Liste over påmeldte
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22307 | Maria Tviberg | J-10 | Tertnes Alpin | | 22397BET | Tonje Healey Trulsrud | J-10 | Lommedalen Alpin | | 23566BET | Kristine Fausa Aasberg | J-10 | BSK | | 23615BET | kristin kavli | J-10 | KJELSÅS | | 23728BET | Anniken Berg | J-10 | Asker | | 24618BET | Franziska Kristiansen | J-10 | BSK | | 24619BET | Elise Spæren Førland | J-10 | BSK | | 24620BET | Martine Piccard Handeland | J-10 | BSK | | 24623BET | Kristine Skaalvik Birkeland | J-10 | BSK | | 24624BET | Ingvild Gran | J-10 | BSK | | 24625BET | Johanne Døvle Kalland | J-10 | BSK | | 25206 | Maren Ytterdal Krogsrud | J-10 | DFI Alpin | | 25477 | Didrik Drake Sveen | J-10 | Bærums Skiklub | | 25820 | Raghild Støer | J-10 | Oppdal IL | | 25869BET | Annette Lucia Lyche | J-10 | oppdal | | 25962BET | Emilie Endresen | J-10 | Sykkylven | | 25979BET | Ulrikke Holmen | J-10 | BSK | | 26331BET | Hanne Skaadel | J-10 | Heming | | 26368 | Andrea Furuseth | J-10 | Gjøvik skiklub | | 26392BET | Helene D. Styrkestad | J-10 | Kjelsås | | 26451 | Marte Hessen | J-10 | Dombås IL | | 26453 | Karianne Baraas | J-10 | Dombås IL | | 26454 | Cecilie Kappeslåen | J-10 | Dombås IL | | 26550BET | INA HAESELICH | J-10 | ASKER SKIKLUBB TT91 | | 26819BET | Sara sætre | J-10 | bsk | | 26900BET | Oliver Damsgaard Jensen | J-10 | BSK | | 26930BET | Siri Alvestad | J-10 | Brattvåg I.L. | | 26965BET | Heidi Tande | J-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 26970BET | Chantal Vole Janson | J-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 27043BET | Frida Heggebø | J-10 | Stabæk Alpin | | 27081BET | Monica Solvang | J-10 | ØIL | | 27146BET | Rakel Bergum | J-10 | IRS | | 27228 | Celina Iversen | J-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 27280 | | J-10 | | |
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22683 | Adrian S. Sejersted | G-10 | Stabæk alpin | | 23348BET | Sindre Schjerpen | G-10 | IRS | | 23434BET | Thomas Grant | G-10 | Ready | | 23656BET | Nikolai Tefre | G-10 | Stabæk Alpin | | 23661BET | Lars Os Tengs | G-10 | Stabæk Alpin | | 23747BET | Bendik Lootz Benestad | G-10 | Stabæk Alpin | | 23764BET | Morten Ungersness Bakke | G-10 | Stabæk Alpin | | 23846 | William Huser | G-10 | Heming | | 23971BET | Endre Nordstrand | G-10 | Stabæk Alpin | | 24142 | Carl Andreas Julsvoll | G-10 | Ready | | 24232BET | Alexander Wessel | G-10 | Ready | | 24275BET | Konstantin Krogh | G-10 | Ready | | 24604BET | Per Mattis Fürst Holtmann | G-10 | BSK | | 24626BET | Aksel Often | G-10 | BSK | | 24627BET | Henrik M K Halvorsen | G-10 | BSK | | 24628BET | Magnus Flem Gjerstad | G-10 | BSK | | 24629BET | Sture Dyb | G-10 | BSK | | 24630BET | Kristian Haugvik | G-10 | BSK | | 24632BET | Max Røisland | G-10 | BSK | | 24633BET | Theodor Bruu Røine | G-10 | BSK | | 24634BET | Christian Andfossen | G-10 | BSK | | 25034BET | Magnus Fjell | G-10 | Asker | | 25144BET | Marius Johansen | G-10 | Asker skiklubb | | 25200 | Mats Øverås | G-10 | DFI Alpin | | 25201 | Sindre Tuft Lyseggen | G-10 | DFI Alpin | | 25205 | Pål Andreas Neraal | G-10 | DFI Alpin | | 25209 | Erik Angel Berg | G-10 | DFI Alpin | | 25449BET | Petter Bjordal | G-10 | Asker | | 25760BET | Magnus Nyvold | G-10 | Ljan Alpin | | 25817BET | Mattis Røisland | G-10 | Bærums Skiklub | | 25971BET | Ville Aarseth | G-10 | Ljan | | 26014BET | Ole Henrik Nakken | G-10 | Stordal Alpin | | 26027 | Jørn Norum Listerud | G-10 | VS Alpin | | 26043BET | Olav Eidsaa | G-10 | IRS | | 26143BET | Mathias Abel | G-10 | BSK | | 26242 | Magnus Nørsteng | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26253 | Jakob Dahlum | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26256 | Petter Nøss | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26257 | Øyvind Nøss | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26258 | Kasper Svendsen | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26262 | Jostein Østby Tungevåg | G-10 | Lillehammer Skiklub | | 26332BET | Herman Arnet | G-10 | Heming | | 26370 | Jon Magnus Bertoia | G-10 | Gjøvik skiklubb | | 26532BET | Marius Eid Robsahm | G-10 | Stabekk Alpin | | 26807 | Peder Dahlum Eide | G-10 | Lommedalen Alpin | | 26895BET | Henrik Caspersen | G-10 | BSK | | 26971BET | Oliver Byhring | G-10 | ØTI Hafjell Alpint | | 27007BET | Carsten Cleve-Hansen | G-10 | Asker skiklubb | | 27121BET | Patrick Haugen Veisten | G-10 | Nannestad IL | | 27123BET | Fredrik Ekern | G-10 | BSK | | 27184BET | Erik Andreas L. Johannessen | G-10 | Lommedalen Alpin | | 27214 | Max Ulrich | G-10 | Lillehammer Skiklub | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23690BET | Thomas Gabrielsen | G-12 | Lommedalen Alpin | | 23782BET | Svein Anders W. Heggset | G-12 | ASKER | | 23785BET | Felix Furst | G-12 | Oslo Alpin | | 23892BET | Lasse Halvorsen | G-12 | Fossum Alpin | | 23903BET | didrik drake sveen | G-12 | bærum skiklubb | | 24009BET | Carl Petter Lehne | G-12 | Lommedalens IL | | 24129BET | mons knudtzon | G-12 | ready | | 24276BET | Maximilian Krogh | G-12 | Ready | | 24380BET | Johan Fjell | G-12 | Asker Alpint | | 24828BET | ALEXANDER ØYE ANDERSEN | G-12 | BSK | | 24831BET | LARS FØRLAND | G-12 | BSK | | 24835BET | SONDRE HONNINGSØY | G-12 | BSK | | 24836BET | JARAND LANDMARK | G-12 | BSK | | 24837BET | FREDRIK LUNDIN | G-12 | BSK | | 24838BET | HÅKON LØBERG | G-12 | BSK | | 24839BET | EIRIK AABØ RAFDAL | G-12 | BSK | | 24896BET | Axel Patricksson | G-12 | Ljan Alpin | | 24897BET | Henning Patricksson | G-12 | Ljan Alpin | | 25153 | Christian R. Moen | G-12 | Krødsherad | | 25162 | Christian R.Moen | G-12 | Krødsherad | | 25185 | Andreas Kosberg Skagestad | G-12 | DFI Alpin | | 25188 | Jacob Koren | G-12 | DFI Alpin | | 25191 | Petter J. Kolflaath | G-12 | DFI Alpin | | 25222 | Håkon S. Holmen | G-12 | DFI Alpin | | 25320BET | herman anker | G-12 | ready | | 25356 | Mathias Mjelde Grimsrud | G-12 | Bærums Skiklubb | | 25484BET | Håvard U.Odland | G-12 | BSK | | 25561 | Johan Fredrik Ravn | G-12 | Asker Skiklubb | | 25644BET | Johan Fredrik Ravn | G-12 | Asker Skiklubb | | 25714BET | MORTEN HANSEN FLOOD | G-12 | BSK | | 25715BET | Nicklas Bjørtomt Kristiansen | G-12 | Bærums skiklubb | | 25787BET | Marius Stette Jessen | G-12 | Bærum Skiklubb | | 25805BET | Fredrik Knutsen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25806BET | Rasmus Windingstad | G-12 | Bærums Skiklub | | 25807BET | Ola Buer Johansen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25808BET | Petter Silseth | G-12 | Bærums Skiiklub | | 25809BET | Didrik Kjeilen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25810BET | Aksel Løken Bergan | G-12 | Bærums Skiklub | | 25811BET | Sigurd Hofstad | G-12 | Bærums Skiklub | | 25812BET | Jesper Green | G-12 | Bærums Skiklub | | 25813BET | Vilhelm Fladmark Larsen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25892 | Martin Eriksson | G-12 | BSK | | 25901BET | Harald Jakhelln | G-12 | Ready | | 25902 | jacob gade | G-12 | heming | | 25907BET | Tobias Wahlund | G-12 | Fossum Alpin | | 25914BET | Aleksander Tønnesen | G-12 | Bærums Skiklub | | 25915BET | Tor Andreas Gjelsten Lie | G-12 | Bærums Skiklub | | 25934 | Cato Andre Eide | G-12 | Sykkylven Alpint | | 25997BET | Marius Endresen | G-12 | Sykkylven | | 26011BET | Eirik Nakken Nilsen | G-12 | Stordal Alpin | | 26012BET | Vegard Busengdal | G-12 | Stordal Alpin | | 26013BET | Adrian Nakken | G-12 | Stordal Alpin | | 26017 | Oscar Christensen | G-12 | Ready | | 26061 | Torkel Aannestad | G-12 | Vansjø/Svinndal Alpin | | 26062 | Torkel Aannestad | G-12 | Vansjø/Svinndal Alpin | | 26106 | Eirik Næss Viken | G-12 | BSK | | 26179 | Christian Muri | G-12 | BSK | | 26184BET | Ingar Skjørland Bolkesjø | G-12 | Lørenskog Skiklubb | | 26207BET | Nikolai Wiborg | G-12 | Bærums Skiklub | | 26243 | Sigurd Nørsteng | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26247 | Sondre Løhre | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26254 | Håkon Kongelf | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26259 | Oskar Svendsen | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26261 | Even Winquist | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26264 | Håkon Sulheim | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 26266BET | Jon Eirik Sørensen | G-12 | Stabæk Alpin | | 26322 | Eivind Fosheim | G-12 | Aurdal alpint/telemark IF | | 26372 | Sindre Gudbrandsen | G-12 | Gjøvik skiklubb | | 26373 | Jørn Olsen | G-12 | Gjøvik skiklubb | | 26374 | Peter William Bertoia | G-12 | Gjøvik skiklubb | | 26410BET | Jon Christian Willmann | G-12 | Heming | | 26486BET | Axel Woxholth | G-12 | Heming | | 26487BET | Carl Axel Folkestad | G-12 | Heming | | 26488BET | Hans Petter Vordahl | G-12 | Heming | | 26489BET | Jon Christian Willmann | G-12 | Heming | | 26490BET | Magnus Halvorsen | G-12 | Heming | | 26491BET | Marius Heje Mæhle | G-12 | Heming | | 26499 | Philip Wergeland Fjeller | G-12 | Heming | | 26501BET | Nicolas Shimmin Holøien | G-12 | IRS | | 26589 | Simen Christensen | G-12 | Heming | | 26885BET | Markus Skogsletten | G-12 | Høybråten og stovner | | 26886BET | William Melby | G-12 | Høybråten og stovner | | 26956BET | Nikolai Tornøe Narvestad | G-12 | Asker skiklubb | | 26972BET | Martin Wiker Lyseng | G-12 | ØTI Hafjell Alpint | | 26973BET | Thomas Riseng | G-12 | ØTI Hafjell Alpint | | 26987 | Bård Smukkestad | G-12 | Fremad-Hurdal | | 27001BET | Stig Kirkedam | G-12 | IRS | | 27002BET | Andreas Watle | G-12 | IRS | | 27003BET | Herman Ottesen | G-12 | IRS | | 27006BET | Erik Cleve-Hansen | G-12 | Asker | | 27073BET | Endre Bjertness | G-12 | Lommedalens Idrettslag | | 27101 | Christoffer Faarup | G-12 | Hobro Skiklub | | 27113 | Martin Grønvold | G-12 | Aurdal alpint/telemark IF | | 27136 | Markus Kilsgaard | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 27173BET | marius heje mæhle | G-12 | heming | | 27215 | Renee Ulrich | G-12 | Lillehammer Skiklub | | 27291 | Tommy Aarbogh | G-12 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | | 27292 | Morten G. Hjelmen | G-12 | Ljan Alpin | | 27347 | Magnus Drågen | G-12 | Brumunddal Alpin | | 27374BET | Nicholas Sullivan | G-12 | Ready | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 26455BET | martine Færø Torgersen | K-Jr1 | Ready J-12år | | 26515 | Benedicte Shimmin Holøien | K-Jr1 | IRS | | 27087 | Ida Myhren | K-Jr1 | Lillehammer Skiklub | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25510 | Ferdinand Fallet Knudsen | M-Jr1 | DFI Alpin | | 26059 | Thomas Ungersness Bakke | M-Jr1 | Stabæk Alpin | | 27090 | Tor Olav Koller | M-Jr1 | Lillehammer Skiklub | | 27330 | Bjørn Ole Renden | M-Jr1 | HSIL | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24192BET | Linn Vikre | J-14 | BSK | | 24784 | Elise Eik Ismar | J-14 | BSK | | 25301 | Caroline Hillestad | J-14 | B.S.K. | | 25498 | Martine Lødøen | J-14 | DFI Alpin | | 25499 | Ida Marie Berg Thomstad | J-14 | DFI Alpin | | 25502 | Marthe Bjerke | J-14 | DFI Alpin | | 25507 | Erle Raanaas Pettersen | J-14 | DFI Alpin | | 25654 | Marianne Stillerud | J-14 | BSK | | 25824 | Bergljot Støer | J-14 | Oppdal IL | | 25870BET | Ida Annie Lyche | J-14 | Oppdal | | 26153BET | CHRISTINA ILMORK MARTINSEN | J-14 | BÆRUMS SKIKLUB | | 26548 | INA HAESELICH | J-14 | ASKER SKIKLUBB TT91 | | 26569BET | Benedicte Ramsli | J-14 | Asker Skiklubb | | 26570BET | Lotte Sejersted | J-14 | Stabæk alpin | | 26968BET | May Stine Pedersen Lie | J-14 | ØTI Hafjell Alpint | | 27262BET | Ingeborg BLUMER | J-14 | BSK | | 27264BET | INGRID KLEMP GJERTSEN | J-14 | BSK | | 27366 | jeppe gottschalk | J-14 | ready | | 27418 | Marthe Louise Rossing | J-14 | BSK | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22478 | Ørjan Håskjold Nyland | G-14 | Volda Alpin | | 22978BET | J. Sebastian W. Cappelen | G-14 | BSK | | 23435BET | Marius Grant | G-14 | Ready | | 23673BET | Oscar Gjævert | G-14 | Stabæk Teen Team | | 23691BET | Martin Gabrielsen | G-14 | Lommedalen Alpin | | 23755BET | Johan Haakonsen Ræder | G-14 | Ready Alpin | | 23986BET | Niklas Frogner | G-14 | BSK | | 24327BET | Emil Bjørtomt Kristiansen | G-14 | Bærum skiklubb | | 24663BET | SINDRE KROGSÆTHER | G-14 | BSK | | 24738BET | Michael Handeland | G-14 | Bærum Skiklubb | | 24743BET | Arne Magnus Bassøe-Eriksen | G-14 | BSK | | 25137 | Marius SLINNING | G-14 | BSK | | 25156BET | Emil Smilden | G-14 | Bærums Skiklub | | 25167 | Eirik Skaseth | G-14 | Krødsherad | | 25471 | Marius SLINNING | G-14 | BSK | | 25483BET | Sondre U.Odland | G-14 | BSK | | 25503 | Lars Lødøen | G-14 | DFI Alpin | | 25506 | Tor Benjamin Johnsen | G-14 | DFI Alpin | | 25530BET | Carl Oscar Green Bredengen | G-14 | Bærums Skiklub | | 25556BET | Christian Magnus Halmrast | G-14 | BSK | | 25750BET | lars brusletto | G-14 | BSK | | 25911BET | DANIEL STEENSEN TANGEN | G-14 | BSK | | 26066BET | Carl Chr. Semb | G-14 | BSK | | 26082BET | Alex Jægersen | G-14 | Ljan IF | | 26104 | Sindre Myhrsveen | G-14 | Kvitfjell Alpinklubb | | 26375 | Rasmus Gjersem | G-14 | Gjøvik skiklubb | | 26376 | Arne Leo Bertoia | G-14 | Gjøvik skiklubb | | 26401BET | Olav Kronborg | G-14 | HSIL Alpin | | 26402BET | Simon Ruud | G-14 | HSIL Alpin | | 26571BET | Aleksander Berg | G-14 | Asker Skiklubb | | 26572BET | Steinn Mar | G-14 | Stabæk Alpin | | 26573BET | Vetle Fjeldheim | G-14 | Stabæk Alpin | | 26574BET | Anders Hallmo | G-14 | Stabæk alpin | | 26575BET | Frikk Guneri | G-14 | Fossum Alpin | | 26988 | Ola Strand Haugen | G-14 | Fremad-Hurdal | | 26989 | Gaute Smukkestad | G-14 | Fremad-Hurdal | | 27016BET | Lars Olai Rorgemoen | G-14 | Ljan alpin | | 27107 | Sebastian Aarosin | G-14 | Roskilde Skiklub | | 27112 | Harald Grønvold | G-14 | Aurdal alpint/telemark IF | | 27120BET | Alexander Haugen Veisten | G-14 | Nannestad IL | | 27141BET | William Smith | G-14 | Ingierkollen | | 27170BET | Lars Kristian Rygg | G-14 | Bærums Skiklub | | 27177 | Simen Naustvik | G-14 | Aron Skiklubb | | 27327 | Steffen Renden | G-14 | HSIL | | 27331 | Niels Lager | G-14 | BSK | | 27345 | Andreas Campbell Pedersen | G-14 | Brumunddal Alpin | | 27356 | Amund Sæther | G-14 | Brumunddal Alpin | | 27357 | Ådne Thorsrud Willard | G-14 | Brumunddal Alpin | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 27294 | Kenneth Bøhler | M-Jr2 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25525BET | Anders Larsson | M-E2 | Njård | | 26556 | Tom Edseth | M-E2 | Sørkedalen | | 27313BET | Svein Petter Silseth | M-E2 | BSK | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24245BET | Peter Wessel | M-E3 | Ready | | 25245 | Ole-Martin Johnsen | M-E3 | DFI Alpin | | 25246 | Lars Jørgen Landsem | M-E3 | DFI Alpin | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24246BET | Peter Jebsen | M-F3 | Ready | | 25249 | Koert Struijk | M-F3 | DFI Alpin | | 25683 | Henrik Christense | M-F3 | Ready | | 25684 | Øystein Spetalen | M-F3 | Heming | | 25857BET | Espen Halvorsen | M-F3 | Ljan IF | | 25893 | Dag Eriksson | M-F3 | BSK | | 26022BET | Petter Elind | M-F3 | Fossum Alpin | | 26118 | Thomas Jenssen | M-F3 | Nård Alpin | | 26216 | Ronny Røa | M-F3 | Njård alpin | | 27079 | Gunnar Lindstøl | M-F3 | Sørkedalen IF | | 27349BET | Thomas Jenssen | M-F3 | Njård Alpin | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25822 | Tordis Jonsdottir | K-F2 | Oppdal IL | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 26822BET | Annelie sætre | K-F3 | Lidarende 27 | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22342BET | Henry Antonsen | M-G2 | BSK | | 25871BET | Erling Anders Lyche | M-G2 | Oppdal | | 27296 | Henki Aarbogh | M-G2 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24607BET | Petter Holtmann | M-G3 | BSK | | 25251 | Sven Olav Berg | M-G3 | DFI Alpin | | 25823 | Sindre Støer | M-G3 | Oppdal IL | | 27241 | Ole-Johan Sundsvold | M-G3 | Bærums skiklubb | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25234 | Tom-Erik Øderud | M-D | DFI Alpin | | 25235 | Marius Lien | M-D | DFI Alpin | |
Løype 3 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 27300BET | hans petter Arnet | M-H | BSK | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25240 | Terje Øderud | M-I | DFI Alpin | | 25344BET | Viktor Baumann | M-I | BSK | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 25349BET | Bergljot Midttømme Baumann | K-I | BSK | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Løype 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22305 | Johanne Kirkerud | J-12 | Bærum skiklubb | | 22594BET | Nicoline Grepperud | J-12 | Lommedalen | | 23567BET | Inger Marie Fausa Aasberg | J-12 | BSK | | 23891BET | Line Gjævert | J-12 | Fossum Alpin | | 24830BET | INGEBORG FOSSEN | J-12 | BSK | | 24833BET | HEDDA MUNTHE KAAS HALVORSEN | J-12 | BSK | | 24834BET | CATHRINE W HAUG | J-12 | BSK | | 25193 | Filippa Fallet Knudsen | J-12 | DFI Alpin | | 25194 | Andrea Moen Raanaas | J-12 | DFI Alpin | | 25210 | Anniken Overgaard | J-12 | DFI Alpin | | 25213 | Ragnhild Berg Thomstad | J-12 | DFI Alpin | | 25214 | Ayla Finnkroken | J-12 | DFI Alpin | | 25218 | Karoline Landsem | J-12 | DFI Alpin | | 25219 | Silje Mollan | J-12 | DFI Alpin | | 25401BET | Betina Swanstrøm | J-12 | Heming | | 25402BET | Emilie Swanstrøm | J-12 | Heming | | 25448BET | Ragnhild Mowinckel | J-12 | Sp.kl. Rival | | 25620BET | Annelise Kullmann | J-12 | BSK | | 25729BET | Signe Bjørnsgaard | J-12 | Lommedalens IL | | 25777BET | Thea Halvorsen | J-12 | Heming | | 25814BET | Eliana Aarseth | J-12 | Bærums Skiklub | | 25815BET | Susanne Lone | J-12 | Bærums Skiklub | | 25816BET | Mina Røisland | J-12 | Bærums Skiklub | | 25863BET | Emilie Flaate | J-12 | BSK | | 25930BET | Michaela Gunhildrud | J-12 | Lommedalen | | 26000BET | Erika Holand Tøsse | J-12 | Stordal Alpin | | 26065BET | Ida Sole Semb | J-12 | BSK | | 26071BET | Tuva Jølstad Rolfsen | J-12 | Bærum ski klubb | | 26154 | amanda emilie thorstensen | J-12 | dfi alpin | | 26195BET | Thea Næss | J-12 | Ready | | 26260 | Annie Winquist | J-12 | Lillehammer Skiklub | | 26371 | Maren Skjøld | J-12 | Gjøvik skiklubb | | 26413BET | KAISA MUREN | J-12 | ØRSTA I.L. ALPIN | | 26481BET | Andrea Trøan | J-12 | Heming | | 26482BET | Benedicte Ditlev-Simonsen | J-12 | Heming | | 26483BET | Chloe Fausa | J-12 | Heming | | 26484BET | Emilie Næss-Ulseth | J-12 | Heming | | 26485BET | Gussi Bull | J-12 | Heming | | 26582BET | birte Bjørkedal | J-12 | Kjelsås Alpin | | 26810 | Nora Dahlum Eide | J-12 | Lommedalen IL | | 26928 | Siri Alvestad | J-12 | Brattvåg I.L. | | 27063 | Eline Askeland | J-12 | Heming | | 27068BET | Elise Wøien Tefre | J-12 | Ljan Alpin | | 27085 | Andrea Dahlum | J-12 | Lillehammer Skilub | | 27140BET | Cecilie Smith | J-12 | Ingierkollen | | 27231 | Charlotte Lemgart | J-12 | Lillehammer Skiklubb | | 27348 | Ida Marthe Weideborg | J-12 | Brumunddal Alpin | | 27422 | Julie Ellingsen | J-12 | Heming | |
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23573BET | Eline Håkonsen | J-9 | BSK | | 23599BET | Katrine Vorpenes | J-9 | Heming | | 23758 | Marie Haakonsen Ræder | J-9 | ready Alpin | | 24603BET | Mina Benedikte Fürst Holtmann | J-9 | BSK | | 24695BET | Line Flem Høst | J-9 | Bærum | | 25228 | Lisa Øverås | J-9 | DFI Alpin | | 25391BET | Bettina R. Albretsen | J-9 | BSK | | 25821 | Vigdis Støer | J-9 | Oppdal IL | | 25862BET | Sofie Flaate | J-9 | BSK | | 26001BET | Ingrid Busengdal | J-9 | Stordal Alpin | | 26160BET | Julie Jacobsen Aspelund | J-9 | NJÅRD | | 26250 | Ida Kihle Stavseth | J-9 | Lillehammer Skiklub | | 26255 | Ingrid Kongelf | J-9 | Lillehammer Skiklub | | 26263 | Martine Aunaas | J-9 | Lillehammer Skiklub | | 26367 | Emma Bertoia | J-9 | Gjøvik skiklub | | 26394BET | Ellen Baumann | J-9 | Heming | | 26405BET | Cecilie Stabell Eriksen | J-9 | Heming | | 26535 | Fanny Norbye | J-9 | Heming | | 26985BET | Ingrid Sofie Hanstad | J-9 | Sportsklubben KV Alpin | | 26996BET | Nora Grieg Christensen | J-9 | BSK | | 27011 | Frida Rønning | J-9 | Lillehammer Ski Klubb | | 27067BET | Vilde Wøien Tefre | J-9 | Ljan Alpin | | 27266 | Caroline Aarosin | J-9 | Roskilde Skiklub | | 27334 | Ingrid Fosheim | J-9 | Aurdal IF Alpint-Telemark | | 27365BET | Meena Grepp | J-9 | NeRo Alpin | | 27391 | Cecilia Peinert | J-9 | Ljan Alpin | |
Løype 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22341BET | Marius Kristad | G-9 | BSK | | 22377BET | Ola Kirkerud | G-9 | BSK | | 22380BET | CARL FREDRICK OG OLEMARIUS BOTTEN | G-9 | BSK | | 22976BET | Ulrik W. Cappelen | G-9 | BSK | | 23009 | Jeppe Baardseth | G-9 | Heming | | 23012 | Bendik Baardseth | G-9 | Heming | | 23087BET | Jens Fredrik Willassen | G-9 | bsk | | 23323 | William H Wallace | G-9 | BSK | | 23719 | Borger Thomas | G-9 | Stabæk Alpin | | 23914 | Jacob N. Jervell | G-9 | BSK | | 24053BET | Endre K Tveitan | G-9 | BSK | | 24439BET | kristian spetalen | G-9 | heming | | 24725BET | Marius Hovland | G-9 | BSK | | 25063BET | Petter Svensson | G-9 | Asker Skiklubb | | 25225 | Eirik Lødøen | G-9 | DFI Alpin | | 25230 | Erik S. Holmen | G-9 | DFI Alpin | | 25357 | Torjus Mjelde Grimsrud | G-9 | Bærums Skiklubb | | 25524BET | Andreas Larsson | G-9 | Njård | | 25604BET | Felix Christensen | G-9 | Asker Skiklubb | | 25685 | Christian Spetalen | G-9 | Heming | | 25768BET | Henrik Michelet | G-9 | Bærums Skiklub | | 25771BET | HENRIK RØA | G-9 | NJÅRD ALPIN | | 25788BET | Martin Stette Jessen | G-9 | Bærum Skiklubb | | 25831BET | Peter Meyn | G-9 | Njård | | 25836BET | Marius Halvorsen | G-9 | Ljan IF | | 25837BET | Jonatan Carlsen | G-9 | Ljan IF | | 25844BET | Anders Medhus Lysklett | G-9 | Njård Alpin | | 25891 | Anders Eriksson | G-9 | BSK | | 25897 | Kai Arne Schröder Myklebust | G-9 | BSK | | 25898BET | Kai Arne Schröder Myklebust | G-9 | BSK | | 25936BET | Lars Martin Høydal | G-9 | Njård Alpin | | 26083 | Carl Christian Jagge Lindstøl | G-9 | Sørkedalen IF | | 26117 | Einar Jenssen | G-9 | Njård Alpin | | 26136BET | Ulrik Lunden Græsvik | G-9 | Ljan IF Alpin | | 26186BET | Wilhelm Silseth | G-9 | BSK | | 26219 | Carl Magnus Heiberg | G-9 | Ljan Alpin | | 26246 | Gabriel Melchior Sæther | G-9 | LIllehammer Skiklub | | 26292BET | Mikkel Herman Røisland | G-9 | BSK | | 26299 | Viktor Lemgart | G-9 | Lillehammer | | 26334BET | Axel Ryder Schøyen | G-9 | Heming | | 26335BET | Lars Didrik S. Bye | G-9 | Heming | | 26336BET | Bendik Harto Seim | G-9 | Heming | | 26387BET | Marius Hovland | G-9 | BSK | | 26415BET | Carl Jørgen Sundet Flaen | G-9 | Ready | | 26448 | Glenn Haugen | G-9 | Dombås IL | | 26450 | Fredrik Lusæter Berg | G-9 | Dombås IL | | 27091BET | Alexander Fredrik Holst | G-9 | BSK | | 27135 | Lukas Kilsgaard | G-9 | Lillehammer Skiklub | | 27152 | Martin Kolltveit | G-9 | Fossum | | 27154BET | Martin Kolltveit | G-9 | Fossum | | 27234BET | Jacob N. Jervell | G-9 | BSK | | 27293 | Joakim Jacobsen | G-9 | Strømmen og Lillestrøm skiklubb | | 27329 | Lager Jens | G-9 | BSK | | 27341 | Torgeir Strand Osmo | G-9 | Brumunddal Alpin | | 27352 | Mads Berger | G-9 | Gjøvik skiklubb | | 27355BET | Einar Jenssen | G-9 | Njård Alpin | | 27358 | Håkon Børresen Gropen | G-9 | Brumunddal Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22325BET | Erland Bassøe-Eriksen | G-7Y | BSK | | 23433BET | Carl-Herman Grant | G-7Y | Ready | | 23568BET | Olav Hermund Aasberg | G-7Y | BSK | | 23720 | Gard Thomas | G-7Y | Stabæk Alpin | | 23983BET | Sander Frogner | G-7Y | BSK | | 24480BET | Peter Dyb | G-7Y | BSK | | 25268 | Johan Martin Emberland Johnsen | G-7Y | DFI Alpin | | 25274 | Magnus Øderud | G-7Y | DFI Alpin | | 25277 | Fredrik Myrvang Lien | G-7Y | DFI Alpin | | 25278 | Markus Øverås | G-7Y | DFI Alpin | | 25686 | Lars Christensen | G-7Y | Ready | | 25861BET | Fridtjof Flaate | G-7Y | BSK | | 26080 | Joachim Jagge Lindstøl | G-7Y | Sørkedalen IF | | 26148 | Fridtjof Hammer | G-7Y | BSK | | 26152BET | Henrik Bømark Syversen | G-7Y | Ljan IF | | 26211 | Johan Helk | G-7Y | BSK | | 26241 | Hans Henrik Heiberg | G-7Y | Ljan Alpin | | 26284 | Theo Haugvik | G-7Y | BSK | | 26314BET | Noah Røste | G-7Y | stabæk | | 26342BET | Aleksander Stabell Eriksen | G-7Y | Heming | | 26343BET | Marius Stabell Eriksen | G-7Y | Heming | | 26344BET | Ludvig S. Bye | G-7Y | Heming | | 26345BET | Jesper Bengston | G-7Y | Heming | | 26346BET | Peder Dale Ditlev-Simonsen | G-7Y | Heming | | 26365 | Andreas Gulbrandsen | G-7Y | Gjøvik skiklubb | | 26417BET | Sebastian Sundet Flaen | G-7Y | Ready | | 26554 | Ola Berg Edseth | G-7Y | Sørkedalen | | 26587BET | Jakob Gilhuus | G-7Y | Stabekk IF | | 27042 | Sebastian Aak | G-7Y | Fremad-Hurdal | | 27092BET | Mathias C. Holst | G-7Y | BSK | | 27118BET | Andre Korsmo Berntsen | G-7Y | Nannestad IL | | 27186BET | Jens Harald L. Johannessen | G-7Y | Lommedalen Alpin | | 27335 | Markus Ringen Frantzen | G-7Y | Brumunddal Alpin | | 27336 | Mathias Ringen Frantzen | G-7Y | Brumunddal Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22974BET | Benedicte W. Cappelen | J-7Y | BSK | | 23721 | Frida Thomas | J-7Y | Stabæk Alpin | | 23970BET | Ingrid Nordstrand | J-7Y | Stabæk Alpin | | 24900BET | Anniken Patricksson | J-7Y | Ljan Alpin | | 25267 | Aurora Moen Raanaas | J-7Y | DFI Alpin | | 25271 | Frida Overgaard | J-7Y | DFI Alpin | | 25273 | Ida Mollan | J-7Y | DFI Alpin | | 25336 | Kristianne Landmark | J-7Y | BSK | | 25358 | Tiril Mjelde Grimsrud | J-7Y | Bærums Skiklubb | | 25359 | Julianne Mjelde Grimsrud | J-7Y | Bærums Skiklubb | | 25553BET | Julia Malmborg Sørby | J-7Y | BSK | | 25697BET | Hedda Muri | J-7Y | Njård | | 25698BET | Johanne Muri | J-7Y | Njård | | 25789BET | Andrea Stette Jessen | J-7Y | Bærum Skiklubb | | 25895BET | Charlotte Selbekk | J-7Y | Stabæk Alpin | | 25974 | Marie Kjølberg Stette | J-7Y | BSK | | 26005BET | Kristiane Nakken | J-7Y | Stordal Alpin | | 26007BET | Kine Kvammen Tøsse | J-7Y | Stordal Alpin | | 26010BET | Katrine Nakken | J-7Y | Stordal Alpin | | 26079 | Tinna Jagge Lindstøl | J-7Y | Sørkedalen Idrettsforening | | 26158BET | Anette Jacobsen Aspelund | J-7Y | NJÅRD | | 26170 | Ingrid Nordstrand | J-7Y | Stabæk Alpin | | 26205BET | Kristianne Landmark | J-7Y | BSK | | 26240 | Guro Nørsteng | J-7Y | Lillehammer Skiklub | | 26251 | Veslemøy Kihle Stavseth | J-7Y | Lillehammer Skiklub | | 26347BET | Emilie Melby Rytter | J-7Y | Heming | | 26348BET | Ida Harto Seim | J-7Y | Heming | | 26379BET | Kristine Baumann | J-7Y | Heming | | 26397BET | Anne Baumann | J-7Y | Heming | | 26518 | Anine Midttun | J-7Y | Njård | | 26540 | Kaja Norbye | J-7Y | Heming | | 26552 | Marte Berg Edseth | J-7Y | Sørkedalen | | 27031BET | Tessa Klokkerud Odden | J-7Y | Ljan alpin | | 27117BET | Sol Hanna Korsmo Berntsen | J-7Y | Nannestad IL | | 27338 | Lisa Marie Trosvik Molstad | J-7Y | Brumunddal Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22308 | Rikke Tviberg | J-8 | Tertnes Alpin | | 23089BET | anna dorthea willassen | J-8 | bsk | | 23682BET | Henriette Helverschou Hagen | J-8 | BSK | | 24481BET | Solveig Flem Gjerstad | J-8 | BSK | | 24482BET | Helene Silseth | J-8 | BSK | | 25257 | Sigrid Landsen | J-8 | DFI Alpin | | 25263 | Frida Ytterdal Krogsrud | J-8 | DFI Alpin | | 26004BET | Kristina Maridal | J-8 | Stordal Alpin | | 26102 | Sara Næss Viken | J-8 | BSK | | 26248 | Sigrid Løhre | J-8 | Lillehammer Skiklub | | 26252 | Åsne Jørgensen | J-8 | Lillehammer Skiklub | | 26531BET | Ida Eid Robsahm | J-8 | Stabekk Alpin | | 26538 | Tuva Norbye | J-8 | Heming | | 26912BET | Andrea Olsen | J-8 | Ljan Alpin | | 26913BET | Mathilde Kollansrud | J-8 | Ljan Alpin | | 26914BET | Julie Altmann | J-8 | Ljan Alpin | | 27032BET | Fanny Klokkerud Odden | J-8 | Ljan Alpin | | 27040BET | Ella Heggebø | J-8 | Stabæk Alpin | | 27128BET | Christina Heger | J-8 | Fossum | | 27142BET | Alexandra Smith | J-8 | Ingierkollen | | 27353 | Mia Louisen Wideborg | J-8 | Brumunddal Alpin | | 27369BET | elise janson | J-8 | bsk | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22754BET | Fabian Solheim | G-8 | Heming | | 23657BET | Mikkel Tefre | G-8 | Stabæk Alpin | | 23906 | Philip Borge | G-8 | Stabæk Alpin | | 24121BET | Sondre Solbakken | G-8 | Heming I.L. | | 24224BET | Peter Jebsen | G-8 | Ready | | 24233BET | Fredrik Wessel | G-8 | Ready | | 24483BET | Johan Gulliksen | G-8 | BSK | | 24484BET | Erik Sørby | G-8 | BSK | | 24485BET | Lasse Knutsen | G-8 | BSK | | 25258 | Eirik Øderud | G-8 | DFI Alpin | | 25261 | Joakim Myrvang Lien | G-8 | DFI Alpin | | 25435BET | Jesper Rossing | G-8 | Ljan Alpin | | 25818BET | Mons Røisland | G-8 | Bærums Skiklub | | 25906BET | Herman Wahlund | G-8 | Fossum Alpin | | 25978BET | Axel Aarseth | G-8 | Ljan | | 25982BET | Mathias Kjølberg Stette | G-8 | BSK | | 26015BET | Olav Rune Bratland | G-8 | Stordal Alpin | | 26041BET | Haakon Eidsaa | G-8 | IRS | | 26070 | Niels Fr Semb | G-8 | BSK | | 26107 | Torbjørn Weldingh | G-8 | Kvitfjell Alpinklubb | | 26147BET | Andreas Bjørne Jacobsen | G-8 | Njård | | 26190 | Alexander Muri | G-8 | BSK | | 26337BET | Nicolas Horn | G-8 | Heming | | 26338BET | Fredrik Brustad-Knudsen | G-8 | Heming | | 26339BET | Herman Næss-Ulseth | G-8 | Heming | | 26340BET | Erik Skaadel | G-8 | Heming | | 26341BET | Fredrik Melby | G-8 | Heming | | 26366 | Fredrik Furuseth | G-8 | Gjøvik skiklubb | | 26403BET | Fredrik Ruud | G-8 | HSIL Alpin | | 26419BET | herman bruu røine | G-8 | bsk | | 26578BET | Henrik Heggsvold | G-8 | Asker Skiklubb | | 26966BET | Amund Tande | G-8 | ØTI Hafjell Alpint | | 27189BET | Kristoffer Tinus A. Haugland | G-8 | Nedre Romerike Alpinklubb | | 27339 | Petter Trosvik Molstad | G-8 | Brumunddal Alpin | | 27346 | Fredrik Campbell Pedersen | G-8 | Brumunddal Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 26458BET | Petter Monsrud | M-A | Stabæk IF | | 27119BET | Jim Levi Berntsen | M-A | Nannestad IL | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24637BET | Celine Spæren Førland | K-F | BSK | | 24786BET | Anne-Judith Munthe-Kaas | K-F | BSK | | 26086 | Nina Jagge Lindstøl | K-F | Sørkedalen IF | | 26809 | Bente Dahlum | K-F | Lommedalen IL | | 27048BET | Lundin Bente | K-F | BSK | | 27360BET | Mette Jorunn Meisland | K-F | BSK | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24638BET | Tormod Førland | M-F | BSK | | 25614BET | Haakon Kullmann | M-F | BSK | | 26294BET | Mikkel Røisland | M-F | BSK | | 26920BET | Tom Haugvik | M-F | BSK | | 27049BET | Thomas Selbekk | M-F | Stabæk | | 27324 | Hans Christian Holst | M-F | BSK | | 27351 | Petter Jessen | M-F | Bærums Skiklubb | | 27362BET | stig willassen | M-F | bsk | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | 27222 | Kirsti Kollenborg | K-J | Stabæk Alpin | | 27223 | Kirsti Kollenborg | K-J | Stabæk Alpin | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
Familiebakken | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|