Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 09.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 09.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 10.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 11.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Morten Vebostad | J | ER | Kvæfjord | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 12.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Alexander scott Narvestad | | ER | Lyngdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 14.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Odd Rossing | J | V73 | Gjøvik og Brusveen |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 15.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tommy B. Sveinsgjerd | | ER | Tyristrand | 2 | Ann Merethe Andersen | | J | Krødsherad | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 15.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Viggo Berg | | V65 | Evenes | 2 | Viktor Berg Jensen | | R | Evenes | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 16.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ingve Gundersen | | ER | Time Skytterlag | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 17.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | olsen arnold | | V65 | osen i østerdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 12 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 18.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Christer Gramstad | | R | Gjesdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | |
100M m Lag 13 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 18.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kristoffer Skjelland | | ER | Andebu | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Marius Austad | J | ER | Andebu | 9 | Tonje Brandser | J | J | Falken | 10 | Asle Kvamsdal | J | ER | STORD |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 09.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjarne Budsberg | | 5 | Vinstra | 2 | Willy Enger | | V55 | Nøtterø | 3 | Odd Lillesæter | | 3 | Vinstra | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 09.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Juliussen | | V55 | Sarpsborg | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 10.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erik-Inge Larsen | | 2 | Lakselvdal | 2 | Øystein Magne Ditlefsen | | 2 | Lakselvdal | 3 | Endre Strøm | | V55 | Eidskog | 4 | Per Meel | | 5 | Balestrand | 5 | Lars Hallvard Ese | | 5 | Balestrand | 6 | Nils Hovde | | V55 | Oslo Østre | 7 | John Olav Pedersen | | 2 | Tromsø | 8 | Magnar Andreassen | | V55 | Ballangen Skytterlag | 9 | Ledig | | | | 10 | Torgeir Olsen | | 3 | Ballangen Skytterlag | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 11.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Erik Rognli | | 5 | Kongsberg | 2 | Odd Einar Stoknes | | 5 | Herfjord | 3 | Dagfinn Svenning | | 4 | Herfjord | 4 | Sveinung Kvamme | | 5 | Øvre Målselv | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 11.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sten Morgan Stang | | 1 | Sarpsborg | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 12.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Lars Strand | | 5 | Høland Bjørkelangen | 2 | Ledig | | | | 3 | Raymond Eliassen | | 5 | Stosteinnes | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 13.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 14.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Olav Olsen | | 5 | Skarpskytten | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 15.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan Winger | | V55 | Tyristrand | 2 | Jan Erik Andersen | | 2 | Krødsherad | 3 | Svein H Myhre | | V55 | Tyristrand | 4 | Bjørn Willand | | 5 | Tyristrand | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Einar Nordengen | | 5 | Tyristrand |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 15.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Signe Karin Wingaard | | V55 | Bergen Skytterlag | 10 | Tore Iversen | | V55 | Bergen skytterlag | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 16.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Hamre | | 3 | Rauhella | 2 | Steinar Olsen | | V55 | Rauhella | 3 | Bjørn Lindkjølen | | V55 | Rauhella | 4 | Bjørn Arve Sagbakken | | 5 | Rauhella | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 17.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jonny Johansen | | 4 | Voss | 2 | Yngvar Fossland | | 3 | Austre Målselv | 3 | Maria Horn Ellingsen | | 1 | Austre Målselv | 4 | Ole Ragnar Hareide Hansen | | 5 | Bodø Østre | 5 | Jan Erik Aasheim | | 5 | Bodø Østre | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 13 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 17.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tor - Jostein Jensen | | 4 | Vestre Målselv | 2 | Werner Myrslett | | 4 | Storsteinnes | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 14 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 18.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Berge Legland | | 5 | Seim | 2 | Rune Nyborg Holm | | 4 | Eidsvoll verk | 3 | Audun Kvandal%7C | | 5 | Røldal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ingeborg Knapstad | | 3 | Eikefjord | 6 | Tanja Kristin Andersen | | 4 | Røvassdalen | 7 | Tore Johan Østerdalen | | 5 | Røvassdalen | 8 | Hans Arthur Heggli | | 4 | Røvassdalen | 9 | Kåre Osebakken | | V55 | Strandvik | 10 | Trygve Haugen | | V55 | Sævareidfjord | 11 | Johannes Skår Bakke | | V55 | Strandebarm | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Ledig | | | |
300M m Lag 15 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Olav Larsen | | 4 | Dunderlandsdalen | 2 | Arild Hjertås | | 5 | Dunderlandsdalen | 3 | Tor Inge Mathisen | | 2 | Hammerfest | 4 | Are Jenssen | | 4 | Hammerfest | 5 | Geir Trygstad | | 4 | Hammerfest | 6 | Steinar Halvorsen | | 4 | Hammerfest | 7 | Knut Karlsen | | V55 | Hammerfest | 8 | Ingvar Dromnes | | 3 | Hemne | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Trond Hjertås | J | 5 | Dunderlandsdalen |
300M m Lag 16 - Tidspunkt: 30.07.06 kl. 19.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Carina Nysted Øverli | | 1 | Storsteinnes | 2 | Erland Iversen | | 5 | Indre Bindal | 3 | Roger Ottosen | | 5 | Nordre Land | 4 | Vidar Auve | | 5 | Geilo | 5 | Terje Svarteberg | | 5 | Geilo | 6 | Gunnar Halbjørhus | | 5 | Hemsedal | 7 | Hans Hugo Henriksen | | 3 | Storsteinnes | 8 | Christoffer Henriksen | | 3 | Storsteinnes | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | | 13 | Ledig | | | | 14 | Hans Skaare | J | 1 | Tingelstad |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|