Liste over påmeldte
SSL Jenter klasse 7 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23732 | Peggy Wolff | J7 | Aron | | 23775 | Marte Monsen | J7 | Aron | |
SSL Gutter klasse 7 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24462 | Sivert Green Nilsen | G7 | Drammen Slalåmklubb | |
SSL Jenter klasse 8 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Gutter klasse 8 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24555 | Øystein Reitan | G8 | Aron Skiklubb | |
SSL Jenter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Gutter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23627 | Poul-Christian Østberg | G9 | Aron Skiklubb | | 23776 | Marcus Monsen | G9 | Aron | | 24186 | Per Haagensen | G9 | Aron Skiklubb | | 24332 | Fredrik Boldt | G9 | aron | | 24335 | Fredrik Vrenne Larsen | G9 | Aron | | 24456 | Eirik Tollefsen | G9 | Aron | |
SSL Jenter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Gutter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24814 | Martin Miguel Busvold | G10 | Aron Skiklubb | |
SSL Jenter klasse 11-12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23958 | kornelia lyberg | J12 | bsk | | 24289 | Benedicte Aune | J12 | ARON SKIKLUBB | | 24466 | Ida Marie Green Nilsen | J12 | Drammen Slalåmklubb | | 24516 | Julia Larsen | J12 | HSIL | | 24517 | KRISTIN ZEINER | J12 | HSIL | | 24566 | Elise Foss | J12 | Hvittingfoss Alpinklubb | | 24953 | Henny Tanberg | J12 | Aron Skiklubb | | 24956 | Birte Bjørkedal | J12 | Kjelsås Alpin | | 24957 | Annette Birkeland | J12 | Aron Skiklubb | |
SSL Gutter klasse 11-12 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23703 | Prebenn Ibsen | G12 | Aron Skiklubb | | 24346 | Christoffer Pedersen | G12 | aron skiklubb | | 24465 | Håkon Ystenæs | G12 | Kongsberg | | 24510 | Markus Odden | G12 | Geilo IL | | 24530 | Jostein Kråkemoe | G12 | Svarstad IL alpin | | 24531 | Fredrik Styrvold | G12 | Svarstad IL alpin | | 24533 | Alexander Lie Andersen | G12 | Svarstad IL alpin | | 24724 | Daniel Foss | G12 | Botne Skiklubb | |
SSL Jenter klasse 13-14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24087 | Christiane Solheim | J14 | Aron skiklubb | | 24212 | Christina Berg | J14 | Aron | | 24741 | Caroline Akerholt Eid | J14 | Hvitingfoss | | 24820 | Helene Gurandsrud NORMANN | J14 | Nesbyen il | | 24829 | Caroline Thorstensen | J14 | Botne Skiklubb | | 24862 | Erle Raanaas | J14 | DFI Alpin | | 24864 | Ida Marie Berg Thomstad | J14 | DFI Alpin | |
SSL Gutter klasse 13-14 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23687 | Espen Forfang Paterson | G14 | Aron Skiklubb | | 23780 | Tor-Emil Østberg | G14 | Aron Skiklubb | | 24535 | Gustav Skaug Svae | G14 | Svarstad IL alpin | | 24536 | Marius Holsen Jahre | G14 | Svarstad IL alpin | | 24539 | Espen Øynebråten | G14 | Gol Alpin | |
SSL Kvinner klasse O - 80 år og eldre | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse N 74-79 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse M 70-74 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse L 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse K 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse J 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse I 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse H 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23628 | Liv B. Østberg | K-H | Aron Skiklubb | |
SSL Kvinner klasse G 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse F 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse E 30-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse D 25-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse A 20-24 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse Junior 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Kvinner klasse Junior 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse N 80 år og eldre | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse M 74-79 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse L 70-74 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse K 65-69 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse J 60-64 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse I 55-59 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse H 50-54 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse G 45-49 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23948 | Per Erik Berg | M-G | Aron | |
SSL Menn klasse F 40-44 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse E 35-39 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23733 | Tobias Wolff | M-E | Aron | | 24827 | Erik Ingebrigtsen | M-E | Botne Skiklubb | |
SSL Menn klasse D 30-34 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse A 20-29 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
SSL Menn klasse Junior 2 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 24984 | Martin Østberg | M-J-2 | Aron Skiklubb | |
SSL Menn klasse Junior 1 | NR | Navn | Klasse | Lag | | 23781 | Jon-Henrik Østberg | M-J-1 | Aron Skiklubb | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|