Liste over påmeldte

Påmeldte til:

Jenter 8 år og yngre
NR Navn Klasse Lag
258934 Matilde Bakke Hagen JU8 Asker
258940 Christian Unhjem Oveland JU8 Asker Skiklubb
258947 Tor Kristian Nyhus JU8 Asker
259004 Frida-Aurora Fagernes JU8 Asker
259020 Nora Blichfeldt Rød JU8 Asker Skiklubb
259040 Anniken Langfeldt JU8 Asker
259059 Love Johanne Steen-Andreassen JU8 Asker Skiklubb
259077 Haug- Pettersen Max JU8 Asker ski klubb
259144 Herman Moa JU8 Asker

Gutter 8 år og yngre
NR Navn Klasse Lag
258964 Eirik Andreassen Kollien GU8 Asker SK
258972 Julian R Kittelsen GU8 Asker
259005 Tobias Rudi Rognerud GU8 Asker alpint
259051 Sondre Mathisen-Bergli GU8 Asker
259061 Andreas Østby GU8 Asker
259062 Mikkel Ruud GU8 Asker Skiklubb
259065 Even Svensson Aaen GU8 Asker Skiklubb
259083 Iver Hammer Børstad GU8 Asker Skiklubb
259134 Jens Trangrud GU8 Asker Skiklubb

Jenter 9 år
NR Navn Klasse Lag
258939 Helene Unhjem Oveland JU9 Asker Skikkubb
259063 Mina Ruud JU9 Asker Skiklubb
259066 Ida Svensson Aaen JU9 Stian Mørch Aaen
259068 Noah Oppegaard JU9 Vettre

Gutter 9 år
NR Navn Klasse Lag
259016 Pfeuti Kristisn GU9 Asker sliklubb
259022 Ludvik Blichfeldt Rød GU9 Asker Skiklubb
259132 Nicolai Häusler GU9 Asker

Jenter 10 år
NR Navn Klasse Lag
258967 Eva Unhjem Johansen JU10 Asker Skiklubb
259140 Selma Bjune JU10 Asker

Gutter 10 år
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Jenter 11 år
NR Navn Klasse Lag
259001 Celia Davies JU11 Asker skiklubb

Gutter 11 år
NR Navn Klasse Lag
259017 Mattis Oliver-Stokke GU11 Asker Skiklubb Alpint
259135 Thomas Foss Einertsen GU11 Asker

Jenter u12
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Gutter U12
NR Navn Klasse Lag
258936 Casper Bakke Hagen GU12 Asker skiklubb
258969 Fredrik Unhjem Johansen GU12 Asker Skiklubb
259039 Anders Langfeldt GU12 Asker
259058 Noah Steen-Andreassen GU12 Asker Skiklubb
259141 Ulrik Bjune GU12 Asker

Jenter 13 år
NR Navn Klasse Lag
258965 Runa Andreassen Kollien J13 Asker SK
259002 Mie Helene Davies J13 Asker skiklubb

Gutter 13
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Jenter 14
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Gutter 14
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Jenter 15
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Gutter 15
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Jenter 16
NR Navn Klasse Lag
259043 Anniken Langfeldt J16 Asker

Gutter 16
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Jenter 17-30
NR Navn Klasse Lag
259143 Inni Holm Wembstad J17-30 Asker

Gutter 17-30
NR Navn Klasse Lag
259079 Herman Barman-Jenssen G17-30 Asker Skiklubb
259142 Jesper Holm Wembstad G17-30 Asker

Kvinnfolk 30-100
NR Navn Klasse Lag
  Ingen påmeldt    

Mannfolk 30-100
NR Navn Klasse Lag
258970 Einar Unhjem Johansen MA30-100 Asker Skiklubb
258995 Odd Erling Steen-Andreassen MA30-100 Asker Skiklubb
259041 Arild Tanem MA30-100 Asker Skiklubb


Oversikt over påmeldt
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.

For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.