Liste over påmeldte
100M m Lag 1 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hege Rødland | | A | Klepp | 2 | Ellen-Marie Time | | R | Time | 3 | Olav Fuglestad | | ER | Time | 4 | Einar Johansen | | J | Time | 5 | Kent Johan Pollestad | | ER | Time | 6 | Ruben Bore | | ER | Time | 7 | Ingve Gundersen | | J | Time | 8 | Kristian Scheie | | A | Time |
100M m Lag 2 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1740 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Vegard Blien Sjøveian | | ER | Flikka | 2 | Tore Rødland | | R | Klepp | 3 | Sjur N. Øverland | | R | Gann | 4 | Arne Espedal | | R | Gann | 5 | Halvor Amdal | | V73 | Gann | 6 | Mariann Nielsen | | R | Klepp | 7 | Kristoffer Sjøveian | | ER | Flikka | 8 | Marius Sjøveian | | ER | Flikka |
100M m Lag 3 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1820 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Anette Nielsen | | ER | Klepp | 2 | Knut Erik Sangolt | | A | Stavanger | 3 | Håkon J Risnes | | J | Klepp | 4 | Endre Hagelund | | J | Stavanger | 5 | Benedicte Sangolt | | J | Stavanger | 6 | Hanne Sangolt | | ER | Stavanger | 7 | Jon Oltedal | | ER | Stavanger | 8 | Heikki Oltedal | | A | Stavanger |
100M m Lag 4 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1900 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tollef Netland | | V65 | Kvinesdal | 2 | Thomas Rasmussen | | J | Gjesdal | 3 | Stian Nevland | | J | Gjesdal | 4 | Paal Kloster | | A | Stavanger | 5 | Christer Gramstad | | ER | Gjesdal | 6 | Kristian Lunde | | V65 | Klepp | 7 | Katrine Idland | | ER | Gjesdal | 8 | Kjartan Ellingsen Vik | | J | Stavanger |
100M m Lag 5 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1940 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Harald Østvoll | | V73 | Klepp | 2 | Pål Augedal | | ER | Hå | 3 | Håvard Haugvalstad | | R | Gjesdal | 4 | Håvar Gjesdal | | ER | Gjesdal | 5 | Eirunn Ø Søyland | | R | Gjesdal | 6 | Frank Idland | J | ER | Gjesdal | 7 | Espen Kartevoll | J | ER | Gjesdal | 8 | Ørjan Augedal | J | J | Hå |
100M m Lag 6 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 0930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Christian Schrødahl | | A | Stavanger Skl | 2 | Vetle Mæle Skår | | J | Time | 3 | Tommy Håland | | J | klepp | 4 | Vegard Kyllingstad | | J | Klepp | 5 | Krister Hole | | J | Klepp | 6 | Sindre Hole | | A | Klepp | 7 | Jardar Aasbø Aarekol | | A | Klepp | 8 | Sindre Aasbø Aarekol | | ER | Klepp |
100M m Lag 7 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1010 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Eirik Kramer Kristensen | | R | Stavanger | 3 | Artur Holmen | | ER | Stavanger | 4 | Jens Løvø | | R | Stavanger | 5 | Kristian Løvø | J | J | Stavanger | 6 | Chris Andre Barstad | | J | Sokndal | 7 | Rune Mysse | | J | Sokndal | 8 | Fredrik Mysse | | A | Sokndal |
100M m Lag 8 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1050 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Karoline Bødtker | | ER | Gann | 2 | Kristin Bødtker | | J | Gann | 3 | Espen Vinje | | J | Gann | 4 | Mathias W Tveit | | ER | Gann | 5 | Jarle Kvinen | | ER | Gann | 6 | Mathias Bø | | R | Hå | 7 | Tore Gudmestad | | ER | Hå | 8 | Kristoffer Bødtker | | A | Gann |
100M m Lag 9 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1130 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Frode Kloster | | J | Rennesøy | 2 | Ole Johan Hornenes | | J | Rennesøy | 3 | Even Kloster | | ER | Rennesøy | 4 | Helge Oldereide | | A | Rennesøy | 5 | Sigrid Steinnes | | J | Finnøy | 6 | Hatletvedt John Kenneth | | ER | Finnøy | 7 | Bård Eikeland | | J | Gann | 8 | Fredrik Hestnes | J | J | Rennesøy |
100M m Lag 10 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1210 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jarle Dybing | | ER | Egersund | 2 | Marius Myklebust | | ER | Egersund | 3 | Hans Petter Dybing | | J | Egersund | 4 | Kristian Sletten | | J | Karmøy | 5 | Beate Aas | | A | Karmøy | 6 | Magnus Tjessem | | J | Gjesdal | 7 | sebastian kanz | | ER | time | 8 | sabrina kanz | | J | time |
100M m Lag 11 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1250 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Johanne Hagen | | ER | Sand-Suldal | 2 | Jon Magne Fisketjøn | | ER | Sand-Suldal | 3 | Hilde Fisketjøn | | ER | Sand-Suldal | 4 | Alf Daniel Skåre Grov | | ER | Sand-Suldal | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | |
300M m Lag 1 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1700 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Arnt Ingve Svela | | 3 | Bjerkreim | 2 | Geir Laksesvela | | 4 | Bjerkreim | 3 | Egil Time | | 3 | Time | 4 | Sivert Skår | | 2 | Time | 5 | Aril Strand | | 3 | Egersund | 6 | klaus vikeså | | 4 | bjerkreim | 7 | Arne Engevik | | 4 | Stord | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Per Jan Spødevoll | J | 3 | Bjerkreim | 12 | Jim Nybrott | J | 3 | Gjesdal |
300M m Lag 2 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1735 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Knut Arne Vespestad | | 4 | Bømlo | 2 | Ottar Larsen | | 4 | Gann | 3 | Gudmund Helland | | V55 | Jørpeland | 4 | Camilla Rødland | | 4 | Klepp | 5 | torleiv birkeland | | 3 | sokndal | 6 | Sven Egil Holta | | 4 | Jørpeland | 7 | Roald Fjelde | | 4 | Jørpeland | 8 | Terje Hareland | | 3 | Gjesdal | 9 | PER SVERRRE RISA | | 4 | TIME | 10 | Ledig | | | | 11 | Nils Helge Amdal | | AG3 | HV 08 | 12 | Ole Richard Bødtker | | AG3 | HV-08 |
300M m Lag 3 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1810 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Tor Åge Risnes | | 4 | Klepp | 2 | Ledig | | | | 3 | Jan Erling Nikolaisen | | 3 | Stavanger | 4 | Kai Dale | | 4 | Stavanger | 5 | Oddgeir Bø | | 5 | Hå | 6 | Torbjørn Tjørhom | | 4 | Øvre Sirdal | 7 | Ivar Kloster | | 4 | Stavanger | 8 | Eivind Hagen | | 3 | Klepp | 9 | Trond Vigre Salte | | 4 | Hå | 10 | Ivar Hole | | V55 | Klepp | 11 | Steve T. Øverland | | 5 | gann | 12 | Nils Gausland | J | V55 | Hå |
300M m Lag 4 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1845 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Jostein Lassen | | 5 | Stavanger | 2 | Tore Indreiten | | 4 | Stavanger | 3 | Bjørn Petter Leite | | 4 | Stavanger | 4 | Terje Lassen | | V55 | Stavanger | 5 | Gunnar Håland | | 5 | Klepp | 6 | Tor-Werner Carlsson | | 3 | Stavanger | 7 | Ole Kristian Gjil | | 3 | Stavanger | 8 | Grete Jonsson | | 2 | Stavanger | 9 | Aage Espedal | | 4 | Gann | 10 | Åsmund Idland | | V55 | Gjesdal | 11 | Bjørn Arne Sande | | 4 | Stavanger | 12 | Per Gjil | J | 2 | Stavanger |
300M m Lag 5 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1920 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Trond Inge Rødland | | 5 | Klepp | 2 | Kristoffer Soma | | 5 | Stavanger | 3 | Morten Lunde | | 4 | Klepp | 4 | Geir Lunde | | 5 | Klepp | 5 | Nils Medås | | 5 | Klepp | 6 | Ivar Dyvik | | 5 | Jørpeland | 7 | Einar Tunheim | | 5 | Hå | 8 | Einar Aniksdal | | 1 | Hå | 9 | Bjørn A Gjerstad | | V55 | Klepp | 10 | Paul Vaule | | V55 | Hå | 11 | Gisle Ommedal | | 5 | Time | 12 | Mette Finnestad | | 5 | Søgne |
300M m Lag 6 - Tidspunkt: 03.05.07 kl. 1955 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Hans Augedal | | 1 | Hå | 2 | Harald Jensen | | V55 | Lyngdal | 3 | Eirik Haugvalstad | | 3 | Gjesdal | 4 | Anders Lomeland | | 3 | Gjesdal | 5 | Anne Magrethe Kyllingstad | | 4 | Gjesdal | 6 | Ådne Ø Søyland | | 4 | Gjesdal | 7 | Svein K Søyland | | V55 | Gjesdal | 8 | Odd Inge Austrheim | | 3 | Haugesund | 9 | Ivar Ueland | | 4 | Klepp | 10 | Halvar Austvoll | | V55 | Klepp | 11 | Geir Ove Svela | | 3 | Bjerkreim | 12 | Tor Harald Lund | | 5 | Søgne |
300M m Lag 7 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 0930 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Eivind Schrødahl | | 5 | Stavanger Skl | 2 | Liv Gerd Liestøl | | V55 | Sokndal | 3 | Eivind Vågø | | 4 | Klepp | 4 | Reidar Sviland | | V55 | Gann | 5 | stig kartevoll | | 1 | gjesdal | 6 | frode idland | | 1 | gjesdal | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | dagfinn birkeland | | AG3 | flikka |
300M m Lag 8 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1005 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Geir Bødtker | | V55 | Gann | 2 | Rune Vinje | | 2 | Gann | 3 | Helge Tveit | | 3 | Gann | 4 | Hanne W Tveit | | 4 | Gann | 5 | Dag Voigt | | 3 | Egersund | 6 | Mats Hiim | | 3 | Gann | 7 | Eilev Åsen | | 4 | Egersund | 8 | Espen Storhaug | | 4 | Klepp | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Torgeir Pleym Iversen | J | 5 | Haugesund | 12 | Terje G. Pleym Iversen | | V55 | Haugesund |
300M m Lag 9 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1040 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Magnus Lima Vårdal | | 5 | Time | 2 | Harald Kommedal | | V55 | Gjesdal | 3 | Terje Høyland | | 5 | Time | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
300M m Lag 10 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1115 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Ledig | | | | 2 | Jakob Steinnes | | 1 | Finnøy | 3 | Joar Vignes | | 3 | Finnøy | 4 | Ola J. Nærheim | | V55 | Sand/Suldal | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Per Åge Nessa | | 4 | Hjelmeland | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Espen Kambo | | 5 | Stavanger |
300M m Lag 11 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1150 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Simon Gerhard Simonsen | | 4 | Karmøy | 2 | Ledig | | | | 3 | Jon Olav Bjørke | | 4 | Strandebarm | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Mikal Dybing | | 3 | Egersund | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ståle Kloster | J | 5 | Rennesøy |
300M m Lag 12 - Tidspunkt: 05.05.07 kl. 1230 | Skive | Navn | Links | Klasse | Skytterlag | 1 | Åse Marie Borgen | | 3 | Mykland | 2 | Trygve Borgen | | 5 | Stavanger | 3 | Ledig | | | | 4 | Ledig | | | | 5 | Ledig | | | | 6 | Ledig | | | | 7 | Ledig | | | | 8 | Ledig | | | | 9 | Ledig | | | | 10 | Ledig | | | | 11 | Ledig | | | | 12 | Ledig | | | |
|
Oversikt over påmeldt |
En oversikt over hvem som er påmeldt vises for det arrangementet du har valgt.
For deltakere som har betalt online vises BET bak påmeldingsnummeret.
|
|
|