Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 12.01.07 kl. 1500 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ottar Dellerud | | V73 | Elverum | 2 | Geir Bakken | | V73 | Elverum | 3 | Jan Sætereneg | | V73 | Elverum | 4 | Henrik Rundberget | | V73 | Sørskogbygda | 5 | Harry Yvelund | | V73 | Kongsvinger | 6 | Leif Lyseggen | | V73 | Søndre Trysil | 7 | Harald Westgård | | V73 | Åmot skytterlag | 8 | Birger Ødegård | | V73 | Aasveen |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 12.01.07 kl. 1530 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Løndalen | | V73 | Nordskogbygda | 2 | Heggelund Erling | | V73 | Løiten | 3 | Kåre Odden | | V73 | Nordskogbygda | 4 | Bernt Rønningen | | V73 | Fåberg | 5 | Kåre Elden | | V73 | Løiten | 6 | Torleif Jevnesveen | | V73 | Aasveen | 7 | Krogsrud Håkon | | V73 | Løiten | 8 | JON ERIK LUND | | V73 | STANGE OG ROMEDAL |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 12.01.07 kl. 1600 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Odd Køhl | | V65 | Elverum | 2 | Finn Ragnar Berg | | V65 | Sørskogbygda | 3 | Henrik Nerkvern | | V65 | Kongsvinger | 4 | Per L Østerhaug | | V65 | Søndre Trysil | 5 | Odd Øvergård | | V65 | Jordet | 6 | Leif Dammen | | V65 | Kongsvinger | 7 | Ole Reistad | | V65 | Aasveen | 8 | Sigurd Varli | | V65 | Trysilfjeld |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 12.01.07 kl. 1630 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Gunnar Løvåsen | | V65 | Trysilfjeld | 2 | Arnold Olsen | | V65 | Osen | 3 | Kildahl Ole Jostein | | V65 | Løiten | 4 | Arne Nordsveen | | V65 | Nordskogbygda | 5 | Gaukerud Arne | | V65 | Løiten | 6 | ROLF JENSSEN | | V65 | STANGE OG ROMEDAL | 7 | FINN LUNDSBAKKEN | | V65 | STANGE OG ROMEDAL | 8 | JOHNNY FOSS | | V65 | STANGE OG ROMEDAL |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 12.01.07 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Wedum | | V65 | Elverum | 2 | Erik Hamre | | V65 | Håkåskog | 3 | Sverre Kristiansen | | V65 | Løiten | 4 | Terje Heide | | V65 | Nordskogbygda | 5 | Arvid Hegg | | V65 | Trysilfjeld | 6 | Rolf Lutnæs | | V65 | Søndre Trysil Skl | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 12.01.07 kl. 1800 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Nordnes | | V55 | Nordskogbygda | 2 | Ledig | | | | 3 | Steinar Dalby | | V55 | Åslia | 4 | Magnus Strand | | V55 | Trysilfjeld | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Vegard Sveen | | A | Åmot | 8 | Ledig | | | |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 12.01.07 kl. 1830 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Helge Melgårdsbakken | | V55 | Fåberg | 2 | Ledig | | | | 3 | Åge Sætre | | V55 | Løiten | 4 | Tore Hartz | | V55 | Elverum | 5 | Jan Erik Olbergsveen | | V55 | Elverum | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Karsten Kjernåsen | | V55 | Trysilfjeld |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Julie Manee Elisassen | | A | Elverum | 2 | Kristoffer Øiseth | | A | Elverum | 3 | Anne Hornmoen | | A | Elverum | 4 | Sindre Køhl Berg | | A | Elverum | 5 | Ane L Køhl Weicher | | A | Elverum | 6 | Ida Køhl Berg | | A | Elverum | 7 | Hein Andersen | | A | Elverum | 8 | Andreas Kårli | | A | Elverum |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1030 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Martin Rytterbakken | | A | Åmot | 2 | Simen Skavern | | R | Elverum | 3 | Mats Eriksen | | R | Elverum | 4 | Elin Grøndahl | | R | Løiten | 5 | Ledig | | | | 6 | Kristoffer Hansen | J | A | Åmot | 7 | Ledig | | | | 8 | Ole M Haget | J | R | Elverum |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Nina Gjerdingen | | R | Sørskogbygda | 2 | Christian Borgen Moen | | R | Sørskogbygda | 3 | Cathrine Brevig Berg | | R | Sørskogbygda | 4 | Magnus Bjørnstad | | R | Sørskogbygda | 5 | Emil Kulusveen | | R | Åmot | 6 | Maren Oline Nygård | | R | Åmot | 7 | Morten Undseth | | R | Åmot | 8 | Ledig | | | |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Signe Bjørnstad | | ER | Elverum | 2 | Renate Wollum | | ER | Elverum | 3 | Sunniva Særnmo | | ER | Elverum | 4 | Thomas Borgen Moen | | ER | Sørskogbygda | 5 | Øivind Kvarnstrøm | | A | Elverum | 6 | kristian matsen | | ER | nordskogbygda | 7 | joakim siljubergsåsen | | ER | nordskogbygda | 8 | Elisabeth Gjerdingen | J | ER | Sørskogbygda |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1230 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Fredrik Søberg | | ER | Åmot | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Emil Hauge | | ER | Elverum | 5 | Hans P Haget | | ER | Elverum | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Erik Malme | | ER | Fåberg |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Vegard Tangen | | A | Åmot | 4 | Anders Rytterbakken | | ER | Åmot | 5 | simen sollihøgda | | ER | stange og romedal | 6 | Atle Sundt Finstad | | ER | Nordskogbygda | 7 | Lise Faldbakken | | ER | Stange og Romedal | 8 | Kristian Flensborg | J | A | Åmot |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Asgeir Høimoen | | J | Sørskogbygda | 2 | Ole Chr Grafsrønningen | | J | Elverum | 3 | Magne H Ellevold | | J | Elverum | 4 | Lars A Arnesen | | J | Elverum | 5 | Stine Haugen | | J | Elverum | 6 | Jimmy Eriksen | | J | Elverum | 7 | Karoline Lien | | J | Løiten | 8 | Kristoffer Bjørnstad | J | J | Sørskogbygda |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 13.01.07 kl. 1430 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Torbjørn Tangen | | J | Åmot | 2 | Bjørnar Sakrisvold | | J | Løiten | 3 | Ledig | | | | 4 | Per Chr Ottershagen Lie | | J | Sørskogbygda | 5 | Endre Arntsen | | J | Løiten | 6 | Sindre G. Olsen | | ER | Tangen | 7 | Ledig | | | | 8 | Amb Hans Arvid | | J | Lismarka |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1000 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bård Eriksen | | 1 | Elverum | 2 | Stein Særnmo | | 1 | Elverum | 3 | Stein Haugen | | 1 | Elverum | 4 | Bjørn Wollum | | 1 | Elverum | 5 | Stein Suren | | 2 | Sørskogbygda | 6 | Keth Iren Myrset | | 1 | Elverum | 7 | Roy Bjørnstad | | 1 | Elverum | 8 | Herr Skavern | | 1 | Elverum |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1100 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Esten Grafsrønningen | | 2 | Elverum | 2 | Marit Owrenn | | 2 | Elverum | 3 | Kjell Løvåsen | | 2 | Trysilfjeld | 4 | Mats Jespersen | | 2 | Elverum | 5 | Jan O Hornmoen | | 2 | Elverum | 6 | Sindre Undseth | | 3 | Rendalen | 7 | Arne Sollihøgda | | 3 | Stange og Romedal | 8 | ESPEN SOLVANG | | 3 | EIDET |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1200 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Christian Nylund | | 3 | Elverum | 2 | Yngve Sætre | | 3 | Løiten | 3 | Else Nordby Lang-Ree | | 3 | Elverum | 4 | Line Volsdal | | 3 | Sørskogbygda | 5 | Stein Suren%7C | | 3 | Sørskogbygda | 6 | RUNE HOLMSETH | | 3 | EIDET | 7 | ARILD SOLVANG | | 3 | EIDET | 8 | Bent Ove Løvåsen | | 3 | Trysilfjeld |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1300 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørn Myrseth | | 4 | Elverum | 2 | Gunnar Dahl | | 4 | Elverum | 3 | Gunnar Sætersmoen | | 4 | Elverum | 4 | Ole Barkhald | | 4 | Elverum | 5 | Erik Solvang | | 4 | Eidet | 6 | Her Jørgensen | | 4 | Elverum | 7 | Karl Å Harviken | | 4 | Elverum | 8 | Stine Løvåsen | | 4 | Trysilfjeld |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1330 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Oddvar Skirbekk | | 4 | Elverum | 2 | Jørn Odden | | 4 | Elverum | 3 | Monica Brevig Berg | | 4 | Sørskogbygda | 4 | Ida Engen | | 4 | Sørskogbygda | 5 | Espen Sletten Hansen | | 4 | Løiten | 6 | Trude Moen | | 4 | Sørskogbygda | 7 | Odd Kolsrud | | 4 | Begnadalen | 8 | Jan Åge Gjerstad | | 4 | Sørskogbygda |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1400 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ole Marius Myrvang | | 4 | Åsnes | 2 | Ledig | | | | 3 | Frank Nordhagen | | 4 | Elverum | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1500 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Sondre R Midtun | | 5 | Elverum | 2 | Jan Eivind Skjæret | | 5 | Trysilfjeld | 3 | Jo Stuan | | 5 | Elverum | 4 | Vidar Lindstad-Fossmo | | 5 | Løiten | 5 | Odd Ivar Lang-Ree | | 5 | Elverum | 6 | Øystein Johnsen | | 5 | Stange & Romedal | 7 | Martin Dahl | | 5 | Elverum | 8 | Ole Magnus Bakken | | 5 | Løiten |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 14.01.07 kl. 1530 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marius Mellembakken | | 5 | Sørskogbygda | 2 | Sara Hauge | | 5 | Åmot | 3 | Kristoffer Sannvoll | | 5 | Åsnes | 4 | Yngve Sannvoll | | 5 | Åsnes | 5 | Dag Lien | | 5 | Løiten | 6 | Svein Tore Tråseth | | 5 | Lismarken | 7 | Simen Bredvold | | 5 | Åsnes | 8 | Hans Vidar Stensrud | | 5 | Stange og Romedal |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|