Liste over påmeldte
Jenter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231800BET | Thea Wærsten | J8 | Stabæk Alpin | | 231849 | Mie Hammer | J8 | Stabæk Alpin | | 231938 | Hermine Stuge | J8 | Heming | | 231940BET | Hermine Stuge | J8 | Heming | | 232038BET | Ingrid Lykke Kildahl | J8 | BSK | | 232099 | Malin Bjerkestrand | J8 | Asker skiklubb | | 232125BET | Mia Øde Snekkersveen | J8 | Bærum Skiklubb | | 232144BET | Martine Waldjac Honerud | J8 | Stabæk Alpin | | 232195 | Victoria Helsem | J8 | Asker | | 232298BET | Martine Thuve Flock | J8 | Haslum alpin | | 232328 | Thea Vist | J8 | Asker | | 232409BET | Alexander Norland Johnsen | J8 | LIL | | 232470BET | Tuva Ultveit | J8 | Stabekk | | 232487BET | Frida Hepsøe | J8 | Haslum IL | | 232489BET | Nicoline Norstrand | J8 | Heming | | 232497BET | Nicoline Malling | J8 | Heming | | 232512BET | Filippa Størmer-Nilsen | J8 | Heming | | 232608BET | Hennie Ba Halvorsen | J8 | Heming | | 232629BET | Aurora Hovland | J8 | Stabæk Alpin | | 232644BET | Mali Riset | J8 | Stabæk | | 232645 | Tiril Thorvaldsen | J8 | Haslum | | 232653BET | Emma Magnussen | J8 | LIL | |
Gutter 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231666BET | Teodor Lurås | G8 | Stabæk Alpin | | 231747BET | William Marwell-Hauge | G8 | Stabæk Alpin | | 231802BET | Oliver Cavallar Hoel | G8 | Stabæk | | 231817BET | Terry Qi | G8 | BSK | | 231827BET | Jakob Gedde-Dahl Ekjord | G8 | Heming | | 231851 | Henrik Wroll-Evensen | G8 | Heming | | 231937BET | Arthur Richardsen | G8 | Stabæk alpin | | 231939BET | Fredrik Stuge | G8 | Heming | | 231950BET | Petter Huun | G8 | BSK | | 231987BET | Henrik Huun | G8 | BSK | | 232041BET | Andreas Bror Kildahl | G8 | BSK | | 232247BET | Theo Nikolai Dypvik-Lindholm | G8 | Stabæk | | 232269BET | Håkon Harlem Henriksen | G8 | Haslum | | 232270BET | Martin Harlem Henriksen | G8 | Haslum | | 232275BET | Eivind Wrangell | G8 | Fossum IF | | 232279BET | Oscar Cock | G8 | Heming | | 232287BET | Håkon Tendø Zwaig | G8 | asker skiklubb | | 232292BET | Mathias Ribe Pedersen | G8 | Stabæk alpin | | 232338 | Henrik Berg | G8 | Stabæk | | 232372BET | Stian Lunder | G8 | Stabæk Alpin | | 232397BET | Christopher Weiss | G8 | Stabæk | | 232399BET | Sebastian Weiss | G8 | Stabæk | | 232424BET | Didrik Mathias Ulrichsen Vigsnæs | G8 | Heming | | 232427BET | Kjell Conrad Ulrichsen Vigsnæs | G8 | Heming | | 232508BET | Lars Filseth | G8 | Lommedalen | | 232515BET | Tobias Størmer-Nilsen | G8 | Heming | | 232525BET | William Vie Olesen | G8 | FIF | | 232530BET | Aleksander Brindem | G8 | Stabæk | | 232542BET | Ferdinand Hjelseth | G8 | Heming | | 232543BET | Theo Hjelseth | G8 | - | | 232547BET | Fredrik Finn-Hansen | G8 | Heming | | 232554BET | Edward Bjertnæs | G8 | Stabæk | | 232555BET | Henrik Wroll-Evensen | G8 | Heming | | 232559 | Tobias Stubsrud | G8 | Heming | | 232564 | Leo Foss | G8 | BSK | | 232570BET | Mikkel Sommerseth | G8 | BSK | | 232575 | Nicholai Schanke Ask | G8 | BSK | | 232598BET | Mikkel Helset | G8 | Heming | | 232599BET | Mathias Hemminghytt | G8 | LIL Alpin og freeski | |
Jenter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231912BET | Emilie Krogstad Lønn | J9 | Stabæk | | 231975BET | Mie Hammer | J9 | Stabæk | | 232076 | Nellie Aabech | J9 | Stabæk Alpin | | 232100 | Iselin Bjerkestrand | J9 | Asker skiklubb | | 232160BET | Frida Bakkevig Moen | J9 | Fossum IF | | 232203BET | Eva Unhjem Johansen | J9 | Asker Skiklubb | | 232274BET | Eline Wrangell | J9 | Fossum IF | | 232305 | Bryde Alette | J9 | Stabæk | | 232337BET | Hanna Hjelle | J9 | Lommedalen | | 232348BET | Ida Finckenhagen Feen | J9 | stabæk | | 232616BET | Marthe Henriksen Dingsør | J9 | Stabæk | | 232647BET | Thea Marie Riset | J9 | Stabæk | |
Gutter 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232111BET | Michael Malling | G9 | Heming | | 232162BET | Tidemand Malling | G9 | Heming | | 232202BET | Sivert Moskaug | G9 | Asker Skiklubb | | 232313 | Alexander Norland Johnsen | G9 | Lommedalen Alpin & Freeski | | 232336BET | Ring-Andersen William | G9 | BSK | | 232499BET | Marius Wroll-Evensen | G9 | LIL Alpin og Freeski | | 232502BET | Jacob Erik Ekjord | G9 | Stabæk Alpint | | 232504 | Sindre Bagstevold | G9 | Heming | | 232505BET | Sindre Bagstevold | G9 | Heming | | 232553BET | Jesper Bjertnæs | G9 | Stabæk | | 232561BET | Andreas Krogenæs | G9 | Haslum | | 232571BET | Nikolas Pappos | G9 | Heming | | 232572BET | Nikolas Pappos | G9 | heming | | 232591BET | Mikkel Schoubye | G9 | Haslum | | 232601BET | Fredrik Hemminghytt | G9 | LIL Alpin og Freeski | | 232615BET | Johannes Bakkevig | G9 | Heming | |
Jenter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231775BET | Celia Sophia Davies | J10 | Asker skiklubb | | 231977BET | Ingelin Marie Vogt | J10 | Stabæk Alpint | | 232094BET | Christina Mortensen | J10 | Lommedalen Alpin og Freeski | | 232127BET | Ida Ragnhildstveit | J10 | Haslum | | 232196BET | Sara Madeleine Seger Gann | J10 | Bærum skiklubb | | 232249BET | Cornelia Nystrøm Rasmussen | J10 | Heming | | 232265BET | Maisen Holst Rasmussen | J10 | Stabæk Alpin | | 232271BET | Alva Munch | J10 | Stabæk Alpin | | 232300BET | Fredrikke Thuve Flock | J10 | Haslum alpin | | 232344 | Ella Ruud | J10 | Stabæk | | 232405 | Josephine Ekvern | J10 | Stabæk Alpin | | 232469BET | Gyri Ultveit | J10 | Stabekk | | 232544 | Nora Finn-Hansen | J10 | Heming | | 232548BET | Nora Finn-Hansen | J10 | Heming | | 232560BET | Pernille Thorsby | J10 | Heming | | 232632BET | Emilie Hovland | J10 | Stabæk Alpin | |
Gutter 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231724BET | Henrik August Kristensen | G10 | Stabæk Alpin | | 231824BET | Oskar Gedde-Dahl Ekjord | G10 | Heming | | 231826BET | Felix Astrup | G10 | Heming | | 231852 | Mikkel Wroll-Evensen | G10 | Heming | | 231876BET | Thomas Foss Einertsen | G10 | Asker alpint | | 232007 | Oscar Lorange | G10 | Stabæk | | 232018BET | Aslak Renolen | G10 | Asker Skiklubb | | 232088BET | Tord Olav Strand | G10 | BSK | | 232101BET | Andreas Kaasa | G10 | Stabæk | | 232103BET | Kristian Andenæs Axelsen | G10 | Stabæk | | 232123BET | Aleksander Berg Torpe | G10 | Stabæk alpin | | 232133 | Lucas Mathisen | G10 | Haslum | | 232166BET | Oscar Lorange | G10 | Stabæk | | 232178BET | Noah Martinius Steen-Andreassen | G10 | Asker | | 232192BET | Vegard Etterdal | G10 | LIL Alpin og Freeski | | 232280BET | William Cock | G10 | Heming | | 232290BET | Martin Tendø Zwaig | G10 | asker skiklubb | | 232306 | Bryde Laurits | G10 | Stabæk | | 232390BET | Teo Borge Yngland | G10 | Stabæk | | 232472BET | Jonas Rørvik | G10 | Stabæk | | 232478 | Ola Polmar | G10 | Heming | | 232509BET | Henrik Filseth | G10 | Lommedalen IL | | 232531BET | Andreas Brindem | G10 | Stabæk | | 232552BET | Eyvind Ohr Krogh | G10 | Stabæk Alpin | | 232556BET | Mikkel Wroll-Evensen | G10 | Heming | | 232578BET | Kristian Arnstad Trondsen | G10 | Heming | | 232617 | Felix Skarpholt | G10 | Heming | | 232646 | Ole Thorvaldsen | G10 | Haslum | |
Jenter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231801BET | Kornelia Wang Larsen | J11 | LIL Alpin | | 232113 | Mathilde Greibrokk | J11 | Stabæk | | 232156BET | Mathilde Greibrokk | J11 | Stabæk | | 232484BET | Mathilde Røhne | J11 | Haslum | | 232526BET | Linnea Vie Olesen | J11 | FIF | | 232577BET | Marie Arnstad Trondsen | J11 | Heming | |
Gutter 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231689 | Anders Langfeldt | G11 | Asker | | 231748BET | Christopher Marwell-Hauge | G11 | Stabæk Alpin | | 232145BET | Andreas Waldjac Honerud | G11 | Stabæk Alpin | | 232204BET | Fredrik Unhjem Johansen | G11 | Asker | | 232266BET | Jonathan Holst Rasmussen | G11 | Stabæk Alpin | | 232281BET | Christopher Cock | G11 | Heming | | 232389BET | Filip Fladmoe Halvorsen | G11 | Stabæk Alpin | | 232408BET | Casper Bakke Hagen | G11 | Asker | | 232410BET | Ferdinand Schou | G11 | HEMING | | 232413BET | Christoffer Öström | G11 | Heming | | 232432BET | Hans Jacob Scheie | G11 | STABÆK | | 232453BET | Sverre Nergaard | G11 | Heming IL | | 232475BET | Axel Hovde | G11 | Stabæk Alpin | | 232532BET | Sebastian Hagan | G11 | Fossum Alpin | |
Jenter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231667BET | Anniken Lurås | J12 | Stabæk Alpin | | 231774BET | Mie Helene Davies | J12 | Asker skiklubb | | 232000BET | Frida Tanem | J12 | Asker Skiklubb | | 232016BET | Rakel Renolen | J12 | Asker Skiklubb | | 232042 | Sofie Sætre | J12 | Asker skiklubb | | 232043 | Sofie Sætre | J12 | Asker skiklubb | | 232087BET | Runa Andreassen Kollien | J12 | Asker SK | | 232102BET | Emilie Kaasa | J12 | Stabæk | | 232282BET | Ella Grieg Teigland | J12 | Stabæk Alpin | | 232312BET | Jenny Storaker Skogmo | J12 | Stabæk Alpin | | 232329BET | Emilie Rønnestad Brodwall | J12 | Stabæk | | 232333BET | Sofie Hjelle | J12 | Lommedalen | | 232465BET | Sara Elisabet Cleveland | J12 | Lommedalen Alpin & Freeski | | 232500BET | Mie Marie Wroll-Evensen | J12 | liL Alpin og Freeski | | 232538 | Maren Bache-Wiig | J12 | IL Heming | | 232551BET | Emma Bjertnæs | J12 | Stabæk | | 232589 | Jenny Louise Ugelstad | J12 | Stabæk | | 232654BET | Emily Magnussen | J12 | LIL | |
Gutter 12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231850 | Aksel Hammer | G12 | Stabæk Alpin | | 231976BET | Aksel Hammer | G12 | Stabæk | | 231980BET | Theodor Mikal Vogt | G12 | Stabæk Alpint | | 232021BET | Halvor Hille-Dahl Smebye | G12 | Stabæk | | 232058BET | Alexander Nyhlen | G12 | Stabekk Alpin | | 232128BET | Filip Ragnhildstveit | G12 | Haslum | | 232236BET | Nicholas Auren | G12 | Stabæk alpin | | 232273BET | Andreas Munch | G12 | Stabæk Alpin | | 232384BET | Alexander H. Skjoldmo | G12 | Haslum | | 232412BET | Kasper Brandt | G12 | Heming | | 232463BET | Vegard Ultveit | G12 | Stabekk | | 232482BET | Maximus Nilbrink | G12 | Haslum | | 232488BET | Torius Hepsøe | G12 | Haslum IL | | 232491BET | Ola Kjellmo Vorkinn | G12 | Stabæk Alpin | | 232511BET | Axel Filseth | G12 | Lommedalen IL | | 232588BET | Nicolai Schoubye | G12 | Haslum | | 232602BET | Andreas Hemminghytt | G12 | LIL Alpin og Freeski | | 232612BET | Ola Nordklev | G12 | Heming | | 232620BET | Peder Henriksen Dingsør | G12 | Stabæk | |
Jenter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231954BET | Una Falck Halvorsen | J13 | Stabæk | | 232545BET | Louise Wiborg Andersen | J13 | Stabæk Alpin | | 232648 | Matilde Kvaase-Wensaas | J13 | Lil Alpin og freeski | |
Gutter 13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231684 | Fredrik Henni | G13 | Stabæk Alpin | | 231711BET | Tobias Kollevold Haakerud | G13 | Stabæk Alpin | | 231985BET | Magnus Rødseth | G13 | Stabæk | | 232096BET | Victor Kraknes | G13 | Stabæk Apint | | 232193BET | Halvor Etterdal | G13 | LIL Alpin og Freeski | | 232245 | Johannes Stenhaugen | G13 | Stabæk Alpin | | 232343BET | Johannes Stenhaugen | G13 | Stabæk Alpin | | 232369BET | Jonathan Lindblad | G13 | Lil alpin | | 232388BET | Sondre Lyssand | G13 | Stabæk Alpin | | 232438BET | Marius Ramstad Velta | G13 | Lommedalen Alpin | | 232455 | Christoffer Fosmo Nyberg | G13 | Stabæk Alpin | | 232519BET | Håkon Rake | G13 | Lommedalen | | 232524 | Alexander Bruu | G13 | Stabæk | | 232581BET | Gilbert Andreas Aubert | G13 | Stabæk | |
Jenter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231882BET | Emilie Wildhagen Risan | J14 | Lil alpin | | 231958BET | Julie Louise Ekjord | J14 | Stabæk alpint | | 232110BET | Veslemøy Hole | J14 | Stabæk Alpin | | 232330BET | Josephine Rønnestad Brodwall | J14 | Stabæk | | 232474BET | Nora Hovde | J14 | Stabæk Alpin | |
Gutter 14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231675BET | Sondre Brandt | G14 | Haslum | | 232124BET | Mkkel Berg Torpe | G14 | Stabæk alpin | | 232158BET | William Greibrokk | G14 | Stabæk | | 232215BET | Felix Freuchen | G14 | Stabæk | | 232339 | Haakon Berg | G14 | Stabæk | | 232340 | Haakon Berg | G14 | Stabæk | | 232375BET | Elias Håkonsen | G14 | Stabæk | | 232383 | Magnus Berge Styren | G14 | stabæk | | 232414BET | Jacob Skomsvold | G14 | Heming Alpin | | 232485BET | Martin Røhne | G14 | Haslum | | 232527BET | Oskar Vie Olesen | G14 | FIF | |
Jenter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231685 | Martine Henni | J15 | Stabæk Alpin | | 231690 | Anniken Langfeldt | J15 | Stabæk | |
Gutter 15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 231768BET | Harald Walker Utheim | G15 | Stab%C3%A6k Alpin | | 231812BET | Kristoffer Alfredsen | G15 | Stabæk Alpin | | 232237BET | Alexander Auren | G15 | Stabæk alpin | | 232398BET | Jeppe Holm Raggán | G15 | Rælingen skiklubb | | 232609BET | Sixten Borgersen | G15 | Fossum IF | |
Jenter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 16 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 232216BET | Joachim Freuchen | G16 | Stabæk | | 232523BET | Jonas Kloster Havnegjerde | G16 | Stabæk | | 232590 | Jannik Ugelstad | G16 | Stabæk | |
Jenter 17-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 17-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 30-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 30-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 40-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 40-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 50-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 50-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Jenter 60-100 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Gutter 60-100 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|