Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 130805 kl. 09.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Flygind | | J | Nordstrand | 2 | Ledig | | | | 3 | Oliver Stensrud | | V65 | Røyken | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 130805 kl. 09.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Andre Sørensen | | ER | Eidsberg | 2 | Guttorm Vatle | | V73 | Spydeberg | 3 | Marte Heen | | ER | Eidsberg | 4 | Johnny Tvedt | | V65 | Askim | 5 | Alexander Tvedt | | R | Askim | 6 | Kjell Kjoshagen | | V65 | Askim | 7 | Jan Berger | | V65 | Kråkstad | 8 | Frode Blænes | | A | Ski | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 130805 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Preben Skadsheim | | ER | Eidsberg | 2 | Sarah- Yvonne Karlsen | | R | EIdsberg | 3 | Trine Fundingsrud | | R | Eidsberg | 4 | Jardar Eduardsen | | ER | Eidsberg | 5 | Truls Fundingsrud | | J | Eidsberg | 6 | Gunnar Magnussen | | V65 | Ski | 7 | Roald Hansen Skaug | | V65 | Ski | 8 | Simen Rundberget | | ER | Ski | 9 | Stian Blænes | | ER | Ski | 10 | Tor- Anders Kristiansen | JA | ER | Eidsberg |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 130805 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Nygaard | | R | Skiptvet | 2 | Simen Skolmo | | A | skiptvet | 3 | Ann Iren Kvisler | | A | skiptvet | 4 | Kristian Unnestad | | R | Skiptvet | 5 | Malin Kristiansen | | ER | Skiptvet | 6 | Odd Håvard Widnes | | ER | Skiptvet | 7 | Hans Anders Skaug | | ER | Skiptvet | 8 | Fredrik Unnestad | | J | Skipvet | 9 | Vegard B. Slevigen | | J | Øymark | 10 | Petter B. Slevigen | JA | ER | Øymark |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 130805 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Siri Sandvold | | R | Nordstrand | 2 | Lars Indergård | | V65 | Skarpskytten | 3 | Bjarne Hestenes | | V65 | Skarpskytten | 4 | Veronica Sandtangen | | R | Degernes | 5 | Inger Heidi Bjering Strand | | R | Degernes | 6 | Ola Herje | | ER | Urskog | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Magne Gromsrud | JA | V65 | Urskog | 10 | Linn Larsen | | J | Nordstrand |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 130805 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Martin Engen | | R | Svinndal | 2 | Hans Sukke | | V65 | Svinndal | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Hans J. Ellefsen | | V65 | Moss og Våler | 9 | Einar Mathisen | | V73 | Moss og Våler | 10 | Arnkjell Kløfsrud | | V65 | Moss og Våler |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 130805 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marius Olsen | | R | Buer / kornsjø | 2 | Monika Villumstad | | ER | Lørenskog | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Bjørn - Erik Amundsen | JA | R | Buer / kornsjø |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 130805 kl. 14.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ung Aas-skytter | | R | Aas | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 130805 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Glenn Tore S.Gaustad | | ER | Askim | 2 | Mats Wallin | | ER | Eidsberg | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 140805 kl. 09.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 140805 kl. 09.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sturla Frøshaug | | A | Trøgstad | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Erlend Ragnar Ekerholt | JA | ER | Aas |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 140805 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Daniel Henriksen | | R | Askim | 2 | Odd Martin Nythe | | J | ? | 3 | Svend Karlsen | | R | Askim | 4 | Rolf Fjeldstad | | V73 | Aas | 5 | Kristoffer S. Rasmussen | | R | Askim | 6 | Bjarne Habberstad | | V73 | Aas | 7 | Erik Nygaard | | J | Askim | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Eirik Frøland Pedersen | JA | R | Askim |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 140805 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Siw Anita Dramstad | | R | Rakkestad | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Erik Olsen | | ER | Spydeberg | 9 | Leif Kvisler | | V65 | Skiptvet | 10 | Leif Dramstad | JA | V73 | Skiptvet |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 140805 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leonhard Økland | | V65 | Tysnes | 2 | Ledig | | | | 3 | Even A. Myklebust | | ER | Spydeberg | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ole-Kristian Nylænde | | J | Degernes |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 140805 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 16 - Tidspunkt: 140805 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Leif Tore Solberg | | R | Råde | 2 | Knut Anders Solberg | | J | Råde | 3 | Harald Solberg | | J | Råde | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 17 - Tidspunkt: 140805 kl. 14.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas A Holter | | A | Moss og Våler | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Kjell Erik Wiig | | ER | Trøgstad | 8 | Kristoffer Krokeide | | J | Trøgstad | 9 | Stine Strand | | R | Trøgstad | 10 | Lars Nøkleby | JA | ER | Trøgstad |
100M m Lag 18 - Tidspunkt: 140805 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 130805 kl. 09.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roar Sandås | | 5 | Enebakk | 2 | Lars Bugge | | 5 | Frogn og Drøbak | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Trond A. Midtbø | | 5 | Spydeberg | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 130805 kl. 09.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Heer | | V55 | Eidsberg | 2 | Harald Juliusen | | V55 | Sarpsborg | 3 | Johan-Martin Syversen | | V55 | Eidsberg | 4 | Arne Myrås | | V55 | Eidsberg | 5 | Per-Inge Heen | | 5 | Eidsberg | 6 | Guro Heen | | 3 | Eidsberg | 7 | Håvard Hynne | | 3 | Kråkstad | 8 | Jon Arne Eie | | V55 | Kråkstad | 9 | Per Chr. Berg | | 1 | Kråkstad | 10 | Kjell Mathisen | | 2 | Såner |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 130805 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stein Heggen | | 5 | Oslo Østre | 2 | Freddy Vollebekk | | 4 | Eidsberg | 3 | Roy Vollebekk | | 5 | Eidsberg | 4 | Roar Saksvik | | 5 | Skarpskytten | 5 | Tore Dahl | | 5 | Eidsberg | 6 | Gard Ove Sørvik | | 5 | Oslo Østre | 7 | Egil Erlandsen | | 2 | Kråkstad | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Sten Morgan Stang | | 5 | Sarpsborg |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 130805 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Øivind Ødegård | | 4 | Rødenes | 2 | Leif H. Slevigen | | 3 | Øymark | 3 | Ole Kr. Krogh | | 3 | Øymark | 4 | Anders Jaavall | | 4 | Øymark | 5 | Asbjørn Bylterud | | V55 | Enebakk | 6 | Bjørn Bylterud | | 5 | Enebakk | 7 | Jan Erik Hystad | | 4 | Skjeberg | 8 | Inge T. Svendsen | | V55 | Spydeberg | 9 | Oddvar Bredesen | | 4 | Skjeberg | 10 | per-krisian skinne | | 2 | skjeberg |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 130805 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan Jansen | | 4 | Buer/Kornsjø | 2 | Stein Erik Sandvold | | 4 | Nordstrand | 3 | Arvid Meek | | V55 | Skarpskytten | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 130805 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 130805 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ståle Villumstad | | 4 | Lørenskog | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 130805 kl. 14.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Olav Kvarme | | 2 | Aas | 7 | Ledig | | | | 8 | Ola Normann | | 3 | Aas | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 130805 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torfinn Gaustad | | 2 | Askim | 2 | Rune Wallin | | 4 | Eidsberg | 3 | Mari Wallin | | 4 | Eidsberg | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 140805 kl. 09.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roy Solend | | 4 | Spydeberg | 2 | Rune Raknerud | | 4 | Trøgstad | 3 | Jan Håkon Hensel | | 5 | Frogn og Drøbak | 4 | Gunstein Lauvrak | | 5 | Nordstrand | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 140805 kl. 09.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 140805 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd Ragnar Karlsen | | 5 | Askim | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 140805 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Eliassen | | 5 | Oslo Østre | 2 | Helene Engen | | 5 | Oslo Østre | 3 | Øivind Dramstad | | 5 | Skiptvet | 4 | Tore Dahl | | 1 | Eidsberg | 5 | Halvor Sva | | 5 | Nordstrand | 6 | Hans-Peter Jacobsen | | 3 | Søndre Odalen | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 140805 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per-Edvin Bech | | 5 | Askim | 2 | Jesper Noulund | | 1 | København | 3 | Ledig | | | | 4 | Lindy Hansen | | 4 | Spydeberg | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 15 - Tidspunkt: 140805 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Aanstad | | 5 | sortland skytterlag | 2 | Kjersti Bull Noulund | | 1 | Spydeberg | 3 | Steinar Haakafoss | | V55 | Sarpsborg | 4 | Anders Kolbjørnsrud | | 5 | Austmarka | 5 | Odd Høegh | | V55 | Austmarka | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Olav Aaker | | 3 | Torsnes | 10 | Gunnar Amundsen | | V55 | Torsnes |
200M m Lag 16 - Tidspunkt: 140805 kl. 14.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tommy Skårbø | | 3 | Skarpskytten | 2 | Even Haugvik | | 5 | Skarpskytten | 3 | Karl Johan Olsen | | 5 | Skarpskytten | 4 | Geir Tønjum | | 5 | Skarpskytten | 5 | Karl-Henrik Brinch | | 3 | Skarpskytten | 6 | Geir Fjeld | | 2 | Spydeberg | 7 | Robert Larsen | | V55 | Torsnes | 8 | Christian Holstad Lilleng | | 5 | Råde | 9 | Runar Holter | | 4 | Moss og Våler | 10 | Siv Hege Klokset | | 5 | Råde |
200M m Lag 17 - Tidspunkt: 140805 kl. 14.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Stubberud | | 5 | Askim | 2 | Ole Henriksen | | 5 | Askim | 3 | Aleksander Dahl | | 4 | Oslo Østre | 4 | Morten Risstad | | 5 | Oslo Østre | 5 | Per Olav Lund | | 1 | Kråkstad | 6 | Ole J. Nyengen | | 5 | Trøgstad | 7 | Hans P. Nyengen | | 5 | Trøgstad | 8 | Erik Nøkleby | | 3 | Trøgstad | 9 | Øyvind Heer | JA | 2 | Trøgstad | 10 | Magne Torper | | 3 | Askim |
200M m Lag 18 - Tidspunkt: 140805 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sigmund Heer | | 3 | Trøgstad | 2 | Harald Juliussen | | V55 | Sarpsborg | 3 | Vidar Juliussen | | 2 | Sarpsborg | 4 | Tor-Arne Solbakken | | 5 | Rygge | 5 | Gunnar Wiig | | 1 | Trøgstad | 6 | Knut Martinsen | | 1 | Trøgstad | 7 | Aina Nøkleby | | 2 | Trøgstad | 8 | Henning Nøkleby | | 4 | Trøgstad | 9 | Tore Nøkleby | | 5 | Trøgstad | 10 | Terje Vidar Strand | | 5 | Trøgstad |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|