Liste over påmeldte
25.03.07 SL Jenter klasse 7 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65880 | Nicoline Bratsberg | J7 | Bærums Skiklub | | 66039BET | Tuva Rolfsen | J7 | Bærum | | 66635BET | Tale Lindefjeld | J7 | BSK | | 67055 | JESPER GREEN BREDENGEN | J7 | BSK | | 67127BET | Julie Marzano Frey | J7 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 7 år og yngre | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65767BET | Rolf Peder Flem Gjerstad | G7 | BSK | | 65795BET | Bernhard Bratsberg | G7 | Bærums Skiklub | | 65860BET | Mathias Sommerseth | G7 | BSK | | 66409BET | Tellef Fladmark Larsen | G7 | BSK | | 66563BET | Kasper Engeset | G7 | BSK | | 66634BET | Torjus Lindefjeld | G7 | BSK | | 67280BET | Ulrik Lund Eilertsen | G7 | BSK | |
25.03.07 SL Jenter klasse 8 år (f. 1999) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65746BET | Heidi Schreiner | J8 | Bærums Skiklub | | 66053BET | Hedda Michelet | J8 | BSK | | 67001BET | Pernille Frostad | J8 | Bærums Skiklubb | | 67101 | Anine Husebye Haug | J8 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 8 år (f. 1999) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65869BET | Sander Frogner | G8 | BSK | | 66146BET | Olav Hermund Aaasberg | G8 | BSK | | 66266BET | SANDER HØIBY | G8 | BÆRUMS SKIKLUB | | 66880BET | THEO HAUGVIK | G8 | BSK | | 66940 | Eirik W. Andsem | G8 | BSK | |
25.03.07 SL Jenter klasse 9 år (f. 1998) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 66561BET | Ilja Engeset | J9 | BSK | | 66757BET | Andrea Stette Jessen | J9 | BSK | | 66760 | Tiril Mjelde Grimsrud | J9 | Bærums Skiklub | | 66762 | Julianne Mjelde Grimsrud | J9 | Bærums Skiklubb | | 66853BET | Charlotte Yndestad Ellefsen | J9 | BSK | | 66992 | Mari Flaathen | J9 | BSK | | 67109BET | Benedicte Cappelen | J9 | BSK | | 67255BET | Julia Malmborg Sørby | J9 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 9 år (f. 1998) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65865BET | Mathias Christofer Holst | G9 | BSK | | 65881 | Herman Bratsberg | G9 | Bærums Skiklub | | 66821BET | Fridtjof Flaate | G9 | BSK | | 67172BET | Vegar Stubberud | G9 | BSK | | 67366BET | ERLAND BASSØE-ERIKSEN | G9 | BSK | |
25.03.07 SL Jenter klasse 10 år (f. 1997) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65892BET | Thea Sveum | J10 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 10 år (f. 1997) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65898BET | Henrik Damm Schwarz | G10 | BSK | | 66008BET | Iver Håkonsen | G10 | BSK | | 66010BET | Erik MARTHINUSSEN | G10 | BSK | | 66013BET | Oskar MARTHINUSSEN | G10 | BSK | | 66151BET | Peter Dyb | G10 | BSK | | 66495BET | Bendik Nistad | G10 | BSK | | 66640BET | Nicolai Storvik | G10 | BSK | | 66689BET | Jeppe Christoffer Sigmond | G10 | BSK | | 66827BET | Mons Røisland | G10 | BSK | | 66850BET | Noah Røste | G10 | BSK | | 67061BET | Johannes Skøien | G10 | BSK | | 67227BET | Fridtjof HAMMER | G10 | Bærums Skiklub | | 67261BET | Johan Helk | G10 | BSK | | 67329BET | Magnus Berg | G10 | BSK | |
25.03.07 SL Jenter klasse 11 år (f. 1996) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65768BET | Solveig Flem Gjerstad | J11 | BSK | | 66670BET | Helene Silseth | J11 | BSK | | 66993 | Anniken Flaathen | J11 | BSK | | 67145BET | Synne Cathrine Monsen | J11 | BSK | | 67150BET | Henriette Helverschou-Hagen | J11 | BSK | | 67157 | Thea Celine Kilstad | J11 | BSK | | 67235 | KRISTIN LYSDAHL | J11 | BÆRUM SKIKLUBB | | 67340BET | Sara Næss Viken | J11 | BSK | | 67346BET | Karoline Wærnes Osborg | J11 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 11 år (f. 1996) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 66659BET | Nikolai Holt | G11 | BSK | | 66869BET | Emil Härdi | G11 | BSK | | 66967BET | Sondre Sønsteby | G11 | BSK | | 67051 | Niels Fredrik Sole Semb | G11 | BSK | | 67126BET | Mathias Kjølberg Stette | G11 | BSK | | 67158 | Marcus Kilstad | G11 | BSK | | 67173BET | Morten Stubberud | G11 | BSK | | 67257 | Erik Malmborg Sørby | G11 | BSK | | 67334BET | Johan Sebastian Gulliksen | G11 | BSK | |
25.03.07 SL Jenter klasse 12 år (f. 1995) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65930BET | Christina Stranger Heger | J12 | BSK | | 65982BET | Sara Sætre | J12 | BSK | | 66009BET | Eline Håkonsen | J12 | BSK | | 66036 | Nora Grieg Christensen | J12 | BSK | | 66820BET | Sofie Flaate | J12 | BSK | | 67220BET | Marie Flood | J12 | BSK | | 67343 | Anna H. Engh | J12 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 12 år (f. 1995) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65864BET | Alexander Fredrik Holst | G12 | BSK | | 65954BET | August Lund Eilertsen | G12 | BSK | | 65955BET | Martin Melandsø | G12 | BSK | | 66001BET | Magnus Holt | G12 | BSK | | 66051 | Henrik Michelet | G12 | BSK | | 66163BET | Ola Kirkerud | G12 | BSK | | 66511BET | Halvor Boon Mundal | G12 | BSK | | 66667BET | Anders Eriksson | G12 | BSK | | 66737BET | Martin Kolltveit | G12 | BSK | | 66751BET | Henning H Sørensen | G12 | BSK | | 66761BET | Martin Stette Jessen | G12 | BSK | | 66763 | Torjus Mjelde Grimsrud | G12 | BSK | | 66826BET | Tobias Windingstad | G12 | BSK | | 66943 | Martin Kostveit | G12 | BSK | | 66998BET | Marius Kristad | G12 | BSK | | 67037BET | Jens Lager | G12 | BSK | | 67110BET | Ulrik Cappelen | G12 | BSK | |
25.03.07 SL Jenter klasse 14 år (f. 1993) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 66037 | Eline Grieg Christensen | J14 | BSK | | 66164BET | Johanne Kirkerud | J14 | BSK | | 66838BET | Mina Røisland | J14 | BSK | | 67099 | Henriette Husebye Haug | J14 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 14 år (f. 1993) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 66411BET | Vilhelm Fladmark Larsen | G14 | BSK | | 66671BET | Petter Silseth | G14 | BSK | | 66764BET | Marius Stette Jessen | G14 | BSK | | 66830BET | Rasmus Windingstad | G14 | BSK | | 67007BET | Nicolai Wiborg | G14 | bsk | | 67028 | Mathias Mjelde Grimsrud | G14 | Bærums Skiklub | | 67221BET | Sindre Flood | G14 | BSK | | 67238 | ola buer johansen | G14 | bsk | | 67326 | Eirik Goffeng | G14 | Bærum skiklubb | |
25.03.07 SL Jenter klasse 16-17 år (f. 1991-1990) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 67125BET | Helene Marzano Frey | J17 | BSK | |
25.03.07 SL Gutter klasse 16-17 år (f. 1991-1990) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 67057 | Carl Chr. Semb | G17 | BSK | | 67347BET | ARNE MAGNUS BASSØE-ERIKSEN | G17 | BSK | |
25.03.07 SL Jenter klasse 18-19 år (f. 1989-1988) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Gutter klasse 18-19 år (f. 1989-1988) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Kvinner klasse 20-29 år (f. 1987-1978) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Menn klasse 20-29 år (f. 1987-1978) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Kvinner klasse 30-39 år (f. 1977-1968) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Menn klasse 30-39 år (f. 1977-1968) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65882 | Even Bratsberg | M-30 | Bærums Skiklub | |
25.03.07 SL Kvinner klasse 40-49 år (f. 1967-1958) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Menn klasse 40-49 år (f. 1967-1958) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 65747BET | Ole Schreiner | M-40 | Bærums Skiklub | | 66727BET | Jone Engh | M-40 | BSK | | 67111BET | Johan Cappelen | M-40 | BSK | | 67361BET | Espen Frogner | M-40 | BSK | | 67365BET | Petter Håkonsen | M-40 | BSK | |
25.03.07 SL Kvinner klasse 50-59 år (f. 1957-1948) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Menn klasse 50-59 år (f. 1957-1948) | NR | Navn | Klasse | Lag | | 66148BET | Hermund Aasberg | M-50 | BSK | | 67059 | Einar Semb | M-50 | BSK | |
25.03.07 SL Kvinner klasse 60-69 år (f. 1947-1938) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Menn klasse 60-69 år (f. 1947-1938) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Kvinner klasse 70-79 år (f. 1937-1928) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Menn klasse 70-79 år (f. 1937-1928) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Kvinner klasse 80år eldr(f. 1927 &før) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
25.03.07 SL Menn klasse 80år eldre(f. 1927 &før) | NR | Navn | Klasse | Lag | | | Ingen påmeldt | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|