Liste over påmeldte
11.02.06 SSL Jenter klasse 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40458 | Ingrid Emilie Ringstad | J11 | Drammen Slalåmklubb | | 40537 | Evelyn Tanberg | J11 | Aron Skiklubb | | 40548 | Karoline Liane Bjørnerud | J11 | Kongsberg IF | | 40555 | Benedicte Aune | J11 | Aron | | 40558 | Ingeborg Jore | J11 | Kongsberg IF | | 40564 | Camilla Haukjem | J11 | Drammen Slalomklubb | | 40642 | Tuva Halvorsen | J11 | Drammen Slalåmklubb | |
11.02.06 SSL Gutter klasse 11 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 37674 | Poul-Christian Østberg | G11 | Aron Skiklubb | | 40462 | Benjamin Fjerdingstad | G11 | Drammen Slalåmklubb | | 40486 | Olav Slotsvig | G11 | Drammen Slalomklubb | | 40511 | Martin Dreyer Bakken | G11 | Drammen Slalomklubb | | 40524 | Marcus MONSEN | G11 | Aron skiklubb | | 40583 | Andreas Eduard Nusser | G11 | Drammen slalåmklubb | | 40618 | Eirik Tollefsen | G11 | Aron Skiklubb | | 40619 | Håvard Kristiansen | G11 | Aron Skiklibb | | 40641 | Henrik F. Lauten | G11 | Drammen Slalåmklubb | | 40645 | Eirik Tollefsen | G11 | Aron skiklubb | | 40652 | håvard kristiansen | G11 | aron | |
11.02.06 SSL Jenter klasse 12-13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40407 | Frida Bakke | J13 | Drammen Slalåm Klubb | | 40460 | Lotte Aaserud | J13 | Drammen Slalåmklubb | | 40466 | Karoline Soot | J13 | Drammen Slalåmklubb | | 40475 | Andrea Røkke Steen | J13 | Drammen Slalåmklubb | | 40594 | Martine Jakobsen | J13 | KIFalpin | | 40640 | Taran Halvorsen | J13 | Drammen Slalåmklubb | |
11.02.06 SSL Gutter klasse 12-13 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40249 | Kristian Greenway | G13 | Drammen slalåmklubb | | 40299 | Andreas Horne | G13 | Drammen Slalom Klubb | | 40457 | Joon Jensen | G13 | Drammen Slalåmklubb | | 40465 | Sigurd Kittelsen | G13 | Drammen Slalåmklubb | | 40467 | Joakim Burud | G13 | Drammen Slalåmklubb | | 40487 | Simen Slotsvig | G13 | Drammen Slalomklubb | | 40521 | Sindre Hennum | G13 | DRammen Slalomklubb | | 40536 | Sigurd Bacic | G13 | drammen | | 40545 | Sjur Garnås | G13 | Nesbyen IL | | 40546 | Espen Garnås | G13 | Nesbyen IL | | 40557 | Kristian Jore | G13 | Kongsberg IF | | 40559 | Markus Odden | G13 | Geilo IL | | 40563 | Frederik Haukjem | G13 | Drammen Slalomklubb | | 40567 | Sander Sønju Friise | G13 | Aron Skiklubb | | 40599 | Stig Husmo | G13 | Drammen Slalåmklubb | | 40606 | Ulrik Lislott | G13 | aronskiklubb | | 40609 | Trym Hatlestad | G13 | Aron skiklubb | | 40612 | Karsten H. Wahl | G13 | Aron skiklubb | | 40613 | Lauritz Kittelsen | G13 | Drammen Slalomklubb | | 40620 | joachim gill | G13 | dsk | | 40638 | Christian Wilhelmsen | G13 | KIF | | 40639 | Kristian F. Lauten | G13 | Drammen Slalåmklubb | | 40646 | Christoffer Bråthen | G13 | aronskilkulbb | |
11.02.06 SSL Jenter klasse 14-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40439 | Christina Berg | J15 | Aron | | 40459 | Martine Jahren Lærum | J15 | Drammen Slalåmklubb | | 40538 | Henny Tanberg | J15 | Aron Skiklubb | | 40547 | Stine Mette Haukland | J15 | Kongsberg IF | | 40562 | Kristin Zeiner | J15 | HSIL | | 40604 | Julia Larsen | J15 | HSIL | |
11.02.06 SSL Gutter klasse 14-15 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 37677 | Tor-Emil Østberg | G15 | Aron Skiklubb | | 40406 | Mathias Fjeldavlie Munkejord | G15 | Drammen slalåmklubb | | 40461 | Bendik Fjerdingstad | G15 | Drammen Slalåmklubb | | 40463 | Alexander Moe Lundgreen | G15 | Drammen Slalåmklubb | | 40464 | Sondre Kittelsen | G15 | Drammen Slalåmklubb | | 40549 | Aleksander Lutnes | G15 | Kongsberg IF | | 40554 | Sondre Gustavsen | G15 | Drammen Slalåmklubb | | 40560 | Ola Uthus | G15 | Geilo IL | | 40582 | Haakon Fossen Gangåssæter | G15 | Drammen slalåmklubb | | 40590 | Christoffer Pedersen | G15 | aron skiklubb | | 40624 | Martin Eklund | G15 | Aron Skiklubb | | 40625 | Håkon B. Waldum | G15 | Kongsberg IF | | 40626 | Knut Amund Gulsvik | G15 | Krødsherad | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse J 56-60 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse I 51-55 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse H 46-50 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse G 41-45 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse F 36-40 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse E 31-35 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse D 26-30 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse A 21-25 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse Junior 1 (16-17 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Kvinner klasse Junior 2 (18-20 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Menn klasse K 66-70 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Menn klasse J 61-65 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Menn klasse I 56-60 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Menn klasse H 51-55 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40550 | Bjørn Østenengen | M-H | Kongsberg IF | | 40633 | Roger Hansen | M-H | Kongsberg IF | |
11.02.06 SSL Menn klasse G 46-50 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Menn klasse F 41-45 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Menn klasse E 36-40 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Menn klasse A 21-30 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 37679 | Martin Østberg | M-A | Aron Skiklubb | |
11.02.06 SSL Menn klasse Junior 1 (16-17 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 37675 | Jon-Henrik Østberg | M-J-1 | Aron Skiklubb | | 40623 | Aleksander Stenberg | M-J-1 | Aron Skiklubb | |
11.02.06 SSL Menn klasse Junior 2 (18-20 år) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Jenter klasse 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40589 | Marte Monsen | J8 | Aron | | 40595 | Katrine Groth Eggar | J8 | KIFalpin | | 40647 | Frida Aakerhus | J8 | Aron Skiklubb | |
11.02.06 SSL Gutter klasse 8 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40569 | Eilif Tanberg | G8 | Aron Skiklubb | | 40598 | Andreas Liane Bjørnerud | G8 | KIF Alpin Kongsberg | |
11.02.06 SSL Jenter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
11.02.06 SSL Gutter klasse 9 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40593 | Christoffer Horne | G9 | Drammen Slalom klubb | | 40610 | Carl-Henrik Nusser | G9 | Drammen slalåmklubb | | 40628 | ANDERS BELSBY BRÅTHEN | G9 | KIF - Alpin | | 40648 | Kasper Aakerhus | G9 | Aron Skiklubb | |
11.02.06 SSL Jenter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | 40621 | victoria gill | J10 | dsk | | 40634 | Kjersti Omholt Amundsen | J10 | Kongsberg IF | | 40637 | Jasmin Wilhelmsen | J10 | KIF | |
11.02.06 SSL Gutter klasse 10 år | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|