Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torgunn Johansen | | J | Tamokdal | 2 | Terese Maristad | | ER | Øvre Målselv | 3 | Trine Torsteinsen | | ER | Brøstadbotn | 4 | Franzt Kristensen | | V65 | Brøstadbotn | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ulrik Rognli | | V65 | Lyngen | 2 | Håkon Hansen | | V65 | Lyngen | 3 | Henning Sørsand | | J | Lyngen | 4 | Vegar Gamst | | R | Brøstadbotn | 5 | Roger Bakken | | V65 | Balsfjord | 6 | Espen Kruhaug | | R | Bjerkvik | 7 | Oddbjørn Helberg | | V65 | Bardu | 8 | Baard Forseth | | V65 | Bardu |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Niklas Løvheim | | R | Storjord | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Mats Eirik Rasmussen | | ER | Falken | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Liv Tone Rasmussen | | ER | Falken |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Johnsen | | V65 | Gisund | 2 | Kalle Karlsen | | V73 | Gisund | 3 | Arvid Brandser | | V65 | Gisund | 4 | Arthur Bendiksen | | V73 | Gisund | 5 | Eirik Teigen | | ER | Gisund | 6 | Ledig | | | | 7 | Kristin Dalheim | | ER | Falken | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simon Hauan | | J | Tromsø | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Katrine Sofie Pedersen | | ER | Tromsø | 5 | Ledig | | | | 6 | Lars Lagerstrøm | | J | Tromsø | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kim - Erik Østerås | | ER | Balsfjord | 2 | Stine - Lise Østerås | | J | Balsfjord | 3 | Malene Lingrasmo | | ER | Lakselvdal | 4 | Endre Borch | | J | Lakselvdal | 5 | Mads Joar Steinholm | | J | Lakselvdal | 6 | Simen Grande | | ER | Balsfjord | 7 | Ola Bakken | | ER | Balsfjord | 8 | Sindre Borch | J | J | Lakselvdal |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Sollie Nyhem | | R | Storjord | 2 | Bengt Sollie Nyheim | | R | Storjord | 3 | Ivar Johan Hansen | | R | Storjord | 4 | Jan Olaf Hansen | | R | Storjord | 5 | Heidi Figenschau | | R | Storfjord | 6 | Silje Christine Iversen | | ER | Storfjord | 7 | Christina Figenschau | | ER | Storfjord | 8 | John Birger Brynlund | | ER | Balsfjord |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | June Jørgensen | | R | Falken | 2 | Birgitte Solberg | | ER | Falken | 3 | Aleksander Pedersen | | J | Bjerkvik | 4 | Steffen Pedersen | | ER | Falken | 5 | Lena Johansen | | J | Falken | 6 | Malvin Nyborg | | V65 | Bjerkvik | 7 | Ludvig Bergum | J | R | Storsteinnes | 8 | Tonje Brandser | J | J | Falken |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erik-Inge Larsen | | 2 | Lakselvdal | 2 | Ole-Reidar Olsen | | 4 | Tromsø | 3 | Lars Edvard Dalsbø | | 4 | Lakselvdal | 4 | Øystein Magne Ditlefsen | | 2 | Lakselvdal | 5 | Sveinung Kvamme | | 5 | Øvre Målselv | 6 | Klaus-Arne Olsen | | 5 | Vestre-Målselv | 7 | Øyvind Løkstad | | 4 | Målselv | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole-Jakob Olsen | | V55 | Tromsø | 2 | Hermod Larsen | | V55 | Vestre Målselv | 3 | Per Steinar Nordmo | | V55 | Falken | 4 | Åge Nordmo | | 3 | Kirkesdalen | 5 | Tor Viggo Gamst | | 4 | Brøstadbotn | 6 | Torvald Gamst | | V55 | Brøstadbotn | 7 | Terje Olsen | | V55 | Vestre Målselv | 8 | Tor J. Jenssen | | 4 | Vestre Målselv | 9 | Alvard Salo | | 1 | Skibotn | 10 | Stian Salo | | 3 | Skibotn |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Arild Johansen | | 4 | Tromsø | 2 | Einar Hansen | | 3 | Storfjord | 3 | Hårik Frydenlund | | 3 | Balsfjord | 4 | Tore J. Hansen | | 1 | Balsfjord | 5 | Helmuth Larsen | | V55 | Balsfjord | 6 | Tore Winje | | 2 | Austre Målselv | 7 | Odd Kjellmo | | 2 | Austre Målselv | 8 | Yngvar Fossland | | 3 | Austre Målselv | 9 | Astrid Gamst | | 1 | Brøstadbotn | 10 | Carina Nysted Øverli | | 1 | Storsteinnes |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arvid Eriksen | | 3 | Selnes | 2 | Arnold Sørensen | | V55 | Selnes | 3 | Tore Thomassen | | V55 | Tromsø | 4 | Ledig | | | | 5 | Tor-Erik Fossli | | 5 | Målselv | 6 | Ledig | | | | 7 | Bengt Johnsen | | 5 | Målselv | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Hans Lockert | | 3 | Balsfjord |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Julie N. Johnsen | | 1 | Gisund | 2 | Bror Bjerkemo | | 3 | Storfjord | 3 | Audvin Linde | | V55 | Nedre Nordreisa | 4 | Torbjørn Kristiansen | | V55 | Bjerkvik | 5 | Magnus Bergstad | | 3 | Storjord | 6 | Svein-Erik Rognli | | V55 | Øvre Målselv | 7 | Olav Sletten | | V55 | Øvre Målselv | 8 | Jan Rydningen | | V55 | Øvre Målselv | 9 | Ledig | | | | 10 | Anders Kruhaug | J | 5 | Bjerkvik |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Britt Myrslett | | 4 | Tromsø | 2 | TORE LARSEN | | 4 | TROMSØ | 3 | Edel Vekve | | 4 | Tromsø | 4 | John Olav Pedersen | | 2 | Tromsø | 5 | Sindre Rødum | | 3 | Tromsø | 6 | Per Ivar Emanuelsen | | 4 | Tromsø | 7 | Kjell Arild Høgda | | 5 | Tromsø | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 13.05.06 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Evald Andersen | | V55 | Tamokdal | 2 | Trond Wingstad | | 4 | Storfjord | 3 | Odd Johansen | | V55 | Vestre Målselv | 4 | Asbjørn Tveit | | 3 | Vestre Målselv | 5 | Rolf Johansen | | 2 | Lyngen | 6 | Odd Nilsen | | 1 | Lyngen | 7 | Sigmund Olsen | | 1 | Lyngen | 8 | Ørjan Rygh | | 4 | Lyngen | 9 | Svein Samuelsen | | 4 | Lyngen | 10 | Bjørn H Jenssen | | 3 | Lyngen |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roy Håkstad | | 4 | Lakselvdal | 2 | Hallgeir Myhre | | 4 | Lakselvdal | 3 | Tore Nilsen | | 1 | Storfjord | 4 | Åsgeir Lingrasmo | | 4 | Lakselvdal | 5 | Ingolf Mortensen | | 3 | Lakselvdal | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Linn Jørgensen | | 4 | Falken | 2 | Helge Jørgensen | | 2 | Falken | 3 | SVEIN BERGRUD | | V55 | FALKEN | 4 | Tor - Arne Hansen | | 1 | Storjord | 5 | Einar Brandskognes | | 4 | Målselv | 6 | Torbjørn Jensen | | 1 | Skulsfjord | 7 | Svein Ivar Ingebrigtsen | | 2 | Skulsfjord | 8 | Stig Rune Jensen | | 2 | Skulsfjord | 9 | Ledig | | | | 10 | Knut Arne Bergum | | 1 | Storsteinnes |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 14.05.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Wiktor Møller | | V55 | Bjerkvik | 2 | Eva Rubbås-Risvik | | 2 | Øvre Målselv | 3 | Jostein Rubbås-Risvik | | 3 | Øvre Målselv | 4 | Dagfinn Skavdal | | V55 | Tromsø | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Halvard Vik | | 4 | Storfjord | 9 | Kristen-Are Figenschau | | 1 | Storfjord | 10 | Ronny Nilsen | | 2 | Tromsø |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|