Liste over påmeldte

Påmeldte til:

FUN Alpint/Freeski
NR Navn Klasse Lag
270200BET Arn Gaarde FUN Arron Skiklubb
270702BET Sander Kollstrøm-Halden FUN Aron SK
270991BET Oda Sundstrøm Olsvik FUN Aron Skiklubb
271073 Sofie Sande FUN Aron
271462BET Eduards Bitlacis FUN Aron SK
271740 Oskar Sundland Pedersen FUN Aron
272923BET Orlando Reed FUN Aron
275216BET Trym Neprdud FUN Aron skiklubb
275692BET Dag Lucas Odongo FUN Aron Skiklubb

SKILEIK
NR Navn Klasse Lag
269351BET Eduards Bitlacis SKILEIK Aron SK
269528 Vilma Hodt Rinde SKILEIK Aron skiklubb
270191BET Zoe Alonso Grønvold SKILEIK Aron skiklubb
270448BET Pia Myhre SKILEIK Aron SK
270703BET Kristoffer Kollstrøm-Halden SKILEIK Aron SK
270881BET Fabian Bergodd SKILEIK Aron
270882BET Noel Mørk SKILEIK Aron
270918BET Sebastian Schie SKILEIK Aron Skiklubb
271566BET Simen Odde SKILEIK Aron skiklubb
272244BET Sebastian Torgersen SKILEIK Aron
273424BET Amalie Nordmark Selvig SKILEIK Aron

FREESKI
NR Navn Klasse Lag
269216 Leon Rime FREESKI Aron Skiklubb
269231BET Emil Skomakerstuen FREESKI Aron Ski
269761BET Niklas Bøyesen Lohne Hansen FREESKI Aron Skiklubb
269793BET Marcus Sæterøy FREESKI Aron Skiklubb
269794BET Eirik Sæterøy FREESKI Aron Skiklubb
269806BET William Hansen FREESKI Aron
269818BET Tobias Holtet FREESKI Aron skiklubb
269839BET Ivan Kristoffer Holstein FREESKI Aron Skiklubb
269907 Isak Adolfsen-Utengen FREESKI Aron skiklubb
269993BET Jonas Ask Langeland FREESKI Aron Skiklubb
270233BET Leon Frøyding FREESKI Aron skiklubb
270263BET Ulrik Pedersen Bekkestad FREESKI Aron Skiklubb
270584BET Lasse Stang Lund FREESKI Aron Skiklubb
270587BET Aaron Hovda FREESKI Aron skiklubb
270760BET Atle Wærsted Santi FREESKI Aron
270814 Marius Andre Rismark FREESKI Aron SNOWBOARD
270821BET Carl Andreas Arnegard FREESKI Aron SK
270895BET Even Bjerke FREESKI Aron
270896 Isak Utengen FREESKI Aron
270944BET Benjamin Teira Møller FREESKI Drammen
270951BET Peder Darre FREESKI Aron skiklubb
271649BET Naomi Hovda FREESKI Aron skiklubb
272301BET Bendik Horgen Rasmussen FREESKI Aron SK
272492BET Mathias Laukli FREESKI Aron
272540BET Daniel Thomesen Boldvik FREESKI Aron skiklubb
272649BET Vetle Andre Solheim FREESKI Aron Skiklubb
273147BET Oskar Sundland Pedersen FREESKI Aron Skiklubb
277043BET Leander n Moen FREESKI Drammen

ALPINT U 8 &10
NR Navn Klasse Lag
269163BET William Thomson ALPINT U 8-10 Aron skiklubb
269250BET Mathias Nordby ALPINT U 8-10 Aron skiklubb
269291BET Fredrik Skomsøy Aasheim ALPINT U 8-10 Aron SK
269533 Nora Hodt Rinde ALPINT U 8-10 Aron skiklubb
269566BET Linnea Paulsen ALPINT U 8-10 Aron Skiklubb
269649BET Sophie Mønnich Strøm ALPINT U 8-10 Aron Skiklubb
269673BET Gustav Møller Holm ALPINT U 8-10 Aron Skiklubb
269732BET Eirik Sengebusch ALPINT U 8-10 Aron Skiklubb
269733BET Olav Sengebusch ALPINT U 8-10 Aron Skiklubb
270170BET Georg Kamfjord ALPINT U 8-10 Aron skiklubb
270183BET Ludvik Haugen Valset ALPINT U 8-10 Aron Skiklubb
270184BET Lotte Haugen Valset ALPINT U 8-10 Aron
270201BET William Gaarde ALPINT U 8-10 Arron Skiklubb
270343BET Nora Hodt Rinde ALPINT U 8-10 Aron skiklubb
270447BET Mille Merete Myhre ALPINT U 8-10 Aron SK
270894 Sebastian Barth Andersen ALPINT U 8-10 Aron
270909BET Christian Bjerke ALPINT U 8-10 Aron
270910BET Herman Bjerke ALPINT U 8-10 Aron
270917BET Elias Haugen ALPINT U 8-10 Aron skiklubb
270919BET Casper Plassen ALPINT U 8-10 Aron skiklubb
270924 Amalie Torvik Jenssen ALPINT U 8-10 Aron Skiklubb
271756BET Ines Helgetveit ALPINT U 8-10 Aron Alpin
272415BET Lukas Løyning ALPINT U 8-10 Aron
272417BET Linea Løyning ALPINT U 8-10 Aron


Oversikt over påmeldt
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.

For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.