgi opp - NM 2010
18.06.10 - Rislamotreffen 2010 18. og 19/6
12.06.10 - Hanguren opp
11.06.10 - Hordastemnet bane 2010
31.05.10 - Spinning Løken mandag (31.05) kl 19.30
26.05.10 - Spinning Løken onsdag (26.05) kl 19.30
22.05.10 - Stalheimskleiva opp
20.05.10 - Granvin stemnet 2010
20.05.10 - Norheimsund stevnet bane 2010
19.05.10 - Spinning Løken onsdag (19.05) kl 19.30
15.05.10 - Husnespokalen 2010
14.05.10 - Barmarks trening R1 Nordstrand alpin
14.05.10 - Åpent banestevne 14. og 15. mai 2010
14.05.10 - Fosenkarusell 3 Bjugn
13.05.10 - IRS A/B Juvass 13-16 mai
13.05.10 - Malvikstevnet 2010
12.05.10 - Spinning Løken onsdag (12.05) kl 19.30
11.05.10 - voksne 3 ganger i uken, våren 2010
11.05.10 - 3.parti gutter våren 2010 (12-15 år)
11.05.10 - Tropp gutter og jenter vår 2010
11.05.10 - Spinning Løken tirsdag (11.05) kl 18.00
11.05.10 - voksne 1 gang per uke vår 2010
11.05.10 - 2.parti gutter våren 2010 (9-11år)
11.05.10 - 1.parti gutter våren 2010 (6-9 år)
11.05.10 - Ekstraparti vår 2010
10.05.10 - Spinning Løken mandag (10.05) kl 19.30
06.05.10 - Kleppstemna 2010 - Jubileumsstemne
05.05.10 - Spinning Løken onsdag (05.05) kl 19.30
04.05.10 - Spinning Løken tirsdag (04.05) kl 18.00
03.05.10 - Spinning Løken mandag (03.05) kl 19.30
02.05.10 - Filefjellrennet - Slalom
01.05.10 - Jaktfelt 1 Mai 2010 Vingelen
01.05.10 - Ølen Felten 2010
01.05.10 - Baneåpning 1.mai Bjugn
01.05.10 - FIlefjellrennet - Storslalom
30.04.10 - Filefjellrennet - Super G
30.04.10 - Banestemne i Tørvikbygd 2010
30.04.10 - 1. Maistemna 2010
29.04.10 - Spinning NOIL torsdag (29.04) kl 20:00
29.04.10 - Filefjellrennet - Super G Trening
29.04.10 - Spinning Løken torsdag (29.04) kl 18.00
28.04.10 - Spinning Løken onsdag (28.04) kl 19.30
27.04.10 - Ull/Kisa United, fotball
27.04.10 - Spinning Løken tirsdag (27.04) kl 18.00
27.04.10 - Spinning NOIL tirsdag (27.04) kl 20:00
26.04.10 - Spinning Løken mandag (26.04) kl 19.30
26.04.10 - Spinning NOIL mandag (26.04) kl 19:30
24.04.10 - Gannstevnet 2010
22.04.10 - Spinning Løken torsdag (22.04) - kl 20.00
22.04.10 - Spinning NOIL torsdag (22.04) kl 20:00
22.04.10 - Spinning Løken torsdag (22.04) - kl 18.00
21.04.10 - Spinning Løken onsdag (21.04) - kl 19.30
20.04.10 - Spinning NOIL tirsdag (20.04) kl 20:00
20.04.10 - Spinning Løken tirsdag (20.04) - kl 18.00
19.04.10 - Spinning Løken mandag (19.04) - kl 19.30
19.04.10 - Spinning NOIL mandag (19.04) kl 19:30
18.04.10 - 1. Banekarusell Vest Agder 2010
17.04.10 - Vårstevnet Gjesdal 2010
17.04.10 - Spinning Løken lørdag (17.04) - kl 12.00
15.04.10 - Spinning Løken torsdag (15.04) - kl 18.00
15.04.10 - Spinning Løken torsdag (15.04) - kl 20.00
15.04.10 - Spinning NOIL torsdag (15.04) kl 20:00
14.04.10 - Spinning Løken onsdag (14.04) - kl 19.30
13.04.10 - Spinning NOIL tirsdag (13.04) kl 20:00
13.04.10 - Spinning Løken tirsdag (13.04) - kl 18.00
12.04.10 - Spinning Løken mandag (12.04) - kl 19.30
12.04.10 - IRS SL trening Ingierkollen 12.04
12.04.10 - Spinning NOIL mandag (12.04) kl 19:30
10.04.10 - KLUBBMESTERSKAP Lommedalen Alpin
10.04.10 - Lillehammer Trollski Marathon 2010
10.04.10 - Vårspretten SSL
09.04.10 - Fossum Alpins familiesamling april 2010
08.04.10 - IRS KLUBBMESTERSKAP 08.04.2010
08.04.10 - Spinning Løken torsdag (08.04) - kl 20.00
08.04.10 - Spinning Løken torsdag (08.04) - kl 18.00
08.04.10 - Klubbmesterskap RSK SSL
08.04.10 - Spinning NOIL torsdag (08.04) kl 20:00
07.04.10 - Spinning Løken onsdag (07.04) - kl 19.30
07.04.10 - Asker klubbmensterskap alpint 2010
06.04.10 - Spinning Løken tirsdag (06.04) - kl 18.00
06.04.10 - Spinning NOIL tirsdag (06.04) kl 20:00
05.04.10 - Spinning Løken mandag (05.04) - kl 19.30
05.04.10 - Spinning NOIL mandag (05.04) kl 19:30
30.03.10 - Spinning NOIL tirsdag (30.03) kl 20:00
29.03.10 - Spinning Løken mandag (29.03) - kl 19.30
28.03.10 - SG Trening Krydsby for Stabæk Alpin
27.03.10 - IRS C samling Ingierkollen 27-28 mars
25.03.10 - Spinning Løken torsdag (25.03) - kl 20.00
25.03.10 - Spinning Løken torsdag (25.03) - kl 18.00
25.03.10 - Spinning NOIL torsdag (25.03) kl 20:00
25.03.10 - IRS CUP 3. 25.03. 2010 (irs medlemmer)
24.03.10 - Fossum IFs Klubbmesterskap 2010
24.03.10 - Spinning Løken onsdag (24.03) - kl 19.30
24.03.10 - Varingskollen Open 2010
23.03.10 - Stabæk Alpin Klubbmesterskap 2010
23.03.10 - Kjelsås Alpint Klubbrenn 2010
23.03.10 - Spinning NOIL tirsdag (23.03) kl 20:00
23.03.10 - Spinning Løken tirsdag (23.03) - kl 18.00
22.03.10 - Spinning NOIL mandag (22.03) kl 19:00
21.03.10 - KM Akershus SL 12-13
20.03.10 - Stabæk Alpin vintertrening 2009/2010
20.03.10 - KRETSMESTERSKAP SSL 12/13 Akershus
20.03.10 - USK - Klubbmesterskap 2010
19.03.10 - Bendit 2010 Overnatting Nordstrand Alpin
19.03.10 - Bendit Alpinfestival Ål 19,20 og 21 mars
19.03.10 - Telenorkarusellen III - Kolsåsbakken
18.03.10 - Spinning NOIL torsdag (18.03) kl 20:00
18.03.10 - Aron Cup Renn 5 - Klubbmesterskap - SSL
18.03.10 - Spinning Løken torsdag (18.03) - kl 20.00
18.03.10 - Spinning Løken torsdag (18.03) - kl 18.00
18.03.10 - Telenorkarusell Hakadal
17.03.10 - Spinning Løken onsdag (17.03) - kl 19.30
16.03.10 - Spinning Løken tirsdag (16.03) - kl 19.15
16.03.10 - Spinning Løken tirsdag (16.03) - kl 18.00
16.03.10 - Spinning NOIL tirsdag (16.03) kl 20:00
14.03.10 - Åsliarennene 2010 / SG Søndag
14.03.10 - Trollrennet 2010
14.03.10 - Stabæk Cup SL - 11år og yngre
14.03.10 - Nordstrand Alpin Klubbmesterskap 2010
13.03.10 - Åsliarennene 2010 / SSL Lørdag
13.03.10 - Stabæk Cup SSL - 11år og yngre
13.03.10 - Rossignolrennet 2010
11.03.10 - Spinning Løken torsdag (11.03) - kl 20.00
11.03.10 - Spinning Løken torsdag (11.03) - kl 18.00
11.03.10 - Aron Cup Renn 4 / Sone Cup renn 2 - SL
10.03.10 - EURO TECFARTEN 2010
10.03.10 - Spinning Løken onsdag (10.03) - kl 19.30
10.03.10 - Telenorkarusellen II - Kolsåsbakken
09.03.10 - Varingskollen opp 2010 Langrenn
07.03.10 - BUDSTIKKA CUP III 2010
07.03.10 - Storslalåmrenn Marikollen - 11år og yngre
06.03.10 - IRS samling Ingierkollen 6-7 mars
06.03.10 - IRS Fis/A/B/C samling Hafjell 6-7 mars
06.03.10 - Oslo skikrets HL-samling Hafjell 6-7 mars
05.03.10 - Telenorkarusellen I - Kolsåsbakken - Enkeltrenn
05.03.10 - Telenorkarusellen I - Kolsåsbakken - Alle Renn
04.03.10 - Spinning Løken torsdag (04.03) - kl 17.00
03.03.10 - Spinning Løken onsdag (03.03) - kl 19.30
03.03.10 - Kvalik Oslo LF G/J 12-13 år + KM
03.03.10 - HL Kvalikk 14/15 Grefsenkleiva
26.02.10 - Vinterferietrening Stabæk Alpin
22.02.10 - Asker, Treningsavgift vinter 2010 for 97-98
22.02.10 - Asker, Treningsavgift vinter 2010 for 99-00
22.02.10 - Asker, Treningsavgift vinter 2010 for 2001 og yng
21.02.10 - HL-kvalik SSL 2010, Varingskollen
20.02.10 - AL-kvalik SSL 2010, Varingskollen
18.02.10 - ARON CUP 2010 - Renn 3/ SoneCup - SSL
18.02.10 - IRS CUP 18.02.2010 (medlemmer av IRS)
18.02.10 - Bymesterskap miniatyr - Tromsø
17.02.10 - Tolgamesterskap 15 m 17.02.10
14.02.10 - Asker Spretten 2010
13.02.10 - BUDSTIKKA CUP II 2010
12.02.10 - IRS vinterferie samling Hafjell
12.02.10 - Nero Cup 2010, 12-14 Februar 2010
11.02.10 - 4 år lekeparti, gutter og jenter 2010
11.02.10 - 5 år lekeparti vår 2010, mandager
11.02.10 - 5 år Lekeparti vår 2010, torsdager
11.02.10 - 3.parti jenter våren 2010 (12-15 år)
11.02.10 - 1.parti jenter vår 2010 (6-7 år)
11.02.10 - 2.parti jenter våren 2010 (8-10 år)
10.02.10 - Åpningsstevne Åfjordhallen 15m
10.02.10 - Heming Alpincup 2010 - 11 år/yngre SSL
07.02.10 - Kretsmesterskap SG, TRYSIL Høgegga 63, 07.02.2010
07.02.10 - AL-kvalikk SL Marikollen
07.02.10 - IRS C/ BENDIT ÅL - overnatting
07.02.10 - Nordstrand alpin SL Kretsrenn 8 år y, 9,10,11 år
07.02.10 - Kvalik HL SL J/G 14-15 år Kolsåsbakken
06.02.10 - SG Kvalik AL+HL Akershus - Wyller
06.02.10 - Kretsmesterskap SSL, TRYSIL Høgegga 63, 06.02.2010
06.02.10 - Fossumrennet SSL J/G 11 år og yngre Kolsåsbakken
05.02.10 - Kretsrenn SL, TRYSIL Høgegga 63, 05.02.2010
04.02.10 - Aron Cup 2010 Renn 2 - SL
04.02.10 - Stormyrastevnet 15m 2010
02.02.10 - Samlagsstevnet 15 m Bjugn
31.01.10 - AL kvalik SSL for Akershus skikrets i Hurdal
31.01.10 - Krinsstevnet Miniatyr 31/1-10 Norheimsund
31.01.10 - SSL Kvalik LF/HL Wyller
30.01.10 - SG Kvalik LF/HL Wyller
30.01.10 - Etneminiatyren 2010
29.01.10 - Ljan Alpin Familiesamling Hafjell 29-31 jan
29.01.10 - Norwegian Masters Wyller - SSL
29.01.10 - Anton Fredagscup #3
28.01.10 - DFS 15 meter Voss Idrettshall 28- 30 januar 2010
24.01.10 - Åsliafarten 2010
24.01.10 - Stabæk Alpin Samling Ål 23.-24.jan
24.01.10 - BUDSTIKKA CUP I 2010
23.01.10 - Hakkebakkerennet 2010
23.01.10 - IRS samling i Ingierkollen 23.-24. feb
22.01.10 - Anton Fredagscup #2
20.01.10 - Kvallik LF J/G 12/13
20.01.10 - Kvalik HL G/J 14/15 år
17.01.10 - Rælingsspretten SL
17.01.10 - Venteliste jenter 1. Parti
17.01.10 - Venteliste jenter 2. parti
16.01.10 - Rælingsspretten SSL
15.01.10 - Anton Fredagscup #1
15.01.10 - Stabæk Alpin julekalender 2009
14.01.10 - Ljan Alpin K4
14.01.10 - Ljan Alpin K2
13.01.10 - Karusell 2- Oddahallen
13.01.10 - USK Ungdomskarusell 2010
13.01.10 - Samlagsstevnet 15m 2010
12.01.10 - Ljan Alpin K1
12.01.10 - Ljan Alpin K3
12.01.10 - Ljan Alpin K5
12.01.10 - Ljan Alpin K6
11.01.10 - Ljan renngruppe 1 (R1), årskull 1999 - 2000
11.01.10 - Venteliste Lekeparti 4 og 5 år
11.01.10 - Ljan renngruppe 2 (R2), årskull 1996 - 1998
11.01.10 - Ljan renngruppe junior årskull 2001-2003
10.01.10 - Miss IRS 2010
09.01.10 - Tromsø Open 2010
09.01.10 - Nissetreffen 2009
09.01.10 - Mr. Marker 2010
08.01.10 - Stabæk Alpin samling Gol 2.-3.jan
02.01.10 - IRS B-gr Kvitfjell samling 2-5 januar
02.01.10 - Miniatyrstemna 2. og 3. januar
02.01.10 - IRS A/FIS Kvitfjell samling 2-5 januar
31.12.09 - Stabæk Alpin Barmark - Høst 2009
30.12.09 - Stabæk Alpin Romjulstrening Kolsås
30.12.09 - Troppsparti gutter og jenter (fra 10 år)
29.12.09 - Romjulsstevnet 2009
28.12.09 - Romjulsstevnet 2009 Gjesdal
21.12.09 - Stabæk Alpin samling-6 Geilo 18.-21.des
16.12.09 - IRS B/C Julesamling Hafjell 16-20 des
14.12.09 - BS-Romjulssamling inkl rekrutt 26-30des Geilo
14.12.09 - BS-egne samling 21-22des Geilo
14.12.09 - BS-egne samling 2-3 Jan Geilo
14.12.09 - BS/kretssamling SG 5-8 jan ÅL
13.12.09 - Allidrett i SFO Torvbråten 2009/10
13.12.09 - Spinning Løken søndag (13.12) - kl 14.00 (2t)
12.12.09 - IRS A/FIS Julesamling Hafjell 12-20 des
10.12.09 - Spinning Løken torsdag (10.12) - kl 18.15
10.12.09 - Spinning Løken torsdag (10.12) - kl 20.30
10.12.09 - Spinning Løken torsdag (10.12) - kl 17.15
08.12.09 - Spinning Løken tirsdag (08.12) - kl 19.15
08.12.09 - Spinning Løken tirsdag (08.12) - kl 18.00
07.12.09 - Stabæk Alpin samling-5 Gålå 4.-7.des.
07.12.09 - Spinning Løken mandag (07.12) - kl 08.15
07.12.09 - BS-egne samling inkl rekrutt 12-13 Des Geilo
05.12.09 - Åpent stevne 15 m Bjugn 5. desember 2009
04.12.09 - IRS FIS/A/B/C samling Skeikampen 4-6 des.
03.12.09 - Familiesamling Gaustablikk 3.-6. des 2009
01.12.09 - Jenter 3. parti (11-15 år)
30.11.09 - BS-egne samling 4-6Des Geilo
29.11.09 - Miniatyrstemne Rosendal 2009
28.11.09 - Miniatyrstemne Husnes 2009
27.11.09 - IRS B Samling Kvitfjell 27-29 November
27.11.09 - IRS C samling Kvitfjell 27-29 November
27.11.09 - IRS A/FIS Kvitfjell samling 27-29 november
25.11.09 - 4. Krinscup 2009
23.11.09 - 4. runde i Telemark 15m karusell
23.11.09 - Stabæk Alpin Samling-4 Geilo/Gol 21.-23.nov
22.11.09 - IRS A/FIS Kvitfjell samling 20-22 november
21.11.09 - Hauststevnet 15M 2009
21.11.09 - BS-ta 27-29nov kontaklt med pål kretssmling
20.11.09 - IRS B Samling Kvitfjell 20-22 November
19.11.09 - Skisamling Geilo 19-22 nov Ljan alpin
18.11.09 - Lekeparti gutter og jenter (5 år) Torsdag
18.11.09 - Lekeparti gutter og jenter (4 år)
18.11.09 - Lekeparti gutter og jenter (5 år) Mandag
18.11.09 - Jenter Ekstraparti
18.11.09 - Gutter 1. parti (6-8 år)
18.11.09 - Gutter 2. parti (9-11 år)
18.11.09 - Gutter 3. parti (12-15 år)
18.11.09 - Voksenparti - trening inntil 3 ganger pr. uke
18.11.09 - Voksenparti - trenning inntil 1 gang pr uke
16.11.09 - BS-egne samling 21-21Nov Geilo
14.11.09 - IRS A/FIS Kvitfjell samling 14-15 november
14.11.09 - IRS B samling Kvitfjell 14-15 November
11.11.09 - Kleppstemna 15m
11.11.09 - Krinscup 3. runde, Jondal
11.11.09 - BS-egne samling 14-15Nov Geilo
06.11.09 - Stabæk Alpin samling-2 Gålå 6-8.nov
06.11.09 - 4. Karusellstevne 15 m 2009
28.10.09 - Krinscup 2. runde Norheimsund
24.10.09 - IRS A gr Sølden uke 44
22.10.09 - IRS Sølden FIS uke 44
20.10.09 - Gannstevnet 15m 2009
16.10.09 - IRS A/FIS Juvass 16-18 Oktober
16.10.09 - IRS B Juvass 16-18 Oktober
16.10.09 - Samling Juvass Ljan alpin
14.10.09 - Krinscup 15M - 1. runde Strandebarm
03.10.09 - Hangurslia opp
01.10.09 - Jenter 2. parti (8-10 år)
01.10.09 - Jenter 1. parti (6-7 år)
27.09.09 - Teen Team 96 - Høstferien
26.09.09 - IRS B Juvass høstferien
26.09.09 - IRS Fis/A Juvass høstferien
18.09.09 - IRS Fis/A gr Juvass 18-20 September
06.09.09 - Veteranstemnet 2009
05.09.09 - Elektronikkstevnet 2009
05.09.09 - IRS Fis/A gr Juvass 5-7 September
04.09.09 - BS-egne Fonna 11-13 Sept 09 - A V L Y S T
04.09.09 - IRS C Juvass høstferien
04.09.09 - IRS B Samling Juvass 04.09.09
30.08.09 - Gutter Ekstraparti
29.08.09 - IRS Fis/A-gr Juvass 29-30 August
29.08.09 - IRS B Samling Juvass 29-30.august
23.08.09 - Samlagsmesterskap Bane Solør 2009
22.08.09 - Samlagsstevnet Bane Ofoten 2009
22.08.09 - IRS A Barmarksamling 22-23 August
22.08.09 - IRS- FIS barmarksamling 22-23 aug.
22.08.09 - Samlagsstevnet Bane i Sunnhordland 2009
22.08.09 - IRS B Barmarksamling 22.08.09
22.08.09 - 22.-23. August, 2009, Ejolle, Breddesamling, Åsgår
21.08.09 - BS egne Fonna 28-30 August 09
16.08.09 - Samlagsstemnet Hardanger & Voss 2009
14.08.09 - BS egne Barmarkssamling Geilo 20-23Aug
14.08.09 - IRS Juvass 13-16 august.
07.08.09 - BS egne Fonna 13-16 Aug
06.08.09 - BS Egne Høstferie Alt III. 2-11/10 Hintertux
06.08.09 - BS egne Høstferie ALT II. Hintertux 2-11 oktober
06.08.09 - BS Egne Høstferie Alt I. 2-11/10 Hintertux
31.07.09 - Prøvestevnet LS 2009 Evje
18.07.09 - MNC / FK 4 Bjugn
11.07.09 - Nationskyting & Org. Medalje 2009
11.07.09 - Nationens Landsskyting/Org. medalje
25.06.09 - IRS B Samling Juvass 25-28 Juni
25.06.09 - IRS A/FIS 24 - 30 juni
25.06.09 - Stordstemnet i Baneskyting 2009
25.06.09 - IRS C Samling Juvass 25-28 Juni
22.06.09 - BS egne Folgefonna 25/6-2/7 09 gr 1/2
22.06.09 - BS egne Folgefonna 25-28/6-09 rekrutt
20.06.09 - 20.-21. Juni, 2009, Ejolle, Breddesamling Son
20.06.09 - Lønahorgi opp
19.06.09 - Rislamotreffen 19. og 20. juni 2009
12.06.09 - Hordastevnet Bane 12-14/6-09
12.06.09 - Tromsøhylsa 2009
11.06.09 - Samlagsstevnet bane Fosen
10.06.09 - Jenter 1. parti (6-7 år)
07.06.09 - Skytingens dag 7. juni Voss Skyttarlag
06.06.09 - Den norske skyttermedalje og Nationens Landsskytin
06.06.09 - IRS B Barmarksamling 6-7 Juni i Oslo
05.06.09 - BIF Fotballskole 2009
01.06.09 - Gutter 3. parti (12-15 år)
01.06.09 - Jenter 3. parti (11-15 år)
01.06.09 - Jenter Ekstraparti
01.06.09 - Gutter 2. parti (9-11 år)
01.06.09 - Gutter 1. parti (6-8 år)
01.06.09 - Jenter 2. parti (8-10 år)
01.06.09 - Lekeparti gutter og jenter (5 år) Mandag
01.06.09 - Lekeparti gutter og jenter (4 år)
01.06.09 - Venteliste jenter 1. Parti
01.06.09 - Lekeparti gutter og jenter (5 år) Torsdag
01.06.09 - Venteliste jenter 2. parti
01.06.09 - Voksenparti - trenning inntil 1 gang pr uke
01.06.09 - Venteliste Lekeparti 4 og 5 år
01.06.09 - Troppsparti gutter og jenter (fra 10 år)
01.06.09 - Gutter Ekstraparti
01.06.09 - Voksenparti - trening inntil 3 ganger pr. uke
28.05.09 - IRS A/FIS samling Juvass 28 mai-1 juni
25.05.09 - BS egne Folgefonna 29/5-1/6 09 gr 1/2
23.05.09 - Husnespokalen 2009
22.05.09 - Vossastemna 2009
22.05.09 - Granvin stemnet 2009
22.05.09 - Lødingenstevnet 2009
21.05.09 - Fiksestemne 09
21.05.09 - Malvikstevnet 2009
20.05.09 - IRS samling A/FIS Juvass 20-24 mai
19.05.09 - BS egne Folgefonna 21-24mai 09 gr 1/2-rekrutt
15.05.09 - Åpent stevne 15. og 16.mai 2009 Storsteinnes
14.05.09 - Kleppstemna 2009
09.05.09 - Gannstevnet 2009
08.05.09 - Sartorstevnet 2009
03.05.09 - Filefjellrennet - Slalom
02.05.09 - Filefjellrennet - Storslalom
02.05.09 - Åpent skytterstevne Trysil 2. mai 2009
01.05.09 - Stabæk Alpin - Overnatting Filefjellrennet
01.05.09 - Filefjellrennet - Super G
01.05.09 - Baneåpning 1. mai Bjugn
30.04.09 - Filefjellrennet
30.04.09 - Filefjellrennet trening
30.04.09 - Asker Skiklubb vinter 2009, for 1995-96-97
30.04.09 - 1. Mai-stemna 2009
30.04.09 - Asker Skiklubb Vinter 2009, for 1998 - 2000
30.04.09 - Asker Skiklubb, vinter 2009, for 2001 - yngre
30.04.09 - Banestemne i Tørvikbygd 2009
28.04.09 - BS egne Folgefonna 9-10mai 2009 gr 1/2
26.04.09 - 1 Karusell Bane V-Agder Søndag 26 April 2009
25.04.09 - ski4fun - SL Gutter 11-15 år
24.04.09 - Familiesamling Kjelsås alpin 24-26 april
24.04.09 - ski4fun - SL Jenter 11-15 år
24.04.09 - Vårstevnet Gjesdal 2009
19.04.09 - Fageråsen Cup, Trysil, Familierenn Skicross
18.04.09 - Fageråsen Cup, Trysil, Familierenn
18.04.09 - Lillehammer Trollski Marathon 2009
16.04.09 - Stabæk Alpin felles tur/ Kvitfjellrennet 16-19 Apr
10.04.09 - Stabæk Alpin Vintertrening 2008/2009 i Kolsås
02.04.09 - Klubbmesterskap SL Rælingen Skiklubb Alpin
01.04.09 - Fossum Alpin Klubbmesterskapet 2009
01.04.09 - Klubbmesterskap SSL Rælingen Skiklubb Alpin
01.04.09 - Klubbmesterskapet IRS
31.03.09 - Klubbmesterskap Ljan IF
29.03.09 - BS(egne) Påskeferie Geilo 5-7 april
28.03.09 - Vårspretten SSL 11 år og yngre
28.03.09 - USK - Klubbmesterskap SL - 2009
26.03.09 - Veteran NM på Voss 26-28 mars 2009
23.03.09 - USK - KLubbmesterskap SSL - 2009
22.03.09 - KM SSL 12/13 Akershus / DISNEY III 2009
22.03.09 - Samlagsstemna Felt Hardanger og Voss 2009
21.03.09 - KM SL J/G 12/13 MARIKOLLEN.
20.03.09 - Ljan Alpin overnatting Bendit 20-22/3/2009
20.03.09 - Bendit Alpinfestival Ål 20, 21og 22 Mars 2009
18.03.09 - USK - Ungdomskarusell
15.03.09 - Kretsrenn - Ljan Alpin
15.03.09 - Stabæk Alpin - SSL 9 år & yngre Kolsåsbakken
15.03.09 - Åslia-rennene 2009 / SG Søndag
14.03.09 - Åslia-rennene 2009 / SSL Lørdag
14.03.09 - Stabæk Alpin - SSL 10 & 11 år
14.03.09 - ARONRENNET 2009
12.03.09 - ARON CUP 2009 Renn 6 (SoneCup renn 4)
12.03.09 - Kjelsås IL Alpin Klubbrenn 2009
11.03.09 - Euro-Tecfarten 2009
08.03.09 - Varingskollen Kvalik SSL HL 2009
08.03.09 - AL kvalik Akershus, SL Grefsenkleiva
08.03.09 - Fossumrennet 2009 - 11 år og yngre
08.03.09 - Trollrennet Trollvannskleiva Kjelsås Alpin
07.03.09 - ROSSINGNOL RENNET 11 år og yngre
07.03.09 - HL-Kvalik - Akershus SL Kolsåsbakken
07.03.09 - Varingskollen Kvalik SSL AL 2009
04.03.09 - LF - Kvalik - J/G - 12/13 - Ingierkollen
04.03.09 - SL Kvalik HL Oslo Grefsenkleiva HSIL og Kjelsås
01.03.09 - AL Kvallik SSL - LIL alpin
01.03.09 - Sonerenn Gol 01.03.09
01.03.09 - Asker Spretten, 1 mars 2009, Storslalom
30.02.09 - Vinterferietrening i Kolsås for Stabæk Alpin
28.02.09 - Asker Spretten, 28. februar 2009, Slalom
24.02.09 - BS(egne) Geilo 28/1-1/2 Veteranaer
24.02.09 - BS(egne) Vinterferie 2-7Mars
23.02.09 - Asker Skikubb, Alpint Klubbmesterskap 2009
21.02.09 - Sonerenn Ål - Fjord 1 Parallellcup
19.02.09 - IRS B-gr samling vinterferien
14.02.09 - KVALIK BUSKERUD 09
14.02.09 - DISNEY DVD II 2009
14.02.09 - Etneminiatyren 2009
08.02.09 - KM -Kvalik SSL Hemsedal
08.02.09 - Kvalik SSL AL/HF Oslo Skikrets Wyller
08.02.09 - Super-G 12-13 Høgegga, Trysil - AL Kvalik Akershus
07.02.09 - Super-G 12-13 Høgegga, Trysil - Regionalt renn
07.02.09 - Kvalik SG AL/HF Oslo skikrets Wyller
07.02.09 - DFS 15 m Voss Idrettshall 5.-7. feb 2009
07.02.09 - KM Slalåm 2009 Buskerud
06.02.09 - Samlagsstevnet miniatyr Hardanger og Voss
06.02.09 - Samlagsstemne Sunnhordland 15m
05.02.09 - Trening Super-G 12-13, Høgegga Trysil 5-6 februar
05.02.09 - ARON CUP 2009 Renn 5
05.02.09 - Glåma Bygg cup, 15 m, Kongsvinger
05.02.09 - Stormyrastevnet 15m 2009 5r.karusell
01.02.09 - Felles førjuls- og romjulstrening for Stabæk Alpin
01.02.09 - Krinsstevne 15m, ytrekrinsen Hard&Voss
01.02.09 - Stabæk Alpin 96 gruppen Barmark 2008 Høst
01.02.09 - Hakkebakkerennet 2009
31.01.09 - KM/KVAL.RENN SG 31/1 og 1/2 2009
31.01.09 - SG Kvalikk Akershus
30.01.09 - Anton Fredagscup #4
29.01.09 - ARON CUP 2009 Renn 4
29.01.09 - Kvalikrenn/Oslo SL,12-13 år, Ljan Alpin
29.01.09 - HL-Kvalik Oslo SL Ingierkollen
28.01.09 - Ølenminatyren 09
24.01.09 - KJØSTERUDJUVRENNET 2009
23.01.09 - NeRo Cup (Åslia) - SL 23/1 - SSL 24/1 og SG 25/1
23.01.09 - IRS B-gr samling i Ingierkollen 23-25 januar
23.01.09 - Hallstevnet 15m 23/24 Januar
22.01.09 - Anton Fredagscup #3 - Merk! Torsdag
22.01.09 - ARON CUP 2009 Renn 3 (SoneCup renn 1)
18.01.09 - Åslia-farten 2009
18.01.09 - ECO AlpinCup - Kvalik til int. barnerenn NSF 2009,
18.01.09 - Kretsmesterskap SG, Høgegga 63
18.01.09 - Rælingsspretten SL
18.01.09 - Nyttårsstevnet Bjugn 2009
18.01.09 - ECO AlpinCup - kvalik til int. barnerenn NSF 2009
17.01.09 - Kretsmesterskap SSL, Høgegga 63
17.01.09 - ECO AlpinCup - Kvalik til int. barnerenn NSF 2009,
17.01.09 - Rælingsspretten SSL
17.01.09 - ECO AlpinCup - Kvalik til int. barnerenn NSF 2009,
17.01.09 - Samlagsstevne 15m
16.01.09 - Kveldsrenn SL, Høgegga 63
16.01.09 - Tromsø Open
16.01.09 - Anton Fredagscup # 2
15.01.09 - ARON CUP 2009 Renn 2
14.01.09 - Krinscup 4. runde Norheimsund 14 og 15 /1-09
12.01.09 - Finale innendørskarusell 2008/2009
10.01.09 - Miss Völkl Etteranmelding ok, se info
10.01.09 - Mr. Marker
09.01.09 - Anton Fredagscup #1
08.01.09 - Ljan Alpin-K4
08.01.09 - Ljan Alpin-K2
06.01.09 - Ljan Alpin-K1 (Kurset er fullt)
06.01.09 - Ljan Alpin-K3
06.01.09 - Ljan Alpin-K5
06.01.09 - Ljan Alpin-K6
05.01.09 - Ljan Alpin-R1
05.01.09 - Ljan Alpin-R2
05.01.09 - Ljan Alpin-RJR 1 og 2
04.01.09 - Disney DVD I 2009
03.01.09 - Miniatyrstemna 3. og 4. jan.
02.01.09 - Stabæk Alpin Farts samling Gol 2-4 jan 09
02.01.09 - IRS A/FIS fart samling Kvitfjell 2-4 jan.
01.01.09 - Stabæk Alpin Barmark 97 gruppen - høst 08
01.01.09 - IRS B-gr farts samling Kvitfjell 2-4 januar
01.01.09 - Stabæk Alpin Barmark 00/01 & yngre - høst 08
01.01.09 - Stabæk Alpin Barmark X-Ski - Høst 08
29.12.08 - Romjulsstevnet 2008
17.12.08 - Krinscup 17.-18. desember
17.12.08 - IRS c-gr julesamling Hafjell 17-21 desember
17.12.08 - BS krets fartssmling 6--9Jan09 Ål gr1/2
16.12.08 - BS egne Geilo27-30 des alle
14.12.08 - IRS A samling Hafjell 13-22 des.
13.12.08 - IRS B-gr julesamling Hafjell 13-22 desember
10.12.08 - BS egne gr1/2 13-14 Des08
06.12.08 - IRS A samling 5-7 des.
03.12.08 - 2. runde Krinscup 15m
01.12.08 - Stabæk Alpint Barmark 97 gruppen - vår 08
01.12.08 - Stabæk Alpint Barmark 98/99 gruppen - høst 08
01.12.08 - Asker Skiklubb alpint barmarkstrening 2001 og yngr
01.12.08 - Asker skiklubb alpint barmarkstrening 1998-2000
8.11.08 - BSK 98 Stupkurs 2008
29.11.08 - BIF Julebord 2008
28.11.08 - Miniatyrstemne Rosendal 2008
28.11.08 - IRS C samling Hafjell 28 - 30 november
27.11.08 - Stabæk Alpin 99/98 Hemsedal 27-30 nov
27.11.08 - IRS B samling Hafjell 27-30 november
27.11.08 - Fana IL - Geilosamling 2008
22.11.08 - Hauststevnet 15M 2008
21.11.08 - Stabæk Alpin 99/98 Hemsedal 21-23 nov
19.11.08 - BS Krets samling Geilo28-31 Nov alle
19.11.08 - Krinscup 15m. Tørvikbygd 19-20 November 2008
16.11.08 - BS egne Geilo 21-23 Nov gr1/2
15.11.08 - IRS A samling Kvitfjell 14-16 nov.
15.11.08 - BS Utforskolen ål 10-12des gr1/2
14.11.08 - IRS B samling Kvitfjell 14-16 november
14.11.08 - Stabæk Alpin 97 Trysil 14-16 nov
14.11.08 - IRS C samling Kvitfjell 14 - 16 november
12.11.08 - BS egne Geilo15-16 Nov gr1/2
12.11.08 - Kleppstemna 15m 2008
09.11.08 - Innendørs 15M DFS stevne i Sandehallen
08.11.08 - IRS A/FIS samling Kvitfjell 7-10 november
07.11.08 - IRS B samling Kvitfjell 7-10 november
07.11.08 - 4.Kar. V-A 15m innendørs 2008
31.10.08 - IRS FEST 2008
30.10.08 - BSK 98 Barmark okt-des
22.10.08 - Gannstevnet 15m 2008
18.10.08 - 18.-19 Okt, Åsgårdstrand Ejolle Breddesamling
17.10.08 - BSK 98 Turn 17.-19.10.08
17.10.08 - Stabæk Alpin 99/98 Juvass 17-19 okt
16.10.08 - IRS A/FIS samling Juvass 16-19 okt.
10.10.08 - Samling Juvass, avreise fredag 10 okt.
1.10.08 - BSK 98 Breakdance
07.10.08 - Allidrett i SFO-tiden 2008/09
01.10.08 - BSK 98 Barmarkstrening i september
26.09.08 - IRS B-gr Høstsamling på Juvass 26 sept- 5 okt
26.09.08 - IRS C-gr Høstsamling på Juvass 26 - 30 sept.
25.09.08 - IRS A/FIS høstferien 2008 Zermatt
11.09.08 - IRS B-gr Samling Juvass 11-14 september
11.09.08 - IRS A/FIS samling 11-16 sept. Juvass
01.09.08 - Stabæk Alpin - Barmark våren 2008
01.09.08 - Foredrag fysisk trening BSK
30.08.08 - HØSTSTEVNET I SANDE 2008
28.08.08 - IRS A-gr Samling Juvass 28 aug - 1 sept
28.08.08 - IRS B-gr Samling Juvass 28-31 aug
24.08.08 - Hordakrinsens Rekrutteringsstemna, Granvin
24.08.08 - Veteranstemna 2008 for Hordakretsen
16.08.08 - Krinsstevnet bane Norheimsund 16/8-08
16.08.08 - Asker skiklubb Sesongåpning 2008-2009
16.08.08 - SAMLAGSSTEVNET DRAMMEN SKYTTERSAMLAG 2008
15.08.08 - Samlagsmesterskap Bane 2008 Troms
12.08.08 - BS(egne) Fonna 23-24/8
12.08.08 - BS(egne) Fonna 14-17/8 - 08
11.08.08 - BSK barmarksuke 33
09.08.08 - Org. Med & Nationens Landskyting 2008
25.07.08 - Prøvestevnet LS2008 Førde
10.07.08 - Midt-Norsk-cup og 5.r Fosenkarusell By skytterlag
09.07.08 - Midt-Norsk-Cup og FK 4
01.07.08 - Org. Med & Nationens Landskyting
27.06.08 - Tromsøhylsa 2008
23.06.08 - MIKA RACE CAMP 23 - 26 Juni
23.06.08 - BSK barmarksuke 26
22.06.08 - Åpent Banestevne Trysil 22 juni 2008
22.06.08 - IRS A/FIS samling Juvass Avreise 22 jun - 27 junii
22.06.08 - IRS samling Juvass B gr avreise 22-27 juni
20.06.08 - Alpin BaseCamp 20.06 - 27.06
20.06.08 - Lakselvdal Open 2008
19.06.08 - Stordstemnet bane 2008
13.06.08 - Samlagsstevne baneskyting Bjugn
10.06.08 - BS (egne) Hintertux uke41
10.06.08 - BS(Egne) Hinterutx uke 40
10.06.08 - BS(egne) Fonna 21-29/6 08 rekrutt;27-29/6
07.06.08 - 3 Fk/Nationen/Den Norske skyttermedalje
06.06.08 - Gannstevnet 2008
06.06.08 - BIF Fotballskole 2008
05.06.08 - Nationen/Orgmedaljen Gjesdal
04.06.08 - Marine Harvest Cup, Norheimsund
30.05.08 - Husnespokalen
28.05.08 - Marine Harvest Cup - Krinscup Tørvikbygd
28.05.08 - Granvin stemna 2008
28.05.08 - Vossastemna Bane 2008
22.05.08 - IRS samling Juvass B gr 22-25 mai
22.05.08 - IRS samling Juvass A/FIS avreise 22 mai - 25 mai
22.05.08 - BS(egne) Fonna 31/5-8/6-08 rekrutt;6-8/6
21.05.08 - Marine Harvest - Krinscup i Jondal
09.05.08 - IRS A samling Pinse 2008. Avreise 09 mai hjem 12 m
08.05.08 - Pinsestevnet Lesja
07.05.08 - Norheimsund stevne bane 2008
03.05.08 - Åpent skytterstevne Trysil 3. mai 08
02.05.08 - Sartorstevnet 2008
01.05.08 - Fiksestemnet 2008
01.05.08 - Åpningsstevne 1. mai 2008 BJUGN
30.04.08 - Kleppstemna 2008
30.04.08 - Banestemne i Tørvikbygd 2008
29.04.08 - 1. Mai-stemna 2008
27.04.08 - 1.kar. bane Vest-Agder Flikka 2008
26.04.08 - 26.-27. April, Åsgårdstrand Ejolle Breddesamling
20.04.08 - Rosendalsfelten 2008
19.04.08 - Vårstevnet Gjesdal 2008
18.04.08 - KJELSÅS ALPIN FAMILIESAMLING
18.04.08 - NNM vinterfelt midtre krets 2008
13.04.08 - Kvitfjellrennet 2008, Påmelding til Søn 13.april
12.04.08 - Kvitfjellrennet 2008, Påmelding til Lør 12.april
09.04.08 - Test
08.04.08 - PARALLELLCUP Stabæk Alpin
05.04.08 - KLUBBMESTERSKAP LOMMEDALEN ALPIN 2008
05.04.08 - 1. klasse fotball Bødalen IF 2008
05.04.08 - AVLYST! NeRo Alpin - KLUBBMESTERSKAP 2008
05.04.08 - Lillehammer Trollski Marathon 2008
05.04.08 - Leca Vår Spretten - Marikollen
02.04.08 - Klubbmesterskap Kirkerudbakken 2.4.2008 AL/HL
01.04.08 - STABÆK ALPIN Barmarktrening høst 2007
01.04.08 - STABÆK ALPINT KLUBBEMESTERSKAP 2008
31.03.08 - STABÆK ALPIN Vintertrening 2007/2008
29.03.08 - Krinsstevnet felt Tolomarka Norheimsund
28.03.08 - Bendit Alpinfestival Ål 2008 28,29 og 30 mars
26.03.08 - Fossum Alpin Klubbmesterskap 26.3.08
26.03.08 - IRS Klubbmesterskap 2008
25.03.08 - Ullensaker Skiklubb - Klubbmesterskap
16.03.08 - ARON SKIFESTIVAL 2008
13.03.08 - ARON CUP RENN 6 - Klubbmesterskap 2008
13.03.08 - KJELSÅS ALPIN Klubbrenn 2008
12.03.08 - Klubbmesterskap 2008 BSK 11 år og yngre SSL
11.03.08 - Rælingen Skiklubbs klubbmesterskap 2008
09.03.08 - Åslia-rennene 2008 / SG Søndag
09.03.08 - Stabæk Alpin - SSL 9 år & yngre
09.03.08 - LF Kvalik SL - IRS - Ingierkollen
09.03.08 - Ljan Alpin-Kretsrenn SL, G/J 11år og yngre
08.03.08 - Åslia-rennene 2008 / SSL Lørdag
08.03.08 - Bularennet SSL - barnerenn - IRS - Ingierkollen
08.03.08 - Stabæk Alpin SSL for 10 & 11 år - 08. Mars
06.03.08 - ARON CUP RENN 5
05.03.08 - Euro TEc farten 2008
02.03.08 - Varingskollen Kvalik SSL HL 2008
02.03.08 - AL Kvalik SL - Akershus 02. mars
01.03.08 - HL KVALIK SL AKERSHUS - KIRKERUD
01.03.08 - AskerSpretten, 1-2. mars 2008 (NB! Avlyst)
01.03.08 - Ljan Alpin-Kvallikrenn SL- G/J-12-13år
29.02.08 - NeRo Cup (Åslia) - SL 29/2 - SSL 1/3 og FART 2/3
28.02.08 - Asker Skiklubb, Alpint - Klubbmesterskap 29.februa
28.02.08 - ARON CUP 2008 RENN 4 (SoneCup renn3)
26.02.08 - TELENORKARUSELLEN ARON RENN 5
24.02.08 - DISNEY DVD CUP II
23.02.08 - ARONRENNET 2008
19.02.08 - TELENORKARUSELLEN ARON RENN 4
16.02.08 - IRS A-FIS Vinterferisamling Kvitfjell
16.02.08 - LSK-rennet 2008, SSL for 12/13 år og yngre
16.02.08 - IRS B-gr Samling Vinterferie
14.02.08 - ARON CUP 2008 RENN 3
14.02.08 - BS Klubbmesterskap 22feb 2008
13.02.08 - Tolgamesterskap 15m 13.02.08
13.02.08 - BS(egne) vinterferie Geilo 18-22Feb
13.02.08 - Heming Alpincup 2008 11år/y
12.02.08 - BS(egne) Bowling Onsdag 20/2 Holms
12.02.08 - TELENORKARUSELLEN Aron RENN 3
10.02.08 - LF Kval renn Super-G Oslo/Akershus, Høgegga, Trysi
10.02.08 - Avslutning Krinscup Norheimsund 10/2-08
10.02.08 - TROLLRENNET 2008 Kjelsås
10.02.08 - HL Kvalik SG - ÅL
09.02.08 - SG ÅL
09.02.08 - Ølenminiatyren 2008
09.02.08 - Super G Kvitfjell 9. og 10. februar - HL kvalik. A
09.02.08 - Kombinert slalåm & sprint super-G 12 år, Bærum & L
09.02.08 - Super-G Høgegga, Trysil. Kval LF Akerhus
09.02.08 - KVALIK BUSKERUD ARON
07.02.08 - Akershus skikrets HL fartstrening 07-08.02 Kvitfje
07.02.08 - Trening Super-G, Høgegga, Trysil 7.- 8. februar
07.02.08 - DFS 15 m Voss Idrettshall 7. -9. februar 2008
05.02.08 - Asker Skiklubb, født 95&95, Skitrening 2008
05.02.08 - Asker Skiklubb, Alpintrening 2008
05.02.08 - IRS Skiskole kurs 10, nybegynner liten bakke
04.02.08 - IRS skiskole kurs 7, nybegynner liten bakke
03.02.08 - 9 år og yngre - SSL i Kirkerudbakken
03.02.08 - Kvalik Hovedlands for Oslo/Akershus. Super G. J/G
02.02.08 - Kvalik.renn Ål fart Buskerud 02.og 03.2008
02.02.08 - Kvalik LF Oslo-Akeshus Super-G Wyllerløypa
02.02.08 - HL Kvalik SL - IRS - Ingierkollen
02.02.08 - Krinsstemne i miniatyr 2008, Ytrekrinsen
02.02.08 - Slalom gutter-jenter 10 år - 11 år Kirkerudbakken
01.02.08 - USK - Ungdomskarusell (Hurdal)
29.01.08 - TELENORKARUSELLEN Aron RENN 2
27.01.08 - Fossumrennet kvalik 14-15 år 27.01
27.01.08 - AL-kvalikk SL (Marikollrennet)
26.01.08 - Miniatyrstemne Aurland 2008
26.01.08 - Fossumrennet 11år og yngre 26.1.08
26.01.08 - Kval. renn AL Akershus - Storslalom SSL
26.01.08 - Etneminiatyren 2008
25.01.08 - ANTON Fredagscup #3 - 25. Januar
25.01.08 - Hallstevnet 2008
24.01.08 - ARON CUP RENN 2 (SoneCup08-Renn 1)
20.01.08 - Rælingsspretten SL
20.01.08 - Nyttårsstevnet Bjugn 2008
19.01.08 - KJØSTERUDJUVRENNET
19.01.08 - Rælingsspretten SSL
18.01.08 - Asker Skiklubb, Alpin Skiskole 2008
18.01.08 - ANTON Fredagscup #2 NB! Gjennomføres som planlagt
16.01.08 - Krinscup 4. runde Strandebarm
15.01.08 - TELENORKARUSELLEN Aron RENN 1
14.01.08 - BS(egne) Samling Geilo 19-20Jan 08
13.01.08 - Disney DVD cup 1
13.01.08 - Åslia-farten 2008
12.01.08 - Bødalen IF Nyttårsfest 2008
11.01.08 - ANTON Fredagscup #1 - 11. Januar
10.01.08 - ARON CUP 2008 RENN 1
08.01.08 - Ljan Alpin-K2
08.01.08 - IRS skiskole kurs 4, nybegynner liten bakke
08.01.08 - IRS skiskole kurs 5, nybegynner stor bakke
08.01.08 - Ljan Alpin-K4
08.01.08 - IRS skiskole kurs 6, øvet stor bakke
07.01.08 - Final Innendørskarusell Telemark
07.01.08 - IRS skiskole kurs 1, nybegynner liten bakke
07.01.08 - IRS skiskole kurs 2, nybegynner stor bakke
07.01.08 - IRS skiskole kurs 3, nybegynner liten bakke
06.01.08 - Ljan Alpin-K3
06.01.08 - Ljan Alpin-K5
06.01.08 - O´NEILL CUP 2008, 6. JANUAR 2008
06.01.08 - Ljan Alpin-K1
05.01.08 - Rakvågstevnet 15 meter 2008
05.01.08 - Miniatyrstemna i Jondal 5.-6. januar
05.01.08 - Ljan Alpin-RJR 1 og 2
05.01.08 - Ljan Alpin-R3
05.01.08 - Ljan Alpin-R2
05.01.08 - Ljan Alpin-R1
05.01.08 - Miss Völkl 2008. Etteranmelding i bakken
03.01.08 - BS(egne) Samling Voss 5-6 Jan
02.01.08 - Fartssamling Kvitfjell 2 Jan. IRS A-Fis
02.01.08 - Fartsamling Kvitfjell 2.jan - IRS
01.01.08 - Fartssamling Kvitfjell 1.jan IRS B-gr
29.12.07 - Romjulsstevne 2007
28.12.07 - Førjul og romjulstrening 28.12 i Kirkerud
27.12.07 - Førjul og romjulstrening 27.12 i Kirkerud
26.12.07 - Kvitfjellsamling IRS A - Fis 26.des -28.des
26.12.07 - Førjul og romjulstrening 26.12 i Kirkerud
23.12.07 - Førjul og romjulstrening 23.12 i Kirkerud
22.12.07 - Førjul og romjulstrening 22.12 i Kirkerud
21.12.07 - Førjul og romjulstrening 21.12 Kirkerud
14.12.07 - BS(egne) Geilo Romjulsamling alle gr 26-30des 07
14.12.07 - 14.12.07 Hafjellsamling IRS C-Gruppe, 14-16.des
13.12.07 - Kvitfjell/Hafjell samling IRS B-gruppe
13.12.07 - Kvitfjellsamling IRS A - Fis 13.des - 22.des
12.12.07 - Krinscup 15 m. Norheimsund 12-13/12-07
07.12.07 - Kvirfjellsamling IRS A - Fis 7 des.- 9.des
04.12.07 - BS(egne) Kansellert se alt. 5-6Jan 08
01.12.07 - Miniatyrstemne Husnes
30.11.07 - Kvitfjellsamling IRS A - Fis 30.nov - 2. des
30.11.07 - Kvitfjellsamling IRS B-gruppe 30 nov - 2 des.
29.11.07 - LIL Alpin - Familiesamling 29.11 - 02.12.07
29.11.07 - FANA IL Geilosamling 2007
28.11.07 - Krinscup 28.-29. november
27.11.07 - BS(egne) Samling Geilo alle grupper 8-9 des.07
24.11.07 - Hauststevnet 15M 2007, Strandebarm
23.11.07 - Kvitfjellsamling IRS C-gruppe 23-25 nov
23.11.07 - RSK Familiesamling Gaustadblikk 23 - 25 november
22.11.07 - Kvitfjellsamling IRS B-gruppe 22-26 nov.
22.11.07 - Kvitfjellsamling IRS A - Fis 22 nov.- 25 nov.
20.11.07 - BS(egne) Samling Geilo 1-2des 07
16.11.07 - Kvirfjellsamling IRS A - Fis 16.nov - 18 nov.
14.11.07 - Krinscup 15m. Tørvikbygd 14-15 November 2007
14.11.07 - Kleppstemna 15M 2007
13.11.07 - BS(egne) Samling Geilo alle grupper 24-25 nov07
11.11.07 - BS(egne løper) utforskole Ål 10-12des 07
11.11.07 - DFS 15 m stevne i Sandehallen 2007
09.11.07 - Kvitfjellsamling IRS A - Fis 9 nov - 11 nov
06.11.07 - BS(egne) Samling Geilo 17-18Nov
02.11.07 - BSK AL Zermatt 02-11/11-07
02.11.07 - 4.Kar. V-A 15M Flikka 2007
02.11.07 - Kvitfjell samling IRS A - Fis 2 nov - 4 nov.
02.11.07 - BSK HL Stubaital 02-11/11-07
25.10.07 - Gannstevnet 15m 2007
24.10.07 - Allidrett i SFO-tid 2007/08
21.10.07 - IRS B samling Hintertux
19.10.07 - Bærums Skiklub 98-gruppen Stup kurs
07.10.07 - Høstferiesamling Juvass 7.-10. oktober 2007
07.10.07 - Test
30.09.07 - Vossastemna FELT Brandsetdalen
29.09.07 - Barmark Oppdal 29-30 september 2007
28.09.07 - IRS C samling på Juvass 28.sept - 7.oktober
28.09.07 - IRS B samling Juvass 28.9-7.10
28.09.07 - BSK Høstferien 28/09 - 07/10
27.09.07 - Høstferien
21.09.07 - IRS B samling Juvass 21.9-23.9
14.09.07 - BSK samling Juvass AL 14.09-18.09
14.09.07 - BSK samling Juvass HL 14-19/09
13.09.07 - IRS A-FIS Samling 14 -18 sept
09.09.07 - Heminglekene 2007 søndag 9. sept 2007
08.09.07 - Samlagsstevnet Ofoten 2007
07.09.07 - IRS B samling Juvass 7.9-10.9
07.09.07 - IRS C samling på Juvass 7 - 10 september
06.09.07 - IRS-A.-FIS Samling Juvass 6.-10.09.07
01.09.07 - Høststevnet Sande skytterlag
26.08.07 - Bymesterskap bane - Tromsø
26.08.07 - Høststevnet 2007
26.08.07 - Balsfjordmesterskap 2007 Bane
23.08.07 - Norgescupstevne 3. runde - Gann
23.08.07 - IRS A-FIS Samling Juvass 23.-26.08.07
23.08.07 - IRS B samling Juvass 23.8-26.8
22.08.07 - Norgescupstevne 3. runde - Klepp
21.08.07 - Norgescupstevne 3. - Gjesdal
19.08.07 - LAGVIS påmelding Samlagsstemna Hardanger og Voss
19.08.07 - Jubileumsstevne Østerdal Skyttersamlag 19. august.
17.08.07 - Samlagsmesterskap bane Troms 2007 - Tromsøhylsa
17.08.07 - Samlagsstemne Sogn Indre
13.08.07 - Barmarkssamling BSK uke 33
13.08.07 - IRS B-gr Barmarks-samling 13-19 August
13.08.07 - BS(egne) samling Fonna 17-19 Aug 07
12.08.07 - Krinsstemna ytrekrinsen Hardanger
27.07.07 - Prøvestevnet LS Steinkjer
14.07.07 - MNC og FK 5 By skytterlag 14/15-07
08.07.07 - Åpent Banestevne 08.07.07
25.06.07 - Barmarkssamling BSK uke 26
22.06.07 - IRS B samling Juvass 22.6 - 1.7
22.06.07 - IRS C samling på Juvass 22-25 juni
22.06.07 - IRS-A-FIS Samling Juvass 22.6-4.7.07
22.06.07 - Rislamotreffen 2007
22.06.07 - Lakselvdal Open
16.06.07 - BSK HL samling 15.06-19.06
16.06.07 - Stordstemnet 2007
15.06.07 - Asker Skiklubb, Alpint, Barmarkstrening, Høst 2007
11.06.07 - BS (egne) samling Fonna gr.1og2 23.6-29.6
11.06.07 - BS (egne) samling Fonna rekrutt 23.6-25.6
10.06.07 - Lødingenstevnet 2007
09.06.07 - BIF 90 år Jubileumsfest
08.06.07 - BIF Fotballskole 2007
07.06.07 - Kveldsstevne, Solør-cup
03.06.07 - Ljan Alpin Samling 08.06-10.06 Juvass
02.06.07 - Fiksestemne07
01.06.07 - BSK skisamling 01-05.06
01.06.07 - BS (egne) samling Fonna gr.1og2 15-18Juni
28.05.07 - Bjoneroastevnet 2007
25.05.07 - IRS C samling på Juvass 25-28 mai
25.05.07 - Midsundstevnet 2007
24.05.07 - IRS B samling på Juvass 24-28 mai
20.05.07 - Ljan Alpin Samling 25.5-28.5 Juvass
18.05.07 - BS (egne) samling Fonna gr.1og2 1-3Juni
18.05.07 - IRS A-FIS Samling Juvass 18-28.5
18.05.07 - BSK skisamling 18-22.05
12.05.07 - Åpent banestevne Storsteinnes
12.05.07 - Fosenkarusell 2 Bjugn
11.05.07 - Vossastemna bane 2007
11.05.07 - Granvin stemna 2007
11.05.07 - BS (egne) samling Fonna 1,2 og rekrutt 25-28mai
10.05.07 - Leikanger Skyttarhelg i Sogn
10.05.07 - Sogndal Skyttarhelg i Sogn
09.05.07 - Marine Harvest Cup i Tørvikbygd 9 mai 2007
06.05.07 - Åpningstevne Bane
05.05.07 - BS (egne) samling Fonna gr.1og2 11-13Mai
04.05.07 - Sartorstevnet 2007
03.05.07 - Kleppstemna 2007
01.05.07 - 1.mai åpninsstevne Bjugn Skytterlag
01.05.07 - Åpningsstevne bane 1. mai Bjugn
30.04.07 - 1. mai - åpent banestevne Sigdal
29.04.07 - 1. kar. V-Agder Bane Flikka 2007 , åpent
29.04.07 - 1. mai stemna Jondal
29.04.07 - Banestemne i Tørvikbygd 2007
25.04.07 - Krinscup Jondal 25.april 2007
21.04.07 - Vårstevnet Gjesdal 2007
15.04.07 - Kvitfjellrennet 15. april 2007
15.04.07 - Ljan Alpin Samling 27.4-1.5 Tyin/Filefjell
14.04.07 - FM feltskyting 2007
14.04.07 - Vårtreffen 2007
14.04.07 - Kvitfjellrennet 14. april 2007, oppdat. info. 16/3
02.04.07 - BSl (egne løpere) samling gr.1-2 Geilo 2-3April
01.04.07 - Ljan Alpin Samling 13.4-15.4 Trysil
31.03.07 - NeRo Alpin Klubbmesterskap 2007
30.03.07 - Stabæk Alpin Vintertrening
29.03.07 - STABÆK ALPIN Parallellslalom - OPPDATERT INFORMASJ
28.03.07 - IRS Klubbmesterskap SSL og SL
28.03.07 - Klubbmesterskap RSK-Alpin SL
28.03.07 - Fossum Klubbmesterskap 28.03.07
27.03.07 - Klubbmesterskap RSK-Alpin SSL
25.03.07 - BSK Klubbmesterskap SL 25.mars 2007
25.03.07 - ARON SKIFESTIVAL 2007
25.03.07 - Bjørn Frisør Cup /klubbrenn 2007
25.03.07 - Samlagstemna Felt, Sogn Indre
24.03.07 - BSK Klubbmesterskap SSL 24.mars 2007
24.03.07 - AskerSpretten, 24-25 Mars
24.03.07 - LIL ALPIN - Klubbmesterskap 2007
24.03.07 - BSL egne løpere Saudarennet 24-25Mars ssl/sl
22.03.07 - STABÆK ALPIN Klubbmesterskap 2007
21.03.07 - NM Jaktfelt 2007
18.03.07 - Fossumrennene SSL ny dato 18. mars
18.03.07 - Feltstevne Rakvåg skytterlag 18.03.2007
18.03.07 - Leca-Rælingsrennet KM SSL Oslo/Akershus
070316 - Spinning på Løken - mandag 07.03.16 kl 18.00
12.03.07 - Klubbmesterskap Asker Skiklub, Alpint
11.03.07 - Åslia-rennene 2007 / SG søndag
11.03.07 - TROLLRENNET 2007
10.03.07 - HL - Kvalik SL - Kirkerud 10 mars
10.03.07 - Disney DVD cup 3
10.03.07 - Åslia-rennene 2007 / SSL lørdag
09.03.07 - STABÆK Bendit Jakker Voksne
09.03.07 - Ljan Alpin-Kretsrenn SL, G/J 11år og yngre
07.03.07 - Euro Tec farten 2007
04.03.07 - HL kvalik ssl Wyller 4.mars
04.03.07 - NeRo Rennet (Storslalåm)
04.03.07 - HL Kvalik, Slalåm, Vardåsen, 4.mars 2007
04.03.07 - KM i SL 12-13 år (94 - 95) Kirkerudbakken
04.03.07 - Stabæk Alpin SSL Renn 10 & 11 år
03.03.07 - HL Kval/OSL
03.03.07 - NeRo rennet (Slalåm OBS Kortstauer!)
03.03.07 - ARONRENNET
03.03.07 - Stabæk Alpin SSL Renn 9 år & Yngre
01.03.07 - Stabæk Alpin Bendit Jakker 11 år & Yngre
28.02.07 - Fossum, ny dato kvalik SL G 28.02
26.02.07 - Fossum, ny dato kvalik SL J 26.02
25.02.07 - Jondalsfelten 2007
25.02.07 - Disney DVD cup 1
22.02.07 - ARON CUP 2007 - renn 2 22. feb. 2007
22.02.07 - Bergens SL - pizza kveld Geilo ons 28.02 kl 17
22.02.07 - Bergen Sl-(egne) vinterferien Geilo 26/2-3/3
19.02.07 - Slalåmkurs i Marikollen i uke 8/Avlyst
18.02.07 - Krinscup 6. runde, Strandebarm
17.02.07 - LSK-CUP 2007: SSL for 12/13 år og yngre
14.02.07 - Jr.A - cup renn SL i Kirkerudbakken - AVLYST !
14.02.07 - Høybråtenrennet 2007
14.02.07 - Rælingsspretten SSL
13.02.07 - Heming Alpincup 2007, J/G 11 år og yngre
12.02.07 - Bergens SL (egne) - SG Voss 16 (tren) 17-18 feb
11.02.07 - Disney DVD cup 2
10.02.07 - Hovedlands Kvalik SG Akershus - Kvitfjell
10.02.07 - ARON (HAUKÅS) Kvalikrenn 10. feb 2007
10.02.07 - Leikangerstemna miniatyr
10.02.07 - Sogndal åpen trippelstemne miniatyr/ Samlasstemne
09.02.07 - Ljan Alpin-Kvallikrenn SL- G/J-12-13år
09.02.07 - Anton Fredagscup - NB! FREDAG 9. FEBRUAR
07.02.07 - Asker Skiklubb Skiskole uke 6-, 2007
04.02.07 - Krinsstemne miniatyr 4 februar 2007
04.02.07 - Stabæk Alpin SLALOM Renn 12/13 år
04.02.07 - SSL Jenter og Gutter 9 år, 8 år og yngre
03.02.07 - Åslia-farten 2007
03.02.07 - SL G/J 10 år og 11 år i Kirkerudbakken
02.02.07 - Anton Fredagscup II - NB!FREDAG 2.FEBRUAR
27.01.07 - Ølen miniatyr 2007
27.01.07 - Etneminiatyren 2007
27.01.07 - Åpent Miniatyrstevne
27.01.07 - Bergen Sl-(egne) Renn 27.1.07 Eikedalen
26.01.07 - Anton Fredagscup III
26.01.07 - Fylkesmesterskapet 15 m Elverum
21.01.07 - Nyttårsstevnet 15 m BJUGN
20.01.07 - Bendit Alpinfestival Rjukan/Gaustablikk
20.01.07 - Fosna sktl 15m 2007
16.01.07 - Bergens SL (Egne) Geilo 20-21 Jan
14.01.07 - AL Kval SSL Akershus - på Geilo
13.01.07 - Marikollrennet AL kvalikk - på Geilo
12.01.07 - NORMA stevnet i Elverum
11.01.07 - Rakvågstevnet 15 meter
07.01.07 - Ljan Alpin-K1
07.01.07 - Miss IRS
07.01.07 - O´NEILL CUP 2007, PSL OPPDATERT INFORMASJON
06.01.07 - Mr. Marker
06.01.07 - Miss Völkl Cup 2007. GÅR SOM PLANLAGT!!!
03.01.07 - Bergen Sl-egne Voss/Myrkdalen 5-7jan
02.01.07 - LjanAlpin K2
02.01.07 - LjanAlpin K1
02.01.07 - LjanAlpin K6
02.01.07 - LjanAlpin K5
02.01.07 - LjanAlpin K4
02.01.07 - LjanAlpin K3
29.12.06 - Romjulstevnet Bjugn 2006
28.12.06 - Nissetreffen 2006
18.12.06 - Bergen Sl-(egne) samling Geilo 27-30des 06
08.12.06 - IRS Seksjon C samling 08. - 10.12
06.12.06 - Krinscup Norheimsund
04.12.06 - Bergen Sl-(egne) samling Geilo 7-10des 06
02.12.06 - Ljan Alpin R1
01.12.06 - Stabæk Alpin Barmarkstrening
01.12.06 - SESONGKORT I SLORÅSEN LJAN IF
01.12.06 - Ljan Alpin R2
29.11.06 - Bergen Sl-(egne) samling Geilo 2-3 des 06
26.11.06 - Ljan Alpin Samling 4.12 - 10.12 Trysil
26.11.06 - Ljan Alpin familiesamling 1.12-3.12 Trysil
24.11.06 - IRS B-samling, Hafjell flyttet til Kvitfjell
24.11.06 - IRS Seksjon C Hafjell flyttet til Kvitfjell
22.11.06 - Krinscup 22-23 november
20.11.06 - Bergens SL - samling Geilo 25-26 Nov
13.11.06 - Ljan Alpin Samling 16-19 november
12.11.06 - Innedørs 15M DFS stevne i Sandehallen
04.11.06 - IRS seksjon B: Pitztal samling 4-12 november 06
03.11.06 - 4.Karusellstevnet V-A 15 M FLIKKA
26.10.06 - Gannstevnet 15 m 2006
20.10.06 - IRS seksjon B: Juvass samling 20-23 okt 06
19.10.06 - IRS Seksjon C: Juvass samling 20-22 okt 06
10.09.06 - Høststevnet i Lødingen
01.09.06 - Jenteleir Rena 1-3 sept.
20.08.06 - Samlagstevne bane 2006 Vestfold skyttersamlag
30.07.06 - Åpent stevne Storsteinnes
30.07.06 - Jubileumsstevne 100 år
29.07.06 - Prøvestevnet Landsskytterstevnet
27.07.06 - NC 2. runde Storsteinnes
14.07.06 - Åpent banestevne 16.07.06
02.07.06 - Åpent banestevne 16.07.06
01.07.06 - Styrvoll stevnet 2006
30.06.06 - Tromsøhylsa 2006
30.06.06 - 140 års Jubileumstevne Gjesdal
24.06.06 - Midt-Norsk Cup Bjugn 24-25. juni
24.06.06 - IRS seksjon B: Folgefonna samling 24-27 jun 06
24.06.06 - Trysilstevnet 2006
16.06.06 - Jentesamling Rena Leir Oslo Skikrets
10.06.06 - Fosna stevnet
10.06.06 - Hordastemna Bane 2006
10.06.06 - Landsdelskretsstemne bane Fjordane
09.06.06 - Jubileumsstevne 125 år
09.06.06 - Rislamotreffen 2006
07.06.06 - Skifercup i Norheimsund - avslutning
03.06.06 - Bjoneroastevnet 2006
02.06.06 - IRS Seksjon C: Juvass samling 2-5 juni 06
02.06.06 - IRS seksjon B: Juvass samling 02-05 juni 06
02.06.06 - Sogndal open banestemne 2006
02.06.06 - Midsundstevnet 2.og 3. juni
02.06.06 - Banestemne Fortun Skyttarlag 02.-03.06.06
27.05.06 - Sogndal 100m stemne
27.05.06 - Samling og skifercup i Norheimsund 27.mai 06
25.05.06 - FIKSESTEMNET 2006 Etne/Ølen
24.05.06 - Skifercup i Tørvikbygd 24 mai 2006
20.05.06 - Songarstemne
19.05.06 - Åpent banestevne
13.05.06 - Vossastemnet bane 2006
13.05.06 - GRANVINSSTEMNA 2006
13.05.06 - Åpent banestevne
10.05.06 - Skifercup Norheimsund 10.mai 06
07.05.06 - Åpningstevne Nord-Østerdal
04.05.06 - Kleppstemna 2006
30.04.06 - 1. Mai stemna 2006
30.04.06 - Banestemne i Tørvikbygd 2006
29.04.06 - Stordstemnet i baneskyting 29 og 30 april 2006
28.04.06 - Bergens SL - Fonna 10-11 juni 06
28.04.06 - BergensSL - Fonna 25-28 mai 06
28.04.06 - Vårstevnet Gjesdal 2006
28.04.06 - 1.Maistevne Sigdal åpent banestevne
26.04.06 - Skifercup Jondal 26.april 2006
23.04.06 - 1.V.A karusell FLIKKA ÅPENT BANESTEVNE
21.04.06 - 10 års jubileumsfest ARON SKIKLUBB
08.04.06 - NeRo Alpin - Klubbmesterskap
08.04.06 - Vårtreffen 2006
05.04.06 - IRS klubbmesterskap 2006
02.04.06 - Kvitfjellrennet søndag 2. april 2006
02.04.06 - SM Vinterfelt
01.04.06 - Snowboardkurs litt øvet (B)
01.04.06 - Kvitfjellrennet lørdag 1. april 2006
28.03.06 - Fossum Alpin Klubbrennet 2006
28.03.06 - 2006 Kjelsås/Njård SSL Klubbrenn i Wyller
26.03.06 - Samlagsstevne felt 2006, FK 5
26.03.06 - Klubbmesterskap RSK Alpint SL
26.03.06 - Klubbmesterskap RSK Alpint SSL
26.03.06 - Bjørn Frisør Cup 2006
26.03.06 - Skeikamprennene SL
25.03.06 - Klubbmesterskap 2006 - LIL Alpin
25.03.06 - Skeikaprennene SSL
25.03.06 - Ljan Alpin Reg. Renn
22.03.06 - BSK Klubbmesterskap 2006 11 år og eldre
22.03.06 - Bergens SL - 25-26- mar 06 KM/Kretsrenn Bergens SL
21.03.06 - 2006 Kjelsås Klubbrenn Slalåm - Trollvann
21.03.06 - BSK Klubbmesterskap 2006 10 år og yngre
21.03.06 - Klubbmesterskap Stabæk Alpin 2006
19.03.06 - Åslia-rennene / SG søndag
19.03.06 - Aron Skifestival 2006
18.03.06 - Åslia-rennene / SSL lørdag
18.03.06 - FANA-IL KM Sprint 2006
18.03.06 - Snowboardkurs nybegynner (A)
13.03.06 - Bergens SL - 19. mar. 06 Rekr.renn Furedalen
12.03.06 - Nero/Rælingen Cup SL
12.03.06 - FANA-IL Kvammasprinten 2006
12.03.06 - Trollrennet - Oslo - Trollvannskleiva
11.03.06 - IRS Barnerenn i Ingierkollen
11.03.06 - FANA-IL Vestlandske Skistemna 2006
11.03.06 - Jondalsfelten 2006
11.03.06 - NeRo / Rælingen Cup SSL
11.03.06 - Disney DVD cup 3
08.03.06 - Euro Tec farten 2006
07.03.06 - Bergens SL - Kretsrenn søn. 12. mars 06 i Eikedale
07.03.06 - Bergens SL - Samnangerrennet lør. 11. mars - all
06.03.06 - Bergens SL - 11. mar. 06 Samnangerrennet
05.03.06 - Glava cup 2006
05.03.06 - Storslalåmrenn J/G 8 år og yngre, J/G 9 år
04.03.06 - SSL kvalik Oslo, J/G 14-15, Heming, Wyller
04.03.06 - FANA-IL Vargarrennet 2006
04.03.06 - Fylkesstevne miniatyr
04.03.06 - Storslalåmrenn for J/G 10 og 11 år
04.03.06 - HL Kvalik SL Akershus
04.03.06 - ARONRENNET 4. mars 2006
01.03.06 - Høybråtenrennet 2006
23.02.06 - Bergens SL - klubbtrening Geilo 27. feb - 2. mar 0
23.02.06 - Skiskole Snowboard
23.02.06 - Bymesterskapet i miniatyr - Tromsø
19.02.06 - Åpent stevne NSF 50m miniatyr 19.2.2006
18.02.06 - FANA-IL Samnangerennet 2006
18.02.06 - Skiskole Slalåm
15.02.06 - Marikollrennet SL
14.02.06 - Bergens SL - 18. - 19. feb. 06 SG IL Voss/IL Ørnar
13.02.06 - KUN Voss Ungdomsskule veke 7 Skuleskyting
12.02.06 - SG Kvalik for Oslo og skikrets Ål - 14-15 år
12.02.06 - FANA-IL Viljarrennet 2006
12.02.06 - Wyller Kvalik SG 12/13 Oslo og Akershus
11.02.06 - FANA-IL Parkrennet 2006
11.02.06 - Aron Kretsrenn 11. februar 2006
11.02.06 - SG J/G 14-15 Hemings renn på Ål
11.02.06 - Wyller kval SSL Oslo
06.02.06 - Bergens SL - 11. - 12. feb. 06 Bavalsrennet
05.02.06 - FANA-IL NC og Vestlandsmeisterskapet 2006
04.02.06 - Marikollrennet
04.02.06 - FANA-IL NC og Vestlandsmeisterskapet 2006
04.02.06 - Disney DVD cup 2
04.02.06 - FANA-IL Bulkenrennet 2006
03.02.06 - Miniatyr Sogndal 4-5.02.2006
31.01.06 - Bergens SL - 4. - 5. feb. 06 Tertnesrennet Landsr.
29.01.06 - Krinsstemna 15 m Norheimsund
29.01.06 - AL Kvalik SL Oslo - Ingierkollen
29.01.06 - FANA-IL KM 2006 Klassisk
28.01.06 - Wyller - kvalik Super-G 12/13
28.01.06 - SSL jenter/gutter 10 år og 11 år
28.01.06 - FANA-IL KM 2006
28.01.06 - Hallstevnet
28.01.06 - Åpent miniatyrstevne, Storsteinnes
28.01.06 - Miniatyrstemne Ølen2006
28.01.06 - Etneminiatyren 2006
27.01.06 - IRS seksjon C Gålå samling 27. - 29. januar
27.01.06 - Antons Fredagscup 27. jan 2006
25.01.06 - Krinscup i Jondal 25.-26.januar 2006
24.01.06 - Bergens SL - 28.-29. jan 06 Fanarennet i Furedalen
22.01.06 - Nyttårsstevnet 2006
22.01.06 - Åslia-farten 2006
22.01.06 - FANA-IL Raundalsrennet 2006
21.01.06 - FANA-IL Vikingrennet 2006
21.01.06 - Kjøsterudjuvrennet 21. januar 2006
20.01.06 - BergensSL - samling Geilo 21-22 januar 06
20.01.06 - Antons Fredagscup 20. jan 2006
20.01.06 - Samlagsstevnet 15 m 2006 Nord-Østerdal
19.01.06 - Samlagsstevnet 15m Drammen sk.samlag i Sandehallen
16.01.06 - Bergens SL - rekr.renn 22. jan 06 IL Gneist
15.01.06 - DFS 15 meter Voss Idrettshall 15. januar 2006
15.01.06 - AL Kval SL, Akershus
15.01.06 - Rælingsspretten SL
15.01.06 - Ljan Alpin Kvalik slalom G-12/13 J12/13 år
15.01.06 - FANA-IL Ulvikarennet 2006
14.01.06 - Kval HL Oslo
14.01.06 - AL Kval SSL, Akershus
14.01.06 - FANA-IL Sjusetestafetten 2006
14.01.06 - Rælingsspretten SSL
13.01.06 - 15 m DFS stevne med kanonfinale
12.01.06 - Bergens SL - Geilo samling 14.15. jan 2006
11.01.06 - Krinscup Strandebarm 11. og 12.januar 2006
08.01.06 - FANA-IL Fanarennet 2006
08.01.06 - Disney DVD cup 1
07.01.06 - Jondal 15M 7.-8.januar 2006
07.01.06 - FANA-IL Samnangerrennet 2006
07.01.06 - Mr. Marker
07.01.06 - Miniatyrstemne Rakvåg
05.01.06 - ARON CUP RENN 1
03.01.06 - Ljan Alpin K9
03.01.06 - Ljan Alpin K8
03.01.06 - Ljan Alpin K13
02.01.06 - Ljan Alpin K10
02.01.06 - Ljan Alpin K13 Jr.
02.01.06 - Ljan Alpin K12
02.01.06 - Ljan Alpin K11
01.01.06 - Kvalik SL J15 + G15
29.12.05 - FANA-IL Julerennet 2005
29.12.05 - Romjulstevne Bjugn 2005
28.12.05 - Nissetreffen
21.12.05 - Bergens SL - Geilo 27-30 des 05 romjulen
16.12.05 - IRS A/B fart samling Ål 17-21 desember
15.12.05 - Trysil samling -Ljan Alpin 16.12-18.12
13.12.05 - Krinscup Norheimsund 13. og 14.desember
08.12.05 - Bergens SL - Geilo 10-11 des 05
02.12.05 - FANA-IL Geilosamling 2-4 desember 2005
02.12.05 - IRS Seksjon C samling Trysil 2.-4. des
02.12.05 - IRS seksjon C samling Ingierkollen 2-4 des
02.12.05 - Bergens SL - Geilo 3-4 des. 2005
24.11.05 - Trysil samling -Ljan Alpin 24.11-26.11
24.11.05 - IRS B samling Gaustadblikk 24-27 nov.
23.11.05 - Krinscup Jondal 23.-24.november
21.11.05 - Bergens SL (kun) - Bjorli rennet 3-4 des 05
18.11.05 - Bergens SL - Geilo 19-20 nov. 05
16.11.05 - Jubileumsstemna - Kleppstemna 15 M 2005
11.11.05 - IRS seksjon C samling Gaustablikk 11-13 nov
09.11.05 - Krinscup 15m, Tørvikbygd 9 og 10 november 2005
08.11.05 - Bergens SL - Geilo 11-13 nov 05
22.10.05 - IRS seksjon C samling Juvass 21-24 okt
21.10.05 - Juvass Samling- Ljan Alpin 21.10-23.10
19.10.05 - IRS gruppe B samling Juvas 19-23 okt.
02.10.05 - IRS gruppe B samling høstferie 2-7 okt.
20.09.05 - Fana-IL Duathlon på Totland 20sept05
17.09.05 - Duathlon i Kolsåsbakken
16.09.05 - Juvass Samling- Ljan Alpin 23.09-25.09
15.09.05 - Ljan Alpin Barmarkstrening 2005
10.09.05 - IRS seksjon B samling Sep. Juvass
09.09.05 - IRS seksjon C samling 3 Juvass
20.08.05 - Samlagsstevnet Bane 2005 Sunnhordland Skyttersaml
13.08.05 - Spydeberg-stevnet
12.08.05 - IRS seksjon B samling Aug. Juvass
01.07.05 - Juvass Samling- Ljan Alpin 01.07-03.07
25.06.05 - Bjoneroastevnet 2005
25.06.05 - Åpent stevne Trysilfjeld
20.06.05 - Bergens SL (egne løpere) Fonna 25-28 juni 05
20.06.05 - Bergens SL - (egne løpere) SG BreCup 25. juni05
08.06.05 - IRS Duathlon 2005
04.06.05 - Bergens SL - (egne løpere) Fonna 4-5 juni 05
29.05.05 - Stordstemnet 2005
28.05.05 - Vossastemne Bane 2005
16.05.05 - Pinsestevnet i Spydeberg
14.05.05 - Kleppstemna 2005
05.05.05 - Fiksestemnet 2005 Etne/ølen
01.05.05 - 1. Mai Jubileumsstevne Sigdal
30.04.05 - Banestemne i Tørvikbygd
30.04.05 - 1.MAI STEMNA JONDAL 2005
22.04.05 - Vårstevnet 2005 Gjesdal Skytterlag
15.04.05 - Bergens SL (egne løpere) - 23-24.04.05 Filefjellsr
10.04.05 - Nasjonalt stemne 50m miniatyr 10.4.05
09.04.05 - Bjørn Frisør Cup- AVLYST
08.04.05 - VÅRTREFFEN 2005 STÅLRING
08.04.05 - VÅRTREFFEN 2005 AURLAND
05.04.05 - Bergens SL (egne løpere) Fanarennet 10.04.2005
05.04.05 - Bergens SL (egne løpere) til Geilo og Hemsdal
03.04.05 - Klubbmesterskap for RSK/Alpin - SL
03.04.05 - Kvitfjellrennet søndag 3. april 2005
02.04.05 - Klubbmesterskap for RSK/Alpin - SSL
02.04.05 - Kvitfjellrennet lørdag 2. april 2005
30.03.05 - Klubbmesterskap IRS 2005
28.03.05 - Bergens SL - KM 2-3 april 2005 Kvam Alpin
23.03.05 - FANA-IL Ulvikasprinten 2005
20.03.05 - ARON SKIFESTIVAL 2005
16.03.05 - Rælingsspretten
16.03.05 - KLUBBMESTERSKAP NJÅRD APLIN
15.03.05 - Kjelsås-Strømmen Klubbrenn tirsdag 15.3.2005
13.03.05 - Fana-IL Vareggrennet
13.03.05 - Aprilspøken Wyller, 11/12 og 13/14 år
12.03.05 - BS Samnangerrennet 12.03.05
12.03.05 - Trollrennet 2005
12.03.05 - Fana-IL Vestlandske Skistemna
12.03.05 - Aprilspøken, Wyller 11/12 og 13/14 år
09.03.05 - Euro Tec farten 2005
07.03.05 - Fossum Alpin Klubbrennet mandag 07.03.2005
06.03.05 - Nasjonalt stemne 10m luftgevær 6.3.05
06.03.05 - Disney DVD Ski Cup III
05.03.05 - Hemings SSL kvalik J/G 13-14
05.03.05 - Fana-IL Vargarrennet 2005
05.03.05 - Ingierkollen Barnerenn 10 år og yngre
05.03.05 - ARONRENNET (SSL 05.03.2005)
01.03.05 - BergensSL - Gneist i Eikedalen 6. mars 05
01.03.05 - IRS SKISKOLE KURS12
28.02.05 - IRS SKISKOLE KURS 9
21.02.05 - Bergens Skilag på Geilo i vinterfeien 21-24 feb 05
20.02.05 - Fana-IL Ørnarstafetten, KM-stafett
19.02.05 - Fana-IL KM-sprint 2005
18.02.05 - Kveldsrenn 2
17.02.05 - BSK Klubbmesterskap 10 år og yngre
16.02.05 - Rælingsspretten
15.02.05 - BSK Klubbmesterskap 11 år og eldre
13.02.05 - Fana-IL Fanarennet 2005
13.02.05 - Wyller SG Uttak Landsfinale Oslo/Akershus
13.02.05 - ÅL-SG Kvallik HL Oslo, J/G 13-14
13.02.05 - SSL renn for 9 og 10 år i Kolsåsbakken
13.02.05 - Nasjonalt stevne 50m miniatyr 13.2.2005
13.02.05 - LJAN ALPIN KURS 4
12.02.05 - Fana-IL Viljarrennet
12.02.05 - Bergens SL - Voss/Ørnar i Bavallen 12-13 feb05
12.02.05 - Kretsmesterskap Buskerud (storslalåm) 12.02.05
12.02.05 - ÅL-SG Oslo Skikrets J/G 13/14
12.02.05 - KV Alpin Skiumo Cup
12.02.05 - SSL 7 år og yngre, 8 år i Kolsåsbakken
10.02.05 - Kjelsås Alpin 10 - 14 år 2 g pr. uke
10.02.05 - Kjelsås Alpin 10 -14 år 1 g pr uke
10.02.05 - Kjelsås Alpin 6 - 9 år 2 g pr. uke
10.02.05 - Kjelsås Alpin 6 - 9 år 1 g pr uke
06.02.05 - Fana-IL Bulkenturrenn 2005
06.02.05 - Samlagstemna 15m Hardanger og Voss 6.2.2005
05.02.05 - Fana-IL Vestlandsmesterskapet 2005
02.02.05 - Junior / A-cup (KM Akershus), 13-14 år
01.02.05 - Bergens Skilags egen påmelding til BAMA Alpinfesti
01.02.05 - Bergens SL - Tertnes i Eikedalen 5-6 feb05
01.02.05 - LJAN KVALIK. LF 16/1 FLYTTET IGJEN TIL 01/02 SE IN
30.01.05 - Fossumrennet 30.01.2005 - Kvalik hovedlandsrenn
30.01.05 - Storslalomrenn Bærum Skiklubb
30.01.05 - Kjelsåsrennet 11-12 Kvalik Oslo-Akershus
30.01.05 - Fana-IL Bulkenrennet
30.01.05 - Kjøstrudjuvrennet 30.01.2005
29.01.05 - AL KVALIK SL 13-14 ÅR 29.01.05
29.01.05 - HL Kvallik.SL, J/G 13-14 Oslo, Ingierkollen
29.01.05 - Fana-IL Kvammajakta
29.01.05 - Etneminiatyren 2005
29.01.05 - Krinsstemna i miniatyr 2005
29.01.05 - Miniatyrstemne Ølen
29.01.05 - Fossumrennet 29.01.2005 - 10 år og yngre SSL
28.01.05 - Antons Fredagscup 2005 - 28/1
25.01.05 - IRS SKISKOLE KURS 7
24.01.05 - IRS SKISKOLE KURS 6
24.01.05 - IRS SKISKOLE KURS 5
23.01.05 - Nyttårsstevnet Bjugn 23.01.05
23.01.05 - Fana-IL KM Friteknikk
23.01.05 - SSL 9-10ÅR Kirkerudbakken 23.01.05
22.01.05 - FANA-IL Overnatting KM 2005
22.01.05 - BergensSL - Skilagsrennet i 22-23 jan 05
22.01.05 - Disney DVD Ski Cup II
22.01.05 - Baker Hansen fartsrenn 22.01.05 Tryvann
22.01.05 - Fana-IL KM Klassisk
21.01.05 - Antons Fredagscup 2005 - 21/1
16.01.05 - KM Slalåm J/G 13-14 år, J1, J2 og Senior. AVLYST
16.01.05 - Fana-IL Ulvikarennet
15.01.05 - Hemings Jenterenn Wyller 11/12,13/14
15.01.05 - Fana-IL Vikingrennet
14.01.05 - Kveldsrenn 1
14.01.05 - Antons Fredagscup 2005 - 14/1
13.01.05 - BergensSL - Fartsrenn i Myrkdalen 13-16 jan 05
09.01.05 - Fana-IL Parkrennet
09.01.05 - SL 11-12 år(KM), 13- 14 år, Junior A-cup Akershus
09.01.05 - Heming Alpin Cup
09.01.05 - Disney DVD Ski Cup I
08.01.05 - Fana-IL Sjusetestafetten
08.01.05 - Miss Völkl Cup 2005
08.01.05 - Mr.Marker 11-12 og eldre gutter,Ingierkollen
04.01.05 - IRS SKISKOLE KURS 4
04.01.05 - IRS SKISKOLE KURS 3
04.01.05 - LJAN ALPIN KURS 7
04.01.05 - LJAN ALPIN KURS 10
03.01.05 - LJAN ALPIN KURS 2
03.01.05 - LJAN ALPIN KURS 6
03.01.05 - LJAN ALPIN KURS VENTELISTE
03.01.05 - LJAN ALPIN KURS 12
03.01.05 - LJAN ALPIN KURS 11
03.01.05 - LJAN ALPIN KURS 9
03.01.05 - LJAN ALPIN KURS 8
02.01.05 - Fana-IL Nyttårssprinten, Bømoen
02.01.05 - LJAN ALPIN KURS 5
5.8.04 - Hemingsamling 5 - 14.8 juvass
30.12.04 - Fana-IL Samnangarrennet
29.12.04 - Romjulsstevnet Bjugn
27.12.04 - Bergens SL - Geilo romjulen 27-30 des. 04
26.12.04 - Fana-IL Jularennet
18.12.04 - Bergens SL - 18-22 des. 04
18.12.04 - Fana-IL Førjolsrennet
11.12.04 - Fana-IL Røldalsrennet
05.12.04 - Bergens SL - Geilo 4-5 des. 04
03.12.04 - Fana-IL Langrennn Geilosamling 3-5.12.04
27.11.04 - Bergens SL - Geilo 27-28 nov. 04
20.11.04 - Bergens SL - Geilo 20-21 nov. 04
13.11.04 - 20 ÅRS JUBILEUM VOSS UNGDOMSSKULE
11.11.04 - Bergens SL - Geilo 11-14 nov. 04
09.11.04 - FANA-IL Bestilling Langrennssportens venners lue
20.10.04 - Heming samling 20-24.10 Juvass sammen med Ready.
24.09.04 - Heming samling høstferien Juvass 24.9-02.10
20.09.04 - Barmarkstreing Ljan Alpin Vår/Høst 2005
22.07.04 - Olsokstemnet 22.juli 25. juli 2004 (75 år)
18.07.04 - Røldalsstemna 2004
27.06.04 - Bergens SL - Parallellslalom renn 27.juni04
26.06.04 - Bergens SL - Fonnen 26-29 juni 04
19.06.04 - Bergens SL - Folgefonnen 19-22.juni "flyttet"
19.06.04 - BergensSL - BreCup Fonnen 19. juni 04
05.06.04 - Bergens SL - Fonnen 5-6 juni 04
22.05.04 - Vossastemna Bane 22..mai.2004
20.05.04 - Bergens SL - Fonnen 20-23 mai 04
20.05.04 - FIKSESTEMNET 2004.Etne/Ølen
19.05.04 - Heming Adrenalin tur til SKiMania Folgefonna 29.05
03.05.04 - Heming alpin Barmark mai-juni
01.05.04 - 1.mai stemna 2004
18.04.04 - BergensSkilag - Fartsrenn Jotunrennet 18.april Fil
18.04.04 - Kvitfjellrennet Søn.18.04.2004
17.04.04 - Kvitfjellrennet Lør.17.04.2004
03.04.04 - Lemonsjø Racet
31.03.04 - Heming Alpin Klubbmesterskap Telemark Tryvann
31.03.04 - Heming Alpin Klubbmesterskap Freestyle i Tryvann
31.03.04 - Klubbmesterskap Njård Tryvann 31. mars
30.03.04 - Heming Alpin Klubbmesterskap 5 år eldre i Tryvann
27.03.04 - Bergens SL - Kretsmesterskap 27-28 mars Bavallen V
25.03.04 - BSK Klubbmesterskap 10 år og yngre
24.03.04 - Klubbmesterskap for IRS
23.03.04 - BSK Klubbmesterskap 11 år og eldre
21.03.04 - NM FReestyle 2004, BigAir
21.03.04 - Aprilspøken 21. mars, Wyller
21.03.04 - BS Internt - Hemsedalsrennet 21. Mars04
21.03.04 - Samlagstemna feltskyting 2004
21.03.04 - BS - Rekruttrenn 21 mars, Gneist Alpin
20.03.04 - Aprilspøken 20. mars, Wyller
20.03.04 - BS Internt - Geilorennet 20 mars04
20.03.04 - NM FReestyle 2004, Kuler
19.03.04 - NM FReestyle 2004, Halfpipe
14.03.04 - Bama Alpin Festival Søndag 14.03.04
14.03.04 - Trollrennet søndag 14.3. for 10 år og yngre
13.03.04 - BS - Samnanger rennet 13 mars
13.03.04 - Bama Alpin Festival Lørdag 13.03.04.
07.03.04 - Glavacup 7. Mars 2004
040307 - HL Kvalik SSL Wyller
06.03.04 - Raadhuset Rekrutering Ingierkollen 6 mars 10 år og
06.03.04 - UTTAKSRENN HL WYLLER
29.02.04 - BS - Rekrutt.renn 29. feb. Kvamskogen SamnangerIL
21.02.04 - BS - Skilagsrennet 21-22. feb. Eikedalen
16.02.04 - Adrenalin-Akrobatikk med Claude 3 kvelder
15.02.04 - SkiMania 14-15 februar, BigAir
14.02.04 - BS - Furedalsrennet 14-15 feb Kvam Alpin
14.02.04 - SkiMania 14-15 februar, Halfpipe
14.02.04 - SkiMania 14-15 februar, Kulekjøring
13.02.04 - Fredagsrenn for IRS medlemmer
07.02.04 - Vindern Sport rennet, Wyllerløypa 7 februar
07.02.04 - ÅL JR 1 og JR 2 7-8.2.04
07.02.04 - BS - Bavallsrennet 7-8 feb 04 VossIL Ørnar
07.02.04 - Drammensmesterskapet 2004
01.02.04 - Sonerenn SSL 8 år og yngre - Kirkerudbakken 1. feb
31.01.04 - HEMING ALPINCUP 2 WYLLER
31.01.04 - HL KVAL.SL 13-14 ÅR 31.01.04 Kirkerudba
30.01.04 - Skima
27.01.04 - Slalom kveldsrenn Tirsdag 27.01.2004
25.01.04 - Reclamo Cup. Ingierkollen SL Kvalikk G 12. 25.01
25.01.04 - HEMING ALPINCUP 1,10 år og yngere 25.1.04
24.01.04 - SSL 9-10ÅR Kirkerudbakken 240104
22.01.04 - BS - Fartsrenn i Myrkdalen.
20.01.04 - Høybråtenrennet
18.01.04 - BS - Bergens Skilag - rekr.renn 18.01.04
18.01.04 - Fossumrennet 18.01.2004
18.01.04 - Baker Hansens Fartsrenn 18.01.04 Tryvann
18.01.04 - 15m DFS Voss 18.Jan.2004
17.01.04 - Fossumrennet 17.01.2004
19.12.03 - Heming Alpin´s Julesamling på Gudbrandsgaard Kvit
10.12.03 - Invitasjon fartssamling 10-14.desember Ål
05.11.03 - Heming Alpin´s Samling Kvitfjell 5-9.11
27.10.03 - Heming Alpin Kvitfjell kort
01-02- - BS - Bergens SL - RekrRenn Fana/Gneist 01.02.03
- NIL-alpin TESTRENN1
- Spinning NOIL mandag (27.02) kl 19:30
- BS(egne) Fonna 5-7/7 08
- Testrenn for Tid/data opplæring 21.11
- Spinning NOIL onsdag (18.12) kl 20:00
- Samling Juvass 18.mai.07--
- Spinning NOIL mandag (16.12) kl 19:45
- Spinning NOIL onsdag (11.12) kl 20:00
- Spinning NOIL tirsdag (28.02) kl 20:00
- Spinning NOIL mandag (09.12) kl 19:45
- Spinning NOIL onsdag (04.12) kl 20:00
- Spinning NOIL mandag (02.12) kl 19:45
- ÅL-KVALIK, ÅL
- Åpent banestevne 16.07.2006
- test
- Spinning NOIL torsdag (01.03) kl 20:00
- Spinning på Løken tirsdag AVLYST
- NM Freestyle 2004
- Hemingsamling juvas 15-19.10
- USK TESTRENN
2 ggr
NR
Navn
Klasse
Lag
Ingen påmeldt
Oversikt over påmeldt
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises
BET
bak påmeldingsnummeret.