Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.05.06 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Odd Inge Gjerald | | J | Voss | 4 | Barbro Marie Medås | | J | Granvin | 5 | Stig Olsnes Mælen | | ER | Voss | 6 | Leif Malvin Hjelmevoll | | A | Granvin | 7 | Anna P Hjelmevoll | | J | Granvin | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.05.06 kl. 1845 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Åsne Skår | | R | Tørvikbygd | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Espen Austegard | | R | Meland | 2 | Daniel Austegard | | ER | Meland | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1740 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lena Byrkjeland | | R | Norheimsund & Øystese | 2 | Trine Flotve | | R | Norheimsund & Øystese | 3 | Andrea Kirkevold | | R | Norheimsund & Øystese | 4 | Christoffer Sørheim | | ER | Norheimsund & Øystese | 5 | Gillmann Morland | | V65 | Norheimsund & Øystese | 6 | Øystein Neteland | | V73 | Norheimsund & Øystese | 7 | aslak dyrkolbotn | | R | osterøy | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1820 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hallvard Tveranger | | V65 | Bergen | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ragnar Husabø | | V73 | Leikanger | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jonas Grønsdal | | ER | Tysse | 2 | Magne Nordvik | | V65 | Tysse | 3 | Eirik Hylland | | A | Aurland | 4 | Lasse Hylland | | ER | Aurland | 5 | Roald Neteland | | ER | Jordalen | 6 | Lena Jondahl Haugen | | ER | Jondal | 7 | Niclas Øye | | ER | Tørvikbygd | 8 | Magnus Ågotnes | | R | Fana |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 0940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1020 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Gunnar Almeland | | V73 | Borstrondi | 2 | Kjetil Bøe Bjørgum | | ER | Aurland | 3 | Kjell Bøe Bjørgum | | J | Aurland | 4 | Vegard Solhaug | | J | Aurland | 5 | Marit Mehl | | J | Omvikdalen | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Fredrik Sundal Revheim | | R | Vareld | 2 | Anders Kjærland | | R | Vareld | 3 | Marie Haukenes | | R | Vareld | 4 | Einar B Tveit | | V65 | Vareld | 5 | Sigurd Våge | | V65 | Vareld | 6 | ivar seim | | V65 | åsane/hordvik | 7 | kjell fredriksen | | R | åsane/hordvik | 8 | Asle Kvamsdal | JA | ER | STORD |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1140 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Tvedt | | V65 | Seim | 2 | Hans Kristian Tvedt | | J | Seim | 3 | Vidar Kvalvåg | | J | Seim | 4 | Olav André Grøttveit | | J | Seim | 5 | Thor Brede Kvalvåg | | J | Seim | 6 | Åmund Kolltveit | | R | Strandebarm | 7 | Anna Brita Kolltveit | | ER | Strandebarm | 8 | Håkon Tveit | | R | Strandebarm |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1220 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sindre S. Tveit | | R | Strandebarm | 2 | Betina Fredheim | | R | Strandebarm | 3 | Harald Brekke | | R | Strandebarm | 4 | Chris Andre Fauske | | R | Strandebarm | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Eirik Stenerud Åsan | JA | J | Fana |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1315 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Olav O Måkestad | | V73 | Aga og Vikebygd | 2 | Arnold Haugen | | V65 | Fana | 3 | Magnar Molland | | V65 | Sogndal | 4 | Steinar Eidsvik | | V65 | Os | 5 | Magne Stokke | | V65 | Bruvik | 6 | Andreas Seilen | | J | Bruvik | 7 | Ledig | | | | 8 | Ron Tony Johnsen | | J | Tysse skl. |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lothe | | V65 | Jondal | 2 | Ledig | | | | 3 | Vilde Kvestad | | ER | Jondal | 4 | Martin Lilleås | | R | Jondal | 5 | Ledig | | | | 6 | Hallstein Helland | | ER | Voss | 7 | Stine-Mari Helgesen Væhle | | ER | Voss | 8 | Nils Lysen | | V65 | Tørvikbygd |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1440 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vilhelm Haugen | | V65 | Tysse | 2 | Erling Eriksen | | V65 | Tysse | 3 | Kjell Langeland | | V73 | Tysse | 4 | Ledig | | | | 5 | Anders Hundseid | | ER | Etne | 6 | Merethe Åsegård | | R | Uppheim | 7 | Karl Ludvig Sandahl | | R | Herdla | 8 | Arve Drange | | J | Ølen |
100M m Lag 15 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1520 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Hammersbøen | | J | Hovet og Hol | 2 | Runar Slettemoen | | R | Hovet og Hol | 3 | Hermod Slettemoen | | ER | Hovet og Hol | 4 | Arne Mørk | | V73 | Hovet og Hol | 5 | Ansgar Øye | | V65 | Tørvikbygd | 6 | Ingebrigt Heradstveit | | V65 | Tørvikbygd | 7 | Ida Cesilie Thoreplass | | ER | Hadding | 8 | Tone Berit Thoreplass | | R | Hadding |
100M m Lag 16 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1600 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jahn Kjærstad | | V73 | Arna | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 17 - Tidspunkt: 12.05.07 kl. 1020 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.05.06 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Malvin Ågotnes | | V55 | Tørvikbygd | 11 | Dag Skår | | 5 | Tørvikbygd | 12 | Ledig | | | | 13 | Eldfrid Gjerald | | 1 | Voss | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.05.06 kl. 1845 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ragnhild Eide Ure | | 4 | Tørvikbygd | 2 | Ørjan Ure | | 4 | Os | 3 | Stian Meland | | 5 | Meland | 4 | Atle Håtuft | | 5 | Meland | 5 | Kjetil Fosse | | 3 | Meland | 6 | Eivind Yttri | | 5 | Leikanger | 7 | Per Ove Fosheim | | 5 | Leikanger | 8 | Arvid Brennset | | 4 | Leikanger | 9 | Knut Martin Bjørnestad | | 5 | Meland | 10 | Knut Magne Bjørnestad | | 2 | Meland | 11 | Arne Kartveit | | V55 | Meland | 12 | Ledig | | | | 13 | Elisabet E. Næs | | 1 | Rosendal | 14 | Jens Åge Fossberg | | 1 | Rosendal | 15 | Åshild Mehl | | 1 | Rosendal | 16 | Asle S. Austegard | J | 4 | Meland |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1740 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hauso Arne | | 2 | Voss | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Asbjørn Hestad | | V55 | Norheimsund & Øystese | 5 | Arne Berge | | V55 | Norheimsund & Øystese | 6 | Stig Jarle Trefall | | 3 | Norheimsund & Øystese | 7 | Arthur Kaarstad | | 5 | osterøy | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1820 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 12.05.06 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Trond Olav Neteland | | 3 | Jordalen | 2 | Anne Jondahl Haugen | | 2 | Jondal | 3 | Henry Øye | | 5 | Tørvikbygd | 4 | Mona Isene | | 5 | Førde | 5 | Vidar Vorland | | 5 | Bømlo | 6 | Rune Monsen | | 5 | Bømlo | 7 | Per Eikestad | | V55 | Tysse | 8 | John Olav Ågotnes | | 5 | Fana | 9 | Jan Øivind Svardal | | 5 | Fana | 10 | Jonny Johansen | | 4 | voss | 11 | Lars Loven | | 4 | Aurland | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 0940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd-Bjørn Vatne | | 4 | Kongsberg | 2 | TORALF TØSSE | | V55 | VAKSDAL/MODALEN | 3 | Leif Tillung | | 4 | Voss | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Børge Svardal | | 5 | Bremnes |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1020 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Rune Bjørgum | | 3 | Aurland | 2 | Mariann Sleen | | 3 | Borstrondi | 3 | Leif Gunnar Sleen | | 3 | Borstrondi | 4 | Margrete Gjerald Mehl | | 3 | Omvikdalen | 5 | Vidar Mehl | | 3 | Omvikdalen | 6 | Jostein Mehl | | 4 | Omvikdalen | 7 | Knut Arne Vespestad | | 5 | Bømlo | 8 | Svein Arve Skartveit | | 4 | Bømlo | 9 | Elin Håland | | 4 | Bømlo | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Åkre | | 4 | Haugesund | 2 | Per Atle Fredheim | | 4 | Hafslo | 3 | Bengt Ness | | 3 | Hafslo | 4 | BJARNE SANDVIK | | V55 | KNIPENBORG | 5 | ROGER SANDVIK | | 3 | KNIPENBORG | 6 | Sjur Vestrheim | | 4 | Voss | 7 | Vidar Auve | | 5 | Geilo | 8 | Terje Svarteberg | | 5 | Geilo | 9 | Siri Sjumarken | | 5 | Fana | 10 | Bjarte Langenes | | 5 | Åsane/Hordvik | 11 | Ove Haugland | | 5 | Åsane/Hordvik | 12 | Øystein Færøvik | | 5 | Seim | 13 | Idar Hersvik | | 5 | Solund | 14 | sigmund løken | | 1 | stord | 15 | Odd Øen | J | 4 | Geilo | 16 | Håkon Leganger | | V55 | Rosendal |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1140 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Rune Seim | | 5 | Seim | 2 | Johannes Seim | | 5 | Seim | 3 | Frode Torsvik | | 5 | Seim | 4 | Eirik Blindheim | | 3 | Seim | 5 | Arne Johan Seim | | V55 | Seim | 6 | Johs Skår Bakke | | V55 | Strandebarm | 7 | Ole Johs Bakke | | 4 | Strandebarm | 8 | Åsta Løberg Bakke | | 3 | Strandebarm | 9 | Tore Iversen | | V55 | Bergen | 10 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Bergen | 11 | Reidar Våge | | 4 | Vareld | 12 | Bodil Sundal | | 3 | Vareld | 13 | Tor Egil Gjerde | | 1 | Os | 14 | øystein kårstad | | 4 | vareld | 15 | Arne Åsan | | 4 | Fana | 16 | Ole Johan Klyve | JA | 1 | Tysse |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1220 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arvid Steinsland | | 3 | Ålvik | 2 | Johan Linga | | V55 | Ålvik | 3 | Tore Jonny AAlvik | | 2 | Ålvik | 4 | Bjørn Lidsheim | | 3 | Ullensvang | 5 | Reidar Sekse | | 2 | Ullensvang | 6 | Per Jan Sandven | | 4 | Ullensvang | 7 | Even Lund | | 5 | Ullensvang | 8 | Arve E. Kolltveit | | 4 | Strandebarm | 9 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 10 | Olav Leigland | | 3 | Odda | 11 | Magnar Leigland | | V55 | Odda | 12 | thor birkeland | | 2 | fana | 13 | aksel brodahl | | 4 | fana | 14 | Ledig | | | | 15 | Olav Nesheim | | 3 | Odda | 16 | Olav H. Garvik | JA | 4 | Odda |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1315 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Ivar Hole | | V55 | Klepp | 3 | Erling Haugland | | V55 | Fana | 4 | Tor Kristian Lavik | | 4 | Åsane /Hordvik | 5 | Reidar Dahle | | V55 | Os | 6 | Odd Gorm-Hansen | | V55 | Os | 7 | Anders Riple | | 4 | Fana | 8 | Øystein Haugland | | 4 | Fana | 9 | Ståle Røyseth | | 3 | Åsane/Hordvik | 10 | Elisabeth Aadland Vaagsbø | | 4 | Fana | 11 | Ronny Langhelle | | 5 | Bruvik | 12 | Runar Borge | | 3 | Bruvik | 13 | Stig Martin Stokke | JA | 3 | Bruvik | 14 | Svenn Inge Helland | | 2 | Voss | 15 | Olav B, Aga | | 3 | Aga og Vikebygd | 16 | Per K. Måkestad | | 1 | Aga og Vikebygd |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Liv Sollesnes | | 5 | Jondal | 2 | Håkon Sollesnes | | V55 | Jondal | 3 | Leiv Lirhus | | V55 | Jondal | 4 | Lars Færevåg | | V55 | Jondal | 5 | Sverre Krutnes | | V55 | Jondal | 6 | Torleif Storhaug | | V55 | Jondal | 7 | Bjørnar Wikane | | 5 | Jondal | 8 | Erik Kvestad | | 3 | Jondal | 9 | Øystein Lilleås | | 3 | Jondal | 10 | Bjarne Sollesnes | | 4 | Jondal | 11 | Frank Storhaug | | 4 | Jondal | 12 | Dag-Kjetil Selsvik | | 4 | Jondal | 13 | Kristian Djuvsland | | V55 | Hatlestrand og Ølve | 14 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 15 | Magne Lysen | | 5 | Tørvikbygd | 16 | John Birger Stavenes | JA | 4 | Jondal |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1440 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anne Marie Rosnes | | 5 | Herdla | 2 | Geir Rosnes | | 5 | Herdla | 3 | Einar Rosnes | | V55 | Herdla | 4 | Audun Kvandal | | 5 | Røldal | 5 | Svein Magne Stokkevåg | | 5 | Vindafjord | 6 | Nils Åge Sandal | | 4 | Røldal | 7 | Nils Gunvald Hamre | | 4 | Røldal | 8 | Olaf Solbakken | | V55 | Røldal | 9 | Magnus Solbakken | | V55 | Røldal | 10 | Bjørsvik Eyvind | | V55 | Askøy | 11 | Eliassen Frode | | 4 | Askøy | 12 | Eliassen Roger | | 2 | Askøy | 13 | Ledig | | | | 14 | Raymond Ådlandsvik | | 3 | Herdla | 15 | Øystein Ådlandsvik | | 3 | Herdla | 16 | Vibeke Bøe | JA | 2 | Herdla |
200M m Lag 15 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1520 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Birger Hallingstad | | V55 | Hovet og Hol | 2 | Olav Sørlie | | V55 | Hovet og Hol | 3 | Frode Kristensen | | 5 | Åsane / Hordvik | 4 | Olav Kristensen | | V55 | Åsane/Hordvik | 5 | Torbjørn Landro | | 5 | Sartor | 6 | Alf Høysæter | | V55 | Tysse | 7 | Harald Holdhus | | V55 | Åsane/Hordvik | 8 | Kjartan Huldal | | 5 | Bergen Skytterlag | 9 | Samson Bakke | | V55 | Åsane/Hordvik | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ole Johan Klyve | J | 1 | Tysse |
200M m Lag 16 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 1600 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nils Lidtun | | 3 | Arna | 2 | Einar Garvik | | 4 | Arna | 3 | Henning Hansen | | 3 | Arna | 4 | Nils Gjerald | | 1 | Voss | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | | 15 | Ledig | | | | 16 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|