Liste over påmeldte
15M m Lag 1 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Marthe Olsen | | R | Storjord | 2 | Harald Olsen | | 3 | Storjord | 3 | Odd Kjellmo | | 2 | Austre Målselv | 4 | Børre Kjellmo | | 2 | Austre Målselv | 5 | Per Roger Aronsen | | 1 | Storfjord | 6 | Dag-Thore Nerheim | | 2 | Tamokdal | 7 | Judith Camilla Andersen | | 3 | Tamokdal |
15M m Lag 2 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 12.35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anders Olsen | | ER | Storjord | 2 | Ole Reidar Olsen | | 4 | Lakselvdal | 3 | Børre Pedersen | | 5 | Lakselvdal | 4 | Ole Jakob Olsen | | V55 | Tromsø | 5 | Baard Forseth | | V65 | Bardu | 6 | Terje Grundnes | | R | Austre Målselv | 7 | Knut-Erik Klæboe | | 2 | Lakselvdal |
15M m Lag 3 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Evald Andersen | | V55 | Tamokdal | 2 | Christina Andersen | | 3 | Tamokdal | 3 | Johnny Dalheim | | 1 | Falken | 4 | Hans Lockert | | 3 | Balsfjord | 5 | Øyvind Grundnes | | ER | Austre Målselv | 6 | Truls Pedersen | | A | Lakselvdal | 7 | Leif-Christian Gundersen | J | R | Lakselvdal |
15M m Lag 4 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Agnar Karlsen | | V55 | Falken | 2 | Helge Jørgensen | | 2 | Falken | 3 | Stig Pedersen | | 1 | Falken | 4 | Richard Bendiksen | | J | Bjerkvik | 5 | Caroline Pedersen | | A | Lakselvdal | 6 | Hugo Rasmussen | | 1 | Falken | 7 | Linn Jørgensen | | 4 | Falken |
15M m Lag 5 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 14.20 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vegard Vinje Nilsen | | R | Falken | 2 | Øyvind Gjendahl | | R | Falken | 3 | June Jørgensen | | R | Falken | 4 | Kristin Dalheim | | ER | Falken | 5 | Liv Tone Rasmussen | | ER | Falken | 6 | Mats Eirik Rasmussen | | J | Falken | 7 | Tonje Brandser | J | J | Falken |
15M m Lag 6 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 14.55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Markus Nyheim | | R | Falken | 2 | Steffen Pedersen | | ER | Falken | 3 | Edvard Andreassen | | ER | Falken | 4 | Jonas Ronesen | | ER | Falken | 5 | Joachim Johansen | | R | Falken | 6 | Lena Johansen | | J | Falken | 7 | Stig Arne Markussen | | 3 | Falken |
15M m Lag 7 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simen Grande | | ER | Balsfjord | 2 | Kathrine Johansen | | A | Tamokdal | 3 | Ann Helen Johansen | | 2 | Tamokdal | 4 | Stine-lLse Østerås | | J | Balsfjord | 5 | Vegard Aasland | | R | Tamokdal | 6 | Torgunn Johansen | | J | Tamokdal | 7 | Kim-Erik Østerås | | ER | Balsfjord |
15M m Lag 8 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 16.05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jørn erik Aasland | | ER | Tamokdal | 2 | Tor Arne Hansen | | 1 | Storjord | 3 | Jan Olav Hansen | | R | Storjord | 4 | Tore J Hansen | | 1 | Balsfjord | 5 | Roger Bakken | | V65 | Balsfjord | 6 | Hårik Frydenlund | | 3 | Balsfjord | 7 | Bengt Hansen | | 4 | Balsfjord |
15M m Lag 9 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 16.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tony Aasland | | J | Tamokdal | 2 | Ivar Johan Hansen | | R | Storjord | 3 | Helmuth Larsen | | V55 | Balsfjord | 4 | Simon Steinnes | | ER | Balsfjord | 5 | Jørgen Larsen | | R | Storsteinnes | 6 | Marius Dalhaug | | A | Storsteinnes | 7 | Halgeir Dalhaug | J | 2 | Storsteinnes |
15M m Lag 10 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 17.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ludvig Bergum | J | R | Storsteinnes | 2 | Arnold Sørensen | | V55 | Selnes | 3 | Trond Aasland | | 1 | Tamokdal | 4 | Håvard Larsen | | 1 | Kvænangen | 5 | Krister Myhre | | A | Storsteinnes | 6 | Bernt Johan Bergum | | V55 | Ursfjord | 7 | Edvard Bergum | | A | Storsteinnes |
15M m Lag 11 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 17.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tore Winje | | 2 | Austre Målselv | 2 | Liss Hege Iversen | | ER | Storsteinnes | 3 | John-Helge Steinnes | | 4 | Balsfjord | 4 | Einar Hansen | | 4 | storfjord | 5 | Karl-Einar Westerås | | V55 | Storsteinnes | 6 | Anders Hauglid Knutsen | | R | Storsteinnes | 7 | Raymond Eliassen | | 5 | Storsteinnes |
15M m Lag 12 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 18.25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Kine Nordmo | | 4 | Falken | 2 | Svein Samuelsen | | 4 | Lyngen | 3 | Bjørn Jenssen | | 3 | Lyngen | 4 | Knut Arne Bergum | | 1 | Storsteinnes | 5 | Lotte Larsen | | R | Kvænangen | 6 | Sverre Johannes Winje | | R | Austre Målselv | 7 | Torstein Winje | | ER | Austre Målselv |
15M m Lag 13 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Per Steinar Nordmo | | V55 | Faken | 2 | Ditlefsen Øystein | | 2 | lakselvdal | 3 | Lars Edvard Dalsbø | | 4 | Lakselvdal | 4 | Ledig | | | | 5 | Brynjar Staff Myhre | | A | Storsteinnes | 6 | Maria Horn Ellingsen | | 1 | Austre Målselv | 7 | Yngvar Fossland | | 3 | Austre Målselv |
15M m Lag 14 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 19.35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Elin Westerås | | 5 | Storsteinnes | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Stein Gjøran Larsen | | 3 | Kvænangen |
15M m Lag 15 - Tidspunkt: 28.12.06 kl. 20.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jan Solli | | V55 | Storsteinnes | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
15M m Lag 16 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 10.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Trond Are Henriksen | | 3 | Nedre Nordreisa | 2 | Ledig | | | | 3 | Odd Nilsen | | V55 | Lyngen | 4 | Stig Frode Hemmingsen | | ER | Storsteinnes | 5 | Mari Ann Lunde | | 1 | Storsteinnes | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
15M m Lag 17 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 10.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Henning Sørsand | | J | Lyngen | 2 | Ulrik Rognli | | V65 | Lyngen | 3 | Rolf Johansen | | 2 | Lyngen | 4 | Sigmund Olsen | | 1 | Lyngen | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
15M m Lag 18 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 11.25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Ledig | | | | 3 | Silje Iversen | | ER | Storfjord | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
15M m Lag 19 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 12.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stig Rune Jensen | | 2 | Skulsfjord | 2 | Torbjørn Jensen | | 3 | Skulsfjord | 3 | Aage Andreassen | | 4 | Bjerkvik | 4 | Malene Nyborg Hjelle | | ER | Bjerkvik | 5 | Malvin Nyborg | | V65 | Bjerkvik | 6 | Jonas Nyborg Josefsen | | ER | Bjerkvik | 7 | Tore Nilsen | | 4 | Storfjord |
15M m Lag 20 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 12.35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bror Bjerkemo | | 3 | Storfjord | 2 | Arthur Bendiksen | | V73 | Gisund | 3 | Arvid Brandser | | V65 | Gisund | 4 | John Johnsen | | V65 | Gisund | 5 | Julie N. Johnsen | | 1 | Gisund | 6 | Signe Sørensen | | 3 | Bjerkvik | 7 | Ledig | | | |
15M m Lag 21 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 13.10 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Niklas Løvheim | | R | Storjord | 2 | Eirik Teigen | | ER | Gisund | 3 | Lars A. Nymo | | 3 | Gisund | 4 | Jan-Fredrik Norheim | | J | Storsteinnes | 5 | Hans-Kristian Norheim | | 4 | Storsteinnes | 6 | Tonje Brandser | J | J | Falken | 7 | Aleksander Pedersen | | J | Bjerkvik |
15M m Lag 22 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 13.45 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Heidi Figenschau | | R | Storfjord | 2 | Christina Figenschau | | ER | Storfjord | 3 | Marit Figenschau | | 3 | Storfjord | 4 | Kristen-Are Figenschau | | 1 | Storfjord | 5 | Jan Erik Strømseng | | V55 | Falken | 6 | Ruben Aronsen | | R | Storfjord | 7 | Janita Fosslund Hansen | J | R | Storfjord |
15M m Lag 23 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 14.55 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Steinar Engstad | | 4 | Skibotn | 3 | Tor Jostein Jenssen | | 4 | Vestre Målselv | 4 | Carina Nysted Øverli | | 1 | Storsteinnes | 5 | Siril Opgård | | A | Storsteinnes | 6 | Maj-Helene Lunde | | A | Storsteinnes | 7 | Terje Opgård | | ER | Storsteinnes |
15M m Lag 24 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 15.30 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Stine Finvåg | | ER | Bjerkvik | 2 | Ole-Henry Finvåg | | 5 | Bjerkvik | 3 | Kristian Figenschau | | J | Storfjord | 4 | Øystein Hagfoss | | R | Tromsø | 5 | Emma Hagfoss | | R | Tromsø | 6 | Regine Hagfoss | | R | Tromsø | 7 | Andreas Vekve Tømmerholen | | R | Tromsø |
15M m Lag 25 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 16.05 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Thomas Finvåg | | R | Bjerkvik | 2 | Helge Henriksen | | 1 | Tromsø | 3 | Marit Hagfoss | | 1 | Tromsø | 4 | Marie Vekve Tømmerholen | | ER | Tromsø | 5 | Simon Hauan | | J | Tronsø | 6 | Thomas Fridholm | | J | Tromsø | 7 | Lars Lagerstrøm | | J | Tromsø |
15M m Lag 26 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 16.40 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Britt Myrslett | | 4 | Tromsø | 2 | Tore Larsen | | 4 | Tromsø | 3 | Edel Vekve | | 4 | Tromsø | 4 | Per Ivar Emanuelsen | | 4 | Tromsø | 5 | Anne Karin Andreassen | | 1 | Tromsø | 6 | Arnold Nordgård | | ER | Tromsø | 7 | Knut Arild Johansen | | 4 | Tromsø |
15M m Lag 27 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 17.15 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bjørnar Neråsen | | J | Bjerkvik | 2 | Steinar Neråsen | | J | Bjerkvik | 3 | Eirin-Anita Neråsen | | 1 | Bjerkvik | 4 | Magne Skogås | | 3 | Bjerkvik | 5 | Arne Nordgård | | 1 | Tromsø | 6 | Jonas Hamnvik | | ER | Storsteinnes | 7 | Håkon Strand | J | 3 | Bjerkvik |
15M m Lag 28 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 17.50 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Bengt Sollie Nyheim | | R | Storjord | 2 | Stian Sollie Nyheim | | ER | Storjord | 3 | Einar Sollie | | V65 | Storjord | 4 | Ledig | | | | 5 | Sigve Mjånes Kristiansen | | J | Bjerkvik | 6 | Ledig | | | | 7 | Gaute Janssønn Strand | | ER | Tromsø |
15M m Lag 29 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 18.25 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eva Sollie | | 2 | Storjord | 2 | Birger Nyheim | | 3 | Storjord | 3 | Ledig | | | | 4 | Halgeir Myhre | | 4 | Lakselvdal | 5 | Ingolf Mortensen | | 3 | Lakselvdal | 6 | Silje Djupen | | ER | Lakselvdal | 7 | Malene Lingrasmo | | ER | Lakselvdal |
15M m Lag 30 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 19.00 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åsgeir Lingrasmo | | 4 | Lakselvdal | 2 | Endre Borch | | J | Lakselvdal | 3 | Mads Joar Steinholm | | J | Lakselvdal | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Sindre Borch | J | J | Lakselvdal |
15M m Lag 31 - Tidspunkt: 29.12.06 kl. 19.35 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Andersen | | 5 | Tamokdal | 2 | Ledig | | | | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|