Liste over påmeldte
12.02.05 SSL Jenter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23151 | Martine Svang Jakobsen | J10 | KIF | | 23231 | Frida Bakke | J10 | Drammen Slalåmklubb | |
12.02.05 SSL Gutter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22639 | Kristian Bakko | G10 | Gol IL | | 23203 | Stig Husmo | G10 | Drammen Slalåmklubb | | 23214 | Eirik Fossen Gangåssæter | G10 | Drammen Slalåmklubb | | 23220 | Sigurd Helseth Basic | G10 | Drammen Slalåmklubb | | 23224 | Fridtjof Tverberg | G10 | Drammen Slalåmklubb | | 23229 | Joachim Gill | G10 | Drammen Slalåmklubb | | 23247 | Espen Garnås | G10 | Nesbyen il | |
12.02.05 SSL Jenter klasse 11-12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22907 | Henny Tanberg | J12 | Aron Skiklubb | | 23143 | Elise Foss | J12 | Hvittingfoss Alpinklubb | | 23159 | Ulrikke Auster | J12 | KIF | | 23160 | Hilde Jacobsen | J12 | KIF | | 23161 | Kristin Rørnes | J12 | KIF | | 23162 | Iris Tveiten | J12 | KIF | | 23163 | Oda Sandengen Hansen | J12 | KIF | | 23164 | Ingvild Slettemo | J12 | KIF | | 23165 | Maria Lien | J12 | KIF | | 23181 | Benedicte Aune | J12 | ARON SKIKLUBB | | 23191 | Lotte Aaserud | J12 | Drammen Slalåmklubb | | 23194 | Kristin Engedal | J12 | Drammen Slalåmklubb | | 23208 | Elise Hørthe | J12 | Drammen Slalåmklubb | | 23216 | Andrea Røkke Steen | J12 | Drammen Slalåmklubb | | 23221 | Martine Jahren Lærum | J12 | Drammen Slalåmklubb | | 23265 | Frida Volden | J12 | Kongsberg | |
12.02.05 SSL Gutter klasse 11-12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22387 | Preben Ibsen | G12 | Aron | | 22852 | Jostein Kråkemoe | G12 | Svarstad IL | | 22854 | Alexander Lie Andersen | G12 | Svarstad IL | | 22856 | Alexander Svae | G12 | Svarstad IL | | 22871 | Daniel Foss | G12 | Botne skiklubb | | 22911 | Viljar Drevland | G12 | Svarstad IL | | 23017 | Andreas Rindal | G12 | ÅL IL | | 23142 | Christian Syvertsen | G12 | Aron Skiklubb | | 23152 | Magnus Bjørnnes | G12 | KIF | | 23153 | Kristian Jore | G12 | KIF | | 23154 | Torjus Leiknes | G12 | KIF | | 23155 | Håkon Ystenæs | G12 | KIF | | 23156 | Alexander Lutnes | G12 | KIF | | 23157 | Håkon Waldum | G12 | KIF | | 23158 | Adrian Krohn Tøien | G12 | KIF | | 23185 | Joakim Burud | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23187 | Mathias Fjeldavlie Munkjord | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23192 | Sindre Hennum | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23202 | Bendik Fjerdingstad | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23205 | Alexsander Lundgreen | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23206 | Kristian V. Greenway | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23209 | Sigurd Kittelsen | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23211 | Hans Petter Evensen | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23213 | Haakon Fossen Gangåssæter | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23217 | Lauritz Kittelsen | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23218 | Sondre Gustavsen | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23222 | Frederik Haukjem | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23228 | Andreas Horne | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23232 | Kristian Wøllo | G12 | Drammen Slalåmklubb | | 23239 | Christoffer Pedersen | G12 | Aron skiklubb | | 23248 | Sjur Garnås | G12 | Nesbyen il | | 23320 | Gard Svingen Ålrust | G12 | Hemsedal IL | | 23336 | Ola Uthus | G12 | Geilo IL | | 23346 | Simen Slotsvig | G12 | Drammen Slalomklubb | | 23349 | Alexander Lundgreen | G12 | Drammen Slalomklubb | |
12.02.05 SSL Jenter klasse 13-14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22320 | Christiane Solheim | J14 | Aron skiklubb | | 22373 | Christina Berg | J14 | Aron | | 22842 | Caroline Eid | J14 | HVittingfoss alpinklubb | | 22873 | Caroline Thorstensen | J14 | Botne Skiklubb | | 23096 | Madeleine Ruud Jonassen | J14 | Aron Skiklubb | | 23166 | Line Gauteplass | J14 | KIF | | 23167 | Ingrid Haug | J14 | KIF | | 23168 | Stine Mette Haukland | J14 | KIF | | 23188 | Maria Eikeland | J14 | Drammen Slalåmklubb | | 23195 | Anne Sofie Nygaard | J14 | Drammen Slalåmklubb | | 23200 | Katrine Tanberg | J14 | Drammen Slalåmklubb | | 23223 | Maren Fossen | J14 | Drammen Slalåmklubb | | 23226 | Camilla Steen Holst | J14 | Drammen Slalåmklubb | | 23250 | Helene G. Norman | J14 | Nesbyen il | | 23283 | Hilde Solhaug Gudbrandsen | J14 | Geilo IL | | 23318 | Anna Breigutu | J14 | Hemsedal IL | | 23319 | Martine Svingen Ålrust | J14 | Hemsedal IL | |
12.02.05 SSL Gutter klasse 13-14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22240 | Tor-Emil Østberg | G14 | Aron Skiklubb | | 22656 | Emil Foss Skavlem | G14 | Drammen Slalåmklubb | | 22850 | Gustav Skaug Svae | G14 | Svarstad IL | | 22851 | Marius Jahre | G14 | Svarstad IL | | 23038 | Espen Øynebråten | G14 | Gol Alpin | | 23039 | Marcus Brekke Larsen | G14 | Gol Alpin | | 23148 | Håkon Kuhle Andresen | G14 | Tønsberg Slalomklubb | | 23149 | Petter Aker | G14 | Tønsberg Slalomklubb | | 23170 | Eirik Rørnes | G14 | KIF | | 23171 | Per Werge Olsen | G14 | KIF | | 23172 | Henrik Løkken | G14 | KIF | | 23182 | Espen Forfang Paterson | G14 | Aron Skiklubb | | 23207 | Marcus Greenway | G14 | Drammen Slalåmklubb | | 23210 | Sondre Kittelsen | G14 | Drammen Slalåmklubb | | 23215 | Carl Fredrik Reinertsen | G14 | Drammen Slalåmklubb | | 23219 | Glenn Ole Lie | G14 | Drammen Slalåmklubb | | 23225 | Jørgen Brath | G14 | Drammen Slalåmklubb | | 23230 | Henrik Opdal Sivesind | G14 | Drammen Slalåmklubb | | 23249 | Kristian Flæte | G14 | Nesbyen il | | 23315 | Mathias Brøndbo Hollås | G14 | Hemsedal IL | | 23317 | Vegard Finset Fjeldheim | G14 | Hemsedal IL | | 23351 | Thomas Holter Langvandsbråten | G14 | Drammen Slalåmklubb | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse O - 80 år og eldre | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse N 74-79 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse M 70-74 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse L 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse K 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse J 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse I 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse H 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse G 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse F 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse E 30-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse D 25-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse A 20-24 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse Junior 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23197 | Linn Christine Nygaard | K-J-2 | Drammen Slalåmklubb | | 23326 | Charlotte Lie | K-J-2 | Drammen Slalomklubb | |
12.02.05 SSL Kvinner klasse Junior 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23173 | Marie Haug | K-J-1 | KIF | | 23196 | Annikken Nygaard | K-J-1 | Drammen Slalåmklubb | | 23227 | Kine Steen Holst | K-J-1 | Drammen Slalåmklubb | |
12.02.05 SSL Menn klasse N 80 år og eldre | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse M 74-79 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse L 70-74 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse K 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse J 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse I 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse H 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23177 | Roger Hansen | M-H | KIF | |
12.02.05 SSL Menn klasse G 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22374 | Per Erik Berg | M-G | Aron | | 23178 | Bjørn Østenengen | M-G | KIF | |
12.02.05 SSL Menn klasse F 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse E 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse D 30-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse A 20-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
12.02.05 SSL Menn klasse Junior 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23176 | Tom Robin Haukland | M-J-2 | KIF | |
12.02.05 SSL Menn klasse Junior 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 22241 | Jon-Henrik Østberg | M-J-1 | Aron Skiklubb | | 22874 | Christoffer Bu | M-J-1 | Botne skiklubb | | 23175 | Christian Lauritzen | M-J-1 | KIF | | 23201 | Ole Martin Tanberg | M-J-1 | Drammen Slalåmklubb | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|