Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 08:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 08:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 09:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Børge Gudvangen | | ER | Sogndal | 2 | Joakim Rutlin | | ER | Sogndal | 3 | Gunnar Strømsnes | | V73 | Florø | 4 | Audun Skorpa | | V73 | Florø | 5 | Lars Haugnes | | R | Florø | 6 | Lars Kristian Hellesen | | R | Florø | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Karoline Gram | | ER | Førde | 2 | Henriette Eikeset | | ER | Førde | 3 | Tor Helge Knutsen | | A | Eikefjord | 4 | Markus Tonheim | | A | Eikefjord | 5 | Tormod Knapstad | | A | Eikefjord | 6 | Anne Sofie Knapstad | | R | Eikefjord | 7 | Reidun Kristin Knapstad | | J | Eikefjord | 8 | Oddmund Humlestøl | | V65 | Eikefjord skyttarlag |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Reidar Sæle | | V65 | Nesse | 2 | Jostein Koldingsnes | | J | Nesse | 3 | Henrik Linde | | J | Nesse | 4 | Kjetil Koldingsnes | | ER | Nesse | 5 | Janne Tormodset | | ER | Viksdalen | 6 | MARIUS SANDVIK | | J | KNIPENBORG | 7 | ALeksander Øren Heen | | J | Knipenborg | 8 | Jan Roger Hoff | | ER | Viksdalen |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 11:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Holsen | | V65 | Holsen | 2 | Norvald Husetuft | | V65 | Holsen | 3 | Ståle Loftheim | | V73 | Holsen | 4 | Frode Grimelid | | V65 | Førde | 5 | Rolf Ask | | V73 | Førde | 6 | Sindre Kleiven | | ER | Farnes | 7 | Leiv T Brun | | V65 | Farnes | 8 | Lennart Høgberg | | R | Farnes |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 12:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Roger Nesheim | | J | Eidsbygda | 2 | Kjetl Bøe Bjørgum | | ER | Aurland | 3 | Kjell Bøe Bjørgum | | J | Aurland | 4 | Lasse Hylland | | ER | Aurland | 5 | Andreas Veum | | V65 | Farnes | 6 | Egil Bjarne Lingjerde | | ER | Farnes | 7 | Johan Kauppi | | V73 | Farnes | 8 | Robert Øygarden Bøe | | ER | Farnes |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nikolai Hyenes Kvellestad | | ER | Hyllestad | 2 | Endre Varlid | | ER | Hyllestad | 3 | Harry Porten | | V65 | Hyllestad | 4 | Robert Inge Svoren | | J | Bryggja | 5 | Ole Martin Erdal | | ER | Førde | 6 | Hilde Haarstad | | J | Gaular | 7 | Gerd Elvagjeng | | V73 | Sogndal | 8 | Magnar Molland | | V65 | Sogndal |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alexander Virkesdal | | R | Nyborg | 2 | Håkon Høsteland | | ER | Nyborg | 3 | Stian K Molland | | ER | Nyborg | 4 | Emil Ulvatn | | ER | Nyborg | 5 | Adrian Rambjørg | | J | Nyborg | 6 | Ledig | | | | 7 | Jon Magne Eggum | | R | Nyborg | 8 | Peder Holme | | V65 | Hyen |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 14:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tor Zachariassen | | V73 | Ålfoten | 2 | Olav Sigdestad | | V73 | Ålfoten | 3 | Rikke Rise Hallset | | R | Ålfoten | 4 | Fosse Edvard | | V65 | Gula | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elisabeth Skudalsnes | | J | Gaular | 2 | Marianne Skudalsnes | | J | Gaular | 3 | Susanne L.Paulsen | | J | Gaular | 4 | Ann-Iren Sæle | | J | Gaular | 5 | Hallgeir Aalvik | | J | Florø | 6 | Lars Erik Tefre | | ER | Førde | 7 | Ledig | | | | 8 | Pål Heggestad | | V65 | Stryn |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 15:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jahn Vegard Frimanslund | | R | Ålfoten | 2 | Jørgen Haugland | | R | Ålfoten | 3 | Linn Katrin Bakke | | ER | Haugen | 4 | Renate Halnes | | ER | Haugen | 5 | Joakim Haugland | | ER | Haugen | 6 | Eirik Haugland | | J | Haugen | 7 | Gerd Elvagjeng | | V73 | Sogndal | 8 | Magnar Molland | | V65 | Sogndal |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 16:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erlend Å. Eriksen | | R | Nordbygda | 2 | Torgeir Henden | | ER | Nordbygda | 3 | Magnus Årskog | | ER | Nordbygda | 4 | Bjørn Erik Lote Henden | | ER | Nordbygda | 5 | Ola Åse | | V65 | Nordbygda | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
100M m Lag 14 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håvard Joranger | | ER | Indre Hafslo | 2 | Anders Ommedal | | J | Hyen | 3 | Lars Holme | | ER | Hyen | 4 | Ole Jonny Gjengedal | | ER | Hyen | 5 | Endre Røneid | | ER | Knipenborg | 6 | Marius Røneid | | J | Knipenborg | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 08:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 08:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 09:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stian Hellebust | | 3 | Sogndal | 2 | Jens Terje Hammervoll | | 3 | Sogndal | 3 | Helge Ruud Sogndal | | 4 | Sogndal | 4 | Magne Hillestad | | V55 | Sogndal | 5 | Ivar Engebakken | | V55 | Sogndal | 6 | Anders Nydal | | 4 | Holsen | 7 | Bjarte Fanøy | | 4 | Florø | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Bjørn Jarle Fosse | J | 3 | Sogndal |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Mona Isene | | 5 | Førde | 2 | Magnar Isene | | 5 | Førde | 3 | Ole Andre Rekkedal | | 3 | Førde | 4 | Halvard Gram | | 3 | Førde | 5 | Harry Gram | | 4 | Førde | 6 | Lars Hallvard Ese | | 5 | Balestrand | 7 | Per N. Meel | | 5 | Balestrand | 8 | Leif Magne Vigdal | | 4 | Vetlefjorden | 9 | Svein Bjarnar Nesse | | 4 | Vetlefjorden | 10 | Bjarne Haugnes | | 3 | Florø |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Koldingsnes | | 1 | Nesse | 2 | Helge Bakke | | 3 | Nesse | 3 | Oddvar Råsberg | | V55 | Nesse | 4 | Geir Tore Måren | | 4 | Nesse | 5 | Anita Tormodset | | 3 | Viksdalen | 6 | Bjarne Sandvik | | V55 | KNIPENBORG | 7 | ROGER SANDVIK | | 3 | KNIPENBORG | 8 | INGUNN SANDVIK | | 2 | KNIPENBORG | 9 | Karstein Ylvisåker | | 2 | Norum | 10 | Tor Erik Ones | | 1 | Norum |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 11:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | John Magnar Gjerland | | 5 | Holsen | 2 | Rolf Holsen | | 5 | Holsen | 3 | Alf Holsen | | 4 | Holsen | 4 | Andreas Langeland | | V55 | Holsen | 5 | Jardar Følling | | 4 | Viksdalen | 6 | Øystein Hoff | | 3 | Viksdalen | 7 | Oddmund Tormodset | | 2 | VIKSDALEN | 8 | Bjarte Haugnes | | 5 | Florø | 9 | Janne Haugnes | | 4 | Florø | 10 | Erling Melvær | | 5 | Florø |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 12:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jens Raunehaug | | 4 | Sogndal | 2 | Magne Nesheim | | 3 | Eidsbygda | 3 | Magne Forberg | | 4 | Aurland | 4 | Rune Bjørgum | | 3 | Aurland | 5 | Jonn Skagen | | V55 | Gaular | 6 | Steinar Røyrvik | | V55 | Farnes | 7 | Ludvig Indrebø | | V55 | Farnes | 8 | Lidvard Øygarden | | V55 | Farnes | 9 | Terje Alværvik | | 4 | Gaular | 10 | Rune Eide | J | 3 | Gaular |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bernt Tore Inderøy | | 5 | Hyllestad | 2 | Roald Svoren | | 4 | Bryggja | 3 | Jørgen Virkesdal | | 5 | Nyborg | 4 | Rune Virkesdal | | 4 | Nyborg | 5 | Frode Solheim | | 4 | Nyborg | 6 | Lars E Haugsvær | | 5 | Oppedal/Brekke | 7 | Sigurd Eggum | | 2 | Nyborg | 8 | Jan Arild Bjordal | | 4 | Bjordal/Søreide | 9 | Asbjørn Massnes | | 4 | Oppedal/Brekke | 10 | Per Johan Brekke | J | 5 | Bjordal/Søreide |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Arild Aa | | 5 | Hyen | 2 | Nils Holme | | 5 | Hyen | 3 | Bertel Oddne Mjellem | | 5 | Hyen | 4 | Geir Kjetil Aa Hope | | 5 | Hyen | 5 | Andreas Røyrvik | | 3 | Hyen | 6 | Nils Olav Øy | | 1 | Leikanger | 7 | Hermann Erdal | | 5 | Førde | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 14:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 15:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Finn Arve Hoem | | 4 | Stryn | 2 | Bjørn Olav Sunde | | 4 | Stryn | 3 | Atle Gald | | 4 | Stryn | 4 | Svein Hoem | | V55 | Stryn | 5 | Rasmus Guddal | | 3 | Oppstryn | 6 | Ove Sunde | | 5 | Dale | 7 | Ola Loneland | | V55 | Dale | 8 | Linda Furre Lunde | | 3 | Fjærland | 9 | odd Hestenes | | 3 | Bryggja | 10 | Atle Lunde | | 4 | Fjærland |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 15:40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Inge Espe | | 1 | Haugen | 2 | Arve Helge Halsteinslid | | 5 | Haugen | 3 | Geir Lasse Espe | | 4 | Haugen | 4 | Tone Anette Espe | | 4 | Haugen | 5 | Stian Espe | | 3 | Haugen | 6 | Ole kristian Aasen | | 3 | Haugen | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Arve Tefre | | 5 | Førde |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 16:20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjarne Eriksen | | 5 | Nordbygda | 2 | Arild Lote Henden | | 3 | Nordbygda | 3 | Atle Lotsberg | | 5 | Nordbygda | 4 | Eirik Reksten | | 5 | Nordbygda | 5 | Kristen Lotsberg | | V55 | Nordbygda | 6 | Leiv Reksten | | 5 | Nordbygda | 7 | Jan Ove Lotsberg | | 4 | Nordbygda | 8 | Jarle Tvinnereim | | 5 | Markane | 9 | Svein Kåre Furre | | 5 | Leikanger | 10 | Ledig | | | |
200M m Lag 14 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 17:00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan-Kåre Langedal | | 5 | Florø | 2 | Odd Arne Langedal | | 5 | Florø | 3 | Anders Hersvik | | 5 | Solund | 4 | Idar Hersvik | | 5 | Solund | 5 | Arild Aldeholm | | V55 | Florø | 6 | Ole Arild Aa | | 5 | Hyen | 7 | Lars Gunnar Røneid | | 5 | Knipenborg | 8 | Svein Gunnar Bolstad | | 5 | Fortun | 9 | Ledig | | | | 10 | Per Roar Lillemo | J | 4 | Fjærland |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|