Liste over påmeldte
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22235BET | Tonje Healey Trulsrud | J-10 | Lommedalen Alpin | | 22245 | Maria Tviberg | J-10 | Tertnes Alpin | | 22296BET | Elise Spæren Førland | J-10 | BSK | | 22297BET | Franziska Kristiansen | J-10 | BSK | | 22298BET | Martine Piccard Handeland | J-10 | BSK | | 23496BET | Johanne Bull | J-10 | BSK | | 23563BET | Kristine Fausa Aasberg | J-10 | BSK | | 23623BET | kristin kavli | J-10 | kjelsås | | 23727BET | Anniken Berg | J-10 | Asker | | 24606BET | Kristine Skaalvik Birkeland | J-10 | BSK | | 24608BET | Ingvild Gran | J-10 | BSK | | 24609BET | Johanne Døvle Kalland | J-10 | BSK | | 25207 | Maren Ytterdal Krogsrud | J-10 | DFI Alpin | | 25337 | Kjetil Ulleren | J-10 | Rjukan I.L | | 25688BET | Bergljot Midttømme Baumann | J-10 | BSK | | 25819 | Ragnhild Støer | J-10 | Oppdal IL | | 25976BET | Ulrikke Holmen | J-10 | BSK | | 25995BET | Emilie Endresen | J-10 | Sykkylven IL | | 26279BET | Aurora Haug | J-10 | Stabæk Alpin | | 26329BET | Hanne Skaadel | J-10 | Heming | | 26355 | Andrea Furuseth | J-10 | Gjøvik skiklubb | | 26356 | Kristine Skare | J-10 | Gjøvik skiklubb | | 26383 | Sara Sætre | J-10 | Bsk | | 26386BET | Marius Hovland | J-10 | BSK | | 26391BET | Helene D. Styrkestad | J-10 | Kjelsås | | 26444 | Marte Hessen | J-10 | Dombås IL | | 26446 | Karianne Baraas | J-10 | Dombås IL | | 26447 | Cecilie Kappeslåen | J-10 | Dombås IL | | 26547 | INA HAESELICH | J-10 | ASKER SKIKLUBB TT-91 | | 26820BET | Sara sætre | J-10 | bsk | | 26955 | ELISE JANSON | J-10 | BSK | | 26964BET | Heidi Tande | J-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 26978BET | Chantal Vole Janson | J-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 27044BET | Frida Heggebø | J-10 | Stabæk Alpin | | 27143BET | Rakel Bergum | J-10 | IRS | | 27176 | Jens Lager | J-10 | bsk | | 27229 | Celina Iversen | J-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 27368BET | elise janson | J-10 | bsk | | 27371 | Tull Ing | J-10 | BSK | |
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22680 | Adrian S. Sejersted | G-10 | Stabæk alpin | | 23347BET | Sindre Schjerpen | G-10 | IRS | | 23430BET | Thomas Grant | G-10 | Ready | | 23653BET | Nikolai Tefre | G-10 | Stabæk Alpin | | 23662BET | Lars Os Tengs | G-10 | Stabæk Alpin | | 23746BET | Bendik Lootz Benestad | G-10 | Stabæk Alpin | | 23763BET | Morten Ungersness Bakke | G-10 | Stabæk Alpin | | 23847 | William Huser | G-10 | Heming | | 23973BET | Endre Nordstrand | G-10 | Stabæk Alpin | | 24140 | Carl Andreas Julsvoll | G-10 | Ready | | 24230BET | Alexander Wessel | G-10 | Ready | | 24272BET | Konstantin Krogh | G-10 | Ready | | 24593 | Per Mattis Fürst Holtmann | G-10 | BSK | | 24610BET | Aksel Often | G-10 | BSK | | 24611BET | Henrik M K Halvorsen | G-10 | BSK | | 24612BET | Magnus Flem Gjerstad | G-10 | BSK | | 24613BET | Sture Dyb | G-10 | BSK | | 24614BET | Kristian Haugvik | G-10 | BSK | | 24615BET | Max Røisland | G-10 | BSK | | 24616BET | Theodor Bruu Røine | G-10 | BSK | | 24617BET | Christian Andfossen | G-10 | BSK | | 25030 | Magnus Fjell | G-10 | Asker | | 25145BET | Marius Johansen | G-10 | Asker skiklubb | | 25198 | Mats Øverås | G-10 | DFI Alpin | | 25202 | Sindre Tuft Lyseggen | G-10 | DFI Alpin | | 25203 | Pål Andreas Neraal | G-10 | DFI Alpin | | 25208 | Erik Angel Berg | G-10 | DFI Alpin | | 25447BET | Petter Bjordal | G-10 | Asker | | 25758BET | Magnus Nyvold | G-10 | Ljan Alpin | | 25803BET | Mattis Røisland | G-10 | Bærums Skiklub | | 25969BET | Ville Aarseth | G-10 | Ljan | | 25991BET | Ole Henrik Nakken | G-10 | Stordal Alpin | | 26025 | Jørn Norum Listerud | G-10 | VS Alpin | | 26038BET | Olav Eidsaa | G-10 | IRS | | 26076 | Torbjørn Weldingh | G-10 | Kvitfjell Alpinklubb | | 26142BET | Mathias Abel | G-10 | BSK | | 26159 | jens lager | G-10 | bsk | | 26210 | Magnus Nørsteng | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26224 | Jakob Dahlum | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26228 | Petter Nøss | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26229 | Øyvind Nøss | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26230 | Kasper Svendsen | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26236 | Jostein Østby Tungevåg | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26330BET | Herman Arnet | G-10 | Heming | | 26357 | Jon Magnus Bertoia | G-10 | Gjøvik skiklubb | | 26533BET | Marius Eid Robsahm | G-10 | Stabekk Alpin | | 26806 | Peder Dahlum Eide | G-10 | Lommedalen Alpin | | 26891BET | Henrik Caspersen | G-10 | BSK | | 26899BET | Oliver Damsgaard Jensen | G-10 | BSK | | 26979BET | Oliver Byhring | G-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 27004BET | Carsten Cleve-Hansen | G-10 | Asker skiklubb | | 27116BET | Patrick Haugen Veisten | G-10 | Nannestad IL | | 27122BET | Fredrik Ekern | G-10 | BSK | | 27150 | Henrik Lunde | G-10 | BSK | | 27183 | Erik Andreas L. Johannessen | G-10 | Lommedalen Alpin | | 27216 | Max Ulrich | G-10 | Lillehammer Skiklub | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22306 | Johanne Kirkerud | J-12 | BSK | | 22592BET | Nicoline Grepperud | J-12 | Lommedalen | | 23564BET | Inger Marie Fausa Aasberg | J-12 | BSK | | 23889BET | Line Gjævert | J-12 | Fossum Alpin | | 24816BET | INGEBORG FOSSEN | J-12 | BSK | | 24818BET | HEDDA MUNTHE KAAS HALVORSEN | J-12 | BSK | | 24819BET | CATHRINE W HAUG | J-12 | BSK | | 25192 | Filippa Fallet Knudsen | J-12 | DFI Alpin | | 25196 | Andrea Moen Raanaas | J-12 | DFI Alpin | | 25211 | Anniken Overgaard | J-12 | DFI Alpin | | 25212 | Ragnhild Berg Thomstad | J-12 | DFI Alpin | | 25215 | Ayla Finnkroken | J-12 | DFI Alpin | | 25217 | Karoline Landsem | J-12 | DFI Alpin | | 25220 | Silje Mollan | J-12 | DFI Alpin | | 25400BET | Betina Swanstrøm | J-12 | Heming | | 25403BET | Emilie Swanstrøm | J-12 | Heming | | 25445BET | Ragnhild Mowinckel | J-12 | Sp.kl. Rival | | 25609BET | Annelise B. Kullmann | J-12 | BSK | | 25728BET | Signe Bjørnsgaard | J-12 | Lommedalens IL | | 25776BET | Thea Halvorsen | J-12 | Heming | | 25790BET | Eliana Aarseth | J-12 | Bærums Skiklub | | 25791BET | Susanne Lone | J-12 | Bærums Skiklub | | 25792BET | Mina Røisland | J-12 | Bærums Skiklub | | 25860BET | Emilie Flaate | J-12 | BSK | | 25866BET | Annette Lucia Lyche | J-12 | Oppdal | | 25929BET | Michaela Gunhildrud | J-12 | Lommedalen | | 25977BET | Erika Holand Tøsse | J-12 | Stordal Alpin | | 26068BET | Ida Sole Semb | J-12 | BSK | | 26069BET | Tuva jølstad Rolfsen | J-12 | bærum skiklubb | | 26176BET | Kathrine Wiik | J-12 | Lørenskog Skiklubb | | 26194BET | Thea Næss | J-12 | Ready | | 26233 | Mari Alfstad Walhovd | J-12 | Lillehammer Skiklub | | 26234 | Annie Winquist | J-12 | Lillehammer Skiklub | | 26285 | Cecilie Smith | J-12 | INGIERKOLLEN | | 26298BET | Charlotte Lemgart | J-12 | Lillehammer Skiklub | | 26358 | Maren Skjøld | J-12 | Gjøvik skiklubb | | 26412BET | KAISA MUREN | J-12 | ØRSTA I.L. ALPIN | | 26457BET | Martine Færø Torgersen | J-12 | Ready J-12 | | 26475BET | Andrea Trøan | J-12 | Heming | | 26476BET | Benedicte Ditlev-Simonsen | J-12 | Heming | | 26477BET | Chloe Fausa | J-12 | Heming | | 26478BET | Emilie Næss-Ulseth | J-12 | Heming | | 26479BET | Gussi Bull | J-12 | Heming | | 26480BET | Karen Mellbye | J-12 | Heming | | 26581 | Birte Bj%B8rkedal | J-12 | Kjelsås Alpin | | 26805 | Nora Dahlum Eide | J-12 | Lommedalen IL | | 26923BET | Monica Solvang | J-12 | Ørsta Alpin | | 26929BET | Siri Alvestad | J-12 | Brattvåg I.L. | | 27060 | eline askeland | J-12 | heming | | 27066BET | Elise Wøien Tefre | J-12 | Ljan Alpin | | 27086 | Andrea Dahlum | J-12 | Lillehammer Skilub | | 27137BET | Cecilie Smith | J-12 | Ingierkollen | | 27315 | Ida Marthe Weideborg | J-12 | Brumunddal Alpin | | 27421 | Julie Ellingsen | J-12 | Heming | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23689BET | Thomas Gabrielsen | G-12 | Lommealen Alpin | | 23783BET | Svein Anders W. Heggset | G-12 | ASKER | | 23784BET | Felix Furst | G-12 | Oslo Alpin | | 23890BET | Lasse Halvorsen | G-12 | Fossum Alpin | | 23902BET | didrik drake sveen | G-12 | bærum skiklubb | | 24008BET | Carl Petter Lehne | G-12 | Lommedalens IL | | 24124BET | mons knudtzon | G-12 | ready | | 24273BET | Maximilian Krogh | G-12 | Ready | | 24379BET | Johan Fjell | G-12 | Asker alpint | | 24815BET | ALEXANDER ØYE ANDERSEN | G-12 | BSK | | 24817BET | LARS FØRLAND | G-12 | BSK | | 24821BET | SONDRE HONNINGSØY | G-12 | BSK | | 24822BET | JARAND LANDMARK | G-12 | BSK | | 24823BET | FREDRIK LUNDIN | G-12 | BSK | | 24824BET | HÅKON LØBERG | G-12 | BSK | | 24825BET | EIRIK AABØ RAFDAL | G-12 | BSK | | 24894BET | Axel Patricksson | G-12 | Ljan Alpin | | 24895BET | Henning Patricksson | G-12 | Ljan Alpin | | 25152 | Christian R.Moen | G-12 | Krødsherad | | 25184 | Andreas Kosberg Skagestad | G-12 | DFI Alpin | | 25187 | Jacob Koren | G-12 | DFI Alpin | | 25189 | Petter J. Kolflaath | G-12 | DFI Alpin | | 25221 | Håkon S. Holmen | G-12 | DFI Alpin | | 25319BET | herman anker | G-12 | ready | | 25355 | Mathias Mjelde Grimsrud | G-12 | Bærums Skiklubb | | 25482BET | Håvard U.Odland | G-12 | BSK | | 25560 | Johan Fredrik Ravn | G-12 | Asker Skiklubb | | 25645BET | Johan Fredrik Ravn | G-12 | Asker Skiklubb | | 25712BET | MORTEN HANSEN FLOOD | G-12 | BSK | | 25713BET | Nicklas Bjørtomt Kristiansen | G-12 | Bærums skiklubb | | 25784BET | Marius Stette Jessen | G-12 | Bærum Skiklubb | | 25793BET | Fredrik Knutsen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25794BET | Rasmus Windingstad | G-12 | Bærums Skiklub | | 25796BET | Ola Buer Johansen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25797BET | Petter Silseth | G-12 | Bærums Skiklub | | 25798BET | Didrik Kjeilen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25799BET | Aksel Løken Bergan | G-12 | Bærums Skiklub | | 25800BET | Sigurd Hofstad | G-12 | Bærums Skiklub | | 25801BET | Jesper Green | G-12 | Bærums Skiklub | | 25802BET | Vilhelm Fladmark Larsen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25886 | jacob gade | G-12 | heming | | 25889 | Martin Eriksson | G-12 | BSK | | 25900BET | Harald Jakhelln | G-12 | Ready | | 25912BET | Tor Andreas Gjelsten Lie | G-12 | Bærums Skiklub | | 25913BET | Aleksander Tønnesen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25933BET | Cato Andre Eide | G-12 | Sykkylven | | 25987BET | Eirik Nakken Nilsen | G-12 | Stordal Alpin | | 25988BET | Vegard Busengdal | G-12 | Stordal Alpin | | 25989BET | Adrian Nakken | G-12 | Stordal Alpin | | 25996BET | Marius Endresen | G-12 | Sykkylven IL | | 26016BET | Oscar Christensen | G-12 | ready | | 26060 | Torkel Aannestad | G-12 | Vansjø/Svinndal Alpin | | 26078 | Eivind Fosheim | G-12 | Aurdal Alpint/telemark | | 26105BET | Eirik Næss Viken | G-12 | BSK | | 26115BET | Nikolai Tornøe Narvestad | G-12 | Asker | | 26171BET | Alexander Osvik | G-12 | Lørenskog Skiklubb | | 26172BET | Andreas Thorsen | G-12 | Lørenskog Skiklubb | | 26173BET | Morten Roska | G-12 | Lørenskog Skiklubb | | 26174BET | Ingar Skjørland Bolkesjø | G-12 | Lørenskog Skiklubb | | 26177 | Christian Muri | G-12 | BSK | | 26206BET | Nikolai Wiborg | G-12 | Bærums Skiklub | | 26212 | Sigurd Nørsteng | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26220 | Sondre Løhre | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26225 | Andrea Dahlum | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26226 | Håkon Kongelf | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26231 | Oskar Svendsen | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26235 | Even Windquist | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26238 | Håkon Sulheim | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26359 | Sindre Gulbrandsen | G-12 | Gjøvik skiklubb | | 26360 | Jørn Olsen | G-12 | Gjøvik skiklubb | | 26361 | Peter William Bertoia | G-12 | Gjøvik skiklubb | | 26408BET | Jon Christian Willmann | G-12 | Heming | | 26467BET | Axel Woxholth | G-12 | Heming | | 26468BET | Carl Axel Folkestad | G-12 | Heming | | 26469BET | Hans Petter Vordahl | G-12 | Heming | | 26470BET | Jon Christian Willmann | G-12 | Heming | | 26471BET | Magnus Halvorsen | G-12 | Heming | | 26472BET | Marius Heje Mæhle | G-12 | Heming | | 26498 | Philip Wergeland Fjeller | G-12 | Heming | | 26500BET | Nicolas Shimmin Holøien | G-12 | IRS | | 26588 | Simen Christensen | G-12 | Heming | | 26883BET | Markus Skogsletten | G-12 | Høybråten og stovner | | 26884BET | William Melby | G-12 | Høybråten og Stovner | | 26980BET | Martin Wiker Lyseng | G-12 | ØTI Hafjell Alpint | | 26981BET | Thomas Riseng | G-12 | ØTI Hafjell Alpint | | 26983 | Bård Smukkestad | G-12 | Fremad-Hurdal | | 26998BET | Stig Kirkedam | G-12 | IRS | | 26999BET | Andreas Watle | G-12 | IRS | | 27000BET | Hermann Ottesen | G-12 | IRS | | 27005BET | Erik Cleve-Hansen | G-12 | Asker skiklubb | | 27051BET | Tobias Wahlund | G-12 | Fossum Alpin | | 27070BET | Endre Bjertness | G-12 | Lommedalens Idrettslag | | 27099 | Christoffer Faarup | G-12 | Hobro Skiklub | | 27110 | Martin Grønvold | G-12 | Aurdal alpint/telemark IF | | 27134 | Markus Kilsgaard | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 27168BET | marius heje mæhle | G-12 | heming | | 27217 | Renee Ulrich | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 27277BET | Sebastian Møller | G-12 | Oslo Alpin | | 27283 | Tommy Aarbogh | G-12 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | | 27290 | Morten G. Hjelmen | G-12 | Ljan Alpin | | 27314 | Magnus Drågen | G-12 | Brumunddal Alpin | | 27375BET | Nicholas Sullivan | G-12 | Ready | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 26514 | Benedicte Shimmin Holøien | K-Jr1 | IRS | | 27088 | Ida Myhren | K-Jr1 | Lillehammer Skiklub | |
Løpye 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25509 | Ferdinand Fallet Knudsen | M-Jr1 | DFI Alpin | | 26057 | Thomas Ungersness Bakke | M-Jr1 | Stabæk Alpin | | 27089 | Tor Olav Koller | M-Jr1 | Lillehammer Skiklub | | 27333 | Bjørn Ole Renden | M-Jr1 | HSIL | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22479 | Ørjan Håskjold Nyland | G-14 | Volda Alpin | | 22977BET | J. Sebastian W. Cappelen | G-14 | BSK | | 23431BET | Marius Grant | G-14 | Ready | | 23672BET | Oscar Gjævert | G-14 | Stabæk Teen Team | | 23688BET | Martin Gabrielsen | G-14 | Lommedalen Alpin | | 23756BET | Johan Haakonsen Ræder | G-14 | Ready Alpin | | 23985BET | Niklas Frogner | G-14 | BSK | | 24329BET | Emil Bjørtomt Kristiansen | G-14 | Bærum skiklubb | | 24661BET | SINDRE KROGSÆTHER | G-14 | BSK | | 24737BET | Michael Handeland | G-14 | Bærum Skiklubb | | 24742BET | Arne Magnus Bassøe-Eriksen | G-14 | BSK | | 25136 | Marius SLINNING | G-14 | BSK | | 25154BET | Emil Smilden | G-14 | Bærums Skiklub | | 25158 | Eirik Skaseth | G-14 | Krødsherad | | 25317 | niels christian lager | G-14 | bærum skiklubb | | 25466 | Marius SLINNING | G-14 | BSK | | 25486BET | Sondre U.Odland | G-14 | BSK | | 25504 | Lars Lødøen | G-14 | DFI Alpin | | 25505 | Tor Benjamin Johnsen | G-14 | DFI Alpin | | 25522BET | Carl Oscar Green Bredengen | G-14 | Bærums Skiklub | | 25555BET | Christian Magnus Halmrast | G-14 | BSK | | 25749BET | Lars Brusletto | G-14 | BSK | | 25910BET | DANIEL STEENSEN TANGEN | G-14 | BSK | | 25942 | RASMUS GJERSEM | G-14 | GJØVIK SKIKLUBB | | 26067BET | Carl Chr. Semb | G-14 | BSK | | 26077BET | Alex Jægersen | G-14 | Ljan Alpin | | 26108 | Sindre Myhrsveen | G-14 | Kvitfjell Alpinklubb | | 26175BET | Haakon Wiik | G-14 | Lørenskog Skiklubb | | 26286 | William Smith | G-14 | Ingierkollen | | 26362 | Rasmus Gjersem | G-14 | Gjøvik skiklubb | | 26363 | Arne Leo Bertoia | G-14 | Gjøvik skiklubb | | 26398BET | Olav Kronborg | G-14 | HSIL Alpin | | 26399BET | Simon Ruud | G-14 | HSIL Alpin | | 26565BET | Aleksander Berg | G-14 | Asker Skiklubb | | 26566BET | Vetle Fjeldheim | G-14 | Stabæk Alpin | | 26567BET | Anders Hallmo | G-14 | Stabæk Alpin | | 26568BET | Frikk Guneri | G-14 | Fossum alpin | | 26577BET | Steinn Mar | G-14 | Stabæk Alpin | | 26984 | Ola Strand Haugen | G-14 | Fremad-Hurdal | | 26986 | Gaute Smukkestad | G-14 | Fremad-Hurdal | | 27015BET | Lars Olai Rorgemoen | G-14 | Ljan alpin | | 27105 | Sebastian Aarosin | G-14 | Roskilde Skiklub | | 27111 | Harald Grønvold | G-14 | Aurdal alpint/telemark IF | | 27115BET | Alexander Haugen Veisten | G-14 | Nannestad IL | | 27138BET | William Smith | G-14 | Ingierkollen | | 27169BET | Lars Kristian Rygg | G-14 | Bærums Skiklub | | 27279 | Fridtjof Riiber | G-14 | Heming | | 27308 | Andreas Campbell Pedersen | G-14 | Brumunddal Alpin | | 27317 | Amund Sæther | G-14 | Brumunddal Alpin | | 27318 | Ådne Thorsrud Willard | G-14 | Brumunddal Alpin | | 27325 | Steffen Renden | G-14 | HSIL | | 27328 | Niels Lager | G-14 | BSK | | 27363BET | jeppe gottschalk | G-14 | ready | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24191BET | Linn Vikre | J-14 | BSK | | 24778 | Elise Eik Ismar | J-14 | BSK | | 25300 | Caroline Hillestad | J-14 | B.S.K | | 25497 | Martine Lødøen | J-14 | DFI Alpin | | 25501 | Marthe Bjerke | J-14 | DFI Alpin | | 25508 | Erle Raanaas Pettersen | J-14 | DFI Alpin | | 25511 | Ida Marie Berg Thomstad | J-14 | DFI Alpin | | 25653BET | Marianne Stillerud | J-14 | BSK | | 25827 | Bergljot Støer | J-14 | Oppdal IL | | 25867BET | Ida Annie Lyche | J-14 | Oppdal | | 26151BET | CHRISTINA ILMORK MARTINSEN | J-14 | BÆRUMS SKIKLUB | | 26549 | INA HAESLELICH | J-14 | ASKER SKIKLUBB TT91 | | 26563BET | Benedicte Ramsli | J-14 | Asker Skiklubb | | 26564BET | Lotte Sejersted | J-14 | Stabæk Alpin | | 26976BET | May Stine Pedersen Lie | J-14 | ØTI Hafjell Alpint | | 27261BET | Ingeborg BLUMER | J-14 | BSK | | 27263BET | INGRID KLEMP GJERTSEN | J-14 | BSK | | 27417 | Marthe Louise Rossing | J-14 | BSK | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 26991BET | Fredrik Solem Neraker | M-Jr2 | Alpin 2000 | | 27289 | Kenneth Bøhler | M-Jr2 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25523BET | Anders Larsson | M-E2 | Njård | | 27307BET | Svein Petter Silseth | M-E2 | BSK | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24241BET | Peter Wessel | M-E3 | Ready | | 25244 | Ole-Martin Johnsen | M-E3 | DFI Alpin | | 25247 | Lars Jørgen Landsem | M-E3 | DFI Alpin | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25828 | Sindre Støer | M-F2 | Oppdal IL | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24244BET | Peter Jebsen | M-F3 | Ready | | 25248 | Koert Struijk | M-F3 | DFI Alpin | | 25677BET | Henrik Christensen | M-F3 | Ready | | 25678BET | Øystein Spetalen | M-F3 | Heming | | 25856BET | Espen Halvorsen | M-F3 | Ljan IF | | 25890 | Dag Eriksson | M-F3 | BSK | | 26023BET | Petter Elind | M-F3 | Fosum Alpin | | 26116 | Thomas Jenssen | M-F3 | Njård Alpin | | 26217 | Ronny Røa | M-F3 | Njård alpin | | 27078 | Gunnar Lindstøl | M-F3 | Sørkedalen IF | | 27343BET | Thomas Jenssen | M-F3 | Njård Alpin | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25829 | Tordis Jonsdottir | K-F2 | Oppdal IL | | 26821BET | Annelie sætre | K-F2 | BSK | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22343BET | Henry Antonsen | M-G2 | BSK | | 25868BET | Erling Anders Lyche | M-G2 | Oppdal | | 26178BET | Karl-Johan Osvik | M-G2 | Lørenskog Skiklubb | | 27240 | Ole-Johan Sundsvold | M-G2 | Bærums skiklubb | | 27288 | Henki Aarbogh | M-G2 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24644 | Petter Holtmann | M-G3 | BSK | | 25250 | Sven Olav Berg | M-G3 | DFI Alpin | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 26456BET | Petter Monsrud | M-A | Stabæk IF | | 27323 | Markus Arnet | M-A | BSK | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25232 | Marius Lien | M-D | DFI Alpin | | 25233 | Tom-Erik Øderud | M-D | DFI Alpin | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 27299BET | hans petter Arnet | M-H | BSK | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25242 | Terje Øderud | M-I | DFI Alpin | | 25342BET | Viktor Baumann | M-I | BSK | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23495BET | Cornelia Bull | J-9 | BSK | | 23572BET | Eline Håkonsen | J-9 | BSK | | 23597BET | Katrine Vorpenes | J-9 | Heming | | 23598 | Katrine Vorpenes | J-9 | Heming | | 23625BET | marie kavli | J-9 | kjelsås | | 23629BET | marie kavli | J-9 | kjelsås | | 23757BET | Marie Haakonsen Ræder | J-9 | Ready Alpin | | 24222 | Fanny Norbye | J-9 | Heming | | 24596 | Mina Fürst Holtmann | J-9 | BSK | | 24693BET | Line Flem Høst | J-9 | Bærum | | 24998BET | Bettina R. Albretsen | J-9 | BSK | | 25227 | Lisa Øverås | J-9 | DFI Alpin | | 25826 | Vigdis Støer | J-9 | Oppdal IL | | 25858BET | Sofie Flaate | J-9 | BSK | | 25981BET | Ingrid Busengdal | J-9 | Stordal Alpin | | 26157BET | Julie Jacobsen Aspelund | J-9 | NJÅRD | | 26221 | Ida Kihle Stavseth | J-9 | Lillehammer Skiklub | | 26227 | Ingrid Kongelf | J-9 | Lillehammer Skiklub | | 26237 | Martine Aunaas | J-9 | Lillehammer Skiklub | | 26354 | Emma Bertoia | J-9 | Gjøvik skiklub | | 26393BET | Ellen Baumann | J-9 | Heming | | 26404BET | Cecilie Stabell Eriksen | J-9 | Heming | | 26982BET | Pernille Letrud | J-9 | ØTI Hafjell Alpint | | 26990BET | Ingrid Sofie Hanstad | J-9 | Sportsklubben KV Alpin | | 26997BET | Nora Grieg Christensen | J-9 | BSK | | 27065BET | Vilde Wøien Tefre | J-9 | Ljan Alpin | | 27265 | Caroline Aarosin | J-9 | Roskilde Skiklub | | 27364BET | Meena Grepp | J-9 | NeRo Alpin | | 27392 | Cecilia Peinert | J-9 | Ljan Alpin | |
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22340BET | Marius Kristad | G-9 | BSK | | 22370BET | Ola Kirkerud | G-9 | BSK | | 22379BET | CARL FREDRICK OG OLE MARIUS BOTTEN | G-9 | BSK | | 22975BET | Ulrik W. Cappelen | G-9 | BSK | | 23008 | Jeppe Baardseth | G-9 | Heming | | 23010 | Bendik Baardseth | G-9 | Heming | | 23085BET | Jens Fredrik Willassen | G-9 | bsk | | 23321 | William H Wallace | G-9 | BSK | | 23574BET | Marius Hovland | G-9 | BSK | | 23652 | Jacob N. Jervell | G-9 | BSK | | 23654 | Jacob N. Jervell | G-9 | BSK | | 23699 | Tobias Windingstad | G-9 | BSK | | 23700BET | Tobias Windingstad | G-9 | BSK | | 23706 | Ole Marius Botten | G-9 | BSK | | 23707 | Ole Marius Botten | G-9 | BSK | | 23714BET | Borger Thomas | G-9 | Stabæk Alpin | | 24050BET | Endre K Tveitan | G-9 | BSK | | 24435 | kristian spetalen | G-9 | heming | | 25062BET | Petter Svensson | G-9 | Asker Skiklubb | | 25226 | Eirik Lødøen | G-9 | DFI Alpin | | 25231 | Erik S. Holmen | G-9 | DFI Alpin | | 25338 | Einar Jenssen | G-9 | Njård Alpin | | 25354 | Torjus Mjelde Grimsrud | G-9 | Bærums Skiklubb | | 25521BET | Andreas Larsson | G-9 | Njård | | 25601BET | Felix Christensen | G-9 | Asker Skiklubb | | 25680BET | Christian Spetalen | G-9 | heming | | 25767BET | Henrik Michelet | G-9 | Bærums Skiklub | | 25770BET | HENRIK RØA | G-9 | NJÅRD ALPIN | | 25786BET | Martin Stette Jessen | G-9 | Bærum Skiklubb | | 25830BET | Peter Meyn | G-9 | Njård | | 25834BET | Marius Halvorsen | G-9 | Ljan IF | | 25835BET | Jonatan Carlsen | G-9 | Ljan IF | | 25843BET | Anders Medhus Lysklett | G-9 | Njård Alpin | | 25888 | Anders Eriksson | G-9 | BSK | | 25896BET | Kai Arne Schröder Myklebust | G-9 | BSK | | 25935BET | Lars Martin Høydal | G-9 | Njård alpin | | 26089BET | Carl Christian Jagge Lindstøl | G-9 | Sørkedalen IF | | 26137BET | Ulrik Lunden Græsvik | G-9 | Ljan Alpin | | 26180BET | Wilhelm Silseth | G-9 | BSK | | 26215 | Gabriel Melchior Sæther | G-9 | LIllehammer Skiklub | | 26218 | Carl Magnus Heiberg | G-9 | Ljan Alpin | | 26291BET | Mikkel Herman Røisland | G-9 | BSK | | 26297 | Viktor Lemgart | G-9 | Lillehammer Skiklub | | 26326BET | Bendik Harto Seim | G-9 | Heming | | 26327BET | Lars Didrik S. Bye | G-9 | Heming | | 26328BET | Axel Ryder Schøyen | G-9 | Heming | | 26414BET | Carl Jørgen Sundet Flaen | G-9 | Ready | | 26438 | Glenn Haugen | G-9 | Dombås IL | | 26443 | Fredrik Lusæter Berg | G-9 | Dombås IL | | 26975BET | Simen Moheim | G-9 | ØTI Hafjell Alpint | | 27082BET | Alexander Fredrik Holst | G-9 | Bærums skiklubb | | 27133 | Lukas Kilsgaard | G-9 | Lillehammer Skiklub | | 27153 | Martin Kolltveit | G-9 | Fossum | | 27157BET | Martin Kolltveit | G-9 | Fossum | | 27208 | Henrik Lerberg Riiser | G-9 | Rælingen SK | | 27232BET | Jacob N. Jervell | G-9 | BSK | | 27285 | Petter Aanstad Lium | G-9 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | | 27287 | Joakim Jacobsen | G-9 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | | 27295 | Torgeir Strand Osmo | G-9 | Brumunddal Alpin | | 27319 | Håkon Børresen Gropen | G-9 | Brumunddal Alpin | | 27326 | Jens Lager | G-9 | BSK | | 27350 | Mads Berger | G-9 | Gjøvik skiklubb | | 27354BET | Einar Jenssen | G-9 | Njård Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22309 | Rikke Tviberg | J-8 | Tertnes Alpin | | 23088BET | anna willassen | J-8 | bsk | | 23681BET | Henriette Helverschou Hagen | J-8 | BSK | | 24470BET | Solveig Flem Gjerstad | J-8 | BSK | | 24471BET | Helene Silseth | J-8 | BSK | | 25255 | Sigrid Landsen | J-8 | DFI Alpin | | 25265 | Frida Ytterdal Krogsrud | J-8 | DFI Alpin | | 25983BET | Kristina Maridal | J-8 | Stordaal Alpin | | 26101BET | Sara Næss Viken | J-8 | BSK | | 26223 | Åsne Jørgensen | J-8 | Lillehammer Skiklub | | 26232 | Anne Alfstad Walhovd | J-8 | Lillehammer Skiklub | | 26249 | Sigrid Løhre | J-8 | Lillehammer Skiklub | | 26530BET | Ida Eid Robsahm | J-8 | Stabekk Alpin | | 26537 | Tuva Norbye | J-8 | Heming | | 26909BET | Andrea Olsen | J-8 | Ljan Alpin | | 26910BET | Mathilde Kollansrud | J-8 | Ljan Alpin | | 26911BET | Julie Altmann | J-8 | Ljan Alpin | | 27030BET | Fanny Klokkerud Odden | J-8 | Ljan alpin | | 27039BET | Ella Heggebø | J-8 | Stabæk Alpin | | 27139BET | Alexandra Smith | J-8 | Ingierkollen | | 27233BET | Christina Heger | J-8 | Fossum | | 27316 | Mia Louise Weideborg | J-8 | Brumunddal Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22752BET | Fabian Solheim | G-8 | Heming | | 23655BET | Mikkel Tefre | G-8 | Stabæk Alpin | | 23899 | Philip Borge | G-8 | Stabæk alpin | | 24118BET | Sondre Solbakken | G-8 | Heming I.L. | | 24221BET | Peter Jebsen | G-8 | Ready | | 24231BET | Fredrik Wessel | G-8 | Ready | | 24474BET | Johan Gulliksen | G-8 | BSK | | 24475BET | Erik Sørby | G-8 | BSK | | 24479BET | Lasse Knutsen | G-8 | BSK | | 25259 | Eirik Øderud | G-8 | DFI Alpin | | 25260 | Joakim Myrvang Lien | G-8 | DFI Alpin | | 25804BET | Mons Røisland | G-8 | Bærums Skiklub | | 25973BET | Mathias Kjølberg Stette | G-8 | BSK | | 25975BET | Axel Aarseth | G-8 | Ljan | | 25992BET | Olav Rune Bratlaand | G-8 | Stordal Alpin | | 26039BET | Haakon Eidsaa | G-8 | IRS | | 26072 | Niels Fr Semb | G-8 | BSK | | 26109 | Torbjørn Weldingh | G-8 | Kvitfjell Alpinklubb | | 26145BET | Andreas Bjørne Jacobsen | G-8 | Njård | | 26188 | Alexander Muri | G-8 | BSK | | 26320BET | Fredrik Melbye | G-8 | Heming | | 26321BET | Erik Skaadel | G-8 | Heming | | 26323BET | Herman Næss-Ulseth | G-8 | Heming | | 26324BET | Fredrik Brustad-Knudsen | G-8 | Heming | | 26325BET | Nicolas Horn | G-8 | Heming | | 26351 | Fredrik Furuseth | G-8 | Gjøvik skiklubb | | 26400BET | Fredrik Ruud | G-8 | HSIL Alpin | | 26418 | herman bruu røine | G-8 | bsk | | 26420BET | herman bruu røine | G-8 | bsk | | 26576BET | Henrik Heggsvold | G-8 | Asker Skiklubb | | 26974BET | Amund Tande | G-8 | ØTI Hafjell Alpint | | 27188BET | Kristoffer Tinus A. Haugland | G-8 | Nedre Romerike Alpinklubb | | 27235BET | Andre Lerberg Elnan | G-8 | Rælingen skiklubb | | 27302 | Petter Trosvik Molstad | G-8 | Brumunddal Alpin | | 27312 | Fredrik Cappbell Pedersen | G-8 | Brumunddal Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22973BET | Benedicte W. Cappelen | J-7Y | BSK | | 23717BET | Frida Thomas | J-7Y | Stabæk Alpin | | 23969BET | Ingrid Nordstrand | J-7Y | Stabæk Alpin | | 24901BET | Anniken Patricksson | J-7Y | Ljan Alpin | | 25266 | Aurora Moen Raanaas | J-7Y | DFI Alpin | | 25270 | Frida Overgaad | J-7Y | DFI Alpin | | 25272 | Ida Mollan | J-7Y | DFI Alpin | | 25335 | Kristianne Landmark | J-7Y | BSK | | 25352 | Tiril Mjelde Grimsrud | J-7Y | Bærums Skiklubb | | 25353 | Julianne Mjelde Grimsrud | J-7Y | Bærums Skiklubb | | 25554BET | Julia Malmborg Sørby | J-7Y | BSK | | 25785BET | Andrea Stette Jessen | J-7Y | Bærum Skiklubb | | 25894BET | Charlotte Selbekk | J-7Y | Stabæk Alpin | | 25984BET | Kristiane Nakken | J-7Y | Stordal Alpin | | 25985BET | Kine Kvammen Tøsse | J-7Y | Stordal Alpin | | 25986BET | Katrine Nakken | J-7Y | Stordal Alpin | | 25990BET | Marie Kjølberg Stette | J-7Y | BSK | | 26092BET | Tinna Jagge Lindstøl | J-7Y | Sørkedalen IF | | 26155BET | Anette Jacobsen Aspelund | J-7Y | NJÅRD | | 26204BET | Kristianne Landmark | J-7Y | BSK | | 26209 | Guro Nørsteng | J-7Y | Lillehammer Skiklub | | 26222 | Veslemøy Kihle Stavseth | J-7Y | Lillehammer Skiklub | | 26269BET | Ida Harto Seim | J-7Y | Heming | | 26270BET | Emilie Melby Rytter | J-7Y | Heming | | 26315BET | Noah Røste | J-7Y | Stabæk | | 26378BET | Kristine Baumann | J-7Y | Heming | | 26396 | Anne Baumann | J-7Y | Heming | | 26409BET | Hedda Vinje Muri | J-7Y | Njård | | 26411BET | Johanne Vinje Muri | J-7Y | Njård | | 26517 | Anine Midttun | J-7Y | Njård | | 26539 | Kaja Norbye | J-7Y | Heming | | 26551BET | Marte Berg Edseth | J-7Y | Sørkedalen | | 27028BET | Tessa Klokkerud Odden | J-7Y | Ljan alpin | | 27076BET | Lisette Fausa | J-7Y | S B | | 27104BET | Sol Hanna Korsmo Berntsen | J-7Y | Nannestad IL | | 27284 | Rikke Aanstad Lium | J-7Y | Strømmen og lillestrøm skiklubb | | 27301 | Lisa Marie Trosvik Molstad | J-7Y | Brumunddal Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22324BET | Erland Bassøe-Eriksen | G-7Y | BSK | | 23429BET | Carl-Herman Grant | G-7Y | Ready | | 23565BET | Olav Hermund Aasberg | G-7Y | BSK | | 23718BET | Gard Thomas | G-7Y | Stabæk Alpin | | 23981BET | Sander Frogner | G-7Y | BSK | | 24477BET | Peter Dyb | G-7Y | BSK | | 25269 | Johan Martin Emberland Johnsen | G-7Y | DFI Alpin | | 25275 | Magnus Øderud | G-7Y | DFI Alpin | | 25276 | Fredrik Myrvang Lien | G-7Y | DFI Alpin | | 25279 | Markus Øverås | G-7Y | DFI Alpin | | 25679BET | Lars Christensen | G-7Y | Ready | | 25859BET | Fridtjof Flaate | G-7Y | BSK | | 26090BET | Joachim Jagge Lindstøl | G-7Y | Sørkedalen IF | | 26146BET | Fridtjof Hammer | G-7Y | BSK | | 26149BET | Henrik Bømark Syversen | G-7Y | Ljan IF | | 26208 | Johan Helk | G-7Y | BSK | | 26239 | Hans Henrik Heiberg | G-7Y | Ljan Alpin | | 26271BET | Peder Dale Ditlev-Simonsen | G-7Y | Heming | | 26272BET | Marius Stabell Eriksen | G-7Y | Heming | | 26273BET | Jesper Bengston | G-7Y | Heming | | 26274BET | Ludvig Stamnes Bye | G-7Y | Heming | | 26275BET | Aleksander Stabell Eriksen | G-7Y | Heming | | 26278BET | Trym Haug | G-7Y | Stabæk Alpin | | 26282 | Theo Haugvik | G-7Y | BSK | | 26349 | Andreas Gulbrandsen | G-7Y | Gjøvik skiklub | | 26350 | Lasse Andre Skare | G-7Y | Gjøvik skiklubb | | 26416BET | Sebastian Sundet Flaen | G-7Y | Ready | | 26553BET | Ola Berg Edseth | G-7Y | Sørkedalen | | 26585BET | Jakob Gilhuus | G-7Y | Stabekk IF | | 27041 | Sebastian Aak | G-7Y | Fremad-Hurdal | | 27077BET | Louis Fausa | G-7Y | SB | | 27093BET | Mathias C. Host | G-7Y | BSK | | 27108BET | Andre Korsmo Berntsen | G-7Y | Nannestad IL | | 27171 | Simen Thorsen | G-7Y | Lørenskog Skiklubb | | 27185 | Jens Harald L. Johannessen | G-7Y | Lommedalen Alpin | | 27297 | Markus Ringen Frantzen | G-7Y | Brumunddal Alpin | | 27298 | Mathias Ringen Frantzen | G-7Y | Brumunddal Alpin | | 27337BET | Rasmus Schie Krogstad | G-7Y | TRY | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 27109BET | Jim Levi Berntsen | M-A | Nannestad IL | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24636BET | Celine Spæren Førland | K-F | BSK | | 24785BET | Anne-Judith Munthe-Kaas | K-F | BSK | | 25733 | Karin Fürst Holtmann 45-49 | K-F | BSK | | 25734BET | Karin Fürst Holtmann 45-49 | K-F | BSK | | 26098BET | Nina Jagge LIndstøl | K-F | Sørkedalen IF | | 26377BET | Cecilie Flood | K-F | bsk | | 26808 | Bente Dahlum | K-F | Lommedalen IL | | 27046BET | Lundin Bente | K-F | BSK | | 27359BET | Mette Jorunn Meisland | K-F | BSK | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24639BET | Tormod Førland | M-F | BSK | | 25613BET | Haakon Kullmann | M-F | BSK | | 26293BET | Mikkel Røisland | M-F | BSK | | 26555 | Tom Edseth | M-F | Sørkedalen | | 26919BET | Tom Haugvik | M-F | BSK | | 26931BET | Thomas Selbekk | M-F | Stabæk | | 27151 | DAG MØLLER | M-F | NJÅRD ALPIN | | 27320 | Hans Christian Holst | M-F | BSk | | 27340BET | Petter Jessen | M-F | Bærums Skiklubbb | | 27361BET | stig willassen | M-F | bsk | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25918BET | Elin Aksnes Løberg | K-J | BSK | | 27221 | Kirsti Kollenborg | K-J | Stabæk Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|