Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Per Torvik | | V73 | Reinsfjell | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristian Aarskog | | J | Sundnes | 2 | Ledig | | | | 3 | Helge Bævre | | V65 | Bæverdalen | 4 | Asbjørn Wæge | | V73 | Bæverdalen | 5 | Frank Erik Trodal | | R | Kvernes |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Karina Nygård | | J | Aureosen | 2 | Tor Olav Øyen | | ER | Eidsvåg og Eidsøra | 3 | Carola Øyen | | R | Eidsvåg og Eidsøra | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Indreiten | | V73 | Halsa | 2 | vegar holsbø | | J | Kleive | 3 | Jarle Gravvold | | V65 | Halsa | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Line Jordal Myrset | | ER | Eidsvåg og Eidsøra | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Einar Kristensen | | J | Kvernes | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ludvik Gravem | | V65 | Sunndal | 2 | Nils Hjellmo | | V65 | Sunndal | 3 | Lars H. Gravem | | V73 | Sunndal | 4 | Marius Vollan Elshaug | | R | Sunndal | 5 | Ludvik Andre%60 Sagstad Tolaas | | ER | Nesjestranda & Skaala |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Lars Kristian Fløystad | | A | Aspøy og Straumsnes skyttarlag | 5 | Vegard Rakstang | | R | Aspøy & Straumsnes skyttarlag |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ruben Ulset | J | ER | Aspøy og Straumsnes |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Håvar Solheim Høstmark | | A | Malmefjorden | 2 | Malin Solheim Høstmark | | ER | Malmefjorden | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asbjørn Asphol Aune | | ER | Snillfjord | 2 | Ole Johan Aune | | J | Snillfjord | 3 | Anne Karen Aune | | R | Snillfjord | 4 | Ida Asphol Høgset | | ER | Batnfjord | 5 | Jonas Sollid | | V73 | Hov |
200M m Lag 1 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jakob Nørbech | | 5 | Aspøy og Straumsnes | 2 | Torbjørn Husevåg | | 3 | Reinsfjell | 3 | Kay Sletnes | | 4 | Reinsfjell | 4 | Per Fladvad | | 5 | Batnfjord | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 2 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magne Aarskog | | 3 | Sundnes | 2 | Ledig | | | | 3 | Jon Nordvik | | 4 | Surnadal | 4 | Grethe Bævre | | 4 | Bæverdalen | 5 | Jarle Foss | | V55 | Bæverdalen | 6 | Finn Roger Trodal | | 1 | Kvernes | 7 | Erlend Meek | | 1 | Kvernes |
200M m Lag 3 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Nygård | | 4 | Aureosen | 2 | Ivar Øyen | | 4 | Eidsvåg og Eidsøra | 3 | Harald Snekkevåg | | V55 | Hov | 4 | Anders Moen | | V55 | Hov | 5 | Arild Lyseng | | V55 | Hov | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 4 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ola Krogstad | | V55 | Eide og Naas | 2 | Arve Holmeide | | V55 | Sunndal | 3 | Reidar Ahdell | | 5 | Nesjestranda & Skaala | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 5 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 6 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 7 - Tidspunkt: 10.06.06 kl. 14.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars Myrset | | 5 | Eidsvåg og Eidsøra | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 8 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 10.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lennart Henden | | 5 | Syvde | 2 | Bård Aarseth | | 5 | Syvde | 3 | Magnus Kristensen | | 4 | Kvernes | 4 | Gregus Kristensen | | 2 | Kvernes | 5 | Rolf Kvisvik | | 2 | Kvernes | 6 | Olav Aasen | | 5 | Sunndal | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 9 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 10.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ivar Bernt Hoel | | 3 | Kvernes | 2 | Bo Nielsen | | 5 | Kleive | 3 | Nils Iver Sagstad Tolaas | | 5 | Nesjestranda & Skaala | 4 | Torleiv Sagstad | | 5 | Nesjestranda & Skaala | 5 | Tove Ørsund Nielsen | | 1 | Sunndal | 6 | Tom Nielsen | | 4 | Sunndal | 7 | Vibeke Nielsen | | 4 | Kleive |
200M m Lag 10 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 11.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 11 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 12.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 12 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 13.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asbjørn Gussiås | | 5 | Nesjestranda & Skaala | 2 | Alf Høgset | | 2 | Batnfjord | 3 | Peder Amundsgård | | V55 | Nesjestranda & Skaala | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
200M m Lag 13 - Tidspunkt: 11.06.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Roger Hals | | 5 | Fosna | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|